Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Milyen program, ami...? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:14:01

LOGOUT.hu

Ajánlott ingyenes Windows programok
Androidos kérdéssel irány az Android alkalmazások topik!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10801) cellpeti válasza kraftxld (#10798) üzenetére


cellpeti
veterán

nekem kimondott névjegy progi kellene

Tigris, tigris, csóvafény...

(#10802) sfdrakex válasza cellpeti (#10801) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Névjegy kártyákat akarsz csinálni? Vagy mit szeretnél pontosan?

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#10803) Jarod1


Jarod1
addikt

Sziasztok ! Januártól 11 számjegyűek lesznek a mobilszámok 3670 vagy 20 v 30 kell a szám elé, tudtok valami progit ami átírja A TELÓN LÉVŐ SZÁMOKAT ilyen formátumba?

(#10804) labuwx


labuwx
tag

Sziasztok!
Olyan programot keresek ami egy mp3 részletét rögzíti egy hangfájlba. Semmi mást nem kell tudnia, mint a kijelölt részletet elmenteni bármilyen formátumban.

(#10805) kételkedem válasza labuwx (#10804) üzenetére


kételkedem
addikt

mp3DirectCut
Betöltöd a fájlt, kijelölöd a szükséges részt, kivágod, majd elmented .

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#10806) cellpeti válasza sfdrakex (#10802) üzenetére


cellpeti
veterán

Nem,csak szeretnék eltárolni pár nevet,telszámot,emil címet.
A Linuxon ilyen pl az OSKO!

Tigris, tigris, csóvafény...

(#10807) labuwx válasza kételkedem (#10805) üzenetére


labuwx
tag

Köszönöm, először VirtualDJ-vel próbálkoztam, de az nem bírt belepörgetni a közel 9 órás mixbe.

(#10808) kraftxld válasza labuwx (#10804) üzenetére


kraftxld
nagyúr

[link]

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#10809) sfdrakex válasza Jarod1 (#10803) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

0620 0630 0670 et ha eléírod nem lesz gond, ami 003620 30 70 esként van elmentve azzal nem lesz gáz. Azért változik mert van pl 0620 1234567 számú valaki azt 20 asként elmentetted 1234567 ként mai rendben is van DE mivel lehet hozni számot 30 asról 70 esről 20 ashoz illetve ode vissza persze, igy ha valaki aki 30/70 1234567 el átjön 20 asokhoz szintén elég elméletileg ha 1234567 ként van elmentve viszont igy ez 3 embert jelent és vajon melyiket akarod hívni ? :D ezért mostmár kell elé a 06 20/ 06 30 /06 70. Így lesz a 7 jegyű számokból 11 jegyű.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#10810) sfdrakex válasza labuwx (#10804) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

mp3 direct cut, nero wave editor

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#10811) Rolly válasza kraftxld (#10799) üzenetére


Rolly
veterán

köszi tetszik a program

(#10800) sfdrakex: amit írtál azt is megnézem

köszönöm mindkettőtöknek

(#10812) sbazsi válasza Jarod1 (#10803) üzenetére


sbazsi
veterán

3670 nem jó.

ami jó: +3670 vagy 0670 vagy 003670

(#10813) Jarod1 válasza sbazsi (#10812) üzenetére


Jarod1
addikt

ejj most néztem meg, nem is mentettem ugy a számokat hogy nincs előtte a 06xx
:C :)) :DD

(#10814) sbazsi válasza Jarod1 (#10813) üzenetére


sbazsi
veterán

én mindent +36-tal mentek.
már az első mobilomba is így mentettem mindent. ez jól jöt eddig is, amikor mondjuk szolgáltatót váltottam, vagy külföldön voltam. nem mintha olyan sokat telefonálgatnék külföldről...

(#10815) ko9


ko9
addikt

Hali mindenkinek!
Én egy olyan progit keresek, ami pl hajnal egykor bekapcsolja a gépet, majd hajnal 6kor ki. Tudtok ilyet ajánlani? Win7 x64 az oprendszerem.
Köszi! Ex

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#10816) cigam válasza ko9 (#10815) üzenetére


cigam
félisten

BIOS-ban általában időzíthető a bekapcsolás. A kikapcsolást pedig időzített feladatként beállítod reggel 6-ra. A shutdown.exe az XP része. pl. a shutdown -s -t 60 parancs a kiadásától számított 60mp után lelövi a gépet.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#10817) ko9 válasza cigam (#10816) üzenetére


ko9
addikt

Ez eddig okés, csak nekem a biosba nem nagyon van ilyen... Emlékszem valami olyanra, hogy Suspend to Ram... Ez hogy is működik?

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#10818) cigam válasza ko9 (#10817) üzenetére


cigam
félisten

Hát ha fut rajta a 64bites W7, akkor nem olyan régi hogy ne legyen benne. Milyen alaplapod van? A Suspend to ram az csak elaltatja a gépet, az aktuális állapotát feszültség alatt örzi meg.
Ha mégsem tud ilyent, akkor csak a kapcsolórás konnektor a megoldás, és azt már tuti be lehet állítani, hogy ha delejt kap kapcsolódjon be.

