Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28551) TBT válasza deatom (#28550) üzenetére


TBT
addikt

3 HP Quint rúnát/Movement Speed Quint rúnát
Pirosba: Armort
Sárgába: Armort
Kékbe: Magic Resistet

Gold-os rúnákat már el lehet felejteni. AP-t meg kapsz a megfelelő Mastery alapján/kezdőitem alapján (Spellthief's Edge). Bár a kezdőitem helyzetfüggő. A Doran's Ringet supportként szerintem felejtsd el!

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#28552) WinnerB0Y válasza ClydeBeka2 (#28549) üzenetére


WinnerB0Y
senior tag

Én is ezen gondolkodtam, viszont az a tény, hogy kapott képregényt...
Meg azért egy ilyen splash art és recall sound után én nagyon elgondolkodtam rajta. Biztos ami biztos irány a bank xD

EUNE: iNeeko

(#28553) Sagnya válasza deatom (#28550) üzenetére


Sagnya
csendes tag

Kezdő adc-nek szerintem MF .
Viszonylag olcsó is,és kemény mint a Tarzan sarka.
Nem sokat játszok adc épp ezért viszonylag egyszerűket játszok ... Ashe,Varus,MF .

(#28554) hugi0 válasza deatom (#28550) üzenetére


hugi0
őstag

En meg egy sivirt tennek a tobbi melle az "E" miatt.

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#28555) deatom


deatom
tag

kössz, sivirrel szoktam, az olyan nyugis, nehéz elkapni az e-je miatt:)
Varust is szeretem, de 1 win-4 loose a statom vele, 48-28-44-es stattal. Lanen még el el vagyok, de late gamere, team fightoknál valahogy mindig rám ugranak vagy 3an, 3 másodperc alatt kikapnak :D hiába állok én leghátul, vagy próbálok helyezkedni. Ellesek majd pár dolgot, úgyis szoktam streamet nézni. :)

(#28556) Sagnya


Sagnya
csendes tag

Hello Teemo !

[link]

[ Szerkesztve ]

(#28557) Kanczy válasza deatom (#28555) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Hát igen, ez a baj a kis mobility-s champekkel. Szénné tudod őket foculni tf-ban, és egy Zed/Leblanc + Elise/Nocturne ráugrásból aztán nem jön ki :(

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#28558) skitzoo


skitzoo
senior tag

SIrás! :DDD

"Tudod, mi a pokol? Nem tűz és ördögök... nem az, amit gyerekkorunkban tanultunk! Mi magunk építjük a magunk poklát... még életünkben... ahányszor fájdalmat okozunk... ahányszor szenvedést okozunk!"

(#28559) hugi0 válasza deatom (#28555) üzenetére


hugi0
őstag

Ha nem megy a teamfight akkor probald a split pusht eroltetni 2-3 ba.
- ha jo a sup akkor van vard es el sem mozdul meloled.

Tehat ha jol vardoztok (mert ugye neked is van egy free vardod) tudtok pussolni, mert idoben latjatok ha ratok akarnak menni.
- es ertelem szeruen megprobalod a tobbieket ravenni hogy a tulso lanen pussoljanak.
- persze ha nem vardolnk, akkor ne eroltesd, hogy elore menjenek.

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#28560) Dinter válasza Evil Snowman (#28546) üzenetére


Dinter
addikt

Itt

Ezt viszont már azt hiszem jelezték, hogy el vannak csúszva a divíziónevek.

(#28561) Kanczy válasza skitzoo (#28558) üzenetére


Kanczy
Topikgazda

Nekem legit csorgott a könnyem a végére :C

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#28562) skitzoo válasza Kanczy (#28561) üzenetére


skitzoo
senior tag

És tényleg ilyen kéne. :D

"Tudod, mi a pokol? Nem tűz és ördögök... nem az, amit gyerekkorunkban tanultunk! Mi magunk építjük a magunk poklát... még életünkben... ahányszor fájdalmat okozunk... ahányszor szenvedést okozunk!"

(#28563) skitzoo


skitzoo
senior tag

Szép volt SKT! :)

"Tudod, mi a pokol? Nem tűz és ördögök... nem az, amit gyerekkorunkban tanultunk! Mi magunk építjük a magunk poklát... még életünkben... ahányszor fájdalmat okozunk... ahányszor szenvedést okozunk!"

(#28564) ígyvanferi


ígyvanferi
addikt

Ez az All-Stars az éves, legfontosabb lan event, mint DOTA 2-ben az International, amikor a világ minden részéből összegyűlnek a legjobb csapatok, hogy megmérkőzzenek egymással egy pár napos lanon, mindenféle kísérőrendezvénnyel, jól értem?

