Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Milyen program, ami...? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:14:01

LOGOUT.hu

Ajánlott ingyenes Windows programok
Androidos kérdéssel irány az Android alkalmazások topik!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11851) Psychonaut válasza Horka1 (#11850) üzenetére


Psychonaut
addikt

Pedig az kell neked. Itt tudnak segíteni.

(#11852) kacsyx válasza ollie (#11849) üzenetére


kacsyx
aktív tag

Egyik barátom, aki az orvosin tanul, szeretne csinálni egy tanulmányt a kézről, és kitalálta, hogy lehúz egy rakat ujjlenyomatot amit majd kielemez és felállít valami statisztikát. Valami ilyesmi célja van vele, pontosan én sem értem. A tintás megoldás azért nem jó neki, mert macerás még az ismerőseivel is.

(#11853) Gyúrma


Gyúrma
tag

Háj!

Ismer vki olyan programot, ami ha egy honlapon történik változás pl.: 1 új cikk felkerül akkor jelez. És persze folyamatosan figyelné.
És ezen a honlapon több minden is frissül, de nekem úgy kéne, h csak akkor jelezzen, ha az a rész frissül ami engem érdekel.
Az oldalon nincs rss rendszer sajna :W

Kösz előre is a helpet!

Gigabyte P35-DS4, Intel Core2Quad Q6600, Gigabyte 8800gtx, 4gb(2x2)ddr2 800Mhz(5-5-5-15) G.Skill, Chieftech 450w, Thermaltake Big Typhoon VX, Pov Turbine V54(25cm fan), Genius Ergo525.

(#11854) Hunyus válasza V.Stryker (#11848) üzenetére


Hunyus
senior tag

Köszönöm :R

(#11855) BigBadPlaYeR válasza Gyúrma (#11853) üzenetére


BigBadPlaYeR
senior tag

Firefoxnak van ilyen add-on -ja. Csak elfelejtettem a nevét. Esetleg a topicjában tudja valaki.

"Furcsa, hogy az ember milyen keveset ér el, ha nem is próbálkozik."

(#11856) Hunyus


Hunyus
senior tag

A vistára valami jó téma stílus kinézet progit nem tudtok?

(#11857) sfdrakex válasza Hunyus (#11856) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Mi is kellene pontosan? Program amivel tudsz csinálni témákat? Vagy témák ?

[ Szerkesztve ]

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#11858) Hunyus válasza sfdrakex (#11857) üzenetére


Hunyus
senior tag

Mind1 1ik a 2közül,de googléztam már én is rá.Oda írják hogy free,de mikor rámegyek a letöltésre download,akkor mindig át irányít másik oldalra :W :W

(#11859) scope2007


scope2007
addikt

nem tudtok olyan programot, amivel vissza tudnám nézni hogy mikor lett lekapcsolva előzőleg a gép? teszem azt.. nem vagyok itthon.. valaki kikapcsolja a gépet, és vissza szeretném nézni mikor történt ez.... főleg kollégiumba lenne jó havernak

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#11860) Hunyus válasza scope2007 (#11859) üzenetére


Hunyus
senior tag

Olyan progit tudok hogyha megy a gép,és bekapcsolod a progit ,akkor a háttérbe fut"nem észre vehető" és minden írást rögzít 1 fájlba.Persze aki nem átlag felhasználó és észre veszi-vagy hát figyeli a feladatkezelőbe az alkalmazásokat ott megtalálja hogy fut.

(#11861) kacsyx válasza scope2007 (#11859) üzenetére


kacsyx
aktív tag

Én a vezérlőpultban az eseménynaplót szoktam erre használni. Gondolom Windowst használsz.

(#11862) sfdrakex válasza Hunyus (#11858) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Első 3 linkről a témáknál sztem tudsz tölteni témákat.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#11863) Hunyus válasza sfdrakex (#11862) üzenetére


Hunyus
senior tag

Hát már nem merek ide írni :DD ,de nem megy.Nem tudok letölteni :W :W free ingyenes download letöltés jah,hát nem :W .Csak másik linket nyit ott meg downloadot nem találok.

(#11864) sfdrakex válasza Hunyus (#11863) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Próbáld itt.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#11865) Pulsar


Pulsar
veterán

sziasztok!

multi vágólap progit tudtok? tehát, hogy pl a ctrl shift F1-es van egy vágólap a ctrl shift F2-vel egy másik, és így tovább...

(#11866) sfdrakex válasza Pulsar (#11865) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Itt írnak erről.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#11867) Hunyus válasza sfdrakex (#11864) üzenetére


Hunyus
senior tag

Köszönöm,sikerült leszedni :R ,az már más kérdés hogy használni nem tudom :N :DDD

(#11868) IveyBaby


IveyBaby
tag

Üdv.

Olyan képszerkesztő progit keresnék, amivel kereteket, illetve pillangókat (ilyesmi aranyos kis ábrákat) tudnék a képekre tenni.
Valami jól bevált, ismert, esetleg freeware progi kellene linkkel.

