Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5151) Szabo_0


Szabo_0
csendes tag

Sziasztok!
Megtudnátok nekem mondani hogy a videókártya cserélhető a gépezetben ?
köszönöm

Lenovo Y500 - i7 Gt650M SLI 16GB Ram //\\ Nexus 5

(#5152) nbware válasza Szabo_0 (#5151) üzenetére


nbware
senior tag

Sajnos nem

Lenovo y720, Samsung S8, Iphone 7

(#5153) #35090688 válasza vizirider (#5150) üzenetére


#35090688
törölt tag

Amit írsz, abban teljesen igazad van. Nincs közöttünk nézeteltérés. Pontosan tisztában vagyok azzal, hogy egy laptop közel sem hozza azt a grafikai teljesítményt, amit egy asztali. De én 5-6 éve gy döntöttem, hogy ezentúl nem veszek asztalit, bevállalom, hogy a legutóbbi 1-2 év játékaival esetleg nem tudok majd játszani, annak érdekében, hogy hordozható legyen, csendesebb legyen, kisebb helyet foglaljon, stb. Döntésemet nem bántam meg. És úgy gondolom, hogy ez az Y580-as egy k...va jó laptop. Az a tény, hogy a vadi új "Future Soldier" - igaz, nem fullHD-ben - végigjátszható rajta, bizonyítja, hogy jól döntöttem, amikor megvettem. Nem adnám oda semmilye asztali gépért cserébe.

(#5154) #35090688


#35090688
törölt tag

Van valakinek tapasztalata a rendszer SSD-re való áttelepítésében? A tervem a következő: Kiegészíteném a gépben gyárilag benne lévő 1TB-os HDD-t egy mSATA 256 GB-os SSD-vel, és szeretném a rendszert arra áttelepíteni, vagy a helyreállító partíció felhasználásával frissen oda telepíteni. De nem Windows 8 lemezről (az amúgy sincs), hanem úgy, hogy gyakorlatilag egy "gyári", vagy annak megfelelő állapot jöjjön létre, beleérve a Lenovo által alapból feltelepített drivereket és szoftvereket is.

Nem tűnik egyszerűnek a feladat.

Egyelőre annyira jutottam, hogy átpakoltam egy bootolható USB pendrive-ra a helyreállítási információkat és a helyreállító partíció tartalmát, miután rájöttem, hogy egyáltlalán lehet ilyet.

[ Szerkesztve ]

(#5155) Bomc válasza #35090688 (#5154) üzenetére


Bomc
aktív tag

Norton Ghost-tal csinálj néhány dvd-t a feltelepített rendszeredről és állítsd vissza az ssd-re

(#5156) #35090688 válasza Bomc (#5155) üzenetére


#35090688
törölt tag

Van jogtiszta Norton Ghost-om, de Windows 8 alatt nem működik.

(#5157) #35090688 válasza #35090688 (#5156) üzenetére


#35090688
törölt tag

Csak hogy értsétek, miért nem egyszerű a helyzet, küldök egy képet a jelenlegi vinyó partícióiról.

(#5158) Bomc válasza #35090688 (#5156) üzenetére


Bomc
aktív tag

Annyira se működik hogy csinálj vele indítólemezt és arról bootolva a gépet el tudnád menteni az egész rendszert?

(#5159) RobinHD válasza #35090688 (#5154) üzenetére


RobinHD
tag

látom senki nem ír h hogyan kivitelezd amit szeretnél
tehát most csak az 1TB-os gyári HDD-d van amin rajta van a Win8, és rajta van a recovery partició is
és azt szeretnéd h majd az Msata SSD-n legyen a win8

egyszerű, mienlőtt szétszednéd a gépet, beszerzel 4 DVD lemezt, a gépen elinditod a onekey recovery programot, ezen belül kiválasztod h "visszaállító lemez létrehozása", majd kiválasztod ezt "gyárilag alapértelmezett visszaállító lemez" és következő gombra kattintasz, létrehozzod a lemezeket, 4et ír, de 3 dvd is elég neki
most a rocovery particióról csináltál egy bootolható biztonsági mentést

