Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Milyen program, ami...? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:14:01

LOGOUT.hu

Ajánlott ingyenes Windows programok
Androidos kérdéssel irány az Android alkalmazások topik!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11701) akom válasza Fire/SOUL/CD (#11700) üzenetére


akom
senior tag

Köszi szépen ! :R

(#11702) Csakénvagyok válasza Horka1 (#11697) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Jó eséllyel a neve is ugyanaz/hasonló

(#11703) DiamondBack


DiamondBack
senior tag

Sziasztok. Megrögzött Xp felhasználo vagyok és ebben ugye alapbol nincsen oldalsáv. Letöltöttem ezért a Vista Toolbar nevü progit ezzel rendben is van minden de 2 gondom van vele. Az idöjárás plugin nem müködik sehogyan sem sokszori ujratelepités után sem lehetett beállitani magyar várost úgy hogy müködjön. A másik pedig az Rss olvasó ami miután a PH! urljét megadtam neki igy nézett ki: Szóval a kérdés a következö létezik XP-re normálisan müködő idöjárás illetve Rss olvasó az asztalra?

(#11704) sfdrakex válasza DiamondBack (#11703) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Itt nézz szét, a szűrés legyen minden nyelven.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#11705) DiamondBack válasza sfdrakex (#11704) üzenetére


DiamondBack
senior tag

Okés de ezek Vista alá vannak nem?

(#11706) sfdrakex válasza DiamondBack (#11705) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Próbáld ki, hátha működik.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#11707) ZsoAce


ZsoAce
tag

Hi!
Vodafonos mobilnetem van, és a levelezéshez, ha e-mailt akarok küldeni a LiveMail-el, SMTP szerver kell, ami a Vodánál fizetős szolgáltatás ennél az előfizetésnél, havi 400Ft körül. :F Hol élnek ezek?

Valahol olvastam, hogy valami SMTP programmal is megoldható a levélküldés.

Tud valaki ilyet, vagy erre a problémára megoldást?

(#11708) Fire/SOUL/CD válasza ZsoAce (#11707) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Használd pl a gmail smtp szerverét smtp.gmail.com
(persze ehhez kell egy gmail fiók, de ez nem jelenthet gondot)

Fire.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#11709) pandemonius


pandemonius
csendes tag

Sziasztok!
A következő dologhoz kérnék segítséget: a cégnél ahol dolgozom érintpképernyős gépeket teszünk ki a falra, ahol egy webes felületet lehet elérni. Egy olyan böngésző kellene, amiből nem lehet kilépni, és 1 db Home-gomb (esetleg frissítés és stop) lehet rajta. Előre-vissza nem. (a home gomb a webes felület bejelentkező-képernyőjére visz)

A következőket próbáltam:
Opera -- nem viszi a sharepointos oldalt, kuka
Explorer -- van kioszk módja, de így nincsen home-gomb
Chrome -- nincsen kioszk mód
Safari -- Nincsen kioszk mód
Firefox -- jó a kioszk mód (egy kis script berhálással), megy az oldal is, de kicsik a gombok
Maxthon -- ez eddig a legjobb, csak a cache-t nem lehet kikapcsolni, így meg állandóan be*rik a sharepointos felület
Maxthon 3 -- minimalista, semmi beállítás

Ismertek valami más megoldást?

(#11710) ZsoAce válasza Fire/SOUL/CD (#11708) üzenetére


ZsoAce
tag

Nem arról van szó, hogy a vodás levelezés nem megy, citromailes, freemailes levelezést akarok bonyolítani a LiveMail-el. A bejövö leveleket fogadni tudom, de elküldeni nem lehet, mert a voda SMTP szervere fizetős.

(#11711) leyo76 válasza pandemonius (#11709) üzenetére


leyo76
senior tag

akkor maradt még green browser, safari, bár elképzelhető hogy van erre külön célszerszám is..

(#11712) Fire/SOUL/CD válasza pandemonius (#11709) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Itt is körülnézhetsz, aztán válogass :DDD : [link]

ZsoAce
Nézd vannak Free SMTP-k, de ezeket nem érdemes használni, mert ezeket legtöbbször spam-hez szokták használni, épp ezért a szolgáltatók élből tiltják. Ha valaki esetleg tud jó megoldást, akkor úgyis meg fogja osztani veled, én sajnos nem tudok segíteni ebben neked... :(

Fire.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#11713) Garffi


Garffi
tag

Sziasztok!

