Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2701) bb.bocs válasza darvinya (#2700) üzenetére


bb.bocs
őstag

(#2702) bb.bocs


bb.bocs
őstag

erre most találtam rá :) [link]

(#2703) bb.bocs


bb.bocs
őstag

nem tudjátok mikor lesz jelerősités a fizetös csatornáknál?

(#2704) Tamás88 válasza bb.bocs (#2703) üzenetére


Tamás88
őstag
LOGOUT blog

Most márciusban volt a 62-es csatornákon jelerősítés. Inkább csatorna bővítés kellene.

(#2705) bb.bocs válasza Tamás88 (#2704) üzenetére


bb.bocs
őstag

az is :D de nekem inkább kis erösités a deáktérnél :D mert kockásodom, és tetöantennára nincs vagyonom... ja és elöfizus vagyok...

családira kéne erösiteni.. a 62es re meg hiába erösitettek, itt semmit sem érezni belöle...

[ Szerkesztve ]

(#2706) bb.bocs válasza Tamás88 (#2704) üzenetére


bb.bocs
őstag

pl m1 76 % os, az összes fizetös olyan 50 60% os...

(#2707) bb.bocs


bb.bocs
őstag

az lehetséges hogy tegnap este 11-12 körül volt valami karbantartás vagy bármi? nem jött be pár adó, vagyis gyenge jellel jött be, most pedig ugyanolyan erös ma reggel...

[ Szerkesztve ]

(#2708) darvinya válasza bb.bocs (#2707) üzenetére


darvinya
titán

Vihar kontra derűs égbolt.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#2709) bb.bocs válasza darvinya (#2708) üzenetére


bb.bocs
őstag

ez most komoly? felhös égbot tól lehet? ... :D ez meredek :D még tetöantennánál is majd esetleg lehetséges ?:D

(#2710) mukibuci válasza bb.bocs (#2709) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

az elmúlt hetekben nálam cicegett a hang, és semmi nem változott a nagy szélen kívül ;] és nem az én antennámat fújta, mert az padláson van

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#2711) bb.bocs válasza mukibuci (#2710) üzenetére


bb.bocs
őstag

de durva...
hát amig nem lesz itta belvráosban teljesítménynövelés vagy tetőantenna,addig nem igazán tökéletes ez az egész mindigtvextra...

[ Szerkesztve ]

(#2712) darvinya


darvinya
titán

Sőt a szél még eltérítheti a jeleket.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#2713) bb.bocs válasza darvinya (#2712) üzenetére


bb.bocs
őstag

hát akkorez van, rakhatokkirakétát isatetöre ha elfúja a jelet a szél :D ez akkor a mindigtv től függ csak... de ahogy nézem, erösitenek jelet, bár nem viszik tulzásba :Dlegalább a belváros lelenne fedve teljesen 4 5 6 ker...

(#2714) Watt25 válasza bb.bocs (#2713) üzenetére


Watt25
veterán

Az A és C mux esetében nem valószínű teljesítménynövelés (a 100kW digitális sugárzás esetén nem kevés), azonban egy jól elhelyezett, beállított antennával nincsen ilyen probléma, nem annyira érzékeny az időjárásra. (Tegnap este nekem nem volt gondom legalább is a C MUX-szal, mert azt néztük. Széchenyi-hegyi toronytól 13km-re.)
Szóval, ne várj javulást, neked kell tenned a jobb vétel érdekében.

