Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Milyen program, ami...? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:14:01

LOGOUT.hu

Ajánlott ingyenes Windows programok
Androidos kérdéssel irány az Android alkalmazások topik!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11401) #65675776 válasza sfdrakex (#11399) üzenetére


#65675776
törölt tag

Csak VLC-vel nincs DXVA...

(#11402) #65675776 válasza verser233 (#11393) üzenetére


#65675776
törölt tag

CDex.

Nero nem tudom még mindig a régi idióta megoldást használja-e a CDDB-re, és helyben kell konvertálnia jó lassan.

(#11403) sfdrakex válasza #65675776 (#11401) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Az nem is volt kérdésben sztem.

Neroban mit értesz lassú konvertálásnak? Sztem elég gyorsan lekapja a cdről a zenét, és csak azért írtam azt hogy ha nerot használ akkor felesleges másik programot telepíten mivel amire kell arra jó a nero is.Én például szeretek minél kevesebb programot telepíteni a gépre, ha van ami több dologra is jó akkor használom is azt amire jó.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#11404) #65675776 válasza sfdrakex (#11403) üzenetére


#65675776
törölt tag

A CDDB adatbázisának a konvertálására gondolok. Na azt sikeresen feleslegesen túlbonyolították (igaz a 6.6 óta nem használok Nero-t, mert egy túlfújt hulladék lett). Le kell(ett) tölteni a becsomagolt adatbázist, majd azt a Nero saját formátumába konvertáltatni. Na ezt jó lassan és sokáig csinálta. Nem tudom miért nem lett volna egyszerűbb más normális sw-ekhez hasonlóan online letölteni minden esetben és csak azt ami éppen kell.

(#11405) sfdrakex válasza #65675776 (#11404) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Ja vágom igen ez jogos, bár már én se nerot használok, mert nekem író progiba ne legyen még 2 giga felesleges cucc :D Amiből max 1-2 dolgot használnék. Bár neroból utoljára microt használtam abban nem volt semmi plusz, de win7 en valami miatt semmilyen nero verzio nem megy nálam mig másoknál működik.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#11406) leyo76


leyo76
senior tag

Tud valaki olyan progit ami mkv -ből avi-ba konvertál úgy hogy közben megmarad az eredeti felbontás meg minden? Szóval a lényege az lenne hogy a sima divx-es lejátszó is megbírkózzon a lejátszással. Tudom google tonnányi eredményt ad, de nincs kedvem végig próbálgatni, gondoltam hátha valakinek van valami tapasztalata a kérdésben. Néhányat kipróbáltam, de csak nyűglődik vele, és a végeredmény borzalmas...

(#11407) sfdrakex válasza leyo76 (#11406) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Mit értesz "meg minden" alatt, minőség romlás nélkül tuti nem fog menni.

[ Szerkesztve ]

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#11408) leyo76 válasza sfdrakex (#11407) üzenetére


leyo76
senior tag

tulajdonképpen hangra gondoltam, de talán az nem is lenne akkora lényeg, elég lenne hogy a kép olyan maradjon amilyen mkv-ban. Egyszer kaptam olyan avi-t ami hd volt és semmi minőségi hibát nem láttam benne, a lejátszó is elbírt vele hdtv-n

(#11409) sfdrakex válasza leyo76 (#11408) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Másik fórumban ilyet találtam: "Na közben sikerült találnom egy olyan szoftvert (Xilisoft HD Video Converter) ami képes "HD AVI Video" formátumba konvertálni, igaz az 1920x1080-asat nem viszi a DVD lejátszóm, ebben igazad lett lorenzen, 1280x720-as felbontásban viszont szépen lejátssza az AVI fájlt adat-DVD-ként kiírva. Azért ez is jóval szebb, mint a 720x576-os!"

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#11410) leyo76 válasza sfdrakex (#11409) üzenetére


leyo76
senior tag

na ez talán használható lesz, kipróbálom, köszi

(#11411) leyo76 válasza sfdrakex (#11409) üzenetére


leyo76
senior tag

Na megvolnék, ez az amit kerestem, tökéletes munkát végez. Mivel dual core procról van szó, automatikusan ehhez igazítja a konvertálás teljesítményét is, tényleg jó.

:R

(#11412) sfdrakex válasza leyo76 (#11411) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Gugliztam és olvastam másik forumban : D

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#11413) leyo76 válasza sfdrakex (#11412) üzenetére


leyo76
senior tag

én is, de akár hányat kipróbáltam, gagyi volt..

(#11414) sfdrakex válasza leyo76 (#11413) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

A lényeg hogy végre van ami jó.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#11415) pumatom


pumatom
aktív tag

Sziasztok!

Nem tudjátok véletlenül mi a neve annak a proginak, ami megjeleníti a "rejtve" bejelentkezett msn felhasználókat?

[ Szerkesztve ]

(#11416) #54715584


#54715584
törölt tag

sziasztok,

vannak ts filejaim, amiket a nero vision sikeresen átkonvertált DVD formátumba, viszont nincs hang :F
mi lehet a probléma?
van olyan program, ami gond nélkül (és nem hang nélkül) konvertálna DVD formátumba?
free, fizetős, minden jöhet

a ts fileok 720p-sek és ac3 5.1-hanggal vannak

gomplayer gond nélkül lejátssza őket, a wmplayer nem boldogul velük...kivéve windows 7 alatt a wmplayer 12
matroska és coreaac codec fent van
kell még esetleg valami?

[ Szerkesztve ]

(#11417) sfdrakex válasza #54715584 (#11416) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

ConvertXtodvd vel próbáld meg.

[ Szerkesztve ]

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#11418) #54715584 válasza sfdrakex (#11417) üzenetére


#54715584
törölt tag

Köszi :R

(#11419) sfdrakex válasza #54715584 (#11418) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Ha azzal nem megy próbáld meg ezt.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#11420) Bozsó22


Bozsó22
tag

sziasztok!

nem tudnátok nekem egy jó töredezettségmentesítő programot ajánlani?lehetőleg olyat ami ingyenes? a hard disk sentinel szerint 22%os a kondíciója, ami nem valami jó... :(
köszönöm!

GA-MA770T-UD3P - GIGABYTE, AMD PHENOM II X3 720BE, 4GB RAM,ASUS EAH4770/HTDI/512MD5, GIGABYTE Superb 460W

(#11421) localhost válasza Bozsó22 (#11420) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Például a defraggler...ha töredezettségmentesítenél, ám a töredezettségnek vajmi kevés köze van a Sentinel által mutatott kondícióhoz.

Illetve zezek vagy pedig emezek itt

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#11422) Bozsó22


Bozsó22
tag

mert az mit jelent? és hogy lehet azon segíteni? :F

GA-MA770T-UD3P - GIGABYTE, AMD PHENOM II X3 720BE, 4GB RAM,ASUS EAH4770/HTDI/512MD5, GIGABYTE Superb 460W

(#11423) sfdrakex válasza Bozsó22 (#11422) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Adatmentés nem árt, menyire régi a vinyó ?

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#11424) localhost válasza Bozsó22 (#11422) üzenetére


localhost
Közösségépítő

kondíció! és itt egy topic HDSENTINEL

"Kondíció számítás

Ahogy a Beállítások ablakban a fejlett opcióknál látható, a merevlemezek kondíciója több különböző módszerrel kerülhet kiszámításra. Lássuk ezeket részletesen!

