Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-08 08:40:14

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#801) Hubertus válasza Joe bácsi (#756) üzenetére


Hubertus
csendes tag

Kedves barátom! nem tudom, mivel foglalkozol, de kíváncsi lennék arra, hogy honnan veszed ezt a hülyeséget, hogy utángyártott tonerrel tönkremegy a lézernyomtató, illetve nem értem, mi ez a hp utálat. persze szíved joga, de azért kicsit meredek dolgokat állítassz. azt tanácsolom, hogy beszélgess el egyszer valakivel, aki jártas nyomtatók javításában, hidd el, tudna neked érdekes dolgokot mesélni az általad oly nagyra tartott samsung nyomtatókról. tény, hogy rengeteg kókány utángyártott kazetta létezik, de ezeket is minimum uránnal kéne tölteni, hogy nyomtató meghibásodást okozzanak. leszögezem, ez csak a lézerekre vonatkozik, a tintás teljesen más tészta. én nap mint nap javítok nyomtatókat, nem csak hp-t, hanem szinte mindent(xerox, konica-minolta, canon, oki, epson stb), úgyhogy úgy gondolom, van némi összehasonlítási alapom. megbíhatóság szempontjából a hp és a samsung egyaránt előkelő helyet foglal el a képzeletbeli dobogón, de ha próbáltál már beszerzeni samsungba, vagy okiba alkatrészt, akkor te se vennéd meg, vagy ajánlanád ezeket úgy, hogy közben sárbadöngölöd a hp, hogy ilyen, meg olyan. . . aki 30k alatt akar lézert venni, annak pedig kifejezetten a hp-t havaslom. szeretném leszögezni, hogy nem kereskedek ezekkel, kizárólag javítom őket, úgyhogy nekem mindegy, ki mit vesz. az utángyártott tonerekről még annyit, hogy jónéhány ügyfelem van, aki ilyennel nyomtat havi 10-15K oldalt. nem írom ide, hogy milyen márkájú a toner, mert még azt hinné valaki, hogy reklémot akarok csinálni.

(#802) Csokimester


Csokimester
csendes tag

Sziasztok!

HP Officejet K5400dtn nyomtató van nálam, egyelőre próba használatra. Az lenne a kérdésem, hogy normális e, hogy mikor bekapcsolom több percig csak olyan hangokat ad ki mintha nyomtatni akarna, kilő egy oldalt, hogy checking device és várjak, és addig csinálja ezt amíg nem nyomtatok vele. Másik kérdésem, hogy az USB-s nyomtatókat ki kell kapcsolni, vagy ez is hasonló mint az USB-s egér?:) Tudom ez az utóbbi hülye bagatel kérdésnek tűnik, de sajnos a nyomtatókhoz nem értek.:) Köszi a választ!

Csokimester

[ Szerkesztve ]

(#803) Joe bácsi válasza Hubertus (#801) üzenetére


Joe bácsi
őstag

Ajánlom figyelmedbe a 802-t hszt!

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#804) szeva000 válasza Joe bácsi (#803) üzenetére


szeva000
addikt

Igen,a hp nagyon jó:D
ezért cseréltük le a cégnél az összeset samsung lézerre és canon tintásra.Érdekes módon,azóta csak a tintát és a port nyomjuk csak bele.Amikor a hp-k voltak,azokat dobáltuk.Ez tuti 8év tapasztalat nálam.Gyakorlatilag 3-4év alatt az összes hp+amik még helyettük lettek véve sz*rrá mentek.Érdekes módon ezek miért nem??Ezeket nem is kell már ennyi idő után javítani,kidolgozták az árukat és ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#805) Realradical válasza szeva000 (#804) üzenetére


Realradical
őstag

Nálunk hp 1018-ra cseréljük folyamatosan a nyomtatóparkot és azóta nincs problémánk. Napi átlag 700-900 oldal van nyomtatva velük és semmi gondunk nem volt még. A legrégebbi 3 éves a mostaniak fél. Hozzáteszem, nem csak A4 hanem mindenféle elmebeteg formátumú és minőségű papírt is átpörgetünk vele. A régebbi 1010-esek (5-6 éves kb.) is gyönyörűen működnek. Az ugyanakkor vásárolt epsonok és canonok mind kimúltak papírbezúsási gondokkal, csíkoztak stb. stb. Szerintem nincs semmi gond a hp-val.

