Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Milyen program, ami...? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:14:01

LOGOUT.hu

Ajánlott ingyenes Windows programok
Androidos kérdéssel irány az Android alkalmazások topik!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11301) Horka1 válasza AtHoS (#11293) üzenetére


Horka1
tag

"A routert is továbbítja :DD"

Ez komoly! Majdnem le estem a székemről úgy röhögtem!

A routert továbbító net! :DDD

Teremtsd meg az okokat, az eredmények pedig majd természetes módon következnek! http://hajdufighting.blogspot.com/

(#11302) Vasinger! válasza Horka1 (#11301) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Ajánlom figyelmedbe a feletted lévő hsz.-om. Nem értem miért kell ilyen kis dolgokon kiakadni. Biztos mögöttetek is olyan hét áll mint mögöttem. Vicc...

De az már más kérdés, ha elvégeznénk egy Cisco tanfolyamot, ki nevetne a végén...

[ Szerkesztve ]

(#11303) atesss válasza Vasinger! (#11300) üzenetére


atesss
addikt

Hát még azt tudom mondani, hogy reseteld a routert.
Csak akkor ugye utána újra be kell állítani.
Ez ha nincsenek extra igényeid, akkor mondjuk nem olyan bonyolult szerintem, manual szerintem elég jó szokott lenni Asusnál, + lehethogy van a routerben ilyen Quick Setup Guide is, mint az én WL-500gP-mben.
Meg jobb routereken ki is tudod menteni a beállításokat egy fájlba (szerintem Asus-ok tudják), majd a reset után visszatölteni (de a visszatöltést Wifi-n keresztül lehethogy nem szereti). Persze még akár az is lehet, hogy valamilyen beállítás (vagy véletlen elállítás) okozza ezt hibát, ebben az esetben ezt újra visszatöltöd rá...
De ennek szerintem kicsi az esélye.

Vagy akár lehetne FW-t is frissíteni a routeren. Bár ekkora hiba eleve kétlem, hogy benne lenne a mostaniban. :F

DHCP, és Wifi-n kapcsolódás szerintem fokozhatja az ilyen "nem tudsz hozzákapcsolódni a router felületéhez" hibákat, nem tudom utóbbi van-e, ezt nehéz lenne változtatni, DHCP viszont kikapcsolható, így fix IP-t kapnának a gépek, torrentet ez nem értem miért zavarná (persze lehethogy be kell hozzá állítani port-forwardot, de azzal eleve szerencséd van, hogyha ment eddig anélkül).

(#11304) atesss válasza atesss (#11303) üzenetére


atesss
addikt

Ez alapján tudja a beállítás kimentést: [link]

(#11305) Vasinger! válasza atesss (#11303) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Én a resetelni a router alatt, nem a reset gomb megnyomását értettem, hanem a kihúzását, majd visszadugását.

Lehetséges, hogy valamely beállítás okozza, de már x éve hozzá se lett nyúlva a beállításokba és csak egyik nap akartam belépni, hogy belülről nyomjak egy újraindítást, amitől nem veszik el semmi, de nem jött be a menüje. Wifi nincs. Csak 3 utp kábel van bele dugva + a Wan.

A DHCP a port forwarding miatt kell, hogy un. aktív legyek. Ez nekem sajnos kell a torrentezéshez. :(

FW-t azért nem érdemes frissíteni, mert eddig ment és azóta nem volt belepiszkálva. Na mind1, kísérletezek azokkal amiket mondtatok, de csak holnap. :B

(#11306) AtHoS válasza Black-core (#11298) üzenetére


AtHoS
nagyúr

"És olyan progi nincs amivel be tömörítem a file-okat és vhogy beleírom hogy hova bontsa ki azokat akár az eredetit felül írva?"

Lehet elegendő neked egy tömörítő program is. pl. winrar is tudja ezt vagy 7zip

Vasinger

Persze tudtam én, hogy elírtad ezért is tettem "örömködő" smiley-t. Jókedvre derítettél akaratodon kívül :R

Fire/SOUL/CD
Nocsak, Pinnacléék is ráfanyalodtak ingyenes cuccra? Meg tudom érteni. Jó kis vevőcsalogatás lehet ez is. Meg is lesem magamnak ezt a Videospin-t :K

Más
A saját kínomra talán valamilyen normálisabb Autoshutdown program lenne a megoldás. találtam 1-2 érdekesebbnek ígérkezőt ezekből.

