Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Milyen program, ami...? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:14:01

LOGOUT.hu

Ajánlott ingyenes Windows programok
Androidos kérdéssel irány az Android alkalmazások topik!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11651) kovacsaron82


kovacsaron82
csendes tag

Sziasztok!

A segítségetekre szorulok!

Szeretnék egy egyszerű ügyféladmin CMS-t, ami csak annyit tud, hogy felhasználónévről, jelszóról azonosítja az ügyfelet, és kiadja az ő oldalát. Mindenkinek lenne egy személyes saját oldala benne, amibe beleírom az infóit.

Előre is köszi!

(#11652) kovacsaron82 válasza kovacsaron82 (#11651) üzenetére


kovacsaron82
csendes tag

Találtam most egy lehetséges motort hozzá!

http://phpsupport.jynx.net/?a=install

Csak nem tudom installálni. Segítene benne valaki, mit kell majd átírnom benne, köszi!

(#11653) leyo76 válasza kovacsaron82 (#11652) üzenetére


leyo76
senior tag

pedig az általad megadott linken írja...

ha megvan az adatbázisod akkor a config.inc -ben megadod az adatokat elmented, feltöltöd az egészet a tárhelyedre és már használható is....

(#11654) kovacsaron82 válasza leyo76 (#11653) üzenetére


kovacsaron82
csendes tag

sikerült, köszi, csak vak voltam

(#11655) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Olyan levelező programot keresek ami nagyon hasonlít a Vista windows mail-hez

Sima egyszerű kinézet és egybe lehet nézni mail-ket nem bontja külön-külön felhasználóra mint az új Thunderbird meg a legtöbb levelező!

(#11656) sfdrakex válasza ToBeY (#11655) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Windows Live Mail szerintem elég egyszerű átlátható. Egyébként azt hiszem bele lehet tenni win7be is a Vista levelezőjét.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#11657) ToBeY válasza sfdrakex (#11656) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Az jó lenne ha vistas levelezőt bele lehetne tenni win7-be de nem találok sehol leírást hozzá.

(#11658) sfdrakex válasza ToBeY (#11657) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

[Angol leírás], guglit használtam egyébként.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#11659) bobalazs válasza ToBeY (#11655) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Ha van office-od (2007) az MS Office Outlook jobb választás.

(#11660) sfdrakex válasza bobalazs (#11659) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

A windows live mail is jó, de neki konkrétan az kell ami a Vistában volt, gondolom neki az elég, egyszerű könnyen használható, fogadni küldeni tud levelet másra meg nem kell.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#11661) ToBeY válasza sfdrakex (#11660) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Így van nekem az egyszerű letisztult átlátható nézett kéne.Nem kell naptár hatáirdő napló stb.Sajnos a windows live-ba épített windows mail is már inkább outlook-ra hajaz,szóval az se jön be.Talán a thunderbird áll legközelebb ahoz amit keresek,de ez sem az igazi.

Ja az amit linkeltél oldalt,azon nem mennek a linkek szal az se jó.

(#11662) Horka1 válasza sfdrakex (#11650) üzenetére


Horka1
tag

Ez a A-Squared jónak tűnik, talált is pár okosságot, kicsit már is gyorsabb lett a gépem.
Kösz a tippet

Teremtsd meg az okokat, az eredmények pedig majd természetes módon következnek! http://hajdufighting.blogspot.com/

(#11663) truba


truba
tag

Helló!

Nekem valami olyan ingyenes program kellene amivel, egy már meglevő pdf dokumentumot lehetne szerkeszteni. Az sem baj ha pluginként beépülne, pl. Ms.Word-be.

(#11664) sfdrakex válasza truba (#11663) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

foxit pdf editor 6 hónapos licenszel.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#11665) truba válasza sfdrakex (#11664) üzenetére


truba
tag

Köszi, megnézem.

(#11666) PhoenixSzG


PhoenixSzG
tag

Sziasztok!
Olyan programot keresek, ami bizonyos idokozonkent screenshot-ot keszit, es ha a kep egy reszen valtozas van, azt jelzi.

