Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Milyen program, ami...? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:14:01

LOGOUT.hu

Ajánlott ingyenes Windows programok
Androidos kérdéssel irány az Android alkalmazások topik!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11901) kicsigeri válasza Psychonaut (#11900) üzenetére


kicsigeri
senior tag

Nem sajna :(

(#11902) sfdrakex válasza kicsigeri (#11901) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Milyen dvd iso? Film játék vagy mi ez ?

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#11903) kicsigeri válasza sfdrakex (#11902) üzenetére


kicsigeri
senior tag

Iso, film spec a Keresztapa trilogia, mind a 3 rész 2 dvd.

(#11904) sfdrakex válasza kicsigeri (#11903) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

ja azok 2 dvdsek de tömöriteni akarod vagy mit akarsz vele ? feltételezem minimum 4,36 gigásak, dual layeresre akarod kiirni?

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#11905) kicsigeri válasza sfdrakex (#11904) üzenetére


kicsigeri
senior tag

1 dvd-s változatot szeretnék belőle csinálni. Mindwgyik részt külön dvd-re csak nem öszesen 6 ra hanem 3 ra.

(#11906) sfdrakex válasza kicsigeri (#11905) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

60 Ft egy dvd, ne rontsd el a minőségét tömörítéssel. Nem véletlen van 2 dvd-n ha már 4,36 giga lett tömöritve 5-6-7-8 gigáról az is ront rajta még felére nyomni gáz lenne. Egyébként pedig szerkezetileg kellene átalakítani az egészet hoyg az úgy működjön is. Ha ennyire gáz hoyg 3 helyett 6 dvd szedd le aviban és convertxtodvdvel csinálj részenként 1 dvd-t belőle. Ha dvd minőségben akarod akkor pedig ird ki ahogy van. Ha kell adok neked ingyen 3 dvd-t ha eljösz érte.

[ Szerkesztve ]

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#11907) AtHoS válasza Psychonaut (#11900) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Hát így darabra valóban egy lesz csak, de érzésem szerint használhatatlan, mivel ez csak az x.iso végéhez hozzáfűzi az y.iso-t.

Nem ártana tudni maguk az ISO-k mit tartalmaznak, mert ennek függvényében lehet megfelelő megoldást javasolni.

Mod: Jáj, látom van még pár hozzászólás a következő oldalon is. Arról lemaradtam :B

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#11908) sfdrakex válasza AtHoS (#11907) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Már írta dvd film, de nem csak egybe rakni akarja hanem kettő 4,36 gigásból 1 db 4,36 gigást csinálni, a kereszt apa ttrilogia 6 dvd jéből akar 3 at késziteni, de ha jól emlékszem eredetin 7 giga körüliek, szóval már igy is tömöritve vannak hoyg 4,36 gigásak legyenek, ha azt még felére tömöriti nézze inkább aviban ugy elfér a 6 dvd egyen.

Ja és igen ahogy irod a copy -s megoldás csak a végére tenné. az elsőne ka másodikat de az használhatatlan. Video dvd nél a két dvdből egyhez készítéshez teljesen át kell alakitani mindent hogy egybe is játsza le.

[ Szerkesztve ]

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#11909) AtHoS válasza sfdrakex (#11908) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Azért itt a 2 dvd in one megoldása, hátha jól jön majd valakinek.

A minőségromlás dolga úgyis egyénfüggő. Akit zavar az nem fogja áttömöríteni az biztos.

read-only mode on the forum

(#11910) sfdrakex válasza AtHoS (#11909) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Viszont ha neki 180 Ft ennyire fontos nem értem miért nem aviban szedte le . . . Ő dolga és igen az a jó program hozzá asszem, csak már nem emlékeztem a nevére valahol mintha már olvastam volna de nem használok ilyesmiket.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#11911) Jazz válasza sfdrakex (#11897) üzenetére


Jazz
veterán

cfosSpeed: Nem tudom, megint csak nálam van a hiba?
A program folyamatos 50%-os prociterhelést okoz miközben fut. Tálcán se egy jobb klikk tulajdonságok ki, se setup, se lehetőség a regisztrációra...mi ez? cfosmenüre rákkatintok de nem nyílik meg. :/

free your mind

(#11912) sfdrakex válasza Jazz (#11911) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Nem használom nem tudom, kipróbáltam nekem nem vált be, én csak leírtam mit csinál, én mindig a klienseimet limitelem amivel töltök.