DSHUTDOWN
AllOff
Auto Shutdown Manager

Valakinek tapasztalata ezekkel vagy esetleg hasonlóval ami tudná a kívánt funkciót?

read-only mode on the forum

(#11307) kraftxld válasza AtHoS (#11306) üzenetére


kraftxld
nagyúr

a parancssori powercfg-nél már nézelődtél?

start, cmd a keresésbe, powercfg /? > c:\xy.txt és ide kitolja a helpet amit a powercfg tud.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#11308) tibi666 válasza AtHoS (#11296) üzenetére


tibi666
senior tag

mint mondtam, dvd a forrás.
ezen dvd-ken vannak jelenetek, amiben szerepel egy bizonyos ember. na ezen jeleneteket szeretném kivágni, és összefűzni, majd kiírni egy dvd-re.

(#11309) Horka1 válasza Vasinger! (#11302) üzenetére


Horka1
tag

Cickó tanfolyam? Ja ja olyanon résztvennék én is :DD

Nem kell ezen kiakadni! Röhögtünk egy jót, röhögj te is!

Teremtsd meg az okokat, az eredmények pedig majd természetes módon következnek! http://hajdufighting.blogspot.com/

(#11310) Horka1 válasza tibi666 (#11308) üzenetére


Horka1
tag

Akkor a *.vob-okból, ki kell mentened az mpg-ket, és majd azt tudod már vagdosni, egészen egyszerű programokkal! Pl. video edit magic, ez éppen kezel mpg-t is!

Teremtsd meg az okokat, az eredmények pedig majd természetes módon következnek! http://hajdufighting.blogspot.com/

(#11311) AtHoS válasza tibi666 (#11308) üzenetére


AtHoS
nagyúr

"mint mondtam, dvd a forrás."

Ennyit írtál:
"bedigitalizáltattam a régi video 8-as felvételeim, most dvd-n terpeszkednek."

Akkor ezek szerint a dvd-n terpeszkednek nálad annyit tesz, hogy DVD VIDEO formátumban van az adott video stream?

Nálam mondjuk WMV, AVI, DV AVI, MPEG1, MPEG2 stb.. is szokott DVD-n terpeszkedni, tehát nemigazán egyértelmű számomra mi terpeszkedik éppen a lemezen még ha azt tudjuk is, hogy video van rajta.

A végeredmény formátumát még mindig nem tudjuk pontosan, mivel ez: "kivágni, és összefűzni, majd kiírni egy dvd-re" megint semmi segítség. A fentiekből következik, hogy DVD-re sok mindent ki lehet írni. Viszont a "mint mondtam, dvd a forrás."-ból arra következtetnék, hogy video dvd formában szeretnéd viszontlátni a végeredményt is.

Már meg ne haragudj, de ne nekünk kelljen már kitalálni, hogy miből mibe szeretnél alakítani. Legalább arra vehetnéd a fáradtságot, hogy szépen leírod konkrétan, ha már segítséget kérsz. Ne úgy kelljen már kihúzni belőled.

A Pinnacle szoftver jó lesz neked, mivel tud dolgozni egyből video dvd-ből és nem kell az mpeg2 stream-et kiszedni sem a vob-okból (Bár a Horka1 által javasolt video edit magic progit nem ismerem). DVD menü szerkesztője (legalábbis a 10-esnek) szerkesztési szempontból egy hulladék, de azért ha nagyon körülményesen is, de meg lehet csinálni a menüt. Bár a végeredmény legalább jól néz ki.
Az ideiglenes könyvtárat más winyón lévő partícióra irányítsd mint amelyikre fogod menteni a végeredményt. Picit gyorsul a mentési fázis.
Bár ez igaz minden videoszerkesztő/átkódoló alkalmazásra.

kraftxld
Kimentettem a helpet, gyorsan átfutottam, de egyetlen olyan kapcsolót találtam ami érdekes lehet:
"-REQUESTS
Enumerate application and driver Power Requests. Power Requests prevent the computer from automatically powering off the display or entering a low-power sleep mode. "

Bár ez nem tudom mennyire visz előbbre, mindenesetre megnézem majd mit lehet vele kezdeni.

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#11312) Csakénvagyok válasza Vasinger! (#11302) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Tényleg, valami onlájn doksi Cisco tanfolyam van? Azt én is megsasolnám. Melóhelyen rágják az agyamat, meg a papír is számítana, csak előtte jó volna tájékozódni.

Tudsz dobni valami linket, jöhet privibe is.