[ Szerkesztve ]

(#11667) sfdrakex válasza PhoenixSzG (#11666) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Mire kellene ez mert sztem, ezt nem igen fogja tudni program.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#11668) PhoenixSzG válasza sfdrakex (#11667) üzenetére


PhoenixSzG
tag

Neptun..be van telve egy vizsga, es ha vki leadna, tudjak rola :D

(#11669) V.Stryker válasza PhoenixSzG (#11668) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Meg akkor gondoskodni kell arról is,hogy időnként frissítse magát automatikusan a böngésző. :U

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#11670) PhoenixSzG válasza V.Stryker (#11669) üzenetére


PhoenixSzG
tag

Periodikus frissitest tudja az Opera.

#11635: ha a notiban nem volt winyo cserelve, akkor SMART-ban nezd meg mennyit ment a winyo.

[ Szerkesztve ]

(#11671) Horka1


Horka1
tag

Urak. Ismertek olyan progit, ami ki tudja menteni a Firefox mentett jelszavait? Mást nem kellene, csak a mentett jelszavakat. A könyvjelzőket ki lehet exportálni, de a jelszavak igen kellenének. A többi beállítástól akarok megszabadulni és újra akarom rakni a Firefoxot.

Teremtsd meg az okokat, az eredmények pedig majd természetes módon következnek! http://hajdufighting.blogspot.com/

(#11672) Csakénvagyok válasza Horka1 (#11671) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Google Chrome. Beállítások-Személyes Dolgok-Adatok importálása.

[ Szerkesztve ]

(#11673) Horka1 válasza Csakénvagyok (#11672) üzenetére


Horka1
tag

És utána vissza is lehet valahogy tenni a firefoxba? Mert a chrome nem nagyon tetszik nekem, azt nem akarnám használni

Teremtsd meg az okokat, az eredmények pedig majd természetes módon következnek! http://hajdufighting.blogspot.com/

(#11674) hfrankee


hfrankee
senior tag

Hali!
Szeretném a CPU hőfokot és kihasználtságot 3D alatt a képernyőn látni,erre melyik program képes?!
Kösz

(#11675) brd válasza hfrankee (#11674) üzenetére


brd
nagyúr

ATI Tray Tools. (Tools & Options\On Screen Display Settings.)

The only real valuable thing is intuition.

(#11676) hfrankee válasza brd (#11675) üzenetére


hfrankee
senior tag

Ez megvan,csak itt CPU hőfokot nem találok... :K

(#11677) mokus1


mokus1
addikt

Sziasztok!
Régebben olvastam valahol hogy megoldható hogy az oprendszerem átmásolom egy merevlemezről a másikra.Mi ennek a programnak a neve?ATA-sról kéne Satasra.

(#11678) Fire/SOUL/CD válasza mokus1 (#11677) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Minden olyan backup/partíciómentő alkalmazás amiben van Copy/Clone partition funkció, sőt vannak olyan változataik is, amik egy alaplapcsere esetén is simán költöztetnek rendszert. Amiket én ismerek/használok azok [link] [link]
Bővebb infóért pedig látogass el a "Ghost-olás, de hogyan" topic-ba...[link]

Fire.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#11679) mokus1 válasza Fire/SOUL/CD (#11678) üzenetére


mokus1
addikt

Köszi remélem benézel oda :)

(#11680) VÁMpír


VÁMpír
aktív tag

Egy olyan windowsos program kéne, ami naplózza, hogy milyen IP címmel kapcsolódott a gép a nethez. Jó lenne ha ez szerkeszthető lenne, pl. egy txt fájl lenne az output.

(#11681) brd válasza hfrankee (#11676) üzenetére


brd
nagyúr

A 2. fülön, alul be kell kapcsolni a plugin-t (OSD MotherBoard Sensors-ra állítani) , és a gombbal ízlés szerint választani belőle, hogy melyik software felel meg neked, aztán az adott program által biztosított adatokból azt bekapcsolni, amelyik neked érdekes. Én spec. Speedfan-t használok. És billentyűkombinációra jönnek elő az adatok, ha akarom látni. Állandóan nem érdemes kijeleztetni, mert kicsit visszafogja a 3D-s teljesítményt, ill. ha az Overlay-re is be van kapcsolva az adatok megjelenítése (videolejátszás), akkor az ilyen felületet használó programok nagyon akadozni fognak (videolejátszás).