Feltelepítettem egy kártyaolvasót /cardman 3121 - k&h bankos/.
A kártya drivere feltesz a vezérlőpultban egy tesztelő progi. Lefuttattam minden ok.
De valamiért az explolerben és a mozzillában nem olvassa a kártyát.

Felhívtam az ügyfélszolgálatot. Elmondták hogy milyen progikat kell letöltenem és akkor minden ok lesz.
Na én így is tettem. Ezzel azt értem el hogy még a tesztelő progi sem látja a kártyaolvasót.
Mikor csatlakoztatom a kártyaolvasót az usb-hez a windows felismeri minden oks, de a tesztelő progi nem.
Én arra gondolok, hogy túl sok drivert telepítettem fel és ezek összeakadnak.

Kérdésem a következő, hogy tudom teljesen eltávolítani a kártyaolvasó drivereit.
Mert az eszközkezelőben megnézem hogy milyen fájlokat használ a rendszer ehhez a kártyaolvasóhoz, az eszközkezelőből letörlöm, majd rákeresek a gépen ezekre a fájlokra /tömörítettekre is/ és kitörlöm. De ha visszadugom a kártyaolvasót akkor ismét felismeri és nem kér telepítőcd-t.
Röviden azt szeretném elérni, hogy ha csatlakoztatom a kártyaolvasót akkor a windows kérje az illasztőprogramját /mintha "szüz" windows lenne.

Bocs a körülírásért!
Köszi!! :R :R

(#11714) sfdrakex válasza Garffi (#11713) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Mozilla 3.6 ossal nem is fogm enni sőt már a 3.5 el is voltak gondjai, melóban hazsnáljuk ie vel ment ffhez nem ment az újhoz a plugin. Ieben kh oldalát ha inditod és ott keresed k ia chipkártyás inditást akkor mennie kellene szerintem. Programot csak egyet raktam fel hozzá, azzal működött simán.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#11715) leyo76 válasza Garffi (#11713) üzenetére


leyo76
senior tag

elviekben ha eszközkezelőben eltávolítod (nem letiltod) akkor köv. restratnál új ként ismeri fel..

(#11716) ZsoAce válasza Fire/SOUL/CD (#11712) üzenetére


ZsoAce
tag

Ok, köszi. Máshol is olvastam, hogy a free SMTP telepítése a spamszűrés miatt manapság már nem megoldás.
De akkor nem tudom mit tegyek, a vodának nem akarok ezért fizetni.
Lehet marad a webfelületre való belépkedés. :O

(#11717) sfdrakex válasza ZsoAce (#11716) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Vagy átirányitod a leveleidet gmailes giokra és használod a gmail smtpjét akkor tudod a gépedről intézni a dolgokat. Illetve elég ha a bejövő leveleidre a választ gmailből küldöd, nem is kell átirányítani a bejövöket a gmailre.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#11718) localhost válasza ZsoAce (#11716) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Két dologról beszélsz egyszerre...

(1) a free = szabadon használható, ingyenesen használható és már működő szolgáltatást kínáló smtp szervereket szokás tiltani spam miatt
(2) a free = szabadon telepíthető ingyenesen letölthető a te gépedre szolgáltatásként - nálad fut, ezeket nem.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#11719) sfdrakex válasza ZsoAce (#11716) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Ezzel tudsz smtp-t csinálni sajátgépedre próbáld ki ezzel mennie kell.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#11720) Jazz


Jazz
veterán

Üdv!

Valami tutijó nyomtató program kéne. ip 4500-am van.
Szeretnék pl. könyvet nyomtatni, A4-esekre oldalrendezéssel két oldalasban, úgy hogy összefűzés után a megfelelő helyen legyenek az oldalak. Vagy poszert nyomtatni (úgy hogy frankün felosztja a képet akár margó nélkülire), vagy többoldalasban oldalrendezéssel...

