Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28701) TBT válasza Dinter (#28691) üzenetére


TBT
addikt

Ritkán látok manapság J4-et, de örömmel látom, hogy még mindig jó.
Jax, Khazix, Pantehon, Vi, Eve, Shyvana junglerekkel pedig már Dunát lehetne árasztani. :)

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#28702) Mottie válasza TBT (#28701) üzenetére


Mottie
őstag

;] Ezért játszom Xin Zhao-t és Udyrt :D

Be Victorious!

(#28703) #56230144 válasza TBT (#28700) üzenetére


#56230144
törölt tag

Azt hiszi ő lesz a kovetkező xpeke :DDD

(#28704) hondahd válasza TBT (#28701) üzenetére


hondahd
tag

Én most zacezni fogok :)
Nagyon megtetszett free weeken.
Sok Dmg és nagyon tankos :)

(#28705) bandy13


bandy13
aktív tag

Valaki tesztelte már a Braum karaktert ? 7800 kerül, van ára. Legdrágább karakter eddig a lol-ban.
Gondolom nem ez lesz az egyetlen karakter aminek ennyi lesz az ára.

(#28706) gali777 válasza bandy13 (#28705) üzenetére


gali777
őstag

Első héten úgy tudom mindegyik új champ ennyibe kerül. Jövőhéttől beáll a 6300-asok közé.

(#28707) skitzoo válasza gali777 (#28706) üzenetére


skitzoo
senior tag

Igen. Én attól ugyanúgy megvettem most. :DDD

Edit: Most legalább 2 napig mindig lesz support. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Tudod, mi a pokol? Nem tűz és ördögök... nem az, amit gyerekkorunkban tanultunk! Mi magunk építjük a magunk poklát... még életünkben... ahányszor fájdalmat okozunk... ahányszor szenvedést okozunk!"

(#28708) Mottie válasza skitzoo (#28707) üzenetére


Mottie
őstag

Szintén.. megnéztem a clear timeot.. Kicsit siralmas :D

Be Victorious!

(#28709) deatom válasza hondahd (#28699) üzenetére


deatom
tag

Nida supportot én is próbáltam, de annyira nem éreztem jónak, ha kapsz mondjuk egy agresszív tresht/ Leona/ support karaktert, és nem mennek bele a q-dba folyamat, az adct esélyed nincsen megvédeni, főleg level 6 tól) max nyomsz egy healt és annyi, de semmilyen olyan képességed nincs, amivel védenéd az adct. Lategameben mit csinálsz vele? Sebzésed nincs, nem tudsz elkapni senkit, meg megvédeni sem :)
Én nida ellen mindig próbálok agresszívebben játszani, elkapni, vagy lassítani, egyszer elkapod, kimegy a flash level 6 előtt, főleg ha ap-t vesz neki, mert semmi armora nincs, közelre meg nem üt ugye akkorát :) Általában könnyebb elkapni az enemy adct is, mert "nem védi semmi", mondjuk egy morgana.

(#28710) Sagnya


Sagnya
csendes tag

Tegnap este kivettem Braum-ot,iszonyat élvezetes a játék vele.
Egy haverom jött carryzni TW-vel,végig nevettük a meccset,sima win.
Eddig,ha supportolnom kellett Morganat vittem,de azt hiszem,h megvan az új kedvenc :DD

(#28711) -=Vacsek=- válasza Sagnya (#28710) üzenetére


-=Vacsek=-
senior tag

pár nap és szerintem lenerfelik. 0 ittemel tolja a double killeket boton :D

(#28712) Sagnya válasza -=Vacsek=- (#28711) üzenetére


Sagnya
csendes tag

Ez így nem fog maradni az tuti, iszonyat ,h mit lehet vele csinálni !

(#28713) -=Vacsek=- válasza Sagnya (#28712) üzenetére


-=Vacsek=-
senior tag

eddig az összes uj champet mostanába mind lenerfelték 1-2 hét utaán. ezt is lefogják, elöbb a tag 1. backnél vett 380hp-t 3v2be ugykipakoltak h neki meg az adcnek 50% felett maradt a hpja :D biztos nem fogják igy hagyni sokáig. de legalább nincs problem h nincs support :)

(#28714) Mottie válasza Sagnya (#28710) üzenetére


Mottie
őstag

Szvsz Luciannel nagyon brutál a dupla AA miatt :)

Be Victorious!

(#28715) csipszikutya


csipszikutya
senior tag

mi most egy Runaan's hurricanos Caitlynel próbálgatunk (first item) és darált :D
troll vagy sem igen keményen hoztuk a lane-t és a game-t is

(#28716) hondahd válasza deatom (#28709) üzenetére


hondahd
tag

Én emlékeim szerint, nemsok leona és thresh ellen játszottam eddig nidával.
De a lanet mindig nyertük ha a meccset nem is, és én rám sosem jöttek agresszívan( nem voltam olyan közel :D), ha elkapták az adc-t healetem, egy spear az enemy adc-be és aztán kb even trade.De ezért írtam, hogy az adc-nek is tudnia kell játszani, mert ha végig a leona pofájába van,úgy hogy én nida suppolok, akkor ne csodálkozzon hogy megölik.

(#28717) Solad válasza hondahd (#28716) üzenetére


Solad
őstag

Az a baj nidával, hogy ha tud helyezkedni az ellenfél vagy esetleg jobbak a reflexei mint nagyanyámnak, akkor nem sokat fogsz érni a healen és a csapdákon kívül. Akkor meg már egy soraka is jobb a jóval több heal és silence miatt.

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#28718) hondahd válasza Solad (#28717) üzenetére


hondahd
tag

Én nidát csak normal gamebe megyek fun supportnak,rankedre nem is merem vinni, normál gamebe meg úgyis mindegy, és legalább vmennyire még "supp" is.

(#28719) Solad válasza hondahd (#28718) üzenetére


Solad
őstag

Részemről welcome to the League of Sona ;)

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#28720) mijos


mijos
senior tag

Mi a módja annak, hogyha lol accot veszek, nem tudnak átverni ?

" Hagyjál öcskös, most mindenki hagyjon! "

(#28721) skitzoo válasza mijos (#28720) üzenetére


skitzoo
senior tag

Ne vegyél. :U

"Tudod, mi a pokol? Nem tűz és ördögök... nem az, amit gyerekkorunkban tanultunk! Mi magunk építjük a magunk poklát... még életünkben... ahányszor fájdalmat okozunk... ahányszor szenvedést okozunk!"

(#28722) hugi0


hugi0
őstag

49 ora 23 perc varakozasi ido a belepesig. ;)

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#28723) adamkaa777 válasza hugi0 (#28722) üzenetére


adamkaa777
senior tag

Szerintem nálad lehet a gond mert itt 4 perc .

El. Psy. Congroo.

(#28724) kenwood válasza hondahd (#28716) üzenetére


kenwood
veterán

s3ben a meccsek 66%-at elbuktad nidaval.
annyira azert csak nem jo support :)

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#28725) hugi0 válasza adamkaa777 (#28723) üzenetére


hugi0
őstag

Ranked game,pick, aztan nem indult.
Vartam vagy 3-4 percet, majd rejoin. - na ekkor irta a 49 orat (nem vettem komolyan). :))
- kb. 15 perc mulva mar bent voltam a jatekban.

Enemy ww level 4 volt a mi Xin-unk lvl 3.
Aztan nalunk bejott taric is.

Vegul 3v4 be nyertunk.
- mundo mf es victor is bejott de adigra mar en is es taric is lvl 11, xin 14 es ww 15 volt.

[ Szerkesztve ]

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#28726) hondahd válasza kenwood (#28724) üzenetére


hondahd
tag

S3-ba még jóval szarabb voltam.
És az összesen 6 game volt ami asszem 3 mid....
Abból nem lehet nagyon semmire se következtetni.

[ Szerkesztve ]

(#28727) Mottie válasza mijos (#28720) üzenetére


Mottie
őstag

1, Ne vegyél
2, Sehogy. :)

Be Victorious!

(#28728) mijos válasza Mottie (#28727) üzenetére


mijos
senior tag

Nem tudom, hogy ezzel most okosat akartatok mondani vagy csak gúnyolódtok. Nincs kedvem megint szenvedni és ipt gyűjteni, csak hogy legyen elég hősöm meg rúnáim. Ezért gondoltam arra, hogy pár ezerért vennék egy accot, csak nem akarom hogy átcsesszenek, ennyi.

" Hagyjál öcskös, most mindenki hagyjon! "

(#28729) #56230144 válasza mijos (#28728) üzenetére


#56230144
törölt tag

Ha a játék neked szenvedés, akkor miért játszod? :)) Egyébként mindenhol átfognak verni, szóval hajrá, kitartás.

(#28730) ClydeBeka2 válasza mijos (#28728) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Szerintem csak annyit akartak mondani, hogy nincs garancia rá, hogy nem basznak át, szóval óvatosan. Tényleg szerencse kell hozzá, hogy olyantól vedd, aki nem basz át.

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#28731) Mottie válasza mijos (#28728) üzenetére


Mottie
őstag

Nem gúnyolódás. Mivel nagyon egyszerű "visszalopni" az accot miután eladta neked, felesleges kockázat. Az egyetlen ami "garancia" lehet, ha valaki ingyen odaad neked egy accot mert akkor nem valószínű, hogy a pénzért átverne.

szvsz inkább 1 hónapig játszok és felhúzok egy újat 30-ra.

Be Victorious!

(#28732) Solad válasza mijos (#28728) üzenetére


Solad
őstag

Miért, mi lett az accoddal?

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#28733) #39417856 válasza skitzoo (#28231) üzenetére


#39417856
törölt tag

Letöltöttem a lol-t, mindent levettem a minimumra, egyedül a felbontás maradt 1366x768, és melegszik nagyon a laposom. ez nálad is jelentkezik?

(#28734) Mottie


Mottie
őstag

Na úgy néz ki ma este 8(vagy 9?)-adszor is nekirugaszkodom a GGold Promonak :) pedig másfél napja jártam 0 LP-n is.

Be Victorious!

(#28735) hondahd válasza Mottie (#28734) üzenetére


hondahd
tag

Én most vagyok a kilencedik promómban, eddig egy win :D

(#28736) deatom válasza #39417856 (#28733) üzenetére


deatom
tag

1.: hát, ha nagy terhelést kap, minden kb a maximum terhelést kapja (ha régebbi a géped), akkor az melegedni fog, "izzadni".
2.: esetleg sok por van a gépházba is, ami eltömíti a szellőző nyílásokat.
3.: laptophűtőt nagyon ajánlom, nekem 15 fokkal levitte a hőfokot, amikor játszok. Nem kell drága, egy egszerű is megteszi

#28734): Én tegnap gyűjtöttem a 100 pontot össze a gold promóig, azóta rankedet nem mertem játszani :)

[ Szerkesztve ]

(#28737) hondahd


hondahd
tag

9.promóra csak meglett :).
Látod killer ki lehet kerülni, csak türelem...

(#28738) mijos válasza Solad (#28732) üzenetére


mijos
senior tag

Tavaly abbahagytam es eladtam egy Liter Jackert :D mellesleg nem a jatek szenvedes, hanem az mire megint megveszemna hoseim es a runaim.

" Hagyjál öcskös, most mindenki hagyjon! "

(#28739) sutyesz96


sutyesz96
őstag

király, ez így azért hiányzott :W

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#28740) skitzoo válasza #39417856 (#28733) üzenetére


skitzoo
senior tag

Nekem annyira nem melegszik. Veszel egy1500ft-os hűtőt alá és kész szvsz.
De fut szépen? :)

Edit: 2 dolog a promóhoz.
1. Ne izguljatok rá mert csak annál rosszabb.(itt értem azt, hogyha valaki meghal nállatok párszor jobban rástresszelsz és ár nem megy annyira a játék. A nyugodtság mindent megold)
2. Promot érdemes hajnalba letolni ha van rá mód. Olyn Hajnal 2 és hajnal 5 között.

[ Szerkesztve ]

"Tudod, mi a pokol? Nem tűz és ördögök... nem az, amit gyerekkorunkban tanultunk! Mi magunk építjük a magunk poklát... még életünkben... ahányszor fájdalmat okozunk... ahányszor szenvedést okozunk!"

(#28741) ClydeBeka2 válasza skitzoo (#28740) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Az időpontnak mi köze a promohoz? :)

[ Szerkesztve ]

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#28742) Mottie válasza ClydeBeka2 (#28741) üzenetére


Mottie
őstag

Gondolom hogy kisebb eséllyel kapj trollfeederafkt pont abban a pár meccsben :D

Be Victorious!

(#28743) Mottie válasza Mottie (#28734) üzenetére


Mottie
őstag

NEM HISZEM EL, végre Gold :)

És milyen meccsel lett 3-0 a promo series....

LVL 1: 4-1 ide (ebből 2 kill rajtam supporton)

Midgame: Jax nagyon sok kill, mi ~15 killel lemaradva

Lategame: Elkezdtük nyerni a teamfightokat (talán 3-ból jöttünk ki előnnyel, de még úgy is 10 kill lemaradás). Egyszer beütöttük mindkét nexus turretet, de a nexusnak 40% hp-ja maradt. Következő Baron dance, Ace az ellenfélnek, de nagyon kis hp val maradt Lucian és jax, csak az inhibet tudták beütni. Következő baron fight, RENEK vitte el a baron-t, Jaxet sikerült teljesen zoneolnom ultival, teamfight 4-0 ide, GG.

Kib@szott izgalmas volt, de komolyan :)

Be Victorious!

(#28744) ClydeBeka2 válasza Mottie (#28743) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Grat neked is és hondának is! Csak így tovább! :)

[ Szerkesztve ]

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#28745) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Miért hiszi azt a sok félkegyelmű, hogy Kayle-val kötelességem supportolni? :U Azért kaptam egy "report kayle additing enemy team" beszólást, mert nem voltam hajlandó ellőni rá az ultimat (na ja, sikeresen berusholt az öt ellenfél közé hogy majd rendet tesz Yi-vel, csak szétkapta az elfeedelt Udyr meg a jungler Vi)... Sok értelme nem lett volna, mert akkor én halok meg, ő meg 5/10/5-tel fejezte be a negyven perces csatát.

Amúgy nem tudom itt mennyire balanszolt a "random" a szerver hátterében, de mióta visszajöttem lazítani napi pár menet erejéig a World of Tanksból, mindegyiket menetemet megnyertem eddig. Még azokat a meneteket is, ahol csak próbálkozás szintjén félretettem a bevált championokat a free rotation erejéig. WoT-ban valahogy nem mindig számít, hogy jó vagyok-e vagy sem...

Más, csak én használom magyar szinkronnal a játékot? Eleinte furcsa volt (hiányzik Kayle hangja), aztán megszoktam, hogy az anyanyelvemen szól hozzám a játék. Vel'koz dumájától meg padlót fogtam :C

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#28746) Evil Snowman válasza Mister_X (#28745) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Én is magyar szinkronnal használom. Elején idegenkedtem tőle, de azóta megszoktam. Én Jinx szövegelésétől halok be. :D

(#28747) Lokids


Lokids
addikt

Mivel visszaestem egészen silver 4 0LP-ig, elkezdtem feljönni, vereség nélkül silver 3 promoig.
Na gondoltam eddig no loss, akkor majd most. :D És igazam lett. A meccs végén egyedül én voltam pozitív stattal a csapatan. ADC-nk 3-15 support 1-11... Enemy vayne meglátott valakit, az kb el is halt. A tank Udyr nem volt elég, hogy a közelébe menjek. :P

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#28748) cbr688 válasza hondahd (#28718) üzenetére


cbr688
senior tag

én tegnap gold 2 rankedre hoztam nidát,ban tresh meg leona és szétpoke-oltam őket...7/2-ben végeztem legtöbb sebzéssel, gold adó item nagyon komoly rajta,egy csapdába belelépnek 30 arany...

(#28749) Sagnya válasza Mister_X (#28745) üzenetére


Sagnya
csendes tag

Csináltam egy kis accot kipróbálni a magyar szinkront EUNE-n,de valahogy nem jött be a "kettős gyilkosság","istenszerű" duma... Azt hiszem maradok az angolnál meg EUW-n .

(#28750) Jumbozorz válasza Sagnya (#28749) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

Szerintem ez az egyetlen achilles sarka a magyarításnak, hogy az öléseknél kicsit gagyi a bemondás...maradhatott volna az eredeti, csak a magyar hanggal...de szerintem a többi nagyon jó lett. A hősöknek a szövegei elég jók.(ARAMnál az NPC-k szövege haláli)A magyar feliratozás is pozitív gondolatokat kelt bennem...tök jó, hogy akárhova húzom a kurzort az magyar..jó a szememnek.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.