Hirdetés

2019. december 6., péntek

Gyorskeresés

(#6901) kalozhun100 válasza modflow (#6900) üzenetére

kalozhun100
(őstag)

Nekem a legfrisebb van, amit intelék oldalán driver detecttel vagy mivel kerestem meg és tettem fel. Azóta jó.

Samsung Galaxy S7 Edge

(#6902) modflow válasza kalozhun100 (#6901) üzenetére

modflow
(őstag)

És az pontosan melyik?

(#6903) vizirider

vizirider
(tag)

ötlet valakinek, hol kapok billentyűzetet (magyart) Y580-hoz? ez az összegyűjtjük-megjavítjuk-visszavisszük móka nem járható, csak billentyűzet kell amit oda lehet postázni ahol a gép van

Chuck Norrisnak egy medvebőr van a nappalijában. a medve nem döglött, csak nem mer elmenni......

(#6904) Sk8erPeter válasza vizirider (#6903) üzenetére

Sk8erPeter
(nagyúr)

[link]

Sk8erPeter

(#6905) vizirider válasza Sk8erPeter (#6904) üzenetére

vizirider
(tag)

két apróság elkerülte a figyelmed: 1., MAGYAR billentyűzetet kérdeztem
2., a linkben szereplő billentyűzetek kiosztása nem stimmel a magyarral, összesen 2 uk gombsor van ami legalább kiosztásban stimmel......

Chuck Norrisnak egy medvebőr van a nappalijában. a medve nem döglött, csak nem mer elmenni......

(#6906) Sk8erPeter válasza vizirider (#6905) üzenetére

Sk8erPeter
(nagyúr)

Basszus, bocsánat, teljesen igazad van. :W Korábban lehetett ebay-en kapni magyar kiosztású billentyűzetet pl. Y570-hez, emlékeim szerint Y580-hoz is (feltételezem egyébként, hogy a kettő túl sokban nem tér el, így kompatibilitást is feltételeznék, de erről nem árt megkérdezni a supportot, vagy utánanézni rendesen), ezért reflexből linkeltem az ebay-t, de az eredményre már nem figyeltem, hogy most nem lehet kapni. Sorry, elkúrtam!

Sk8erPeter

(#6907) vizirider válasza Sk8erPeter (#6906) üzenetére

vizirider
(tag)

nem gáz, nagyobb bajunk az életben ne legyen ! :K

[ Szerkesztve ]

(#6908) modflow válasza modflow (#6902) üzenetére

modflow
(őstag)

Valaki segítsen már!

(#6909) kalozhun100 válasza modflow (#6902) üzenetére

kalozhun100
(őstag)

A legfrisebb, amit kidob. Innen

Samsung Galaxy S7 Edge

(#6910) sesshou

sesshou
(senior tag)

Ha esetleg valakit érdekelne:
Van egy eladó [alső vázam] ehhez a laptophoz. 10-ért hirdetem de az ár alkulképes. nemrég megváltam a laptopomtól igy már szemernyi eséjem sincs hogy valaha is szükségem lesz rá.

(#6911) Ráti

Ráti
(tag)

Sziasztok!

Ma vásároltam egy y580ast. Ubuntu van rajta, szeretnék más oprendszert rárakni viszont sehogy nem tudom beállítani, hogy pendriveról bootoljon. A boot menüben csak HDD vagy optikai drive van. Ugyan ez a biosban is ezen kettőn kívül nem tudok egyszerűen mást kiválasztani. USB legacy engedélyezve van...

Van ötlete valakinek?

Köszi
G

(#6912) kalozhun100 válasza Ráti (#6911) üzenetére

kalozhun100
(őstag)

Mikor próbálod beállítani akkor a pendrive be van dugva? Illetve megcsináltad rendesen bootolhatóvá?

Samsung Galaxy S7 Edge

(#6913) Ráti válasza kalozhun100 (#6912) üzenetére

Ráti
(tag)

Igen be van dugva. A pendrive tuti jo mert reggel erről telepítettem a Dellt amit eladtam.
De az a baj, hogy nem is tudom sehol kiválasztani a USBt.

(#6914) kalozhun100 válasza Ráti (#6913) üzenetére

kalozhun100
(őstag)

USB 2be dugtad? mert csinált nekem olyat hogy usb 3 portbol nem ismerte fel.

Samsung Galaxy S7 Edge

(#6915) nbware válasza Ráti (#6911) üzenetére

nbware
(senior tag)

Jobb oldali usb portokat próbálgasd, ott mennie kell

Lenovo y720, Samsung S8, Iphone 7

(#6916) Ráti válasza nbware (#6915) üzenetére

Ráti
(tag)

Igen, ez volt a megoldás.

Nem vettem észre, hogy van még egy 2.0-ás USB port. Természetesen pont ez ismerte fel a pendriverot.
Már túl vagyok a telepítésen :)

Milyen Lenovo-s tool-okat érdemes rárakni? Érdemes felrakni a CUDA-t?