(#11313) kraftxld válasza Csakénvagyok (#11312) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Ha jól keresgélsz könnyen lehet találni itt-ott teljes anyagokat, video training-eket, bármilyen Cisco témában CCNA-től CCIE-ig mindenféle specializációval.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#11314) Vasinger! válasza AtHoS (#11306) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Oké, így máris másabb. Akkor nevetek én is veletek. :)

Horka1: Van bizony. :K

Csakénvagyok: Én még online-ról nem hallottam. Csak ilyen több fordulósról hallottam még. Több vizsgát kell tenni, hogy adjanak valami oklevél szerűséget. Hátrány: Nagyon nehéz, előnye: Rengeteg + pénzt kapsz munkahelyen és kapkodni fognak utánad, bár a mai világba ezt elég nehéz kiszámítani.

(#11315) kraftxld válasza Vasinger! (#11314) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Azért nem kell ennyire túlmisztifikálni ezeket, ebayről lehet venni bagóért cisco cuccokat, neten van tananyag okádásig, le kell ülni, tanulni, gyakorolni, csinálni, vizsgázni :)

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#11316) tibi666 válasza AtHoS (#11311) üzenetére


tibi666
senior tag

hát én nem tudom, talán ha avi lenne, akkor azt mondtam volna, nem pedig azt, hogy dvd.
de akkor hogy jól értsd, dvd video formátumban van, és dvd video formátumként akarom kimenteni.

én nem tudom, hogy mi a fene van mindenkivel, hogy hétköznap frusztráltak, meg agresszívek vagytok az egy dolog, de jön a karácsony, legalább ilyenkor lennétek normálisak.

[ Szerkesztve ]

(#11317) Fire/SOUL/CD válasza kraftxld (#11315) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Hát ha tudsz nagyon jó tananyagot Cisco-hoz, akkor privátba dobhatnál párat, mert én csak olyan anyagokat találtam ami vagy szinte használhatatlan, vagy amiben sajnos nem sok újdonság van a számomra. :(((
Az remek lenne, ha "CCNA-től CCIE" tananyaggal meg tudnál dobni... :R

Fire.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#11318) Black-core


Black-core
aktív tag

Na tehát a lényeg az lenne,hogy csináltam egy játékhoz egy modot.Azt akarnám vhogy megoldani hogy ne keljen minden file-t egyesével mindig másolgatni,fölül írni hanem csak mondjuk kibontom és mindegyik file-t a helyére (más más könyvtárba) másolna be. Winrar-ban nem találtam ilyet. Segítsetek pls! Köszi :R

(#11319) mokus1


mokus1
addikt

Sziasztok valami olyan programra lenne szükségem amivel Egy dvd-t tudok Divx xvid vagy avira rippelni. :R

(#11320) Horka1 válasza Black-core (#11318) üzenetére


Horka1
tag

Totalcommanderrel létre tudsz hozni önkicsomagoló fájlt, és kiválaszthatod, hogy a fájlokat külön mappákba rendezze!Ezt figyeld meg!

Teremtsd meg az okokat, az eredmények pedig majd természetes módon következnek! http://hajdufighting.blogspot.com/

(#11321) pumatom


pumatom
aktív tag

Sziasztok!

Létezik olyan program, ami kiírja a számítógép aktuális hibáját?

Olyanra gondolok, ami végig ellenőrzi a perifériákat, és kiírja, hogy melyik alkatrész hibádzik...

Vannak, memtest-ek, hdd ellenőrzők tudom, de egy teljes programot keresek, mert van egy gép ami mindig különböző kék halállal áll le...

memtest-el kiderült, hogy a memóriák rosszak, sentinel-lel a vinyó hibátlannak tűnik...

A memória csere után újra kék halál, de más hibával...

Egy laptopról van szó amúgy...

Köszi a segítséget :R

(#11322) Black-core válasza Horka1 (#11320) üzenetére


Black-core
aktív tag

Igen ilyesmire gondoltam. Köszi szépen! :R

(#11323) sfdrakex válasza pumatom (#11321) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

SiSoft Sandra tud tesztelni azt hiszem mindent a gépbe cpu-t gpu-t, memoriát vinyót. Szerintem a legtutibb viszont mindenképpen a szét szedés összerakás, lehet valami csak elmozdult picit, egy kábel vagy valami. Ha az nem jön be akkor meg kkölcsön cuccokkal mindent kicserélni egyesével, hol az egyik hol a másik alkatrészt cserélni ki és erőltetni a gépet.

