Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6051) Feenyx válasza fenoman7 (#6050) üzenetére


Feenyx
aktív tag

Túl sok leírást nem kapsz a javításról, egy előre nyomtatott lapot kapsz amin be van ikszelve, hogy mit cseréltek, ha cseréltek, ilyesmi.

(#6052) Classius válasza kalozhun100 (#6046) üzenetére


Classius
aktív tag

Amiket írtam azokra tippelek, de szerintem biztos nem teljesen tiszta a rendszered. Nekem is van vírusírtó a gépemen (eset) viszont mikor lefuttattam a viprerescue-t kapásból talált 13 kártevőt anno. Az avastról tudom hogy nem a legjobb progi, de hát kinek mi.
Anno én is belassulásra lettem figyelmes indításnál, minden egyes boot idő megnőtt. Ez odáig fajult pár nap után, hogy a rendszer már bejelentkezéskor befagyott, ha sikerült is belépnem a windows-ba akkor pedig már használhatatlan lett. Gőzöm sem volt mi okozhatta a dolgot, de biztonság kedvéért le akartam futtatni egy vírus tesztet, az eset-et pedig nem bírtam elindítani mert lefagyott a gép egyből. Safe módban indulva internet hozzáféréssel sikerült letöltenem a Viprerescue-t és egyből elindítottam, hát igen szépen lepucolta a nem kivánatos dolgokat, mint utólag kiderült, ez volt a probléma forrása.

(#6045) vagabor
Valóban, és amilyen egyszerű, olyannyira jól működik. :)

“Nem az számít, hogy a leggazdagabb ember legyek a temetőben. Ami igazán számít, hogy úgy térjek nyugovóra éjszaka, hogy valami csodálatosat alkottunk.” (Steve Jobs) # Lenovo Y580 _ Apple iPhone 7 #

(#6053) stever90 válasza Vigneau (#6031) üzenetére


stever90
csendes tag

http://www.digitaltrend.hu/kingston-ssdnow-ms200-120gb-sms200s3-120g/48812 ez a típus esetleg nem szerencsésebb?

(#6054) Vigneau válasza stever90 (#6053) üzenetére


Vigneau
félisten

Az lett volna a másik javaslatom. :K

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#6055) fenoman7 válasza Feenyx (#6051) üzenetére


fenoman7
csendes tag

Csodák csodájára ma visszakaptam én is a gépemet, sztem rekord idő alatt. (tegnap délelőtt vette fel a futár Lengyelországban). Kaptam egy merevlemez és egy billentyűzet cserét. Hogy billentyűket miért cseréletk azt nem tudom, de jól mutatnak a vadi új billentyűk :D.
Szóval azért így már én is azt mondom, hogy pozitív a tapasztalatom.
További szép estét mindenkinek!

XO GT: Fenoman0611

(#6056) Feenyx válasza fenoman7 (#6055) üzenetére


Feenyx
aktív tag

Jól mutatnak? Miért, el voltak kopva? Amúgy így billentyűzet csere után sincs jobban alátámasztva a WASD gomb körül? Mert nekem eléggé be tud nyomódni ott a billentyűzet körül, jobban mint a jobb oldalon.

(#6057) fenoman7 válasza Feenyx (#6056) üzenetére


fenoman7
csendes tag

Nem voltak elkopva, de azért 1-2 elég fényes volt. Amúgy nálam ezelőtt sem és most sem nyomódik be a billentyűk környezete.

XO GT: Fenoman0611

(#6058) Feenyx válasza fenoman7 (#6057) üzenetére


Feenyx
aktív tag

Szuper, akkor én fogtam volna ki valami rosszat? De érdekes mód csak a bal oldalon jelentkezik.

(#6059) Feenyx válasza fenoman7 (#6057) üzenetére


Feenyx
aktív tag

Mondjuk nekem mikor januárban meglett a gép a fórumon azt mondták, hogy ez mindegyiknél ilyen.

(#6060) fenoman7 válasza Feenyx (#6059) üzenetére


fenoman7
csendes tag

Lehet akkor csak én nem látom annyira vészesnek. De nem hiszem, hogy ez gondot jelentene, mivel nem kell hatalmas erőkifejtés, hogy egy gomb a funkciójának megfelelően működjön ;).

