Hirdetés

2019. november 15., péntek

Gyorskeresés

(#6051) Feenyx válasza fenoman7 (#6050) üzenetére

Feenyx
(aktív tag)

Túl sok leírást nem kapsz a javításról, egy előre nyomtatott lapot kapsz amin be van ikszelve, hogy mit cseréltek, ha cseréltek, ilyesmi.

(#6052) Classius válasza kalozhun100 (#6046) üzenetére

Classius
(aktív tag)

Amiket írtam azokra tippelek, de szerintem biztos nem teljesen tiszta a rendszered. Nekem is van vírusírtó a gépemen (eset) viszont mikor lefuttattam a viprerescue-t kapásból talált 13 kártevőt anno. Az avastról tudom hogy nem a legjobb progi, de hát kinek mi.
Anno én is belassulásra lettem figyelmes indításnál, minden egyes boot idő megnőtt. Ez odáig fajult pár nap után, hogy a rendszer már bejelentkezéskor befagyott, ha sikerült is belépnem a windows-ba akkor pedig már használhatatlan lett. Gőzöm sem volt mi okozhatta a dolgot, de biztonság kedvéért le akartam futtatni egy vírus tesztet, az eset-et pedig nem bírtam elindítani mert lefagyott a gép egyből. Safe módban indulva internet hozzáféréssel sikerült letöltenem a Viprerescue-t és egyből elindítottam, hát igen szépen lepucolta a nem kivánatos dolgokat, mint utólag kiderült, ez volt a probléma forrása.

(#6045) vagabor
Valóban, és amilyen egyszerű, olyannyira jól működik. :)

“Nem az számít, hogy a leggazdagabb ember legyek a temetőben. Ami igazán számít, hogy úgy térjek nyugovóra éjszaka, hogy valami csodálatosat alkottunk.” (Steve Jobs) # Lenovo Y580 _ Apple iPhone 7 #

(#6053) stever90 válasza Vigneau (#6031) üzenetére

stever90
(csendes tag)

http://www.digitaltrend.hu/kingston-ssdnow-ms200-120gb-sms200s3-120g/48812 ez a típus esetleg nem szerencsésebb?

(#6054) Vigneau válasza stever90 (#6053) üzenetére

Vigneau
(nagyúr)

Az lett volna a másik javaslatom. :K

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#6055) fenoman7 válasza Feenyx (#6051) üzenetére

fenoman7
(csendes tag)

Csodák csodájára ma visszakaptam én is a gépemet, sztem rekord idő alatt. (tegnap délelőtt vette fel a futár Lengyelországban). Kaptam egy merevlemez és egy billentyűzet cserét. Hogy billentyűket miért cseréletk azt nem tudom, de jól mutatnak a vadi új billentyűk :D.
Szóval azért így már én is azt mondom, hogy pozitív a tapasztalatom.
További szép estét mindenkinek!

XO GT: Fenoman0611

(#6056) Feenyx válasza fenoman7 (#6055) üzenetére

Feenyx
(aktív tag)

Jól mutatnak? Miért, el voltak kopva? Amúgy így billentyűzet csere után sincs jobban alátámasztva a WASD gomb körül? Mert nekem eléggé be tud nyomódni ott a billentyűzet körül, jobban mint a jobb oldalon.

(#6057) fenoman7 válasza Feenyx (#6056) üzenetére

fenoman7
(csendes tag)

Nem voltak elkopva, de azért 1-2 elég fényes volt. Amúgy nálam ezelőtt sem és most sem nyomódik be a billentyűk környezete.

(#6058) Feenyx válasza fenoman7 (#6057) üzenetére

Feenyx
(aktív tag)

Szuper, akkor én fogtam volna ki valami rosszat? De érdekes mód csak a bal oldalon jelentkezik.

(#6059) Feenyx válasza fenoman7 (#6057) üzenetére

Feenyx
(aktív tag)

Mondjuk nekem mikor januárban meglett a gép a fórumon azt mondták, hogy ez mindegyiknél ilyen.

