Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22401) LLam


LLam
senior tag

Mi történik az ETH-tel?? Csak ma € 21,5-ről felkúszott 27-re. (eddig)

Stay hungry!

(#22402) Simi37 válasza LLam (#22401) üzenetére


Simi37
őstag

Na akkor kicsit hamar adtam el :/

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#22403) ff-thomas válasza Hurkafej (#22399) üzenetére


ff-thomas
aktív tag

bitcoin ATM-ből ki tudod venni a HUF kp-t (https://www.mrcoin.eu/hu/atm)

find a way or make one..

(#22404) Elbandi válasza ff-thomas (#22403) üzenetére


Elbandi
aktív tag

szep fee-vel dolgoznak, szo se rola.... kb 50Eur diff van egy fraken arhoz kepest... :(((

(#22405) Hurkafej válasza D@reeo (#22400) üzenetére


Hurkafej
aktív tag

Köszi, jelenleg ezt a módszert próbáltam ki.
Krakenről mennyi idő alatt jut el egy OTP-s számlára az utalás általában?

ff-thomas: Ritkán járok arra mostanában.

[ Szerkesztve ]

(#22406) echo001 válasza Hurkafej (#22405) üzenetére


echo001
aktív tag

max 3 munkanap . udv de volt mar 12 ora is.

Echo

(#22407) ff-thomas válasza Elbandi (#22404) üzenetére


ff-thomas
aktív tag

ijjnye, az durva. mondjuk érdemes a tranzakció költséget is számolni, ha végül a bankszámládról is ki akarod venni. meg kérdés, h mekkora összeg kivételéről beszélünk. és h mennyire fontos az anonimitás, vagy nem bánod, ha a számládra érkezik a zseton.

használ valaki bitcoin-os prepaid kártyát itthon? uquid esetleg?

find a way or make one..

(#22408) Martin97 válasza Hurkafej (#22405) üzenetére


Martin97
aktív tag

Szia!

Délelőtt 10-körül kiutaltam, délután 2 körül a számlámon volt.

(#22409) ginyor válasza ff-thomas (#22407) üzenetére


ginyor
csendes tag

En hazsnalok.

(#22410) Dexar007


Dexar007
veterán

Mi folyik itt Gyöngyösön?! Kutyacoint is tessek szepen pumpalni!:D

Give me your cum,bull!

(#22411) deadwing válasza Dexar007 (#22410) üzenetére


deadwing
addikt

Van még kutyapénz? Nemár :)

60Hz = lakossági frissítés :) Jabarkas!

(#22412) janos666 válasza deadwing (#22411) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Most döbbenj meg: még mindig van LiteCoin. :Y

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#22413) Dexar007 válasza deadwing (#22411) üzenetére


Dexar007
veterán

A legjobb pez' a kutyapez'. ;] Tessek csak tessek!

Give me your cum,bull!

(#22414) ff-thomas válasza ginyor (#22409) üzenetére


ff-thomas
aktív tag

És mik a tapasztalataid vele?

Más: mi a fene történt a zíkessel? 75USD??

find a way or make one..

(#22415) ff-thomas válasza ff-thomas (#22414) üzenetére


ff-thomas
aktív tag

bocs, már 79$

find a way or make one..

(#22416) Simi37


Simi37
őstag

ETH szépen felment : o

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#22417) janos666 válasza Simi37 (#22416) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Nézd meg a DASH-t (bele sem merek gondolni, hogy mennyi DRK-m volt pár éve).

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#22418) Dexar007 válasza janos666 (#22417) üzenetére


Dexar007
veterán

Jo erzes mi? En 4 dollarnal akartam az osszes btc-met ETH-ba forgatni. ;] Most mar csak a kutyacoinban bizhatok. :DDD

Mondjuk a litecoin is volt 50 kornyeken..az se lenne rossz^^

[ Szerkesztve ]

Give me your cum,bull!

(#22419) AnonyX


AnonyX
tag

Vásárolt-e valaki Kush Coint? Esetleg ZDASH-el üzleteltek-e? Mert egészen szép pumpok szoktak lenni rajta időnként.

