Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Milyen program, ami...? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:14:01

LOGOUT.hu

Ajánlott ingyenes Windows programok
Androidos kérdéssel irány az Android alkalmazások topik!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10351) cigam válasza Dan-szan (#10350) üzenetére


cigam
félisten

Handbrake?!

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#10352) sfdrakex válasza Dan-szan (#10350) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Nekem Win7 64 en megy a convertXtodvd 3 as verziója.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#10353) Fire/SOUL/CD válasza Dan-szan (#10350) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Most szedtem le és telepítettem a ConvertXToDvd3 trial-t, kifogástalanul működik W7 x64 RTM alatt. Nem írtad, hogy pontosabban mi nem megy.
El sem indul, vagy a konvertálás nem működik? Ez utóbbi esetben az a lenne a tippem, hogy dobj fel egy Codec packot, hisz XP alatt is valószínű hogy használtál, lehet hogy az segít.
Én egyébként ezt használom: K-Lite Codec Pack 5.2.0 Full

Fire.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#10354) Fire/SOUL/CD válasza Fire/SOUL/CD (#10353) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Rossz a honlapon a link, szóval ez a FULL: K-Lite_Codec_Pack_520_Full]

Fire.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#10355) sfdrakex válasza Fire/SOUL/CD (#10353) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Én nem használok codec packot, se XP se vista se win7 alatt, lejátszáshoz kmplayert használok abban vannak codekek, de a convertxtodvd működik mindhárom OSen rendesen.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#10356) Dan-szan válasza sfdrakex (#10355) üzenetére


Dan-szan
senior tag

Üdv minden hozzászólónak. Meg is lett a hiba,rosszul adtam meg a mappát ahova mentse :B :B :W .

Az igazság csak nézőpont kérdése ! ** Xiaomi Mi MIX 3 ** "Mert játszani jó!" #csakaHONDA

(#10357) Fire/SOUL/CD


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Tud valaki olyan(valóban jó) reklám blokkolóról, ami mind IE mind FF alá letölthető?
(az a lényeg, hogy ne két különböző blokkoló legyen)

Fire.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#10358) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Sziasztok, egy oylan programra lenne szükségem,ami mov videókat tud összekötni,egyesíteni,esetleg átkonvertálni.
Eléggé fontos lenne!
Előre is köszönöm! :R :R

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#10359) Fire/SOUL/CD válasza Zirowe (#10358) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Bevallom nem ismerem/nem használtam ezeket a progikat, csak a netem akadtam rá, talán érdemes lenne kipróbálni. Igaz külön van a Joiner/Cutter(Splitter)/Converter, de legalább Freeware és ugyanaz a fejlesztő. [link]

Remélem használható..

Fire.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#10360) canniball válasza Fire/SOUL/CD (#10357) üzenetére


canniball
nagyúr

Az Outpost blokkolója nem konfigurálható?

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#10361) Fire/SOUL/CD válasza canniball (#10360) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

De, csak most épp NIS2010 van, abban olybá tűnik nincs, de estére már KIS2010 lesz, abban van. Mivel gépeket is telepítek, ezért szeretem tudni, hogy melyik AV milyen szolgáltatásokkal rendelkezik, még ha az szorosan nem is függ össze a védelemmel. Ha meg valami "hiányosságot" tapasztalok, akkor szeretem tudni az alternatívákat... :DDD

Fire.

UI: már egy csomó AD blockert megnéztem, de ha még amúgy egy remek kis cucc is, akkor tuti nincs mindkét browser-hez(IE/FF)... :W

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#10362) canniball válasza Fire/SOUL/CD (#10361) üzenetére


canniball
nagyúr

Mondjuk az hogy NIS2010 van nálad nem jelenti azt hogy Outpost meg nincs... :D
Én egyébként ezt egyszerűen úgy oldom meg, hogy FF-on NoScript+AdBlock+FlashBlock jó szolgálatot tesz, IE-t meg csak akkor veszem elő ha nagyon muszáj.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#10363) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Egy egyszerű videóvágó progit keresek amivel egyszerűen kitudok vágni egy jelenetet egy filmből. Nem kell, hogy átkonvertálja, se semmi. Az sem baj ha fizetős!

