Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Milyen alaplapot vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:11:21

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26551) Mr.Csizmás válasza csaky_87 (#26550) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ennyiért instant buy lenne ;]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#26552) Giovanny válasza Milka 78 (#26549) üzenetére


Giovanny
őstag

És mire ide ér lesz vagy 600$...most mit csináljak,lenni vagy nem lenni... :)

Zero Defect.No Compromise !

(#26553) csaky_87 válasza Mr.Csizmás (#26551) üzenetére


csaky_87
csendes tag

Ezt most találtam, lehet mégse kéne H67es chipset venni? Mi a bánatért lassabb ennyivel mint a P67? :W

egyébként itt a komplett teszt, több alkalommal is megcsinálta a H67 ezt az érthetetlen belassulást.

http://hoc.hu/alaplap-cikkek/bemutatkozik-az-intel-sandy-bridge-platform-gigabyte-alapokon/Jatekok-Crysis-Warhead-Far-Cry-2-S.T.A.L.K.E.R.-Call-of-Pripyat-AvP.html

[ Szerkesztve ]

(#26554) Milka 78 válasza Giovanny (#26552) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Azért annyi nem lesz :N Ha normális áron érne ide akkor is valamivel 60 roppancs alatt lenne.Szerintem legrosszabb esetben is 70 ig tud emelkedni,de kicsit homályos a gömböm ez ügyben :D Viszont ez a csúcs proci.A többi ettől olcsóbb lesz...

csaky_87:Mekkora monitorod van?

[ Szerkesztve ]

(#26555) csaky_87 válasza Milka 78 (#26554) üzenetére


csaky_87
csendes tag

Samsung BW 2233. 1680x1050ba játszok 4x es vagy 8x os élsimítással.
Autós játékot van hogy kirakok a 107cm-es Neoplazmára, az meg full hd,be nyílván.

[ Szerkesztve ]

(#26556) Milka 78 válasza csaky_87 (#26555) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Na akkor ez a szép grafikon nem is érint :N Van vagy kemény 1fps hátránya a H-s lapnak full hd közeli felbontáson...

[ Szerkesztve ]

(#26557) gerzsol


gerzsol
aktív tag

Melyik lapot érdemesebb megvenni?

ASRock P43DE3
Gigabyte GA-P43T-ES3G
Intel DG43RK
Intel DP43BF

(#26558) Viktor77 válasza gerzsol (#26557) üzenetére


Viktor77
titán

A 3. Intel szerintem essen ki, mert ha 2 slotos a memóriakártyád, a PCI-ba nem tudsz semmit rakni.
A 4. (és a 3. is) szintén essen ki, mert a böszme nagy NB hűtéstől nem fogsz tudni normális hűtőt rakni a procira.

P45-ös Giga lapom volt, nagyon meg voltam vele elégedve, és hibátlan volt a ventivezérlése is.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#26559) viperabácsi válasza Milka 78 (#26541) üzenetére


viperabácsi
addikt

köszönöm a megnyugtatást
[link]
[link]
az árkülömbség szerint marad a drágábbik azt hiszem

[ Szerkesztve ]

Az Űr veszélyes hely , főleg , ha a két füled között van !

(#26560) The.Bali válasza Milka 78 (#26548) üzenetére


The.Bali
aktív tag

Igen ezt láttam én is :) Az USB gázos sajnos (Etron..)
Szerintetek fog csökkenni mostanában az MSI P67A-GD65 (B3) lap ára? Vagy várható 30k körüli áron 8 portos SATA lap érkezése?

(#26561) gerzsol válasza Viktor77 (#26558) üzenetére


gerzsol
aktív tag

Köszi a segítséget.

Igen én is P45-öt szertenék, de mivel garis az előző és a boltban már nem lehet P45-öt kapni ezért azt buktam, tuti hogy a pénzt nem adják vissza inkább rámsóznak valami szemetet, de pénzt nem látok..

Igen számít hogy férjen hűtő a CPU-ra mert nekem OCZ Vendetta 2 hűtőm van és az nem kicsit helyigényes..

