Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3151) tusi74 válasza azbest (#3148) üzenetére


tusi74
őstag

Megint dupláztam, de hogy miért?

[ Szerkesztve ]

(#3152) vadmajomka válasza azbest (#3148) üzenetére


vadmajomka
tag

Köszi otthon kipróbálom.

(#3153) azbest


azbest
félisten

Ez sem hátrány az e-számlánál:
"Azon kedves Ügyfeleink részére, akik 2012.06.30-ig Ügyfélkapu rendszerünkön keresztül elektronikus számlát igényelnek, társaságunk az HBO-val közösen felajánl egy havi HBO mozicsatorna szolgáltatást díjmentesen. Regisztráljon mielőbb a szolgáltatás Ügyfélkapuján."

Persze cserébe felhívnak telefonon hátha rá tudnak beszélni az előfizetésre (1 szál sd csatornával nem nyerő, ha mindegyik hbo és hd is lenne, akkor már elgondolkodnék)
Mondjuk nekem egyébként is kényelmesebb az e-számla, mert már korábban áttértem csoportos beszedéses fizetésre. Ez már csak bónusz :)

(#3154) bolcsodal


bolcsodal
addikt

Kártyaregisztrációt követően meddig várjak arra, hogy postázzák a szerződésemet? Tudom hogy letölthettem volna pdf-ben is, de elbalf..kodtam és később már kérte a szerződésszámot bárminemű online művelethez. Ellenben nem fogadtam el az e-mail-t mint fő kommunikációs csatornát a céggel... :U

They drew first blood....

(#3155) Kernel válasza darvinya (#3147) üzenetére


Kernel
nagyúr

Ennyi erővel azt is kérdezhetnéd, hogy a hálózati 230 V nem okoz-e zavart "később". Az elektronikában természetes dolog, hogy feszültségeket és áramokat alakítunk, mindig az adott igény szerint.

Az adott esetben például, tekintettel a kis áramigényre, 5 V stabilizált feszültséget kimondottan néhány volttal több stabilizálatlan feszültségből lehet jól előállítani, egyszerű áteresztőszabályzós megoldással, aminek "véletlenül" előnye még a zavarmentes (nem kapcsoló) üzem is.

(Nyilván nem "véletlenül" választja a mérnök mindig az optimális megoldást, ezek alap szakmai dolgok.)

Stabilizálni sem pont azért kell, hogy zavarvédett legyen valami, ennek számtalan más indoka van, áramkörfüggő.

De véletlenül épp egy antennaerősítő nem igényel feltétlenül hajszálpontos feszültséget. Az 5 V itt elsősorban azért 5 V, mert ez egy ilyen szabvány, a készülékek közötti kompatibilitás érdekében. Mindamellett egy stabilizálatlan értékű feszültséget is lehetséges kiváló szűréssel ellátni, úgyhogy a kettőnek pont semmi köze egymáshoz.

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#3156) Kernel válasza darvinya (#3138) üzenetére


Kernel
nagyúr

Vannak dekóderek amik tudják a 9V-ot, de a legtöbb nem.
Azok csak 5V-ra képesek.

Mivel 5 V az egyezményes szabvány, 9 V-ról meg nem beszélünk, mert nincs.

És mi történik, ha 5V-tal táplálok 9V-ost?
Semmi.

Arra ne vegyél mérget... Lepkeantenna erősítője 12 V-os, én mégis 5 V-ról használtam, működött. Még jobban is, mert ezeknél a tápfesz. csökkenése visszahat az erősítésre (az is csökken). Így az erősítő pont nem vezérlődött túl a helyi adók jelétől, nem torzított, épp jó volt a távoli adó vételére.

Mellesleg lehet kapni olyan tápfeladókat is, amin van egy potméter, amivel a feszültség 3-16 V nagyságrendben szabályozható. Vagyis közvetve ezzel történik az erősítés szabályzása. Lehet használni lepkeantennához, de bármi más erősítőhöz is, ami ezt tolerálja.

Vagy például erősítős szobaantennáknál, amelyiken potméter van, az is csak az erősítő tápját szabályozza.

