Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-06-18 09:11:48

LOGOUT.hu

Casco és kötelező gépjármű felelősségbiztosítás topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#351) lsc válasza #43620096 (#349) üzenetére


lsc
nagyúr

Kiszámoltam a tescon, ugyanaz az eredmény . Az eredeti kérdésemre még mindig várok választ .

Az élet kegyetlen .

(#353) talpalavalo válasza #18005248 (#352) üzenetére


talpalavalo
aktív tag

Szerintetek mennyire megbízható ez a KÖBE?

(#355) talpalavalo válasza #43620096 (#354) üzenetére


talpalavalo
aktív tag

Annyira nem, de ha beavatnál... A folyamatos akcióira gondolsz talán?

(#356) lajafix válasza orkester (#336) üzenetére


lajafix
addikt

nekem nagyon furcsa az a hozzáállás, hogy tudod azt hogy a köbe szívatja a károsultakat mégis velük kötsz kötelezőt. Érdekes lakásbiztosításnál már számít neked nehogy a biztosító téged szívasson. Mást lehet... :(

Rock'n Roll

(#357) orkester válasza lajafix (#356) üzenetére


orkester
senior tag

Szerintem senki sem kíváncsi már erre a vitára. Ha jövőre nekem is pl az Allianz lesz a legolcsóbb akkor lehet vállon veregetni, addig meg utálni. :) Nekem évi 15E Ft sokat jelent. Az, hogy hallottam, hogy "szívat" egy dolog, még nem tapasztaltam...azt is hallottam, hogy a h1n1 oltással mikrochipet is kapunk.
Majd ha ütközök, gyorsan elhajtok, nehogy a Köbe pénzére kelljen várni. :))

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#358) Avicularia válasza Olcsi (#339) üzenetére


Avicularia
veterán

allianz ,hagyjuk :(((
heteken keresztül kellett annó bejárnom és vernem az asztalt,hogy kifizessenek sz@ros 75K-t.
Egy barom taxis nem vett észre amikor robogóval mentem és kiütötte alólam,totálkáros lett.
Több hétig ültek az ügyön,pedig a taxis mindent csontra elismert ,minden szükséges papír megvolt,mégis ültek a kifizetésen,különböző ürügyeket felhozva.

más

Szerintetek ha külföldi lakcímem van,akkor mi a teendő ,ha át akarok kötni másik céghez?

(#359) lajafix válasza orkester (#357) üzenetére


lajafix
addikt

akkor minek ragozod még tovább?

[ Szerkesztve ]

Rock'n Roll

(#360) Lauda válasza Avicularia (#358) üzenetére


Lauda
félisten

Volt rendorsegi ugy belole? Lehet arra vartak. :)

Amugy az osszes biztosito tud patkanykodni ha perkalni kene, nem kell elajulni egyiktol se. :N

(#361) Avicularia válasza Lauda (#360) üzenetére


Avicularia
veterán

Nem volt rendőrségi ügy.A taxis mindent elismert,elment rendesen szemléztetni a kocsiját is.
Semmi nem indokolta a várakoztatást.

(#362) Lauda válasza Avicularia (#361) üzenetére


Lauda
félisten

A szemleztetes, gondolom fenykep egyebek is huzhatta az egeszet, ettol fuggetlenul en is tudom, csaladom is tapasztalta,h tud genyozni az allianz is. :K

(#365) Lauda válasza #18005248 (#364) üzenetére


Lauda
félisten

Mindegyik fog szivozni, ha van mibe belekotni. Esete valogatja. Attol mert nagy biztosito, meg nem fogja lapatolni az ember zsebebe a lovet. Posta es egyeb biztikkel annyi van csak, hogy nem mindenhol van karszakertoje, ezert 1-2 napba beletelhet mire lefotozzak a kocsit, felveszik a kart.

