Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-08 08:40:14

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1101) tothbe válasza KTU (#1092) üzenetére


tothbe
addikt

aki még nem látta volna: 310-es ph! teszt

[ Szerkesztve ]

By(e) Tothbe

(#1102) rup1u5 válasza tothbe (#1100) üzenetére


rup1u5
nagyúr

-nyomtatásra, szkennelésre és másolásra.
-20-30 között.

általános 7köznapi,otthoni felhasználás elég sokat elmond arról hogy mire kéne.
ez alapján akinek van tapasztalata, tud tanácsot adni.
nekem teljesen ismeretlen terület a nyomtatók világa. egyszer volt egy canon bjc 2000-em azt is alig használtam. nincs is rá szükségem és nem is hiszem hogy lesz.
nem nekem lesz.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#1103) superecneB


superecneB
őstag

Hali mindekinek!
Olyan 10e forint körül szeretnék venni egy nyomtatót de fogalmamsincs milyet érdemes. Igazából csak fekete fehéret nyomtatok. Nem tudom érdemes -e lézer nyomtatót venni, meddig birja egy toner, meg drágább -e mint a tinta stb. Tudnátok tanácsot adni ezzel kapcsolatban? Esetleg konkrét típust is írhattok mit érdemes venni, mit érdemes kerülni. jelenleg egy régi epson stylus c43sx-em van de nem vagyok vele megelégedve, lassu hangos, zabálja a tintát, csunyán nyomtat

(#1104) mhorvat válasza tothbe (#1101) üzenetére


mhorvat
senior tag

Nagyon jó teszt, végigolvastam. Az a baj ehhez nincs toner "occsóért".

(#1105) tothbe válasza superecneB (#1103) üzenetére


tothbe
addikt

10ezer körül van a Samsung ML-1640. Az mono lézer és tuti nem jársz rosszul vele. Nem szárad bele a tinta, ha nem használod és az egy lapra esö költséged is alacsonyabb lesz a tintásoknál.

By(e) Tothbe

(#1106) tothbe válasza rup1u5 (#1102) üzenetére


tothbe
addikt

sztm egy Canon mx310-zel jól járnál A megadott keret aljánál van és mindent tud, amit kértél. Ráadásul már van hozzá utángyártott tinta is, szóval olcsón kijössz vele.

By(e) Tothbe

(#1107) AtiV81


AtiV81
csendes tag

Hello srácok.
Érdekelne a véleményetek! Venni akarok multifunkciós nyomtatót, max 25e forintért. fontos hogy legyen alacsony a fentartása(tinta), és megbizható legyen. Mit javasolnátok?

Még egy kérdés. Mi a véleményetek arról a teóriáról, hogy ha a nyomktatást, és a szkennerést külön gép végzi?

(#1108) tothbe válasza AtiV81 (#1107) üzenetére


tothbe
addikt

pont elötted irtam egy hasonlóra az mx310-est.
Külön meg ha van helyed, nyugodtan lehet, de sztm egyszerübb egy gép, mert igy ha pl. másolni akarsz nem kell, hogy menjen a számítógéped, mig az általad vázolt esetben a legtöbb cuccnál igen.

By(e) Tothbe

(#1109) finest


finest
őstag

Sziasztok! Tanácsot szeretnék kérni. Le akarom cseréni a Samsung ML2010-es monokróm lézernyomimat, mert átalakítjuk a lakást és a dolgozószobámból hálószoba lesz, nem akarom, h a tonerből kiszabaduló finom porban aludjunk is, de azért szükségem van valami nem túl drága nyomtatóra.

A teljesítmény nem szempont, inkább az érdekel, h olcsó legyen hozzá a patron, lehetőleg ne chipes patron legyen hozzá és relatíve szépen nyomtasson. Lehetne valami olyan fotónyomtató, amiben egyenként lehet cserélni a patronokat és akár 4 vagy 5 patronnak is van benne hely. Ne igényeljen sok karbantartást és lehetőleg ne adja be a kulcsot túl hamar.
Akár egy multifunkciós nyomi is belefér.

Előre is köszönöm a válaszokat!