[ Szerkesztve ]

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#11324) pumatom válasza sfdrakex (#11323) üzenetére


pumatom
aktív tag

Köszi! :R

Megpróbálom a progit... Az a baj, hogy már szétszedtem kitakarítottam, kifújtam, reinstall, memocsere...

Arra gyanakszom, hogy valami megsült benne, mert kiderült, hogy a tulaj, a töltőt mindig rajtahagyta, és ágyon használták, tehát nem tudott rendesen a levegő cirkulálni benne...

A memóriák hibásak voltak, de azt kicserélve egy másik probléma jött elő... kék halállal írt a megjelenítőről, majd legközelebb a memóriákról, majd a programokról...

Egyenlőre itt tart a dolog, de ha az alaplap lett rossz benne akkor majdnem, hogy kuka a gép...

(#11325) Horka1 válasza mokus1 (#11319) üzenetére


Horka1
tag

Ez kezelni is egyszerű!
Itt van még egy pár, válogass

[ Szerkesztve ]

Teremtsd meg az okokat, az eredmények pedig majd természetes módon következnek! http://hajdufighting.blogspot.com/

(#11326) AtHoS válasza Black-core (#11318) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Pedig ott van az a WinRAR-ban csak kicsit szét kellene nézni :K

Természetesen SFX archívot is lehet csinálni, ami kibontja a tartalmat.

A fájlútvonal tárolás beállításával simán el lehet érni, hogy akár csak meghatározott betűjelű meghajtóra bont ki.
A Teljes útvonal tárolása annyit tesz, hogy a meghajtó betűjel kivételével eltárolja a könyvtárstruktúrát, tehát kibontáskor ugyanilyen formában lesz elkészítve a könyvtárrendszer, így elegendő a meghajtót megmutatni neki, hova tegye.

A fájlok kizárásával könnyen elérhető, hogy egy könyvtárban található sok fájl közül néhányat hagyjon ki eltároláskor.

A fájlok hozzáadásánál pakolhatod a különböző fájlokat/könyvtárakat, amit el szeretnél menteni.

Más
Kicsit visszatérve a saját problémámra. Megnéztem két Autoshutdown programot, amiből az első (ingyenes AllOff) sajnos működésképtelen (CPU aktivitást nem detektál és nem tudja lekapcsolni a gépet sem) volt win7 x64 alatt.
A második már érdekesebb, mert így gyors teszt alapján jónak tűnik a probléma megoldására: Auto Shutdown Manager
Sajnos a teljes verzió ebből fizetős (Standard license: Price per license: $49.90 USD), de 45 napig élvezhető az összes funkciója. A próbaidőszak lejárta után az extra funkciók használhatatlanok maradnak. Sajnos nem sikerült még kideríteni, hogy ez miben látszódik majd meg.

Mindenesetre a programban lehetőség van többszintű aktivitás figyelésre, úgymint:
- billentyűzet és egér
- CPU használat, ezt százalékosan egy csúszkával lehet beállítani mely terheléstől kezdve kell inaktív tevékenységnek tekinteni
- HDD aktivitás. CPU-hoz hasonlóan lehet ezt is egy csúszkával beállítani.

Számomra ezek elegendőnek látszanak, de van még jó pár kritérium, amit figyelembe tud venni a program: Teljesítmény számlálók, Ütemezett feladatok, Hálózati kapcsolatok, Időzített leállítások illetve jelenleg csak 32bit-es OS-ek alatt működő hang érzékelés (pl. VoIP hívások közben nem fogja lenyomni a gépet).

Szabályok készítésére is van lehetőség, tehát különböző beállított profilokat lehet használni a beállított időszakokban.

Kíváncsi vagyok a próbaidő után használható maradnak-e a számomra érdekes funkciók.

read-only mode on the forum

(#11327) Black-core válasza AtHoS (#11326) üzenetére


Black-core
aktív tag

Köszi!
Most,hogy mutatod így már látom csak angol verzióm van és úgy nem szúrtam ki.
Ki is próbálom mert a total com... -el nekem nem sikerült 2GB-nál nagyobb file-okal. :R

(#11328) BullZeye


BullZeye
veterán

FRAPS -on kívül, milyen felvevő program van még, ami Frapsnál jobb minőségben rögzít videót játékból realtime?

+
külföldi sorozatok általában 10mega/perc "minőségben" jönnek ki, viszont nagyon jó minőségűek, ellenben amit én tudtam elérni egy Frapsolt videó 50mega/perc cserébe hihetetlenül rusnya minőségben :)

bnőm szeretne egy játékból videókat felvenni, de nagyon nemjön össze egyellőre.

