Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:49:35

LOGOUT.hu

Külső 2,5'' mobil rack-ek topikja
Kérdezés előtt, kérjük olvasd el az alábbi összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1343) King Unique válasza Klara_ (#1342) üzenetére


King Unique
titán

Milyen Verbatim az pontosan :F
De szerintem az lesz, amit korábban is mondtam, h nem minden HDD jelzi ki a SMART-nál a fejparkolást. Samsungoknál aszem alapból nincs is 193-as attribútom, mert nem parkolnak, v csak nagyon minimálisat.
Egy SP A80 1 TB Samsugn belsős külső vinyónál sincs [link], [link], de pl. 3,5" Seagate HDD-knél se [link]
WD, Hitachi, Toshiba vinyóknál és ilyen belsőjű külső vinyóknál szokott általában csak ez az attribítum előfordulni —► tehát HDD függő a dolog, nem a külső rack hibája, ha nem jeleníti meg.

Winchester topikban pedig vettek többen 2,5" RED-et és náluk nem parkolt, de wdidle3-al is be lehetne azért állítani, ha mégis, próbálkozni kell. 3,5"-okhoz meg külön kis toolt is adott ki a WD [link].

2 TB M9T-vel szerintem nem járnál rosszul, már csak méretéből adódóan se. Winchester topikban kérdezz rá, azok parkolnak-e, de eleve nem kell túllihegni ezt a parkolás dolgot se....
Type A csatlakozó valóban masszívabb, mint a Micro-B az igaz, ebből kifolyólag jobb választás lehet, vegyél akkor olyan racket.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.