Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-06-18 09:11:48

LOGOUT.hu

Casco és kötelező gépjármű felelősségbiztosítás topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1001) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

ugy tunikmaad a posta, meghozza ujrakoztes nelkul hmmmm

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#1002) neduddki válasza neduddki (#1001) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

hallelua a tegnap telefonon lefuatott atsorolas osszege nem egyezeik a emilben kikuldottel, vizi rohog:- )))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#1003) neduddki válasza neduddki (#1002) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

a clh k&h meg egyezik naffene:- ) egyellore ugy tunik, Motkany Neked volt kalandod kh-val?

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#1004) Winner_hun válasza neduddki (#1003) üzenetére


Winner_hun
félisten

Semmi.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1005) degu


degu
senior tag

Gyerekkoromban volt egy olyan cuccos,amit trafikban /!/ lehetett kapni,es ugy hivtak,hogy...zsakbamacska :P
Fogalmad sem volt,hogy mit talalsz benne,de legtobbszor...valami -sz*rt
Most jott meg a Bisztositotol az ertesites a jovo evi dijjamrol...
Hat EZ a zsakbamacska XXI. szazadi megfeleloje! :Y

verprofi pesszimista,aki felett nem repult el nyomtalanul az ido vasfoga

(#1006) Lauda válasza degu (#1005) üzenetére


Lauda
félisten

Valtasz es kesz. Nem ertem a problemad.

(#1007) Winner_hun válasza Winner_hun (#667) üzenetére


Winner_hun
félisten

Újrakötéssel 17 885 Ft + adó: 5 366 Ft
Megint csak lejjebb ment az ára, bár már nem olyan látványos az ugrás.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1008) neduddki válasza Winner_hun (#1007) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

nalam kh abszolit ver midnekit kivancsi vagyok lesz-e botje???

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#1009) degu válasza Lauda (#1006) üzenetére


degu
senior tag

Sajnos a Biztosito sebvaltojan nincs *ures*fokozat! :W

verprofi pesszimista,aki felett nem repult el nyomtalanul az ido vasfoga

(#1010) tomcsi23


tomcsi23
veterán

Azt már látom, hogy az idei nagy vesztes - a tavalyi nyertes - uniqa lesz. Tesómnak (pözsó 306, 1,6): 2012. B4 - 13.959, 2013. B5 - 27.086.
Mondjuk újrakötéssel némileg olcsóbb, de hogy lehet ilyen levelet kiküldeni:F
Bízunk benne, hogy elégedett szolgáltatásainkkal és a fenti díjat elfogadhatónak tartja. Há'persze. :DDD

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#1011) Manitou válasza tomcsi23 (#1010) üzenetére


Manitou
addikt

Nekem a posta küldött egy 500FT-al olcsóbb díjat ha maradok. Kalkulátorral meg érdekes módon a netrisknél többet dobott a postára , mint a mostani, másik alkusz cégnél meg vagy 2-3 ezerrel kevesebbet :Y Pedig elvileg mindent ugyanúgy állítgattam be.

(#1012) neduddki válasza Manitou (#1011) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

lattunk mar ijjet a vilagtortenelemben:- )

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#1013) Manitou válasza neduddki (#1012) üzenetére


Manitou
addikt

Persze, csak eddig mindig a netrisk dobta nekem a legjobb árakat, most meg nem :) Elkanászosodtak nagyon :( ;]

(#1014) tomcsi23 válasza Manitou (#1013) üzenetére


tomcsi23
veterán

Ideje az alkuszt is leváltani. :U :D

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#1015) neduddki válasza Manitou (#1013) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

en mindig is ugy szoktam, hogy alkuszok kitolt es utanna a legolcsobb 3 ajanalt sajatton is kitolt es onnan kotottem mindig az volt a legjobb

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#1016) Takuun


Takuun
aktív tag

Hol tudom megnézni az új ajánlatokat?

Apám biztosítója kiküldött egy levelet meg egy számlát amit be kéne fizetnie. Persze a jövő évre drágább a biztosítás, de hogy miért? Az új adó miatt van?

Mit kéne csinálni? Év közben kéne váltania, de azt sem tudjuk, hogy megy ez.

Valaki a választ elküldené privátban is? Nehezen találtam meg azt a topicot!

(#1017) neduddki válasza Takuun (#1016) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

1: felkergeed a macskat a fara. azaz pba, clb, netrisk honlapjan kitoltod a kerdoiveket, VALOS valaszokat acc mindegykre es a 3 legjobb ajanlatott a sajat honlapjan is lefuttatod, es ami a legolcsobb/legszimpatikusabb azt megkototd!
LENYEGES: lejarat elott 30 nappal LE KELL mondani a jelenlegit, ha valtasz, ha ugyan annak ujrakotod akkor is!!!