Próbálj ki másik változatot belőle, lehet akad valamivel, vagy újabb / régebbi kellene.

Amire neked kell arra a netlimiter gépenként beállítva lenne a megoldás vagy a dumeter supercontroller mait irtam, cfos csak 1-1 gépet optimalizál, de hálozatban nem müködik együtt a többi géppel ezért nem jó szerintem.

[ Szerkesztve ]

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#11913) scope2007


scope2007
addikt

tudnátok ajánlani egy nagyon jó "duplicate remover" progit?
ha ingyenes, az lenne a legjobb :)

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#11914) sfdrakex válasza scope2007 (#11913) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Tessék

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#11915) Balázs1621


Balázs1621
senior tag

Üdv!

Egy olyan programra lenne szükségem, amivel a legegyszerübben tudnék pl. egy egy órás zenéből kivágni részleteket.

Köszi!

(#11916) localhost válasza Balázs1621 (#11915) üzenetére


localhost
Közösségépítő

"Oszt az az órás zene az hol van? Fileban vagy rádióban, TV-műsorban, Filmben, CD-n, kazettán, és milyen formátumban?

(Órás zene: tik-tak-tik-tak) :)

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#11917) Balázs1621 válasza localhost (#11916) üzenetére


Balázs1621
senior tag

mp3 és merevlemezen van :)

(#11918) cigam válasza Balázs1621 (#11917) üzenetére


cigam
félisten

Akkor az mp3directcut a barátod.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#11919) Balázs1621 válasza cigam (#11918) üzenetére


Balázs1621
senior tag

Ezer hála a gyors válaszért! :R

(#11920) BaziJoe00


BaziJoe00
tag

Tiszteletem!
a kérdésem az lenne hogy tudnátok mondani egy olyan programot amivel feliratokat lehet szerkeszteni?
(konkrét probléma az hogy a felírat csúszkál mint pingvin a jégen, időzítést be kéne lőnöm ahhoz kellene.)
Üdv BaziJoe00

(#11921) joe2005 válasza BaziJoe00 (#11920) üzenetére


joe2005
senior tag

Felirat
Én a Subtitle Workshop-ot használom.

"Have you tried turning it off and on again?"

(#11922) sislaciii


sislaciii
aktív tag

Sziasztok!
Ismerősöm régebben talált egy programot, amit ha elindít a kimeneti hangoknak javítja a minőségét. Ezt keresem én is, mert idegesítő, amikor nem lehet egy pontnál hangosabban hallgatni Youtuberól zenét, mert a rossz minőség miatt recseg-ropog..

'A valósággal az a gáz, hogy nincsen hozzá háttérzene.. - Akkezdet Phiai 8800GTS 690/950/1425.<33 http://sislaciii.deviantart.com/

(#11923) localhost válasza sislaciii (#11922) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Szia! Sok sikert hozzá, bár én nem hiszek az ilyesmiben.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#11924) sislaciii válasza localhost (#11923) üzenetére


sislaciii
aktív tag

haveromnak volt.

'A valósággal az a gáz, hogy nincsen hozzá háttérzene.. - Akkezdet Phiai 8800GTS 690/950/1425.<33 http://sislaciii.deviantart.com/

(#11925) Psychonaut válasza sislaciii (#11922) üzenetére


Psychonaut
addikt

Hangkartya driver. ;]

Amugy a DFX hasonlo, bar az inkabb egy sima EQ progi...

(#11926) sislaciii válasza Psychonaut (#11925) üzenetére


sislaciii
aktív tag

Nem driver gond, mert egy 320as zenét pl szépen hallgatok, de mivel youtube 96kb/s, ezért kicsit más..

'A valósággal az a gáz, hogy nincsen hozzá háttérzene.. - Akkezdet Phiai 8800GTS 690/950/1425.<33 http://sislaciii.deviantart.com/

(#11927) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Valaki tud olyan programot ami lementi a 3D-s képet? Mert a Printscreen gombbal csak fekete képet kapok. Win7-re kellene(64bit).