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#2715) bb.bocs válasza Watt25 (#2714) üzenetére


bb.bocs
őstag

hát tetőantennára nincsen sajnos keretünk akárhogy nézzük :(
és a legnagyobb baj a mux b vel van ugye... a c még ugy ahogy megy, az nem olyan gáz, de a mux b... elég silány... ( a baj az hogy a gépen nézem tv tunerrel, és valahogy ez nem olyan érzékeny, mint a tv be pitett ca modulos kártyafogadó egység... a tvn bent kb semmi gond. de nekem gépen kell hogy menjen, viszont igy még gondok vannak :) :D
a mux c böl csak kb a natgeot nézem. a mux b ben meg vagy 3 4 et is :D
ha feltolják azt is 100ra még lehet jó is lesz :D mint a többi ingyenes kb :)

[ Szerkesztve ]

(#2716) azbest válasza bb.bocs (#2715) üzenetére


azbest
félisten

ahogy már írtam többször is, próbáld már ki azt a tunert más környezetben is, ott ahol biztosan jó a vétel. Az nem természetes dolog, hogy a jel minősége sosem éri el a még a 80%ot sem vele, attól függetlenül, hogy 3 féle antennával is próbáltad már, miközben a tévén meg elegendő a jel. Zárjuk már ki a tuner hibáját, mert hetek óta ugyanazokat a köröket futjuk veled.

(#2717) bb.bocs válasza azbest (#2716) üzenetére


bb.bocs
őstag

majd du tán próbálom ki ...

(#2718) bb.bocs válasza azbest (#2716) üzenetére


bb.bocs
őstag

:P

[ Szerkesztve ]

(#2719) donjohnson válasza bb.bocs (#2715) üzenetére


donjohnson
addikt

gépen milyen programmal nézed az adásokat?
nálam mondjuk a másikkal volt gond, be se jött a mux c a dvb dream nevű programmal, fekete képet mutatott. aztán valakinél olvastam, hogy vlc player-rel is lehet tv-zni. és láss csodát, ezzel pedig tökéletesen bejön, pedig ugyanolyan a jelerősség. elvileg jobbak a beépített kodekjei. szóval nem csak a tuner érzékenységén múlik. ;)

VLC player beállítása:
1. Média menű - Felvevőeszköz megnyitása
a. Felvételi mód = DVB Directshow
b. DVB típus = DVB-T
c. Beállítások: multiplex freki =746 000 KHz (másik freki a 802MHz), Sávszélesség =8
d. Lejátszás
2. Adóváltás multiplexen belül: Lejátszás menü - Program
3. Ha már egyszer beállítottad: Média menü - Legutóbbi média
(de elmentheted lejátszási listaként egy xspf fájlként és akkor még egyszerűbb)
Sok sikert hozzá!

ThinkPad P51 | ThinkPad X250 | http://www.youtube.com/watch?v=Hp6UjOL0s2Q

(#2720) bb.bocs válasza donjohnson (#2719) üzenetére


bb.bocs
őstag

vlc vel jobb. én homesyst használok, mivel vagy az ,vagy amásik van még 1 progi, ami tudja kezelni, az usbs dvb t tunert ,és a kártyaolvasót egyszerre.

az lenne a jó ha a vlc is tudná kezelni de sajnos vlcvel csak az ingyeneseket tudom nézni.

(#2721) donjohnson válasza bb.bocs (#2720) üzenetére


donjohnson
addikt

tényleg a kártyaolvasóra nem is gondoltam. :B
hát igen, ez az egy hátránya van sajnos.

ThinkPad P51 | ThinkPad X250 | http://www.youtube.com/watch?v=Hp6UjOL0s2Q

(#2722) darvinya válasza bb.bocs (#2720) üzenetére


darvinya
titán

Azt hiszem tudja kezelni vlc kártya olvasót.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#2723) bb.bocs válasza darvinya (#2722) üzenetére


bb.bocs
őstag

ha tudod hogy esetleg hogy mond meg nekem is.
azbest:
kipróbáltam 62:74% jelerösség a Száva utcánál a kis botantennával. asszem a tunerrel lehet gond

(#2724) bb.bocs


bb.bocs
őstag

és megint csak nem lehet tvz ni az időjárás miatt...

