Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:02:15

LOGOUT.hu

Külső merevlemezek - USB, eSATA, FireWire HDD
Kérdezés előtt kérjük olvasd el az összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10951) King Unique válasza Aflamin (#10944) üzenetére


King Unique
titán

#10911 - nyilván WD van benne,Caviar Green.

(#10947) csonti07 & (#10949) hugi0: nektek is fenti link,v ez , ill ő és ő amit nemrég vettek,jó lesz az akár nektek is,filmnézésre biztos. :K
hugi0 usb-sen mit értesz,maga a csati,v h arról kapjon tápot,tehát 2,5" legyen ? Linkekbe találsz alternatívákat,ha apróból kell,keress ott.(használtam,v min garival venni vinyót rizikós)

(#10952) doni11 válasza King Unique (#10951) üzenetére


doni11
tag

Köszi King Unique! Különben Seagate vinyó van benne,de a Seagate oldalán sem találtam drivert hozzá.
Az érdekes az.hogy más USB3 eszköz tökéletesen működik a laptop USB3 bemenetén,ezért gondolom,hogy a gépen minden rendben. Van más USB3 kábelem is,amiről pl. WD USB3 vinyó tökéletesen fut,tehát a kábel is rendben. Driver lesz a probléma,de honnan? A Samu leállt a HDD támogatással.

doni11

(#10953) King Unique válasza doni11 (#10952) üzenetére


King Unique
titán

Seagate...M2-ben (átcímkézett samsung),v noti,v mi :F
Ha más 2,5" külső zsír megy vele (milyen WD?) ,akkor tényleg samu háza,drivere táján lesz a baki. Samu nem is adott ki külső vinyóihoz drivert,ilyen esetekben ált.gépét kell frissíteni (bár pl. Iomegához adnak pci-hoz),amit linkeltem az megvolt,mert win7 auto update néha nem a legfrissebet jelzi ki?
Azt lehet benne lévő usb3 vezérlő (etron) üti Sony-ét, pl. S2-vel volt gondja másnak is.

[ Szerkesztve ]

(#10954) doni11 válasza King Unique (#10953) üzenetére


doni11
tag

Onnan tudom,hogy Seagate van benne,mert felhívtam a Samsung szervizt és ott irányítottak a Seagate-hez,mert befejezték a HDD forgalmazást és a támogatást ill. szervizelést is.Megcsináltam a frissítést,de az eszközkezelőben még mindig ott a sárga"!"

doni11

(#10955) gurabli


gurabli
senior tag

Sziasztok!
Segítenétek egy megbízható és olcsó IDE (PATA) külső 3,5 rack kiválasztásában? Egy Amiko sat STB-re lenne kötve, USB2-n keresztül, elsődlegesen SD adások felvételére, esetleg TimeShiftingre is.
Van egy hibátlan 320GB-os WD IDE HDD-m, azt fogom majd erre a célra használni.
Az stb támogatja a külső HDD ideiglenes lekapcsolását, ha nincs használatban, ennek a működése függ attól, hogy milyen külső racket választok?

Köszönöm!

"Akinek pénze van, az ne zavarja dolgozással a mások munkáját " R.J.

(#10956) King Unique válasza doni11 (#10954) üzenetére


King Unique
titán

Nem :N ,samu a belseje (nyilván aki maga is gyárt vinyót sajátját teszi bele), csak Seagate felvásárolta Samsungot,azért ők most a support. De,ha megnézed progival,pl. HD Sentinel Információk-Lemez infó fülnél.akkor látod.
Ha sárga ! jel van,akkor eszközkezelőban távolítsd el,restart,majd rakd fel újra,hátha...nekem ez külső samsung dvd írónál megoldotta a problémát :K

(#10955) gurabli: Külső 3,5'' mobil rack-ek topikja
Lekapcsolás jobb,nevesebb külső rackeknél alap,ált. 10 perc után lövi le,de ha sokx hozzányúlsz-inaktívan hagyod,a sok felpörgés-leállás se jó vinyónak hosszútávon,de vsz nem fogod túlnyúzni,szal nem lesz ezzel gond. Érdemes olyan racket választani,amin van ki-bekapcs gomb is.

[ Szerkesztve ]

(#10957) CoolBoy323 válasza doni11 (#10954) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Samsung van benne természetesen! De előtte is leírta a Szaki (:DDD) h mizu :P

És nálam hibátlanul felismerte minden, semmi drivert nem kellett telepítenem külön...