(#22420) Mesterlovesz válasza ff-thomas (#22407) üzenetére


Mesterlovesz
aktív tag

Az uquid sajnos megbízhatatlan, nincs elég háttér fedezetük, hogy rendben fel tudjad tölteni a kártyádat, nálam kétszer is előfordult, hogy átváltottam az oldalon az etc-met és nem tudta feltölteni az eurót a kártyámra, mert nem volt fedezet az ő bankszámlájukon.
Én most Cryptopay-es kártyát használok, az eddig még egyszer sem hagyott cserben, de azért figyelek, hogy kb. 10ezer Ft-okat teszek csak rá, egy egy vásárlásnyit egyszerre, nem szeretnék befürödni.

2014 január óta bányász és kriptoérme szakértő

(#22421) ff-thomas válasza Mesterlovesz (#22420) üzenetére


ff-thomas
aktív tag

Hm.. az nem jó, ha ennyire megbízhatatlanok ezek a szolgáltatók.

A neteller kártya lehet még jó, náluk nem lesz probléma. Csak 1% fee-t levonnak a bitcoin-os feltöltésre. Altcoint nem fogadnak.

[ Szerkesztve ]

find a way or make one..

(#22422) Dexar007


Dexar007
veterán

;]

Give me your cum,bull!

(#22423) deadwing


deadwing
addikt

Lámakérdés következik :)
cryptopay plasztikkártyát ha igényelek, a 15 eurós díjhoz kell fent legyen euró is vagy elég ha csak btc-vel töltöm fel? :)
Továbbá ennyi csak a kártya költsége, vagy postázásra is lesz valami további költség?

Azt se mtudom, hogy itt mi különbözteti meg a pénzfelvételt a shoppintól?
Mert az kicsit durva lenne, hogy minden vásárlásnál a %-on felül még levon majdnem 3 eurót...

[ Szerkesztve ]

60Hz = lakossági frissítés :) Jabarkas!

(#22424) janos666 válasza deadwing (#22423) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Benne van a posta a kártya árában. De van fizikai és virtuális kártya is, nyilván a plasztik a drágább.

Bármikor tehetsz be BTC-t, vagy EUR/USD/GPB-t az náluk vezetett számláidra, amit használhatsz kártyavásárlásra, kártyafeltöltésre, de gyakorlatilag akár még nem-spekulatív kereskedésre is (pl. betesztel EUR-t átutalással és kiveszel BTC-t, vagy a kártyád helyett egy másik bankszámládra utalod ki az EUR-t, amit a BTC-ért kapsz, stb, bár erre nyilván sokkal jobb a Bitstamp, Kraken, stb, de a lényeg hogy viszonylag rugalmas).

A díjak le vannak írva, kártyafeltöltéskor kínál egy BTC/EUR árfolyamot, amit vagy elfogadsz meg visszavonhatod a feltöltést (nem a legjobb az árfolyam, de a Coinbase se és az ATM szerű automaták sem szeretetszolgálatok). Vásárláskor tűrhető az EUR/HUF árfolyam és 3% a fee, csak a készpénzfelvételnek van valami extra díja, de azt még nem is próbáltam ki (az úgyis mindig szar minden ilyen kártyával, inkább mindig erről vásárolok, mikor van rajta pénz, és olyan helyen költök, ahol elfogadnak kártyát).

Addig elégedett voltam velük, míg kifutottam az anonim keretből, de a KYC ellenőrzés borzalmas élmény. Többször is visszadobták a cuccom, mert nem volt tű éles a kép. Szét kellett tweak-elnem a SOHO multifunkciós scaner driver-ét, hogy kikapcsoljak minden szar automata "képjavítót", és tényleg szép "nyers" scan-eket küldjek nekik (nem is tudtam, hogy képes ilyenre a scaner-em, még sohasem ástam bele magam ennyire, mert nem volt rá szükségem, de találtam egy "expert" módot, ahol kilőhettem minden fost), pedig még sohasem problémázott az alapértelmezett gagyi (túlélesített, túlexponált, zajszűrt, stb, szóval a szokásos...) minőségen semmi hazai kormányhivatal/hatóság, akiknek küldtem valamit.
Aztán mikor már tényleg gyönyörű scan-eket küldtem, valami más hülyeséget adtak indoknak, hogy miért nem jó. Ekkor jól lebasztam a support-ot, hogy most már elegem van és magyarázzák meg érthetően, hogy valójában mi a bajuk a pofámmal. Erre pár órán belül válaszoltak, hogy megnézik mi van, majd másik pár óra múlva elfogadták a cuccokat, viszont innen még további 10 napot ülhetnek rajta, mire a bankjuk is elfogadja (és gondolom akár még vissza is dobhatja bármi kamu indokkal is). Ez úgy két hete gördül (mondjuk az elején nem siettem vele, ráérősen pár naponta próbáltam újra).

