Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6251) Aryan válasza #35090688 (#6249) üzenetére


Aryan
senior tag

Én oprendszer nélküli Y580-ast vettem, egy 120gb Kingston msata-s ssd van a gépben. Win8.1 van a gépen ami csinált egy rejtett particiót és természetesen amin maga a rendszer. Nekem csak most BF4 van rajta a gépen, de anno 60gb-os ssd-n a bf3+összes dlc-vel már kevés volt :).

Neked előtelepített windowsod van, ott már más a helyzet.

Természetesen mindenkinek megvan a saját igénye, hogy mennyi helyre van szükség.

[ Szerkesztve ]

(#6252) nbware válasza #35090688 (#6249) üzenetére


nbware
senior tag

Nekem csak 3db partícióm van.
- 300 Mb helyreállítási
- 100 Mb EFI rendszerpartíció
- 118Gb a többi

Igaz nekem nem win8 lett véve a gép, hanem csak DOSsal, mivel van/volt windows 8am eredetibe. :)

windows mappa 20Gb
program files 5Gb

na jó, akkor nem 90, 85 Gb ami maradna :D
A játékok meg már egy másik meghajtóra vannak telepítve.

Lenovo y720, Samsung S8, Iphone 7

(#6253) nbware válasza #35090688 (#6250) üzenetére


nbware
senior tag

Meg azóta vettem bele egy 60 gigás msata-t is, azon csak a rendszer van és a 128 gigás ssd meg a játékok és minden más. Az 1 terrás vinyón meg minden, ami nem annyira fontos, játékok, képek, stb.

Lenovo y720, Samsung S8, Iphone 7

(#6254) #35090688 válasza nbware (#6253) üzenetére


#35090688
törölt tag

Na látod, akkor csak kiderült hogy mi az eltérés oka. Csodák nincsenek. :)

Amikor javaslatot tettem Attilának, azt feltételeztem, hogy ő is előtelepített Windows 8-cal veszi a gépet, és ő is meg akarja tartani a gyári helyreállítási lehetőségeket, rendszerpartíciókat. Ha ezt teszi, akkor ugyanabban a cipőben fog járni mint én.

De természetesen te csinálod jól, és a mai tudásommal már én is biztosan operációs rendszer nélkül venném a gépet. De hát most már abból kell megélni, ami van. ;)

(#6255) #35090688 válasza nbware (#6253) üzenetére


#35090688
törölt tag

Beszélgettünk a külső monitor problémáról. Azt tervezem, hogy a héten beviszem a gépet a munkahelyemre, és ott rá tudok kötni egy 1360x768-as monitort. Tesztelem vele a Battlefield 3-at, hogy mi történik, ha külső monitorral játszom, nem pedig a saját full HD-s kijelzőjén. Ha gyorsul, ahogy remélem, akkor simán megéri vásárolnom akár újonnan, 25 eFt-ért egy ilyen monitort, plusz fillérekért egy klaviatúrát, hogy még akár évekig játszhassak ezen a gépen, ne kelljen egyhamar cserélni. Merthogy nem volt olcsó. :(

[ Szerkesztve ]

(#6256) nbware válasza #35090688 (#6255) üzenetére


nbware
senior tag

Oks, csak majd szerintem ne hajtsd le a kepernyojet a laptopnak, mert jobban melegszik szerintem.

[ Szerkesztve ]

Lenovo y720, Samsung S8, Iphone 7

(#6257) #35090688 válasza nbware (#6256) üzenetére


#35090688
törölt tag

Nos, hát kipróbáltam, hogy mi történik, ha a Full HD-s kijelzővel megáldott laptopomra külső 1366x768-as monitort kötök, és azon játszok. Érdekes tapasztalatokat szereztem.

A képkockaszám (FPS) természetesen majdnem a duplájára nőtt. Ez nem lepett meg, erre is számítottam. A monitor csatlakoztatásakor a laptop a saját LCD kijelzőjén is visszavette a felbontást (kutyát se érdekli, nem azt nézem), így valóban a videokarinak már kevesebb képpontra kell számolni. Ami konkrétan a Battlefield 3-at illeti, eddig (Full HD-n) csak minimális grafikus beállításokkal tudtam játszani, és elérni a szükséges kb. 35 FPS értéket. Ezzel szemben külső monitorral még HIGH beállítás mellett is megvolt a 45-50 FPS. Az Ultra beállítást el kell felejteni, mert ott már bekapcsol egy olyan élsimítási eljárás, ami pillanatok alatt lenyomja a víz alá a videokártyát.