[ Szerkesztve ]

(#367) Lauda válasza #76495872 (#366) üzenetére


Lauda
félisten

Altalaban igen, attol fugg mennyi a kareset. Ezert nem kell megijedni a tobbitol se, pl. az allianznal ahol van fiok, ott van karfelvevo is altalaban, a postanak meg nincs mindenhol, ezert csuszhat pluszba par napot. :) Mivel azt nem tudod elore, hogy lesz-e karesemenyed, szerintem a legkedvezobbet erdemes valasztani. Akkoriban en is ezert mentem a postahoz es 2007-ben az allianzhoz.

[ Szerkesztve ]

(#368) chungee


chungee
addikt

Nagyon sok ilyen kötelező biztosítás kalkulátor oldal van. Melyik a legolcsóbb:F Azért kéne olcsó, mert nem lesz munkám egy ideig és ebből kifolyólag a 2010-ben nem lesz sok kocsikázás :DD Gyűjtöm a bónuszt, még csak B02-s leszek jövőre :(

(#369) FerNandor


FerNandor
őstag

:Y A kalkulátor nem kelrül pénzbe sztem. Mi netrisken csináltuk, asszem most 2. éve.

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#370) Lauda válasza chungee (#368) üzenetére


Lauda
félisten

Elvileg nem lehet koztuk kulonbseg. :F Legalabbis en akarhol szamoltattam mindig ua jott ki. van valasztek [link]

(#371) sonar


sonar
addikt

Srácok,
Használ vki netrisket? Hol tudom a személyi ig számomat megváltoztatni?
Most irtam nekik üzit, de hátha vki szemfülesebb, mint én :R

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#372) Mawyx válasza sonar (#371) üzenetére


Mawyx
senior tag

Oh, basszus, azt nekem is kell és még múltkor leokéztam mindent, elfelejtettem, hogy közben igazolványcsere volt :(

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#373) chungee


chungee
addikt

Rohadt érdekes. Anyámnak kötöttem, tök egyszerűen lezajlott. Apámnak meg 1 csomó mindent féle üres rublikák voltak (pl.: jogsi szám, szem. igz. szám, hányadik autó stb.)

(#374) aphra2


aphra2
aktív tag

Bakker, akárhol számítom, nekem áremelkedés van mindenhol, pedig B10-ben vagyok.
Nem jelentős az emelkedés, de akkoris :((( ...pedig arról szóltak a hírek, hogy csökkennek az árak.

Probléma??Hát az meg micsoda?!!

(#375) Lauda válasza chungee (#373) üzenetére


Lauda
félisten

Gondolom kulonbozik a ket eset, jogsi szamot mindig kerik, ha van persze. Szem ig szam ugyszinten, ezek nelkul senki sem kot veled biztositast, autok szamat nem ertem, ehhez semmi koze a biztositonak.

(#374) aphra2 Valami nalad lesz, vagy rossz a kitoltes, mert szinte mindenkinek olcsobb lett. :P

[ Szerkesztve ]

(#376) chungee válasza Lauda (#375) üzenetére


chungee
addikt

Pedig anyámnál nem kérték se sz.igz.számot se jogsi számot és mégis lezajlott a meghatalmazás kinyomtatása (előszerződés féleség).

(#377) Lauda válasza chungee (#376) üzenetére


Lauda
félisten

Az nemtom mi, de a szerzodeshez bizti kelleni fog, hisz azzal azonositjak be a szerzodo felt. ;)

(#378) sonar válasza sonar (#371) üzenetére


sonar
addikt

Nincs ilyen menüpont! Be kell jelenteni náluk és ők módosítják.
LOL

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#379) Mawyx válasza sonar (#371) üzenetére


Mawyx
senior tag

Küldtem nekik üzenetet a Netrisk felületen
üzenetet küldtem: 2009-11-16 08:15:55
már jött is a visszalevél, hogy a bejelentésem megkapták és feldolgozták: 2009-11-16 08:15:55
Ez nem semmi :))

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#380) bajuszati


bajuszati
tag

én most postánál voltam A0-ba.
remélem jövőre b01 lesz..és akkor allianznál fele lesz az idei díj a múlt évihez képest.. :Y

(#381) Petya25


Petya25
addikt

Tavaly K&H-nál kezdtem A0-ban 40-ért a kötelezőt, idénre a Postára váltottam B1-ben 32-ért, most újrakötöttem a Postánál B2-ben 23-ért. Elég sokat lehet fogni a váltásokkal.