(Melles jó kis HDD, bírja a strapát!! Routerre van dugva, non-stop megy a torrent -seed- róla meg a DLNA)

(#10958) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Sziasztok!

Csak részben kapcsolódik ide a kérdés, de mivel külső HDD-vel merült fel a probléma, megkérdezem itt.

Tud valaki ajánlani nagyon jó minőségű Y USB kábelt? Nekem van egy, de a HDD-mnek tápellátási gondja van, ami lehet akár a kábel hibája is, vennék egy garantáltan jó minőségűt, ha van.

(#10959) gurabli válasza King Unique (#10956) üzenetére


gurabli
senior tag

Sorry, elnéztem a topicot, de köszönöm a segítséget!

"Akinek pénze van, az ne zavarja dolgozással a mások munkáját " R.J.

(#10960) King Unique válasza DeFranco (#10958) üzenetére


King Unique
titán

#10934 alja - ha usb3-as M2-d van és 2.0-ba gondja van táppal,arra emlékszem. Ha csak 2.0,akkor meg , nincs túl sok márkájú Y-ban,főleg idehaza,ami van az megfelelő minőségű szerintem.

(#10961) hugi0 válasza King Unique (#10951) üzenetére


hugi0
őstag

Szia !

USB-n csatlakozzon a TV-hez.
A TV tipusa: ps43e490b1w
[http://www.samsung.com/hu/consumer/televisions/televisions/plazma-tv/PS43E490B1WXXH]

Ha a pendrive-ot berakja akkor a rajta levo filmet azt tudja nezni.
Gondolom egy kulso vinyorol is tudna.

Szoval neki egy USB csatlakozasu eszkoz kell amirol megnezheti a filmjeit.
(Nekem nincs TV-m mar 11 eve, ezert nem is foglalkoztam ezen jellegu dolgokkal.)

Szoval mire is van szuksege ?
- olvasgattam a kommenteket es ugy gondolom:
Egy haz-rack aminek van sajat aramellatasa, amiben a vinyo van, es csatlakozik a tv-hez USB-n keresztul.

Koszonom a segitseget !

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#10962) DeFranco válasza King Unique (#10960) üzenetére


DeFranco
nagyúr

2.0 M2 van, de most megint tápos gondja van. Mivel máshol jó, ezért vagy a táp, vagy a lap, vagy a kábel a ludas. A kábel az occan borotvája, ezért próbálkozok most arra.

(#10963) akyyy


akyyy
senior tag

Az usb-s ADATA HD710-es-t particionáltam, két 500 gb-ra, az egyik fat32,a másik ntfs.

Utobbira szeretnék letölteni torrentről egykét dolgot, de már az elején kiirja a program hogy lemez túlterhelt 100%, és alig tölt le valamit :S (gépo usb2-es, ha számithat valamit)

(#10964) King Unique válasza hugi0 (#10961) üzenetére


King Unique
titán

Ha saját önálló tápos,akkor 3,5" asztali jó lesz külön tápadapterrel :K ,otthoni használatra,filmezéshez bőven jó,meg nyilván olcsóbb,mint a hordozható,csak usb tápos 2,5",amiknél adódhat néha gond TV usb port áramellátásával kapcsolatosan,ezen meg csak 1 db van.
NTFS filerendszert támogatja,tehát az se lesz gond (pendrive ált. FAT32), ha nem fontos adattárolásra lesz,csak filmekhez,akár vmi olcsóbb is megteszi,de most se tudok mást ajánlani,mint korábban,ami linkekben volt. Jó gyári kompakt is (pl. WD MyBook,Seagate Expansion usb3), v mobilrackes megoldás (pl.Sharkoon RC)+hozzá vinyó (ajánlott),egyesek inkább utóbbi hívei,variálhatóság,aluház miatt is,de kompaktok is bőven jók ilyen célra.

(#10962) DeFranco: akkor próbáld ki másikkal,usb2 Y kábel nem nagy összeg :N ,szerencsésebb esetben csak ennyi a gond.

(#10963) akyyy: fura...lehet partíciók elhelyezkedése miatt (lemez eleje-vége),v neted túl gyors,bár valószínűtlen. Esetleg particiókkal barálni...Vmi progi,pl.Sentinel nem teszteli éppen háttérben?