ezután géphátlap le, msata ssd mehet a helyére, HDD-t sztem szed ki, mert akk tuti nem indul el a WIN8 már :) dvd meghajtóba beteszed az első lemezt, és így inditod el a géped, követed a képernyőn megjelenő utasításokat, és kész, az msata SSD-n van a rendszer ami teljesen friss, ezután agy sata-usb-vel rákötöd a gépedre a HDD-t átmásolod a fontos fájljaidat, majd egész nyugodtan leformázhatod a HDD-t és vissza teheted a helyére és ennyi remélem segítettem

ugyan nekem nem msata-n van a rendszer, mert nekem sima sata3 SSD-m van a hdd helyén de ugyan így csináltam, nem volt gond :)

Privátra illik válaszolni! :)

(#5160) #35090688 válasza Bomc (#5158) üzenetére


#35090688
törölt tag

Hát a telepítőlemez elvileg bootlemez is, de megmondom őszintén, hogy ha egyszer a Symantec nagybetűkkel odaírja a Norton Ghost leírásához, hogy nem támogatja a windows 8-at, azzal nem kompatibilis, akkor nem szívesen kezdek el mégis trükközni vele, mert mi van, ha úgy összecseszi nekem az egészet, hogy többet el se indul. Ez nem hiányzik.

(#5161) #35090688 válasza RobinHD (#5159) üzenetére


#35090688
törölt tag

Köszönöm, én is valami hasonlóval szeretnék majd próbálkozni, tehát "a rendszer gyári állapotba való visszaállítása, a rendelkezésre álló helyreállító eszközökkel, SSD-re" lesz a feladat, nem pedig a jelenlegi vinyó tartalom "átköltöztetése". Utóbbi lenne a nehezebb, szerintem.

Amit írsz, az annyiban nem stimmel, hogy ezzel a géppel, Windows 8 oprendszer mellett helyreállító lemezeket nem lehet létrehozni, sem a Windows nem tud ilyet, sem pedig a OneKey Recovery. Ez állítólag csak a Windows 7-ben van benne, a 8 nem tud ilyet, ezt olvastam, és nem is találtam a gépen erre lehetőséget.

Az egyetlen járható út ún. "helyreállító USB stick" létrehozása, ami a Windows 8 beépített funkciója (tehát nem a OneKey Recovery-é), 16 GB-os pendrive kell neki, és a komplett helyreállító partíciót is átmásolja rá. Na ezt készítettem el, és ezzel fogok próbálkozni, ha megjön az SSD. De azt nem tudom, hogy ez létrehozza-e majd a komplett gyári állapotot az SSD-n, mint a 6 partícióval, vagy csak a rendszernek csinál egyet és kifújt. Akkor lennék nyugodt, hogy a gyárinak megfelelő állapot állna elő újra. Akkor tuti, hogy minden működne, ami eddig is működött.

[ Szerkesztve ]

(#5162) #35090688 válasza RobinHD (#5159) üzenetére


#35090688
törölt tag

Kicsit alaposabban körülnéztem, és mégis találtam helyreállító DVD-k létrehozására lehetőséget -Windows 7 helyreállító eszközök- menüpont alatt, a Windows 8 vezérlőpultban. Akkor tehát ezzel is lehet próbálkozni, ha az USB stick dolog nem jön össze.

Szerintem nem lehet ez olyan bonyolult dolog, csak amíg az ember nem csinálta, addig sötétben tapogatózik. Ha túl leszek rajta, valószínűleg kiderül, hogy piti ügy volt.

Bár azt nem értem, hogy a kézikönyv miért nem tér ki ilyesmire. Ráteszik a helyreállító partíciót gyárilag a gépben lévő egyetlen vinyóra. Ha tehát beszarik a vinyó, a helyreállító partíció is elveszik. Nagy ötlet!

[ Szerkesztve ]

(#5163) Bomc


Bomc
aktív tag

Bár ez lenne a legnagyobb gondom hogy költöztetem át a win 8-at ssd-re dehát ez én y580-am csak nem akar összejönni a rohadt kurva életbe :O :)

(#5164) Classius válasza Bomc (#5163) üzenetére


Classius
aktív tag

Miért nem? Mármint szervízzel van valami gond vagy valami hasonló?