Adat mező analízise

Ebben az esetben a kritikus merevlemez attribútumuk nyers Adat mezője kerül kiértékelésre. A jelenleg használt kiértékelési és számítási módszer kidolgozásánál fontos szempontok voltak:

*

Ne legyen szükséges hosszú analizálás és tesztelés a meghatározáshoz, ne függjön időben az elmúlt időszaktól, a pillanatnyi állapotot tükrözze.
*

Időben ne emelkedjen, a merevlemez állapota idővel ne mutassa magát jobbnak (kivétel ha a függőben lévő szektorokról kiderül, hogy nincs probléma azok használatával).
*

Lehetőség szerint kis változások is érzékelhetőek legyenek, problémák esetén csökkenés folyamatos legyen.
*

Vegye figyelembe az attribútumok közötti kapcsolatot, több együttes probléma jelentősebben csökkentse, mint ha "csak" egy probléma lenne.
*

Két, azonos problémával rendelkező, de különböző gyártójú, típusú merevlemez esetén a kondíció azonos értéket vegyen fel.
*

Értéke bizonyos körülmények között befolyásolható legyen (pl. hibás táp cseréje után megoldható legyen a korábbi problémák figyelmen kívül hagyása az értékelésnél, ill. nem megfelelően működő szenzor tiltható legyen vagy értéke módosítható legyen. Erről a hőmérséklet kalibráció részben olvashat).

Alaphelyzetben a merevlemez állapota 100%-os kondícióról indul. Ezt az alábbi kondíciót befolyásoló S.M.A.R.T. attribútumok (amennyiben ezek léteznek az adott merevlemezen) csökkentik, különböző mértékben. Minden attribútumhoz tartozik egy súly és egy maximális limit, amennyivel a kondíciót befolyásolhatja. Az egyes maradék százalékokat (100-a csökkenés százalékban) összeszorozva megkapható a lemez kondíció értéke.

Jelenleg a programban ennek a módszernek két különböző típusa létezik. Az alapértelmezett módszer esetén az értékelési súlyok, limitek (ld. alant) valamivel enyhébbek. A szigorúbb analízis (szerver esetén ajánlott) használatával ezek az értékek szigorúbban kerültek meghatározásra, azaz ugyanolyan mértékű probléma szigorúbban kerül elbírálásra (nagyobb mértékben csökkenti a merevlemez kondícióját).

Az alábbi táblázatban láthatóak az egyes élettartamot befolyásoló S.M.A.R.T. attribútumok, melyek a számításban részt vesznek, valamint azok súlya és a maximális csökkentés mértéke:

Az alapértelmezett számítási módszer esetén használatos súlyok és limitek:
S.M.A.R.T. attribútum Súly Limit %
Áthelyezett szektorok száma 1 70
Fejpozícionálási hibák száma 0.5 20
Felpörgési újrapróbálkozások száma 3 60
Áthelyezési kísérletek száma 0.6 30
Függőben lévő szektorok száma 0.6 48
Javíthatatlan szektorok száma 1 70

Az szigorúbb számítási módszer esetén használatos súlyok és limitek:
S.M.A.R.T. attribútum Súly Limit %
Áthelyezett szektorok száma 6 60
Fejpozícionálási hibák száma 2 20
Felpörgési újrapróbálkozások száma 6 40
Áthelyezési kísérletek száma 4 30
Függőben lévő szektorok száma 4 30
Javíthatatlan szektorok száma 6 60

A táblázatban szereplő értékek a beérkező riportok valamint az adatmentésre jelentkező (gyakorlatilag működésképtelen) merevlemezek S.M.A.R.T. paramétertáblája alapján került meghatározásra.

Megjegyzés: mivel az Adat oszlopban található szám 16-os számrendszerben kerülnek kijelzésre, először decimálissá kell alakítani. A számításnál az alsó 16 bit, azaz a jobb oldali 4 számjegy kerül felhasználásra.

Például: alapértelmezett számítási módszer esetén ha a "Reallocated sectors count" sorában az Adat oszlopban 0002 található, a lemez kondíciója = 100 x ( 100 - 2x1 ) % = 98 %

Ha a "Current pending sectors count" sorában az Adat oszlopban 0005 ugyanezen a meghajtón, akkor a kondíció = 98 x ( 100 - 5x0.6) % = 95 %. Szigorú számítási módszer esetén ugyanez 100 x (100 - 2x6) % x (100 - 5x4) % = 70 % lenne.