Virtual dubbal az a baj, hogy egy 1 órás 400 megás videóból kivágok 10 mp-et, akkor a végtermék 600 mb lesz....

(#10364) cigam válasza Vasinger! (#10363) üzenetére


cigam
félisten

Kapcsold be a kép/hang-nál a direct stream copy-t máskülönben ujrakódolja.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#10365) Fire/SOUL/CD válasza Vasinger! (#10363) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Itt 6 HSZ-al feljebb épp linkeltem ilyen Cuttert...
Ezenkívül EZT is kipróbálhatod, ingyenes és nagyon jó. Egy apró gond vele(ha emlékeim nem csalnak) hogy W7 x64 alatt nem lehet feltelepíteni, de lehet, hogy nem jól emlékszem...

Fire.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#10366) ticzi01


ticzi01
aktív tag

Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy tudtok e valami elsősorban teljessen free wines alkalmazást amivel teljes weboldalakat tudok lementeni és/vagy szinkronizálni nap mint nap.
A lényeg az, hogy azon felhasználók is láthassanak néhány oldalt teljessen akik nem rendelkeznek Internet hozzáféréssel.

(#10367) ticzi01


ticzi01
aktív tag

és olyan program kellene ami normális formában menti le vagyis semmi kliens program nem kell a megtekintéséhez, felteszem egy megosztott helyre és egyből simán megy, a nap egy adott időszakában szinkronizál majd így lefrissűl az egész és már lehet böngészni is a friss tartalmakat.
Remélem tudtok segíteni előre is köszi mindenkinek!

(#10368) sfdrakex válasza ticzi01 (#10366) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Firefoxban oldal mentése nem jó? Olyan kellene hoyg 1 gép férnethet, és ahhoz fér hozzá több gép, és automatán mentse le naponta párszor az oldalt és a belső hálón megtudják nézni?
Ez pl lementi de ne mtudom frissiteni tudja e amit lement.
http://szoftverbazis.hu/szoftver/httrack-website-copier-v3-43--magyar--PS6.html

[ Szerkesztve ]

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#10369) sfdrakex válasza ticzi01 (#10367) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Esetleg ez: http://www.sharewareconnection.com/iopus-file-and-website-downloader.htm

vagy ez: http://www.microsystools.com/products/website-download/help/automate-website-download.html

[ Szerkesztve ]

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#10370) Vasinger! válasza cigam (#10364) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Köszi, így már sikerült! :R

Fire/SOUL/CD: :R

(#10371) ticzi01 válasza sfdrakex (#10368) üzenetére


ticzi01
aktív tag

az első az úgy tűnik ingyenes a második kettő az fizetős, de sajnos egyik sem tudja az időzítéses szinkronizálást, azért ha valaki tud ilyet írjon addig max marad a heti egy frissítés.
köszi!

(#10372) kraftxld válasza ticzi01 (#10371) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Ha van ISA szerveretek az tud cachinget meg content download-ot. Ha nincs akkor pl Teleport Pro-val lehet megcsinálni.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#10373) sfdrakex válasza kraftxld (#10372) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Teleport Pro az fizetős nem? Ő meg ingyenes progit akar. De amugy jo tudni hoyg az tud időzítve leszedni is.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#10374) kraftxld válasza sfdrakex (#10373) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Fizetős, de nem horribilis összeg.
Ha meg van eddig használt progi akkor azt is lehet ütemezni task managerrel :)

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#10375) ollie válasza ticzi01 (#10367) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Httrack az egyik legjobb és ingyenes. És szerintem tudod is automatizálni, ha máshogy nem a feladatkezelővel.

Közben látom, már ajánlották.

