Hirdetés
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Szevam: ChatGPT: Bizonytalansági jelölés funkció bekapcsolása
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- ubyegon2: Airfryer XL XXL forrólevegős sütő gyakorlati tanácsok, ötletek, receptek
- eBay-es kütyük kis pénzért
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- Sapphi: StremHU | Source – Self-hostolható Stremio addon magyar trackerekhez
- Brogyi: CTEK akkumulátor töltő és másolatai
- D@reeo: Pi-hole és a Telekom Sagemcom F@st 5670 DNS beállítása
-
LOGOUT
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
toldy
őstag
Azon, agyalok hogy nekiesek a q09nek és végok hátulra egy félmagas bővítőhelyet, így az jó lesz wifinek,tunernak, vganak stb. Egyébként milyen magas egy olyan nyílás?
Ja egyébként.
A hász megjelenése, kialakítása, anyagminősége tetszik, jó. Összeszerelés, majdnem jó, ugyanis az egyik alaplaptartó pöcök nemegészen ott volt ahol kellene lennie, így az megkellett feszegetni hogy okés legyen. A kábelezés szokásos idióta találta ki. A táp kábelei ( ja egyébként okés a táp hangja, nem egy zen, de bővel viselhető, egyébként fsp ) éppen okésak, és szívtam egy nagyott mert csak egy sata egy molex van rajta, így utaztam egy órát mire szereztem egy molex-sata átalakítót. Így most bekerült egy samu 830 64g ssd. A ház kábelei meg "km" hosszúak. A gyári 8cm ventiről nem tudok nyilatkozni mert elsődolgom volt kivenni, és végül nem raktam be másikat. Az usb3 alaplapi így azt is át kellett alakítani, ami plusz madzag.
pár kép
Új hozzászólás Aktív témák
- Akciófigyelő: A One listázta be a legolcsóbb hajlítható telefont
- NVIDIA GeForce RTX 5070 / 5070 Ti (GB205 / 203)
- PROHARDVER! feedback: bugok, problémák, ötletek
- Projektor topic
- exHWSW - Értünk mindenhez IS
- ThinkPad (NEM IdeaPad)
- AMD Navi Radeon™ RX 9xxx sorozat
- Formula-1
- Tőzsde és gazdaság
- Xiaomi 15T - reakció nélkül nincs egyensúly
- További aktív témák...
- Új, bontatlan Corsair VENGEANCE 32GB (2x16GB) DDR5 6000MHz CL28 RGB KIT XMP - 2 év bolti garival! -
- Corsair Vengeance 64GB (2x32GB) DDR5 6000MT/s CL40 XMP black kit - ÚJ, bontatlan, garis - ELKELT!
- Micron 8GB DDR4 2666 MHz RAM 2 db eladó (7 000 Ft / db)
- Használt Kingston HyperX Predator 8GB 2x4GB DDR3 2400Mhz memória
- 16GB (25-30k) / 32GB (50-55k) DDR5 laptop ram csak 1-1db
Állásajánlatok
Cég: ATW Internet Kft.
Város: Budapest
Cég: BroadBit Hungary Kft.
Város: Budakeszi