[ Szerkesztve ]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#10819) ko9 válasza cigam (#10818) üzenetére


ko9
addikt

Fujitsu Amilo Pi3560 a delikvens :DD Fujitsu alaplap van benne PM45 chipsettel. Aza bajom, hogy a BIOSban nagggyon kevés a beállítási lehetőség, sztem ez se nagyon van benne... Ezért kérdeztem progit... De majd holnap csekkolom...
Köszi! Ex

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#10820) sfdrakex válasza ko9 (#10819) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Régebben kerestem ilyet én is de nem találtam. Nehéz egy gépet szoftverrel bekapcsoltatni úgy hogy a gép tehát a szoftver se fut.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#10821) cigam válasza ko9 (#10819) üzenetére


cigam
félisten

Ja, hogy notebook... Hát azt tényleg nehéz elindítani.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#10822) ko9 válasza cigam (#10821) üzenetére


ko9
addikt

Azse baj, ha pl berakom alvó módba, és onnan rántja fel... Az már gondolom könnyebb :))

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#10824) cellpeti


cellpeti
veterán

Üdv!

Valami jó bevétel kiadás nyilvántartó progit keresnék.Tud valaki ilyet?

Tigris, tigris, csóvafény...

(#10825) sfdrakex válasza cellpeti (#10824) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Excel ? Csinálsz 2 oszlopot és beírod.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#10826) atesz117 válasza cellpeti (#10824) üzenetére


atesz117
aktív tag

Hi!
Personal Finances Free

Samsung Galaxy A34 5G

(#10827) cigam válasza Dr.Pucítá (#10823) üzenetére


cigam
félisten

Olyan formatum nincs. Ha kitakarando resz nem mozog, akkor virtualdubmod, es nezz szet a szurok kozott.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#10828) Speederer


Speederer
senior tag

Sziasztok!

Olyan progi kellene nekem, ami 2 gép között szinkronizálja 1 mappa tartalmát. A két gép fizikailag messze van egymástól, de pár naponta mozgok a 2 gép között. Pendrive-on lenne talán a legjobb hurcolászni az adatokat (vagy esetleg laptopon), de mivel elég sok adatról van szó (70gb felett), ezért ténylegesen csak azt szeretném cipelni ami változott a 2 gép adott mappája között.

Erre ötlete vkinek?

A rendrakás a kisemberek mániája. A zseni átlátja a káoszt!

(#10830) #65675776 válasza Dr.Pucítá (#10829) üzenetére


#65675776
törölt tag

Az FFMPEG nem formátum, hanem egy codec, ami több féle formátumba is tud tömöríteni. Ha van MPEG4 decoder a gépen, akkor a VDubMod boldogul vele. A jelek szerint nincs.

Egyébként ilyen célokra pl Adobe Premiere vagy Sony Vegas. De gondolom az ULead hasonló jellegű sw-ei is megteszik.

(#10831) cellpeti válasza atesz117 (#10826) üzenetére


cellpeti
veterán

Nagyon jó ez a progi!

Tigris, tigris, csóvafény...

(#10832) cigam válasza #65675776 (#10830) üzenetére


cigam
félisten

Miért nem jó?

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#10833) kételkedem válasza Speederer (#10828) üzenetére


kételkedem
addikt

Windows Táska, vagy kellékek->szinkronizálás
vagy pl Total Commander

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#10834) #65675776 válasza cigam (#10832) üzenetére


#65675776
törölt tag

Micsoda nem jó?

(#10835) cigam válasza #65675776 (#10834) üzenetére


cigam
félisten

Hát neki a virtualdub.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#10836) bobace


bobace
őstag

Sziasztok!

Olyan progit szeretnék, amivel tömegesen lehet leszedni weblapokat. Speciel szeretném ha kezelni a sorszámozást, tehát adatbázisból az url végén a id=1-el kezdődik és mondjuk id=100000-ig letölti mindet.
Hasonló a firefox downlaod managere, csak az kifagy állandóan..

Köszi!

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#10837) #65675776 válasza bobace (#10836) üzenetére


#65675776
törölt tag

HTTrack?

cigam: Én nem mondtam, hogy nem jó.

(#10838) bobace válasza #65675776 (#10837) üzenetére


bobace
őstag

Egyetlen baj van vele. Nem kezeli az ilyen ?id=[1:1000000].html formátumot. Kénytelen vagyok excellel generálni listát. Fekteti a gépet rendesen... Vagy ha kezeli, elmondhatod, hogyan :)

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#10839) Speederer válasza kételkedem (#10833) üzenetére


Speederer
senior tag

Win7-en nem találok olyat, hogy Táska. Sőt, xp-n sem.
A kellékek alól a szinkronizálást nemtom próbáltad-e, de mintha nem arra lenne való, mint amire nekem kellene.
Kb ez a helyzet a Total Commanderrel is, mert ahogy elnéztem az kb akkor lenne jó, ha az egész cuccot tudnám mindig cipelni a 2 gép között. De arra a qrva sok adat miatt nincs kapacításom. Illő lenne, ha egy max 8gb-os pendrive-on tudnám cipelni a 2 mappa közötti különbséget.