(#6060) fenoman7 válasza Feenyx (#6059) üzenetére

fenoman7
(csendes tag)

Lehet akkor csak én nem látom annyira vészesnek. De nem hiszem, hogy ez gondot jelentene, mivel nem kell hatalmas erőkifejtés, hogy egy gomb a funkciójának megfelelően működjön ;).

További szép estét!

(#6061) A megváltó

A megváltó
(tag)

Sziasztok!

Segítséget kérnék , hogy jó lessz-e a gépembe, és megéri e megvennem a következőt.15000 ft fölött nem szánnák rá többet.
Csak oprendszernek kellne + egy két kissebb programnak hdd-t ben hagynám játékoknak meg többinek.Ismeritek a típust?

Adata SP300 64Gb Msata SSD olcsón Eladó !GARANCIA !

[ Szerkesztve ]

y580 (I7 3610QM, 8GB, GTX660M, 1TB, HD) There is no fate but what we make

(#6062) nbware válasza A megváltó (#6061) üzenetére

nbware
(senior tag)

ez jó típus, szerintem nem rossz.

Lenovo y720, Samsung S8, Iphone 7

(#6063) Impressa válasza A megváltó (#6061) üzenetére

Impressa
(őstag)

Szerintem is vállalható típus :K , van bőven gari rajta, és nem sok az írt adatmennyiség sem.

[ Szerkesztve ]

(#6064) vagabor

vagabor
(aktív tag)

Valaki élvezhető minőségben tolta már y580-on a bf4-et? Van egy érzésem hogy ehhez a játékhoz már bármilyen beállításra rakod, kevés a gép. Bf3 fhd mediumon tökéletesen megy, bf4 már diafilm :D

Csak az nem hibázik aki nem csinál semmit.-- Bf3/4: hu_DieselX, SC: JayWalkeR_hu

(#6065) robin18 válasza vagabor (#6064) üzenetére

robin18
(tag)

én is kipróbáltam a BF4-et
a legújabb béta driverrel fullHD low-on normális fps-t add, de úgy érzem ha béta is vacakol, mert ugrál össze vissza, játszhatatlan :S

Privátra illik válaszolni! :)

(#6066) Aryan válasza vagabor (#6064) üzenetére

Aryan
(senior tag)

Pont most akartam írni róla. i7 3630qm proci van a gépben 8gb rammal és win7 x64 oprendszerrel. SSD van a gépben és a legutolsó beta nvidia driver van fent

Játszhatatlan 1366x768-ban lowon 30-40fps, de sokszor inkább 30fps alatt van. Bf3 ugyanilyen beállításon dupla fps-t nyomott.Csütörtökön felrakom a win8.1-et hátha segít rajta. Meg talán a tuning biost amivel emelve van a gpu órajele, de szerintem az is kevés. Ha nem jó így sem akkor hardverapróra landol a notim. Nem játszok sűrűn, de BF4-ezni szeretnék. Noti helyett akkor összerakok pc-t.

(#6067) Classius

Classius
(aktív tag)

Érdekes a BF4 a beszámolók alapján, papíron vinnie kéne a gammát a laposnak. Idővel szerintem optimizálják majd.

“Nem az számít, hogy a leggazdagabb ember legyek a temetőben. Ami igazán számít, hogy úgy térjek nyugovóra éjszaka, hogy valami csodálatosat alkottunk.” (Steve Jobs) # Lenovo Y580 _ Apple iPhone 7 #

(#6068) kalozhun100 válasza Classius (#6067) üzenetére

kalozhun100
(őstag)

Amúgy BF4 Bétára hogyan kell jelentkezni?

Samsung Galaxy S7 Edge

(#6069) Feenyx

Feenyx
(aktív tag)

Sziasztok!

Nektek sem egységes a billentyűzet világításotok? Mert nekem olyan hogy kb. a P betűtől jobbra eső blokkban erősebben világít mint mint a P betűtől balra. És a space gombnál pedig eléggé halovány, de már mióta megkaptam azóta van ez így.