A Limit % megadja, hogy az adott attribútum maximálisan hány százalékot tud a kondíción csökkenteni. Például ha a lemezen az "Off line uncorrectable sectors" sorában az Adat 0200 (ami decimálisan 512), akkor a kondíciónak le kellene esnie 512 x 1 = 512 %-al, de a maximális csökkenés ehhez az attribútumhoz csak 70 %. Más szóval ha az "Off line uncorrectable sectors" attribútum értéke magas, a merevlemez kondíciója nem lehet 30 %-osnál nagyobb, de más probléma még tovább csökkentheti a kondíció értékét.

Gyártó specifikus értékek analízise

Ebben az esetben a kondícióért felelős S.M.A.R.T. attribútumok kerülnek kiértékelésre. Minden egyes ilyen attribútum külön-külön értékelésre kerül 0 és 100% között az érték, a küszöb és az elméleti kezdőérték (melyet a program a gyártó és típus alapján határoz meg) alapján.

Az így kapott értékek összeszorzásával kapjuk meg a merevlemez kondíciójának értékét.

Például: a "Reallocated sectors count" attribútumnál a küszöb 36, az érték 84, a kezdőérték 100 volt. Ebben az esetben az attribútum értékelése: (1 - (100-84)/(100-36)) x 100 = 75 %. Amennyiben ugyanezen meghajtón a "Seek error rate" attribútumnál a küszöb 30, az érték 60, a kezdőérték 90, akkor ennek az attribútumnak az értékelése 50 %, a merevlemez kondíciója pedig összességében 37.5 %.

Megjegyzés: az 1.40 és korábbi változatokban csak az "Adat mező szigorú analízise" volt implementálva. Emiatt régebbi változatról áttérés esetén a kondíció érték kijelzése változhat, mivel alaphelyzetben az enyhébb módszer kerül kiválasztásra. A fejlett opcióknál bármikor módosítható a kívánt számítási módszer.

Megjegyzés: a kondíció számítási módszer a riportokba bekerül, az esetleges félreértéseket elkerülendő.

Megjegyzés: általában a kondíció értékek a következő formulát követik:

Gyártó-specifikus >= Alapértelmezett >= Szigorú módszer

azaz a szigorú módszer esetén a legkisebb a kondíció érték, ez reagál legnagyobb mértékben az egyes problémákra. Éppen ezért használata igazán kritikus helyzetekben indokolt, ahol gyakorlatilag nem engedhető meg semmilyen apró probléma sem."

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#11425) Bozsó22 válasza sfdrakex (#11423) üzenetére


Bozsó22
tag

kicsivel több mint 3 éves, notebookban van. lehet vele mit kezdeni?

GA-MA770T-UD3P - GIGABYTE, AMD PHENOM II X3 720BE, 4GB RAM,ASUS EAH4770/HTDI/512MD5, GIGABYTE Superb 460W

(#11426) poffsoft


poffsoft
addikt

Üdv!

Egy olyan kérdésem lenne, létezik-e olyan program, ami megmutatja mit kommunikál a router és a wifi hálókártya a felcsatlakozás előtt-közben, emberi nyelven (miért nem engedi fel a router a kártyát a védett hálózatomra?)

[ Szerkesztve ]

(#11427) sfdrakex válasza poffsoft (#11426) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Mi a problémád? Nem csatlakozik a wifihez a géped? Esetleg nézzd me ga routerben is meg a gépeden is a titkosításokat egyformán legyenek beállítva, próbáld ki titkosítás nélkül nyilt hálozattal is.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#11428) iAm


iAm
csendes tag

Üdv,

kellene egy kis segítség.
Letöltöttem pár filmet HDben (konrétan: 720p.HDTV), hogy majd megnézem a laptopon.
divx-el lejátszva nincs hang, kép és felirat van.
Media player pedig nem tudja lejátszani.

Mivel kellene nekem ezeket megnyitni, ami a feliratot is tudja kezelni?

[ Szerkesztve ]

Ne ítélj az alapján ami kívülről látszik. Külföldről származó bármilyen elektronikai cuccot megszerzek!