[ Szerkesztve ]

(#10965) akyyy válasza King Unique (#10964) üzenetére


akyyy
senior tag

nem, semmi. valszeg az utorrent a ludas, sentinel másik gépen hibátlannak véli. de asszem visszaveszem pcx-hez mert néha mindig szarakodik, és én nem ezt akarom ennyi pénzért :S

(#10966) King Unique válasza akyyy (#10965) üzenetére


King Unique
titán

Mi más baj van vele még? Ezt lehet tényleg csak torrent okozza,de ha más se stimmel vele,lehet selejtet fogtál ki,van rá 3 év gari,kicserélik... :)

(#10967) akyyy válasza King Unique (#10966) üzenetére


akyyy
senior tag

régebben írtam, hogy néha ha megmozdul a vezeték, akkor lecsatlakozik, minha kihúztam volna, illetve ha badugom a gépbe, nem ismeri fel hanem kiirja hogy formázzuk le. pfff.:D

(#10968) King Unique válasza akyyy (#10967) üzenetére


King Unique
titán

Ja,arra mások is panaszkodtak (nem mki azért). Ha gariba cserélik,próbáld meg,ha engedik,esetleg másra.
Esetleg hdd probléma topicba is próbáld meg.
Amúgy a tied is parkolja eszementül a fejet,mint az övé :F

(#10969) gyapi1967


gyapi1967
csendes tag

40 Gb Hitachi laptop hdd-t usb átalakítóval szeretnék csatlakoztatni.Lehetséges?Tápfeszt honnan kap?Így simán meg sem nyekken.

(#10970) King Unique válasza gyapi1967 (#10969) üzenetére


King Unique
titán

Sata + táp kábeles kivezétéssel,v sata-usb átalakítóval,usb-ről kapja áramot.Pedig mennie kéne,milyen átalakító ez? De egy 2,5" usb2 (ahhoz elég) rack se drága.(ide)

(#10971) #76500480


#76500480
törölt tag

És a Samsung M3 1000Gb-os vinnyóval nincs annyi baj? Mert a adata eléggé elbizonytalanított. Parkolások száma amúgy nálam 105k érték 165 (WD 320gb):DDD

(#10972) King Unique válasza #76500480 (#10971) üzenetére


King Unique
titán

Milyen M3,azt már nem is kapni. Nekem is van régi 250-es MP-om 8xk-s parkolással,azt semmi baja,WD elvileg 300k-ig vállal rá garanciát,de sokat bírnak,láttak már 100/100-as Greent 800k értékkel vígan.
Szerintem nem kell ezt túlreagálni :N ,minden 5400-as noti hdd parkol, toshi.hita-samu mindegyik,de WD-nél legalább gyári progival (wdidle) állítható,másik topicba vkinek sikerült /d-vel kiktatni (6x percre növelte) 750-es blue-nál

(#10973) #76500480 válasza King Unique (#10972) üzenetére


#76500480
törölt tag

Iponon még kapható M3: SAMSUNG M3 Portable 1000GB Fekete HX-M101TCB/G

Tudom, hogy nem kell túlreagálnom a parkolás ügyet, de pont asus k52je notim van, ami a szériahibáról volt híres. 2alaplapot és 2 seagatet fogyasztott el :DDD

[ Szerkesztve ]

(#10974) Ferlito


Ferlito
tag

Sziasztok!

Mi a véleményetek a My Passport típusú Western Digital külső HDD-ről? Ajánlott nagy méretű mkv fájlok lejátszására tv-n (Samsung Smart) ?

Ronald Reagan

(#10975) ovecs


ovecs
senior tag

Sziasztok
[link] ez 60 fontért jó vétel ?
Vagy tudtok valami jobb ár / érték arányú dolgot ajánlani idehaza ? 750 GB - 1TB , 2,5" krlrlnr, eddig egy 320 as wd passport -om volt, de már kinőttem.

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#10976) McDog válasza ovecs (#10975) üzenetére


McDog
aktív tag

Szia ovecs!

Elsőre jó vételnek tűnik. Ha jól számolom kb 21000 Ft. Ha hozzá veszem a szállítást, ami biztos van, illetve, hogy garancia esetén gondolom megint jár egy kis postaköltséggel, akkor már nem tűnik annyira jó vételnek, mert pár ezerrel többért itthon is megkapsz hasonlót 3 év garival.
pl: Transcend 750GB TS750GSJ25M3

[ Szerkesztve ]

(#10977) gyapi1967 válasza King Unique (#10970) üzenetére


gyapi1967
csendes tag

Üdv.Ilyen:.

[ Szerkesztve ]

(#10978) Melorin válasza King Unique (#10950) üzenetére


Melorin
addikt

Samsung HD103SJ 1TB
A rack nem tudom, 5k volt.

(#10979) DeFranco válasza King Unique (#10964) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Nos, ez röhely. Most megpróbáltam a laptopon, először nem indult (oldalsó 2 porton) aztán hátul igen, aztán oldalt is.

Gondoltam megmozgatom a kábelt, hátha kontakthiba. Első próba: elveszíti a kapcsolatot, profit, kábeltörés (új a kábel, alig volt használva). Még egy próba, akkor semmi. Hiába tekergetem, nem veszti el a kapcsolatot.

Frankó. Próbálom a másik végén, megmozgatom, eldobja. Kábeltörés. Próba megint, semmi.

Azóta 5-ből 5-ször rendben indul... ilyenkor mi van?

Ezért kerestem volna egy jó minőségű "biztosjó" Y kábelt, hogy ki lehessen zárni. Arra meg nincsenek fölösleges ötszázasaim-ezreseim hogy blikkre vegyek random kábeleket.

Legszivesebben visszavágnám a francba már, aztán kenjék a hajukra.

Lehet táp, lehet alaplap, lehet kábel. Midegyikből nem fogok újat venni. Kábelből még csakcsak, ha volna valami ultimate.

(#10980) DeFranco válasza akyyy (#10967) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Szerintem mi egy cipőben járunk...

(#10981) akyyy válasza DeFranco (#10980) üzenetére


akyyy
senior tag

lehet. én majd visszaviszem pcx-hez hogy nézzék meg, most már jó mer uj noti egy terás vinyóval igy egy darabig nem fog hiányozni.

(#10982) King Unique válasza Ferlito (#10974) üzenetére


King Unique
titán

Jók a My Passportok,nekem is van :K ,TV komapatibilitása jó,1db usb2 portról is stabilan mennek (keveset eszik). Ilyen célra szinte akármilyen külső vinyó megfelel. Ha visszaolvasol,találsz bőven infót linket. :K
(#10977) gyapi1967: van itt minden,ja,kb ezek kellenek,2,5" usb-ről elmegy,adapter nerm kell neki, ha direktbe sata-n gépre kötöd,de vinyó típusát nem írtad,lehet IDE és olyan átalakító kell neki. V mondtam,ha használni akarod egy rack sem drága hozzá
(#10975) ovecs: +költségek,ja,ill ha gariztatni kell,az is macerás kf-i rendelénél,ha csak nem kint élsz.amit ajánlottak 25M3 is nagyon jó,ütésálló,de itthon Steele-hez hasonló ALU2S-ből akár pár helyen 1 TB se sokkal drágább.
(#10979) DeFranco : legegyszerűbb a kábel,amiket,korábban linkeltem jók azok,nagy választék úgy sincs belőle, 1 próbát megér. Lehet M2-é megtört vhol,v usb aljzata lazult ki,mert ezeknél is WD-khez hasonlóan NYÁK-ra van ráintegrálva usb csati,ami picit erősebb feszegetésre,mozgatásra akár kontakthibás is lehet. Mini usb2-nél nem szokott ált gyakran előfordulni ilyen,de lehet új kábel csatlakozója jobban illeszkedik majd bele stb. Gépeknél mindig hátsó usb portba érdemes tenni,h megfelelő áramot kapjon.lehet benne lévő vinyó eszik tübbet (fent) és nem optomálisan elég neki 1 port,Sentinel vinyó áramfelvételére mit ír.? 3év gari még érvényes rá,v már volt cserélve?

(#10983) DeFranco válasza King Unique (#10982) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Vettem már hozzá Y kábelt, olyat ami ránézésre tök frankó mégsem volt jó. Blikkre nem veszek még egyet, ugyanott vagyok vele, ahol a part szakad.

Már rég nem a gyári kábellel használom, az csak 1 csatlakozós.

A hátsó USB portos mókákat már rég eljtászottam, már régen le van véve a készenlét körről az USB hatos, nincs mellette a párján semmi, és két átellenes portba van dugva. Már csak énekelni nem énekelek neki.

Sentinel ezt hol írja?

A gari annyi, amennyit anno kaptam, most nem tudom, hogy 2 vagy 3 év, de még garis. Azért lenne kellemetlen visszavinni, mert ami rajta van, azt nem tudom hova rakni.

A kontakthiba azért gyanús, mert háromból kétszer akárhogy nyomorgatom azt a szájbatekert kábelt, nem akar szakadni sehogy sem. Ilyenkor aztán döntsd el...

