Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Milyen program, ami...? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:14:01

LOGOUT.hu

Ajánlott ingyenes Windows programok
Androidos kérdéssel irány az Android alkalmazások topik!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11151) ollie válasza zoltanz (#11150) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Miért, az import nem írja felül a régi hangsávot?

A feldarabolás meg csak virtuális.

***

(#11152) zoltanz válasza ollie (#11151) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Hát nem olyan fából faragták, :DDD de még ez is valami, köszi.

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#11153) ticzi01 válasza zoltanz (#11152) üzenetére


ticzi01
aktív tag

sziasztok

olyan progit szeretnék amivel flash-es videókat lehet a netről leszedni
használtam google
nem youtube
valami magyar oldal amin vannak ilyen html fejlesztő videók
free download manager nem támogatja ezt az oldalt.
erre tud valaki valami jókis progit amihez nem szükséges ismert oldalnak lennie.
nomeg nem szeretném a camstudióval leszedni az összeset.
remélem tud valaki valami okosságot

előre is köszi
:R :R :R :R

(#11154) sfdrakex válasza ticzi01 (#11153) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Próbáld a Teleport progival az lementi a teljes weboldalt, bár elméletileg ha jól tudom a böngésződ is lementi cacheben megtalálhatóak.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#11155) ticzi01 válasza sfdrakex (#11154) üzenetére


ticzi01
aktív tag

én csak a videót szeretném lementeni pl mint a youtube csak ez valami hazai oldal.
Itt is gondolom flash tartalommal vannak fenn
teljesset semmiképpen sem szeretném
amugy a weblap mentésre a httrack progit használjuk cégbe bizonyos mindenki számára elérhető oldalak frissítésére nagyon bevállt.
http://videosugo.hu innen szeretnék

(#11156) sfdrakex válasza ticzi01 (#11155) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Érdekes hogy csak a lejátszót tölti le a progi mai firefox plug in a videót nem. Szét nézek neten kicsit mindjárt.

Szerk.:
Meg van Firefoxnak a videodownloaderhelper pluginja lehuzza flvbe :D
Innen viheted is.

[ Szerkesztve ]

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#11157) Horka1


Horka1
tag

Kollégák, olyan progi létezik, amivel megtudnám csinálni azt, hogy egy képgaléria html oldalainak a háttereit meglehessen változtatni egyszerre, tehát csoportosan! Van ugyan is egy képgalériám, 50 képből, ami 6 index oldalt, és oldalanként 8 képet, és nem igen szeretném egyesével kicserélni a hátterüket!

Teremtsd meg az okokat, az eredmények pedig majd természetes módon következnek! http://hajdufighting.blogspot.com/

(#11158) ticzi01 válasza sfdrakex (#11156) üzenetére


ticzi01
aktív tag

na a firefox az amit csak azért használok néha mert van, lahat kicsit maradi vagyok, de nekem az explorer megfelel teljes mértékig.
Nomeg a Chrome is bejött a maga kis egyszerű gyorsaságával.
Feltettem működik nagyon köszönöm!!!
Erre leeht nem jöttem volna rá egyhamar, pedig valahol mintha olvastam is volna, hogy firefox, de egyből túltettem magamat rajta, persze ez hiba volt.

Még egyszer köszi szépen!!!

:R :R :R :R :R :R :R :R

(#11159) sfdrakex válasza ticzi01 (#11158) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Igazán nincs mit. régen én operát használtam ,aztán egyik frissitése után voltak gondok oldalakkal és valami miatt a firefoxot raktam fel így már azt használom. Explorerrel sincs gond bár mondju ka saját weboldalamat valami miatt nem jeleníti meg rendesen gondolom akkor más oldalakkal is van ilyen baj. Egyébként sztem mind1 ki milyen böngészőt hazsnál, most neked jól jött hoyg én firefoxot. :D

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#11160) ticzi01 válasza sfdrakex (#11159) üzenetére


ticzi01
aktív tag

már szedi is le őket nagyon tud a cucc:)
neki kell állnom a joomlának meg akarom normálissan tanulni kell cégnek is normális oldal, meg munkatársaknak is persze ha kitanultam üzletnek sem lenne rossz.

(#11161) sfdrakex válasza ticzi01 (#11160) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Ja ha jól megtanulod lehet vele keresni ha összedobsz jó oldalakat cégeknek.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#11162) cellpeti


cellpeti
veterán

szevasztok!

Valami C/C++ fordító érdekelne engem W7-re.
Melyik Visual Studio megy fel a W7-re?

Tigris, tigris, csóvafény...

