Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55551) ImpersonatoR

[link]
Best mining GPU in 2021

Benyit ötödiknek egy laza RTX 3090-el :U

(#55552) Reggie0 válasza Frozen (#55545) üzenetére


Reggie0
félisten

Mivel NH-n hashrate kereskedelem van es nem banyaszat, igy neha elofordul, hogy valaki dragan vesz hashratet. De nagy altalanossagban viszont alacsonyabban hoz, mintha poolon lennel.

(#55553) koko52 válasza Reggie0 (#55552) üzenetére


koko52
veterán

Voltam poolon, nem volt jobb, sőt, ezért tértem vissza. De nem akarok belemenni.

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#55554) Reggie0 válasza koko52 (#55553) üzenetére


Reggie0
félisten

Szerintem nyugodtan menj bele, nincs sok tapasztalatom a mai NH-val, csak a regi regisztracio nelkuli uzemmodjat ismerem, igy kivancsi vagyok.

Nekem elso korben azert nem volt most szimpatikus, mert elkezdtek ezt az azonositos KYC baromsagot.

[ Szerkesztve ]

(#55555) #68216320 válasza Dare2Live (#55550) üzenetére


#68216320
törölt tag

Linux-on bankolok :)
Próbából beizzítottam a laptopot is és azon is fut most nicehash. Viszont azon a gépen minden egyéb dolog is van. Játékok, fotók, doksik, stb. Szóval azért kérdem, hogy ez így jelenthet problémát?

(#55556) Frozen válasza koko52 (#55553) üzenetére


Frozen
őstag

Engem is érdekelne

Ha már tisztogatod a topikot akkor másokat is kellene fegyelmezni,főleg a rendszeres offolokat......Nem csak bizonyos embereket.

(#55557) koxx


koxx
MODERÁTOR

Durva, hogy már 1 db 3080 is közel 15usd-t termel naponta. Nem tudom meddig tartható ez a folyamat. Ezért (is) megy fel napról napra minden vga ára.

(#55558) Frozen válasza koxx (#55557) üzenetére


Frozen
őstag

Sok helyen nyilatkoztak azt hogy egy jó darabig maradni fog az árfolyam és neces hogy meg fog feljebb is menni. Ha ez igaz egy darab kartya nem lesz a piacon mert már mindenki bányázni fog meg az is aki eddig játékokkal nyomta.
(Állítolag év végére lehet 10k is az eth)

[ Szerkesztve ]

Ha már tisztogatod a topikot akkor másokat is kellene fegyelmezni,főleg a rendszeres offolokat......Nem csak bizonyos embereket.

(#55559) aerosmith válasza gipszklipsz (#55504) üzenetére


aerosmith
őstag

Van MEW accountom és egyetlen egyszer sorolt fel címeket amikor létrehoztam az accountot és választhattam melyik public address legyen. Utána már nem tudtam hozzá tartozó child public addresst csinálni. Megnéznéd pls hogy neked megy-e?
Vagy valaki tudja hogy lehet private keyből public keyeket generálni?

(#55560) demmer123 válasza Frozen (#55558) üzenetére


demmer123
őstag

Teljesen kifog halni a vga piac ha év végéig fentfog állni ez az árfolyam. Na meg persze ha minél többen fognak bányászni, nav is felfog figyelni

(#55561) Dare2Live válasza #68216320 (#55555) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Én most kezdtem bányászni kezdő vagyok. És jelenleg a saját gépem az alap. Eddig megy. :)

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#55562) q765 válasza q765 (#55530) üzenetére


q765
tag

3Eurt buktam egy óra alatt az ETH váltással, plusz 6 EUR a váltási költség.

(#55563) SzlobiG válasza #68216320 (#55549) üzenetére


SzlobiG
félisten

Én bányászok a gamer géppel is meg sztem sokan mások is. Nem hinném, hogy lenne valami gond vele. :U

#55557koxx:
Most már hamarosan egy komolyabb esésnek kéne jönnie, mert ez a folyamat teljesen kinyírja a VGA piacot. :( De persze bármi lehet, minden csak találgatás.

[ Szerkesztve ]

(#55564) q765 válasza SzlobiG (#55563) üzenetére


q765
tag

Egybeépített GPU alaplapok?
Szerintem az is vicc, hogy a legdurvább alaplap is "csak" 400Eur egy VGA árához képest..

