Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-08 08:40:14

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#651) kalap24


kalap24
csendes tag

Esetleg tudsz vmi konkrét tipust is ajánlani úgy 10-15 ezerért ami fotonyomtatásra is jó?

(#652) hanka válasza kalap24 (#651) üzenetére


hanka
tag

Canon:
i250
i320
i350
IP1000
IP1500
IP2000

Epson:
C42
C43
C45
C66
C84
D88

NYOMTATÓT JAVÍTOK, ELADOK (Epson, Canon) - Tel: 06(20)212-4757

(#653) just


just
aktív tag

Hali!
Tudnátok ajánlani egy jó tintasugaras nyomtatót? Max 25k lenne rá a keret. thx.

Two things what i hate. People that can't count...

(#654) hanka válasza just (#653) üzenetére


hanka
tag

Mit értesz ''jó nyomtató'' alatt? :B Mire kell? Mit tudjon?

NYOMTATÓT JAVÍTOK, ELADOK (Epson, Canon) - Tel: 06(20)212-4757

(#655) Gondar


Gondar
tag

Nekem tudnátok egy olcsó tintás nyomtatót ajánlani amibe a patron se drága jó ár/arány teljesítmény kéne amugy sima szöveg nyomtatásra használnám meg dvd boritókra. tudtok vmit moandani ?

(#656) hanka válasza Gondar (#655) üzenetére


hanka
tag

Leginkább valami régebbi, hasznát nyomtatót ajánlom, mert ezekbe olcsóbb a patron. :DD
És Epson vagy Canon közt válassz. Pl: 250.ft.-os patronos Canon IP1500 nyomtató? [link]

NYOMTATÓT JAVÍTOK, ELADOK (Epson, Canon) - Tel: 06(20)212-4757

(#657) just válasza hanka (#654) üzenetére


just
aktív tag

Semmi extrát. Képet meg szöveget főleg, de akkor férjen bele egy 15k-ba :)

Two things what i hate. People that can't count...

(#658) X@b3e válasza just (#657) üzenetére


X@b3e
addikt

Jó nyomtató 15k-ért? Erre én is kíváncsi leszek :DDD

... Roma siamo noi ... S.P.Q.R.

(#659) bnss válasza just (#657) üzenetére


bnss
veterán

Ennyi pénzért nézz inkább valami régebbi modellt, amibe kapni olcsó patront. Újabb modellek között ennyiért nem biztos, hogy találsz olyat, ami biztosítaná a relatíve olcsó nyomtatást, köszönhetően a PG40 és CL41 patronoknak - esetleg újratöltesz.

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#660) hanka válasza just (#657) üzenetére


hanka
tag

Írtam priviben egy ajánlatot, mert nekem is van eladó nyomtatóim. :))
Nem akartam ide, mert az reklámnak nézne ki. :P

NYOMTATÓT JAVÍTOK, ELADOK (Epson, Canon) - Tel: 06(20)212-4757

(#661) Zealot


Zealot
tag

Helló!
Le szeretném cserélni a mostani HP845 nyomtatómat valami komolyabbra.
Főbb kritáriumok:
1. tintasugaras legyen
2. újra lehessen tölteni benne a patront
3. vmi nagyobb kapacitású patronok legyenek benne, mivel elég sok képet nyomtatok, szóval az ilyen 3-5 ml-es HP patronok szóba se jöhetnek. Ezért is tartottam meg ilyen sokáig a 845-öst mert aránylag elég jól nyomtat és a fekete patron 40ml-es a szines pedig 15.
4. NEM fontos hogy HP legyen
5. megbizható legyen (ne nyomtasson vonalasan pár nyomtatás után stb..)
6. az ár úgy 45000Ft-ig legyen

Köszi a segitséget előre is és várnám azok véleményét akinek vmi ilyesmi gépe van és jól működik.

(#662) sz.j válasza Primőr (#644) üzenetére


sz.j
nagyúr

Hát lehet, hogy neked ''csunyácska'' a samu 2010-es nyomtató, bár ezzel vitatkoznék, de hogy gyors (nagyon) és borotvaéles nyomatot ad az tény.

(És mindezt ''csak'' 17k-ért.)