(#11163) kraftxld válasza cellpeti (#11162) üzenetére


kraftxld
nagyúr

A 2008as Visual Studio simán felmegy.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#11164) 7Heads Drago válasza sfdrakex (#11030) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Köszi.
Viszont fent a neten nem találok olyanokat amik jók lennének. Hol tudok piktogramot létrehozni?

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#11165) Prosector


Prosector
addikt

Sziasztok!

Előre is elnézést kérek,ha már volt...

Olyan progit keresek ami játék közben kiírja a CPU/VGA hőmérsékletét,úgy mint a Fraps az fps-számot.

Létezik ilyen?

(#11166) Psychonaut


Psychonaut
addikt

Hali!

Adott egy audio lemez .cue és .bin formátumban. Ezt szeretném mp3-ba rippelni valamilyen programmal. CUE Splitter nem működik.

Ötlet? Akár összetett megoldás is jöhet, tehát először konvertálás, aztán mount, aztán rip, vagy ilyesmi.

Nem szeretném CD-re kiírni. :N

Köszi minden segítséget! :R

(#11167) Horka1 válasza Psychonaut (#11166) üzenetére


Horka1
tag

Cue és Bin? Akkor daemon tools! ezek ugyan is képfájlok! Belül lesz a zene!

Teremtsd meg az okokat, az eredmények pedig majd természetes módon következnek! http://hajdufighting.blogspot.com/

(#11168) zoltanz válasza Psychonaut (#11166) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Vagy Elaborate Bytes -tól a VirtualCloneDrive -al ha nem zenei lenen akkor tömörítóprogi is szóba jöhetne.

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#11169) Psychonaut


Psychonaut
addikt

Mindkettő kilőve, már próbálkoztam velük. Sajnos nem tudják mountolni (illetve nem ismeri fel őket lemezként a dbPoweramp, hiába vannak mountolva). Más ötlet esetleg?

(#11170) zoltanz válasza Psychonaut (#11169) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Miert nem az EAC Exact Audio Copy használod rippelni? De ott van mindjárt a Win Media Player, vagy a Winamp is.

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#11171) sfdrakex válasza Psychonaut (#11169) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

cue és bin fileokat ha mountolod mit ir ki a virtuális meghajtón ? Nem lehet hogy cd-t valaki okos csak simán lementett kép fileba mp3ak helyett és esetleg lekéne még rippelni is ?

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#11172) Psychonaut válasza zoltanz (#11170) üzenetére


Psychonaut
addikt

Mindig is ezt használtam, és meg vagyok vele elégedve.

Időközben probléma megoldva, következőképpen:

UltraISO-->Fájl megnyitása-->Összes kijelölése-->Kicsomagolás mappába-->Konvertálás dbPoweramp Batch Converter-el

(#11173) D®. GeNy@


D®. GeNy@
aktív tag

Sziasztok!

Win XP SP3-ra milyen vista skin/theme progit ajánlotok, ami esetleg uninstall után nem hagy szemetet és megbízható progi?
Vmint egy jó sidebar és/vagy gadgets kezelő progi is jó lenne, ami szintén megbízható és ha letöltök egy gadgets alkalmazást, akkor hiba nélkül beépül és használható lenne?
Előre is köszi! (Vistát nem telepítenék, vmint a win7 is megfogná a laptopot, de a tulaj ragaszkodna a fent említett "dolgokhoz") :)

[ Szerkesztve ]

Mitsubishi Evo IX FQ-360 vs Subaru Impreza 06' WRX STi

(#11174) rankesz válasza D®. GeNy@ (#11173) üzenetére


rankesz
veterán

Ha nemakar játszani akkor rakj fel egy Ubuntut Compizzal, az tuti be fog jönni neki.

Én pedig valami olyan programot keresek amivel az ismerősöm nagyobb tudás nélkül össze tudná fűzni a HDD kamerás videóit egyetlen filmmé 2 klikkeléssel

(#11175) D®. GeNy@ válasza rankesz (#11174) üzenetére


D®. GeNy@
aktív tag

Nem véletlenül írtam, h. Win XP SP3-ra kellene ;)
(Nekem Ubuntum van, de most reálisan gondolj már bele, h. a pics@ba használná a Linuxot egy winhez se nagyon értő user???) ;]

[ Szerkesztve ]

Mitsubishi Evo IX FQ-360 vs Subaru Impreza 06' WRX STi

(#11176) FixY67 válasza D®. GeNy@ (#11175) üzenetére


FixY67
senior tag

Szerintem szoktatás kérdése. Ha nem ért hozzá és nem akar rendszeresen telepítgetni, konfigurálgatni rajta ezt-azt és van aki egyszer összerakja úgy, hogy normálisan működjön, akkor nem lehet gond.
(max. anyázni fog az esetenként bugos, félbehagyot stb. programok miatt)

...

(#11177) D®. GeNy@ válasza FixY67 (#11176) üzenetére


D®. GeNy@
aktív tag

Igen, az utolsó mondatod miatt aggódom én is. :DDD
Szóval akkor marad a gugli, aztán keresgélek ilyen "szarokat"...
Az a baj az ilyen win7/vista skin/theme pack-ekkel, na meg a sidebar progikkal, h. egy rendszerem megy rá a tesztelésükre, mert annyira gallyra vágja a rendszert, h. ihaj.. :F .

[ Szerkesztve ]

Mitsubishi Evo IX FQ-360 vs Subaru Impreza 06' WRX STi

(#11178) sfdrakex válasza D®. GeNy@ (#11175) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Ubuntut ha csak netezésre használja a laptopot szeirntem simán tudná használni bárki, eddig én se használtam linuxot 2-3 hete próbáltam ki az ubuntut teljesen egyszerüen kezelhető a vinyó kezelését kell megszokni csak. Egyébként milyen laptop amit annyira fogna a win7? 2800+ bartonon 512 rammal normálisan ment egy ati 9600 os videokarival.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#11179) sfdrakex válasza D®. GeNy@ (#11177) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

yahoonak a widget(gadget) cuccát próbáld ki esetleg, bár én csak win7en próbáltam de teljesen letakaritható volt.

[ Szerkesztve ]

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#11180) Killing


Killing
addikt

Sziasztok!
Van valami ingyenes 64 bites filekezelő Windows 7-hez?

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#11181) sfdrakex válasza Killing (#11180) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Total commander működik bár asszem nem 64 bites még, de semmi gond vele.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#11182) Killing válasza sfdrakex (#11181) üzenetére


Killing
addikt

De. Az x64-es program files mappát nem látja.
De ha már 64 bites rendszer akkor legyen 64 bites filekezelő..

[ Szerkesztve ]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#11183) kali válasza Killing (#11182) üzenetére


kali
legenda

látja az!

(#11184) Fire/SOUL/CD válasza Killing (#11182) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

A TC7.5 nem x64-es fájlkezelő, ha ilyenre van szükséged, használd a SpeedCommander-t.

Fire.

UI: x64 alatt Program Files (x86) és Program Files mappa van, mindkettőt "látja" a Total Commander. :K

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#11185) Horka1


Horka1
tag

Kollégák! Azt tudja valaki, hogy a Sun virtualbox-ban hogyan kell beállítani, hogy mindkét rendszer lássa egymást? Vagy, hogy legalább valami átjárás legyen közöttük, hogy ne kelljen letöltenem még egyszer azokat a programokat, ami már a gazdagépen megvan?

Teremtsd meg az okokat, az eredmények pedig majd természetes módon következnek! http://hajdufighting.blogspot.com/

(#11186) FixY67 válasza Horka1 (#11185) üzenetére


FixY67
senior tag

Hostonly interface vagy bridged?
Előbbi arra jó, hogy a vm-t futtató host és a vm lássák egymást.
Utóbbi nagyjából úgy működik, mintha a vm egy önálló gép lenne azon a LAN-on, amin a host-od lóg.

...

(#11187) Psychonaut


Psychonaut
addikt

Olyan progit keresek, ami (lehetőleg kattintásra) meg tudja mondani, hogy egy fájlt milyen program vagy folyamat használ éppen. Ugyanis törölni szeretnék valamit, de a rendszer nem engedi. Minden alkalmazást kilőttem már, ami szerintem használhatja, de így sem.

[ Szerkesztve ]

(#11188) sfdrakex válasza Killing (#11182) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Ezt honnan vetted hoyg nem látja a 64 bites alap program files mappát? Nálam rendesen lát minden mappát. Ahogy fire is írta a 64 bites az a sima program files mappa a 32 bites nevében ott van hogy x86, nálam mindkettő látszik nincs harmadik aminek a nevében lenne x64.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#11189) DJackson válasza Psychonaut (#11187) üzenetére


DJackson
tag

mi ez a fájl?

minden jóban van vmi STAR: STAR Trek, STARgate, BattleSTAR Galactica, STARopramen, STARcraft...