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#3157) looser


looser
addikt

darvinya & Kernel: nagyon köszönöm a segítséget srácok, de marad a kis botantenna. A vétel kiváló, tegnap hosszasan teszteltük, szinte bárhova teszem, jó, de az ablak mellett, a pántra rátapasztva (mágneses talp) van most és szuper. Teljesen visszafejthetetlennek tűnik a dolog, lehet a beltéri és a tv is ludas, de akár a hdmi kábel is(?)... Mindegy, marad minden, ha kikapcsoljuk a beltérit majd vissza, általában szépen be is jön a kép.

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#3158) darvinya válasza Kernel (#3156) üzenetére


darvinya
titán

Na most elriasztottad. :DDD

Túl feszt adtál. :DD

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#3159) tusi74 válasza azbest (#3153) üzenetére


tusi74
őstag

Én délután áttértem e-számlára, és az HBO azóta sem elérhető. :( Nem, mintha különösebben nézném, csak, ha már hirdették, akkor jó lett volna.

(#3160) kigyi_23 válasza tusi74 (#3159) üzenetére


kigyi_23
addikt

Nem azonnal aktiválják :D Ne gondold, hogy ott ül valaki és lesi, hogy áttértél azt hadd menjen neki az ingyen HBO :) Majd beállítják no para.

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#3161) bigdady


bigdady
nagyúr

hali.

Kültéri antennát (nem tető) ír a mindig honlapja. kb 45 km-re vagyok pesttől.
Milyet antennát érdemes venni és hol? Max 5-6-7 e Ft van rá.
:R

(#3162) kigyi_23 válasza bigdady (#3161) üzenetére


kigyi_23
addikt

METRONIC DVB-T antenna UHF 22 elemes 40dB, erősítős 12V

Ennyiből én ezt vettem elég rossz vételi körülmények között a padlásra rakva (nem tetőre, csak bent a padláson le van támasztva a fal mellé :) egészen jó vételt biztosít :) Itt nálunk tetőantennás vételt ír amúgy a rendszer.

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#3163) azbest válasza tusi74 (#3159) üzenetére


azbest
félisten

nekem sem aktív még, lehet előbb telefonál a marketingesük, hogy nem akarod-e megrendelni.. és akkor aktiválják a hónapot, de majd kiderül.

(#3164) bigdady válasza kigyi_23 (#3162) üzenetére


bigdady
nagyúr

Erősítőset nem nagyon ajánlanak valamiért. Ja és áramot sem akarok adni neki.

[ Szerkesztve ]

(#3165) bigdady válasza bigdady (#3164) üzenetére


bigdady
nagyúr

Ez esetleg? Ez F-es és nem kell neki áram és venni az ingyenes m1-et HD-ben? (foci EB miatt kell :) )
Synaps AHD 343

[ Szerkesztve ]

(#3166) galiba1 válasza bigdady (#3165) üzenetére


galiba1
csendes tag

Tökéletes antenna.

(#3167) bigdady válasza galiba1 (#3166) üzenetére


bigdady
nagyúr

:R

(#3168) Kernel válasza szabonagyur (#3125) üzenetére


Kernel
nagyúr

Nem tudom, olvasod-e még a topikot, mindenesetre tudjál róla, hogy állítólag hamarosan indul átjátszó Miskolc-Tapolcán és Diósgyőrben is.

Az Egyetemváros, bár közel van az Avashoz, de ahhoz képest egy mélyedésben fekszik, így elképzelhető, hogy a tapolcai átjátszó jobb vételt biztosít majd ott is.

Bővebb infó a MinDig honlapon.

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#3169) szabonagyur válasza Kernel (#3168) üzenetére


szabonagyur
félisten

Hmm figyelni fogom, csak nem tudom nekem az a 10% jelerősség amit így el tudok érni nagyon kevésnek tűnik még így is. Ha lenne mondjuk 50% akkor értem, hogy mélyen vagyok de ennyire:(

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#3170) azbest válasza azbest (#3163) üzenetére


azbest
félisten

part_wish válasza az e-számlás hbo kapcsán:
"kollégák jelzése alapján az igényéstől számított 5 napon belül indul az HBO"

(#3169) szabonagyur:
a készülék hibáját jó lenne kizárni. Vagy egy másik dvb-t vevőt kipróbálni nálad, vagy a te vevődet kipróbálni olyan helyen, ahol másnak jó a vétel.
A közelmúltban volt egy fórumtárs, akivel hetekig beszélgettünk mindenféle vételjavításról, a végén meg kiderült hogy hibás volt a tunere.