(#55565) koko52 válasza Reggie0 (#55554) üzenetére


koko52
veterán

Letöltöd, Phoenix et kiválasztod, USA szerver.
Tőlem nem kért semmit, coinbase csatolva.

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#55566) Dare2Live


Dare2Live
nagyúr

3070/3080 mellé milyen riser kell? V9S verziót csak aliról tudtam rendelni és gyorasabban kéne. Honnan jó? V6?

És ugyanez a kérdés egy 1070TIre is. V9S jelenleg MOon beszerezhetetlen. Ennek min melyik verzió kéne?

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#55567) demmer123 válasza koko52 (#55565) üzenetére


demmer123
őstag

DaggerHashimito NBminer - nél jobb a DaggerHashimito phoenix?

(#55568) aradebil2 válasza ImpersonatoR (#55551) üzenetére


aradebil2
senior tag

akkor az én 3070-em még egész ügyes a 520 kh/s-el :)

[ Szerkesztve ]

(#55569) koko52 válasza demmer123 (#55567) üzenetére


koko52
veterán

Nekem jobb. Rejectem itt 1% vagy az alatt. Illetve ott volt olyan, hogy nem talált a kártya algoritmust.

Amúgy engem is kissé aggaszt ez a hatalmas profit. Nem lesz jó vége.

[ Szerkesztve ]

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#55570) Frozen válasza demmer123 (#55560) üzenetére


Frozen
őstag

Hat minden nap szinte új rekordot ér el és nagyon sokan tolják be a pénzt a btc meg eth ba egyik fogja húzni másikat ha esik is szerintem már annyira nem fog beesni. A btc sem ment már egy ideje nagyon 26k alá és hamar vissza jön 30+ fölé

Ha már tisztogatod a topikot akkor másokat is kellene fegyelmezni,főleg a rendszeres offolokat......Nem csak bizonyos embereket.

(#55571) prmcsk


prmcsk
addikt

Játszik itt valaki 1GH/s-el ? Nem akarom elhinni a 231 usd/napot

[ Szerkesztve ]

"Azé lesz egy ország, aki teleszüli". Kezdek aggódni magamon. Ha a katicabogarat hasznosabbnak tartom, mint a krumplibogarat, már rasszista vagyok ?

(#55572) prmcsk


prmcsk
addikt

Már nem tudtam szerkeszteni, de tisztázom. Egy ismerősöm játszik ennyivel és kérdésemre, ő mondja nekem, én meg csak hitetlenkedek...

"Azé lesz egy ország, aki teleszüli". Kezdek aggódni magamon. Ha a katicabogarat hasznosabbnak tartom, mint a krumplibogarat, már rasszista vagyok ?

(#55573) Frozen válasza prmcsk (#55572) üzenetére


Frozen
őstag

100 Mh = kb 12-13 usd . * 10= 1ghz max 12-130 usd. 230 az erősen kamu majdnem 2x annyi... Meg erős túlzással is 20 usd az is csak 200 lenne.....
Szerintem annyi nem lehet meg a legjobb poolokon sem hacsak nem ilyen pilanatnyi adat..

[ Szerkesztve ]

Ha már tisztogatod a topikot akkor másokat is kellene fegyelmezni,főleg a rendszeres offolokat......Nem csak bizonyos embereket.

(#55574) koxx válasza Frozen (#55573) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Felkerekítve 100MHs az ~15usd/nap, a 230 az nagyon nem jön ki 1000MHs-re.

[link] Na itt van a megoldás, 5500MHs teljesítmény és csak 1,4milla. Ha ilyen jól teker miért adja el? ennek akkor elvileg 825usd-t kéne hoznia naponta ami majdnem 25ezer dollár 1 hónapra vetítve. :U

(#55575) aerosmith válasza prmcsk (#55572) üzenetére


aerosmith
őstag

Nyugodtan hitetlenkedj, 950nel 140-150 usd körül van, ha übermákos vagy a blockokkal, akkor esetleg felmehet 170-180ra? Sztem haverod megjátszotta az évtized csúsztatását.

