Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Milyen program, ami...? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:14:01

LOGOUT.hu

Ajánlott ingyenes Windows programok
Androidos kérdéssel irány az Android alkalmazások topik!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10501) BullZeye


BullZeye
veterán

Üdv,
Feladatkezelőben, az Alkalmazások (első) fülön kiírja milyen program fut (ugyanaz a név, ami tálcán van). Ezeket átlehet valahogy nevezni? Nem vírus, és nem is ártó szándékkal kell, nekem az is jó, ha átírja pl XYZ-ről XYZ(2)-re. Tudom, hogy nem lehetetlen, mert láttam már ilyen programot, csak nem emléxem a nevére, googlebe meg napok óta nem találom meg.

Másik, van Kép-a-Képben funkció Windowsban? Vagy hát nem is kép a képben, de kicsinyítva mindenek felett mutathat egy ablakot jobb alsó sarokba? (nem lekicsinyíteni akarom az ablakot, csak egy realtime képet kapni róla, mert háttérben fut). Tudom, hogy ez sem lehetetlen, mert Windows 7-ben ez alapból benne van, ha a tálcán az alkalmazás fölé viszem az egeret, de nekem ez mindig kéne, hogy ott legyen.

Mind2 munkámhoz szükséges. Mivel sürgős lenne, és napok óta nem reagáltak itt, postolom máshova is, remélem nem probléma.

(#10502) ollie válasza BullZeye (#10501) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Itt van egy ilyen kis program, nem tudom, hogy működik-e.

Kipróbáltam, működik. Kicsomagolás után a bin\release\ könyvtárban találsz egy exe-t, azt kell elindítani.

[ Szerkesztve ]

***

(#10503) #54715584 válasza BullZeye (#10501) üzenetére


#54715584
törölt tag

Vistaban is benne van már ;)

(#10504) S*Tom*


S*Tom*
aktív tag

Sziasztok! Keresek olyan programot ami segítene a német nyelv tanulásában. A legjobban valamilyen alap szintű képes és hangos program érdekelne például mint a Rosetta Stone German. Az op rendszer amin futna win7 x64.

(#10505) Poo


Poo
aktív tag

Sziasztok,

Érdekelne egy olyan progi ami az *.exe fájlt "kicsomagolja" ,pl gondolok olyanra hogy egy nyomtató exe-t ha elindítod akkor feltesz minden fasságot ami nem is kéne ilyen-olyan progikat magának de ha kicsomagolnám az exét akkor eszközkezelőben kitudnám tallózni neki a *.inf fájlt és csak azt tenné fel magának mit használ....
Elsődlegesen ingyenes kéne de ha nincs olyan akkor valamilyen. :)
Válaszotokat előre is köszönöm.
Üdv;)oo

Veszek eredeti tonereket,patronokat

(#10506) Bull Boss


Bull Boss
senior tag

sziasztok! Volt egy CD-m tele hasznos programokkal ami autobootolt cd-ről főként diagnosztikai progik voltak benne. Olyan mint Az Ultimate BooT CB (UBCD) de más volt a neve valaki tipp ? :F

(#10507) joe2005 válasza Bull Boss (#10506) üzenetére


joe2005
senior tag

Hiren's

"Have you tried turning it off and on again?"

(#10508) Bull Boss válasza joe2005 (#10507) üzenetére


Bull Boss
senior tag

azaz bakker :R Köszönöm szépen !

(#10509) kraftxld válasza Poo (#10505) üzenetére


kraftxld
nagyúr

[link]

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#10510) Poo válasza kraftxld (#10509) üzenetére


Poo
aktív tag

Nagyon Szépen Köszönöm :R :C

Veszek eredeti tonereket,patronokat

(#10511) Killing


Killing
addikt

Sziasztok!
Egy olyan konvertáló kéne nekem, mint a JetAudio, csak ingyenesben. Tud valaki ilyet?

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#10512) ollie válasza Killing (#10511) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Használhatod pl a CdEx-et, és csak a telepített codec-ektől függ, hogy mit-mire tudsz konvertálni.

***

(#10513) cigam válasza Killing (#10511) üzenetére


cigam
félisten

Switch

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#10514) Killing


Killing
addikt

ollie, cigam: :R

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#10515) andy83


andy83
aktív tag

Ismertek olyan program-eltávolítót, ami segít leszedni azt amit akarok?

Konkrétan a PS CS3-at szeretném leszedni, de vmivel összeakadt, és nem akarja se a Windows program-eltávolítója, se a CCleaner leszedni. Csökkentett módban sem... Elindul az Adobe gyári eltávolítója, de azt írja ki, amikor el kéne távolítani, hogy nem sikerül...

Van vmi ötletetek, hogy mi lehet?