[ Szerkesztve ]

(#3171) szabonagyur válasza azbest (#3170) üzenetére


szabonagyur
félisten

Sajna egyelőre nincs lehetőségem kipróbálni máshol is:S főleg nem olyan helyen ahol biztosan van vétel:S

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#3172) Bozek


Bozek
nagyúr

Na, ma én is beléptem a MindigTV-t használók körébe. :)

Vasvártól 11,5 km-re lakok és bár szabad szemmel nem látom az antennát, megpróbálkoztam a szobaantennás vétellel. A Mux A-t 97,7 kW-al, a Mux C-t 72,44 kW-al adja az adó. Először egy botantennával néztem, egyszer sikerült megtalálnom a Mux A-s csatornalistát, aztán többet soha. Ma megérkezett a Thomson ANT1410-es antennám és végre elérek minden adót (mármint az ingyeneseket). A MindigTV honlapja tetőantennás vételt javasolt. :)

Ami bár nem ide tartozik, de még érdekes:
Miután fullos keresést csináltam, bejött pár osztrák adó is a 490 MHz-en. A dvbtmap.eu szerint 3 adó sugároz ezen a sávon: Schöckl 47,86 kW-on, ami 103,7 km-re van tőlem, Griesplatz 5,62 kW-on 102,3 km-re és Rechnitz 10 kW-on, ami 59,2 km. Azt nem tudom, melyiket fogom, de akármelyikről is jönnek az adók, az nem rossz eredmény. Vagy ennyire jó az antenna vagy valami hiba van a mátrixban.

Ezt csak azért írtam le, hogy aki esetleg szobaantennában gondolkozik, annak tudom ajánlani a fent említett antennát.

A végére pedig egy kérdés (lehet, hogy volt már róla szó, de lusta vagyok visszaolvasni. :D ) :
Létezik olyan megoldás, hogy számítógépen tudjak használni MindigTV Extra előfizetést? A legjobb az lenne, ha csak külön kártyaolvasóval, mert a TV Tuner-em nem szeretném lecserélni.

(#3173) fradi81 válasza Bozek (#3172) üzenetére


fradi81
veterán

Hello
Elvileg ez működik, lehet venni usb-s kártyaolvasót.

moto g72, Ninebot d28e

(#3174) azbest válasza Bozek (#3172) üzenetére


azbest
félisten

Bármilyen dvb-t tunerrel és megfelelő kártyaolvasóval használható az extra előfizetés: [link]
Nem csak windows, hanem linux alatt is megoldható, persze más programokkal.

[ Szerkesztve ]

(#3175) Bozek válasza fradi81 (#3173) üzenetére


Bozek
nagyúr

Egyelőre csak elméleti szinten érdeklődök, de azért ég és föld a különbség a kábel és a digitális adás között SD felbontásban is.

(#3174) azbest: Köszi! :)

[ Szerkesztve ]

(#3176) Flashget válasza Bozek (#3175) üzenetére


Flashget
félisten

amit azbest javasolt a kódolt csatornákhoz az olcsóbb megoldás.
más alternativa csak drágábban van ez
bővebben

Realme GT Master Edition

(#3177) Flashget


Flashget
félisten

5.1 hang az m1 HD csatornán

Realme GT Master Edition

(#3178) kigyi_23 válasza Flashget (#3177) üzenetére


kigyi_23
addikt

Az igen még jó, hogy bekötöttem az optikai kábelt valamelyik nap :D Egyenlőre előnyét nem nagyon láttam csak annyit, hogy halkabb, de kicsit dinamikusabb lett az erősítőn keresztül. Na majd most akkor már DD5.1 is lesz :) Na ez már jó hír.

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#3179) Bozek válasza Flashget (#3176) üzenetére


Bozek
nagyúr

Mint mondtam, ki akarom kerülni a tuner vásárlást. Na meg ez tényleg drága, főleg, hogy utána még kell az előfizetés.