(#2725) darvinya válasza bb.bocs (#2724) üzenetére


darvinya
titán

Nálam semmi gond nincs.
Biztos valami nem stimmel.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#2726) bb.bocs válasza darvinya (#2725) üzenetére


bb.bocs
őstag

Budapest 1051 sas utca 1 ... szobaantenna. ez a 2 igy elég lehet :D ( bár bent meg tökéletes a ca modullal a kép)

(#2727) Watt25 válasza bb.bocs (#2724) üzenetére


Watt25
veterán

Nem véletlenül nem szokták itt a fórumon ajánlani a szobaantennás vételt. Lutri. Vagy jó, vagy nem. Néha jó, néha nem.
Nálam sincsen semmi gond tetőantennával.

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#2728) tusi74


tusi74
őstag

Ha valakinek segíteni tudok, leírom, hogy Dunaharasztin Thomson ANT1410 erősítős szobaantennával minden adó bejön tökéletesen, nincs kockásodás. A szekrény tetejére tettem, a Széchenyi hegy felé fordítottam, van hozzá erősítő. Egy Alcor HD 2800-as beltérivel álomszép a kép. Szerda magasságában érkezik az Extra alap kártya, majd beszámolok a minőségről.

A Harasztin szolgáltató PR-TELECOM digitális adáshoz képest, ahol egy Motorola DVI1000-es scartos beltérit adnak, ez a HDMI-s beltéri és minőség ég és föld. Gyakorlatilag tűéles a kép, ami a PR-esen inkább elmosódott.

(#2729) bb.bocs válasza Watt25 (#2727) üzenetére


bb.bocs
őstag

na igen hát ez van. a benti tvn a hangot levettem mpeg minöségre, hátra ér valamit :D
és mint ahogy irtad, van hogy teljesen jó, van hogy nem :D változo, mapl dutántól teljesen jó :D kiváncsi leszek az esöben imost majd :P mondjuk a tv tuneremet cserélem le most, mert lehet azzal van gond még... kicsit ha rézékenyebbet veszek akkor lehet jobb minöség jön :)

(#2730) Szpisti


Szpisti
addikt

Sziasztok!
Szeretném a Forma-1-et HD-ben nézni. Milyen beltéri (minél olcsóbb) antennát ajánlanátok? A lefedettségi téképen a citrom- és narancssárga terület határán van a házunk. Kb.

(#2731) zzola


zzola
félisten

Havidíjas tvextra előfizetésem van, nem kértem, de bejön az HBO, WTF?
Vagy "nyílt" hét van?

[ Szerkesztve ]

(#2732) bb.bocs válasza zzola (#2731) üzenetére


bb.bocs
őstag

ha most kötötted az elöfizut, akkor 2 napig ingyen van az hbo. ha nem ,és nem számlázzák akkor örüljél hogy van :D . szerintem nincs nyilt hét.

(#2733) Watt25 válasza Szpisti (#2730) üzenetére


Watt25
veterán

Röviden semmilyet. :)
Ha egy picit visszaolvasol a topic fele bb.bocs szenvedéséről szól. :) De ha tényleg visszaolvasnál, használható választ is kapnál a kérdésedre.

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#2734) bb.bocs válasza Watt25 (#2733) üzenetére


bb.bocs
őstag

(bb.bocs továbbá is szenved :D csak csöndben :D amig nem szerez másik tunert. sága területre senki ne vegyen szobaantenát, mert úgy fog járni mint én! csak idegeskedik ezen a butaságon. vegyetek inkább 1 tetöantennát ha tehetitek, és megvan oldva egy életre )

(#2735) Szpisti válasza bb.bocs (#2734) üzenetére


Szpisti
addikt

Akkor marad a HD-mentes Forma-1. Nem olyan rossz az... :O

(#2736) Szpisti válasza Watt25 (#2733) üzenetére


Szpisti
addikt

Azért több mint kétezer-hétszáz hsz-nél már egyszerűbb megkérdezni, és hamarabb meg is kaptam a választ...
Ilyen sok hsz-nél már valaki összeállíthatna egy összefoglaló első hsz-t. (persze csak, ha van hozzá valakinek kedve...) :R

(#2737) Kommy válasza Szpisti (#2736) üzenetére


Kommy
veterán

van kereső :DDD , úgy nem kell minden hozzászólást elolvasni

(#2738) Szpisti válasza Kommy (#2737) üzenetére


Szpisti
addikt

Ismerem a keresőt. De így akkor is kényelmesebb volt... :DDD Ha nem jött volna válasz, rákerestem volna... :D

[ Szerkesztve ]

(#2739) zzola válasza bb.bocs (#2732) üzenetére


zzola
félisten

Most kötöttem, de már több mint 2 napja üzemel. A szerződésen 04.12 dátum van, lehet onnan még 2 napig lesz HBO, utána pedig nem? Majd kiderül...