(#6070) Feenyx válasza Feenyx (#6069) üzenetére

Feenyx
(aktív tag)

Jah és emellett az touchpad is kicsit zörgő hangot ad amikor kattintok rajta. (Nem amikor a bal vagy jobb egérgombjával kattintok) Valaki tapasztalt ilyet?

(#6071) Impressa válasza Feenyx (#6069) üzenetére

Impressa
(őstag)

A space-nél normális, hogy nincs megvilágítva rendesen (nálam is ilyen). P-től kezdődően haloványabb? tudsz lőni róla fotót esetleg?

(#6072) masholnap válasza Feenyx (#6069) üzenetére

masholnap
(senior tag)

valószínűleg nincs a helyén a billentyűzet. ez annak köszönhető, hogy az y580-as szériánál van némi inkompatibilitás a szerelvények között.

a megoldás a következő lehet: megvárod, hogy a lapiszalon legyen a szerviz, ahol majd szépen a helyére pattintják a cuccot neked, vagy addig variálnak az alkatrészekkel, míg szépen minden a helyére kerül.
a lengyelekhez nem küldeném, onnan csak valami csoda folytán jutna vissza jobb állapotban (szvsz inkább a fejedet vernéd, hogy emiatt miért küldted oda). polák barátainknál az a dolog, hogy képes világítani, lefedi a világító billentyűzet fogalmát

egyébként én láttam jól és rosszul világító megoldást is. ég és föld a különbség!!! tényleg :K

(#6073) Feenyx válasza masholnap (#6072) üzenetére

Feenyx
(aktív tag)

Hát akkor nincs más választásom, várok a laptopszalonra. Sok rossz tapasztalatom van a lengyel szervizzel sajnos, és ha ott hozzá is nyúlnának, elég nagy az esély hogy rosazabb állapotban kapnám vissza. Amúgy is szükségem van eléggé a gépre most, úgy hogy ráér. Eddig is kibírtam mióta megvan. Információ nincs róla, hogy kb mikortól fogja a laptoszalon szervizelni ah ideapadokat?

Impressa: este rakok fel majd képet róla, teljesen felülről csak halványan látszik, hogy elüt a fényerősség, de hát nem full felülről nézve szokott gépelni az ember. Amúgy nálad is jelentkeztek ezek, amiket leírtam a space billentyűn kívűl?

[ Szerkesztve ]

(#6074) masholnap válasza Feenyx (#6073) üzenetére

masholnap
(senior tag)

jelen infó szerint jan. 1-től lesznek hivatalos szerviz, és az még szépen bele is fér a 2 éves garanciába

(#6075) Feenyx válasza masholnap (#6074) üzenetére

Feenyx
(aktív tag)

Akkor január 2-án nyitásra ott leszek :D :DD na de pont jó is lenne nekem ez a január, vizsgaidőszakban tudom nélkülözni a géper kicsit :) reméljük össze is jön nekik.

(#6076) Impressa válasza Feenyx (#6073) üzenetére

Impressa
(őstag)

Nekem mindenhol azonos fényerővel világítanak a space kivételével. Az egérpadom si rendben van szerencsére. ( bár amennyit használom :U )

(#6077) kalozhun100 válasza Impressa (#6076) üzenetére

kalozhun100
(őstag)

Most nézem, hogy a space körül nekem is elég gyenge a világítás.