[ Szerkesztve ]

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#1110) Krajczi válasza mhorvat (#1104) üzenetére


Krajczi
tag

Szerintem azért nincs még "óccsóért" toner a CLP-310-shez, mert még új modell. Majd tavaszra biztosan lesz. Én azért veszek egy ilyen nyomtatót. :D

(#1111) kodoju


kodoju
csendes tag

Sziasztok!
Megpróbáltam valamennyire visszaolvasni, de nem jutottam sokra teljes laikusként.
40000 Ft-om van egy színes lézernyomtatóra, tudom, ilyen kategóriában még nincsenek ég és föld jellegű különbségek... Építészhallgató vagyok, tehát aránylag sokszor nyomtatnék színesben, renderelt képeket, stb, de azért nem nyomdai minőség kéne, csak vmi használhatóbb... Ilyesmi használatra tudnátok vmit tanácsolni? (Xerox Phaser 6110-et és Samsung CLP-310-et néztem...)

(#1112) Eastman


Eastman
őstag

Sziasztok!

Idős házaspárnak csak fekete-fehér nyomtatásra milyen megbízható, olcsó fenntartású nyomtatót ajánlotok? Lehet kicsit drágább is, de a lényeg a későbbi olcsó üzemeltetés.

A néni az emlékeit írja és szeretné nyomtatni, összefűzni.

Az egyszerű kezelhetőség (alap PC ismeret van) fontos! Sebesség nem lényeg, Scanner, fax, stb. nem szükséges.

Köszönöm szépen!

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#1113) Torry


Torry
addikt

Hi all!

Mátrix nyomtató kellene nekem, a lényeg, hogy gyors legyen!

Előre is köszi!

(#1114) janus18


janus18
csendes tag

Sziasztok!

Segítségeteket kérném!

Szeretnék nyomtatót venni olyan 30-40 ezer között, multifunkciósat! A lényeg az, hogy a patron olcsó legyen hozzá, és legyen utángyártott is! Én a canon Mp620 néztem ki, nem tudom milyen jó csak első ránézésre.

Remélem tudtok nekem segíteni.

Előre is köszönöm.

(#1115) Eastman válasza Eastman (#1112) üzenetére


Eastman
őstag

...mivel válasz nem jött, rövid guglizás után Xerox Phaser 3117 -lett...

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#1116) Vincsó


Vincsó
aktív tag

Sziasztok, valami jó multifunkciós készülék kéne... az se baj ha mindent tud :C Olyan 70-80K-íg.

(#1117) Stehe


Stehe
aktív tag

Hali!

Egy új nyomtató beszerzésén gondolkodom, és láttam a belépőszintű színes lézerek egész jó árban vannak. Igazából lézeres-multifunkcióson gondolkodtam legelőször, de a színes lézer sztem meggyőzött...
2 modellt is kinéztem:
-Samsung CLP-310
-Xerox 6110

Egy árban vannak, és a fajlagos nyomtatás költsége is kb. azonos... Esetleg van valakinek tapasztalata fentebb említet nyomtatókról, vagy esetleg van-e vmi hatalmas hibájuk, ami miatt nem kellene?

Köszi előre is!

(#1118) runner 125 válasza Vincsó (#1116) üzenetére


runner 125
nagyúr

Másodnyomtatóként/fotónyomtatásra én egy Canon MP500-at használok.
Mindent tud. Annó kb ennyiért vettem.
Hasonló árban megy most az egyik utódja; Canon MP980.
Mindent tud..
Üdv.M

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#1119) runner 125 válasza janus18 (#1114) üzenetére


runner 125
nagyúr

Hali!

Ah fentebb is írtam én is MP sorozatot használok egy ideje.
Minőségi gépek. :K
Megfelelő alternatíva lehet az MP620 is.
Üdv.M

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#1120) Vincsó válasza runner 125 (#1118) üzenetére


Vincsó
aktív tag

Igazából ezt néztem ki magamnak... csak kérdés hogy van e utángyártott festék ehhez vagy a nagytestvéréhez :F

(#1121) runner 125 válasza Vincsó (#1120) üzenetére


runner 125
nagyúr

A HP -ket nem ismerem.
Canon-hoz van bőven az tuti. :K
Üdv.M

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#1122) Stehe válasza Stehe (#1117) üzenetére


Stehe
aktív tag

Valakinek van tapaztalapa a lentebb említett nyomtatók színes képével? Mert nagyon kíváncsi lennék egy ilyen lézer nyomtatott képére. Tudom, nem fotónyomtató, de akkor is... Esetleg ha valakinek lenne egy bescannelt/lefotózott képe, amit egy ilyen nyomtató nyomtat, annak nagyon örülnék!