[ Szerkesztve ]

***

(#10376) spyduck


spyduck
nagyúr

Sziasztok!

Melyik programmal lehet WIN7-en divix-ből DVD-t konvertálni?

(#10377) ollie válasza spyduck (#10376) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Van az a Windows DVD Maker, ami benne van alapból a Win7-ben.

***

(#10378) sfdrakex válasza spyduck (#10376) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

convertxtodvd

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#10379) spyduck válasza ollie (#10377) üzenetére


spyduck
nagyúr

Köszönöm, megpróbálom ezzel :R

(#10380) alexadh


alexadh
tag

Sziasztok!

Van-e olyan beépitett parancs xpben,vagy akár külső program ami egy txt file tartalmát üzenetként megjeleniti szabványos windows ablakban,mint mondjuk egy hibaüzenet.
Köszönöm előre is ha tudnátok segíteni.

(#10381) Fire/SOUL/CD válasza alexadh (#10380) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Készíts egy pl. run.bat fájlt, aminek ez a tartalma:

cls
echo off
type %1
pause

Paraméterként át kell adni a képernyőre kiírandó text fájlt.(teljes eléréssel ha kell)
pl: run.bat "c:\aaa\bbb\valami.txt"

Fire.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#10382) ticzi01 válasza kraftxld (#10374) üzenetére


ticzi01
aktív tag

az a gond, hogy ütemezett feladattal nem indul el a progi mert kellene még pár entert nyomni.
Lehet project mentést készíteni azt megcsináltam mindent be is állítottam, de akkor is szükség van 3 enterre. Akkor ez így nem fog menni?
Akkor max lefuttatom naponta majd.

(#10383) localhost válasza alexadh (#10380) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Delphi nyelven 5 perc alatt összerakható!

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#10384) Fire/SOUL/CD válasza localhost (#10383) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Kösz, hogy ismét rávilágítottál, mennyire félreértettem a feladatot. :W
(Azt hiszem este mégis csak elmegyek egy kis sörözgetésre, mert kell az agyamnak egy defragment, esetleg egy format D (a rendszer marad).. :DDD )

Fire.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#10385) ticzi01


ticzi01
aktív tag

valaki valami egyszerű ingyenes progit tud amivel avi méretét lehet változtatni!
videószalag digit után 11gb 1h anyag:o)

(#10386) ollie válasza ticzi01 (#10385) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

VirtualDub

Kell feltéve lenni valami codec-nek hozzá (pl. DivX), és persze újra kell kódolni az egész videót.
És a hangra is állíts be tömörítést, arra célszerű feltenni egy ingyenes MP3 codec-et (pl Lame).

(#10384) Fire/SOUL/CD: azért csinálj registry pucolást is. :D

[ Szerkesztve ]

***

(#10387) ticzi01 válasza ticzi01 (#10385) üzenetére


ticzi01
aktív tag

köszi közben én is ezt találtam:)
ennél egyszerűbb gondolom nincsen:)

[ Szerkesztve ]

(#10388) ollie válasza alexadh (#10380) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A következő kódrészletet másold be notepad-ba, majd mentsd le mondjuk readtext.vbs néven (fontos a kiterjesztés [vbs], a név maga nem). A vastag betűs részbe helyettesítsd be a fájlnevet az elérési úttal.

Const ForReading = 1

Set objFSO = CreateObject("Scripting.FileSystemObject")
Set objFile = objFSO.OpenTextFile("[B]c:\message.txt[/B]", ForReading)

Do Until objFile.AtEndOfStream
strLine = strLine & vbCRLF & objFile.ReadLine
Loop

Wscript.Echo strLine
objFile.Close

(#10387) ticzi01: a VirtualDub eléggé egyszerű. Csak megnyitod az avi-t, az audio és video menüben beállítod hogy full conversion (vagy encoding?), ott ugyancsak kiválasztod a codec-eket és a minőséget, majd save.

