Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Milyen program, ami...? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:14:01

LOGOUT.hu

Ajánlott ingyenes Windows programok
Androidos kérdéssel irány az Android alkalmazások topik!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10151) localhost válasza andy83 (#10149) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Az pedig mesterséges intelligenciának vagy pedig emberi intelligenciának való feladat, "kézi gyomláslásnak" hívják!

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#10152) andy83 válasza localhost (#10151) üzenetére


andy83
aktív tag

Kár, ettől féltem... Sajnos amikor még aktuális a levél, lusta vagyok az előzményeit törölni, utólag meg már kinek van kedve... :(

Azért köszi mindkettőtöknek! :D

facebook.com/SzeretekMozizni

(#10153) kraftxld válasza andy83 (#10152) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Ha vágod a visual basic-et, akkor megoldható :)

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#10154) andy83 válasza kraftxld (#10153) üzenetére


andy83
aktív tag

Hát, sajnos nem igazán... :(

facebook.com/SzeretekMozizni

(#10155) Fire/SOUL/CD válasza andy83 (#10149) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Létezik ilyen Office AddIN, de fizetős...[link]

Illetve valóban van VBA Macro-ban is: [link]
Ezt még nem próbáltam, úgy hogy csak óvatosan, hátha az is eltűnik aminek nem kellene. Ha kipróbálod, akkor feltétlenűl készíts másolatot a PST-ről... :K

Fire.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#10156) localhost válasza Fire/SOUL/CD (#10155) üzenetére


localhost
Közösségépítő

De ez a duplikátumokat dobálja ki, az eredeti feladat szerint pedig azokat a leveleket kéne kikukázni, aminek a folytatásában már (előzményként) benne van az eredeti.

...vagy én nem értem ?

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#10157) canniball válasza canniball (#10066) üzenetére


canniball
nagyúr

A hétvégén mindenki kipihente magát és újult erővel, friss szellemmel vág neki az új hétnek, teszek még egy utolsó próbát, hátha. :)

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#10158) kraftxld válasza canniball (#10157) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Felejsd el, nem éri meg a szenvedést az a havi 500Ft-nyi áram. Meg amúgy is egy szervernek mindig mennie kell :)

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#10159) localhost válasza canniball (#10157) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Ohhhh... ha megígéred, hogy ez az utolsó próbálkozás, akkor elárulom, hogy nem tudok megoldást rá! :))

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#10160) Fire/SOUL/CD válasza localhost (#10156) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Az AddIN az nem, mert ha megnézed a képeket róla, akkor jól látszik, hogy az eredetit meghagyja és a RE előtagosakat(persze ami az erdeti címhez tartoznak) meg eldobálja... :U

Vagy lehet, hogy Én nézek valamit rosszul? (hiába, akkor a kor teszi.... :DDD)

Fire.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#10161) canniball válasza kraftxld (#10158) üzenetére


canniball
nagyúr

Csak ketten vagyunk mégis 12-13k a havi szla., ha csak 4-5 helyen találnék 500Ft-t már boldog lennék. :)

(#10159) localhost!
Megígérem...illetve már megígértem: hiszen odaírtam hogy utolsó kísérlet. :K

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#10162) localhost válasza Fire/SOUL/CD (#10160) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Éééééés... nekifutok mégy egyszer, nem az eredetit kell megtartani, és a re:-t eldobálni, hanem minden levelet el kell dobálni, amire a RE: hivatkozik, de a RE:-ben benne van az előző...
Áhhh :) :))

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#10163) Fire/SOUL/CD válasza localhost (#10162) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Éééééééés...megértettem... :K
Nos, akkor valóban VBA Macro szükségeltetik.( vagy Visual Studio + VSTO), de a lényeg, hogy egy speciális program kell, amiről nem tudok...(írni meg most nincs kedvem ;] )

Fire.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#10164) Paulo81 válasza kételkedem (#10147) üzenetére


Paulo81
aktív tag

Köszi! :R

(#10165) flash-


flash-
veterán

Sziasztok!

olyan program kellene amivel képekből bemutatót lehet csinálni Könnyen Gyorsan Látványosan

Power pointtal az a baj hogy nem lehet gyorsan megoldani,és ha 1024x768 nál nagyobb felbontású a kép akkor kilógnak belől részek,ezért csak méretezéssel-szidkozódással lehet olyan bemutatót csinálni hogy általam megadott sorrendben legyenek képek effektel.

videószerkesztő programok is nagy kalap fos.sony vegas és társai.elvesz pár órát az életetből mire megcsinálsz egy 100 képből álló bemutatót,nagyméretű avit csinál,és még a képek felbontásán is ront.

Szóval olyan progi kéne ami nem csinál avit belőle csak egy beálitott sorrendbe lejátsza a képeket tehát én rakom be hogy melyik legyen az első kép,második stb, és még effeketeket is lehet tenni.nem baj ha fizetős :DD
Mit ajánlotok?

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#10166) #25954560 válasza flash- (#10165) üzenetére


#25954560
törölt tag

xnview -> slideshow :D

a vegas egyszeruen nem erre valo. remek progi az.