“Nem az számít, hogy a leggazdagabb ember legyek a temetőben. Ami igazán számít, hogy úgy térjek nyugovóra éjszaka, hogy valami csodálatosat alkottunk.” (Steve Jobs) # Lenovo Y580 _ Apple iPhone 7 #

(#5165) wolfman válasza RobinHD (#5159) üzenetére


wolfman
veterán

Szombati napon te kellettél volna, mrt az egész napunkat elb.sztuk erre, hogy nem tudjuk a Win8-at áthelyezni az SSD-re. :( Aztán én és bátyám is felk.rtuk magunkat, raktunk egy Windows7-et rá.

Én gondoltam, hogy van a OKR-nek egy windowsban induló programja is amivel ott lehet valami visszaállító lemezt/lemezeket készíteni, csak bátyám meg más programmal akarta ezt csinálni.
Na mindegy, már késő. :(

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#5166) wolfman


wolfman
veterán

Meg a kérdésem ezzel kapcsolatban, hogy visszatételkor, lehet variálni a C és D partíciók méretét? Esetleg hogy több partíció legyen mint C D? Mert alapból a C volt 800Gb a D meg kicsi, aztán jobb lenne fordítva.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#5167) bacus válasza wolfman (#5166) üzenetére


bacus
őstag

Ha csak nincs valami különösen jó ok, akkor a fizikailag nem különböző hddknek én nem akarnék külön betüjelet, azaz nincs igazán értelme a több részre particionálásnak.

Teljes újratelepitéskor is tud problémát okozni, hogy megcseréli a betüjelet, kényelmetlen is, hogy melyik partición is van még hely, stb. Egy swap rész leválasztása indokolt lehet, de a 6Gb felett már nem is igazán van swap..

Ha valami programnak kell, hát van rá több megoldás, pl:
- subst commandal
- hálózati megosztás, majd mappelés

Kössünk egyezséget, megegyezős egyezséget... https://www.paypal.me/engiman/30

(#5168) Bomc válasza Classius (#5164) üzenetére


Bomc
aktív tag

Á, csak nem tudok venni, mert mindig másra kell pénz... :O részletre akartam venni úgy hogy a felét kifizetem, másik fele részlet 1-2 évre de a geci bank elutasított... és meg se indokolták.... érthetetlen...

(#5169) wolfman válasza bacus (#5167) üzenetére


wolfman
veterán

Ennek most a felét se értem! :D

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#5170) MaxxDamage válasza Bomc (#5168) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Addig örülj míg a bank nem ad pénzt, mert a Banknak nem jó tartozni (sehogy-sem)
Én megfogadtam 2008 után , mikor felvettem hitelt (válság / minden elött) , hogy többet soha , inkább kuporgatok , de kp.-ra veszem meg amit akarok !
Ezt javaslom nekedis ! (csak egy jótanács) :K

(mai emberekkel az a baj, hogy mindent hamar / gyorsan akarnának!) - (türelem...)

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#5171) bacus válasza wolfman (#5169) üzenetére


bacus
őstag

Akkor minek ekkora smiley??? :)

Parasztosan mondom akkor:
1. Jó az a vinyó egybe is, 1 Tb nagyobbat villant, mikó mutizni kell a havereknek..
2. ahány vinyó (ssd), annyi bötü
3. mégis több bötü kő, hasznád a subst parancsot.

No, koma, világos? :))

Kössünk egyezséget, megegyezős egyezséget... https://www.paypal.me/engiman/30

(#5172) RobinHD válasza bacus (#5171) üzenetére


RobinHD
tag

sajnos nincs igazad, ha vki csak egy fizikai meghajtót használ, akk érdemes 2 particióra osztani, egyiken a rendszer van a másikn meg adattár, így ha újra kell rakni a rendszert nem vesznek el az adatok, nem kell átmásolni másik meghajtóra stb kevesebb macera :)

Privátra illik válaszolni! :)

(#5173) Aryan


Aryan
senior tag

Egy kérdésem lenne. Noti, hogy szuperál win8 alatt? Filózok, hogy holnap felrakom, csak félek, hogy driveres probléma lesz talán.