További szép estét!

XO GT: Fenoman0611

(#6061) A megváltó


A megváltó
tag

Sziasztok!

Segítséget kérnék , hogy jó lessz-e a gépembe, és megéri e megvennem a következőt.15000 ft fölött nem szánnák rá többet.
Csak oprendszernek kellne + egy két kissebb programnak hdd-t ben hagynám játékoknak meg többinek.Ismeritek a típust?

Adata SP300 64Gb Msata SSD olcsón Eladó !GARANCIA !

[ Szerkesztve ]

y580 (I7 3610QM, 8GB, GTX660M, 1TB, HD) There is no fate but what we make

(#6062) nbware válasza A megváltó (#6061) üzenetére


nbware
senior tag

ez jó típus, szerintem nem rossz.

Lenovo y720, Samsung S8, Iphone 7

(#6063) Impressa válasza A megváltó (#6061) üzenetére


Impressa
őstag

Szerintem is vállalható típus :K , van bőven gari rajta, és nem sok az írt adatmennyiség sem.

[ Szerkesztve ]

Kávégépek szervizelése. :) Jura, Melitta, Saeco stb. 705077032

(#6064) vagabor


vagabor
aktív tag

Valaki élvezhető minőségben tolta már y580-on a bf4-et? Van egy érzésem hogy ehhez a játékhoz már bármilyen beállításra rakod, kevés a gép. Bf3 fhd mediumon tökéletesen megy, bf4 már diafilm :D

ASUS TUF GAMING B650-PLUS, AMD Ryzen 7 7800X3D, DeepCool AK620 Zero Dark, CORSAIR VENGEANCE DDR5 RAM 32GB (2x16GB) 6000MHz, ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4070 Ti, Cooler Master MWE 750, Fractal Design Core 3000, LG UltraGear 27GR75Q 27" IPS QHD 165Hz

(#6065) RobinHD válasza vagabor (#6064) üzenetére


RobinHD
tag

én is kipróbáltam a BF4-et
a legújabb béta driverrel fullHD low-on normális fps-t add, de úgy érzem ha béta is vacakol, mert ugrál össze vissza, játszhatatlan :S

Privátra illik válaszolni! :)

(#6066) Aryan válasza vagabor (#6064) üzenetére


Aryan
senior tag

Pont most akartam írni róla. i7 3630qm proci van a gépben 8gb rammal és win7 x64 oprendszerrel. SSD van a gépben és a legutolsó beta nvidia driver van fent

Játszhatatlan 1366x768-ban lowon 30-40fps, de sokszor inkább 30fps alatt van. Bf3 ugyanilyen beállításon dupla fps-t nyomott.Csütörtökön felrakom a win8.1-et hátha segít rajta. Meg talán a tuning biost amivel emelve van a gpu órajele, de szerintem az is kevés. Ha nem jó így sem akkor hardverapróra landol a notim. Nem játszok sűrűn, de BF4-ezni szeretnék. Noti helyett akkor összerakok pc-t.

(#6067) Classius


Classius
aktív tag

Érdekes a BF4 a beszámolók alapján, papíron vinnie kéne a gammát a laposnak. Idővel szerintem optimizálják majd.

“Nem az számít, hogy a leggazdagabb ember legyek a temetőben. Ami igazán számít, hogy úgy térjek nyugovóra éjszaka, hogy valami csodálatosat alkottunk.” (Steve Jobs) # Lenovo Y580 _ Apple iPhone 7 #

(#6068) kalozhun100 válasza Classius (#6067) üzenetére


kalozhun100
őstag

Amúgy BF4 Bétára hogyan kell jelentkezni?

Samsung Galaxy S7 Edge

(#6069) Feenyx


Feenyx
aktív tag

Sziasztok!

Nektek sem egységes a billentyűzet világításotok? Mert nekem olyan hogy kb. a P betűtől jobbra eső blokkban erősebben világít mint mint a P betűtől balra. És a space gombnál pedig eléggé halovány, de már mióta megkaptam azóta van ez így.