A célomat tehát lényegében elértem.

Mégsem vagyok teljesen elégedett. Ennek az az oka, hogy egy olyan külső monitoron, aminek jóval kisebb a felbontása, a képátlója meg jóval nagyobb mint a laptop saját kijelzője, sokkal nagyobbak a képpontok, ezért lényegesen "durvább", határozottan csúnyább kép, annak ellenére, hogy ugye a monitor natív felbontását használtam. A full HD felbontásnál élsimítás alig szükséges, most azonban annyira feltűnően fűrészfogasak lettek a kontúrok, hogy jóval erősebbre kellett állítanom az élsimítást. Ez viszont erőforrásokat köt le, és tőle életlenebb, homályosabb a kép. Szerintem egyszerűen arról van szó, hogy hozzászokott a szemem a full HD felbontáshoz, és ehhez képest most ez a "nagyobb képátló + kisebb felbontás -> nagyobb képpontok" szituáció ultragagyinak tűnik. Valószínűleg aki mindig is 1366x768-as felbontást használt, az nem értené, hogy mi a franc bajom van. Hasonló szituáció, mint amikor vettem magamnak egy LCD TV-t a képcsöves helyett, majd két hét múlva, amikor meglátogattam anyámékat, és leültem az - egyébként méregdrága, 100 Hz-es - képcsöves TV készülékük elé, akkor azonnal kijött belőlem, hogy "Jézusom, mi ez a szar?". Pedig előtte semmi bajom sem volt a képcsövessel. Az ember szeme hamar hozzászokik a jóhoz.

Szóval, most én úgy látom, hogy ha tudok szerezni valahonnan óccsón, használtan egy ilyen monitort, akkor érdemes lenne megvenni, de 25-30 eFt-ot fizetni érte újonnan kizárt dolog. Annyit nem ér az ügy.

(#6258) Aryan válasza #35090688 (#6257) üzenetére


Aryan
senior tag

Érdekes, hogy külső megjelenítővel gyorsabban futnak a játékok, mint belsővel. Én is elgondolkozok valami monitor vásárlásán, BF4-nek nem árt a több fps. Grafika annyira nem izgat, notinak 1080p-s a kijelzője, de 1366x768-ban játszok. Én a noti kijelzőjén is láttam, hogy nem árt ilyen kis felbontásban az élsimítást bekapcsolni, de multiba úgy sem a grafikát nézem.

Köszi a tesztet!

(#6259) feco93


feco93
tag

Sziasztok

Egy olyan kérdésem lenne hogy a Windows (Win 7) frissítette magát és azóta nem indul el vagyis elindul de a Windows logó után kék halál ezzel a szöveggel:

000021a (fatal system error) the verification of a knowndll failed. system process terminated unexpectedly with the status of 0xc0000012f (ox09c53750 0x00000000). the system has been shut down.

Amit probáltam már:
- Windows javítása
-Csökkentet mód
-Utolsó helyes konfiguráció

A fő problémám hogy a rendszer az ssd-én van s kellenének róla mentések. Esetleg valakinek ötlet hogy lehetne helyrehozni? :)

(#6260) Feenyx


Feenyx
aktív tag

Sziasztok!

Szeretném kitakarítani a gépet egy kicsit, mert mostanában a szokásosnál jobban melegszik, ugyanolyan felhasználás mellett. Csak a port szeretném kitisztítani belőle, a kérdés tehát, hogy gari vesztéssel jár-e a művelet, illetve mennyire kell megbontani a gépet?

(#6261) Impressa válasza Feenyx (#6260) üzenetére


Impressa
őstag

Szia!
Nem jár garivesztéssel, de a teljes tisztításhoz szét kellene szedned a lapost. Én pont minap portalanítottam ki a vasat egy kézi kompresszorral és egy porszívó segítségével. Sokat segített rajta. :D Ha a ventilátort is ki szeretnéd szedni, akkor ki kell venned az alaplapot is. :( A régi szép idők, mikor az alsó burkolat eltávolításával, rögtön hozzáfértél a ventihez. :K

Kávégépek szervizelése. :) Jura, Melitta, Saeco stb. 705077032

(#6262) Feenyx válasza Impressa (#6261) üzenetére


Feenyx
aktív tag

Akkor szerintem marad itt is a porszívó :D Darabokra nem akarom szétszedni :D

(#6263) kalozhun100


kalozhun100
őstag

Hello! Mos akarom felrakni a laposomra a Windows 8-at. 1TBos hdd van benne. Csinálok egy particiót amin a holmiaim vannak. Valami tanács hogy még mire kel ügyelnem? Uefibe fel lehet rakni? érdemes?