Az m1HD 5.1-es adását meg tapasztaltam tegnap, amikor próbaként felvettem az Eurovíziós Dalfesztiválból egy részletet. Igaz, 5.1-es hangrendszerem nincs, de konvertáláskor észrevettem, hogy kicsit sok sáv van a hangban. :)

azbest: Kipróbáltam a HomeSYS-t, de a folyamatos időcsúsztatás miatt a HD adás eléggé akad (a Windows Media Center-t is ezen okból nem szeretem). Persze ez kiküszöbölhető, mivel a fizetősek SD-ben vannak úgyis. Az egyetlen probléma, hogy miután kiléptem a programból, a Winfast PVR2-n már nem jött be kép, csak hang. Újraindítás után megint jó volt.
Más alternatív megoldás?

(#3180) azbest válasza Bozek (#3179) üzenetére


azbest
félisten

Milyen erős gépen próbáltad?

A kevésbé médiacenteres megoldás:
- SmartDVB tévénéző program + monogram he-aac codec a hanghoz (regsvr32 mmaacd.ax).

- ACamd plugin a smartdvb plugin könyvtárába + newcs1.65 pedig, ha előfizetői kártyával használod. Lehet más pluginnal is menne, talán egyszerűbben is.

Smartdvb beállítás:
- frequencies -> add/edit.. -> Terrestrial Europe (legelső), add, done
- channels -> scan current frequenci list, itt érdemes a csak azokat a frekvenciákat pipálni amiken nálad az adás jön, hogy gyorsan végezzen. Ha valamiért nem jelenne meg frekvencia lista, akkor kézzel kell hozzáadni pl. 482000 formátumban.
- tools -> settings -> scanner: preffered = hun,... hogy magyart állítson defaultnak

[ Szerkesztve ]

(#3181) Vladi


Vladi
nagyúr

Sziasztok!

Új vagyok a témában még. Szereztem egy ilyen gépet. Próbálom belőni a digitális adást, de csak pici antenna van hozzá. Lehet azért, de folyton eldobálja az adást, hogy no signal. Ha van is csupa kocka az egész. :(

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#3182) Bozek válasza azbest (#3180) üzenetére


Bozek
nagyúr

Egy 3 GHz-es Pentium Dual-Core-al, Galaxy GTS450-es 1 GB-os videókártyával. A Winfast PVR-ben nincs ilyen gondom, bár ott meg nincsenek rádiók.

Kipróbáltam a SmartDVB-t is, egyelőre ugyebár előfizetői kártya nélkül. Tökéletes. CPU használat 35-45%, ez nem változik felvétel közben se és a lejátszás is akadásmentes.

Ami még kérdés, hogy az az L alul mit jelent? Mert a Q (quality) az 100-on van, viszont ez meg 0-án.

Esetleg kártyaolvasót valahol Magyarországon lehet kapni?
Ez nem jó hozzá?
http://www.grando.hu/konig-cmp-smartrw10-usb-smartcard-kartyaolvaso-1475415299

Esetleg egy sima SIM kártyaolvasó? Gyakorlatilag az adatok feldolgozását úgyis a gép végzi. Vagy tévedek és teljesen rossz úton járok. :)

Vladi:[/B Esetleg itt nézd meg, vannak képek a beállításáról:
[link]

[ Szerkesztve ]

(#3183) Vladi válasza Bozek (#3182) üzenetére


Vladi
nagyúr

Köszi ez segített. :R Annyiban biztos, hogy az antenna lehet kevés lesz. :Y
Kutyafját neki, vehetek antennát is. De persze fogalmam sincs miylet...

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#3184) Bozek válasza Vladi (#3183) üzenetére


Bozek
nagyúr

Milyen messze laksz az adótól? Ha elég a szobaantenna, akkor ajánlani tudom a Thomson-t, amit fentebb írtam.

(#3185) Flashget válasza Bozek (#3179) üzenetére


Flashget
félisten

Igen nem olcsó csak ezzel egybe megkapsz mindent....mindigtvextra kártyát belerakod.
akinek csak a szabadon fogható mindigtv kell annak felesleges ilyet venni.