Samsung Galaxy S7 Edge

(#6078) Impressa válasza kalozhun100 (#6077) üzenetére

Impressa
(őstag)

Bármelyik videót, fotót megnéztem mindegyiken ilyen.

masholnap a billentyűzetbe vannak integrálva a ledek, nagyon nem lehet azzal mit kezdeni. Azt szétszedni, és újra összerakni, már nem lesz az igazi, véleményem szerint. De ha tudsz vmit ne tartsd magadban. :)

(#6079) masholnap válasza Impressa (#6078) üzenetére

masholnap
(senior tag)

szervizes mondta, hogy a nem illeszkedő összerakás miatt lehet ennyire hullámzó a világítás.

de ha nincs igaza, akkor az esetben a lenovo a széria egy részét pocsék háttérvilágítású bill-el szerelte fel, és a lengyel szervizben is ilyen szart tesznek bele. mondjuk ez esetben valszeg a lapiszalonnak sem fognak feltétlenül minőségit leszállítani, de velük legalább lehet beszélni és még magyarul is tudnak

(#6080) satz18 válasza masholnap (#6074) üzenetére

satz18
(őstag)

Ha ezt tudom, lehet én se küldtem volna vissza. Addig csak kibírta volna az a fránya kattogó HDD.

Asus GL502VS, Lenovo x60, Xiaomi Mi 9T, PS 3

(#6081) Feenyx

Feenyx
(aktív tag)

Na csinálta egy videót az általam kifogásolt dolgokról.

Ez lenne a billentyűzet hajladozásról, a touchpad kattogásról, és azt is mutatom rajta mennyire eltérő hangot ad ki billentyűzet két szélén lévő gombok: [link]

Ez pedig a háttérvilágítás egyenetlenségéről készült: [link]

Vélemények?

(#6082) Aryan

Aryan
(senior tag)

Megnéztem BF4-et win8 alatt, végre játszható lett a játék. Win7 alatt botrányos volt.

(#6083) jjc válasza Feenyx (#6081) üzenetére

jjc
(aktív tag)

a bill nekem is így kattog, de nekem csak egészen a bal felső rész (esc, f1-f3). ha körömmel alányúlok fent és kicsit kiemelem a bill-t a keretből, akkor egy időre javul a helyzet.
én már kioperáltam az egész bill-t és visszatettem, de nem javult meg tőle. talán a bal felső részen alá kéne raknom egy hőálló (a venti miatt meleg van arrafelé) alátétet.

Galaxy Note 8, Dell Inspiron 7559, Popcorn Hour A-110, TP-LINK C1200

(#6084) kalozhun100 válasza Feenyx (#6081) üzenetére

kalozhun100
(őstag)

Nekem is nyekereg a billentyűzet, de azóta mégjobban mióta bevittem a laptopszalonba kitakaritattni a gépet. Azért van ez mert szar a ragasztó vagy kevéssel ragasztották le. Nekem azt mondta a szervizes ott bent, hogy tud rendelni hozzá ragasztót. A touchpad meg azért nyekereg, mert így van kialakítva, tulajdonképpen nyomógomb.

Samsung Galaxy S7 Edge

(#6085) Adam333

Adam333
(tag)

Sziasztok!

Lenovo Y580 laposom nem bootol be, csak kb minden 10. indításra. A hdd kattog, és azt látom, hogy no bootable device, press any key. A lenovoról azt olvastam, hogy nagyon macerás a szervizeltetése, tudnátok segíteni, hogy mit kéne tennem, és mennyi esély van arra hogy garanciálisan elintézik. (Még 10 hónap van a gariból.)

A laptopszalonban vettem, őket hívjam fel, vagy a lenovo oldalán van vmi zöld szám.?

(#6086) Impressa válasza Adam333 (#6085) üzenetére

Impressa
(őstag)

Hali! :D
A tel szám: 06 80 987 425 H-P:9-18-ig elérhetőek. Gariban ki fogják cserélni a HDD-t. Jó csomagold majd be a gépedet, hogy ne sérüljön meg.

(#6087) XenHai válasza Aryan (#6082) üzenetére

XenHai
(senior tag)

7 szentség ,hogy nem rakok fel csak ezért 8-at...

(#6088) satz18 válasza Adam333 (#6085) üzenetére

satz18
(őstag)

Ugyan ez volt. Kaptam új HDD-t. 6 nap szállítás 1 hétvége 1 nap szerviz. Hétfőn hívtam a call centert és köv hét szerdán vissza is kaptam új HDD-vel, lepucolva hűtő kitisztítva. Amúgy nem azon múlik, hogy hányszor indítod újra, hanem a hőmérsékleten. Ha 20 percig bekapcsolva hagyod utána elvileg működik. Legalábbis nálam így volt.