(#5174) bacus válasza RobinHD (#5172) üzenetére


bacus
őstag

Ezen nem érdemes szerintem sem vitázni, ha már szoptál 1x azért mert igy csináltad, akkor igy sosem fogod újratelepíteni. Pedig hidd el, több szervert telepítettem, mint normál ember egész életében desktop rendszert, a desktop telepítéseket már nem is tudom megszámolni. Igy néha a kevesebb macera a több macera.

Mivel egyébként az újratelepítés ritka esemény (normálisan), igy ezért nem érdemes kettészedni. Ez az én véleményem.

Kössünk egyezséget, megegyezős egyezséget... https://www.paypal.me/engiman/30

(#5175) RobinHD válasza bacus (#5174) üzenetére


RobinHD
tag

ez a te véleményed, az enyém az h a 2 partíció a tuti h csak egy HDD van a gépben
hidd el én sem mezi felhasználó vagyok!

Privátra illik válaszolni! :)

(#5176) nbware válasza Aryan (#5173) üzenetére


nbware
senior tag

Nekem az van és tökéletesen meg vagyok vele elégedve, qrva gyors és megbízhatóan működnek a játékok is kivéve egyet, a GTA4et. Ott trükközni kell, mire sikerült elindítani :(

Lenovo y720, Samsung S8, Iphone 7

(#5177) Aryan válasza nbware (#5176) üzenetére


Aryan
senior tag

Köszi szépen az infot!

(#5178) #35090688 válasza Aryan (#5177) üzenetére


#35090688
törölt tag

Én gyárilag Windows 8-cal vettem a laptopot, és egyetlen negatívumot kiemelnék: Határozottabban lassabban tér észhez bekapcsolás után, mint korábban a Windows 7-esem. Oké, a kezdőképernyő hamar megjelenik, de bármire kattintok, csak darál a vinyó, mint az állat, és nem indul a progi. Míg teljes értékűen használható a gép, az 4-5 perc.
Pedig ez egy friss, "sovány" telepítés. Mi lesz később? Most folyton hibernálok.
Ezért akarok SSD-t venni.

(#5179) nemeth989 válasza #35090688 (#5178) üzenetére


nemeth989
senior tag

Ez érdekes én pontosan az ellenkező véleményen vagyok, nálam a win7-el volt ugyanez a helyzet, gyárilag ezzel vettem, utána updateltem 8-ra, a win8 hatalmas változást hozott és már nem is gondolkodom ssd vételen, annyira gyors lett a rendszerem a 7-hez képest, ha maradt volna a win7 akkor tuti veszek, az asztalimban is van ssd, de így már biztos nem fogok venni.

RideMyStyle "LoveMyWilier"

(#5180) Classius válasza #35090688 (#5178) üzenetére


Classius
aktív tag

4-5 perc? Az nagyon nincs rendben. Valami van a háttérben, ami elkerüli a figyelmed.

“Nem az számít, hogy a leggazdagabb ember legyek a temetőben. Ami igazán számít, hogy úgy térjek nyugovóra éjszaka, hogy valami csodálatosat alkottunk.” (Steve Jobs) # Lenovo Y580 _ Apple iPhone 7 #

(#5181) nbware válasza #35090688 (#5178) üzenetére


nbware
senior tag

az a 4-5 perc az tényleg sok, nekem kb 10-15 másodperc és használható, mindent be is töltött. Csak azért ilyen lassú, mert a szar lenovo management lassan indul valamiért :(

Lenovo y720, Samsung S8, Iphone 7

(#5182) Aryan


Aryan
senior tag

Felment faszán a win8, összes driver is fentvan illetve megy az FN gombok is. Csak nem a kijelzőre nem írja ki az FN gomb éppen mit csinál. WIN7 alatt kiírta ha jól emlékszem

(#5183) #35090688 válasza nbware (#5181) üzenetére


#35090688
törölt tag

Ha nálad ez 10-15 másodperc, akkor nem ugyanarról beszélünk, vagy nem ugyanonnan számítjuk. Már az megvan 10 másodperc, amíg a BIOS teszteli a hardvereszközöket, akkor a win még el sem kezdett töltődni. Nekem windows 7-esen (acer aspire 5820TG), ssd-vel volt a teljes észhez térés bekapcsológombtól számítva kb. 1 perc. A 10-15 másodperc legfeljebb hibárnálásból való indításra lehet igaz, bár még annak is gyanús.