(#10984) King Unique válasza DeFranco (#10983) üzenetére


King Unique
titán

Infornáció fül---alul Lemez információ
De,ha Y-al se ment (kapott elegendő tápot),akkor vsz nem az a baja,nem hiszem h kábel lett volna olyan xar,nincs azok közt olyan releváns minőségbeli különbség. Akkor v géped usb portja,lapod lesz a ludas,v M2-vel nem ok vmi. Gari jól jött volna,de így macerás...(esetleg,ha nem vmi privát cucc,átmásolják)
hdd probléma topicban is kérdezz szakiktól,jobbat most hirtelen nem tudok.

(#10985) DeFranco válasza King Unique (#10984) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Felpörgéskori áramfelvétel: 1000 mA

Rápróbálok single kábellel is.

Az a baj, hogy semmi nem egyértelmű. Van, hogy megy Y-al (ez a gyakoribb) van, hogy nem megy. Azért zavar, mert ha nem megy, az biztosan nem használ neki.

szerk: single kábellel is 1000 mA-t ír a felpörgéskori áramfelvételre.

[ Szerkesztve ]

(#10986) ovecs


ovecs
senior tag

Sziasztok
Meg tudja valaki 1értelműen mondani, hogy ez 2,5" -e ? [link]
Mert ha igen akkor szerintem elég jó vétel és rendelek 1-et.

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#10987) CoolBoy323 válasza ovecs (#10986) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

természetesen az...

hány forint ez szállítással? én ilyet 23k-ért adogattam el, azok 750-esek voltak!

a garira viszont figyelj oda, mert amúgy 3 év jár rá...

szerk: 21k körül van... az remek ár tényleg, ha van gari... ha nincs, én hagynám inkább :/

[ Szerkesztve ]

(#10988) ovecs válasza CoolBoy323 (#10987) üzenetére


ovecs
senior tag

Én 1-vagy 2 éve vettem M2-t anyósomnak, akkor a Samsung oldalán kellett beregisztrálni, és onnantól ketyegett a 3 év world wide gari szériaszám alapján

De akkor most elbizonytalanítottál

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#10989) CoolBoy323 válasza ovecs (#10988) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Ha ott regeled, kapsz +2ho garit, de csak a gyari garipapirral ervenyes.

(#10990) King Unique válasza DeFranco (#10985) üzenetére


King Unique
titán

1000mA... :Y ,egy 320-as 1 v 2 tányérosra az eléggé sok,lehet Sentinelben hibás érték szerepel,de ki tudja,ha tényleg annyit eszik,az magyarázhatná nehézkes indulást. Milyen vinyó van benne (milyen samu)?
Néha olyan is előfordul,h menet közben oprendszer,usb portok xaroznak,ha indítás előtt dugod rá,úgy se ismeri fel 1.-re?

(#10986) ovecs: kép alapján 2,5" M2 (elírták vsz),de garira tényleg érdemes odafigyelni,ill ha külföldről rendeled csak ottani országban,v tényleg worldwide idehaza is érvényesíthető-e...nemtom. Van hazai samsung márkaképviselet,de hdd-t gariztatnak-e még,de mindegy ,mert vsz akár boltban veszed,rendeled, Seagate-et kapsz helyette,ha úgy adódik.
Nemrég itt,v másik topicba,meg panaszolta vki,h S2/v M2-vel akadt gondja,usb3 portba nem ment bizonyos notival/alaplapi usb3 vezérlővel és nem tudott vele mit kezdeni (support is gyér),ill M2-be új samu M8 vinyók indítóárama is magasabb,előfordulhat,h usb2 port nem mindig elég neki (lehet Y kábel kellhet,pl. fenti topictárs esete).
Idehaza kb. 25-3xk között mozognak 2,5" 1 TB-osok,pl. jók WD-k,igaz 2 év gari,de megbizhatóak,jó a support,nem nagyon szokott gond lenni velük,v más korábban ajánlott,linkelt modell.

[ Szerkesztve ]

(#10991) DeFranco válasza King Unique (#10990) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Az alján RATED: 5V 0,85A van ráírva. Az szerintem reálisabb...

Itt bent viszont megint csak csont nélkül csatlakozik. Szerintem lap vagy táp. Ki kellene mérni a tápot...