;)

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#663) Teszla_


Teszla_
senior tag

Hali!
Szeretnénk venni egy nyomtatót, de nem tudom, milyen lenne az ideális. Ebben kérném a segítségét a nyomtató szakiknak :)
A lényeg, hogy tintasugaras legyen, legyen ben alapból festékpatron (ne kelljen azt is külön megvenni), ha lehet, akkor a patron bele ne legyen túl drága, aránylga gyors és halk legyen, nézzen ki valahogy, és a legfontosabb, hogy ha a lap egyik oldalára nyomtatott, akkor rögtön tudjon nyomtatni a másik oldalra is anélkül, hogy nekem hozzá kelljen nyúlni a papírhoz (remélem érthetően magyarázok :) ). A max keret 20e magyar forint.
Ha esetleg akadna olyan nyomtató, amiben van szkenner, esetleg fénymásolóként is használható, akkor olyan is érdekelne.
A segítséget előre is köszönöm! :R

(#664) scavy


scavy
tag

Hello!

Énis éppen nyomtatóvásárlás előtt állok, ebben szeretnék némi segítséget kapni, mert nemnagyon értek hozzájuk. A helyzet a következő: kis családi vállalkozás, nem sokat nyomtatunk, heti 30-50 lap maximum, néha egyszerre 40-50 havi egyszer. Ezek 90 % a csak szöveg, azse túl sok az oldalon, valamint havi szinten néhány fotó. Mindenképpen színes nyomtatót szeretnék. Első kérdésem azlenne hogy lézer vagy tintasugaras? Én lézerben gondolkodom, de csak azért mert újabb, és mert elfogadható áron találtam színes lézernyomtatót. Ezenkívül gondolom evidens, hogy a nyomtatót amit veszek boltban, jár hozza 1 festékpatron/toner készlet, tehát ha 4 kell bele akkor 4, ha 1 akkor 1. Valamint az utángyártott patronókról, hogy érdemes-e vennem.

Kinéztem konkrétan 3 modellt, ezekről szeretném a véleményeteket kérni.

1. http://depo.hu/index.php?pn=product&c_main=68&c_parentid=92&c_id=207&p_id=30594
ezt most brutto 40 ert meg tudnam venni, ami szerintem bombaar erte.

2.
http://depo.hu/canon/lasershot_lbp3300 erre azert gondoltam, mert olvastam a
minden-egyben festekkazettarol, gondolom igy olcsobb hogy nem 4 et kell cserelni,
de fogalmam sincs hogy milehet ez.

3.
http://depo.hu/index.php?pn=product&c_main=68&c_parentid=92&c_id=207&p_id=101009
ez a 3.

Válaszotokat előre is nagyon köszönöm.

Üdvözlettel:

Bekő Péter

(#665) KTU válasza scavy (#664) üzenetére


KTU
addikt

Kép (1 másik fórumon írták csak nem akartam direkt linket), hogy ne lepődj meg később a toner árakon. A színes lézernyomikat (meg persze a tintasugarasat) is viszonlag olcson adják, de utána a fenntartás.....
szerintem, foto nyomtatásra hagyd meg a mostanit, fekete lézer a dokumentumokra 20k körül már lehet kapni ezekhez van utángyártott vagy töltött toner olcsón!
Ezt a "de csak azért mert újabb" nem igazán értem :F

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#666) SzutyokMatyi


SzutyokMatyi
tag

Hello. Én abszólút béna vagyok a nyomtatókhoz de most mégis kell vennem egyet.Gondolomtam itt utánakérdezek. Akinek van rám fél perce, megkérném :R írjon már le nekem kb. 3-4db márkát és modellszámot. A technológia mind1, lényeg hogy egyszerre legyen olcsó, viszonylag megbízható és normális áron legyen a festékutánpótlása. Hetente kb. 20 lapot nyomtatnék vele..Thx ha vki válaszol

(#667) hanka válasza SzutyokMatyi (#666) üzenetére


hanka
tag

Ha visszaolvasnál egy kicsit, találnál is választ. :))
Pl: #649 és #652 hozzászólás pont egy megfelelő válasz a kérdésedre. :K :R

NYOMTATÓT JAVÍTOK, ELADOK (Epson, Canon) - Tel: 06(20)212-4757

(#668) Mauzes


Mauzes
őstag

Üdv!