(#6089) Feenyx válasza kalozhun100 (#6084) üzenetére

Feenyx
(aktív tag)

Értem, azért majd ha a laptopszalon fogja szervizelni, bepróbálkozok egy javítással szerintem, hátha jobb lesz.

(#6090) kalozhun100

kalozhun100
(őstag)

Nem tudom miért, de recsegnek a hangszórók a laptopomban.

Samsung Galaxy S7 Edge

(#6091) vagabor

vagabor
(aktív tag)

Valaki vett már garibővítést? ha igen, leírná röviden hogy hol vette és hogy használta? kösz

Csak az nem hibázik aki nem csinál semmit.-- Bf3/4: hu_DieselX, SC: JayWalkeR_hu

(#6092) stever90

stever90
(csendes tag)

Órajelet hol tudok állítani? Nekem az nvidia control panelben csak 3 opció van:
-képbeállítások megoldása előnézettel
-3d beállítások kezelése
-physx konf. beállítása

ezek alatt nemtalálom azt amit be akarok állítani :(

(#6093) Adam333

Adam333
(tag)

Mennyiért lehet ma eladni egy 1 éve vásárolt összesen 2 év garis Y580-at. (Nem a full hd verzióról van szó.)?

(#6094) satz18 válasza Adam333 (#6093) üzenetére

satz18
(őstag)

Sztem ilyen gépet valaki játszani vesz, és ennél a y510p ugye sokkalta gyorsabb. Meg FHD is meg hibrid HDD van rajta 3 év a gari. Én nem adnám el a helyedben, sztem túl sokat buknál rajta,. Ne bátortalanítson el a HDD hiba, kapsz egy újat ami nem is a hibás szériás seagate, hanem egy tök más hitachi. 10 napig csak kibírod a szeretett géped nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#6095) nbware válasza Adam333 (#6093) üzenetére

nbware
(senior tag)

Vagy vegyél bele, mint n ssd-t és mintha új géped lenne :)
SLIs gépet meg nehogy vegyél, egyfolytában írják ez nem megy, meg az nem megy, fagyogat. Szóval jó ez hidd el. :)
Én majd lecserélem, 2 év múlva egy hasonló laposra, nem SLI-s, hanem egy brutál 1db vgasra...

(#6096) kalozhun100

kalozhun100
(őstag)

Miért van az, hogy minél újabb nvidia drivert teszek fel a windows aerora egyre kevesebbet ír? már csak 4,9.

Samsung Galaxy S7 Edge

(#6097) nbware válasza kalozhun100 (#6096) üzenetére

nbware
(senior tag)

nem kell foglalkozni vele, valamiért ezt a számot kapod, ha nagyon izgat, van hozzá leírás, hogy tudsz minden értéket beállítani 9,9re :D

(#6098) Impressa válasza kalozhun100 (#6096) üzenetére

Impressa
(őstag)

4.9 ? ott vmi szoftveres ficsör lehet, de ha működik minden, akkor ne foglalkozz a számokkal. :D

nbware +1 szoktam én is javasolni... :D

Adam333 ingyen, vagy olcsóbban átveszem :DDD de igaza van satz18 fórumtársak. :K

[ Szerkesztve ]

(#6099) kalozhun100 válasza Impressa (#6098) üzenetére

kalozhun100
(őstag)

Mostanában kicsit akadnak a játékok azon a beállitáson amit eddig használtam. De lehet egy Windows upgrade megoldaná. Érdemes windows 7ről 8ra váltani?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge

(#6100) Impressa válasza kalozhun100 (#6099) üzenetére

Impressa
(őstag)

Én win 7-et használok, de a többiek szerint, van javulás a játék tekintetében is. Erre bővebben ők fognak tudni válaszolni.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.