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#382) chungee


chungee
addikt

Amúgy milyen időközönként kell biztosítót váltani:F Én most 2 év után hagytam el a jelenlegit (Signal). Kaptam most tőlük, hogy hűség ügyfelük vok stb... De sajnos 10k-val többet fizetek náluk B02-be 31k-ért :(. Online-on váltottam is (B02-ba 23k-ért lesz jövőre Genertel-nél), nem fognak rám haragudni:F

(#383) Winner_hun válasza chungee (#382) üzenetére


Winner_hun
félisten

Nem kell, évente lehet. Miért haragudnának rád? Te haragszol hogy emelkedtek az árak ezért durcából otthagytad őket, ennyi:D

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#384) kételkedem válasza Petya25 (#381) üzenetére


kételkedem
addikt

Az elején igen, ha b6 fölött vagy, már kisebb eltéréseket tapasztalsz, b10-ben pedig elenyésző.

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#385) aphra2 válasza kételkedem (#384) üzenetére


aphra2
aktív tag

A B10-esek már büntibe vannak, nálam eddig akárhol néztem emelkedés van, nem jelentős, de emelkedés.

Probléma??Hát az meg micsoda?!!

(#386) orkester válasza Lauda (#375) üzenetére


orkester
senior tag

Anyumnak is drágább lett, pedig ő még bónuszt is lépett. :N

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#387) Mawyx válasza Mawyx (#379) üzenetére


Mawyx
senior tag

Most nézem, hogy elírtam, 2009-11-16 08:17:36 jött vissza a válaszlevél.

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#388) Gorneck


Gorneck
titán

Ma sikerült 2 óra alatt lerendeznem a biztosításom.

B4be lennék jövőre...erre a Posta 87xx az Aegon 40xx 1/4éves díjat állapított meg. Azért nem semmi mekkora eltérések vannak.

Gorneck#1239

(#389) sonar válasza chungee (#382) üzenetére


sonar
addikt

Ezeknél a hűség nem számít, csak a pénzed :DDD
Ne légy naív és ne légy szívbajos!
Ahogy Balogh Tibi mondta az Argóban kőkeménynek kell lenni

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#390) prmcsk


prmcsk
addikt

Nem panaszkodom...13.8k/év a biztosításom egy passzátra... :D

"Azé lesz egy ország, aki teleszüli". Kezdek aggódni magamon. Ha a katicabogarat hasznosabbnak tartom, mint a krumplibogarat, már rasszista vagyok ?

(#391) viharhozo


viharhozo
addikt

Azt magyarazza meg nekem valaki, h miert olcsobb 30%-kal egy 2009-es gyartasu auto biztositasa egy 2006-osenal (minden mas egyezik)!

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#392) localhost


localhost
Közösségépítő

Köszönhetően a kalkulátoroknak és az on-line ügyintézésnek:
- ugyanannál a biztosítónál maradtam, lemondás/újrakötés on-line
- kevesebb lett a biztosítási díjam negyedévente, mint amennyit eddig havonta (!!!) fizettem! uszkve harmadolódott a díjam!

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#393) Tibcee


Tibcee
tag

Sziasztok!

A Netrisknél váltottam biztosítót és az lenne a kérdésem, hogy azzal, hogy elfaxoltam az Alkuszi megbízást automatikusan le is mondják az előzőt és nincs több dolgom, vagy az idei biztosításom felmondásról is kell nekik küldenem valamilyen papírt?

[ Szerkesztve ]

(#394) Calogero válasza Tibcee (#393) üzenetére


Calogero
addikt

Mi történik az után, hogy az Interneten elküldtem a biztosítási igényemet?