Előre is köszi! :R

facebook.com/SzeretekMozizni

(#10516) Killing válasza andy83 (#10515) üzenetére


Killing
addikt

Revo Uninstaller

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#10517) cigam válasza andy83 (#10515) üzenetére


cigam
félisten

tedd fel megint, és utánna szedd le

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#10518) andy83 válasza Killing (#10516) üzenetére


andy83
aktív tag

Köszi, segített! :R

cigam, ahhoz nem lett volna türelmem... :DDD

facebook.com/SzeretekMozizni

(#10519) Májsztró


Májsztró
addikt

Üdv !

Olyan progi kellene nekem , amivel DVD-ből tudok kivágni film-részleteket. Nem jogvédett lemezről akarok válogatni :)

(#10520) mate0217 válasza Májsztró (#10519) üzenetére


mate0217
aktív tag

Csa DVD-ből akarsz kivágni??

Vagy AVI fájlokból is akarsz???

VobBlanker 2.1.3.0 egy DVD vágó:DDD

[ Szerkesztve ]

Hol a nyuszi? - Hole a new see? Hideg van. - He dag one. Van két macskám. - One Kate much come. http://s1.bitefight.hu/c.php?uid=117708

(#10521) BullZeye válasza ollie (#10502) üzenetére


BullZeye
veterán

Tökéletes, köszönönöm :) és örök hálám :D

már csak ilyen kéne:

"Másik, van Kép-a-Képben funkció Windowsban? Vagy hát nem is kép a képben, de kicsinyítva mindenek felett mutathat egy ablakot jobb alsó sarokba? (nem lekicsinyíteni akarom az ablakot, csak egy realtime képet kapni róla, mert háttérben fut). Tudom, hogy ez sem lehetetlen, mert Windows 7-ben ez alapból benne van, ha a tálcán az alkalmazás fölé viszem az egeret, de nekem ez mindig kéne, hogy ott legyen."

(#10503) monstre
Nem használtam Vistát ;) na jó 55 percig kb :D

(#10522) Májsztró válasza mate0217 (#10520) üzenetére


Májsztró
addikt

Úgy szeretném ,hogy DVD-ről leszedni darabokat , Avi-ba. Aztán ha ez megvan akkro újra dvd-be megírni , de azt már Nero-val meg tudom csinálni. Csak a DVD-ből való kivágást nem tudom ,hogy milyen progival csináljam.

(#10523) petyus_ válasza ollie (#10391) üzenetére


petyus_
senior tag

Köszi, és milyen programmal tudom avi-ba menteni a DVD tartalmát? :)

(#10524) sfdrakex válasza petyus_ (#10523) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Ezzel pl.: [link]

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#10525) gooool


gooool
őstag

Sziasztok!
Az lenne a kérdésem,hogy milyen progival lehet úgy beletenni egy avi tömörítésű filmbe a feliratot,hogy egy DVD-lejátszó is lejátssza utána?
A Media Player hibátlanul viszi a filmet,nem is csúszik a felirat,de a DVD-lejátszó nem kezeli vmi miatt a feliratot.
Ötlet? :F

Kösz a segítséget! :R

Üdv, Balázs

(#10526) sfdrakex válasza gooool (#10525) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

ha konvertálni akarod DVD-vé akkor convert X to dvd. Ha aviként akarod nézni, akor az asztali lejátszod leirásában nézzd meg milyen tipusú feliratokat kezel, a feliratok neve legyen azonos a film nevével, sokszor az is kell. Ha át kell alakitani feliratot mert nem jó a kiterjesztése a lejátszodhoz akkor pedig subtitleworkshop.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#10527) gooool válasza sfdrakex (#10526) üzenetére


gooool
őstag

Nagyon köszi a hipergyors választ,sztem meg tudom most már oldani! :R

Üdv, Balázs

(#10528) Black-core


Black-core
aktív tag

Sziasztok!
Olyan programot keresek amivel tudnám akár milyen más op.-rendszer alá emulálni az xp-t, és van 3d-s támogatása.Köszi :R

(#10529) ollie válasza Black-core (#10528) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

wine

***

(#10530) Black-core válasza ollie (#10529) üzenetére


Black-core
aktív tag

Bocsi a hü..e fogalmazásomért.Én úgy gondoltam,hogy win vista vagy win7 alá.Wine-ból nem találtam olyat ami win-on is működne. :R

(#10531) cigam válasza Black-core (#10528) üzenetére


cigam
félisten

wmvare 3 támogatja a Windows Aero-t (beleértve az Flip 3D és Aero Peek-et is) valamint van benne DirectX 9.0EX és OpenGL 1.4 támogatás.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#10532) cigam válasza Májsztró (#10522) üzenetére


cigam
félisten

mpegstreamclip a barátod
Megtudod vele vágni a DVD tartalmát, és csak a neked szükséges részt menti el mpeg2-ben úgy hogy nem kódolja ujra a videót/hangot. Az így kimentett videót kiírhatod bármelyik dvd készítő progival.
Érdemes elolvasni a "Requirements"-et, mert kicsit kényes a csillagok állására.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#10533) d@minator


d@minator
addikt

Sziasztok!
Olyat hogy kell csinálni, hogy pl. az asztalról egy parancsikonról elindítani a prohardvert? Egyáltalán lehet?