[ Szerkesztve ]

The only real valuable thing is intuition.

(#11682) hfrankee válasza brd (#11681) üzenetére


hfrankee
senior tag

Kösz,megtaláltam.A Speedfant be tudod állitani hogy a winnel induljon?És a beállitott venti rpm-eket eltudod menteni profilba és azt töltse be bootkor?!
Kellett neked Speedfant emlegetned... :)

[ Szerkesztve ]

(#11683) brd válasza hfrankee (#11682) üzenetére


brd
nagyúr

Csak annyit kell tenned, hogy behúzod az Indítópultba a Speedfan ikonját (meg esetleg a programban beállítod, hogy minimalizálva induljon, hogy ne jelenítse meg az ablakát indulásnál, csak az óra mellett jelenlen meg). A venti RPM alatt a VGA ventilátort érted, vagy a Speedfan-ban az alaplap/CPU ventijének a sebességét?

The only real valuable thing is intuition.

(#11684) hfrankee válasza brd (#11683) üzenetére


hfrankee
senior tag

Ha a speedfan-ban beállitom a ventik sebességét és ezekkel az értékekkel kellene hogy induljon winnel együtt.Vagy erre más prog. kellene?

(#11685) brd válasza hfrankee (#11684) üzenetére


brd
nagyúr

Így állítsd be, persze a maximum is ugyanaz legyen, mint a minimum:

The only real valuable thing is intuition.

(#11686) Csakénvagyok válasza Horka1 (#11673) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Tudod, sosem telepítem at FFet (Ubuntu Desktopon fentvan alapból), tehát nem tudom hogy telepítésnél tud e jeszavakat importálni (mint a legtöbb böngésző).Ha jól tudom az FF3as a signons3.txt-be és a key3.db-be menti a jelszavakat. De ha ezeket simán átmásolod, nem tudom hogy működik. AddOnt találtam, ami tud importálni-exportálni is (ezt már kipróbáltam, működik is rendesen, XMLbe menti kódolva vagy kódolatlanul)

[ Szerkesztve ]

(#11687) hfrankee válasza brd (#11685) üzenetére


hfrankee
senior tag

köszönöm!De rájöttem,hogy miért nem ugy megy ahogy nálad,nem kompatibilis a lap a progival :(

(#11688) sislaciii


sislaciii
aktív tag

Sziasztok!
Ismerősöm régebben talált egy programot, amit ha elindít a kimeneti hangoknak javítja a minőségét. Ezt keresem én is, mert idegesítő, amikor nem lehet egy pontnál hangosabban hallgatni Youtuberól zenét, mert a rossz minőség miatt recseg-ropog..

'A valósággal az a gáz, hogy nincsen hozzá háttérzene.. - Akkezdet Phiai 8800GTS 690/950/1425.<33 http://sislaciii.deviantart.com/

(#11689) Horka1 válasza Csakénvagyok (#11686) üzenetére


Horka1
tag

Kösz működik a dolog tökéletes a megoldás, én meg tökéletesen hülye vagyok, mert a lementett jelszó fájlt, felülírtam véletlen egy üres xml fájlal.

Úgyhogy most az a nagy kérdés, hogy olyan létezik-e, hogy egy ilyen felül írt fájlt vissza állítsunk egy előző állapotára?

Teremtsd meg az okokat, az eredmények pedig majd természetes módon következnek! http://hajdufighting.blogspot.com/

(#11690) Csakénvagyok válasza Horka1 (#11689) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Valamilyen data recovery programmal ha rákeresel, és még nem volt felülírva a cilinder akkor van rá esély hogy visszaállítod a filet. Én régebben ezt használtam, de vannak mások is.

(#11691) Horka1 válasza Csakénvagyok (#11690) üzenetére


Horka1
tag

Ezzel nem lehet egy fájlra rákeresni, hanem az egész meghajtót akarja variálni. Nem mertem semmit csinálni vele, mert nem tudom, hogy mit csinál.