(#1123) kovi888


kovi888
csendes tag

Brother DCP-135C nyomtató van valakinek tapasztalat?

(#1124) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Sziasztok!

Nemrégen elhalálozott a nyomtatóm, így SOS keresek egy újat a helyére. Nincs nagy elvárásom, mivel nincs rá túl sok pénzem, max 10K:

- olcsó utángyártott patron
- színenként cserélhető patronok
- csak Canon nyomtatók jöhetnek szóba (az előzővel elégedett voltam, így maradok a márkánál)
- 2pl-es technológia

Remélem, hogy létezik ilyen nyomtató :) Köszi a segítséget!

(#1125) kovi888


kovi888
csendes tag

Brother féle új nyomtatórol tud valaki valamit pl.:patrontöltése;utángyártott jó hozzá,stb.

(#1126) Anal


Anal
tag

Üdv mindenkinek!

Most készülök nyomtatót venni, a következő szempontok alapján:

1. Kb 20 ezer magyar HUF

2. 90%-ban Fekete-fehér nyomtatás

3. Néha 1-2 kép

4. Patront tudok olcsón szerezni

5. Ezekre bifláztam rá árgépen ár alapján: EPSON STYLUS C84 CANON IP4500

CANON IP3600

6. Ha valaki tud segíteni, azt megköszönném!

7. B.Ú.É.K!!

Ha gyüssz löszöl, ha hozol öszöl // 24/72 forever! Szól a Bumeráng!!!!!!!!!!!!!!!

(#1127) Seelaard válasza bikkamokka (#860) üzenetére


Seelaard
tag

Nekünk van egy fs-920 a cégnél. Gyakorlatilag műhelykörülmények között üzemel. (por, 0-35 celsius hőmérséklet...). 48000 oldalt nyomtunk idáig vele. Most elkezdett a papír akadni. Lehet, hogy ki kéne tisztítani vagy valami alkatrészt cserélni benne :U , de szerintem ez már jónak számít.

u.i.: bocs a késői válaszért :))

[ Szerkesztve ]

Szilárd

(#1128) roly7


roly7
tag

Sziasztok azt szeretném kérdezni h mi a véleményetek az epson utánagyártott patronokról? Érdemes e megvenni az eredetit ami kb 2k az utánagyártott pedig 1k per darab T0711-T0715
fajtából. Dx 8450-est veszek majd de az epson oldalán csak olyat láttam h Dx 8400 tudja valaki mi lehet a külömbség?

[ Szerkesztve ]

(#1129) fps8


fps8
senior tag

Sziasztok! Fontos kérdés, és gondolom már sokan tettek fel hasonlót de haladni kell a korral és úgygondolom hogy mindig vannak újabb és újabb verziók.
Tehát a kérdés teljes egészében így szól:

Most kerültem egy kisebb egyedi fényképes, és gyorsnyomdai bolt vezetésének a küszöbére, viszont ahhoz hogy bízzanak bennem és bebizonyítsam rátermettségemet, minden ötletemet bevetve ki kell találnom mindent ami hasznot hoz a cégnek.
Most amiért ezt a kérdést írom, a következő témakörben terjed ki: Az itteni nyomtatók nem valami minőségek, és elég elavultak is már (nap mint nap tönkremegy) egy Xerox Phaser 8200 asztali szines viaszos lézernyomtató, és 2db álló Infotech 4451 fekete a/3-as gyorslézer készülék. Ezeket szeretném minnél elöbb lecseréltetni, a lehető legjobb megoldás fejében. Olyan gépeket keresek tehát, amik nyomnak a/3-ast is. Kell 1db fekete lézer, ami nyomtatásban és fénymásolásban is jó minőség viszonylag kevés lerobbanási aránnyal, illetve egy hasonló méretű színes gép ami ne a legdrágább legyen, viszont nyomja az a/3 kartont (gondolok itt 280g akár kreatív papírra) jó lene gyors, de lehetőleg 1milió alatt. Tehát erre a 2db gépre várok ötleteket, aminek a nyomtatási költsége is baráti. + E mellett keresek esetleg olyan céget, aki szerződéssel javítaná, és festékkel ellátná őket megbeszélt nyotatott lap/ár arányban, akár ők is árulhatják a gépeket.