Gyári nyomi beállítás minde tudja a fentit, csakhogy:
- füzet nyomtatást csak egyoldalasat tud
- posztert úgy nyomtat hogy 1.5-2cm-es margókat hagy a papíron bunkó nagy levágó jellel, ha photo paper pro-ra nyomtatsz szegély nélkül akkor is ekkora
- kétoldalasat (akár mit csinálsz akárhogy trükközöl pl: kétoldalas nyomtatás de manuális megfordítással black & wihte-ban..., akármilyen progiból nyomtatsz: pl.only Big Blank ink beállítással is...) csak úgy nyomtat hogy csak a színes tintákat használja. A csutka fekete szöveget is abból rakja össze, nagy fekete pigment-hez hozzá se nyúl.)
thx

free your mind

(#11721) ZsoAce válasza sfdrakex (#11719) üzenetére


ZsoAce
tag

Köszi, a többieknek is, próbálkozok.

(#11722) kovacsaron82


kovacsaron82
csendes tag

Sziasztok!

Keresnék egy ingyenes CMS motort, Modellügynökség oldalához kellene, azaz vmi spéci Agency CMSre lenne szükségem, amit esetleg könnyen designolni is tudnék.

Ha valakinek vmi ötlete van, írjon

(#11723) leyo76 válasza kovacsaron82 (#11722) üzenetére


leyo76
senior tag

Agency CMS ? :F :) Esetleg a teljes honlap készen nem lenne valahol ingyen?
(ingyen tárhellyel és domain-el)

Ha ezt akarod akkor dolgozni kell vele, mondjuk Joomla vagy PHP-Nuke megfelel a célnak.

[ Szerkesztve ]

(#11724) lajosx


lajosx
őstag

Sziasztok!!

Nekem kellenne egy olyan progi amivel egyszerüen tudnék csinálni dvd videó fájlokból avit.Vagyis egy dvd-és filmet szeretnék aviba konvertálni.Köszönöm :R

(#11725) localhost válasza lajosx (#11724) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Jó ötlet! :C

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#11726) lajosx válasza localhost (#11725) üzenetére


lajosx
őstag

nincs ilyen?:D

(#11727) localhost válasza lajosx (#11726) üzenetére


localhost
Közösségépítő

De van! :K

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#11728) lajosx válasza localhost (#11727) üzenetére


lajosx
őstag

és pedig? :R

(#11729) leyo76 válasza lajosx (#11726) üzenetére


leyo76
senior tag

(#11730) lajosx válasza leyo76 (#11729) üzenetére


lajosx
őstag

Köszönöm,értem én:) De nem vagyok lusta keresgélni,mert pl ezt a progit is leszedtem,meg vagy másik 5 is,csak gondoltam rákérdek melyik az amit többen is használnak,a legegyszerübb,és jól is müködik.-Persze ahhoz már lusta voltam hogy ezeknek a kérdéseknek is választ találjak,de megkaptam,ugyhogy keresgélek,tovább, Köszi Hello.

(#11731) localhost válasza lajosx (#11728) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Jah, hogy ez a kérdés? Mert ez a kérdés eddig nem merült fel... a válasz pedig

11730: eddig nem kérdeztél...

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#11732) sfdrakex válasza lajosx (#11730) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Egyébként miért rontod le a dvd-t avinak ?

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#11733) leyo76 válasza lajosx (#11730) üzenetére


leyo76
senior tag

egyébként AnyVideoConverter-el prímán tudsz össze-vissza konvertálgatni..

mod: meg ezzel is Xilisoft Video Converter

[ Szerkesztve ]

(#11734) sekli


sekli
addikt

sziasztok,

itt[direkt link] egy 0.1KB-os .dat file, milyen programmal lehetne ebben értelmes adatot találni, már ha egyáltalán lehet? Gondolom értelmes, kérdés, hogy mivel lehetne kinyerni belőle.

előre is köszi!

(#11735) leyo76 válasza sekli (#11734) üzenetére


leyo76
senior tag

total commander nézőkéje megnyitotta nekem...