Samsung Galaxy S7 Edge

(#6264) Impressa válasza Feenyx (#6262) üzenetére


Impressa
őstag

Legyél kitartó, mert amit a kompresszorral fújtam ki, az nem jött volna ki porszívóval sem. Az lenne a legjobb, ha nem csak szívni, hanem fújni is tudja a levegőt a porszippantyú. :D

Kávégépek szervizelése. :) Jura, Melitta, Saeco stb. 705077032

(#6265) Adam333


Adam333
tag

Lenovo y580-am nem ismeri fel a gtx660m dedikált vga-t. Csak az integráltat, így ahogy telepítem rá az nvidia drivert, azt írja ki, hogy: graphic driver could not find compatible graphics hardware.
Nem tudjátok mi lehet a gond?

(#6266) Adam333


Adam333
tag

Se aida, se everest nem érzékeli.

(#6267) Feenyx válasza Adam333 (#6265) üzenetére


Feenyx
aktív tag

Újraraktad a gépet és utána nem érzékeli, vagy csak úgy hirtelen gondolt egyet a gép és nem látja? Jó driverrel próbálkoztál?

(#6268) nbware válasza Adam333 (#6265) üzenetére


nbware
senior tag

Ilyen nekem is volt már 1x, rakd újra a wint és így tedd fel a drivereket sorrendben: chipset, intel, nvidia, aztn jöhet a többi.

Ha új wint raksz, akkor 2db vga-t kell majd lásson. Ha már ott sem látja, akkor nagyobb a baj.

Lenovo y720, Samsung S8, Iphone 7

(#6269) Adam333 válasza nbware (#6268) üzenetére


Adam333
tag

Most raktam fel a win-t. Akkor mi lehet?

(#6270) Vigneau válasza Adam333 (#6265) üzenetére


Vigneau
félisten

Hülye kérdés lesz... Notebook-nak vagy desktop-nak való drivert szedtél le?

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#6271) Adam333 válasza Vigneau (#6270) üzenetére


Adam333
tag

Innen szedtem le mindent.
[link]

Aztán nem rég volt kinn szervizben a gép lengyelben, és persze nem csinálták meg garisan, úgyhogy én cseréltem benne hdd-t. Viszont ettől félek hogy a polákok kilopták belőle a gtx660m-et. Ha semmi se látja, se device manager, se aida, se everest. Akkor más mi lehet?

(#6272) RobinHD válasza Adam333 (#6271) üzenetére


RobinHD
tag

ez esetben szed szét, és nézd meg hogy tényleg-e a helyén van a kártya
bár elég kellemetlen lenne egyébként ha meghalt, mivel lehet ezt se csinálnák meg gariban ha már egyszer elutasították a garanciális javítást :S
szerintem próbáld még egyszer újratelepíteni, hátha

Privátra illik válaszolni! :)

(#6273) Impressa válasza Adam333 (#6271) üzenetére


Impressa
őstag

Ki nem hiszem, hogy vették, mert az alaplapra van forrasztva. Ahhoz, hogy levegyék BGA-zó gép kellene, ami elég horib áron van, ennyit nem pepecselnek vele. De ez azért elég durva, hogy bármit is teszel fel nem látszik win alatt.

Kávégépek szervizelése. :) Jura, Melitta, Saeco stb. 705077032

(#6274) Adam333 válasza Impressa (#6273) üzenetére


Adam333
tag

Próbáljam meg egy win8-al?

(#6275) modflow


modflow
veterán

A gépet hogy tudom rákötni erősítőre? A CoD Ghost -ot szeretném TV-n kipróbálni.

Oké, hogy HDMI-vel rákötöm a TV-re. Ott lesz kép. A HDMI-n megy a hang is a PC-ből a TV-be?
Mert a TV-ből meg optikai kábel az erősítőbe, de ami abból kijön az 5.1 lesz?

Mert ugye a hang útja így ez lesz: 5.1 PC-ből TV-be, TV-ből kitudja mi jön ki optikai kábelen az erősítőbe.