Előre is köszönök minden kedves segítőkész hozzászólót! Minden lehetőséget szívesen elolvasok!

Üdv. :C

[ Szerkesztve ]

"War... war never changes"

(#1130) fps8 válasza fps8 (#1129) üzenetére


fps8
senior tag

Tudom, hogy nem szép dolog ilyen úton de segítsetek több pénzt keresni :D.
Ha feljebbjutok, ugrik a keresetem is :D Szerintem ez egy elég szent cél :) Szóval szakértők hajrá! :U :C :C

"War... war never changes"

(#1131) fps8 válasza fps8 (#1130) üzenetére


fps8
senior tag

Uppp!!! :R

"War... war never changes"

(#1132) Shia-ko


Shia-ko
aktív tag

Hello!

Én is nyomtatók szeretnék venni, mint sokan. Alapvető igényeim, hogy ne foglaljon sok helyet, a laponkénti költség alacsony legyen és bírja, ha 1-2-3 hónapig nem használom. Nincs szükségem színes nyomtatásra, CD-re.
Előny, ha tud LAN/WLAN kommunikációt és kétoldalas nyomtatást. Ezek csak akkor érdekesek, ha benne marad a 20-30ezres árban.
Milyet érdemes venni?

Ezen kívül van egy HP1100 lézer nyomtató, ami a lap két szélére kb- fél centiméteres sávot húz. Mi lehet a baja?

Előre is köszönöm a segítségeket! :R

Üdvözlettel: Gabi

(#1133) Shia-ko válasza Shia-ko (#1132) üzenetére


Shia-ko
aktív tag

Néztem a HP 6940et, a Samsung CPL-310et, és gondkodom a Canon ip4500on.
Vélemény, ötlet?

Üdvözlettel: Gabi

(#1134) kovi888


kovi888
csendes tag

halló van valakinek tapasztalata Q-ink hp 56-os olcsó patronrol?2300ft

(#1135) Laybee


Laybee
őstag

Sziasztok! Milyen nyomtatót ajánlotok, tintasugaras kell, lehető legolcsóbb és az utángyártott patron is olcsó bele. HP 2560-ról van vélemény?

(#1136) punk17


punk17
aktív tag

Sziasztok!
Segítségeteket szeretném kérni nyomtató vásárlásban. Szeretnék egy 20k körüli nyomtatót szkennerrel. A nyomtatóval általában szöveges dokumentumok lesznek nyomtatva de néha fényképek is. Ami a lényeg hogy olcsó legyen bele a patron. Miket ajánlanátok?
Válaszokat előre is köszönöm.

Oneplus 3T | Apple iPad Air

(#1137) csyo


csyo
senior tag

Sziasztok!

Van egy HP 7450es tintasugaras nyomtatóm...

Igen, ez nem mai darab, nem használtam sokat.

Ezt gondoltam, hogy lecserélném. Az lenne a kérdésem, hogy

1. milyen nyomtatót vegyek helyette?

2. Érdemes régi lézerest venni? Milyet?

3. És mire vigyázza a vásárlásnál? Nem tudom a lézeresen mit kell nézni, strb...

4, nyomtató + scener egyben (esetleg fax ix) ilyen érdemes veni, vagy a kombó csak parasztvakítás?

5. a HP 7450et mennyiért tudom eladni? Ennek árán kapni lézernyomit?

Jah, csak itthoni használat lenne, bár hivatalos leveleket is nyomtatnék vele ügyfeleimnek, ezért a tintasugaras gagyi hozzá... és kéne valami egyszerű lézeres cucc (nem baj, ha névjegyet is tud nyomtatni, de nem feltétel)

Legyen szép a napod!

(#1138) Perzsa


Perzsa
tag

Sziasztok!

Kis irodai multifunkciósgépnek melyiket ajánljátok?
(tartósság fontos!)

