- Egyedül?!
- sziku69: Szólánc.
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- sh4d0w: Árnyékos sarok
- Ivqkzy-: 2. gépem
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- ldave: New Game Blitz - 2025
- hdanesz: Elektromos autózás - első élmények
- droidic: EA GAMES – élő emberrel a supportban 2025 ben
-
LOGOUT
A Linux Mint bemutatása
Új hozzászólás Aktív témák
-
#63718632
törölt tag
válasz
ubyegon2 #10741 üzenetére
Ezt így gondolom én is és amikor több linux van egy lemezen nálam. Akkor ezt a megoldást használom, egy grub a lemezen, a többi linuxé meg a gyökér partícióján. Ámbár uefi-s környezetben ezt még nem csináltam, hogy több linux egy lemezen.
Viszont itt a kérdezőnek két külön lemezen van a két rendszere, a saját homogén könyvtár és partíció szerkezetével. Ezért mondom azt, hogy elég lenne egy grub update a linuxos rendszeren. Igazából nem változik külön-külön semmi, csak most egy hardver környzetebe kerülnek.
Arról mondjuk nem tudunk semmit, hogy a két rendszer megegyezik-e abban, hogy mindkettő legacy bootos vagy uefi bootos. Ebben az esetben nem sok tenni való van, az új konfigon is ezt kell beállítani.
Akkor kell valamelyiket újra húzni vagy ha lehet konvertálni, ha az egyik legacy-s a másik meg uefi-s környezetből jön.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
A topik célja: Segítségnyújtás a Linux Mint-et használó kezdők és haladók valamint a még csak azzal ismerkedők számára.
Kérdés előtt olvasd el a topik összefoglalóját! -> [link]
- Számlás!Steam,EA,Epic és egyébb játékok Pc-re vagy XBox!
- Windows, Office licencek kedvező áron, egyenesen a Microsoft-tól - Automata kézbesítés utalással is!
- Windows 10 11 Pro Office 19 21 Pro Plus Retail kulcs 1 PC Mac AKCIÓ! Automatikus 0-24
- Adobe Előfizetések - Adobe Creative Cloud All Apps - 12 Hónap - NYÁRI AKCIÓ!
- Windows 10 11 Pro Office 19 21 Pro Plus Retail kulcs 1 PC Mac AKCIÓ! Automatikus 0-24
- AKCIÓ! Apple Macbook Pro 16" 2019 i9 9980HK 64GB DDR4 1TB SSD Radeon Pro 5500M garanciával
- Azonnali készpénzes AMD Radeon RX 5000 sorozat videokártya felvásárlás személyesen / csomagküldéssel
- A Panasonic Toughbook CF-54 i5-5300u i5-6300u TN, IPS touch Budapest, MPL Foxpost
- VÉGKIÁRUSÍTÁS - REFURBISHED - Lenovo ThinkPad 40A9 docking station
- BESZÁMÍTÁS! MSI Z390 i5 9400F 16GB DDR4 512GB SSD RTX 2060Super 8GB Corsair Carbide Series 200R 600W
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest