Hirdetés

2024. május 15., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:02:15

LOGOUT.hu

Külső merevlemezek - USB, eSATA, FireWire HDD
Kérdezés előtt kérjük olvasd el az összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11284) treker42


treker42
tag

Sziasztok!
Van egy samsung G+ station-öm 2 terrás. legutóbb mikor használni akartam bedugtam a készüléket, erre villant egy et a négy kis lámpája majd se kép se hang… Elvittem egy szervizbe ahol azt mondták a táp az jó, megnézik, és ha nincs baja winyóval kicserélik a házat. Felhívtak azt mondták elszállt az USB- VEZÉRLÉS. és belerakták egy M-tech házba. Itthon bedugtam felizzik, hallom hogy felpörög power lámpa az ég, de a HDD-az nem . windows kiadja a hardvert csatlakoztattam hangot, de mikor nézem a számítógép –sajátgépben az ikonja el van szürkülve. az eszközök és nyomatóban ot van sata hordozható hdd, megfelelően működik, illesztő program frissítési gomb az meg inaktív.
Szóval nem tudok hozzáférni az adatokhoz, mit lehet tenni mivel, lehet próbálkozni?
Get data back, és aparagon drive back up sem észleli. Usb-portokat próbáltam más gépen is-ott is ugyanez történt. Hétfőn visszaviszem a szervizbe, amúgy ott kértem, hogy dugja be, ott felugrott egy ablakocska, hogy új mappa… ebből gondoltam műkszik aztán meg otthon mégse. Bocsi a kis regényért, és Köszi a Válaszokat
.

sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ ɴoτe 4+8 Ipad Air- Lenovo A1000 és egy bedöglött WayteQ xTAB-79QCI

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.