Köszi

(#6917) modflow

modflow
(őstag)

Ti mit használtok akkor, ha külső erősítőre akartok a gépről hangot kivinni?

A digitális kimenetbe beledugva a kis tűszerű valamit, majd az optikai kábelt, akadozik a hang.
Nem érintkezik a fény? :D
Mi baja van? Lehet rossz a kis csati? Hol lehet olyat kapni?

(#6918) kalozhun100 válasza modflow (#6917) üzenetére

kalozhun100
(őstag)

Nem tudom miért, de nekem mostanában akadozik a hang, akár mit hallgatok meg kicsit recseg. Win 8.1 y580

Samsung Galaxy S7 Edge

(#6919) kalozhun100

kalozhun100
(őstag)

Win 8.1en hogyan tudom használni a home theater gombot? Meg a recoveryt?

Samsung Galaxy S7 Edge

(#6920) Mottie válasza modflow (#6917) üzenetére

Mottie
(őstag)

Nekem meg időnként teljesen elhallgat a mikrofonom... és az sem segít ha bedugok egy külsőt.. :D

Be Victorious!

(#6921) szatocs

szatocs
(őstag)

Sziasztok!

Y580-asom van, Win 7 64bit-es rendszerrel, legújabb BIOS frissítéssel és legújabb vga driverrel.

A laptopot egy Dell U2311H monitorhoz akartam kötni, HDMI - Displayport kábelen keresztül, de a laptop nem ismeri fel a kijelzőt, sőt mintha semmi nem történne, amikor bedugom. Találkozott már valaki ilyen problémával? Mit lehet tenni ilyenkor?

Ennek az oldalnak az utolsó hozzászólása szerint jártam el, de így sem történt semmi változás.

A monitor jó biztosan jó, mert számítógéppel használom, az inputot állítottam csak át, amikor bedugtam a displayport kábelt.

=== Szatocs ===

(#6922) nbware válasza szatocs (#6921) üzenetére

nbware
(senior tag)

hát nálam win81nél át kell kapcsolni a második képernyőre és csak akkor jeleníti meg, lehet itt is ez a baj, fn+f3at ha nyomod, nem kapcsol át?

(#6923) szatocs válasza nbware (#6922) üzenetére

szatocs
(őstag)

Win+P-re és Fn+F3-ra sem. :(

=== Szatocs ===

(#6924) nbware válasza szatocs (#6923) üzenetére

nbware
(senior tag)

Lehet.a hdmi kabel a rossz, ha rateszel kulso monitort vga kmeneten, akkor sincs kep?

(#6925) szatocs válasza nbware (#6924) üzenetére

szatocs
(őstag)

Elég sok helyen olvasom, hogy HDMI-vel küzdenek ezzel a laptoppal. VGA kábelem most nincs, amint tudom, kipróbálom, csak dühít, hogy direkt ezért vettem egy kábelt, eddig hiába.

=== Szatocs ===

(#6926) Mottie

Mottie
(őstag)

Van akinek sikerült Windows 8.1 alatt működésre bírni a Bluetooth-ot, illetve úgy általában mindennek a driveret megtalálni?

Be Victorious!

(#6927) Ráti válasza Mottie (#6926) üzenetére

Ráti
(tag)

Ugyan ezzel a problémával küzdök! Sehogy nem bírom működésre bírni a Bluetooth-t 8.1 alatt...

(#6928) Ráti válasza szatocs (#6921) üzenetére

Ráti
(tag)

Én meg azt nem bírom vele HDMI-vel megcsinálni, hogy a tévé legyen az elsődleges kijelző plusz ott legyen a tálca.
Ráadásul az arányokat és a felbontást sem tudom beállítani rendesen. Sőt az sem megy HDMIvel hogy csak a tévén legyen kép. Ezt úgy tudom elérni, hogy a gyorsbillentyűvel kinyomom a laptop kijelzőjét...

Ez a probléma VGA kábel használata mellett nem jelentkezik...

(#6929) Mottie válasza Ráti (#6928) üzenetére

Mottie
(őstag)

Nekem mennek ezek, Fn+F3-on keresztül. Egyedül talán a külső felbontás állítás nem megy win8 óta

Be Victorious!

(#6930) nbware válasza Ráti (#6927) üzenetére

nbware
(senior tag)

nekem simán megy, szoktam is használni, amikor telefonnal összekötöm :)

(#6931) Classius

Classius
(aktív tag)

Kijött a GTA V PC gépigénye. Ezen a linken megtekinthető. Mire számítsunk mi y580 tulajok, hogy fog futni?

“Nem az számít, hogy a leggazdagabb ember legyek a temetőben. Ami igazán számít, hogy úgy térjek nyugovóra éjszaka, hogy valami csodálatosat alkottunk.” (Steve Jobs) # Lenovo Y580 _ Apple iPhone 7 #

(#6932) Mottie válasza Classius (#6931) üzenetére

Mottie
(őstag)

Szvsz menni fog, de nem nagyon high grafikán :)

Be Victorious!