Még egy kérdés:
Gigabyte GA-P43T-ES3G Lapba
8GB 1600MHz DDR3 RAM Corsair Vengeance kit (CMZ8GX3M2A1600C8) (2X4GB)
Bele lehet rakni és Megy is 1600Mhz-en?
Tud erről valaki valami infót?

[ Szerkesztve ]

(#26562) Viktor77 válasza gerzsol (#26561) üzenetére


Viktor77
titán

Pontos infót nem tudok, de újra csak a P45-ös lapomat említve, abban tökéletesen mentek a legalapabb 1333-as Kingston-ok 1600-on.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#26563) Gyuszopapa


Gyuszopapa
csendes tag

Sziasztok.

Egy X6-os procihoz szeretnék alaplapot.
Ezek lennének a versenyzők:Asrock 770 Extreme3
770iCafe
870 Extreme3
Melyiket válasszam.

(#26564) Milka 78 válasza Gyuszopapa (#26563) üzenetére


Milka 78
nagyúr

A 870 Extreme3-as elbír vele.Nekem 4 ghz megvolt vele egy 1090-essel és most is szépen teszi a dolgát egy 955-össel.Elég komoly kis rendszert lehet összedobni rá(akár cf-et is)miközben jó az ára.
Viszont nem gondolkodtál AM3+ ban?Tudom kicsit drágább,de időtállóbb választás lenne...

The.Bali : Hát nem is tudom...Az unió nagy sz@rban van és ezért megy fel az euró ára is.Én azon vagyok meglepődve,hogy még nem 290-be kerül...

[ Szerkesztve ]

(#26565) bluobluo válasza ( V ) (#26508) üzenetére


bluobluo
aktív tag

Azért ezek mert kop kop semmi bajom nem volt velük, csak ügye mint minden hardver, ezek felett is eljárt az idő :) egy dő után emiatt cserélni kell őket
De ha van más ötleted szivesen várom!

Nem rendelek, veszek soha semmit a netről!

(#26566) bluobluo válasza Milka 78 (#26512) üzenetére


bluobluo
aktív tag

Köszi szépen, megnézem őket.
Nem ismerem a VIRTU-t majd utánnanézek, még csak most kezdtem velük foglalkozni.
Viszont az USB 3.0-ről olvastam mennyivel gyorsabb az adatátvitel vele.
Az új Sandy Bridge procikról is olvastam mennyire jók, és ennek fügvényében keresem a lapot amivel szépen elmuzsikál :)
Tuningolni nem szoktam, hagyok mindent szokás szerint gyári beállításon, nem szeretem babrálni, nem is értek annyira hozzá, szeretném ha megmaradna a gyári gyorsaság, de az jóval jobb legyen mint a mostani mivel kb 4 évre kéne addig nem fejlesztenék

Nem rendelek, veszek soha semmit a netről!

(#26567) anonimus25


anonimus25
tag

sziasztok.szeretnék alaplapot vásárolni és a tanácsotok kellene.
am3; ddr3 ram;integrált video kártya nem lényeges.a gép játékra és netre egyaránt használva lesz.az ár ha lehet beleférhetne olyan 15-20.000-es intervallumba szállitással.
elöre is köszönöm a válaszotokat.

A majom egy okos állat aki hülyéskedik,az ember meg egy hülye állat aki okoskodik.

(#26568) pepe_g


pepe_g
tag

Hi!
Valakinek van tapasztalata akár jó, akár rossz, erről? MSI P67A-C45 (B3) :F

http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_2/keres.php?stext=%22pepe_g%22&suser=&sival= http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_3/keres.php?stext=%22pepe_g%22&suser=&sival=

(#26569) Gyuszopapa válasza Milka 78 (#26564) üzenetére


Gyuszopapa
csendes tag

Tudom hogy időtállóbb de én csak 3-4 évente fejlesztek és akkorra már lehet hogy sok minden változik.Úgy gondolom 3 évig nem lesz bajom a procival és alaplappal.
Az a gond a 870-el hogy az íróm meg az egyik winchester ATA és nincs rajta csatlakozó.
Egyedül a 770 extrémen van az is jó a X6-hoz?