Olyan 30.000 Ft körül kellene vennem multifunkciós gépet (fénymásolás, szkennelés, nyomtatás) a tesóm szülinapjára a szüleim nevében, így a használt cuccok kiesnek. A fő szempont a megfelelő minőség, ergonómia, dizájn és az "olcsó" fenntarthatóság.

Kinéztem 3 modellt is:

Canon MP460 - könnyű patront cserélni, kétpatronos megoldás, de drága a gyári, és a peach-es megoldás sem a legolcsóbb (sőt!), ráadásul kb. 275 oldalt lehet ezekkel nyomtatni (PG-50, CL-51), ami nem túl sok.

Canon MP520 - 4 patronos. Ha gyárit vennénk hozzá, az szintén nem a leggazdaságosabb, a zsírolcsó patron viszont chip nélkül jön, és nem igazán tudom, hogy a húgom mennyire lenne képes megvalósítani a cserét. Ráadásul hallottam már olyan véleményeket, hogy kicserélték, de nem ismeri fel, ilyenkor gondolom venni kell gyárit helyette...

Epson Stylus DX 6050 - ez is 4 patronos, az olcsó ForUse-patront pedig egyszerű beletenni, de állítólag az újabb modellekhez nem jók az utántöltött patronok. Na most ez még mindig igaz? És újabb gyártású modelleknél vagy újabb kiadásúaknál van ez (csak mert a 6050 már nem is annyira új modell)? Ugyanis ha ehhez lehetne kapni olcsón patront, ez lenne a legjobb.

Na most a kérdés, hogy a 3 közül melyiket válasszam? Az említett problémákra van-e megoldás, és mi lenne az? Vagy esetleg ilyen árkategóriában javasolhatnátok ezektől jobb cuccokat is...

Előre is köszi!

Üdv: Mauzes

(#669) scavy


scavy
tag

hát visszaolvasva az előző hozzászólásokat, meg tájékozódva kicsit jobban a témáról biztos hogy nemveszek lézernyomtatót. egy kérdésem lenne továbbá.

http://www.depo.hu/canon/pixma_ip5300

erről mi a véleményetek? vagy akár az ip4300 ról. 5 féle patron kell hozzá, úgyláttam darabja oan 800 ft a gyári. ha csak a feketét használom, tehát csak szöveges dokumentumokat nyomtatok, kb hány lapig bírja a fekete, tipp? előre is thx

üdv

(#670) hanka válasza scavy (#669) üzenetére


hanka
tag

Mindenképpen új nyomtató kell? Használt nem jó? :U

NYOMTATÓT JAVÍTOK, ELADOK (Epson, Canon) - Tel: 06(20)212-4757

(#671) hanka válasza Mauzes (#668) üzenetére


hanka
tag

Epson-t válaszd inkább. :K Egyre jobban vannak utángyártott patronok hozzá olcsón (700.-)

NYOMTATÓT JAVÍTOK, ELADOK (Epson, Canon) - Tel: 06(20)212-4757

(#672) Mauzes válasza hanka (#671) üzenetére


Mauzes
őstag

Tudsz mondani olyan helyet, ahol kaphatok hozzá utángyártott patront?

(#673) hanka válasza Mauzes (#672) üzenetére


hanka
tag

Hú. Most nem tudok fejből, de pl. itt is van 1500-ért.
De ha te utánnanéznél biztos találnál olcsóbbat is. :K

NYOMTATÓT JAVÍTOK, ELADOK (Epson, Canon) - Tel: 06(20)212-4757

(#674) Mauzes válasza hanka (#673) üzenetére


Mauzes
őstag

Nem az a gond, hogy nem találtam, hanem hogy nem tudom, kompatibilis-e az újabb nyomtatókkal (állítólag nem)...

(#675) Salak


Salak
tag

Sziasztok!

Szeretnék venni egy tintasugaras nyomtatót, de nem nagyon értek hozzá, nem tudom melyik a legjobb. Ami fontos lenne a számomra, az a viszonylag gyors fekete-fehér nyomtatás, hogy ne kelljen naponta cserélni a patront, és hogy ne legyen drágább 30 ezer forintnál. Ha tud fotót is nyomtatni az nem baj, de nem alapkövetelmény, inkább a gyors/jó dokumentum nyomtatás. (Eddig HP Laserjet 6L volt, nem is volt rossz, csak tönkrement)
Előre is köszi a segítséget!

"Winners never quit and quitters never win."

(#676) Gausz


Gausz
aktív tag

Hi
Kinéztem magamnak egy Samsung ML-2010PR lézert, érdekelne, hogy ehhez adnak tonert? Illetve egy toneres oldalon láttam olyat, hogy lehet hozzá kapni eredeti tonert, ill ForUse-t. Ez utóbbi milyen minőségű? Mert nyilván jobban megéri, csak nehogy panasz legyen rá.
Kösz

(#677) dzsar


dzsar
csendes tag

Egy jó nyomtatót vennék.
A keret kb 150.000Ft-ig.
Amire használnám:
Az alábbi papírokra nyomtatnék, akár fotóképeket is:
- EPSON Photo Quality Card - EPSON Fotóminőségű Kártya matt 188 g/m2
- EPSON Ink Jet Transparencies - EPSON Tintasugaras Átlátszó Fólia
- EPSON Photo Quality Glossy Film - EPSON Fotóminőségű Fényes Film fényes
- EPSON Matte Paper Heavyweight - EPSON Vastag Matt Papír matt 167 g/m2
- EPSON Photo Paper - EPSON Fotópapír fényes 194 g/m2
- EPSON Photo Quality Glossy Paper - Fotóminőségű Fényes Papír fényes 141 g/m2

Gondolom kapásból valamilyen EPSON nyomtatót ajánlana mindenki.
Kérdés, hogy melyiket.

Ezenkívűl fontos a fekete nyomtatás is. így felmerül az a kérdés, hogy érdemes olyan készüléket venni, ami ezt mindet tudja, vagy osszam ketté: vegyek egy készüléket színes nyomtatásra (ez egyértelműen csak tintasugaras papírok lehetnek, mert a felsorolt papírok ahhoz jók), és vegyek egy készüléket külön fekete nyomtatásra (olyan hülyén hangzik az, hogy fekete-fehér nyomtató, mindig nevetnem kell, mikor ezt hallom, méghozzá fehéret nyomtatni... :)) ), esetleg lézert.
Fekete fehér nyomtatásnál lényeges, hogy USB minimum legyen rajta (WL-700gE routeremben van nyomtatószerver, de a LAN esetleg WLAN sem ártana(szívesebben csatlakoztatnám enternet hálózattal, vagy esetleg melyik módszer a legjobb egy nyomtató hálózatra való csatlakoztatására?). Használatáról annyit, hogy lesz úgy, hogy ki lesz nyomtatva 400 oldal egyszerre, de lesz, hogy napokig semmi, esetleg 1-2db, de havi 2000db-nál nem több.
Színes nyomtató elvárásai: tintasugaras, nagy teljesítmény (a fenti papírokkal kb ezres példányszám lesz kinyomtatva kb fél év alatt)

Ami lényeges: megbizható készülék legyen, inkább adok többet érte, de a fenntartása legyen minnél olcsóbb (egy lap nyomtatási költsége lehető legkisebb legyen).

Profi terméke(ke)t vennék a fent megjelölt összegen belül.

[ Szerkesztve ]

(#678) Zsé-


Zsé-
csendes tag

Sziasztok!
Nyomtatót szeretnék venni, és segítséget kérnék, hogy a két nyomtató között mi a különbség...

- Epson Stylus DX5000
- Epson Stylus DX5050

Én néztem a termék leírásást az Epson oldalán, és nem találtam különbséget...
A segítséget előre is köszi!

(#679) hanka válasza dzsar (#677) üzenetére


hanka
tag

Epson Stylus Photo R340 a jelenleg még kapható, nem újfajta chipes fotónyomtató.
Ilyen van nekem is és nagyon profi. Gyors, szépen nyomtat, külsőleg is szépen néz ki...

NYOMTATÓT JAVÍTOK, ELADOK (Epson, Canon) - Tel: 06(20)212-4757

(#680) RobertG válasza Zsé- (#678) üzenetére


RobertG
csendes tag

Szia! Jól olvastad valóban nincs különbség köztük, a jelzés annak szól, hogy a DX 5050-est az európai piacra szánták és így különböztetik meg.