(#5184) Classius válasza Aryan (#5182) üzenetére


Classius
aktív tag

Már korábban jelezte itt valaki ugyanezt a -problémát (?)-, de nem emlékszem talált-e rá megoldást az illető.

“Nem az számít, hogy a leggazdagabb ember legyek a temetőben. Ami igazán számít, hogy úgy térjek nyugovóra éjszaka, hogy valami csodálatosat alkottunk.” (Steve Jobs) # Lenovo Y580 _ Apple iPhone 7 #

(#5185) Aryan válasza Classius (#5184) üzenetére


Aryan
senior tag

Most nézem, hogy sikerült magyarosan leírnom a dolgokat, elnézést :) . Rákeresek köszi a tanácsot.

(#5186) nbware válasza #35090688 (#5183) üzenetére


nbware
senior tag

nekem a bios, kb 1-2 másodperc és utána már bootol is. Gyorsabb is lenne, ha az a lenovo egyből el is indulna... :(

Lenovo y720, Samsung S8, Iphone 7

(#5187) #35090688


#35090688
törölt tag

Játszott már valaki Crysis 1-gyel ezen az Y580-ason?

(#5188) #35090688 válasza nbware (#5186) üzenetére


#35090688
törölt tag

Hát .... jó neked. :)

(#5189) Classius válasza #35090688 (#5187) üzenetére


Classius
aktív tag

Én igen

“Nem az számít, hogy a leggazdagabb ember legyek a temetőben. Ami igazán számít, hogy úgy térjek nyugovóra éjszaka, hogy valami csodálatosat alkottunk.” (Steve Jobs) # Lenovo Y580 _ Apple iPhone 7 #

(#5190) #35090688 válasza Classius (#5189) üzenetére


#35090688
törölt tag

Amikor megvettem ezt a gépet, az volt az elképzelésem, hogy ezen a Crysis 1-nek csont nélkül kell futnia, tekintettel arra, hogy már két laptoppal ezelőtt is többször végigjátszottam, másrészt mégiscsak egy 6 éves játékról van szó. A korábbi lementéseimből rögtön azt töltöttem be kísérletképpen, amiről tudom, hogy a legjobban szaggatott annak idején, azt, amikor az anyahajóra feljön a marha nagy idegen, azzal az eltökélt szándékkal, hogy lefagyasszon, majd kinyírjon engem. Abban a hitben éltem, hogy ennek HIGH beállításon, full-HD-ben csont nélkül futnia kell. Hát ... nem nyert. HIGH beállításon 20-22 FPS -ig is leesik néha a képfrissítés, MEDIUM-on 28-30 az alja. Oké, néha több, de az nem vigasztal. Ha visszaveszem a felbontást 1366-ra, az sem segít, alig nyerek pár képkockát másodpercenként. Ráadásul pokoli módon változik az FPS másodpercről másodpercre, 28-45 között játszik.

Nem vagyok elégedett.

Van hasonló tapasztalatod?

(#5191) #35090688 válasza Classius (#5189) üzenetére


#35090688
törölt tag

Basszus most játszottam végig a Crysis 2-t full-HD-ben, különösebb probléma nélkül. Legalja beállítások mellett csont nélkül viszi, eggyel feljebb határeset, néha egy-egy szituációban kicsit belassul 30 FPS közelébe.

Nehogy már akkor a Crysis 1 ne fusson csont nélkül!

(#5192) Bomc válasza MaxxDamage (#5170) üzenetére


Bomc
aktív tag

De még 150k-t se ad 1-2 évre...vicc... amúgy meg nem mindent akarok gyorsan, azonnal, már kb november óta akarom ezt a gépet...