(#28565) Mottie válasza ígyvanferi (#28564) üzenetére


Mottie
őstag

Nem a legfontosabb event, az a World championships. Ez az "erőfelmérő" a különböző régiók között sok fun programmal amíg az LCS-ben a tavaszi és nyári split közötti szünet van.

Be Victorious!

(#28566) Evil Snowman válasza Dinter (#28560) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Köszi a választ. Amúgy nem az elcsúszott divízió nevekkel van/volt gondom, hanem a jobb felső sarokban pirossal bekeretezett résszel: "Inaktívvá váltál" és annak a leírásával. Megfelelő helyen akkor este bejelentem. :R

(#28567) Dinter


Dinter
addikt

SKT vs Fnatic, best match ever :)

(#28568) deatom válasza skitzoo (#28558) üzenetére


deatom
tag

kössz, ez jó volt :C

(#28569) Dinter


Dinter
addikt

Tegnap láttam probuildsen egy 11/0 AP Lee Sint. Tényleg működhet, vagy csak bugolhatott az oldal? :DDD

(#28570) -=Vacsek=-


-=Vacsek=-
senior tag

ez a lol ranked az egyik legszarabb multis game az fix..

(#28571) #56230144 válasza -=Vacsek=- (#28570) üzenetére


#56230144
törölt tag

Miért?

(#28572) skitzoo válasza -=Vacsek=- (#28570) üzenetére


skitzoo
senior tag

Nem kell szidni... :U

"Tudod, mi a pokol? Nem tűz és ördögök... nem az, amit gyerekkorunkban tanultunk! Mi magunk építjük a magunk poklát... még életünkben... ahányszor fájdalmat okozunk... ahányszor szenvedést okozunk!"

(#28573) WinnerB0Y válasza -=Vacsek=- (#28570) üzenetére


WinnerB0Y
senior tag

Miért, talán a CS:GO jobb, ahol elibdulok rankedezni és "kick me pls i have to go" és írogatni van ideje, de arra hogy a baszott spawnról elinduljon nincs.
Más szituáció, amikor az enemyben 4 ember balfasz és mivel ezek mindig megdöglenek, az ötödik követ falon át és még ki sem értél, de kapod a hedit. Ez talán jobb?
Vagy a folyamatos 0/24 4 ember camp akármelyil Call of Duty-ban? Vagy a Need For Speed amelyikben olyanok a remdőrök, hogy mikor nekimész olyan mintha egy baszott kőfalnak mennél neki, de amikor ő megy neked akkor repülsz 20 métert ki a pályáról és a falba bugolva spawnolsz újra?
Nem hiszem hogy a felsoroltak közül melyiket preferálod jobban, mint a lolt ahol nincs sem csalás, úgy effektíve olyan camp sincs, csak "a balfaszok miatt nem jutok feljebb. "?

Itt vagyok élő példának. Plat II vagyok mist úgy, hogy még decemberben sőt, még januárban is a Silver játékosokat szidtam. Olyan mentalitással játszottam, hogy "ha ő nem jön én sem megyek". Mindig a jungler volt a szar ha meghaltam, vagy éppen a team. Most akkor sem írok semmit ha 4v5 ben játszunk, mert ha az ő teamworkjük szarabb akkor így is nyerünk, márpedig volt rá nem egy példa.

[ Szerkesztve ]

EUNE: iNeeko

(#28574) -=Vacsek=- válasza WinnerB0Y (#28573) üzenetére


-=Vacsek=-
senior tag

lolba a csalást kompenzálja h a 10 besorolod után ha szerencséd van silverbe dob élvezhetetlen lesz a ranked mert akkora unskilledek meg nyomorékok játszanak pedig van 500 win az accjukon h platos ismerösömmel smurfös silveres accal is képtelesnég egymás után akár 2 mecset nyerni. és akkor szenvedjek el 100 gamet ha csak minden 2.at nyerném meg is se biztos h golba jutnék ahol 20%al kevesebb a useless ember. mikell a feljebb jutáshoz? pozitiv gondolkodás meg stb.. aha lehetsz te pozitiv ha ha 2 nyert lane után se tudsz lehozni egy meccset. ez igy egy fos nincs értelme szenvedni időpocsékolás..
csgoba legalább lehet 2től 5emberig mm-ezni (rankedezni). de egyébként a csgo is az egyik szegszarabb multis gamek közé tartozik de az azért mert egy random szar játék unballanced fos. 2004óta cszek és 5 év css után fos szarláma vagyok goba, p90 meg shoti-val szarba aláznak.