(#6276) Impressa válasza Adam333 (#6274) üzenetére


Impressa
őstag

Megpróbálhatod, ha gondolod, nem veszítesz vele semmit. De úgy sejtem azt a wint raktad fel, ami előtte is fent volt. A GTX 660M-nek akkor is látszódnia kell, ah nincsen fent hozzá driver.

Kávégépek szervizelése. :) Jura, Melitta, Saeco stb. 705077032

(#6277) Adam333 válasza Impressa (#6276) üzenetére


Adam333
tag

Akkor hardveri hiba, és még csak meg is szívtam, mert a garit elutasították?

(#6278) nbware válasza Adam333 (#6277) üzenetére


nbware
senior tag

Monfom, tedd fel ujra a wint, szerintem csak annyi van, hogy szarul kezelte le a win a io portot es azert nem latszik.

nekem is ugyanez volt, de egy win ujratelepites megoldotta. Tedd ujra a wint es ha akkor se megy, akkor egy bios reset esetleg.

Lenovo y720, Samsung S8, Iphone 7

(#6279) Adam333 válasza nbware (#6278) üzenetére


Adam333
tag

Igazából eddig win 7 ultimate meg win 7 essentials volt rajta, de most win 7 pro ment rá. Elképzelhető hogy az nem kezelné jól? Ekkora különbségek vannak a 3 op rendszer között?

Különben az hogy a device manager nem mutatja, az konkrétan nem azt jelenti hogy nincs is ott?? Annak elvileg mindent mutatnia kéne ami rá van kötve vmien buszra.

(#6280) Vigneau válasza Adam333 (#6271) üzenetére


Vigneau
félisten

Én ezt használom hozzá.

BIOS-ban be van állítva a VGA switchable?

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#6281) Adam333 válasza Vigneau (#6280) üzenetére


Adam333
tag

Be van állítva... De nem tudok feltenni semmien nvidia drivert, mert kiírja hogy nincs nvidia gpum.

(#6282) modflow válasza modflow (#6275) üzenetére


modflow
veterán

Na jó lett. Rájöttem, hogy van rajta digitális kimenet, csak kell hozzá spéci pöcök, hogy bele lehessen dugni a kábelt.

Viszont az Assassin' Creed IV-et eléggé gyengén viszi. :(

[ Szerkesztve ]

(#6283) kalozhun100


kalozhun100
őstag

hello, fel tudná nekem tenni egybe valaki a windows 8.1es drivereket? megköszönném.

Samsung Galaxy S7 Edge

(#6284) Classius


Classius
aktív tag

Üdv! Csak érdekesség képpen írom le, a napokban mi történt. Mivel IdeaPad családról van szó, így az itt lévőket is érintheti :)
Nővérem Lenovo IdeaPad G580-as gépének töltője egyik napról a másikra meghalt, a gép augusztusi (tehát jótállás van rá), eddig semmi probléma nem volt se vele se a töltőjével. A meghalást megelőző este volt egy kisebb áramkimaradás, arra gyanakszom, az okozhatott valami galibát a töltőben. Ma hívtam fel a 06-80/987-425 -es szervíz számot ami a jótállási papíron van, de ez az elérhetőségük megszűnt, átirányítottak a 061/ 81-55-685 -as telefonszámra, ahol nagyjából 5 perces beszélgetésben ismertettem a problémát, kértek egy elérhetőséget, telefonszámot, e-mail címet, aztán közölte velem, hogy 5 munkanapon belül küldenek ingyen egy másik töltőt. Kellemes meglepetés volt számomra, ugyanis azt hittem, a töltőre nem vonatkozik garancia, ezek szerint tévedtem. :)

“Nem az számít, hogy a leggazdagabb ember legyek a temetőben. Ami igazán számít, hogy úgy térjek nyugovóra éjszaka, hogy valami csodálatosat alkottunk.” (Steve Jobs) # Lenovo Y580 _ Apple iPhone 7 #

(#6285) Impressa válasza Classius (#6284) üzenetére


Impressa
őstag

:C
Na vmi pozitív írás a Lenovóról, mert az utóbbi időben elég érdekes tapasztalatokat lehetett olvasni a fórumtársak "tollából". Mindenre van garanciád, amit a géppel együtt kaptál, és nem a te hibádból megy tönkre. Ugye az akku, amire csak 1 évet adnak, de ez mindenre igaz - persze biztos vannak kivételek -
Egyébként már meg is kaptad a töltőt?