(#10534) Black-core válasza cigam (#10531) üzenetére


Black-core
aktív tag

Köszönöm! Ki próbálom :R

(#10535) sfdrakex válasza d@minator (#10533) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Az nem jó ha kezdőlapod a Ph, vagy könyvjelzőket nem használsz? Egyébként a legegyszerübb szerintem ugy hoyg csinálsz még egy ikont a böngésződnek és abba a kezdőlap a ph.

Esetleg ez lehet jo neked most találtam: [link]

[ Szerkesztve ]

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#10536) canniball válasza d@minator (#10533) üzenetére


canniball
nagyúr

Jobbklatty az Asztalon->Új->Parancsikon->Adja meg az elem helyét: http://prohardver.hu. Legalább is XP alatt így.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#10537) Májsztró válasza cigam (#10532) üzenetére


Májsztró
addikt

Valóban finnyás , feltettem minden amit írt , de így sem hajlandó rendesen menni. Valami más progi ?

Esetleg úgy is jó ,hogy lekonvertálom az egészet AVI-ba , és úgy vágok ki belőle. Akkor milyen programok kellenek ?

(#10538) sfdrakex válasza Májsztró (#10537) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Windows movie maker is tud vágni.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#10539) cigam válasza sfdrakex (#10538) üzenetére


cigam
félisten

Persze,de az mpegstreamclip ujrakódolás nélkül, vagyis elmarad az avi-ba rippelés, és mpeg2-be való tömörítés procedúrája, ami nemcsak minőségromlással jár, de roppant időigényes is.
Ha végkép nem meg, akkor virtualdubmond-al megeteted a vob-ot, megvágod, és elmented amiben jólesik

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#10540) sfdrakex válasza cigam (#10539) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Azt tudom, én már az avi vágásra javasoltam, ne ma dvdére.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#10541) Májsztró


Májsztró
addikt

Okés , köszi mindent ! Megpróbálkozom vele. Ha nem megy , írok :D

(#10542) Sickboy25


Sickboy25
addikt

sziasztok

tudtok olyan progit, amivel egyszerűen és gyorsan tudnék egy viszonylag homályos képen élesíteni?

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#10543) cigam válasza Sickboy25 (#10542) üzenetére


cigam
félisten

Te túl sok helyszinelőket néztél :N
1 próbát pedig megér a gimp-el való bűvészkedés

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#10544) Chandler


Chandler
senior tag

Hello

Tudnátok mondani egy partíció menedzselő programot windows 7-re? Norton partition magic-et néztem, de asszem az nem futna windows 7 alatt.

(#10545) sfdrakex válasza Chandler (#10544) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

EASEUS Partition Manager [link]

[ Szerkesztve ]

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#10546) d@minator


d@minator
addikt

sfdrakex, cannibal: köszi mindkettőtöknek :R

(#10547) Sickboy25 válasza cigam (#10543) üzenetére


Sickboy25
addikt

nah ezzel nem sikerült, de azért köszi

azért homályosodott el, mert egy komplett plakátot akartam ki "vágni", és laptopon le kellett kicsinyítenem a képet print screen és beilleszt wordbe, de ugye amit sejtettem is amikor széthúztam a képet sajna elhomályosodott! Mert nem képként van fenn a honlapon, hanem szövegként, de én meg plakátként akartam kiivágni! Honlapon elfordítani képet esetleg a honlapról "kivágni" valamit nem lehetne programmal?

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#10548) sfdrakex válasza Sickboy25 (#10547) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Más oldaláról akarsz képet lementeni? Vagy mi az pontosan amit szeretnél?

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#10549) Sickboy25 válasza sfdrakex (#10548) üzenetére


Sickboy25
addikt

szöveget szeretnék lementeni egy oldalról, de képként,de nem tudom lefotózni a printscreennel, mert nagyobb a szöveg, mint a laptop kijelzője és ha lekicsinyítem akkor meg elhomályosodik!

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#10550) canniball válasza Sickboy25 (#10549) üzenetére


canniball
nagyúr

Firefox+Screengrab.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Milyen program, ami...? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.