[ Szerkesztve ]

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#806) Joe bácsi


Joe bácsi
őstag

12 oldal/percel nyomtat a Hp 1018-as! :Y FÉLELMETES milyen tetű lassú! És csak 2 Mb memoria! :Y
És ezekhez a tulajdonságokhoz magas ár társul! :Y

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#807) Joe bácsi válasza Hubertus (#801) üzenetére


Joe bácsi
őstag

Ha egyszer valami gáz lesz a Samsung lézeremmel, akkor fogom magam és elviszem a szakszervízbe és szerezzenek hozzá alkatrészt, ha kell. Nem én fogok majd vele szarakodni, h. honnan a csudából vegyek hozzá alkatrészt. Oldja majd meg a szakszervíz.
A Hp-k nyomtatási tulajdonságai és az ezekhez köthető eladási ár elég abszurd. Ilyen tudásért még a felét se érik a Hp-k.

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#808) Csokimester válasza Joe bácsi (#803) üzenetére


Csokimester
csendes tag

Joe bácsi! problmám megoldódott, csak az volt a gondja a nyomtatónak hogy még hideg volt, mert nem szobában tárolták hanem hűvös helyen, szal csak át kellett melegednie. Azóta fél percig vagy 1 percig csinálja az öntesztet, nem nyomtat semmilyen figyelmeztető oldalt hogy checking device. Amúgy nekem is régen HP Deskjet 610C-m volt, patronon kívül semmit nem cseréltem benne, kb. 6év után kellett kidobnom. Igaz, nem használtam halálra, de akkor is meg voltam vele elégedve. Haveromnak HP Businessjet 1100 van ha jól tudom, kb 2éve csak patront cserélt benne ő is, pedig ő jóval többet használja mint én használtam az enyémet. Egyébként úgy gondolom, hogy minden márkából ki lehet fogni rosszat, hiszen minden szériában van hibás. A kérdés csak az hogy azokat a hibásakat azok veszik meg akik ide a fórumra írnak.:D Természetesen az utolsó mondat csak vicc volt, ugyanakkor sztem ahhoz hogy pontos képet kapjunk arról hogy melyik típus jobb vagy rosszabb jóval több nyomtatót kéne használni és várni hogy tönkremegy e mint amennyit az itt hozzászólók összesen használtak. :)

(#809) szeva000 válasza Csokimester (#808) üzenetére


szeva000
addikt

ez így van,gyakorlatilag nem lehet levonni egy márkából semmit,ugyanúgy van sz*r széria mnden gyártónál,de az tuti,hogy mi a hp-al szívtunk nagyon sokat,persze azokból is van olyan ami nem annyira drága és nagyon stabil,mint az ismerősömnél.Ő sem dícséri őket,de van ami tényleg jől sikerült típus.Az tuti,hogy aki belenyúl egy rosszba azt nehéz lesz meggyőzni:)
az is bizta,hogy mi gyakorlatilag belenyúltunk,de nem is bánom:)
Azóta nem b*sztatnak,hogy bekapja a lapokat.........nam is nyomtat.....

[ Szerkesztve ]

(#810) Joe bácsi válasza Csokimester (#808) üzenetére


Joe bácsi
őstag

Az komoly, h. fél-1 percig öntesztel! :C
Az én Samsungom kb. max. 10 másodpercig csinálja azt, amit a te Hp-d. Gratula hozzá! :C

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#811) Csokimester válasza Joe bácsi (#810) üzenetére


Csokimester
csendes tag

És nyomtat a Samsungod kb. 2 mp alatt egy oldalt?:) Amúgy sztem az a legkevésbé mérvadó egy nyomtatónál, hogy mennyi ideig nem tudsz vele nyomtatni bekapcs után. Ha annyira fontos a gyorsaság akkor feltételezem hogy egy komoly céged van, ahol meg már nem kis tintasugaras nyomtatód van, hanem veszel egy übertápos lézert... Én magánemberként ki tudom várni azt az 1 percet, cserébe 3ft/oldal költséggel nyomtatok fekete fehér oldalt. De persze ettől függetlenül a Te nyomtatód is tökéletes a Te igényeidnek.:)