[ Szerkesztve ]

Kávégépek szervizelése. :) Jura, Melitta, Saeco stb. 705077032

(#6286) Classius válasza Impressa (#6285) üzenetére


Classius
aktív tag

A mai nap beszéltem a diszpécserrel, úgy mondta, hogy 5 munkanapon belül hozza a futár. Szóval mivel ma péntek van, így jövőhéten lesz esedékes valamelyik nap. :)

[ Szerkesztve ]

“Nem az számít, hogy a leggazdagabb ember legyek a temetőben. Ami igazán számít, hogy úgy térjek nyugovóra éjszaka, hogy valami csodálatosat alkottunk.” (Steve Jobs) # Lenovo Y580 _ Apple iPhone 7 #

(#6287) satz18 válasza Impressa (#6285) üzenetére


satz18
őstag

Sztem az aksi mellett a töltőre is csak 1 év vonatkozik.

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#6288) Aryan


Aryan
senior tag

Már feltettem máshol is kérdésem, de hátha valaki találkozott ilyen hibával.

A notim egy Lenovo Y580-as, amin az történik, hogy ha játszok vagy filmezek akkor random elkezd akadni a kép és hang. TV-re van kirakva a kép hdmi-n. Win8.1 van a gépen, legújabb driverek és bios fent van. Pár napja kezdte el ezt csinálni a gép, ami furcsa, hogy ha elkezd akadni a kép pl. filmnézéskor és lenyomok a billentyűzeten akármelyik gombot akkor megjavul a video lejátszás. Játék közben is segít a billentyűzet lenyomás. Játékhoz Xbox360 vezetéknélküli kontrollert használok, a billentyűzet pedig Logitech K400-as.

Annyit próbáltam, hogy másik ramot tettem a gépbe, az nem segített.

(#6289) nbware válasza Aryan (#6288) üzenetére


nbware
senior tag

Ez inkabb csak energy sema rossz beallitasa miatt lehet, mivel ha leutsz egy billentyut, akkor rendbe jon. Nezd meg, mert lehet visszavesz a proci sebessegebol es azert lassul be.

Lenovo y720, Samsung S8, Iphone 7

(#6290) Impressa válasza satz18 (#6287) üzenetére


Impressa
őstag

Igen, ez igaz, arra is csak 1 év van.

Kávégépek szervizelése. :) Jura, Melitta, Saeco stb. 705077032

(#6291) Aryan válasza nbware (#6289) üzenetére


Aryan
senior tag

Visszaállítottam minden energia sémát gyári állapotra, de nem segített sajnos. Mindegy, hogy energiatakarékoson vagy teljesítménycentrikuson van a beállítás 2-5percenként akad a kép és a hang is. Próbálkoztam azzal is, hogy filmlejátszásnál ne az proci vga-ja dolgozzon, hanem a GTX660M. Nem segített, marad szerintem majd a windows újratelepítés. Játékoknál természetesen GTX660M üzemel.

(#6292) kalozhun100


kalozhun100
őstag

Nem tudja valki hol tudnám letölteni a windows 8.1-hez a touchpadnak a driverét?(Synaptics)

Samsung Galaxy S7 Edge

(#6293) Aryan válasza kalozhun100 (#6292) üzenetére


Aryan
senior tag

(#6294) kalozhun100 válasza Aryan (#6293) üzenetére


kalozhun100
őstag

ezt honnan szedted?

Samsung Galaxy S7 Edge

(#6295) Aryan válasza kalozhun100 (#6294) üzenetére


Aryan
senior tag

Lenovo oldaláról :) , magyar lenovo oldalon kiválasztod a szerviz és garanciánál, hogy szoftverfrissítés, majd ki kell választani a pontos modellt és végül az oprendszert amihez keresel drivert.

(#6296) Classius


Classius
aktív tag

A korábban írt töltőt meghozta a futár már ma, bontatlan, gyári dobozban. Kipróbáltuk, minden rendben vele. +1 pont a Lenovo-nak. :K

[ Szerkesztve ]

“Nem az számít, hogy a leggazdagabb ember legyek a temetőben. Ami igazán számít, hogy úgy térjek nyugovóra éjszaka, hogy valami csodálatosat alkottunk.” (Steve Jobs) # Lenovo Y580 _ Apple iPhone 7 #

(#6297) Impressa válasza Classius (#6296) üzenetére


Impressa
őstag

Örülök, hogy ilyen gyorsan megoldották a problémádat. Lehet én is felhívom őket, hogy az adapter kábelemet küldjék el, ami náluk maradt.