(#6933) cyberwarfare válasza Classius (#6931) üzenetére

cyberwarfare
(őstag)

Szerintem elég élvezhetően fog menni.

(#6934) nbware válasza Classius (#6931) üzenetére

nbware
(senior tag)

szerintem simán fog futni

(#6935) szatocs válasza szatocs (#6925) üzenetére

szatocs
(őstag)

VGA csatival meg megy simán. Nem tudom mi a baja a HDMI-nek, de elmehet a 'csába. :)

=== Szatocs ===

(#6936) zso79

zso79
(őstag)

Icipicit off, de játsza valaki az Elite Dangerous-t Y580-on? Mi a tapasztalat, hogy megy?

(#6937) Baaraanz válasza zso79 (#6936) üzenetére

Baaraanz
(tag)

Nem hasít, de játszható. Néha akadozik, érdekes módon Open-ben jobban, mint Solo-ban. Az ajánlott beállításokon én még butítottam egy keveset.

[ Szerkesztve ]

I am little pieces / Pieces that were picked up on the way / Imprinted with a purpose / A purpose that's become quite clear today

(#6938) zso79 válasza Baaraanz (#6937) üzenetére

zso79
(őstag)

Mit ajánl? Milyen felbontásban játszod?

(#6939) Baaraanz válasza zso79 (#6938) üzenetére

Baaraanz
(tag)

[ Szerkesztve ]

I am little pieces / Pieces that were picked up on the way / Imprinted with a purpose / A purpose that's become quite clear today

(#6940) zso79 válasza Baaraanz (#6939) üzenetére

zso79
(őstag)

Köszi! Nem tudom, hogy elköltsek-e rá 50 eurót, mert gépet biztos nem fogok cserélni...

(#6941) Helltak válasza Ráti (#6927) üzenetére

Helltak
(senior tag)

Én is ezzel a problémával szenvedek... vicc az egész. Rengeteg fórumot átolvastam, de semmi nem akarja működésre bírni.

Oneplus 7 Pro 12/256gb Nebula Blue

(#6942) nbware válasza Helltak (#6941) üzenetére

nbware
(senior tag)

hát tök érdekes, mert nekem pedig megy, és még csak drivert sem kellett felraknom hozzá

(#6943) Helltak válasza nbware (#6942) üzenetére

Helltak
(senior tag)

Közben meglett a megoldás: [link]
Csak fel kellett rakni a régi win7-es drivert, ott bekapcsolni a bluetooth-t, aztán vissza a win 8-as és megy minden....

Oneplus 7 Pro 12/256gb Nebula Blue

(#6944) str8

str8
(tag)

Sziasztok!

Olyan személyt keresek, aki már cserélt BIOS-t az Y580-ján, és esetleg wifi kártyát is.
Lenne néhány kérdésem, mert nem szeretnék papírnehezéket csinálni belőle...

(#6945) kalozhun100

kalozhun100
(őstag)

Milyen hűtőpadot ajanlotok y580 i7 alá? Cm notepal u3 volt alatta de csapágyas lett a venti es ahol vettem (polipc.hu) mar nem lehet kapni és le kell vásárolnom. Ötlet? Gyorsba kéne mert a héten be kell mennem

Samsung Galaxy S7 Edge

(#6946) nbware válasza kalozhun100 (#6945) üzenetére

nbware
(senior tag)

Sztem tok mindegy, en meg nem tapasztaltam barmilyen hutonel, hogy tobb fokot visszaesett volna. Max 1-2 fok, de tobb nem.

(#6947) cyberwarfare válasza kalozhun100 (#6945) üzenetére

cyberwarfare
(őstag)

Támadsz ki a laptopot valamivel, hogy tudjon a venti rendesen levegőt beszívni. Abból a pénzből meg vegyél valami értelmesebb dolgott. Pl. sűrítettlevegőt, tisztítókendőt meg pár ilyen vackot aminek haszna is van.

(#6948) Vigneau válasza kalozhun100 (#6945) üzenetére

Vigneau
(nagyúr)

Én CM E1-et használok alatta.

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#6949) Impressa válasza kalozhun100 (#6945) üzenetére

Impressa
(őstag)

Az U3 nekem is jól duruzsolt alatta, de most egy másik gépet „pesztrál”. CM E1 jó volt, de asszonynak adtam, mert neki nem volt padja, s mindig ölben használta. Most a legrégebbi padot használom Zalman NC-2000 5 éves a pad, é még mindig megy. :D Nyáron egy dologgal szoktam trükközni, leveszem az alsó burkolatot. De kezed egy tisztítással, esetleg pasztázással, ha szükséges. :K

(#6950) kalozhun100 válasza Impressa (#6949) üzenetére

kalozhun100
(őstag)

Polipc.hu-ról melyiket vegyem?

Samsung Galaxy S7 Edge

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.