(#11869) V.Stryker válasza IveyBaby (#11868) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Mondjuk kicsit többet tud és elsőre akár ijesztő is lehet, de rettentően sok leírás van hozzá magyarul is a neten. Ha kell majd küldök linket arról is.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#11870) IveyBaby válasza V.Stryker (#11869) üzenetére


IveyBaby
tag

Elég durva progi :D Köszi szépen! Tényleg többet tud!
Megtaláltam, magyar nyelvű és kézikönyvet is találtam. Meg azon az oldalon, amit linkeltél, sok jó ötlet van hozzá.
Szóval köszi! :C

(#11871) Garffi


Garffi
tag

Sziasztok!

PC-re szeretnék zenefelismerő progit.
Próbáltam már a Tunatic progit, de nem jött össze.
Valaki tud mást?

(#11872) cellpeti


cellpeti
veterán

Sziasztok!

W7-hez keresek olyan progit amivel a a felhasználó képernyőt(mielőtt belépne a Windowsba) meg tudom változtatni. :U

Tigris, tigris, csóvafény...

(#11873) scope2007 válasza cellpeti (#11872) üzenetére


scope2007
addikt

esetleg itt ? vagy itt

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#11874) Márton


Márton
nagyúr

Sziasztok,

egy egyszerű slideshow programot keresek, ami egy mappában lévő képeket
jelenít meg megadott ideig, és szép átmenetekkel, trükkökel lapoz a következőre.
Ha még a képen is tud picit zoomolni, az hab lenne a tortán.
Amit találtam az nagyon gagyi trükköket tud, már 10 éve is vicces volt, ráadásul nem figyeli a függőleges szinkront, össze-vissza akadozva mozog a kép, nem szép folyamatosan. A mai 2magos procik és brutál vga-k korában olyan nagy kérés ez? :U
Nem kell fájlba renderelni, csak a képernyőn menjen realtime.

kösz ha van tipp!

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#11875) localhost válasza Márton (#11874) üzenetére


localhost
Közösségépítő

google picasa

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#11876) localhost válasza Garffi (#11871) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Mi a cél, mi a feladat?

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#11877) Márton válasza localhost (#11875) üzenetére


Márton
nagyúr

Bocs, azt nem írtam, a gép amin futtatni szeretném nem lesz neten.
Igazából ilyen kis pár megás képnézőre gondoltam, ami szép effekteket tud.

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#11878) localhost válasza Márton (#11877) üzenetére


localhost
Közösségépítő

google picasa mondom! :))

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#11879) Márton válasza localhost (#11878) üzenetére


Márton
nagyúr

vettem, nézem :K

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#11880) Garffi válasza localhost (#11876) üzenetére


Garffi
tag

Van egy 12.mp3 fájlom.
És szeretném megtudni hogy melyik együttes énekli a számot.
Próbáltan winampba kiolvasni az ID3v1 ID3v2 azonosítót, de sajna nincs kitöltve.

(#11881) Márton válasza localhost (#11878) üzenetére


Márton
nagyúr

köszi, ez a "pásztázás és nagyítás" üzemmód egész kellemes :)
egyéb trükköket nem tud ugye? (lapozás, stb)
nem kell, ezzel már megelégszem, csak érdekel.

thx :R

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#11882) Márton válasza Garffi (#11880) üzenetére


Márton
nagyúr

iphone-ra van ilyen alkalmazás asszem :K
ja soundhound

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#11883) Jazz


Jazz
veterán

Sziasztok!

Valami tuti jó netlimiter programot keresek, amivel lehet szabályozni a hálózat egyes számítógépein a net sebességet. Lehetőleg egyszerű, ne telepítse szét a rendszert, ne is lassítsa a gépet, kicsi erőforrása legyen....stb. és a legjobb legyen. :))

Továbbá valamilyen net optimalizáló programot wifi-s és lan hálózathoz is, amivel esetleg nehezebben szakad meg a net, stabliabb lesz a hálózat, vagy gyorsabb... Program szempontok ugyan az mint fennt.

thx :R

free your mind

(#11884) Psychonaut válasza Jazz (#11883) üzenetére


Psychonaut
addikt

(#11885) localhost válasza Garffi (#11880) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Van itt fórum, valami ilyesmi a címe: Nem tudom a dal címét... a zenét vagy részletét töltsd fel valahová és kérdezd meg a topicban, vagy dúdold (hümmögd, fütyüld) el a MiDoMi honlapon

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#11886) sfdrakex válasza Jazz (#11883) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Használd a NetLimitert, minden gépre fel kell rakni és betudod állitani akár csatlakozott ip-nként ha p2p ezel hogy melyik peer mennyi sebességet kapjon fel is le is.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#11887) BigBadPlaYeR


BigBadPlaYeR
senior tag

Üdv!