(#812) Csokimester válasza szeva000 (#809) üzenetére


Csokimester
csendes tag

Remélem ezzel nem lesz gondom.:)

(#813) szeva000 válasza Csokimester (#812) üzenetére


szeva000
addikt

elvégre léteznek a kyocera nyomik is amikkel tuti nem lesz gond:) Az is van kettő,csakhát azokhoz nem nyúltunk csak tisztítani.persze vagy 50000oldal már benne:)
Ha valaki igazán profi gépet akar az ennél a márkánál keresse.Az olcsóbb tipusoknál is a drum kb.100000oldalra van hitelesítve.( a nagyobbaknál 2-300000)Általában ki is bírják és ha a nyomtatási költséget számoljuk......
Sajna ezt nem is tudom egy nyomtatóhoz sem hasonlítani,ha máshoz akarom,akkor a többi vicc:)

(#814) L!NK->Q3


L!NK->Q3
senior tag

nagyon olcsó megbízható lézer nyomtatót sztnék otthonra
tudtok ajánlani vmit?
kb mennyi oldalt bír ki egy toner?

- Mi ez, hagymás bab? - Nem, krumplis hal. - Szeretem a hagymás babot. Sorsoljunk, fej vagy írás, ha fej enyém, ha írás megfelezzük.

(#815) szeva000 válasza L!NK->Q3 (#814) üzenetére


szeva000
addikt

szerintem vegyél egy samsung 2010-et,az nagyon olcsó és megbízható.Gyakorlatilag 15k környékén kapsz.Tölteni olcsón lehet

(#816) Joe bácsi válasza Csokimester (#811) üzenetére


Joe bácsi
őstag

Lézer Samsungom van! És 24 oldal/perc alatt nyomtat.

[ Szerkesztve ]

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#817) Joe bácsi válasza L!NK->Q3 (#814) üzenetére


Joe bácsi
őstag

"Hallgass" Csokimesterre és vegyél egy Hp-t, aztán folyton szidhatod, h. sz*r.
Én személy szerint Samsung lézert ajánlok. 2010 vagy 2510. Toner meg 17900 Huf környékén van bele. Töltő meg 6000 Huf környékén.
Az első toner amit adnak hozzá kb. 1000 lapra elég 5%-os lefedettséggel. Amit veszel bele utánna az kb. 3000 lapra elég szintén 5%-os lefedettséggel.

[ Szerkesztve ]

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#818) Joe bácsi válasza Csokimester (#811) üzenetére


Joe bácsi
őstag

2,5 mp alatt nyomtat ki egy oldalt! :DD
Én kb. 6 Ft/oldal ktg-el nyomtatok ki egy oldalt, de nem érdekel.

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#819) szeva000 válasza Joe bácsi (#818) üzenetére


szeva000
addikt

hála az égnek nekem az itthoni samummal gyakorlatilag az 1100ft-os tonerporral ami kb3000oldalra elég,nagyon occsón nyomtatok:)
A 1020-as kyocerámról nem is beszélve,amibe kapásból 7-8000oldalra elegendő por van és azt meg 4rugóból megtöltöm:)de az engem is qrvára zavarna,ha fél óráig vacakolna egy nyomtató

[ Szerkesztve ]

(#820) Csokimester válasza Joe bácsi (#818) üzenetére


Csokimester
csendes tag

Joe bácsi! Nem mondtam senkinek hogy vegyen hp-t, csak azt mondtam hogy nekem még nem volt semmi gondom egy hp-val sem,igaz, nem is volt dolgom sokkal (össz-vissz hárommal.) Lényeg a lényeg, hogy Neked Samsungod van nekem meg Hp, majd kiderül kinek volt igaza, hogy melyik a jobb!:) Remélem mindketten tévedünk, és egyik nyomtatóval sem lesz gond!:) De amúgy még gondolkozom azon hogy lézert veszek, de még nem nagyon néztem szét, csak tintasugarasakat néztem. Az a Samsung amit ajánlottál az előbbi hsz-ben tud automatikus kétoldalas nyomtatást?

Szeva000: otthon milyen samsungod van?

[ Szerkesztve ]

(#821) Joe bácsi válasza Csokimester (#820) üzenetére


Joe bácsi
őstag

Nem. Sajnos. Marad a kézi adagolás. De ez engem nem is érdekel. Nem szoktam 2 oldalast nyomtatni.
Legyen ahogy mondod. :)

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#822) Joe bácsi válasza szeva000 (#819) üzenetére


Joe bácsi
őstag

Hol vetted ennyiért?