(#11736) lajosx válasza leyo76 (#11733) üzenetére


lajosx
őstag

Köszönöm szépen a linkeket,de már elkezdtem egy általam választottal,hát majd 6 perc mulva kiderül mi is lett belöle :F Tényleg félre érthetöen írtam,majd máskor jobban oda figyelek.Egyébként csak azért rontom le aviba a dvd-t mert megszeretnék osztani egy filmet másokkal is,és 130kb/s nettel(vagyis ennyi a feltöltése) átküldeni 4.7gb-ot elég huzos lenne:)

[ Szerkesztve ]

(#11737) sfdrakex válasza lajosx (#11736) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Értem bár 130K val is 10-12 óra alatt átér a 4,3 giga, esetleg kiirod dvdre postázod. Ha torrentre akarod feltölteni inkább dvdben tedd sztem 1 nap alatt átér pár emberhez aztán már sokan seedelitek én is igy csináltam.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#11738) sfdrakex válasza sekli (#11734) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Ez miből származik egyébként ? mi lenne ez ? Valami gpses cucc ? Ellenőriznél valakit merre járt vagy mi ez ?

[ Szerkesztve ]

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#11739) lajosx


lajosx
őstag

Hát csak nem sikerült,:S Szóval probálom azzal amit ti ajánlottatok,az lett a baj a másik proginál hogy nem volt teljes a kép,és 3 fájlba vágta nekem egy avi fájl kellenne.Remélem most már sikerül,bár ennél a proginál se látok állitási lehetöséget a hogy hány db-a vágja szét a filmet.Remélem egybe marad:)

(#11740) sfdrakex válasza lajosx (#11739) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

méretet állits be ne csak azt keresd hogy hány darabba vágja.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#11741) Horka1


Horka1
tag

Kollégák.

Valami jóféle névjegykártya készítő progit tudnátok ajánlani? Ne a legprimitívebbet :) Guglin találtam párat, de hátha ti tudtok jobbat.

Teremtsd meg az okokat, az eredmények pedig majd természetes módon következnek! http://hajdufighting.blogspot.com/

(#11742) Fire/SOUL/CD válasza Horka1 (#11741) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Belltech Business Card Designer Pro
Sajnos nem ingyenes. Ez viszont igen(és jó): Easy Card Creator Free

Fire.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#11743) sekli válasza sfdrakex (#11738) üzenetére


sekli
addikt

nem-nem, a telefonomról szedtem le, csak találgatni tudok, de szerintem a legutolsó gps fix koordinátáit tárolja ebben.

leyo76: hm, ez érdekes, de valami számszerű adatra gondolok leginkább... :)

(#11744) Horka1 válasza Fire/SOUL/CD (#11742) üzenetére


Horka1
tag

Belltech Business Card Designer Pro
Ez jó, az ingyenes elég gyengécske.

Feltoltam már vagy 10 féle progit :)) Valamelyik biztosan elnyeri a megbecsülésemet :DD

Kösz a tippeket.

Teremtsd meg az okokat, az eredmények pedig majd természetes módon következnek! http://hajdufighting.blogspot.com/

(#11745) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Egy olyan progit keresek amivel egy távoli számítógép nyomtatójára tudnék nyomtatni és egyszerűen konfigurálható + persze free. Ismertek ilyet?

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#11746) localhost válasza Dr. Romano (#11745) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Bármilyen programmal lehet távoli nyomtatón nyomtatni. Ez nem program kérdése, hanem helyes beállítás, hibátlan konfigurálás után egyszerűen működőképes megoldás.
Nálad is és a távoli gépen jól kell beállítani. VPN-en keresztül pedig még egyszerűbb!

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#11747) Dr. Romano válasza localhost (#11746) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Köszi a válasz!
Annyira ehhez a hálózatos témához nem értek, de akkor jobban beleásom magam :)

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#11748) j0k3r!


j0k3r!
senior tag

hello!
olyan program kene, ami egy "terkepen" megjeleniti, ha traceroute-olok, hogy milyen uton halad az "adat". elore is kosznonom.

some men just wanna watch the world burn...

(#11749) localhost válasza j0k3r! (#11748) üzenetére


localhost
Közösségépítő

visualroute

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#11750) jorden06


jorden06
senior tag

Hali!

Programot keresek, ami FLAC típusú muzsikáim convertálja át mp3-ba. Sokat találtam már, de vagy fizetősek, vagy halál gagyik. Tud valaki valamit?

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Milyen program, ami...? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.