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#1018) Takuun válasza neduddki (#1017) üzenetére


Takuun
aktív tag

25-ig kell befizetni a csekket, szóval 30 nappal előtte vagy 30 napon belül a lejárat előtt az nem mindegy most már.
Hétvégén felnézek Netrisk-re aztán meglátom mit dob.

(#1019) degu válasza neduddki (#1017) üzenetére


degu
senior tag

Nalam mar ott bukott az egesz,hogy tudni akart mindent rolam!
Kerte az osszes adatomat a kitolteshez!
/Utanna pedig megszazszorozodnak a spamok,meg a keretlen ajanlatok a faroknagyobbitasrol,mivel az adataimat,sok tizezer maseval egyutt - piacra dobjak a sakalok! Az adatvedelmi torveny ertelmeben... :( /

[ Szerkesztve ]

verprofi pesszimista,aki felett nem repult el nyomtalanul az ido vasfoga

(#1020) neduddki válasza degu (#1019) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

mind a haromnal meg van adva a mail cimem neha kuldenek 1-1 levlet de azon kivl sok valtzas nam tortent, amugymeg ijjen esetekre az ember letreho egy melcimet amit csak erra hasznal es evente valtaskor megnezi

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#1021) degu válasza neduddki (#1020) üzenetére


degu
senior tag

A *csak erre a celra* letrehozott emilcim nagyon jo otletnek tunik! :R

Egyebkent hogy hogyan trukkoznek a hirdetesi hienak,arra jo pelda a freemail,ahol eddig a spamokat automatikusan kiszurta,es elkulonitette,es igy elolvasas,megnyitas nelkul torolhettem,tehat csokkenthettem a *virus beszede"s* kockazatat,de az utobbi idoben MINDEN level megjelenik az *erkezett levelek* fiokban,es az az aljassag,hogy csak MEGNYITVA lehet megjelolni spam-kent! :W
Hat a q*va anyjukat!
Ne az en him ivarszervemmel verjek a csalant!
Mert igy talcan kinaljak fel a virusterjesztoknek a gepemet,vagy ujbol,es ujbol megkapom a farokhosszabbito,es farokmerevito ajanlatokat.

[ Szerkesztve ]

verprofi pesszimista,aki felett nem repult el nyomtalanul az ido vasfoga

(#1022) tomcsi23 válasza degu (#1021) üzenetére


tomcsi23
veterán

Néztétek már a díjakat?
Tegnap kíváncsiságból ránéztem fater, meg tesóm kocsijára is, hát fater 1,2-es albeája más céghez átkötve is drágàbb lesz pár száz forinttal, viszont tesóm 1,6-os 306-osa meg jóval drágább. Eleve az uniqa megküldött díja 2x-ese az ideinek, de a legolcsóbb ajánlat is bő 5 ropival magasabb.
Mindezt úgy, hogy bónuszt is növelnek. :F

bocsi, nem (csak) degunak ment :B

[ Szerkesztve ]

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#1023) degu válasza tomcsi23 (#1022) üzenetére


degu
senior tag

Nyugodjal meg!
Mar mondogatjak a hirekben,hogy vege a punkosdi kiralysagnak,mert jovore jelentosen dragulni fog a kotelezo.
Ja! Es kerekforgatasi adot is ki fog vetni az allam /?/...

verprofi pesszimista,aki felett nem repult el nyomtalanul az ido vasfoga

(#1024) tomcsi23 válasza degu (#1023) üzenetére


tomcsi23
veterán

Naja. Csak fura volt, hogy a talicskámra meg jóval olcsóbbat ajánl (a köbe). Persze, uniqa bepróbálkozott egy drágább ajánlattal azért.

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#1025) Winner_hun válasza Winner_hun (#1007) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ma jött levél, ebben 17520 Ft-ot írnak jövő évre, újrakötés nélkül. 24144 Ft-os csekket mellékeltek, gondolom a baleseti adós meg a tagdíj miatt annyi.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1026) degu válasza Winner_hun (#1025) üzenetére


degu
senior tag

A felesegednel nem mindegy,hogy minek nevezik /q*rva,vagy feleseg/ az adonal viszont tok mindegy! :W
Az,hogy kotelezo,vagy baleseti - ki a francot erdekel?
A lenyeg az,hogy igy a -parasztvakito dumak ellenere,a kotelezo dijja 30% /!!!/ -al emelkedett! :Y

verprofi pesszimista,aki felett nem repult el nyomtalanul az ido vasfoga

(#1027) Daniel Alves válasza degu (#1026) üzenetére


Daniel Alves
őstag

Union24-nél van a motoromnak a biztosítása. 7500ft évente viszont ebben nincs benne a baleset biztosítás...azt most akkor külön kellene megkötnöm vagy pontosan hogyan is van? :F