(#10167) localhost válasza #25954560 (#10166) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Bocs tévedtem. - én azt olvastam eredetileg, hogy avit kell csinálni, most meg látom, hogy pont nem kell.

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#10168) flash- válasza #25954560 (#10166) üzenetére


flash-
veterán

hát köszi a segitséget de nekem olyan kéne melyben sok vizuális effektes úgymond áttünés van.

Adobe-nak nincs ilyen progija?

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#10169) andy83 válasza Fire/SOUL/CD (#10155) üzenetére


andy83
aktív tag

Oké, megnézem milyenek! Köszi! :R

facebook.com/SzeretekMozizni

(#10170) Fire/SOUL/CD válasza andy83 (#10169) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

De remélem elolvastad a HSZ-om utáni beszélgetéseket is, mert nem az az eredmény fog születni, amit szeretnél, az általam javasolt megoldásokkal!

flash
Photo SlideShow Maker 2.9
MAGIX Slideshow Maker 1.0.1.3

Az első nem mai gyerek, de annak idején korrekt bemutatókat lehetett vele készíteni és gyorsan, a másodikat nem ismerem, de a MAGIX névnben meg lehet bízni, nem tudom hogy EXE kiterjesztésű bemutatót tud-e készíteni, de mindenképp megérne egy próbát szerintem
(7 napig használható regisztrálás nélkül, ha regisztrálsz akkor meg ingyenes ha minden igaz...)

Fire.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#10171) atesz117 válasza flash- (#10165) üzenetére


atesz117
aktív tag

Hi!
Pictomio diavetítéssel, nagyon látványos effektek vannak benne.
A Portable hun -ra katt - teljes lista - ott már könnyű megtalálni (nem engedi a direktlinket valamiért). A 375. sorszám alatt található a listában.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A34 5G

(#10172) Csakénvagyok válasza canniball (#10141) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Standby-ból pingre ébreszteni. Menj a programozás fórumba, ők vágják a témát.

(#10173) cigam válasza canniball (#10161) üzenetére


cigam
félisten

Nem 1xubb, ha berakod a winyot egy NAS-ba?
Fajlmegosztason kivul csinal meg vmit?

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#10174) DefQon1.


DefQon1.
csendes tag

Sziasztok!!!

A segítségeteket akarom kérni!

Adott 1 laptop, amit suliban használok órákon, csak azt.....A suliban van wifi hálózat ami hálózati kulccsal van lezárva, és emiatt nem tudok közbe közbe netezni a néha elég unalmasnak mondható órákon, mert csak a tanári laptopokon van beírva...

Van valami egyszerű megoldás, amivel könnyedén megtudhatom a jelszót és tudom én is használni a wifit??

Köszi előre is!!

Már azért fontosnak mondható x)

(#10175) localhost válasza DefQon1. (#10174) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Ha a tanár és rendszergazda egy icipicit is ért a munkájához, akkor az a hálózat előled ZÁRVA van. (Nyugodj bele, nem lehetsz HÁCKÉR!)
Ha nem annyira ügyesek, akkor lenne egy kiskapu, de addigra mire megtudnád a jelszót, talán be is fejezed a sulit.
Felejtős ügy!

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#10176) DefQon1.


DefQon1.
csendes tag

Valami progi nincs amivel vissza tudnám fejteni, mondjuk számokra betűkre a hálózati kulcsot??

(#10177) canniball válasza Csakénvagyok (#10172) üzenetére


canniball
nagyúr

"Menj a programozás fórumba..."
Nem is tudtam hogy ilyenünk is van, köszönöm a tippet! :R

(#10173) cigam!
"Nem 1xubb, ha berakod a winyot egy NAS-ba?"
Sajna a NAS-om sem úgy működik ahogy szeretném. :o Meg ha már itt a gép abban több lehetőség rejlik.

"Fajlmegosztason kivul csinal meg vmit?"
Pl. FTP-zik.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#10178) localhost válasza DefQon1. (#10176) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Pontosabban ?

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#10179) andy83 válasza DefQon1. (#10174) üzenetére


andy83
aktív tag

És hagyják hogy laptopozz az órán??? :F

facebook.com/SzeretekMozizni

(#10180) ArchElf válasza andy83 (#10179) üzenetére


ArchElf
addikt

Én is simán laptopoztam órán (mondjuk egyetemen, és ott volt public wifi is) :)
Asszem rossz helyre jár DefQon1. iskolába...

AE

[ Szerkesztve ]

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#10181) cigam válasza DefQon1. (#10176) üzenetére


cigam
félisten

Talán olvasd el a btk vonatkozó részét is, keress rá a "számítástechnikai rendszerbe való jogosulatlan belépés" szövegre.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#10182) andy83 válasza cigam (#10181) üzenetére


andy83
aktív tag

ennyi... :))

facebook.com/SzeretekMozizni

(#10183) szakalistvan


szakalistvan
senior tag

Milyen program ami....... -vel össze tudok rakni 2 partíciót adatvesztés nélkül,ez a fő szempont:) Természetesen egy hdd-n vannak.
Thanks :R

(#10184) localhost válasza cigam (#10181) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Erre gondolsz? [link]

Számítástechnikai rendszer és adatok elleni bűncselekmény

300/C. § (1) Aki számítástechnikai rendszerbe a számítástechnikai rendszer védelmét szolgáló intézkedés megsértésével vagy kijátszásával jogosulatlanul belép, vagy a belépési jogosultsága kereteit túllépve, illetőleg azt megsértve bent marad, vétséget követ el, és egy évig terjedő szabadságvesztéssel, közérdekű munkával vagy pénzbüntetéssel büntetendő.