Más 5let esetleg?

A rendrakás a kisemberek mániája. A zseni átlátja a káoszt!

(#10840) kételkedem válasza Speederer (#10839) üzenetére


kételkedem
addikt

Hogyan tudod meg, hogy mi a különbség, tehát hogy milyen fájlokat kell szállítanod?

Katalogizáló programmal össze lehet hasonlítani a mappa tartalmakat, de utána kézzel kell a fájlokat másolgatnod.

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#10841) Speederer válasza kételkedem (#10840) üzenetére


Speederer
senior tag

Igen, első körben olyasmi megoldásra gondoltam, ami a mappaszerkezetet, fájlneveket, fájlok méretét, dátumát elmenti nekem 1 fájlba. Ezt megcsinálom mind2 gépen, majd utána a progi kilistázza a különbséget/eltérést a 2 mappa között. Ha van vmi ilyesmi progi, akkor gondolom tudna olyat is, hogy ezeket kijelöli, majd átmásolja. A Totalcmd ezen része jó lenne, csak hát nemtom 1szerre cipelni az egész cuccot.

Gondolkoztam azon is, hogy mivel mind2 gépen van net, ezért vhogy ezen keresztül oldanám meg. Jobb híjján ftp-vel, bár azt még nem néztem, hogy a tcmd ftp-s könyvtárakat is össze tud-e hasonlítani.
Vagy vmi virtuális magánhálózat jellegű dolog jöhetne még talán szóba, de annak előtt utána kell néznem hogy hogy is működik.

Köszi a helpet. :)

A rendrakás a kisemberek mániája. A zseni átlátja a káoszt!

(#10842) kételkedem válasza Speederer (#10841) üzenetére


kételkedem
addikt

Ha az FTP játszik, akkor megoldás is van!

SyncBack Freeware V3.2.19.0
[link],

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#10843) Speederer válasza kételkedem (#10842) üzenetére


Speederer
senior tag

Köszi, így elsőre jónak tűnik, remélem beválik. :)

A rendrakás a kisemberek mániája. A zseni átlátja a káoszt!

(#10844) akaido


akaido
addikt

Üdv a nagyérdeműnek!
Ollan kéréssel fordultak hozzám amit nem tudok teljesíteni: JPG fájlból kellene szerkeszthető DOC formátumot konvertálni. (Egyáltalán azt sem tudom lehet-é ilyet elkövetni.) OCR progik környékén kotorásztam, de nem találtam ilyet, ill. a kipróbált progi nem tudta a konvertálást végrehajtani. Az MS Document Imaging sem tudja ezt fájlból sajna. Elsősorban az ingyenes programok érdekelnének.

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#10845) Gabás válasza akaido (#10844) üzenetére


Gabás
addikt

pedig ocr a megoldás, csak említhető ingyenesről nem tudok.. ha jpg, akkor nem lehet olyan nagy terjedelmű, kérj meg valakit, aki rendelkezik ilyennel...

én is segítenék, csak ez a hét kicsit zsúfolt

[ Szerkesztve ]

(#10846) ollie válasza akaido (#10844) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

De, az MS Document Imaging tudja, de csak TIFF formátumból. Konvertáld át a JPG-t TIFF-be, majd megnyitod az Imaging-el, és a Tools menüben ott a Recognize Text using OCR menüpont.

***

(#10847) sfdrakex válasza akaido (#10844) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Abby fine reader. Bár nem ingyenes, de jó én azt használom, szkennelt anyagok, illetve papir alapú doksik digitalizására, docba ment és működik jól. Innen tudsz tölteni próbe varziót.

[ Szerkesztve ]

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#10848) Kiskokó


Kiskokó
veterán

üdv. nekem olyan progi kellene ami fut a háttérben (titokban) és a webcamera képét tudom megnézni vele másik gépről.
azaz felrakom a célgépre fut háttérben én meg itthonról rácsatlakozok és látom a képét.
van e ilyen ? ha igen mia neve stb
köszi

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#10849) cigam válasza Kiskokó (#10848) üzenetére


cigam
félisten

És persze kapcsolja ki a kamera működését jelző led-et, hogy ne legyen túl feltünő a kukkolás.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#10850) ollie válasza Kiskokó (#10848) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Bírói engedéllyel lehet ilyet csinálni.

Magyarul; ez teljesen illegális számodra.

[ Szerkesztve ]

***

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Milyen program, ami...? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.