Teremtsd meg az okokat, az eredmények pedig majd természetes módon következnek! http://hajdufighting.blogspot.com/

(#11692) sfdrakex válasza Horka1 (#11691) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Próbáld meg get data backel. Szerintem ha felül irtad akkor nem fog menni egyébként, de lehet tévedek.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#11693) Csakénvagyok válasza Horka1 (#11691) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Pont az a lényeg hogy az egész meghajtóra keresel rá, és ha megtalálod akkor visszaállítod, de nem a sáját helyére, hogy ne írdd újra felül.

(#11694) Windsurfer


Windsurfer
tag

Sziasztok!

Melyik az a video szerkesztő program ami jól használható (logikus felépítésű) és elmegy az alábbi gépen (laptop)

CPU: C2D 5550
2GB RAM
ATI HD3470
Win7 Ultimate

Próbálkoztam a Sony Vegas-l de annyira nem jött be.
Pinnacle Studio-ból a régi verzió meg volt, de az úgy z*bálta a memóriát, hogy csak nah.
Adobe video szerkesztőjéről van valakinek valamilyen tapasztalata?

Nem akarom össze vissza effectezni a videokat, de ilyen, hogy lassítás (sport videokat szerkesztenék) pl. alap dolog, hogy lenne a videokban!

Választ előre is köszönöm!
:-)

Motorola Defy Full Stock ^.^

(#11695) leyo76 válasza Windsurfer (#11694) üzenetére


leyo76
senior tag

nem tudom milyen szinten szeretnéd űzni, de ha komolyabban gondolod akkor canopus szerkesztő kártya + a hozzávaló szoftver, többre biztosan nem lesz szükséged :]

mod: az is lehet hogy használtan tudok ilyet...

[ Szerkesztve ]

(#11696) Fire/SOUL/CD válasza Windsurfer (#11694) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Teljesen ingyenes, de nagy tudású editor a Pinnacle-től, egy próbát szerintem megérne, hátha beválik. VideoSpin 2
(Ha jól emlékszem W7 x64 alatt nem megy, hivatalosan nem is támogatott a W7, de W7 x86 alatt már próbáltam, (már ha jól emlékszem))

Fire.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#11697) Horka1 válasza Csakénvagyok (#11693) üzenetére


Horka1
tag

Na de honnan tudja ez, hogy én melyik fájlt akarom helyreállítani?

Teremtsd meg az okokat, az eredmények pedig majd természetes módon következnek! http://hajdufighting.blogspot.com/

(#11698) Windsurfer


Windsurfer
tag

Sziasztok!

Köszönöm a gyors válaszokat!

Fire/SOUL/CD.
x86-s a Win7-s úgyhogy, már töltöm is és kipróbálom! Köszönöm, hogy szoltál! lehet a teljes pinnacle-t is bepróbálom újra!

leyo76:
Igen, később szeretnék komolyabban is foglalkozni a dologgal!
A probléma az, hogy most nincs pénzem egy ilyen kategóriájú gép beruházására, de azért köszönöm, hogy szoltál!

Egyenlőre csak a saját magam szórakoztatására és a saját videoim elkészítésére használnám! Később amint lesz pénz, jön a tovább lépés!

Nah, amint kipróbáltam Fire által ajánlott progit, jelentkezem!

köszönöm!
Jo8! :)

Motorola Defy Full Stock ^.^

(#11699) akom


akom
senior tag

Sziasztok !
Olyan programot keresem amivel 1xűen tudok dvd videot vágni, szerkeszteni.
Jó lenne ha ingyenes lenne.

Előre is köszönöm a segítséget! :R

(#11700) Fire/SOUL/CD válasza akom (#11699) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Neked is tudom javasolni a 4 hozzászólással ezelőtti progit. :K
Tény, hogy vannak egyszerűbbek is, de néha nem árt tanulni egy kicsit, mert pl ez esetben, ha ezt a progit megtanulod használni, akkor sokkal könnyebben fogod elsajátítani a Pinnacle Studio legújabb változatát(ami aztán izmos a kategóriájában) illetve más profi/fél profi videószerkesztő alkalmazásokat is. :K

Esetleg így hirtelen ezt is megnézheted: SuperDVD Video Editor 1.9

Fire.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Milyen program, ami...? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.