Kávégépek szervizelése. :) Jura, Melitta, Saeco stb. 705077032

(#6298) Wulfgar78


Wulfgar78
csendes tag

Sziasztok! Ezúton szeretnék megosztani némi tapasztalatot ami hasznos lehet Y580 tulajok számára:
Aki kíváncsi rá , hogy hol őrzi gépe a Windows termékkulcsát, annak mindenképp érdemes ezt végigolvasni.
Továbbá biztosan nem egyedül vagyok vele úgy , hogy előre telepített Win 8 telepítés , majd pl 8.1 -re való frissítés esetén új termékkulcs + idő. Arról nem is beszélve ha pl van egy jogtiszta pl Win8 pro kulcsunk.
A termékkulcs megváltoztatható a BIOS-ban. Ennek a módja a következő: Készítsünk egy biztonsági mentést a BIOS - ról.
https://www.dropbox.com/s/evulwluli2p97y6/FPTW64.rar
Ennek módja: Tömörítsük ki az egész könyvtárat a "C:\" gyökerébe. Indítsunk rendszergazdai jogosultsággal egy parancssort.( Nálam rögzítve van a parancssor a tálcán. Jobb klikk parancssor , jobb klikk parancssor "Futtatás rendszergazdaként" ) Keressük meg a kitömörített FTPW64 könyvtárat! Gépeljük be : fptw64.exe -d BiosBack.bin -bios
Elkészül egy BiosBack.bin file. Amennyiben hibaüzenetet kapunk, az 'Error104'-fix mappában található fparts.txt file-al írjuk fölül az eredetit ! Ne zárjuk be a parancssort! Most jön az izgalmas rész. Nyissuk meg egy egyszerű szövegszerkesztővel a létrejött file-t ! Most nézzük meg a (Számítógép / Tulajdonságok / Részletek megtekintése a Windows aktiválása eszközben) Itt látható , hogy a Windows aktiválva van, jelenlegi kiadás etc. ) Jelenlegi termékkulcs : itt 5 csillag látható, ill. - jellel elválasztva a termékkulcs utolsó 5 karaktere. Másoljuk ezt az utolsó 5 karaktert !
Írjuk be a szövegszerkesztő keresőjébe ezt az 5 karaktert és voilá, már ugrik is a biosban a termékkulcshoz.
Ami innen következik, azt mindenki csak saját felelősségére hajtsa végre! Hiba esetén szervíz lesz a dolog vége. Fogjuk az új termékkulcsunkat és beillesztjük az eredeti helyére a bios file-ban. Nagyon fontos , hogy semmi egyebet ne változtassunk meg, ne írjunk be plusz karaktereket, ne töröljünk ki egyet sem . Ha csak a termékkulcsot változtatjuk meg, akkor működni fog a dolog. Mentsük le a változásokat! Természetesen az eredeti BIOS file-t őrizzük meg a biztonság kedvéért! Következhet a bios visszaírása:
fptw64.exe -f BiosBack.bin -bios
Ha hibaüzenet nélkül lefutott:
Indítsuk újra a számítógépet. A Windows azonnal elkezdi aktiválni magát az új termékkulcsal.
Ha hibaüzenetet kapunk: írjuk vissza ugyanezzel a módszerrel a gyári biost!

(#6299) dudi6


dudi6
senior tag

Sziasztok!
Most vettem mSata SSD-t. Az lenne a kérdésem, hogy ha már szétszedem hogy lehetne kitisztítani a gépet?
Nem akarom darabjaira szedni, csak a fedlapot szedem le, hogy be tudjam tenni az ssd-t. Így van értelme valahol valamit tisztítani? Ha igen mit, hol és mivel? :) Köszönöm

(#6300) Impressa válasza dudi6 (#6299) üzenetére


Impressa
őstag

Szia!
Komolyabb tisztítást, csak szétszedéssel tudod elvégezni, de porcicázni, egy kézi kompresszor és porszívó segítségével meg lehet oldani. :)

Kávégépek szervizelése. :) Jura, Melitta, Saeco stb. 705077032

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.