Egyszerűbb lett volna egy másik IP címről és másik levelezési címre kérni egy új kártyát (de előre nem tudtam).

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#22425) deadwing válasza janos666 (#22424) üzenetére


deadwing
addikt

:R
Hm.
Akkor az a 2.25 euró az micsoda? Kp felvételi díj lehet?
Én amúgy azt hittem, hogy vásárláskor a mindenkori btc árfolyamon dolgozik. :)
Számomra az valahogy logikusabb... De ezek szerint ahogy feltöltöd már akkor átváltódik euróvá a btc?
Mondjuk így se rossz, legalább tudja az ember, azonnal, hogy mennyi van a bukszába' :)

A validálós tortúrának nem örülök :(

[ Szerkesztve ]

60Hz = lakossági frissítés :) Jabarkas!

(#22426) P3Dr0 válasza deadwing (#22423) üzenetére


P3Dr0
senior tag

Rabló banda.........

(#22427) janos666 válasza deadwing (#22425) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

ATM készpénzfelvételi díj, mikor betámadod a "falat" és papírlapokat kapsz. :DDD

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#22428) CocooN-z válasza janos666 (#22424) üzenetére


CocooN-z
őstag

Szia! Köszi az infókat. Pont én is elgondolkodtam egy plasztik rendelésén, de ez így tényleg nem jó.
Korábbi hsz.- ok ból kiindulva regeltem és terveztem hogy fogom használni, miszerint anonym..volt.. de ez akkor már a múlté... Mennyire ""hátrány"" ha ID val igazolod magad? -Tudom megint a paranoia, de ez sztem köztünk "normális"- Mégis csak az anonimitás miatt volt vonzó.

Persze ott a másik oldala is: Hogyan és Ki tudná lekövetni, bizonyítani, miért és minek...
Örök téma tudom

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#22429) ff-thomas


ff-thomas
aktív tag

Szívesen cserélem az alábbi kártyákat RX470 vagy 480-asokra (vegyesen is, márka, típus, RAM nem számít).

"6db R9 kártya 6db RX kártyáért" a jelige :)

MSI 390 8GB
MSI 390X 8GB
Sapphire 390X 8GB
Sapphire 390X 8GB
XFX 380X 4GB
XFX 380X 4GB

A kártyákat nyáron vettem, gari tehát még van, hibátlanok, csak a fogyasztás miatt nem ideálisak nekem. Aki munkahelyen üzemeltet, vagy más miatt nem számít a fogyasztás, az jobban jár velük. :))

find a way or make one..

(#22430) deadwing válasza ff-thomas (#22429) üzenetére


deadwing
addikt

Én is elszórtam ezeket, jön a nyár :)

60Hz = lakossági frissítés :) Jabarkas!

(#22431) ff-thomas válasza deadwing (#22430) üzenetére


ff-thomas
aktív tag

Ja hát igen. A fogyasztással együtt a fűtőérték is nagyobb :D

find a way or make one..

(#22432) deadwing


deadwing
addikt

Új nicehash miner! Nagyon pazar!
Szépen mutatja az efficiencyt és nagyon igazatok volt! Power limit csökkentéssel nagyon szép fogyasztásokat lehet elérni :)
Csuhajja! :DDD

60Hz = lakossági frissítés :) Jabarkas!

(#22433) Szoszo94 válasza deadwing (#22432) üzenetére


Szoszo94
őstag

Ez a miner BTC-t bányászik? Nem ismerem a programot, ezért kérdem :)
Jelenleg ETH-t kaparok Claymore minerrel, 30MH/s sebességgel, 115W-os GPU fogyasztással, egy kártyával. Van jelenleg ennél jobb alternatíva? Most elég szépen felment az ára, múlt hónapban még 1ETH/12$ árfolyamon adtam el, most meg már 45$ és afölött mozog :Y

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#22434) Dexar007 válasza Szoszo94 (#22433) üzenetére


Dexar007
veterán

Litecoin is volt 50 dolcsi kornyeken.. ;]

Give me your cum,bull!

(#22435) Szoszo94 válasza Dexar007 (#22434) üzenetére


Szoszo94
őstag

Persze, meg a BTC is 200-on :P
Na de a kérdésem a jelenre vonatkozott, ti mit bányásztok? :)

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#22436) Dexar007 válasza Szoszo94 (#22435) üzenetére


Dexar007
veterán

A gond az,hogy az ltc azota se volt meg a kornyeken se..

Give me your cum,bull!

(#22437) deadwing válasza Szoszo94 (#22435) üzenetére


deadwing
addikt

Én nicehash és csak az equihash van bepipálva.

60Hz = lakossági frissítés :) Jabarkas!

(#22438) ff-thomas


ff-thomas
aktív tag

a poloniex-ről lehet közvetlenül bankszámlára utalni, ha átváltom pl. a BTC -t USDT -re? ha igen, hol van ez a funkció? a Balances -nél az USDT Withdraw rész nem úgy tűnik, mintha erre szolgálna.

find a way or make one..

(#22439) Szoszo94


Szoszo94
őstag

Egy olyan kérdésem lenne, hogy jelenleg Kraken-t használok ami az ETH-t egyből ki tudja utalni SEPA-n a számlámra, viszont tudtok-e olyan walletet ahol ugyan ez megoldható lenne PayPal-re? Nem szeretném, hogy a számlán nyoma legyen ilyenfajta pénzmozgásnak :)

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#22440) Dexar007 válasza Szoszo94 (#22439) üzenetére


Dexar007
veterán

Anycoin?

Give me your cum,bull!

(#22441) Szoszo94 válasza Dexar007 (#22440) üzenetére


Szoszo94
őstag

Holnap utána nézek :R

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#22442) haxiboy válasza Szoszo94 (#22439) üzenetére


haxiboy
veterán

Vagy egy Cryptopay, Xapo, Uquid?

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#22443) Szoszo94 válasza haxiboy (#22442) üzenetére


Szoszo94
őstag

Na most aztán kaptam lehetőségeket :DDD Köszönöm! :R Még nem tudtam utánuk nézni, hétvégén lesz időm rá talán :K

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#22444) mepet


mepet
addikt

Most először sikerült hozzájutnom RX480-hoz. 4GB-os Hynix 1750MHz.
Flashelés még nem került sorra. Tudtam, hogy főleg csak a memória sebessége számít, mégis meglepődtem, hogy alapbeállítások mellett ETH only módban pontosan ugyanolyan gyors, mint az 1750MHz-es Elpida ramos gyári BIOSos RX470...

Merem remélni, hogy ez a Hynix nem az RX470-esekben is használt 1650MHz-es cucc gyári tuninggal 1750-re...

(#22445) janos666 válasza mepet (#22444) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Én a Hynix RAM-os RX480 és GTX1070 kapcsán figyelgettem, hogy mindkettőből 29-30 Mhps-t tudtam kihozni, csak utóbbiból jóval egyszerűbben (a Geforce-on még amúgy se lehet, viszont nem is kell ehhez piszkálni a VBIOS-t, míg a Radeon-on nem árt szűkíteni az időzítéseket), és a fogyasztás is jobb egy picit, cserébe viszont sokkal drágább (de vegyes használatnál játékra sokkal jobb).

Általában a Hynix a legjobb választás. A Samsung néha gyorsabb (tuninggal), de sokszor nehezebb látatlanban megtalálni (pl. a Sapphire RX470-ekkel lottóztam, hogy melyik lesz: Samsung vagy Elpida, míg minden RX480-as kiszámíthatóan Hynix volt, ami hozzám került). Általában az Elpida a lassabb (feltéve, hogy közel azonos gyári órajelhez volt párosítva, és mindkettőt tuningolod).

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#22446) Szoszo94 válasza janos666 (#22445) üzenetére


Szoszo94
őstag

Nekem Samu VRAM van rajta, ezt tudtam kihozni belőle :)

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#22447) deadwing válasza janos666 (#22445) üzenetére


deadwing
addikt

Ti nem tudjátok, hogy nvidiát kell venni? :DDD

60Hz = lakossági frissítés :) Jabarkas!

(#22448) haxiboy válasza Szoszo94 (#22443) üzenetére


haxiboy
veterán

Cryptopayt ajánlom. Virtuális kártyájukat már használom, illetve ez az Uquidnál is jól működik. Plasztik kártyákból viszont a srácok szerint még nem volt panasz, a többire már igen.

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#22449) D@reeo


D@reeo
aktív tag

LTC-vel mi a =%$X### történt?

(#22450) haxiboy válasza D@reeo (#22449) üzenetére


haxiboy
veterán

Szerintem nagyon sokan használják ugyanazt a botot, így könnyen megy a pump/dump. :U

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.