(#26570) Milka 78 válasza Gyuszopapa (#26569) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Az is jó csak ésszel tuningolj. :K

pepe_g : kb.15-20 hsz-el feljebb kitárgyaltuk a tegnapi nap folyamán.

anonimus25 : Nem írtad,hogy milyen proci alá menne...ASUS M5A78L/USB3.Én ezt a lapot ajánlanám,mert AM3+,tehát fejleszthető,fel van szerelve minden földi jóval,tuningolhatsz is benne(persze ésszel),van igp tehát ha behal a vga-d akkor sincs baj.

[ Szerkesztve ]

(#26571) baalika


baalika
tag

Sziasztok!

Nagyon megy az i2500k !

Az alaplap valamiért még nem a sima csippogást adja, de tetszik nagyon. ( 1hosszú 6 rövid )
Megoldom.

Köszönöm hogy segítettetek!

MSI Z68A-GD65
Intel i2500k
Corsair 8GB Vengeance

(#26572) zsizsef


zsizsef
senior tag

Üdv!
ASROCK s1155 H61M-U3S3-B3 lapba tennék egy GAINWARD GTS450-es vga-t.
Ha jól nézem az első pci slotot a vga el fogja foglalni. De a másodikba tennék egy hangkártyát (X-FI SB0460A). Az lenne a kérdésem, hogy marad e a kettő között elég hely szellőzés szempontjából? Vagy inkább ATX-es lapot válasszak? (Felsőtápos házba menne).
Köszi!

(#26573) ( V ) válasza bluobluo (#26565) üzenetére


( V )
veterán

időm szűkén most csak annyit tudok javasolni, hogy ne ragaszkodj nagyon 1-1 márkához (én is idáig gyarlóan csak ASUS-ban gondolkodtam ;) ), mert folyton változik a piac és pl az utóbbi időkben az ASRock is nagyon szépen teljesít, ellenben a Giga meg gyengélkedik, nomeg az MSI-ről sem szabad elfelejtkezni - ők is ott vannak az élvonalban, de majd a "szakzsűri" úgyis felvonultatja a piaci kínálatot! :C

[ Szerkesztve ]

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 12 *

(#26574) quasarus


quasarus
tag

Hi all!

Tisztelettel kérném a segítségeteket, lehetőleg aki fizikailag is tesztelt már Z68-as deszkát.

Új gépet építenék, core i5 2500k alá. Melyik 20-max30k-s Z68-as deszkával menne frankón?
léghűtéssel menne.
Továbbá melyik 2x2gb-s ramot raknátok alá?
VGA-ból három féle jöhet nálam számitásba, MSI gtx480 twin forze II, vagy ati 6950, vagy gtx 560ti
Legfontosabb a játék lenne 1920x1080-as felbontásban, minnél magasabb FPS értékkel, az adott perifériákkal.

THX! :R
Üdv, Q

(#26575) RootRulez


RootRulez
félisten

Sziasztok!

Építenék egy AM3-as gépecskét. Használt piacon nézelődök az alaplapok közt. GA-MA785GT-UD3H alaplap lenne meg MSI 770-G45 lenne most így hirtelen...

Alapjába véve, melyik AMD csipszet a jobb? 770 vagy 785

═════════════════════════════════════════

(#26576) reset válasza RootRulez (#26575) üzenetére


reset
senior tag

Szia!
Itt egy link az AMD 700 chipset-szériáról...hátha hasznát veszed. Van itt még két cikk is:
AMD 770-et a népnek
AMD 785G: Ismét egy sikeres lapkakészlet?