Olyan FTP programot keresek, ami képes arra, hogy egyszerre 2 webtárhelyet nyisson meg, hogy közvetlen tudjak másolni közöttük. Nagy előny volna, ha portable lenne.

"Furcsa, hogy az ember milyen keveset ér el, ha nem is próbálkozik."

(#11888) sfdrakex válasza BigBadPlaYeR (#11887) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Total Commander megnyitni megtud kettőt másolni nem tud egyikről a másikra, szerintem ez nem is fog menni, bár lehet jön okosabb és tud rá megoldást.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#11889) localhost válasza sfdrakex (#11888) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Én is úgy tudom, hogy ez nem program kérdése, a szervernek kell ezt engednie, de tipikusan nem szokás.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#11890) leyo76 válasza BigBadPlaYeR (#11887) üzenetére


leyo76
senior tag

Komolyabb (drága) helyeken megteszik ezt a szívességet, átlagban nem megoldható...

(#11891) Jazz válasza Psychonaut (#11884) üzenetére


Jazz
veterán

Bíztató a neve a proginak! :DDD ;) Te használod ezt a progit? A háttérben fut, vagy ezzel kell felcsatlakozni a routerre? wifi-khez is ajánlott? köszi

(#11886) sfdrakex: NetLimitert használtam régebben (ezt elfelejtettem mondani, azért is ezt a nevet írtam), de sajnos nem volt a legmegfelelőbb. Sok lehetőség volt benne, de inkább lassította a hálózatot mint gyorsította.:)

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#11892) sfdrakex válasza Jazz (#11891) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

A cfos speed 1 adott gépen lövi csak be az optimalizálást, a csomagokat optimalizálja, ezáltal miközben fullon töltesz fel le még tudsz netezni is.

Net limiter sztem nem lassítja a gépet, de mással nem fogod tudni összehozni a dolgot, ha nem akarsz minden gépen babrálni vegyél valami drága routert amiben lehet csatlakozott gépenként sebességet állítani. cfos ne mmegy hálózaton sajnos és nem is fog az se meni ha minden gépre felrakod akkor együtt dolgozzanak szal ha egyik torrentezi ka többinek attól még lassú lesz a nete, de azon jóül fog menn ia szörfölés is. Ha netlimiter nem tetszik hasonlo a Dumeter supercontroller is.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#11893) Márton


Márton
nagyúr

van egy Acer laptopom, benne intel 945gm vga, viszont elég fakó a kijelző,
szeretnék rá színtelítettséget adni, de a legfrisebb driverben sem találok ilyen
opciót, csak brightness, contrast, gamma...
A video overlay résznél van, de nekem sima desktop kellene színesebben.

Hogyan tudnám felturbózni? Létezik valami utility erre?

thx

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#11894) scope2007 válasza sfdrakex (#11892) üzenetére


scope2007
addikt

sajnos nálam nem működött jól a cfos progi... kb 1hónapja van új tonline netem.. optikai.. pirelli t-home-s modemmel.. és pár óránként bontotta a netet... modem restarttal jött csak vissza... azt hittem először hogy szolgáltatás hiba.. de amint letöröltem a cfost ismét stabil, nem szakadozik a net... tehát sajna kuka a cfosnak

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#11895) Jazz válasza sfdrakex (#11892) üzenetére


Jazz
veterán

Netlimiter kb. olyan mint egy adobe pinaccle studio vs. sony vegas.
Netlimiterben volt beépített tűzfal, folyton azt akarta használni, és nagyon belemászott a rendszerbe, mind telepítéskor, mint futtatáskor... :(
Dumeter remélem "enyhébb" lesz.

cfos meg nagyon jól fog jönni köszi. Sokszor 100% a proci terhelésem, és mellette valamiért a wifi megszakad, ami mindig a legrosszabkor történik. Lehet ez majd segít a dolgon :)

free your mind

(#11896) leyo76 válasza Jazz (#11895) üzenetére


leyo76
senior tag

Net limitert jelenleg is használom és az általad említett problémák egyike sem jelentkezik, az egész csak beállítás kérdése...

(#11897) sfdrakex válasza Jazz (#11895) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Netlimiterben tűzfal is van már? 5 éve nem használtam. Viszont gondolom ki lehet kapcsolni.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#11898) leyo76 válasza sfdrakex (#11897) üzenetére


leyo76
senior tag

mellesleg valahol még megtalálható egy korábbi verzsön is, szerintem...

(#11899) kicsigeri


kicsigeri
senior tag

Üdv mindenkinek
Milyen program, ami tud 2 db iso dvd-ből 1 darabot csinálni?

(#11900) Psychonaut válasza kicsigeri (#11899) üzenetére


Psychonaut
addikt

Némi keresés után ezt találtam:

Parancssorban: COPY X.ISO+Y.ISO Z.ISO /B
Nem tudom működik-e.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Milyen program, ami...? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.