(#55576) Winzsolt válasza prmcsk (#55571) üzenetére


Winzsolt
aktív tag

Kicsi poolon és egy kis szerencsével elkepzelhető az utóbbi pár napban. De kB. 4 dologtól függ :)

(#55577) SzlobiG válasza koxx (#55574) üzenetére


SzlobiG
félisten

Az a komment mindent visz. :DD

(#55578) AAntii válasza koxx (#55574) üzenetére


AAntii
őstag

Ltc miner...

"Az amatőrnek ihlet, a profinak előleg kell."

(#55579) prmcsk


prmcsk
addikt

Válasz sokaknak: Én is kételkedtem. Bármennyire fut most, azért az combos...felhívtam, közben mondta persze, hogy hiveon-on pillanatnyiban látja...

"Azé lesz egy ország, aki teleszüli". Kezdek aggódni magamon. Ha a katicabogarat hasznosabbnak tartom, mint a krumplibogarat, már rasszista vagyok ?

(#55580) aerosmith válasza koxx (#55574) üzenetére


aerosmith
őstag

Ez egy BTC miner. Megeszik 1000W-ot cserébe tud 500-600MH/s-et vagyis egy év alatt a hasznod kb. 150k HUF. Így egy év alatt visszahozod a beruházásod és kerestél 100ezret.
Év üzlete. :DDD
Már kibeszéltük, hogy akkor adják el a használt ASICot amikor már nem éri meg futtatni.

(#55581) aerosmith válasza prmcsk (#55579) üzenetére


aerosmith
őstag

akkor tolhatja a screenshotot.

(#55582) koxx válasza aerosmith (#55580) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Akkor 1,4-ert bestbuy :D

(#55583) Kiskokó válasza SzlobiG (#55563) üzenetére


Kiskokó
veterán

Szerintem nem lesz nagyon esés,de ha mégis akkor is rövidtávú csak... hónap végére 3K lesz az ETH (remélem ;] )

Amúgy én is Windows alól bányászok. Nem tudom mennyire kellene félnem.

szerk
Nekem a kalkulátor szerint most vissza esett a 900+$ 780$-ra :DDD

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#55584) Puffocska


Puffocska
tag

Neki futnék megint, hátha sikerül megoldani a kérdést:

Változatlan feltételek mellett mi az oka a fent jelölt kliens oldali hashrate csökkenésnek? Változatlan GPU/Mem értékek mellett, azonos hőmérsékleten, kliens végig futott, gép lezárva, 26,3MH/s után 20,7MH/s-re csökkent. Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#55585) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Stét

Nem tudom hanyan vagyunk Binance-on de megint van egy idegesítő "hibája".
A wallet overview felületen látom a coinokat és ha rámegyek kiírja $-ban az értéküket. De nem fér ki mind és ha rámegyek a pluszra akkor átdob az accoun/main oldalra az overviewon belül a fiat and sport fülre. Na ott meg a sorokban a végén csak BTC-ben írja ki az értékét.
Hogyan tudom meg a $ értékét gyorsan annak a coinnak ? :B
Ez a wallet része nekem kezdőnek is, egyértelműen hiányos meg nem logikus szerintem. (vagy én vagyok hülye, simán előfordulhat)

Köszi ha valaki tud valami tippet.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#55586) Kiskokó válasza Puffocska (#55584) üzenetére


Kiskokó
veterán

Én mint laikus, csak egy felvetésként simán gondolnék arra hogy kezd halódni a VGA-d és azért csinál ilyet. Persze ez csak egy lehetőség. Nekem elsőre ez "kézenfekvő"
Ha tudsz adj rá még a ventilátora , minél hűvösebb legyen a kártya és teszteld úgy minél tovább, hogy csinálja-e.

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#55587) Puffocska válasza varmi2 (#55492) üzenetére


Puffocska
tag

Köszi, írok, ez már egész jónak tűnik. Neked állandó egyébként a kliens oldali MH/s érték, vagy változik?

