Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Milyen program, ami...? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:14:01

LOGOUT.hu

Ajánlott ingyenes Windows programok
Androidos kérdéssel irány az Android alkalmazások topik!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11951) Horka1 válasza Vasinger! (#11950) üzenetére


Horka1
tag

Frissítsd a downloadhelpert. Nekem simán szedi.

Teremtsd meg az okokat, az eredmények pedig majd természetes módon következnek! http://hajdufighting.blogspot.com/

(#11952) Hunyus


Hunyus
senior tag

Sziasztok.Nem tudnátok valamilyen progit ajánlani,amivel a környező routerokat tudnám be scannalni?

(#11953) ZCoyote


ZCoyote
őstag

Szeretném a HP 6710s laptopomon Win 7 64bit Ultimate-en a proci órajelét a minimálisra beállítani mert energiatakarékos üzemmódra állítva is hangos a hűtőventi. Van valami progi amivel ezt meg lehetne tenni?

Romani ite domum.

(#11954) leyo76 válasza ZCoyote (#11953) üzenetére


leyo76
senior tag

Sajnos ezt tapasztaltam korábban a vga hűtőjével is xp alol szépen pörgött használatnak megfelelően, win7 alol meg folyamatosan max fordulattal ment. Majd adtak ki egy újabb drivert amivel egy picit jobb lett, de az sem volt az igazi, Szerintem erre még várnod kell egy picit...

Én nem csökkenteném a proci órajelét mert akkor a w7 sem lesz túl használható.

(#11955) sfdrakex válasza Hunyus (#11952) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Mit értesz routerek beszkennelése alatt? Megtalálni a wifi-s routereket? Azt ha van a gépedben wifi a windows alap programja is megtalálja, ha nincs wifi sehogy.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#11956) Hunyus válasza sfdrakex (#11955) üzenetére


Hunyus
senior tag

Igen wifis routerokat akarok megtalálni,de valami komolyabb progi kéne mint a windowsos alap progi.

(#11957) sfdrakex válasza Hunyus (#11956) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Mert az nem találja meg vagy mit szeretnél? Megtaláláshoz bőven elég, a windows alap progija. Amit az nem talál meg más se fog, az hogy mennyit talál milyen erősséggel az antennától függ amid van a wifihez. Vagy a megtaláláson kívűl feltörni akarod őket?

[ Szerkesztve ]

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#11958) Horka1 válasza sfdrakex (#11957) üzenetére


Horka1
tag

Ilyen wifi-s külső antennát hogy lehet csatlakoztatni laptop-hoz? És egyáltalán miféle egy ilyen antenna?

Teremtsd meg az okokat, az eredmények pedig majd természetes módon következnek! http://hajdufighting.blogspot.com/

(#11959) ollie válasza Horka1 (#11958) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Veszel egy külső wifi adaptert.

***

(#11960) Vasinger! válasza Horka1 (#11951) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Hanyas van fent? Nekem 4.7. Mikor leakarnám tölteni, egy pár száz kb-os file-t szed le. :S
Te hogyan töltöd le?

(#11961) sfdrakex válasza Horka1 (#11958) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

3K egy usb-s wifi kártya, letiltod az alapból benne lévőt ha van, ha nincs akor szimplán telepited a ozzá kapott cdről a drivereit és müködik is.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#11962) donnano


donnano
csendes tag

Sziasztok!
Tudnátok olyan programot ajánlani ami megállapítja,hogy egy fájlt milyen milyen progi tud megnyitni?Mert ez a "webes szolgáltatással megkeresem"nekem nem igazán akar összejönni.Persze lehet csak én vagyok béta hozzá :O

(#11963) sfdrakex válasza donnano (#11962) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Milyen filet nem tudsz megnyitni? Ide írd be a keresőbe a kiterjesztést és megmondja mivel tudod megnyitni.

[ Szerkesztve ]

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#11964) donnano válasza sfdrakex (#11963) üzenetére


donnano
csendes tag

Egy rom fájl volt a hunyó.Habár angol tudásom semmi azért sikerült használni a linket/amiért természetesen egy nagy köszi :R / ezt a progit[link]dobta rá,remélem jó lesz :C

[ Szerkesztve ]

(#11965) sfdrakex válasza donnano (#11964) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

a rom az sztem valami régijátékgép játéka, emulátor kell hozzá nem?

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#11966) donnano válasza sfdrakex (#11965) üzenetére


donnano
csendes tag

Nem a lapom biosza jött le így.A link nem lett tökéletes a progi rendes neve Free PDROM%20files Scan

(#11967) sfdrakex válasza donnano (#11966) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Jaa ha a lapod biosa jött így le akkor a lapod oldalán van hozzá program is amivel lehet telepíteni, vagy kis lemezre tenni és arról bootolva telepíteni.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#11968) czpitti


czpitti
senior tag

hali valami progi kéne ami cseppet felturbózná a notebookom videoteljesitményét meeeeeee a 2mg vga nem kicsit kevés.minden megoldás érdekel:)ez egy dell latitude cpid300xt köszönöm a segitséget

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#11969) sfdrakex válasza czpitti (#11968) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Ha integrált a vga biosban adj neki többet, bár ahogy elnézem ez egy 300MHz körüli gép kevés rammal, azon már nem segít semmi.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#11970) donnano válasza sfdrakex (#11967) üzenetére


donnano
csendes tag

Igen. Meg is találtam a telepítő CD-én,csak a fájl elérési útvonalat kellett megadni és már fent is volt.Először azt hittem,hogy ez ilyen kicsomagolós exe fájl...még egyszer köszi :R

(#11971) ticzi01 válasza Horka1 (#11949) üzenetére


ticzi01
aktív tag

[link]

ráadásul magyarok fejlesztették, rossz nem lehet!
Bár ez tartalomszűrő, de szerintem ezzel is megoldhato.