(2) Aki

a) számítástechnikai rendszerben tárolt, feldolgozott, kezelt vagy továbbított adatot jogosulatlanul megváltoztat, töröl vagy hozzáférhetetlenné tesz,

b) adat bevitelével, továbbításával, megváltoztatásával, törlésével, illetőleg egyéb művelet végzésével a számítástechnikai rendszer működését jogosulatlanul akadályozza, vétséget követ el, és két évig terjedő szabadságvesztéssel, közérdekű munkával vagy pénzbüntetéssel büntetendő.

(3) Aki jogtalan haszonszerzés végett

a) a számítástechnikai rendszerbe adatot bevisz, az abban tárolt, feldolgozott, kezelt vagy továbbított adatot megváltoztat, töröl vagy hozzáférhetetlenné tesz, vagy

b) adat bevitelével, továbbításával, megváltoztatásával, törlésével, illetőleg egyéb művelet végzésével a számítástechnikai rendszer működését akadályozza,

és ezzel kárt okoz, bűntettet követ el, és három évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.

(4) A (3) bekezdésben meghatározott bűncselekmény büntetése

a) egy évtől öt évig terjedő szabadságvesztés, ha a bűncselekmény jelentős kárt okoz,

b) két évtől nyolc évig terjedő szabadságvesztés, ha a bűncselekmény különösen nagy kárt okoz,

c) öt évtől tíz évig terjedő szabadságvesztés, ha a bűncselekmény különösen jelentős kárt okoz.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#10185) ollie válasza szakalistvan (#10183) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

EASEUS partition manager, van free változata is.

***

(#10186) cigam válasza localhost (#10184) üzenetére


cigam
félisten

Igen.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#10187) ttower


ttower
aktív tag

hello

keresnék olyan programot amivel real time lehet videót vágni. a felvételi eszközök egy usb-s kamera és egy tv tuner. létezik ilyen és ha igen hány kameráig bővíthető?

It's not a bug until it is in production. | Wake up and smell the ashes.

(#10188) ollie válasza ttower (#10187) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ahhoz szerintem célhardver kell.

***

(#10189) szakalistvan válasza ollie (#10185) üzenetére


szakalistvan
senior tag

Ez jó lesz nekem,bár előtte mindent le kell menteni róla,ezt szerettem volna elkerülni,de majd kölcsönzök egy vinyót :)
Köszi :R

(#10190) cigam válasza ttower (#10187) üzenetére


cigam
félisten

Ez inkáb realtime keverés. Nézz körül videodj progikban

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#10191) dunc


dunc
nagyúr

Sziasztok ha a játékban nincs Wait for vertical refresh,akkor melyik progival tudom bekapcsolni ?

(#10192) Fire/SOUL/CD válasza dunc (#10191) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

A Videokártyád drivere által feltelepített Panelben nem tudod? :U
(ez például itt az NVidia Control Panel) [link]

Fire.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#10193) szakalistvan válasza dunc (#10191) üzenetére


szakalistvan
senior tag

ATI-nál pedig CCC-->3D-->All Settings-->Vait for vertikal refresh-->Always on
ATT-ban is valami hasonló.

(#10194) ttower válasza cigam (#10190) üzenetére


ttower
aktív tag

mac-re már találtam, de winre semmi. nincs valami ötleted véletlen?

It's not a bug until it is in production. | Wake up and smell the ashes.

(#10195) dunc válasza szakalistvan (#10193) üzenetére


dunc
nagyúr

Atim van ,és baxik benne müködni azért kérdeztem! 9.9

(#10196) ollie válasza dunc (#10195) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Esetleg ablakban játszol? Mert akkor nem is fog működni.

***

(#10197) Fire/SOUL/CD válasza dunc (#10195) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

A Vsync-nek amúgy meg csak akkor van értelme, ha az adott játék FPS-e nagyobb, mint a monitor frissítési frekije...(egy 60FPS-el futó játék esetében, olyan monitoron, ami az adott felbontást 85Hz-en "tudja", nos itt semmi értelme a VSync kikapcsolásának, csak ha ha a játék megy mondjuk pl 150FPS-el)

Fire.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#10198) cigam válasza ttower (#10194) üzenetére


cigam
félisten

pl. [link] [link] a linux se maradjon ki: [link]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#10199) dunc válasza ollie (#10196) üzenetére


dunc
nagyúr

Még véletlen se.

(#10200) dunc válasza Fire/SOUL/CD (#10197) üzenetére


dunc
nagyúr

Ezért akarom használni,mert valahol 600 fps . :Y (pl menübe,de játék alatt is 150 fps.)

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Milyen program, ami...? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.