Versenyzők:
Brother DCP-7030 32eFt [link]
Samsung SCX-4521F 37eFt [link]
Konica Minolta PagePro 1380MF 30eFt [link]

Köszönöm!

üdv,
Norbi

[ Szerkesztve ]

It isn't expression

(#1139) Perzsa


Perzsa
tag

up

It isn't expression

(#1140) band1103


band1103
őstag

Sziasztok.

Kicsit visszaolvastam (200hsz) és úgy látom hogy vannak időszakok mikor azok akik segíteni tudnának a választásban sokáig nem járnak erre. Úgy látom most is ilyen ídőszak van :D .
De azért felteszem a kérdéseimet hátha:
FF lézernyomtató vásárlás előtt álok és szeretnék segítséget kérni. Olyan ff lézernyomi kéne ami mechanikusan jól ki van találva tehát sokáig bírja nem csak a 2. kazetta cseréig.
Továbbá minden luxus nélküli tehát kizárólag ff nyomtatáshoz kellene de 2 hetente max 2 oldal. Volt tintásom is de tönkrement mert ritkán használtam.
Egyszerű mechanikai kialakítása legyen, ne kerregjen kattogjon fölöslegesen.
Jó után gyártott kazettákat lehessen venni hozzá és ne legyen gond az hogy nem eredetit teszek bele.
És persze fontos az alacsony fogyasztás! :K
Ebben a kategóriában melyik gyártó csinál jobbat? Epson, Xerox, Canon, Samsung?
Eddig ezeket néztem de bármi mást is ajánlhattok :DDD :

XEROX Phaser 3117
Samsung ML-1640
Canon LBP-2900

Melyiket vegyem? Vagy mi mást ajánlotok? Minden választ előre is köszönök :R !

[ Szerkesztve ]

"A bölény királyul néz ki: tisztára mint egy rasta tehén !" # * Have a Nice Death!* ...powered by vérpistike... #

(#1141) Perzsa válasza band1103 (#1140) üzenetére


Perzsa
tag

XEROX Phaser 3117 - van most és eddig 7000 lapot vitt kifogástalanul.
most 13k körül van

It isn't expression

(#1142) band1103 válasza Perzsa (#1141) üzenetére


band1103
őstag

Köszi ! Azt hiszem a gazdaságossága miatt ez a xerox lesz a befutó. Amíg tönkre megy benne a fényhenger (50.000lap) addig 16 szor kell benne tonert cserélni, és addig tehát 13e a készülék + 16x8e a toner= 141 Ft. Kapacitását figyelembe véve (5000lap/hó) ez 10 Hónapra vetítve tehát bőven a garancia időn belül van. Míg a canonnál 50ezer laphoz 25x kell cserélni a kazit (712-es toner:2000lap) ami bár tartalmazza a dobot is de pénzben mérve: 20e a készülék+25x13e=345 ezer forintra jön ki ugyan annál az 50.000 lapnál.

"A bölény királyul néz ki: tisztára mint egy rasta tehén !" # * Have a Nice Death!* ...powered by vérpistike... #

(#1143) Alex123


Alex123
senior tag

Sziasztok!

Kimondottan 10x15-ös fotók nyomtatására szeretnék vásárolni nyomtatót (fekete laserem már van szövehekhez...)

Nézegettem a tintasugarasokat de valahogy jobban "bejön2 a hőszublimációs technológia...

Melyik típust érdemes megvenni, amihez kapni is lehet csere kazettákat, stb... és árban/minőségben is elfogadható?
(fontos szempont még a csere "darabok" ára)

Előre is köszönöm a segítséget.

- Alex -

[ Szerkesztve ]

(#1144) jozsef11


jozsef11
tag

Sziasztok!
Meg szeretném venni az első nyomtatómat otthonra. Tintasugaras kellene melynek olcsó a fenntartási költsége. Esetleg Canonra gondoltam de milyenre? 15e szánnék rá kb.
Előre is köszönöm a válaszokat! :R

(#1145) dave93 válasza jozsef11 (#1144) üzenetére


dave93
őstag

Én nem tudok neked Canon mondani, de nekem Epson DX8450em van, 15000Ft újonan, ennyit simán megér. 4db patron kell bele, utángyártottból kb 1200-1300Ft/4db

(#1146) Alex123 válasza Alex123 (#1143) üzenetére


Alex123
senior tag

Ez a típus lett a befutó:

Canon SELPHY ES30

(#1147) TomBoy1986


TomBoy1986
veterán

Sziasztok!