(#681) RobertG válasza Mauzes (#672) üzenetére


RobertG
csendes tag

Nem tudom felétek mi a helyzet de pl. Debrecenben a Tesco, illetve átlag számítástechnikai üzletekben lehet kapni Epson utángyártott patronokat kb. 1000-1500 Ft/szín áron. Feketéből érdemes többet beszerezni illetve tudom ajánlani a magának a gyártónak az akciós csomagjait is átszámolod pl.: 3+1 szín + 50 fotópapír stb. ,hogy mennyire éri meg neked, sokszor olyan árban tartalmazzák az eredeti patront mint amennyibe az utángyártott kerül.

http://www.epson.hu/content/HU/hu_HU/products/product_hub/Testing-Area-Hub.ilocal.htm

Itt megnézheted a különböző nyomtatókhoz járó patronok átlagos nyomtatási kapacítását.

(#682) #75490304


#75490304
törölt tag

Sziasztok!

Sürgősen szükségem van egy nyomtatóra. Az lenne a kérésem tudom tudnék olvasni csak igen sok a hozzászólás hogy mit éri meg vennem?
Nekem főleg csak szövegnyomtatásra kell majd igaz néha nem árt ha tudok fényképet is vagy iesmit nyomtatni bár mondom főleg szöveg lesz sztem. Vmi ilyne kompaktot akarok scanner nyomtató mittomén all in one:D Látom a hp vs cannon a téma. Cannon job ezexerint? A szövegnyomtatás miatt nekem jobb lenne ha több patronos lenne de persze a patron ára sem mindegy meg a nyomtatóé sem.. Kicsit bonyomult, ezek a cd nyomtatók meg scanner fax meg mittomén mik egyben nem ajánlottak? Köszike ha vki leírná hogy mit éri meg megvenn imegköszönném, mik az alternatívák, sokat nem akarok rákölteni mittomén 30 körül +-10k.
nemtom mienek mostanság a nyomtató árak.
KÖszi

(#683) szeva000 válasza #75490304 (#682) üzenetére


szeva000
addikt

MP510 jó lenne neked

(#684) #75490304 válasza szeva000 (#683) üzenetére


#75490304
törölt tag

Nagyon szépne köszi!
Megnéztem valóban egész jókat írnak róla kivéve fotónyomtatásnál vannak kisebb gondok a szinekkel, de másol scannel nyomtat ami nekem kell. Nemtom mondjuk a patron árak hogy lehetnek egy ien gépbe de korrektnek tűnik. Az mp520 jobb vmivel? van érdembeli különbség? Elég érdekes egyébként az ára ennek az 510nek igen változó... no mindegy köszi ha ez télleg jó lehet bevállalok eggyet. Vki esetleg még vmit ajánl amit meglessek? Vagy ez a tuti? Kössze

(#685) Haby


Haby
tag

Sziasztok, egy kis segítséget szeretnék kérni.
Olyan nyomtató kellene nekem amivel szép cd/dvd címkéket lehet nyomtatni, és olcsón lehet venni patront hozzá.

(#686) wach


wach
csendes tag

Üdv,

Ajánlanátok egy fekete-fehér nyomtatót (a technológia mindegy, és lehet akár használt is), amibe olcsó a festék, és a havi 10-15 oldal nyomtatást bírja - ezalatt azt értem, hogy nem szárad be idő előtt? Egyáltalán ilyen ritkás nyomtatáshoz a lézer vagy a tintasugaras a jobb vétel?

(#687) shteer válasza wach (#686) üzenetére


shteer
titán

szvsz fekete-fehérhez lézer

..szerintem jónak tűnik

(#688) szeva000 válasza #75490304 (#684) üzenetére


szeva000
addikt

fillérekből megtrudod tölteni,de az utángyártott patron sem drága.Én az MP530-am mellett használtam 510-et is és semmi gond nem volt vele,de kellett még egy 530 és csere lett.Pedig volt gyilkolva rendesen

(#689) szeva000 válasza wach (#686) üzenetére


szeva000
addikt

lehet a legjobban egy használt nyomtatóval járnál ami még nem chipes és csak önteni kell bele a port:)Én a samumat pl.1000ft-ból töltöm így meg.

