Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-06-18 09:11:48

LOGOUT.hu

Casco és kötelező gépjármű felelősségbiztosítás topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1281) plömplöm válasza Lauda (#1280) üzenetére


plömplöm
őstag

jó, akkor kijjebbfejtem: volt baleset, az ellenfelem volt a hunyó, de:
- össze-vissza hazudozott mindent;
- volt rendőrségi kapcsolata, amivel sikerült először rám kennie az egészet, de én nem nyugodtam bele és elértem a rendőrségnél, hogy tessék szépen megnézni, mi maradt le a rendőrségi helyszínelők helyszínrajzáról...;
- majd a rendőrség második határozatát, ami már 100%-ban őt mondta ki felelősnek, megtámadta, így automatice bíróságra kerül az ügy, ahol a rendőrségi kapcsolata elintézte, hogy szülessen egy olyan bírósági ítélet, amilyen valójában nincs is, miszerint senki sem felelős semmiért és fellebbezésnek nincs helye;
- a biztosítója pedig a szemünkbe mondta (ekkor már ügyvéddel voltam, mert engem önmagamban elhajtottak a pitschába), hogy ezzel a bírósági döntéssel szemben nem fizethetik ki a kárösszeget, aztán kifizették a 75%-át, de ennek az volt az ára, hogy aláírtam, hogy további közvetlen kárigénnyel nem élek feléjük;
- bepereltem a hüjegyereket, aki hiába húzta el további másfél évig a dolgot, a végén persze elvesztette a pert;
- a biztosító néhány napon belül kamatos kamatokkal utalta a teljes maradék összeget.

szép, mi?

értem én, hogy ptk, de a kapcsolatok fontosabbak, legalábbis majdnem mindig :))

All systems gone! Prepare for downcount! 5....4....3....1! Off blast!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.