Orbea Orca OMR M10iLTD www.translapschallenge.com

(#1028) degu válasza Daniel Alves (#1027) üzenetére


degu
senior tag

Nyugodj meg,ha adorol van szo,nem felejtkeznek el Rolad!
Ez a kotelezo csekkjen fog megjelenni,automatikusan! :W

verprofi pesszimista,aki felett nem repult el nyomtalanul az ido vasfoga

(#1029) Lauda válasza Daniel Alves (#1027) üzenetére


Lauda
félisten

A 7500ft gondolom a kotelezo, ha szeretnel kulon baleset biztositast, azt jelezni kene a biztositonal es ugy egyben a ketto lehet meg lejjebb nyomna az eves kotelezot is.

(#1030) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Netriskán sehol se találtam hogy a tavalyi szerződésnél milyen kedvezményeket vettem igénybe. Ezt tényleg nem lehet megnézni vagy csak én nem találtam meg?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1031) Daniel Alves válasza degu (#1028) üzenetére


Daniel Alves
őstag

Na utána lestem a dolgonak.
Valóban 7251ft a motorra az éves kötelező plusz kötöttem hozzá egy 14.000ft-os baleset biztosítást is.
4400 - 8500 illetve 13900ft-os között tudtam választani.
Ezen nem spórolok mert motorral sajnos nagyon hamar megtörténik a baj. :(

Orbea Orca OMR M10iLTD www.translapschallenge.com

(#1032) degu válasza Lauda (#1029) üzenetére


degu
senior tag

Lemaradtam valamirol? :F
Nekem egyszeruen kikuldtek a jovo evi kotelezo osszeget,es hozza volt csapva a *baleseti biztositas*! :W
/Ugy tudom,hogy ezt Apu,es bandaja eszelte ki,es mint mindent-ezt is kotelezoen megszvaztak a mamelukok a pariban!/

[ Szerkesztve ]

verprofi pesszimista,aki felett nem repult el nyomtalanul az ido vasfoga

(#1033) Lauda válasza degu (#1032) üzenetére


Lauda
félisten

Szerintem kevered a baleseti adot a baleset biztositassal. ;)

[ Szerkesztve ]

(#1034) degu válasza Lauda (#1033) üzenetére


degu
senior tag

Valoban!
Sorry! Elmelaztam... :R

verprofi pesszimista,aki felett nem repult el nyomtalanul az ido vasfoga

(#1035) Daniel Alves válasza Lauda (#1033) üzenetére


Daniel Alves
őstag

ezt én is benéztem :D de a baleseti adót külön is meg kell/megtudom kötni? Mert az union24 oldalán nem találok ilyen dolgot.

Orbea Orca OMR M10iLTD www.translapschallenge.com

(#1036) Lauda válasza Daniel Alves (#1035) üzenetére


Lauda
félisten

Nem, semmi tennivalod nincs. A baleseti ado magatol ratevodik a dijra, mint barmi masnal is az afa, jovedeki ado stb. :)

degu :R

[ Szerkesztve ]

(#1037) Daniel Alves válasza Lauda (#1036) üzenetére


Daniel Alves
őstag

Köszönöm az okítást :R

Orbea Orca OMR M10iLTD www.translapschallenge.com

(#1038) Calogero válasza Manitou (#1011) üzenetére


Calogero
addikt

Én is így jártam.... de azt hiszem sikerült rájönnöm hogy miért van ez.

Az esetemben a Netrisk nem számol ezzel a kedvezménnyel

B1-B3 kedvezmény

Ön akkor jogosult a B1-B3 kedvezmény igénybevételére, ha a most megkötendő szerződése kockázatviselési kezdetét megelőző egy évben nem okozott olyan kárt, amellyel kapcsolatban valamely Magyarországon bejegyzett biztosítónak a kötelező gépjármű felelősségbiztosítás alapján helytállási kötelezettsége keletkezett, és ha bonus-malus besorolása B1-B3 kategóriába esik.

A Posta honlapján be lehet jelölni, a többi alkusz cég is figyelembe veszik.
Már jeleztem a Netrisknek, de csak annyit válaszoltak, hogy az észrevételemet továbbítják az illetékesnek, és majd értesítenek. Azóta törölték az elküldött üzenetemet is a rendszerükből, meg a válaszukat is.

(#1039) RpPRO


RpPRO
őstag

Genertellel mi a tapasztalat? Ezt dobja legolcsóbbnak (9500 körül + adó). Dobogón még KÖBE és Magyar Posta. :DDD

Helló biztos úr. Nem alkohol vagyok befolyásoltsága felett. Néha összeszavakat a keverem.