(#11928) #65675776 válasza sislaciii (#11922) üzenetére


#65675776
törölt tag

Már itt elbukik az egész: "hallgatni Youtuberól zenét". Ha csak ennyire van igényed minőségben, akkor szerintem már annyira mindegy.

Haverodnak meg lehet valamilyen X-Fi-je volt, amihez járt Crystalizer. Erősen DSP igényes volt, és éppen csak javított valamicskét.

(#11929) sislaciii válasza #65675776 (#11928) üzenetére


sislaciii
aktív tag

Nem hiszem, egy 478 as lap volt integrált hangkarival. Sok zene csak Youtube-n van fent, így muszáj.

'A valósággal az a gáz, hogy nincsen hozzá háttérzene.. - Akkezdet Phiai 8800GTS 690/950/1425.<33 http://sislaciii.deviantart.com/

(#11930) scope2007 válasza F_Zolee (#11927) üzenetére


scope2007
addikt

Fraps szerintem jó lehet

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#11931) sfdrakex válasza sislaciii (#11929) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Ne mond már hogy van olyan zene mai csak youtubeon van fent sehol máshol. Egyébként meg a hangminőségen javítani nem igen lehet. Ami rossz minőségben lett felrakva az soha nem lesz jobb.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#11932) sislaciii válasza sfdrakex (#11931) üzenetére


sislaciii
aktív tag

Youtube alapból 96kb/s-be teszi, amúgy meg lehet rajt javítani, mert pl a fölösleges torz hangokat pl kiszűri.

'A valósággal az a gáz, hogy nincsen hozzá háttérzene.. - Akkezdet Phiai 8800GTS 690/950/1425.<33 http://sislaciii.deviantart.com/

(#11933) sfdrakex válasza sislaciii (#11932) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

A torz hang sem felesleges hang, csak valami el van torzítva ha azt kiveszi kevesebb hangszert hallasz, az nem feltétlen javítás, ahogy mondani szokták szarból vár nem megy :D. Egyébként mi az ami nincs semmi p2p en csak youtubeon ?

[ Szerkesztve ]

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#11934) sislaciii válasza sfdrakex (#11933) üzenetére


sislaciii
aktív tag

Házilag kreált zenék?

'A valósággal az a gáz, hogy nincsen hozzá háttérzene.. - Akkezdet Phiai 8800GTS 690/950/1425.<33 http://sislaciii.deviantart.com/

(#11935) Traxx


Traxx
őstag

Sziasztok!

Olyan programot keresnék, amivel tudok biztonsági mentést készíteni egy mappáról, pontosabban úgy, hogy ha az adott mappában módosítok egy fájlon, vagy belekerül a mappába egy új fájl, akkor ne kerüljön elmentésre az egész mappa, hanem csak a megváltozott / új elemek. Macerás lenne naponta mentegetni gigákat, mert lehet, csak néhány dokumentum íródna felül. További igény a jogtisztaság volna, céges környezetbe kellene a jószág. Valamint az se hátrány, ha egy másik gép megosztott mappájába is képes elvégezni a mentést, de alapvetően külső vinyóra / pendrive-ra kéne neki.

Köszönöm a segítséget :R

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#11936) kételkedem válasza Traxx (#11935) üzenetére


kételkedem
addikt

Winrar.
Vagy próbáld ki a Cobian Backup v8.4.0.202-ot, emlékaim szerint az is tud növekményes backupot és a világon minden beállítható benne.

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#11937) sfdrakex válasza sislaciii (#11934) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Azt meg szerintem ha az tölti fel a youtubera aki csinálta, jobb lenne ha írnál neki hszekben, hoyg tolja át msnen, vagy tegye fel valahova netre és akkor jó minőségben tudnád élvezni, esetleg nem kizárt hogy pl myspace-en fent is van, sok kis házi dj, meg zenekar nyomja ott a zenéit jobb minőségben és onnan le is lehet tölteni pl.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#11938) McKane


McKane
senior tag

üdv!

kellene egy program, a következőre:

van nekem egy nagyobbacska CD és DVD Linux gyűjteményem.
namost, ha valamit meg akarok keresni hirtelen át kell bogarásznom az egészet. a számítógépen egy excel táblázatba megvan az összes cím.
ezeket kellene egy nagy adatbázisba rendezni,a könnyebb megtalálhatóság érdekében.
én olyanra gondoltam mint a google.hu-nál már a keresendő kifejezés beírása közben ad ki lehetséges találatokat.

remélem érthető.. :DD

amennyiben tudtok,köszi a segítséget.