(#28575) #56230144 válasza -=Vacsek=- (#28574) üzenetére


#56230144
törölt tag

Az véletlen se merüljön fel benned, hogy te vagy a szar :DDD

(#28576) TBT válasza #56230144 (#28575) üzenetére


TBT
addikt

Szerintem csak kiégett a srác. De ez ilyen. Ezért szeretjük a LoL-t. :D

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#28577) Mottie válasza -=Vacsek=- (#28574) üzenetére


Mottie
őstag

Én csak sajnálni tudlak, ha csak akkor élvezed a játékot amikor nyersz.

@all: Tegnap a full silver (Én vagyok a legmagasabban Rangorolt, Silver I-gyel) csapatunkat bedobta egy ilyen ellen (Normalban): Dia V, Plat I, Gold 1, Gold 1, Silver 1

Minden laneünk csúnyán kikapott... De ha a végén nem megyek túl mélyre a 24-7-14 -es Xin Zhaommal akkor megnyertük volna :D

[ Szerkesztve ]

Be Victorious!

(#28578) csipszikutya válasza -=Vacsek=- (#28574) üzenetére


csipszikutya
senior tag

én ebbe már rég beletörődtem. Rankedra funnolni járok, röhögni ;]

(#28579) Dinter válasza -=Vacsek=- (#28574) üzenetére


Dinter
addikt

Ha nem úgy mész el rankedozni, hogy te most nem nyerni mész, hanem tanulni, akkor elhiszem, hogy így állsz hozzá. Minden meccsen tanulsz valami újat (tegnap egy Seju úgy becampelt minden bokrot, többet se fogok facecheckelni :D ), a játékra figyelj, ne a körülményekre. Akinek megvan a megfelelő skillje hozzá, az feljebb is jut, ez köztudott.

(#28580) WinnerB0Y válasza -=Vacsek=- (#28574) üzenetére


WinnerB0Y
senior tag

[link]
Az utolsó 5 gamet nem én játszottam, hanem egyik haver akit lebannoltak 1 hétre.
Meg lehet nézni ezt a match historyt.
Szinte csak ADC van benne (ahol a leggyengébb vagyok), és valahogy mégis nyertem a gameket.
Miért van ez?
Mert van elég skill ahhoz, hogy silvereseket alázzak.
Félreértés ne essék, nem szórakozásból csinálom, hanem akarok még egy accountot Platban.
Silver I.
Dupla ugrás, promó nélkül folyamatosan. Akkor most kezdd egy picit magadban keresni a hibát. Például ha épp midezel és meghalsz, akkor ne ez legyen: "fucking jungler, reported, never gank", hanem valahogy nézd is meg, hogy miért is haltál bele az 1v1 be vagy éppen 1v2 be. Mindennek megvan az oka. Egyedül kell carryzni.
Akali, Katarina, Vayne, Caitlyn, Jax, Wukong, Vi, Xin Zhao, Mordekaiser, Ziggs, Annie, Syndra, Leona, Thresh, Sion, Ryze, Shyvana, Draven, Diana.
Ezek mind olyan champek amikkel egyedül megnyersz egy gamet. Persze ha van annyi skill, hogy feljebb léphess.
Hozzáteszem Bronze II ben kezdtem a kis accot is és Silver III ban a maint, ami most jelen pillanatban Platinum II és ráadásul én az esetek 90 százalékában supportolok.

EUNE: iNeeko

(#28581) -=Vacsek=- válasza #56230144 (#28575) üzenetére


-=Vacsek=-
senior tag

nem merül fel bennem mert nem vagyok szar :)

Mottie: igen én akkor élvezem a játékot amikor jol játszok és kiszopunk :C

WinnerB0Y: csak olyan champel megyek játszani amivel lehet carry-zni. több wardot veszek adc meg midensként mint a support vagy a jungle. egyébként nem nagyképüségből de supportként lehet a legkönyebben feljebb jutni, mivel abbol van a legkevesebb igy ha te csak azt játszol azt gyakorlod akkor a csapadotnak van 1 jo suppja és nem a last pick megy gragassal meg yasuoval suppolni :)

de nem veszem komolyan sose vettem komolyan a lol-t csak kijelntettem h ez egy szar :)

(#28582) #56230144 válasza -=Vacsek=- (#28581) üzenetére


#56230144
törölt tag

"nem merül fel bennem mert nem vagyok szar" Ha ezt így kijelented, akkor az vagy :DDD Most pedig a sírás helyett menj gyakorolj! :K

(#28583) TBT válasza -=Vacsek=- (#28581) üzenetére


TBT
addikt

Hogy mi? Supportal lehet a legkönnyebben feljutni? Na ne mond! Support a mainem és mégsem jutok feljebb. Taníts mester!