[ Szerkesztve ]

***

(#10389) alexadh válasza ollie (#10388) üzenetére


alexadh
tag

Köszönöm szépen.
Reggel kipróbálom.

(#10390) petyus_


petyus_
senior tag

Sziasztok!

Egy DVD-ről szeretném lementeni a hanganyagot, az lenne a kérdésem, hogy ezt milyen programmal tehetem meg?

(#10391) ollie válasza petyus_ (#10390) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Rendes video DVD, vagy audio DVD? Az első esetben bármelyik avi-ba konvertáló jó, majd mondjuk VirtualDub-al lemented az audio stream-et az avi-ból, a második esetben ingyenes megoldásról nem tudok.

***

(#10392) kételkedem válasza petyus_ (#10390) üzenetére


kételkedem
addikt

pl dvd shrink,

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#10393) Jazz


Jazz
veterán

Hali!

Xp alól adat visszahozás kéne (NTFS), és keresem a legjobb ilyen progit. A Get Data Back-et használtam eddig...de elég siralmas.

köszi

free your mind

(#10394) Jazz


Jazz
veterán

Ja és Mem defrag / felszabadító progit, ismerek egy rakatot, de nyilván a legjobbak keresem. Tudom szubjektív, de összességében relatív.:) Eddig a memturbo az ami bejött.
De mivel újra raktam a rendszert, egyszer akarok felrakni mindent, és a legjobbat. Majd Ghost.
thx

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#10395) sfdrakex válasza petyus_ (#10390) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

google barátba ird be dvd to mp3. nekem ezt dobta elsőhelyen: http://download.chip.eu/hu/Free-DVD-MP3-Ripper-1.12_228129.html

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#10396) kételkedem válasza Jazz (#10393) üzenetére


kételkedem
addikt

Próbáld ki pl a Recuva-t, hátha szimpatikusabb.

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#10397) Jazz válasza kételkedem (#10396) üzenetére


Jazz
veterán

Szimpatikusság érdektelen, a legjobb legyen.:)

Get-ben az nem tetszett hogy nem lehetett keresni file-okra, ha tudtam a pontos nevét is. 5x végighúzta a teljes vinyót, akkor is ha csak egy 2 Mb-os file-t kerestem. Persze egy sector szakaszt megadhattál hogy hol keressen. Marha jó. Még jó hogy a vinyó random-ra ír, így aztán van esély hogy eltaláljam kb. hol lehet. :/

Ja és ha az adott sectorra írt a vinyó, akkor buktavári, azaz adat elveszett. Ez sem tetszett. Linux alatt olyan progik vannak, hogy ha 10x teljes leformáztad a vinyót, úgy is visszahozza. Igaz file-név, kiterjesztés ismeretlen...

Én azzal is megelégednék ha a 200Mb-os file-t nem kéne elfelejetenem, mert épp véletlenül egyik bootloláskor pont az egyik sectorába írt 2bit-et, és ezért a file sérült és olvashatatlan, vagy nincs is.

Szóval, Recuva, az a best of, ahogy te tudod? :)

free your mind

(#10398) Jazz válasza sfdrakex (#10395) üzenetére


Jazz
veterán

Nem azt kérdezte hogy mit dob ki a google, hanem hogy mit ajánlanánk. :U

free your mind

(#10399) sfdrakex válasza Jazz (#10398) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

bocs, nekem ugy tünt azt kérdezi milyen programmal lehet, és nem azt kérdezte hogy mit használ mi a jobb rá, csak egyáltalán program nevet kért rá. Lehet félre értettem akkor bocs.

[ Szerkesztve ]

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#10400) marsu


marsu
addikt

Sziasztok!

Keresek egy programot ...

... nem tudjátok, hogy melyik az a program, ami grafikusan kirajzolja egy táp feszültség leadását ... 5V, 12V ... stb.

Régebben volt nekem ilyen, de nem emléxem a nevére, de tuti ingyenes volt ...

Press any key to continue ...

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Milyen program, ami...? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.