A biztosítási ajánlat elektronikus elküldését követően, a regisztrációnál megadott e-mail címre visszaigazoljuk az ajánlat tényét és részletes tartalmát. A visszaigazoló e-mail csatolt mellékletéből meg tudja nyitni, és ki tudja nyomtatni az alkuszi megbízás és az előzménybiztosítás felmondásának formanyomtatványát. Kérjük, az alkuszi megbízás sajátkezű aláírásával szíveskedjen ellátni (jogi személy esetén céges aláírás és pecsét) és FAXON (06-1) 413-3490) vagy postán (Netrisk Kft. 1441 Bp. Pf. 102.), legkésőbb 2009. november 30. 12 óráig részünk küldje el. A szerződés megkötéséhez szükséges dokumentum (alkuszi megbízás) társaságunkhoz történő beérkezését, és ügyviteli rendszerünkben történő feldolgozását követően azonnal, a rendszer által generált automatikus e-mailben, a regisztrációnál megadott e-mail címre, visszaigazoljuk Ügyfeleinknek, valamint megküldjük az előzetes igazolást. A beérkezett dokumentumok birtokában először érkeztetjük a felmondást az előzménybiztosítónál, majd megkötjük az új szerződést. Az előzménybiztosítás felmondásának tényéről és időpontjáról, valamint az új szerződés létrejöttéről e-mailben értesítést küldünk. Természetesen azzal egy időben, hogy az új biztosítójánál megkötjük a biztosítási szerződést, e-mailen vagy postán megküldjük Ügyfeleinknek a szerződés létrejöttét igazoló dokumentumok (biztosítási ajánlat egy példánya/igazolás). Ezt követően Ügyfeleinknek már nincs más dolga, mint az első esedékes biztosítás díját befizetni.

FONTOS: a szerződéskötés teljes folyamatáról, az általunk megtett intézkedésekről e-mailben tájékoztatjuk Ügyfeleinket, ezért feltétlenül olyan e-mail címet adjon meg, amit rendszeresen meg szokott nézni.

Elvileg visszaigazoló levél melléklete tartalmazza a felmondo nyilatkozatot is. Ha nem kaptál akkor jelezd feléjük, mert amíg nem mondod fel az előzőt addig nem fog élni az új.
Amire érdemes odafigyelni, hogy a régit 2009.12.31 dátummal mond fel.

[ Szerkesztve ]

(#395) Tibcee válasza Calogero (#394) üzenetére


Tibcee
tag

Ezt elolvastam én is, de nekem semmiféle felmondólevelet nem linkeltek az e-maliben, csak az alkuszi megbízást, amit el is faxoltam és meg is kapták. Akkor ez most így rendben? :F

(#396) Calogero válasza Tibcee (#395) üzenetére


Calogero
addikt

Hívd fel őket: (06-1) 577 62 55

Nekem kellett a felmondólevél is, még akkor is ha nem váltottam biztosítót.

(#397) localhost válasza Tibcee (#393) üzenetére


localhost
Közösségépítő

De miért itt egy fórumon kérdezed? HÍVD fel őket, megmondják, vagy nem ???

06-40/10-40-10

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#398) Petya25 válasza Tibcee (#395) üzenetére


Petya25
addikt

Én 10-én bíztam meg őket, azonnal jött a levél amit rögtön vissza faxoltam, ezt másnapra visszaigazoltak.
Ma 20-án kaptm egy levelet tőlük, hogy 15-én felmondták a régi szerződésem és következő hónap 20-ig megküldik az új szerződést.
Tehát pár nap az átfutási idő, nyugi.

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#399) Tibcee válasza Petya25 (#398) üzenetére


Tibcee
tag

Köszi a gyors választ! :R

(#400) Manitou


Manitou
addikt

Netriskel akarok biztosítót váltani. Van egy menüpont aminél nem vagyok biztos hogy most akkor mit is kell választanom.

Mióta rendelkezik a szerződő folyamatosan (max. 180 nap egybefüggő megszakítással) kötelező biztosítással?

2009.06.29-én lett megkötve a biztosításom, előtte nem volt.

Most akkor melyiket válasszam a válasznál:
a. nem rendelkeztem folyamatos biztosítással
vagy:
b. 2009.01. 01. óta

Én az a válasz fele hajlok, de kicsit elbizonytalanodtam.

Szerintetek?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.