(#2740) azbest válasza zzola (#2739) üzenetére


azbest
félisten

a kártya első használatától fogva 7 napig nyit mindent

(#2741) darvinya válasza zzola (#2739) üzenetére


darvinya
titán

Szerződés megkötésekor aktiválták is egyben?
Szerintem meg, mert van próba idő.
A 7 nap alatt kiderül, hogy a kártya nem jó akkor nehezen rendelik az előfizetéshez az új kártyát.
Szóltak az aktiválásról egyáltalán?

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#2742) bb.bocs válasza azbest (#2740) üzenetére


bb.bocs
őstag

érdekes nekem 2 napig volt hbo...ott a boltban aktiválta a csávó. ha előre fizetettet vettél az mmás mert azt te aktiválod, de haa a mindigtvnél legalábbis a nyugatiba, aktiválta a csávó, és megmondta hogy 2 napig lesz hbo nk

[ Szerkesztve ]

(#2743) Tamás88 válasza darvinya (#2741) üzenetére


Tamás88
őstag
LOGOUT blog

Előfizetésnél automatice aktiválják a kártyát, tehát nem kell felhívni. Saját tapasztalatból mondom, mivel felhívtam, kérték a kártyaszámot, és mondták, hogy mivel előfizetéses, így nem kell aktiválni, de megkérdezte, hogy honnan vettem, hogy aktiválni kell. Erre mondtam, hogy az interneten.

(#2744) zzola válasza darvinya (#2741) üzenetére


zzola
félisten

Nem szóltak semmit, tvextra oldalon próbáltam aktiválni, de szerintem ez már aktív volt, mert havi díjas vagyok...
Köszi az infókat!

(#2745) darvinya válasza Tamás88 (#2743) üzenetére


darvinya
titán

Én is az interneten rendeltem 1 éves pre-paid-ot és nekem is van szerződésem.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#2746) Watt25 válasza Szpisti (#2736) üzenetére


Watt25
veterán

2, azaz kettő hozzászólással a tied előtt volt a válasz a kérdésedre...

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#2747) Szpisti válasza Watt25 (#2746) üzenetére


Szpisti
addikt

Igen látom. :R :W

(#2748) g@bo


g@bo
nagyúr

sziasztok

ha frissen rendelnék mindig tv-t, a rabló t home helyett.... mi kell hozzá? azt látom, hogy délpesten -ahol lakom- vehető az adás. egy tetőre szerelt antenna ( sima? milyen? ), 20m kábel, ok.

a csomagban ezt adják ( extra családi csomag ) dekóderrel, camodullal, csak kártya.

mivel nekem 72 cm régi tévém van, gondolom a dekóderes kellene.

etre ezt irja: Fizetendő díj vásárláskor 8 879 Ft, ez 1 év hűségre érti, mit kell fizetni még? kártya? havidij?

:R

" A csomag tartalmazza a CONAX kódkártyát, a minden igényt kielégítő TelefunkenTTR 280-as dekódert és egy MinDig TV Extra Családi csomag havidíjas, 1 év határozott időszakra vonatkozó előfizetést. "

8 879 FT (bruttó)

[ Szerkesztve ]

(#2749) darvinya válasza g@bo (#2748) üzenetére


darvinya
titán

Egyszeri kártya aktiválást, de szerintem oda van írva.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#2750) mukibuci


mukibuci
MODERÁTOR

ügyfélkapu csak nálam nem elérhető :F

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.