Van egy másik amit cégbe használunk pár éve a Sambar 7.0 free proxy server.
Nagyon profi evvel tudsz oldalakat is tiltani

[ Szerkesztve ]

(#11972) Biriboyka


Biriboyka
senior tag

Sziasztok! Olyan program kellene amivel angol nyelvű filmeket be tudok konvertálni PSP-re, de olyan amihez a feliratokat is be tudom tenni mellé!

Ha a rendőrt ellenségednek, nem kívánatos személynek tekinted gondolj arra, hogy ő az egyetlen olyan személy aki ismeretlenül is az életét áldozzná érted! by pass

(#11973) ZCoyote válasza leyo76 (#11954) üzenetére


ZCoyote
őstag

Akkor várok,köszi!

Romani ite domum.

(#11974) Psychonaut válasza Biriboyka (#11972) üzenetére


Psychonaut
addikt

(#11975) sfdrakex válasza Biriboyka (#11972) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Feliratot égesd rá virtual dubbal. Ezzel pedig több formátumból is tudsz pspre való videót készíteni, ha nem jó itt van még pár.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#11976) Biriboyka válasza Psychonaut (#11974) üzenetére


Biriboyka
senior tag

:R :R

Ha a rendőrt ellenségednek, nem kívánatos személynek tekinted gondolj arra, hogy ő az egyetlen olyan személy aki ismeretlenül is az életét áldozzná érted! by pass

(#11977) Crytek


Crytek
veterán

Valaki tudna nekem segíteni telepítő szerkesztő ügyben???
A cél amit szeretnék: Van egy feltelepített játék (7,5GB) és ezt szeretném úgy megcsinálni hogy telepíthető legyen és mások gépen is fusson.
Jó lenne ha 2 dvd-s-re lehetne csinálni.Meg a registry bejegyzéseket is kéne implantálni gondolom mert nélküle nem sokat érne szerintem!

Aki csinálta már ilyet valaha kérem írja le milyen programmal és hogyan kell lépésről lépésre!

Next PC Upgrade: 2022

(#11978) ticzi01


ticzi01
aktív tag

Sziasztok!

ha tudnátok segíteni valami pofásabb weblapnak való dolgokat keresek.
Nem szeretnék drupalt, joomla azt majd késöbb.
Most valami egyszerő ugymond kész a gombokat szöveget átírom kis flash fotóalbum és ennyi.
Tudtok valami ilyesmit.
És googlét nem néztem meg mert most így egyszerűbb volt!

Köszi előre is midnenkinek

(#11979) sfdrakex válasza Crytek (#11977) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

A telepítő filet kellene akkor darabolni 2 dvd-sre, nem a telepített fájlokat vinni máshova. Melyik játék lenne ez? Gugliba máskor találtam több játékhoz is splittert ami a 4,3 gigánál nagyobb isokat szét vágja hoyg 2 dvdre kiirható legyen és telepiteni is lehessen így.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#11980) Horka1 válasza ticzi01 (#11978) üzenetére


Horka1
tag

[link] Ez elég egyszerű, és alap dolgokat tud. Nem kell hozzá semmi extra tudás és van pár sablon is benne. Próbáld ki.

Teremtsd meg az okokat, az eredmények pedig majd természetes módon következnek! http://hajdufighting.blogspot.com/

(#11981) sfdrakex válasza ticzi01 (#11978) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Webbuilder elég egyszerű weblap készítő program.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#11982) ThaBoss


ThaBoss
senior tag

Üdv!

Egy olyan programot keresek, amivel bootolható ISO fájlokat tudok kiírni USB lemezre. Találtam már 1-2-őt, de mind csak bizonyos oprendszerek telepítéséhez voltak kitalálva.
Ha tudtok valami ilyesmit, vagy bármi megoldást, azt megköszönném.
Amúgy XBMC Live-ot akarok íratni...

(#11983) sfdrakex válasza ThaBoss (#11982) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Itt angolul le van írva mivel hogyan tudod pendrivera tenni.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#11984) ThaBoss válasza sfdrakex (#11983) üzenetére


ThaBoss
senior tag

Nagyon szépen köszönöm a segítséget! :R

(#11985) sfdrakex válasza ThaBoss (#11984) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Nincs mit gugli rulz :D

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#11986) ThaBoss válasza sfdrakex (#11985) üzenetére


ThaBoss
senior tag

Jaja, ott kellett volna okosnak lennem :D , csak én hülye kapásból "ISO to USB" és másokat kerestem ész nélkül :N
THX mégegyszer :R

(#11987) Crytek válasza sfdrakex (#11979) üzenetére


Crytek
veterán

King Arthur!Azért kéne így mert megszereztem hozzá a magyar feliratot és szinkron fájlokat és így kéne telepíteni mindenestől és magyar lenne a feltelepitett game és menne is!