[ Szerkesztve ]

(#26577) RootRulez válasza reset (#26576) üzenetére


RootRulez
félisten

Köszi! :K

═════════════════════════════════════════

(#26578) csaky_87 válasza ( V ) (#26573) üzenetére


csaky_87
csendes tag

A gigabyte, mért gyengélkedik, én még nem hallottam róla, ha az Etron Chipre gondolsz, annak semmi köze a gigabyte-hoz max annyi h rossz Chipet választottak(Msi, Asus itt joban döntött). Én az Asrock-ot nagyra becsülöm hogy ilyen hamar felzárkózott a nagy nevek mellé, de megjegyzem az áraik is feljöttek egy egy tipusba egy árba van a gigabyte-al. Jó lap az Asrock, épp úgy mint a Kia is jó autó, csak én mégse vennék mert nem szimpatikus, ennyi az én egyéni véleményem.

(#26579) Milka 78 válasza RootRulez (#26575) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Szeva!Gondolom kis vga-val,netezés,multimédia,letöltés,stb...-re akarod használni.Ide a full egyszerű alaplap is megfelel,tehát teljesen mindegy,hogy melyiket választod.Az én htpc-m(adatlapon) egy Nv-s lappal üzemel ami aztán a full belépő szint,még újonnan is 10 ropiba került és még is istenien működik,napi 24 órát ides-tova 1.1/2-éve.
Én használtam MSI 770 C45-öst(ami tök ugyan az,csak 1db pcie-el)és nagyon pozitívan értékelném.Soha semmi nyűgje nem volt és a második tulaj is elégedett vele(pedig nem mai darab már).
Ha elfogadsz egy tanácsot...Nem írtad,hogy milyen procit raknál bele,de ha 95w-s(vagy alatta)akkor vegyél egy Asrock N68-S3 UCC-t.Ez kemény 9400ft és kapsz hozzá 2 év garit,ráadásul ez vadi új. Én egy tucatnyi ilyen gépet raktam össze (X4 640,HD5770,4gb 1600 Kingmax Nano,stb...) és mindegyik szépen teszi a dolgát gond nélkül :K
Azért ez olcsóbb mint a 15 és 17 ropis ajánlatok amiket néztél,ráadásul a G45-ös kicsit drágáért van,mert ennyiért Asrock 870 Extreme3-ast is láttam már itt a PH-n. ;)

(#26580) viperabácsi válasza baalika (#26571) üzenetére


viperabácsi
addikt

hali én vagyok aki még veled együtt keresgélte a gépet.
Látom összeraktad és jól szuperál.Érdekelne milyen videokártya van benne és,hogy van-e ssd a gépedben?

[ Szerkesztve ]

Az Űr veszélyes hely , főleg , ha a két füled között van !

(#26581) ( V ) válasza csaky_87 (#26578) üzenetére


( V )
veterán

az Etron chip az ASRockot is érinti - sajnos - nem arra gondoltam, mivel nekem eddig nem volt sose Gigám nem tudok személyes élménybeszámolót tartani, viszont nálam tapasztaltabb fórumozók vesézték ki ezt a témát itt X oldalon keresztül úgyhogy azért bátorkodtam megemlíteni neked. persze, nem akarom az egyéni ízlésvilágodat megítélni vagy ilyesmi csak saját tapasztalatból mondom hogy nem kell félni attól hogy ha nem a megszokott márkát választja az ember akkor csalódás érheti - én is megvehettem volna az ASUS P8P67 B3 Deluxot anno egy olyan 10-15K val többért mint az ASRock Extreme6-ot, de végül egyáltalán nem bántam meg a döntésemet, mert semmiben nem marad el tőle! :)

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 12 *

(#26582) Borokafa válasza csaky_87 (#26578) üzenetére


Borokafa
őstag

Én sem értem ezt a "gyengélkedik" kifelyezést. Igen feljavult pl. az Asrock, ez annyit tesz, hogy a 2010-es évben Asus 21m, Giga 18m, Asrock 8mill. alaplapot adott el. A többiek erősen lemaradva követik őket. Szóval ennyi a gyengélkedés. :D Atti2010 a legkeményebb kritizálója a giga lapoknak :DDD