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#823) szeva000 válasza Csokimester (#820) üzenetére


szeva000
addikt

ml-1750.már 4.éve nyúzom.
A kyocera 1020 és 1030 tud duolexet nyomni csakhát nem a 20k-s kategória:)

(#824) szeva000 válasza Joe bácsi (#822) üzenetére


szeva000
addikt

kűűtem 1privit

(#825) neduddki válasza szeva000 (#819) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Es az a por gyari kyo por vagy vmi vacak utangyarott ami elintezi a fenyhengertr? mert ha gyari akkor folotteb erdekel engem is:- )

udv

neduddki

p.s. amugy vaterat erdemes nezegetnni kyo-k utan
mongyuk az is igaz, hogy az igazi kyo 19xxval indul, vagy ujabban mar 2000kent:- )

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#826) szeva000 válasza neduddki (#825) üzenetére


szeva000
addikt

utángyátrott:) ami még nem intézte el a fényhengert :D
Hát igen,ezekben a nyomtatókban nagyon illene vigyázni rájuk,mert nem 10-20k :(

[ Szerkesztve ]

(#827) neduddki válasza szeva000 (#826) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Tul sokat lattam mar okoskodni kyo tulajokat utana egmszivni, asztan meg szidni a kyo-t, hogy szar,
amugy ket 38x0asom van 145 folott, es vab 1900som is mar 128 folott:- ))) /leglabbis a het elejen annyi vot bennuk, e azota vot par vizsga:- )))/

udv

neduddki

mod: a nagyokrol ne is beszeljunk:- )))

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#828) szeva000 válasza neduddki (#827) üzenetére


szeva000
addikt

nemtooom,de aki szidja,hogy szar az nincs tisztába dolgokkal:)Az enyémben majdnem 55000van.Egyébként ezekbe megéri a tonert is megvenni,mert a nyomtatási kapacitáshoz képest nem annyira drágák,dehát én is szeretek spórolni:)

(#829) neduddki válasza szeva000 (#828) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

7,5rugoert vettem utoljara gyari tk55-t:- ))) es kigyun belole 17-18e lap:- ))) kell ennel olcsobb???:- )))
55e akkor boven van meg abban, hacsak ne eolteted az utangyarott port:- )

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#830) szeva000 válasza neduddki (#829) üzenetére


szeva000
addikt

ha tuccc valami jó helyet ahol eredeti tonert lehet kapni occsón,az érdekelne:)

(#831) neduddki válasza szeva000 (#830) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

gyari importor a fo beszer forrasom, de vateran azert szet szoktma nezni:- ) most sok minden van, de a egyszem tk55on meg alkugyon az elado egy picit:- )

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#832) szeva000 válasza neduddki (#831) üzenetére


szeva000
addikt

Na én ezt a tonerport szoktam venni,eddig semmi gond nem volt velük,se hp,samu és a kyoceránál sem...[link]

(#833) neduddki válasza szeva000 (#832) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

A emlitett tobbinel ez annyira nem is gond, de kyo-nal foltteb:- ( / az ia igaz: mongyuk ijjen nyomtataso ktcsg mellet nem igazan zavar:- )/

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#834) KTU válasza L!NK->Q3 (#814) üzenetére


KTU
addikt

Samsung vagy Xerox ugyan az a technika, jó porral többször lehet tölteni, utángyártott toner is van hozzájuk olcsón, főleg ha nem chippest veszel

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#835) pohár


pohár
félisten

Hello!!! Nyomtatóvásárlás előtt állok, és szeretném kikérni a tanácsotokat!!!
Kb 15k lenne ráfordítva, színes nyomtatót szeretnék, szerintetek milyen legyen???
Válaszotokat előr is köszönöm!!!! :))

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#836) KTU válasza pohár (#835) üzenetére


KTU
addikt

Ha sokat nyomtatsz fej nélküli patronost,
ha keveset fejes patronost
konkrétizáld a kérdést

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#837) pohár válasza KTU (#836) üzenetére


pohár
félisten

Hát annyira sokat nem, ha nyomtatok akkor inkább fekete-fehérben, meg DVD borítókat színesben!!! Én egy Canon Pixma IP3300-ast néztem ki esetleg egy 3500-öst!!!
Véleményeket kérek!! :))