(#5193) #35090688 válasza Bomc (#5192) üzenetére


#35090688
törölt tag

Együtt érzek veled, komolyan! De pénzt nem küldök :)
Én is mínuszba vágtam vele a hitelkártyám, bár én tudom, hogy két hónap alatt kijövök belőle.

(#5194) bacus válasza RobinHD (#5175) üzenetére


bacus
őstag

A két eszköz a tuti :) (és persze mindenről van még egy harmadik eszközön egy teljesen független helyen backup, na az a tuti)

Kössünk egyezséget, megegyezős egyezséget... https://www.paypal.me/engiman/30

(#5195) MaxxDamage válasza Bomc (#5192) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Igen, most bekeményítettek a Bankok (már pár éve..) Én mikor felvettem a hitelt (x milla) se kezes se fedezet nem kértek (kb. semmit amit kérniük kelett volna), csak az én nevemre minden azt jólvan. (érdekes nem?)

Igen November az nem most volt, lassan jön az új Y590 -es (várd meg azt) :K

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#5196) MaxxDamage válasza #35090688 (#5190) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Sokszor hiába van bármilyen géped , ha az adott Game / bármi nincs megfelelően Optimizálva... akkor kb. semmit se ér az adott konfig (szóban forgó) , de ezt gondolom te is tudod. (legtöbbször ez Optimizálás hiánya)

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#5197) #35090688 válasza MaxxDamage (#5196) üzenetére


#35090688
törölt tag

Igen, ilyen szituációban én is azt szoktam mondani, hogy "a game a szar". Csak a kérdés, hogy igazam van-e, vagy csak az ideg beszél belőlem.

[ Szerkesztve ]

(#5198) #35090688


#35090688
törölt tag

Még valami motoszkál az agyamban, amiben segíthetnétek. Agyalok egy USB-s kormány vásárláson. Ugye a billentyűkkel való autózás azért agyrém, mert a balra és a jobbra kanyarodást szolgáló gombok lenyomásának "nincsenek fokozatai", tehát vagy be van nyomva - vagy nincs. Emiatt vagy tökig elfordítod a kormányt - vagy egyenesben áll, nincs köztes állapot, tehát képtelenség eltalálni rendesen a kanyar ívét. Jól sejtem, hogy az USB-s kormány ezt megoldja? Tehát jól gondolom, hogy kormány használatánál a game a kormánykerék elfordításának mértékét, szögét is figyelembe veszi?

(#5199) EstiloL2 válasza #35090688 (#5198) üzenetére


EstiloL2
tag

Igen, úgy működik, de másképp mi értelme lenne? :)

(#5200) bacus válasza #35090688 (#5183) üzenetére


bacus
őstag

Nézz pár videót a youtubeon. SSD-vel bárhonnan számítom 20mp alatt betölt, azaz utána már nincs hdd használat. Ezt kitárgyaltuk pár oldallal előrébb, olvass vissza. Hibernálás nem igazán jó az SSD-nek, de feleslegesnek is tartom ilyen boot idővel.

Az autós játékoknál (legalábbis annál a párnál amivel én játszottam), nem igy működött a billentyűzet. Valóban vagy nyomod, vagy nem, DE a kanyarodásnál ez nem azt jelenti, hogy vagy eltekerted a kományt vagy nem.
(minél tovább nyomod a balra gombot, annál jobban tekeri a kormányt, ami időbe telik, ha megvan az iv, akkor pedig nyomkodod a gombot azaz kicsit vissza, kicsit balra, kicsit vissza, stb., de mivel elég nagy a játékban a kormány tehetetlensége, ezért tartja az ivet)

Egyébként az USB-s kormány minden szempontból jobbá teszi az autós játékokat, főleg ha manuál váltóval játszol. De azért van, hogy tesóm jobb köridőt megy billentyűzettel (ahoz szokott), mint a fiam kormánnyal.

[ Szerkesztve ]

Kössünk egyezséget, megegyezős egyezséget... https://www.paypal.me/engiman/30

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.