[ Szerkesztve ]

(#11329) atesss válasza BullZeye (#11328) üzenetére


atesss
addikt

A probléma valószinűleg abból ered, hogy a Fraps-nak realtime (ráadásul pl. egy játék amúgy sem kis proci-terhelése közben ! ) kellene a felvételt bekódolnia.
Tehát komolyabb minőséget (főleg nagy felbontásban) szerintem ne nagyon várj el ilyen programoktól alapból, esetleg egy erős négymagos procival (ha a codec és a Fraps egyáltalán kihasználja a négy magot). Amúgy milyen proci van ebben a gépben, amivel próbálta ?

Az igazi megoldás az lenne (ez ugyan elég körülményes, de biztosan működne), hogy a Fraps-al csak tömörítetlen (vagy nagyon gyengén tömörített) anyagot veszel fel, és ezt majd késöbb bekódolod másik programmal.
De ehhez ugye elég komoly tárhely kell ideiglenesen, meg kell egy viszonylag gyors HDD is, asztali gépben lévő már jópár éves elég lehet, de notiban valószinűleg csak az újabbak bírják el. Persze ez a felbontástól is függ, és nem számoltam pontosan utána, de elméletben is igaz lehet.
Meg anno pont a Fraps-ben (talán amikora tömörítetlenbe való felvételt kiválasztod) olvastam is ilyen figyelmeztetést.

Persze lehethogy létezik a Fraps-nál hatékonyabb program is (illetve szerintem azon nem sokat lehet variálni, inkább a codec lenne a lényeg, abból lehethogy létezik direkt ilyen real-time felvételre optimalizált, de szerintem egy gyenge procival az se nagyon tudna segíteni, főleg ha a játék is csak épphogy fut el).

(#11330) Horka1 válasza atesss (#11329) üzenetére


Horka1
tag

Én NFS-t rögzítettem Fraps-al egy 1.75-ös AMD procis gépen, gond nélkül uncompressedbe! Talán kissebb fps-t kellene beállítani, akkor jobban menne! Pont inkább az lehet terhelő a procira ha realtime-ba kell kódolnia, ezért az uncompressed a jó választás, és nem kell 30 fps, csak mondjuk 15-17, és mindjárt nem akadozik!

Na persze órákon keresztüli rögzítéshez terrás HDD-kell ;)

[ Szerkesztve ]

Teremtsd meg az okokat, az eredmények pedig majd természetes módon következnek! http://hajdufighting.blogspot.com/

(#11331) atesss válasza Horka1 (#11330) üzenetére


atesss
addikt

Igen, az uncompressed a megoldás szerintem is.
És nem emlékszel, hogy kb. mennyi helyet foglalt neked egy percnyi uncompressed, és milyen felbontásban ?

30fps meg állt. felesleges, de 25 alatt azért már picit akadozhat (20 körül még talán elmegy, ha nincsenek túl gyors mozgások).

(#11332) Horka1 válasza atesss (#11331) üzenetére


Horka1
tag

Ez volt olyan 1.5 körül 17 fps-el 1152x864-es felbontással !
[link]

[ Szerkesztve ]

Teremtsd meg az okokat, az eredmények pedig majd természetes módon következnek! http://hajdufighting.blogspot.com/

(#11333) sfdrakex válasza BullZeye (#11328) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

HyperCam progit próbáld ki esetleg.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#11334) Csakénvagyok válasza Vasinger! (#11314) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Egyik kollégának megvan, de ő nem ennél a cégnél adta le. De úgy mesélte hogy régi melóhelén tanulta meg, majd leadta a vizsgákat Tehát ezért gondoltam arra hogy onlájn doksikat is be lehet szerezni, majd csak aztán, ha szükséges tanfolyamra is lejérni.

Majd utánakuksolok

(#11335) kymco válasza localhost (#9742) üzenetére


kymco
veterán

:R Bár nem mai a bejegyzésed, de "ma" segített egy megoldásban. Köszönöm, hogy lejegyezted anno... jó kis program. 30 napig teljes értékűen használható. Ez idő alatt egy vinyót simán le lehet cserélni nagyobbra...

www.refujvaros.hu

(#11336) localhost válasza kymco (#11335) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Köszönöm, hogy köszönöd és örülök, hogy örülsz! :R

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#11337) BullZeye válasza atesss (#11329) üzenetére


BullZeye
veterán

q9400 @3.2ghz, proci bírná, nem is akad, hely is van, viszont így se ugyanolyan a kép,

Hypercamet meg köszi megnézem

mivel szokták a nagyok tömöríteni a videókat? (pontosan, az nem elég hogy h264)

(#11338) BullZeye válasza sfdrakex (#11333) üzenetére


BullZeye
veterán

ez még annál is rosszabb :D de ezt nem is 3Dre találták ki....más tényleg nincs a piacon? :S

(#11339) Horka1 válasza BullZeye (#11338) üzenetére


Horka1
tag

Ezt próbáltad már?