(#11429) kraftxld válasza iAm (#11428) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Media Player classic?

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#11430) pete_21 válasza iAm (#11428) üzenetére


pete_21
addikt

Media Player Classic HomeCinema vagy KMPlayer, amit itt tudsz letölteni.

(#11431) iAm válasza pete_21 (#11430) üzenetére


iAm
csendes tag

Feltettem az AC3 codec packot, meg a MP classicot, de ezzel kicsit szaggat a film, de legalább már van hang, meg felirat.
divx 7-tel gyönyörűen játsza, csak hang nincs.

Kipróbálom a KMPayert is.
Hátha...

Köszi a segítséget.

Ne ítélj az alapján ami kívülről látszik. Külföldről származó bármilyen elektronikai cuccot megszerzek!

(#11432) sfdrakex válasza iAm (#11431) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Nem kell codec pack, media player classiccal nálam mentek jól minden pack pakolása nélkül a hd videók.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#11433) oO7


oO7
őstag

sziasztok!

olyan problémám van, hogy a hangkártyámhoz adott driverben nincsen EQ és így eléggé gagyi módon szól... a filmeken segít valamennyit az AC3 filter equalizere de zenehalgatásra teljesen használhatatlan az egész...
szóval valami rendszerszintű equalizert keresnék ami nem programhoz kötődik hanem a kimenő hangot kapja el és equalizálja még egy kicsit

(#11434) sfdrakex válasza oO7 (#11433) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

google.hu _n ird be equalizer OS ed tipusa pl.: equalizer for windows 7

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#11435) #54715584 válasza sfdrakex (#11417) üzenetére


#54715584
törölt tag

Közben találtam egy olyat, hogy media player codecs (alap codecek vannak benne), így a kedvenc konvertálóprogimmal sikerült megcsinálni :K

(#11436) rabata


rabata
csendes tag

segítségeteket kérném!nemrég telepítettem fel megint w7 RTM 64 bit 7600-at és van 1 Creative Audigy SE (SB0570) hkártyám,de egyszerűen nem találok hozzá rendes drivert.a helyzet az,h 5.1-es hangfalam van és a basszus nem szól.vagyis teszt alatt szól,de ha bármit hallgatok pl.zenét,filmet vagy a neten akkor képtelen megszólalni letöltöttem a gyártó honlapjáról már mindenféle drivert de egyikkel sem ment...a beállításokkal is bénáztam már,de nem ment. nem tudom h mi lehet a gond és megöl az ideg.érdekesség,h előtte ugyanez a rendszer volt fent és volt hozzá 1 béta driver és azzal ment faszán és most meg nem.előre is köszönöm a segítséget!

(#11437) Ser


Ser
tag

Sziasztok!

Sajnos win7 alatt a sb audigy ls-emhez nincs equalizer. Ezért szeretnék egy rendszerszintű equalizert. Ha valaki tudna mondani valamit, annak nagyon örülnék.

Köszi

Látom feljebb már kapott választ ugyanerre a kérdésre.. Bár nem túl kielégítő az a válasz, mert eddig magamtól is eljutottam.. :(((

[ Szerkesztve ]

(#11438) mate0217


mate0217
aktív tag

XVID (avi formátum) filmből kéne képeket ki szedni így

Hol a nyuszi? - Hole a new see? Hideg van. - He dag one. Van két macskám. - One Kate much come. http://s1.bitefight.hu/c.php?uid=117708

(#11439) ticzi01


ticzi01
aktív tag

írjatok valami egyszerű és ingyenes adatvisszaálító programot shift dellel töröltem rossz megszokás.
Nem írtam rá azóta semmit nem akarom megint leszedni.

[ Szerkesztve ]

(#11440) ticzi01 válasza ticzi01 (#11439) üzenetére


ticzi01
aktív tag

na találtam valamit valahogy működött is bár elég érdekes na mind1
[link]

közben sikerült egy olyan könyvtárat csinálni amihez nem férek hozzá.
hogyan tudom letörölni?
meg hogy a fenébe jött létre, régebben is láttam ilyet valami csak le tudja szedni nem?