(#10992) King Unique válasza DeFranco (#10991) üzenetére


King Unique
titán

Ja az reálisabb (M8,v ha más széria van is benne hasonló lehet) , elvileg ez max,amit felvehet,de optimális is e körüli érték.
Bent (mhely) szimplán,v Y-al megy? Ha más gépen full jól megy,akkor máris lehet szűkíteni a kört,vsz tényleg lapod,v esetleg vmi oprendszer galiba okozza,előre rádugva indítást otthon próbáltad?
Sentinel is téved néha... :U

[ Szerkesztve ]

(#10993) DeFranco válasza King Unique (#10992) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Nem igazán, hátra dugdosom, az előre dugdosást megbeszéltük már, hogy nem az igazi. Bent Y-al megy, de otthon is ment már rendesen simával, szóval ezen is menne, a kérdés, hogy hányból hányszor. Igazából addig biztos voltam a géphibában, amíg a laptopon is megcsinálta egyszer, hogy nem indult...

igaz most csak az indulást tudom tesztelni, mert le van tiltva a port, csak áramot ad.

Oprendszert nem hiszem, az nem csinál ilyet.

(#10994) fater001


fater001
csendes tag

Sziasztok. Vettem egy ssd-t, a laptopomba, a benne lévő vinyót belepakoltam egy külső házba, a gond az, mikor kikapcsolom a gépet hallani, hogy hangosan kivágja a fejeket a parkolópályára, mikor bent volt a gépben nem lehetett ilyent hallani. Vacak a külső ház amit vettem? Mert gondolom ez nem tesz jót a vinyónak... Olyan mintha valaki menet közben nyomja a power gombot 5 mp-ig .... és olyankor hallani, hogy hirtelen kicsapja a fejeket lemezen kívülre. Szóval vegyek másik, jobb külső házat? Nincs külső saját tápellátása , sata 2 -es / usb 2.0 egyébként valami naname cucc... És ha leválasztom elöbb szabályosan, és úgy kapcsolom ki ,akkor is ezt csinálja, így elöbb utóbb széthullik nem ? :)

[ Szerkesztve ]

(#10995) King Unique válasza DeFranco (#10993) üzenetére


King Unique
titán

Nem,arra gondoltam,h indítás előtt rádugni és úgy. ?

(#10994) fater001: akár olcsó rack is rásegít,mképp minőségit,akár usb3-asat érdemes venni, vinyó is számít,mert az csinálja alapból.De nem írtál semmi konkrétat,milyen vinyó,rack stb :F WD-k parkolnak,de azoknal közvetlenül sata-ra dugva gyári progijával át lehet állítani,v HD Sentinelben tiltani, amúgy szinte minden notivinyó parkol.(topic)

[ Szerkesztve ]

(#10996) DeFranco válasza King Unique (#10995) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Hát azért annyira nem bolondulok meg, hogy egy USB eszközt kikapcsol-rádug-beindít módon használjak. Ez nem üzemszerű, ez hibás működés. Akkor ha a táp rossz, akkor azt lecserélem inkább. Ebbe az irányba fogok elmenni szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#10997) King Unique válasza DeFranco (#10996) üzenetére


King Unique
titán

Jó,csak ötlet volt...nálam régebben előfordult,h bizonyos külsőt menet közben istennek nem akart felismerni,azt előre rádugva,v restart után meg ment.
Majd írd meg,mi volta gond,ha kiderül.

(#10998) fater001 válasza King Unique (#10995) üzenetére


fater001
csendes tag

Tudom, hogy parkol, de nem ilyen durván!! Mikor a gépben volt semmi hangját soha nem hallottam. Nincs márkálya, noname cuccos! A vinyó Hitachi . 320 Gb : http://www.hgst.com/internal-drives/mobile/travelstar/travelstar-5k500b

(#10999) DeFranco válasza King Unique (#10997) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Még valaki említette, hogy neki a 25 cents árnyékolt kábel hozta el a kánaánt. :F Honnan szerzek én árnyékolt kábelt? Mellesleg a 25 centi elég rövid...

(#11000) King Unique válasza fater001 (#10998) üzenetére


King Unique
titán

Akkor anál nem lehet gyárilag állítani...max Sentinelben tiltás (topic), + egy jobb rack is számít talán.

(#10999) DeFranco: :N tudom,google...kábelhossz 2,5"-eknél kényes dolog,nem 1-nél okozott gondot,vsz túl hosszú esetén áramerősség csökken,de Y-al használva,az se sokkal hosszabb. Netán hosszabítóval megtoldottad?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.