[ Szerkesztve ]

(#26583) RootRulez válasza Milka 78 (#26579) üzenetére


RootRulez
félisten

Azért félek az nForce csipszettől, mert az NF3-asokról terjengenek azok a rémhírek, hogy nem ismerik fel az újabb ATI VGA-kat... Na szóval nem szeretném, ha pár év múlva beletennék egy ATI (ill AMD) HD8670-est és nem fogja felismerni a lap. :N

Mindenképp ATX alaplap kell, mert a dual slotos VGA alá két dolog menne még, egy WiFi kártya és egy TV Tuner és ez egy mATX lapban nem fér el. :N

Egyébként jelen állás szerint C3-as Phenom II x2 555 megy bele és az 5670-es 2GB DDR3-al. :K

Akkor aszondod jó lenne nekem a kis Asrock is?

És ez újabb nVidia csipszetes?
ASRock M3N78D Nforce 720D
Esetleg ez még megérné, újonnan anyniért, aemnyniért írtad a 68C-t?

═════════════════════════════════════════

(#26584) Milka 78 válasza RootRulez (#26583) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Ettől nem nagyon tartanék.Ráadásul bios kérdése az egész és eddig az Asrock nem rossz e téren.Szerintem elég lesz.Tuningolni úgy sem fogysz,tehát kínozvan nem lesz a deszka(ráadásul gondolom valószínűleg aktív cnq-val fogod használni ami szintén növeli az élettartamot).Szerintem bőven elég lesz :K
A két bővítő sima pci-os?Mert ha igen akkor az ASUS M4N68T-M LE V2-es lapja is jó lehet(mert ebben úgy nézem elfér).Nekem ennek a régi elődje van a gépembe.A biosa buta mint a tök(tuning opció egyenlő a nullával),de hibátlanul fagyás nélkül teszi a dolgát,pedig én 2.7-re felhúztam a procit benne alapfeszen(az-az valami green power vagy milyen nevű energia takarékos beállításon).Ráadásul 3 év garit dobnak rá.

[ Szerkesztve ]

(#26585) RootRulez válasza Milka 78 (#26584) üzenetére


RootRulez
félisten

Max alulfeszelném, ahhoz meg tuning képesség nem árt, nem? :F

Szóval kérdezek is... Lehet ezzel az ASRock M3N78D-vel alulfeszelni?

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#26586) Milka 78 válasza RootRulez (#26585) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Na ez itt a jó kérdés.Én azért vettem e-s procit mert az Asusomban nem lehet(buta-buta-buta :N ).3 beállítási lehetőség volt benn.Tuning-alap és a fent említett mittudoménmilyen nevű energia takarékos(közben szerkesztettem a fenti hsz-t).Perzse az én lapom abszolult belépő szint és minden le van róla spórolva(össz-visz2 sata csati :Y ),tehát nem mérvadó.
Visszatérve az Asrock N68-asában lehetett,méghozzá az árához képest igen komolyan.Minden fajta feszültség,ht és úgy majdnem minden benne volt.Én egy 870extreme3-ast használok,de annak a biosa sem tud sokkal többet.Ha ebből indulok ki akkor egy "drágább","komolyabb"lapnak illene tudnia ezeket az opciókat.

(#26587) pepe_g


pepe_g
tag

Valaki? [link]

http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_2/keres.php?stext=%22pepe_g%22&suser=&sival= http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_3/keres.php?stext=%22pepe_g%22&suser=&sival=

(#26588) RootRulez


RootRulez
félisten

most meg valaki azt mondta, hogy nforce lapot nem szabad venni... :F

═════════════════════════════════════════

(#26589) phoenix64


phoenix64
őstag

Sziasztok. Mi a véleményetek erről az ECS alaplapról? Faternak megfelel egy netezős gépbe egy Athlon II X2 társaságába? :DDD

(#26590) ( V ) válasza RootRulez (#26588) üzenetére


( V )
veterán

van még ilyen hogy nForce?!? ;]

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 12 *

(#26591) RootRulez válasza ( V ) (#26590) üzenetére


RootRulez
félisten

Na de szerinted miért mondhatták nekem azt, hogy ne vegyek nForce-t? Ez valami magalapozott dolog lehet vagy valami legenda?