(#11441) leyo76 válasza ticzi01 (#11440) üzenetére


leyo76
senior tag

Recuva nevű progi nagyon jó visszaállításra és ingyenes, unlocker meg jó a nem törölhető dolgokra...

(#11442) leyo76 válasza mate0217 (#11438) üzenetére


leyo76
senior tag

bs player - generate thumbnails...

(#11443) KrAt


KrAt
veterán

Sziasztok!

Olyan progi kéne nekem, amivel a kliensen lehet szabályozni, melyik program éri el a netet, és melyik nem.
Gyakorlatilag meg kéne szűrni, hogy csak 1-2 program érje el a netet (távfelügyelet, stb) és a többi meg nem (böngésző, torrent, stb) és mindezt jelszóval lehessen védeni, hogy az előtte ülő ember ne érje el a beállításokat.

Létezik ilyen, ami ingyenes, és jól használható?

Előre is köszi,
Atesz

u.i: gyakorlatilag olyan, mint a ZoneAlarm, hogy megkérdi, mehet-e netre vagy sem, de csak jelszóval lehessen a beállításokat módosítani és programot engedélyezni

[ Szerkesztve ]

(#11444) FixY67 válasza KrAt (#11443) üzenetére


FixY67
senior tag

Hm... ha a gép előtt ülő nem rendelkezik admin jogokkal, a ZA akkor is hagyja módosítani a beállításait? Rég használtam, nem emlékszem, de szerintem nem kellene, hogy engedje.
Mert neked egyértelműen valami windows-os tűzfal kell.

...

(#11445) KrAt válasza FixY67 (#11444) üzenetére


KrAt
veterán

Az a baj, hogy maga a fiók rendszergazdai, mert a másik programhoz kell a rendszergazda jog..

A zone alarmot most szedem le, kipróbálásra, hátha van benne vmi ilyen jog kérdés. h jelszó, mert akkor tökéletes lenne...

(#11446) ticzi01 válasza leyo76 (#11441) üzenetére


ticzi01
aktív tag

köszi
a visszaállító program sokkal használhatobb és értelmesebb felépítésű, mint amit én találtam.
unlocker meg szépen kiütötte és eltüntette.
Köszi

(#11447) kraftxld válasza KrAt (#11445) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Kicsit bővebben írhatnál a hálózatról.
Pl ha az átjárón van egy TMG tűzfal, azzal tudod szabályozni, hogy melyik program férhessen hozzá a nethez a kliensekről.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#11448) poffsoft válasza sfdrakex (#11427) üzenetére


poffsoft
addikt

nem csatlakozik a gépem, de csak az az egy nem hajlandó.
A titkosítás nélküli hálózatra sem megy fel, miközben 100% jelerősséget lát.
Igazándiból arra kellene valami progi, hogy kideríthessem, miért nem engedi fel a router.
Egy (network hopper) programot találtam, ami valamit mond róla, de azzal nem sokra megyek, hogy "media disconnected, due network settings"
Valami olyan program kellene, ami végig mutatja, mit "beszélget" egymással a router, meg a hálókártya. Hátha abból kiderül, mit utasít el a router..

Amúgy a hálózat beállításai rendben vannak, mármint amit láthatok (a kliensben, a wlan kártya settingsben, és a routerben)

RTL8185L kártya, xpsp3, FON2200 router a felállás.

[ Szerkesztve ]

(#11449) sfdrakex válasza poffsoft (#11448) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Nincs véletlen letiltva a laptop mac adresse a routerben amit nem enged csatlakozni ?

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#11450) poffsoft válasza sfdrakex (#11449) üzenetére


poffsoft
addikt

nem, sőt a dhcp-ben statikus ip is van rendelve a mac-hoz.
Mondom, elvileg minden rendben van, de valamiért a router visszautasítja... Legalábbis ennek látszik, de ezt szeretném kideríteni.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Milyen program, ami...? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.