(#11939) sfdrakex válasza McKane (#11938) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Esetleg a whereisit nevü program ? Egyébként ki vannak irva a cuccok dvdre és cdre? mert akkor számozd be a lemezeket és excelben szépen a címek mellé odairod hoy ghanyas lemezen van az adott dolog. Egyszer nagy melo de muszáj lesz megcsinálni magától semmi nem csinálja meg neked.

[ Szerkesztve ]

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#11940) McKane válasza sfdrakex (#11939) üzenetére


McKane
senior tag

az már hasonlóképpen megvan oldva. hengerekben vannak benne,és a henger van számozva..

de kipróbálom a progit. köszi!

(#11941) sfdrakex válasza McKane (#11940) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Csak a hengereken belül a lemezeket se ártana, mert hiába tudod hoyg az 5 ös hengerben van valami ha nem tudod melyik lemezen. Bár ha rá van irva a lemezre a tartalma akkor már az nem nehéz, nekem dvd filmek vannak így ami már nem fért ki a polcokra hengerben figyel. Excelben pedig be van irva a címe és a henger száma amiben van. Ami polcon van az egyszerü mert abc rendben vannak.

[ Szerkesztve ]

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#11942) Csapi007


Csapi007
veterán

Hy
Egy alapvető feliratkezelő programot keresek MPC HC alá.
Csak előre-hátra akarom tologatni a feliratot, viszont fontos h ne akadjon össze semmivel.
Pl DVS összeakadt a DXVA lejátszással.

"Csak úgy mondom"

(#11943) sfdrakex válasza Csapi007 (#11942) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Windows 7 codec pack, vagy ha szerkeszteni akarsz feliratot akkor subtitle workshop.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#11944) labuwx


labuwx
tag

Sziasztok!
Tudnátok mondani egy egyszerű megbizható programot, ami egy partició-ból elvesz valamennyi szabad helyet(de az adatok megmaradnak) és abból új particiót csinál + ezt visszafele is tudja?

(#11945) sfdrakex válasza labuwx (#11944) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Sajátgépen jobb klikk/kezelés/lemezkezelés (vista/w7 alatt sajátgép=számítógép), ha ezzel nem megy easus partition manager, vagy paragon partition manager.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#11946) labuwx válasza sfdrakex (#11945) üzenetére


labuwx
tag

A win-eset elindítottam negyed órája, azóta csak a kis "homokóra" van semmi folyamatjelzés.
Egy 120-as vinyót elfoglaló particióból kellene lecsípni 20gigát. Szerinted meddig érdemes várni? Illetve lehet valami gond ha bezárom?

(#11947) sfdrakex válasza labuwx (#11946) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Várj még vele picit gondolom nem egybe függő 20 giga van szabadon neki azt meg kell csinálnia hogy legyen 20 gigád egybe amit levághatsz.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#11948) Traxx válasza kételkedem (#11936) üzenetére


Traxx
őstag

Ez a Cobian cucc jófajtás, köszönöm :R Bár a frissebb változatát szedtem le, az is kb. hasonlóra képes, mint amit linkeltél és kipróbáltam itthon, ellenben szép gomba ikonja van :DDD

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#11949) Horka1


Horka1
tag

Kollégák!

Milyen progi tud olyat, hogy vele bizonyos weboldalakat le tudjak tiltani firefoxban, meg IE-ben is?

Teremtsd meg az okokat, az eredmények pedig majd természetes módon következnek! http://hajdufighting.blogspot.com/

(#11950) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Erről az oldalról, hogyan lehet letölteni a videót? Download helperrel nem megy. :F
Link
És valaki nem tudja miért rossz a hang?

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Milyen program, ami...? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.