═════════════════════════════════════════

(#26592) ( V ) válasza RootRulez (#26591) üzenetére


( V )
veterán

hát szvsz talán azért mert a "legújabb" nForce chipset is minimum már több mint 2 éves...

én sem költenék elavult technológiára ;)

[ Szerkesztve ]

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 12 *

(#26593) RootRulez válasza ( V ) (#26592) üzenetére


RootRulez
félisten

Hmm.. De olyanra telik :D Mellesleg ha nem az, akkor AMD 770 vagy 785, ami szintén nem mai fiú. .N

═════════════════════════════════════════

(#26594) ( V ) válasza RootRulez (#26593) üzenetére


( V )
veterán

persze, ha nadrágszíjat kell húzni... nem feltétlenül rossz kis gépek azok, nekem is volt 780as ASUS-om (M4A78-PRO) csak a RAM kezelése volt gyatra, de a mai felgyorsult világban a tervezett elavulás miatt nem szabad csodálkozni ha nem fogsz tudni beletenni új VGA-t vagy ha a driver támogatás csappan meg - persze az még odébb van! ;)

[ Szerkesztve ]

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 12 *

(#26595) Milka 78 válasza RootRulez (#26588) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Igazi zseni lehetett,tele van velük a PH!HTPC-be teljesen jó választás,de mint mondtam az elmúlt 1.5-év engem igazol,márpedig ezek szerint működik ;)Megnéztem egy 5830-assal az Asust,11.6-os driverrel és megy benne szépen,pedig összesen 1 bios van hozzá és nem is nagyon van frissítve.Na ennyit a legendákról...

phoenix64:Szerintem arra jó lesz,de neked is ajánlom EZT.Stabil,megbízható és főként olcsó.

[ Szerkesztve ]

(#26596) RootRulez válasza Milka 78 (#26595) üzenetére


RootRulez
félisten

Köszi, ahonnan én veszem csak az ASRock M3N78D van ami megfelel a kritériumoknak, amik ugye, hogy a VGA alatt belemenjen kényelmesen két db PCI szir-szar...

═════════════════════════════════════════

(#26597) rozsa_bence


rozsa_bence
csendes tag

Sziasztok!

A mostani Gigabyte S-series EP35-D93 alaplapom feladta, ki/be kapcsolódik ahogy kedve van.
Milyen alaplapot tudnátok ajánlani egy Intel Core 2 Duo 2.66Ghz-s procihoz, Ati HD6770 videókártyához? Érdemes-e jobbat venni?
Gondoltam rá, hogy megveszem úrja az elromlott Gigabyte alaplapot, de úgy hiszem azt már sehol se kapható.

Köszönöm a segítséget! :)

(#26598) rozsa_bence


rozsa_bence
csendes tag

Mi a véleményetek a Gigabyte GA-G41MT-S2-ról? Ezt találtam eddig, ami támogatja a Core 2 Duo-t.

(#26599) slayer006 válasza rozsa_bence (#26597) üzenetére


slayer006
addikt

Első körben cseréld ki az elemet az alaplapon. Könnyen lehet, h más baja nincs.

Intel G41 lapok.

[ Szerkesztve ]

"Nem könnyű apának lenni, mikor a gyerek a lázadó korszakát éli." - Darth Vader

(#26600) rozsa_bence válasza slayer006 (#26599) üzenetére


rozsa_bence
csendes tag

Nem az a probléma, a Vga-val együt égett be. Időközben kerestünk alaplapot, mit gondolsz erről?
http://www.aqua.hu/gigabyte-ga-g41mt-s2-alaplap-130335.html
Az integrált Vga nem lényeges, a memória slotok elegendőek.

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Milyen alaplapot vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.