(#6070) Feenyx válasza Feenyx (#6069) üzenetére


Feenyx
aktív tag

Jah és emellett az touchpad is kicsit zörgő hangot ad amikor kattintok rajta. (Nem amikor a bal vagy jobb egérgombjával kattintok) Valaki tapasztalt ilyet?

(#6071) Impressa válasza Feenyx (#6069) üzenetére


Impressa
őstag

A space-nél normális, hogy nincs megvilágítva rendesen (nálam is ilyen). P-től kezdődően haloványabb? tudsz lőni róla fotót esetleg?

Kávégépek szervizelése. :) Jura, Melitta, Saeco stb. 705077032

(#6072) masholnap válasza Feenyx (#6069) üzenetére


masholnap
senior tag

valószínűleg nincs a helyén a billentyűzet. ez annak köszönhető, hogy az y580-as szériánál van némi inkompatibilitás a szerelvények között.

a megoldás a következő lehet: megvárod, hogy a lapiszalon legyen a szerviz, ahol majd szépen a helyére pattintják a cuccot neked, vagy addig variálnak az alkatrészekkel, míg szépen minden a helyére kerül.
a lengyelekhez nem küldeném, onnan csak valami csoda folytán jutna vissza jobb állapotban (szvsz inkább a fejedet vernéd, hogy emiatt miért küldted oda). polák barátainknál az a dolog, hogy képes világítani, lefedi a világító billentyűzet fogalmát

egyébként én láttam jól és rosszul világító megoldást is. ég és föld a különbség!!! tényleg :K

(#6073) Feenyx válasza masholnap (#6072) üzenetére


Feenyx
aktív tag

Hát akkor nincs más választásom, várok a laptopszalonra. Sok rossz tapasztalatom van a lengyel szervizzel sajnos, és ha ott hozzá is nyúlnának, elég nagy az esély hogy rosazabb állapotban kapnám vissza. Amúgy is szükségem van eléggé a gépre most, úgy hogy ráér. Eddig is kibírtam mióta megvan. Információ nincs róla, hogy kb mikortól fogja a laptoszalon szervizelni ah ideapadokat?

Impressa: este rakok fel majd képet róla, teljesen felülről csak halványan látszik, hogy elüt a fényerősség, de hát nem full felülről nézve szokott gépelni az ember. Amúgy nálad is jelentkeztek ezek, amiket leírtam a space billentyűn kívűl?

[ Szerkesztve ]

(#6074) masholnap válasza Feenyx (#6073) üzenetére


masholnap
senior tag

jelen infó szerint jan. 1-től lesznek hivatalos szerviz, és az még szépen bele is fér a 2 éves garanciába

(#6075) Feenyx válasza masholnap (#6074) üzenetére


Feenyx
aktív tag

Akkor január 2-án nyitásra ott leszek :D :DD na de pont jó is lenne nekem ez a január, vizsgaidőszakban tudom nélkülözni a géper kicsit :) reméljük össze is jön nekik.

(#6076) Impressa válasza Feenyx (#6073) üzenetére


Impressa
őstag

Nekem mindenhol azonos fényerővel világítanak a space kivételével. Az egérpadom si rendben van szerencsére. ( bár amennyit használom :U )

Kávégépek szervizelése. :) Jura, Melitta, Saeco stb. 705077032

(#6077) kalozhun100 válasza Impressa (#6076) üzenetére


kalozhun100
őstag

Most nézem, hogy a space körül nekem is elég gyenge a világítás.

Samsung Galaxy S7 Edge

(#6078) Impressa válasza kalozhun100 (#6077) üzenetére


Impressa
őstag

Bármelyik videót, fotót megnéztem mindegyiken ilyen.

masholnap a billentyűzetbe vannak integrálva a ledek, nagyon nem lehet azzal mit kezdeni. Azt szétszedni, és újra összerakni, már nem lesz az igazi, véleményem szerint. De ha tudsz vmit ne tartsd magadban. :)

Kávégépek szervizelése. :) Jura, Melitta, Saeco stb. 705077032

(#6079) masholnap válasza Impressa (#6078) üzenetére


masholnap
senior tag

szervizes mondta, hogy a nem illeszkedő összerakás miatt lehet ennyire hullámzó a világítás.

de ha nincs igaza, akkor az esetben a lenovo a széria egy részét pocsék háttérvilágítású bill-el szerelte fel, és a lengyel szervizben is ilyen szart tesznek bele. mondjuk ez esetben valszeg a lapiszalonnak sem fognak feltétlenül minőségit leszállítani, de velük legalább lehet beszélni és még magyarul is tudnak

(#6080) satz18 válasza masholnap (#6074) üzenetére


satz18
őstag

Ha ezt tudom, lehet én se küldtem volna vissza. Addig csak kibírta volna az a fránya kattogó HDD.