Clone-os magyar verzió nem működik, (nincs feltörve) de így a fájlokkal az angolból magyar lesz.
Csak nem értek ilyenekhez sajnos :(

Next PC Upgrade: 2022

(#11988) Gülümaci


Gülümaci
tag

Sziasztok!
Olyan programot keresek, amivel AC3-ból mp3-at, vagy más használható formátumot tudok varázsolni. 5let?

(#11989) sfdrakex válasza Crytek (#11987) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Power isoval beletudod tenni isoba az angol fájlok mellé vagy valamelyik nyelv helyére a magyart. Vagy csak simán belerakod az isoba a magyar csomagot és telepítés után magyarítod vele. Sok játék tesz szanaszét fájlokat amiket nehéz megtalálni ezért szerintem jobb a telpítő médiát variálni, mint a telpített játékból RIPet csinálni és azt pakolászni.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#11990) Crytek válasza sfdrakex (#11989) üzenetére


Crytek
veterán

De pont ez a gond hogy olyan nehézkes a king arhur telepítése hogy működjön hogy félelmetes.
Ez lenne a legegyszerűbb hogy legyen egy jól működő telepítős magyar verzió de nem tudom hogy működnek ezek a programok!
Gondol úgy nem lenne jó hogy csak a fájlokat kétfelé osztom és más gépre csak felmásolom.
Mert kellenének registry bejegyzések is. De ezt hogy a fenébe kell csinálni az megint jó kérdés :(

Next PC Upgrade: 2022

(#11991) sfdrakex válasza Crytek (#11990) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Registry bejegyzések, esetleg a windows mappába és a users/doc and settings mappába pakolt fájlok, ezért lenne sztem egyszerübb bele tenni az isoba, azt esetleg rarolod több darabba pendriveon vagy dvd rw -n átviszed kibontod telepited. Miért nehézkes a játék telpitése?

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#11992) sfdrakex válasza Gülümaci (#11988) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Super mp3 Converter

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#11993) Gülümaci válasza sfdrakex (#11992) üzenetére


Gülümaci
tag

Hali! Ez is átkódolja, de van egy kis gond. AC3-ban gyönyörű a hang, de átkódolva mp3-ba már éles csattogás hallatszik, hasonlít a bakelit pattogáshoz. Tudod mi okozhatja ezt?

(#11994) sfdrakex válasza Gülümaci (#11993) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Nem tudom, az biztos hogy minden kódolásnál romlik a minőség sajnos. Beállításaiban nem lehet minőséget állítgatni? Én nem használom csak keresgéltem neked.

[ Szerkesztve ]

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#11995) Gülümaci válasza sfdrakex (#11994) üzenetére


Gülümaci
tag

Áh, ez már a 3. AC3->mp3 konverter. Mindnél ugyanez a hiba. Kezdek belefáradni. Egyszerűbb lesz keresni egy embert, akinek megvan a Riszálom úgyis úgyis.

(#11996) Crytek válasza sfdrakex (#11991) üzenetére


Crytek
veterán

Ezért mert nem isos sima telepítős hanem steam-es feltörős kibontós.

Next PC Upgrade: 2022

(#11997) Horka1 válasza Gülümaci (#11995) üzenetére


Horka1
tag

Easy CD/DA extraktor nagyon profi, mindenféle hangformátumot ismer. De az mp3 az egy igen durván tömörített formátum, ne csodálkozz a minőség romláson.

gondolj csak bele, hogy wav-hoz képest 1/10-e méretű. Mekkora veszteséggel tömörített akkor az mp3?

Egyébként vedd minél nagyobbra a bitrátát, akkor jobb lesz. 320-on már korrekt, bár nagyobb fájlmérettel kell számolni természetesen.

[ Szerkesztve ]

Teremtsd meg az okokat, az eredmények pedig majd természetes módon következnek! http://hajdufighting.blogspot.com/

(#11998) sfdrakex válasza Crytek (#11996) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Van belőle normálisabb változat is láttam aszfaltosoknál.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#11999) Gülümaci válasza Horka1 (#11997) üzenetére


Gülümaci
tag

nem a bitráta, és a kódolás okozza ezt a hibát. már átkódoltam 320kbps-re is, de ugyanaz. Én inkább valami másolásvédelemre gyanakodok. Jaaa, az Easy CD/DA Extraktort ismerem, de ő nem ismeri az AC3-at.

(#12000) Crytek válasza sfdrakex (#11998) üzenetére


Crytek
veterán

Az pont hogy az a szopatós reloaded.Skidrow sajna csak a patcheket törte!

Next PC Upgrade: 2022

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Milyen program, ami...? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.