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#838) KTU válasza pohár (#837) üzenetére


KTU
addikt

nemrossz választás mindkettő ugyanavval a patroncsaláddal működik (ezt nevezem én fejnélküli ptronoknak, mivel a fej a nyomtatóban marad nem cseréled a patronnal) olcsó utángyártott patronal működnek csak a chip-peket kell átpakolni

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#839) Joe bácsi válasza KTU (#838) üzenetére


Joe bácsi
őstag

Vagy olyan helyen kell venni ahol az utángyártottra át van rakva a chip. :))
Pl.: idc.hu

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#840) pohár válasza Joe bácsi (#839) üzenetére


pohár
félisten

A Peach termékekben ott van az a bizonyos chip??? :))
Nekem olyat ajánlottak, nem tom kinek mennyire vált be... :)) :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#841) Joe bácsi válasza pohár (#840) üzenetére


Joe bácsi
őstag

Amit ajánlottam boltot, ott ismerős dolgozik és ő forrasztgatja rá a chippeket a patronokra. :))
Utángyártott patront használ csak barátnőm és 5 évig bírta a nyomatatója (Canon iP1300). Naponta több 10 oldalakat nyomtatott utángyártottal. Szal jó az utángyártott. Az más tészta, h, én a lézerembe nem fogok utángyártottat venni.

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#842) KTU válasza pohár (#840) üzenetére


KTU
addikt

Peach-be csak fejes patron van. ez nem az.

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#843) KTU válasza Joe bácsi (#841) üzenetére


KTU
addikt

Látom lézer Samsungod van, pedig van hozzá jó minőségű utángyártott kazetta
nem itthon töltögetett kitudja hányszór futott kazettára gondolok hanem vadi új nem samsung hanem más független gyártó által gyártott termékre.

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#844) Joe bácsi válasza KTU (#843) üzenetére


Joe bácsi
őstag

Link van? :))

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#845) KTU válasza Joe bácsi (#844) üzenetére


KTU
addikt

nincs :)
privi ment

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#846) SeatZola


SeatZola
őstag

Üdv mindenkinek! Nyomtató vásárlás elött állok. A jelenlegi HP5440 helyett vennék egy fotó nyomtatót. Igazából Epson R265 (21000Ft) R285 (22000Ft) és R340 (25000Ft) között vívódok. Nekem az LCD nem lényeges, mert csak pc-n keresztül nyomtatnék. Az R340 3piktoliteres, mig a másik kettő 1,2 piktoliteres cseppmérete van. Otthon szeretnék A4-es 10*15-ös képeket nyomtatni, meg néha sima doksikat, hébe-hóba DVD-t, de ez nem létfontosságú. Melyiket ajánljátok. Nem szeretnék 25k felett költeni a gépre.

Rappi

(#847) KTU válasza SeatZola (#846) üzenetére


KTU
addikt

Az újabb technika (Epson R265, 285) valószinűleg jobb minőséget produkál, (sajnos még ezt a tipust nem próbáltam) de ez valószinűleg nem érzékelhető átlag user számára, mondjuk a "régebbi" (R 340) is nagyon jó minőséget produkált és szerintem ennek gazdaságosabb az űzemeltetése, a patronok tintamennyisége jelentősen lecsökkent az újabb tipusoknál (sajnos nem csak az epsonra jellemző)
én az R340 mellett döntenék már lehet kapni 25.770 Ft-ért

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#848) SeatZola válasza KTU (#847) üzenetére


SeatZola
őstag

Esetleg azt tudod, hogy mi a különbség az R265 és az R285 között?

Rappi

(#849) KTU válasza SeatZola (#848) üzenetére


KTU
addikt

szerintem nagy külömbség nincs köztük lírások alapján
még nem teszteltem egyiket sem
de 340 1 osztállyal fentebb van

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#850) Ferrarer


Ferrarer
tag

Hali
Azt szeretném megkérdezni, hogy meik legolcsóbban tölthető/ legolcsóbb patronú nyomtató. A canon BCI-24-patronról hallottam h olcsó, de nem naon talalok hozzá új nyomtatót, csak ien régi hibásakat.
thx

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.