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#28584) killer095


killer095
őstag

Ma találkoztam lol karrierem első csalójával
Be pickelt és lazán váltogatta a champeket...az mi?

ORIGIN/Battlelog: IDaVe_CQCI , PSN: DaVe095hun

(#28585) nike_ válasza killer095 (#28584) üzenetére


nike_
addikt

Nem cseréltek véletlenül?...

(#28586) #56230144 válasza killer095 (#28584) üzenetére


#56230144
törölt tag

biztos aimozott is.

(#28587) Dinter válasza killer095 (#28584) üzenetére


Dinter
addikt

Egyébként létezik drop hack, lehet múltkor én is annak az áldozatává váltam.

(#28588) TBT válasza Dinter (#28587) üzenetére


TBT
addikt

Ennyit a sportszerű játékról! GG Rito :DDD
Mondjuk már a Curse Voice bekerülésével is kihúzták nálam a gyufát.

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#28589) #56230144 válasza Dinter (#28587) üzenetére


#56230144
törölt tag

Nekem instantwin hackem van de vacsek mindig feedel és veszítek pls help :(

[ Szerkesztve ]

(#28590) -=Vacsek=- válasza #56230144 (#28582) üzenetére


-=Vacsek=-
senior tag

ahogy nézem te a retardáltok sorát szaporitod sajnos ebből nem lehet kigyogyulni :( de ha gyakorolsz hátha sikerül szoritok :K

(#28591) Dinter válasza TBT (#28588) üzenetére


Dinter
addikt

Nekik sok közük nem volt hozzá, de aztán be is tiltották.

(#28592) killer095 válasza #56230144 (#28586) üzenetére


killer095
őstag

Nagyon vicces gyerekvagy, de ÉN nem vicceltem mivel 4en premadek voltunk nem cserélhetett + a neve is Gamehackervalami volt

ORIGIN/Battlelog: IDaVe_CQCI , PSN: DaVe095hun

(#28593) #56230144 válasza -=Vacsek=- (#28590) üzenetére


#56230144
törölt tag

"retardáltok" :DDD

(#28594) Lokids


Lokids
addikt

Ezt nem értem. Miért vna az, hogy nyerjük toppot, botot annyira dúrván, hogy suppként erősebb vagyok az ellen adc-nél, mid meh. De a végén a többiek azt gondolják, hogy 3 vagy 4v5-ben is nyernek. Nem vagyok a fightban, megyek arra, erre elkezdik nélkülem. Meghalnak és jön a noob, hogy hol vagyok. Pedig jeleztem.
Ok legyek én a noob, de miért mennek bele 3 vagy 4v5-be ha előnybe vannak, csak várniuk kéne?

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#28595) #56230144 válasza Lokids (#28594) üzenetére


#56230144
törölt tag

Vannak ilyen játékosok :) Fogadd el, és egy idő után már nem fog érdekelni. :)

killer095: Köszönöm szépen, bár a a gyerek jelzőt elhagyhatod, nem én sírok olyan miatt ami nem létezik :DDD

[ Szerkesztve ]

(#28596) ClydeBeka2 válasza Dinter (#28587) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Biztos egy silver/gold meccsen fognak drophackelni az emberek. :D Bírom, amikor lát valamit az ember és beleképzeli magát :D

[ Szerkesztve ]

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#28597) Mottie válasza Lokids (#28594) üzenetére


Mottie
őstag

Gondld így inkább: A te hibád, mert akkor velük kellett volna legyél ;) És akkor megtanulod hogy lehet meccset nyeretni az ilyen csapatokkal. Nekem is sokszor van ilyen, tanulság hogy akkor velük kell lennemm, hogy ne menjenek 4v5, 3v5ben

Be Victorious!

(#28598) killer095 válasza #56230144 (#28595) üzenetére


killer095
őstag

akkor mivel magyarázod?

ORIGIN/Battlelog: IDaVe_CQCI , PSN: DaVe095hun

(#28599) Dinter válasza ClydeBeka2 (#28596) üzenetére


Dinter
addikt

Akkor azt te mivel magyarázod, hogy nyerésre álltunk, aztán hirtelen csak a mi csapatunkból DC-zik, és addig nem tud visszajönni, amíg be nem verik a nexust? Szimpla bug, biztos..

(#28600) Mottie válasza Dinter (#28599) üzenetére


Mottie
őstag

Simán lehet bug.. Nekünk volt olyan, hogy valakinek kikapcsolt a laptopja és 15 p múlva jött vissza ezt elmondani. persze nyilván elképzelhető, hogy hackelnek, de azért simán benne van, hogy valaki DC-zik.

Be Victorious!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.