Realme GT Master Edition

(#3186) azbest válasza Bozek (#3182) üzenetére


azbest
félisten

Akár az a kártyaolvasó is jó lehet hozzá, majd ha kipróbálod számolj be róla :)
A prociterhelés kapcsán: olyan codec-cel, ami kihasználja a gpu hardveres gyorsítását még sokkal kevesebb is lehet. Mondjuk a media center is használná.
A tools -> settings - directshow -> connection
részen lehet állítgatni a codecet.
Nálam hardveres gyorsítással 10% alatt vannak 2GHz-es 2 magos core2duo notin.

A L az a jelerősség, a Q pedig a minőség. A jelerősséget a legtöbb tunerből nem tudja kiolvasni, hanem 0-át vagy valami fix értéket mutat. A Q 100% azt jelenti hogy hibátlanul jön az adás.

Sim olvasót nem próbáltam. A lényeg hogy pcsc protokol szerint tudjon működni, ami nagyrészt a driver kérdése is. Van amit eleve ismer a windows, van amihez drivert kell telepíteni. A sim olvasó ha csak a saját programjával kompatibilis és nem pcsc fajta, akkor nem jó.

(#3185) Flashget:
nem tudom, hogy az alcor conax olvasója megy-e más programmal, mint amit vele adnak. Mondjuk a cég weblapján a homesys-t kínálják letöltésre, de HiDTV jár vele. Régebben próbáltam a progit, nem nyűgözött le. Valamilyen smit chipset van rajta conax kezeléshez.

(#3187) Vladi válasza Bozek (#3184) üzenetére


Vladi
nagyúr

Nem tudom milyen messze. A debreceni tornyot fogom, azt nem tudom merre van.

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#3188) Bozek válasza Vladi (#3187) üzenetére


Bozek
nagyúr

dvbtmap.eu

Leraksz egy nyilat oda, ahol laksz és kiválasztod az adótornyot. A nyílra kattintva kihozza a távolságot. A Terrain Profile-al meg megnézheted, mennyire vagy takarásban földrajzilag.

azbest: Még annyi kérdés, hogy ezzel a SmartDVB-vel lehet egyszerre két adót felvenni (persze azonos frekvencián levőket)?

[ Szerkesztve ]

(#3189) Bozek válasza azbest (#3186) üzenetére


Bozek
nagyúr

Na, már nálam is 10% alatt van. :) Csak átállítottam EVR-re a megjelenítést.

(#3190) azbest válasza Bozek (#3188) üzenetére


azbest
félisten

Felvételre én egy linuxos gépet használok... 3 olcsó tunerrel... úgy akárhányról lehet felvenni egyszerre. tvheadend.. .a windowsos gép csak felcsatlakozik rá, amikor tévézni akarok :)

Oh, most látom hogy lemaradtam a Wallander 3adik részéről.. be is kattintom a következő ismétlésére a felvételt ;) Azta.. a cég első évadot meg leadják 4 részesével a hosszú hétvégén.. katt katt és már be is van állítva a felvétele :D
Szal, ehhez képest kicsit komolytalanok a windowsos progik, amiket láttam eddig.

[ Szerkesztve ]

(#3191) darvinya válasza azbest (#3190) üzenetére


darvinya
titán

Hát mondjuk ezek a DVB-T linuxos rendszer fejlesztette ki.
Ha rosszul tudom javíts.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#3192) Bozek válasza azbest (#3190) üzenetére


Bozek
nagyúr

A Winfast PVR felveszi egyszerre az egész multiplex-et és nem kell hozzá több tuner. Főként azért kérdeztem, mert ott viszont nem tudom kiválasztani, melyik sávokat vegye fel, így a TS-ben benne lesz az m1, m2, Duna és Duna World is az összes hangjával együtt. Ez így eléggé helyigényes.
Mondjuk jelenleg 4 esetről tudok, amikor szükségem lesz rá, mert az EB nyolcaddöntők esetében egyszerre lesz 2-2 meccs. :)

Ütemezéshez meg ott van a zzEPG, ha az alap program által adott lehetőség nem elég. Ott ha jól emlékszem, akkor csak ki kell választani a műsort és be lehet állítani, hogy az összes részét felvegye a későbbiekben. De ebben most nem vagyok biztos, rég használtam.