(#1040) Calogero válasza RpPRO (#1039) üzenetére


Calogero
addikt

A Genereralihoz tartozik, nekem a Casco van náluk már második éve, panaszom nem volt eddig velük. Igaz eddig csak fizettem nekik (kopp,kopp,kopp)

(#1041) wody21


wody21
tag

Az lenne a kérdésem, hogy sikeresen végigklattyolgattam netrisk-en, megkötöttem a legolcsóbbat, most kaptam egy pdf-et, amit aláírva dec. 1. 12:00ig kell elküldenem az alkuszi megbízáshoz. Ha holnap kinyomtatom, aláírom, beszkennelem, és feltöltöm mondjuk 8:30-ig, akkor megoldódik a problémám?! :)
Remélem nem fogom megszívni...

(#1042) RpPRO


RpPRO
őstag

Érdekes ez. Az alkusznál Genertelre több ezer Ft-tal többre hozta ki a biztosításomat, mint a netrisk. Magyar Posta gyakorlatilag ugyanannyi volt. Hogyan tudnak netrisknél árgaranciát vállalni?

Helló biztos úr. Nem alkohol vagyok befolyásoltsága felett. Néha összeszavakat a keverem.

(#1043) Winner_hun válasza RpPRO (#1042) üzenetére


Winner_hun
félisten

Azzal hogy megkötöd náluk.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1044) Pitterix


Pitterix
őstag

Sziasztok!

A következő kérdésem lenne:
Nekem a forduló 2013.02.08-án van, de most megpróbáltam kötni egy újat. Az a kérdésem, hogy megköthetem e én most a biztosítást.
Az egonnál vagyok, ők most küldtek papírt, hogy hűséges tagjuk vagyok, ezért nagy kedvezménnyel jövőre csak (baleseti adóval) 31000Ft a biztosításom.
Na ezért gondoltam, hogy körülnézek. Az egonnál, ha újrakötöm az éves díjam 10000Ft-al olcsóbb.
Ezért érdekelne a dolog, hogy most meg tudom e kötni, vagy pont 2013.02.08-n kell.

Köszi a segítséget előre is!

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#1045) Lauda válasza Pitterix (#1044) üzenetére


Lauda
félisten

Ugy tudom nem kothetsz, csak amikor a fordulo van.

Egyebkent az uniqa is erdekes, mert a kalkulatorral valami 14000 az eves, amit az ugyintezojuk szamolt, az meg 8500. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1046) Pitterix válasza Lauda (#1045) üzenetére


Pitterix
őstag

Nekem ez lenne az első "váltásom" ,azért is vagyok hozzá hülye. Mint írtam, elkezdtem, aztán ott hagytam abba, mikor a bankszámlaszámot kérték. Tehát, ha nem köthetek, hiába zongorázom végig a lépcsőket, nem történik semmi, vagy levonják az új összeget és a régit semmisnek tekintik? :U

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#1047) Lauda válasza Pitterix (#1046) üzenetére


Lauda
félisten

Ha evfordulos a valtasod, tehat januar 1, akkor dec 1-ig fel kell mondani az elozot es dec 31-ig megkotni az ujat. Ha nem:

A kötelező biztosítás felmondása év közben úgy intézhető, hogy ha például az előző évi szerződés keletkezésének dátuma 2011. május 31-e, abban az esetben 2012. május 31-ével lehetséges a régi szerződést felmondani, mely felmondásnak legkésőbb 2012. április 30-ig be kell érkeznie az érintett biztosítóhoz. A biztosító társaságok előírás szerint nyomon követik a biztosítási szerződések határidejét és megelőzve a határidő csúszás lehetőségét, 50 nappal a szerződés évfordulója előtt értesítik ügyfeleiket.

A kötelező biztosítás felmondása tekintetében tudni kell, hogy a 2010 előtt vásárolt járművek esetében január 1., a 2010-ben vagy utána vásároltaknál pedig a biztosítás kötésének naptári dátuma az évforduló, mely előtt legalább 30 nappal kell megtörténjen a kötelező biztosítás felmondása.

[link]

Tehat nem mondhatod fel a mar ervenyben levot, ha megszakadsz se.

(#1048) Pitterix válasza Lauda (#1047) üzenetére


Pitterix
őstag

Köszi! :R
Majd eszerint intézkedem!

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#1049) Lauda válasza Pitterix (#1048) üzenetére


Lauda
félisten

:R

(#1050) RohamDroid


RohamDroid
aktív tag

Üdv autót szeretnék vásárolni, de talpon szeretném hazahozni az adásvételi elég vagy kell kötnöm azonnal biztosítást a helyszinen ?

Üdv.: Csaba

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.