Teremtsd meg az okokat, az eredmények pedig majd természetes módon következnek! http://hajdufighting.blogspot.com/

(#11340) #65675776 válasza Horka1 (#11339) üzenetére


#65675776
törölt tag

És miért a mostanság szinte teljesen használhatatlan RapidShare-re mutató linket adsz, miért nem egy normálisat? Pláne, hogy ez még egy warezos szarra is elvinne.

Mint pl ez. Megbízható és tiszta forrás, nem holmi kódolt rar-os mosladék.

[ Szerkesztve ]

(#11341) Horka1 válasza #65675776 (#11340) üzenetére


Horka1
tag

Meglehetősen sok mindent töltöttem le a RapidShare-ról, nem látom problémásnak!

Teremtsd meg az okokat, az eredmények pedig majd természetes módon következnek! http://hajdufighting.blogspot.com/

(#11342) CséZé


CséZé
őstag

Hi!

Van egy rahedli flac zeném és át kéne konvertálnom 320-as mp3-ba h fel tudjam telefonra tenni. Vmi ingyenes jó progi?

(#11343) #65675776 válasza Horka1 (#11341) üzenetére


#65675776
törölt tag

Kivéve mikor egy párMiB-os file letöltése is órákat vesz igénybe, mert nincs szabad slot, meg csak úgy. És ha el is indul, akkor is időnként szinte teljesen megáll. Megbízhatatlan retek.

Amit linkeltél egyébként is warez, ami meg nem való a PH!-ra.

(#11344) sfdrakex válasza CséZé (#11342) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Ha nerot használsz cd/dvd írásra, akkor az extrasban van encode files ott tudsz ha jól emlékszem flacot is konvertálni mp3ba.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#11345) CséZé válasza sfdrakex (#11344) üzenetére


CséZé
őstag

nem használok nerot. más?

(#11346) sfdrakex válasza CséZé (#11345) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Ashampoo mp3 audio center.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#11347) CséZé válasza sfdrakex (#11346) üzenetére


CséZé
őstag

foobarban is van konvertáló valami, az simán megcsinálja vagy kell hozzá külön progi?

(#11348) sfdrakex válasza CséZé (#11347) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Úgy emlékszem foobarban pluginnal megy, de van plug in az oldalukon.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#11349) ticzi01


ticzi01
aktív tag

gondolom sokan használtok firefoxot.
nekem személy szerint nem jön be a Chrome viszont igen nomeg a jó őreg explorer nekem nem is kell más.
De mindent férretéve használom mégis, csak kicsis körülményes volt már mikor külön flash plugin kellett hozzá, de nem értem, hogy miért ez amúgy meg is oldódott.
A gépen van Java telepítve amit természetessen a kisróka nem ismer fel mintha nem lenne a gépen java. Olyankor kiírja hogy nincs a java runtime enviroment telepítve pipa be telepítés.
Kiírja, hogy nem lehet telepíteni a beépülö modult. Neten keresgéltem de semmi.
Mi a csudát kell hozzá leszednem hogy műkődjön is?

(#11350) Horka1 válasza ticzi01 (#11349) üzenetére


Horka1
tag

Én meg a gogli csodáját ki nem állhatom, az explorert meg sose használtam! Firefoxhoz van minden!
Telepítsd fel a legújabbat először is!

Gondolom a Java másképpen kapcsolódik, mint IE-hez tehát kell az a verzió belőle ami kifejezetten a Firefoxhoz készült! Nekem kapásból megtalálja de innen letudod szedni a szükséges kiegészítőket
Flash player; Java; QuickTime; Shockwave; Windows Media Player! Ezek a beépülők alapból kellenek hozzá, de utána semilyen média formátummal nem lesz gondod, illetve innen divx webplayer beépülő! És így már teljes a médiafegyverzet!

Teremtsd meg az okokat, az eredmények pedig majd természetes módon következnek! http://hajdufighting.blogspot.com/

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Milyen program, ami...? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.