(#690) sz.j válasza szeva000 (#689) üzenetére


sz.j
nagyúr

"Én a samumat pl.1000ft-ból töltöm így meg."

Melyik samut, csak nem a 2010-est?
Ha igen, akkor érdekelne, hogy
- hol lehet ezt a port beszerezni?
- mi a neve (márka vagy valami azonosító)?
- egy töltés kb. mennyi lap nyomtatásához elég?

Elöre is köszi a választ.

;)

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#691) Mi5i válasza Gausz (#676) üzenetére


Mi5i
aktív tag

Szóval, kérdés jópár hónapja megválaszolatlan: tehát adnak hozzá? :( Mert a start akkor nem túl olcsó, 18k a toner bele :S

(#692) cimbike


cimbike
csendes tag

Sziasztok!
Egy tintasugaras nyomtatót szeretnék venni ajándékba, 10-20.000 Ft között. Nem profi gép kell. Multifunkcionális jobb lenne,de max.20e-be férjen bele. Ami lényeg, hogy ne legyen chipes, olcsón lehessen tölteni. Heti max.20-30 oldal lenne nyomtatva.Tudnátok ajánlani egy-két megbízhatót? (multit és simát is) Köszi előre is!

(#693) cimbike


cimbike
csendes tag

Pl. EPSON Stylus DX4450, CANON PIXMA MP210, CANON PIXMA IP2500,
EPSON Stylus D92. Ezeket néztem ki eddig,de nem tudom, hogy ezekbe lehet-e utángyártott színeket tenni. Ja és jó lenne ha színek külön lennének... :)

(#694) RoyalFlush


RoyalFlush
őstag

Irodába milyen (HP) nyomtatót ajánlanátok ? / elég sokat lenne használva, nagyon sokat. Fontos a sebesség és megbízhatóság. 60 k körül. Előre is thx. :R

[ Szerkesztve ]

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#695) El_Diablo_


El_Diablo_
tag

Sziasztok!

Tudnátok ajánlani olyan multifunkciós nyomtatót, ami képes automatikus duplex nyomtatásra, valamint cd/dvd nyomtatást is támogat? Ja, és max 30-35 ezerért. Sehol nem találtam ilyet, hátha jártas ebben valaki, és mond egy olyat amit még nem láttam :)

Köszi előre is!

Idegesítenek azok az emberek, akik nem adják a nevüket ahhoz amit mondanak (Anonymus)

(#696) tothbe válasza El_Diablo_ (#695) üzenetére


tothbe
addikt

ne vicceljünk már. Ebben az árkategóriában csak kézi duplexest kapsz és még akkor is örülhetsz. A többi elvárásnak viszont bármelyik MP510 vagy afeletti canon multi megfelel, árban be lehet löni, melyiket vedd.

[ Szerkesztve ]

By(e) Tothbe

(#697) tothbe válasza RoyalFlush (#694) üzenetére


tothbe
addikt

muszály hp-t? Inkább egy jó samsung lézert vegyél, az olcsóbb is és megbizhatóbb is.

By(e) Tothbe

(#698) tothbe válasza Mi5i (#691) üzenetére


tothbe
addikt

adnak hozzá tonert, de nem fullos töltésüt.

By(e) Tothbe

(#699) tothbe válasza cimbike (#693) üzenetére


tothbe
addikt

multiban single ink-est és "olcsót" ami jó is max. epsonban kapsz, canonok csak 510 és afelett vannak külön tintával.
sima nyomiban pedig ugyanez a helyzet canon-ban a 3300 alatt, azaz a te kategóriádban az epson lesz az egyetlen választási lehetöség.

By(e) Tothbe

(#700) Stavi


Stavi
tag

Sziasztok!

Egy kis segítségre lenne szükségem...
Olyan színes lézert keresek, amely képes fotót is nyomtatni...
Eddig a konica 2450, és 2550-es volt a nyerő, de idpközben beszerezhetetlenné vált...
Céghez kellene, nettó 120 rá a keret... Ezen a konikán kivul létezik ilyen tudású ebben az árkategóriában?
Köszi a segitséget, üdv Stavi

Privátba hamarabb elérsz... stavi(kukucs)tvn(ponyt)hu.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.