(#11190) kételkedem válasza Psychonaut (#11187) üzenetére


kételkedem
addikt

Unlocker 1.8.7

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#11191) brd válasza Horka1 (#11185) üzenetére


brd
nagyúr

A speciális esetre van egy egyszerűbb megoldás: a device menüben shared folders, ekkor a hálózati helyeket tallózva (a guest-en) megjelenik az itt megosztott könyvtár (a host egy könyvtára), mintha hálózati megosztás lenne (a Vista/Win7/2008 bizonyos téren visszafejlődött a hálózatkezelésben, ezért ilyen guestek esetén kézzel kell beírni a címsorba, hogy
\\vboxsvr\megosztottkönyvtárneve).

The only real valuable thing is intuition.

(#11192) Psychonaut válasza kételkedem (#11190) üzenetére


Psychonaut
addikt

Megoldotta, köszönöm. :R

(#11193) D®. GeNy@ válasza sfdrakex (#11179) üzenetére


D®. GeNy@
aktív tag

Egy Celeron M 1.73Ghz-es 512MB DDR1 memós laptopocska...
Azért jóval gyorsabb rajta az XP, mint a win7... :K
Elvileg találtam vmi progikát és úgy néz ki, h. stabil.
De azért köszi a segítséget! :R

Mitsubishi Evo IX FQ-360 vs Subaru Impreza 06' WRX STi

(#11194) Horka1


Horka1
tag

A virtualbox-al kapcsolatban köszi a tippeket, de le kell mondjak róla! Túl kicsi a gépem, minden szar kis progi is csak nyöszörgött vele! Úgyhogy ha lesz lóvém nagyobb gépre, majd fel elevenítjük a dolgot!

Teremtsd meg az okokat, az eredmények pedig majd természetes módon következnek! http://hajdufighting.blogspot.com/

(#11195) atesss


atesss
addikt

Üdv !
Seed szerverről való FTP le / feltöltéshez keresnék nagy tudású, de mégis azért nem túlságosan nehezen kitanulható programot.

Ami kellene :
- Megszakadt le / feltöltés folytatása
- Inaktivitás miatti bontás megakadályozása parancsküldéssel (TCMD-ben mind a három módot kipróbáltam, de mindegyikkel megszakadt - de erről megkérdezem az egyik üzemeltetőt, hogy milyen megoldással menne)
- Többszálú letöltés (egy fájlt / mappát több szálon)
- Letöltési lista (ami a TCMD-snél egyszerűbben kezelhető)
- Akár egyszerre több "job" (letöltés), tehát nem egymás után, hanem direkt egyszerre.
- A letöltésnél ne csak az épp másolt fájl állapotát (hány % ment át, mennyi az eltelt és hátralévő idő, átlagsebesség, stb.) jelezze ki, hanem a teljes munka állapotát is.
- Vagy ha több külön mappa letöltése van bent (letöltési listában), akkor a teljes időt / %-ot is.

Ami még esetleg jól jönne:
- Távoli vezérelhetőség, legjobb lenne ha külön program telepítése nélkül, webböngészőből.

[ Szerkesztve ]

(#11196) Horka1 válasza atesss (#11195) üzenetére


Horka1
tag

Flashget?

Teremtsd meg az okokat, az eredmények pedig majd természetes módon következnek! http://hajdufighting.blogspot.com/

(#11197) atesss válasza Horka1 (#11196) üzenetére


atesss
addikt

Köszi, az ötlet nem rossz, de Flashgetből egy eléggé fontos dolog hiányzik: nem lehet az FTP mappát tallózni vele, mint akár TCMD-ben.
De egyébként a többire jó lenne.
A Site Explorer-el (weblap tallózó magyarul talán ?) elvileg ezt is lehetne (ugyan nem próbáltam még FTP-re, de gondolom működik), de az aztán nem egy könnyen, gyorsan kezelhető megoldás, mármint a "mappanézete".

[ Szerkesztve ]

(#11198) Horka1 válasza atesss (#11197) üzenetére


Horka1
tag

Esetleg ez?

Teremtsd meg az okokat, az eredmények pedig majd természetes módon következnek! http://hajdufighting.blogspot.com/

(#11199) atesss válasza Horka1 (#11198) üzenetére


atesss
addikt

Hát ha működik mondjuk a total commanderből is, tehát onnan is ki fel tudja ismerni, és ki tudja másolni a linkeket, akkor jó lehet.
Mert csak FTP szerver van, tehát webböngészőben (HTTP-ként) nem tudom nézni a fájljaimat.
De nemsokára kipróbálom, köszi az ötletet.

(#11200) sfdrakex válasza atesss (#11199) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Régen ftpről töltésre a getrightot használtam , nekem bevált bár évek óta torrentet használok csak nem tudom mi a helyzet vele, de szerintem jó progi.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Milyen program, ami...? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.