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#6081) Feenyx


Feenyx
aktív tag

Na csinálta egy videót az általam kifogásolt dolgokról.

Ez lenne a billentyűzet hajladozásról, a touchpad kattogásról, és azt is mutatom rajta mennyire eltérő hangot ad ki billentyűzet két szélén lévő gombok: [link]

Ez pedig a háttérvilágítás egyenetlenségéről készült: [link]

Vélemények?

(#6082) Aryan


Aryan
senior tag

Megnéztem BF4-et win8 alatt, végre játszható lett a játék. Win7 alatt botrányos volt.

(#6083) jjc válasza Feenyx (#6081) üzenetére


jjc
aktív tag

a bill nekem is így kattog, de nekem csak egészen a bal felső rész (esc, f1-f3). ha körömmel alányúlok fent és kicsit kiemelem a bill-t a keretből, akkor egy időre javul a helyzet.
én már kioperáltam az egész bill-t és visszatettem, de nem javult meg tőle. talán a bal felső részen alá kéne raknom egy hőálló (a venti miatt meleg van arrafelé) alátétet.

Galaxy Note 8, Dell Inspiron 7559, Popcorn Hour A-110, TP-LINK C1200

(#6084) kalozhun100 válasza Feenyx (#6081) üzenetére


kalozhun100
őstag

Nekem is nyekereg a billentyűzet, de azóta mégjobban mióta bevittem a laptopszalonba kitakaritattni a gépet. Azért van ez mert szar a ragasztó vagy kevéssel ragasztották le. Nekem azt mondta a szervizes ott bent, hogy tud rendelni hozzá ragasztót. A touchpad meg azért nyekereg, mert így van kialakítva, tulajdonképpen nyomógomb.

Samsung Galaxy S7 Edge

(#6085) Adam333


Adam333
tag

Sziasztok!

Lenovo Y580 laposom nem bootol be, csak kb minden 10. indításra. A hdd kattog, és azt látom, hogy no bootable device, press any key. A lenovoról azt olvastam, hogy nagyon macerás a szervizeltetése, tudnátok segíteni, hogy mit kéne tennem, és mennyi esély van arra hogy garanciálisan elintézik. (Még 10 hónap van a gariból.)

A laptopszalonban vettem, őket hívjam fel, vagy a lenovo oldalán van vmi zöld szám.?

(#6086) Impressa válasza Adam333 (#6085) üzenetére


Impressa
őstag

Hali! :D
A tel szám: 06 80 987 425 H-P:9-18-ig elérhetőek. Gariban ki fogják cserélni a HDD-t. Jó csomagold majd be a gépedet, hogy ne sérüljön meg.

Kávégépek szervizelése. :) Jura, Melitta, Saeco stb. 705077032

(#6087) XenHai válasza Aryan (#6082) üzenetére


XenHai
senior tag

7 szentség ,hogy nem rakok fel csak ezért 8-at...

(#6088) satz18 válasza Adam333 (#6085) üzenetére


satz18
őstag

Ugyan ez volt. Kaptam új HDD-t. 6 nap szállítás 1 hétvége 1 nap szerviz. Hétfőn hívtam a call centert és köv hét szerdán vissza is kaptam új HDD-vel, lepucolva hűtő kitisztítva. Amúgy nem azon múlik, hogy hányszor indítod újra, hanem a hőmérsékleten. Ha 20 percig bekapcsolva hagyod utána elvileg működik. Legalábbis nálam így volt.