Kérnék egy kis segítséget lézernyomtató vásárlás kapcsán. Most készülöm ugyanis leváltani a Samsung ML-1520-asomat, amelynek az oka, hogy tonert kell benne cserélni, mert össze-vissza csíkozza a lapot, s akkor már inkább veszek egy újat a mostani árak mellett, hiszen annyiért jutnék tonerhez, mint nyomtatóhoz.

Szempontok:
- iponban vagy edigitalban kapható
- olcsó (20K alatt, de a lehető legolcsóbban)
- FF
- lézer
- egyetemhez, pdf-ek kinyomtatására
- ívpapírt használjon
- Vista x64-es drivere legyen
- és NEM HP a gyártó, mert abból elég...

Ezeket néztem, mint potenciális "áldozatokat", de nem nagyon értek hozzá, úgyhogy szívesen várok más javaslatokat is ezzel kapcsolatban:

Lexmarl E120
Samsung ML-1640

Válaszokat előre is köszönöm!

AMD FX-6300 ; MSI 970A-G46 ; XFX RX-460 4GB ; CSX DDR3-1600 2x8GB ; WD 1TB ; CoolerMaster RealPower RS-520W

(#1148) Tofitofi


Tofitofi
tag

Sziasztok!

Azzal kezdeném, hogy lány vagyok! :DD Szóval baromira nem értek a kütyükhöz...
A családnak kéne egy nyomtató a régi HP helyett, ami mostanában tönkretette az idegeimet.
A lényeg:
-Tizenxezer, max huszon alja
-általában fekete-fehér cuccokat nyomtatunk, néha színes ábrás lapok, fényképet szinte sosem (havonta ilyen 200 lap)
-ne legyen azért csiga lassúságú a nyomtatás
-NE KERÜLJÖN AZ UTÁNGYÁRTOTT PATRON SE 5500 FT-BA...hallottam már ilyen 500 Ft-os patronokról, nem kicsit voltam ideges! :(

Nagyon megköszönném, ha segítenétek egy nyomtató-analfabétának! :DDD
Köszi!

(#1149) TomBoy1986 válasza Tofitofi (#1148) üzenetére


TomBoy1986
veterán

Én hasonló célra használom a nyomtatómat, szerintem a lézerrel jársz a legjobban. Ábrákat szépen ki lehet vele nyomtatni, egy toner ~2000-3000 lapra elegendő, én egyetem mellett 5 év alatt 1x töltöttem meg, egy töltés persze drágább (régi nyomtatómnál 6K volt ML-1520), mint tintasugaras esetén, de 3-5x több papírhoz elég.

Nálam is színes ábrák vannak az egyetemi PDF-ekben, könnyedén olvashatóan kinyomtatja őket.

Nézd meg azt a kettőt, amit az előző hsz.-ben írtam (én végül a Samsung mellett döntöttem az Edigitalból, mert kb. azonos az ár és házhoz is hozzák ingyen).

AMD FX-6300 ; MSI 970A-G46 ; XFX RX-460 4GB ; CSX DDR3-1600 2x8GB ; WD 1TB ; CoolerMaster RealPower RS-520W

(#1150) band1103 válasza TomBoy1986 (#1147) üzenetére


band1103
őstag

Hali!

Szvsz ha már akkor nyomtatót cserélsz ha kifogy a toner akkor tényleg nem kell drágát venni elég lesz neked a LEXMARK E120 is. :DDD Csak azt érdemes figyelembe venni hogy adnak-e hozzá tonert :DDD (mert találkoztam már olyan nyomtatóval amivel nem adtak) és hogy hány oldal a kapacitása az első tonernek (iso valamennyi szerint). Olyat vegyél amibe relatíve több tinta van. Ennyi.

"A bölény királyul néz ki: tisztára mint egy rasta tehén !" # * Have a Nice Death!* ...powered by vérpistike... #

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.