(#55588) Puffocska válasza SzlobiG (#55493) üzenetére


Puffocska
tag

Köszi, megnéztem a videót, de nem sikerült megoldani az alapján, mert ugyan módosítottam, de a vírusírtót nem akartam kigyilkolni.
Viszont ez a beállítás megoldotta a kérdést:

Viszont így sikerült az rxboost és a gt, bár ezzel is ugyan úgy ingadozik a kliens oldali MH/s érték :W :O

(#55589) Puffocska válasza Kiskokó (#55586) üzenetére


Puffocska
tag

Köszi, 62 fokon vagyok, 890RPM mellett. Szerintem nem ezzel lesz a gond sajnos.... :U :(

(#55590) Kiskokó válasza Puffocska (#55589) üzenetére


Kiskokó
veterán

Egy próbát szerintem simán megérni, mit vesztesz vele ? De te tudod. Milyen VGA?
Én egyéni meglátásom, hogy 60fok a max ami még nyugodt vagyok, hogy állandó hőfoknak jó.Persze kártya függő. De amióta a 3080-nál kiderült ez a memória hőfok dolog, már nem lehet semmit tudni.
Na mind1, sok sikert.

Koxx :
Mindig elfelejtem, kérlek áruld már el mi ez a beteg avatarod ? nagyon nagy!! :D
Na kérdezd miért Half-Life feeling ugrik be valamiért :D

Ja meg az a helikopteres hasonlatod nagyon avíttas már ;) :P

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#55591) Puffocska válasza Kiskokó (#55590) üzenetére


Puffocska
tag

Radeon RX 580 8GB Sapphire Nitro+ a kártya. GPU-Zben vizsgálva a historikus grafikont nincs változás a hőfokban, és napközben videókonferencia alatt is tudott 26MH/s felett, amikor le volt zárva a gép meg leesett.
Egyébként a HD webkamera + videókonf dobott +13-14 fokot a GPU-n, de pl a kliens hash nem esett vissza.

[ Szerkesztve ]

(#55592) Kiskokó válasza Puffocska (#55591) üzenetére


Kiskokó
veterán

"GPU-Zben vizsgálva a historikus grafikont nincs változás a hőfokban,"
Pont ez miatt gondolnám, hogy nyűglődik a VGA. De mondom én laikus vagyok. Bár azt vallom józan paraszt ész elég nagyon sok mindenre.
Sajnos ismerek jó pár diplomás embert akinek ez nincs meg, és sajnos látszik is rajta, hogy hiába tanult ember ha úgy alapból "nem okos" vagy hogy mondjam :D nem életrevaló na
Szóval csak védem magam, hogyha hülyeséget mondanák mégis :) Bár nyilván ha nincs rá szükség nem szólok, csak szólj. Ilyenből nem csinálok problémát :D

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#55593) q765 válasza koxx (#55574) üzenetére


q765
tag

Ez Litecoin bányász. Csak azt tudja bányászni. Vagy hasolnó elhanyagolható algókat.
Bitcoint az S széria tud, E széria meg ETH-t.

[ Szerkesztve ]

(#55594) Powerer


Powerer
tag

Nicehash-ről
https://www.youtube.com/watch?v=U84YrOKHd04

(#55595) Reggie0 válasza koko52 (#55565) üzenetére


Reggie0
félisten

Ez a resze megvan, en a tapasztalataidra lettem volna kivancsi, hogy miert jobb, mivel szivtal mashol, vagy miert ez a velemenyed.

(#55596) #68216320


#68216320
törölt tag

Tudnátok ajánlani olyan poolt, ahol ETH wallet-be lehet a kibányászott ETH-t gyűjteni és 1 kártyás bányászat mellett sem kell 1 hónap, ha esetleg mégis ki szeretném utalni?

(Alkalmi bányász lennék, inkább gyűjtögetném az eth-t.)
Most nicehash-t használok, de nem akarok btc-ben coin-t.

[ Szerkesztve ]

(#55597) tlac válasza #68216320 (#55596) üzenetére


tlac
nagyúr

ethermine-t nézd meg
[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

(#55598) #68216320 válasza tlac (#55597) üzenetére


#68216320
törölt tag

Köszi, megnézem.
Milyen/melyik wallet-et érdemes használnom?

(#55599) mZoleee válasza #68216320 (#55598) üzenetére


mZoleee
senior tag

Szerintem a MyEtherWallet a legegyszerűbb. Van mobil app is, és szerintem elég jól átlátható. (én is azt használom)

(#55600) #68216320 válasza mZoleee (#55599) üzenetére


#68216320
törölt tag

Ez valami felhő alapú wallet?
Igazság szerint a szoftveres, saját gépen tárolt wallet-eket részesítem előnyben.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.