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#6089) Feenyx válasza kalozhun100 (#6084) üzenetére


Feenyx
aktív tag

Értem, azért majd ha a laptopszalon fogja szervizelni, bepróbálkozok egy javítással szerintem, hátha jobb lesz.

(#6090) kalozhun100


kalozhun100
őstag

Nem tudom miért, de recsegnek a hangszórók a laptopomban.

Samsung Galaxy S7 Edge

(#6091) vagabor


vagabor
aktív tag

Valaki vett már garibővítést? ha igen, leírná röviden hogy hol vette és hogy használta? kösz

ASUS TUF GAMING B650-PLUS, AMD Ryzen 7 7800X3D, DeepCool AK620 Zero Dark, CORSAIR VENGEANCE DDR5 RAM 32GB (2x16GB) 6000MHz, ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4070 Ti, Cooler Master MWE 750, Fractal Design Core 3000, LG UltraGear 27GR75Q 27" IPS QHD 165Hz

(#6092) stever90


stever90
csendes tag

Órajelet hol tudok állítani? Nekem az nvidia control panelben csak 3 opció van:
-képbeállítások megoldása előnézettel
-3d beállítások kezelése
-physx konf. beállítása

ezek alatt nemtalálom azt amit be akarok állítani :(

(#6093) Adam333


Adam333
tag

Mennyiért lehet ma eladni egy 1 éve vásárolt összesen 2 év garis Y580-at. (Nem a full hd verzióról van szó.)?

(#6094) satz18 válasza Adam333 (#6093) üzenetére


satz18
őstag

Sztem ilyen gépet valaki játszani vesz, és ennél a y510p ugye sokkalta gyorsabb. Meg FHD is meg hibrid HDD van rajta 3 év a gari. Én nem adnám el a helyedben, sztem túl sokat buknál rajta,. Ne bátortalanítson el a HDD hiba, kapsz egy újat ami nem is a hibás szériás seagate, hanem egy tök más hitachi. 10 napig csak kibírod a szeretett géped nélkül.

[ Szerkesztve ]

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#6095) nbware válasza Adam333 (#6093) üzenetére


nbware
senior tag

Vagy vegyél bele, mint n ssd-t és mintha új géped lenne :)
SLIs gépet meg nehogy vegyél, egyfolytában írják ez nem megy, meg az nem megy, fagyogat. Szóval jó ez hidd el. :)
Én majd lecserélem, 2 év múlva egy hasonló laposra, nem SLI-s, hanem egy brutál 1db vgasra...

Lenovo y720, Samsung S8, Iphone 7

(#6096) kalozhun100


kalozhun100
őstag

Miért van az, hogy minél újabb nvidia drivert teszek fel a windows aerora egyre kevesebbet ír? már csak 4,9.

Samsung Galaxy S7 Edge

(#6097) nbware válasza kalozhun100 (#6096) üzenetére


nbware
senior tag

nem kell foglalkozni vele, valamiért ezt a számot kapod, ha nagyon izgat, van hozzá leírás, hogy tudsz minden értéket beállítani 9,9re :D

Lenovo y720, Samsung S8, Iphone 7

(#6098) Impressa válasza kalozhun100 (#6096) üzenetére


Impressa
őstag

4.9 ? ott vmi szoftveres ficsör lehet, de ha működik minden, akkor ne foglalkozz a számokkal. :D

nbware +1 szoktam én is javasolni... :D

Adam333 ingyen, vagy olcsóbban átveszem :DDD de igaza van satz18 fórumtársak. :K

[ Szerkesztve ]

Kávégépek szervizelése. :) Jura, Melitta, Saeco stb. 705077032

(#6099) kalozhun100 válasza Impressa (#6098) üzenetére


kalozhun100
őstag

Mostanában kicsit akadnak a játékok azon a beállitáson amit eddig használtam. De lehet egy Windows upgrade megoldaná. Érdemes windows 7ről 8ra váltani?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge

(#6100) Impressa válasza kalozhun100 (#6099) üzenetére


Impressa
őstag

Én win 7-et használok, de a többiek szerint, van javulás a játék tekintetében is. Erre bővebben ők fognak tudni válaszolni.

Kávégépek szervizelése. :) Jura, Melitta, Saeco stb. 705077032

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.