(#3193) azbest válasza Bozek (#3192) üzenetére


azbest
félisten

Úgy emlékszem Winfast Pvr2-ben is lehet a beállításoknál konfiguráélni hogy csak a program streamet vagy a teljes muxot vegye.
A tvheadend-hez azért használok 3 tunert mert így az összes csatorna közül tetszőleges kombinációban lehet nézni és felvenni egyszerre akárhányat. Csatorna, műsorcím és körülbelüli időpont alapján pedig automatizálni is lehet, hogy felvegyen jövőbeli műsorokat. Ebben egy webes felületen lehet az epg-ét nézegeni és beállítani a felvételt, aztán letölteni vagy lejátszani.

darvinya: [link]
nem tudok róla, hogy bármi köze lenne Linux Torvalds-nak a digitális sugárzás szabványához.

[ Szerkesztve ]

(#3194) Bozek válasza azbest (#3193) üzenetére


Bozek
nagyúr

Igen, lehet konfigurálni, ezzel nincs gond. De vagy csak egyet veszek fel vagy az összeset. Más lehetőség nincs.
SmartDVB-vel annyiban előbbre vagyok, hogy amikor indítom a felvételt, kiválaszthatom, hogy mondjuk nekem csak az 5.1-es hangsáv kell (m1-nél például).

(#3195) Jester01 válasza azbest (#3193) üzenetére


Jester01
veterán

nem tudok róla, hogy bármi köze lenne Linux Torvalds-nak a digitális sugárzás szabványához.

akinek a neve Linus egyébként ;)

Jester

(#3196) azbest


azbest
félisten

Megjavították az ügyfélkapun a szolgáltatások fület. Látom is, hogy megjelent tegnaptól az e-számla aktiválásért kapott 1 havi hbo. Viszont csak a főkártyán aktiválták be. Lehet, hogy korábban a trónok harcánál is csak a főkártya nyílt fel... minden esetre rákérdeztem az ügyfélszolgálat e-mail címén, hogy a társkártyán is aktiválják-e.

(#3195) Jester01 : valóban sikerült elírnom, bocsi Linus :B

[ Szerkesztve ]

(#3197) domager2


domager2
tag

5.1 hang az m1 HD csatornán
attila.scourgeofgod, 2012. május 25. - 08:56

m1HD logoA tegnap esti Eurovíziós Dalfesztivál (2. elődöntő) élő közvetítése során először sugárzott az m1 HD 5.1 hangrendszerben.

Tekintettel arra, hogy a műszaki rendszerek átalakítása megtörtént, a jövőben egyre több alkalommal hallhatjuk az MTVA által sugárzott műsorokat igazi térhatású, 5.1 hanggal.

5.1-es hangot a HD csatornák mellett biztosítanak, mind az Eutelsat 9A műhold 62-es transzponderén (mind a négy csatorna mellett), mind a MinDigTV rendszeren (a három HD csatorna mellett). Az SD csatornák mellett sztereó változatú hangsáv (MPEG Layer II) áll rendelkezésre.

A közeljövőben tervezik az eredeti nyelvű kísérőhang továbbítását is (fokozatosan növekvő óraszámban), a hangsáv már (a magyar hangot továbbítva) most is elérhető a műholdas műsorterjesztő rendszeren. Ebből a szempontból a műholdas platform előnye (sávszélesség okok miatt), hogy az eredeti hangsáv is 5.1-es (a HD változatban), a MinDigTV platformon az eredeti nyelvű hang csak sztereó változatban lesz elérhető.

(#3198) tusi74 válasza azbest (#3196) üzenetére


tusi74
őstag

No nekem nem aktiválták. :( No mindegy.

(#3199) Flashget válasza domager2 (#3197) üzenetére


Flashget
félisten

(#3177)

Realme GT Master Edition

(#3200) azbest válasza tusi74 (#3198) üzenetére


azbest
félisten

Az e-számlára állás után kb 5 napon belül aktiválják. A online ügyfélkapun látszik, ha megtették: szolgáltatások fül, azon belül a digitális szolgáltatások rész

Ha kiderülne, hogy csak a főkártyára aktiválják az akciókat... hát akkor átcserélem a tévé és a számítógép kártyáját, hátha lesz valami érdekesebb film, amit felvennék róla.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.