Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-06-18 09:11:48

LOGOUT.hu

Casco és kötelező gépjármű felelősségbiztosítás topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51) zfarkas válasza nRu3 (#50) üzenetére


zfarkas
senior tag

Hívd fel a mostani biztosítódat, és kérdezd meg, esetleg a honlapjukon is megnézheted rendszám/születési adatok megadása után (Allianz-nál lehetett)
Vagy elvileg mostanában küldték ki a leveleket az új besorolásokról (én már megkaptam).

Raw Dark Pure

(#52) nRu3 válasza zfarkas (#51) üzenetére


nRu3
addikt

még nem kaptam meg, bezeg a családban már mindenki .de nekik nem is kell váltani.

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#53) misu


misu
aktív tag

Hy!

Én a MÁV-nál vok, de nekem sem volt eddig semmi gondom..:)
Igaz, idén nem lehet hozzájuk átszerződni mert áll a PSZÁF bál.

11 éve van jogsim, 15 éve vezetek... ;] ;] ;] ....Amúgy idén először van télen téligumim...:) balesetet eddig nem okoztam, évi 30k-t fizetek B1-ben, (kacifántos a történet, azért nem B10, vagy környéke, mert mindíg apám nevén volt(ak) az ótó(k), de sajna Ő meghalt pár éve...:((()ami szerintem korrekt egy 17 éves Wartburgra...:)..ugyanez nekem Uniqáéknál 80k/év :Y .....lenne...

Ezt bírom önerőböl fenntartani, ha meg totálra csukom, vagy ellopják nem halok bele abba a 150k-ba..:DDD


Szép napot!

Bye!

Bűn az élet.

(#54) Pompi


Pompi
MODERÁTOR

Én MÁV-nál vagyok, de egy biztosítós ismerősöm felhívta a figyelmemet, hogy elég nagy gázok vannak náluk, rengeteg az adósságuk (egy ideig tiltva is voltak). És mivel ez egy egyesület ahova tagdíjat fizetek én is megüthetem a bokám, azaz egyik napról a másikra felemelhetik a tagdíjat. Állítólag most kb. 180 ezer forintra kellene emelni a tagdíjat, hogy összejöjjön a tartozás.
Nem túl fényes kilátások, még ha csak egy része igaz akkor se. A szerződésem majd ma megnézem, hogy hogy is van ez benne pontosan, de nagy valószínüséggel én váltani fogok, negyed évente 2 ezer forint (kb. ennyi a difi árban a következő biztosítóhoz képest) nem éri meg nekem ezt a parát.

Feel Good Inc.

(#55) ANT válasza Pompi (#54) üzenetére


ANT
őstag

Nem tudom, ki hogy van vele, de nekem ezek a tagdíjas cégek nem igazán jönnek be (az én f@*ommal ne csapkodjanak a csalánosba'! :Y) Amikor számoltam a következő évi díjamat a kalkulátorral, és egy ilyen társaságot hozott ki legolcsóbbnak, én az utána következő, nem tagdíjast választottam! :) Ez van!
Mellesleg az idén - három év óta - lesz először olyan, h nem fogok biztosítót váltani. :DD

''Soha ne add fel, ez a legnagyobb, halálos ellenség'' Replika

(#56) misu válasza Pompi (#54) üzenetére


misu
aktív tag

Hy!

Ez így van.
Mondjuk, most én is elgondolkoztam azon, hogy miért is nem nyílvános a 2007-es ajánlatuk.
Tom, nem köthetnek új szerződéseket, de a régiekre csak kellene valami ajánlat, nem? :F
Lehet, hogy sumákolnak?.. :F :U

Utánanézek, aztán ha van vmi írok!

Bye!

Bűn az élet.

(#57) Vigneau válasza nRu3 (#48) üzenetére


Vigneau
félisten

Én meg épp a K'n'H-hoz tartok. OTP Garanciáról nyergelek át. Egy helyi alkuszcéget bíztam meg vele, tavaly is ők váltottak nekem. Akkor is meg voltam velük elégedve. Előtte meg neten váltottam, de az nagyon gáz volt még 3 éve. Lehet, most már jobb az is, de akkor nekem sok plusz utánajárást jelentett a csere.

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#58) Vigneau válasza zfarkas (#49) üzenetére


Vigneau
félisten

Ezt a vevőcsalogató dolgot én sem szeretem. A régi tagok bek*ph*tják, az újak meg csak jöjjenek olcsó pénzért. Ahelyett, hogy megbecsülnék a régebbi tagokat - is.

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#59) _seth_


_seth_
veterán

Én alkusz céggel váltottam biztosítót (K&H => MÁV) ahol árgaranciát vállalnak és remélem így is lesz. Ha maradok a K&H-nál akkor 67.128 Ft az éves biztosítás, ugyanez a MÁV-nál 34.894 Ft (ha jól tudom ebben benne van a 2000 Ft tagsági díj is). Amikor az autómat vettem már akkor is a MÁV-hoz akartam szerződni de pont aznap szüntették be őket ideiglenesen (szerencsés vagyok tudom.... :) ). Érdekes, hogy a Bonus/Malus 2007-es igazolásomban A0-ás vagyok... 1 károkozásom volt igaz nem túl nagyértékű de azt hittem egyből visszasorolnak... (ha 1-el visszasorolnak akkor is 40 ezer alatt van az éves biztosításom a MÁV-nál.) (21 évesen a MÁV és a KÖBE kivételével mindegyik egy vagyont kérne...

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#60) tildy válasza _seth_ (#59) üzenetére


tildy
nagyúr

Szerintem rosszul tudod, általába odaírják az alkuszok, hogy pluszban fizetendő.
A (remélhetőleg nem ) leendő károsultad pedig bitang szerencsétlen lesz:(

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#61) tildy válasza nRu3 (#44) üzenetére


tildy
nagyúr

Postával tapasztalat van: csak akkor szívás, ha több autó van a neveden, és hülye az ügyintéző. 4*-5* kellett rájuk telefonálni, hogy ugyanmér az accente ne rakják A04be, emrthogy párhuzamos üzemeltetésben van. A lada biztosítását lazán átvezették, azzal nem volt gond.
A ponym is ott van, azzal nincs és nem is volt gond.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#62) _seth_ válasza tildy (#60) üzenetére


_seth_
veterán

Még ha pluszba van is nekem megérte váltani. A K&H-tól örülök, hogy megszabadultam mert azok nem normálisak... betétlapot pl nem küldtek csak nemzetközi igazolót de abból már van vagy 4-5... amikor koccantam akkor is miért hívtak fel? Nem egyezett a rendszámom... mondom olyan nincs a kocsin egy rendszám van és az megegyezik elöl-hátul :D Jaj, hogy ő nem úgy érti... na mondom csak fizessek (13K/negyedév) de még egy ilyen alapvető dolgot sem képesek rendesen iktatni... Jah meg van helyben egy székházuk és egy kis iroda, székházba bementem de ott nem kötnek szerződést, adtak egy ''beutalót'' a kis irodába bementem majd visszazavartak, hogy az nem jó kértem másikat utána irány ismét a kis iroda utána vissza és pikk-pakk meg is lett kötve a szerződés csak egy kis sétálgatás kellett hozzá :W Jah meg leküldenek olyan leveleket, hogy a károkozásnál 1 milláig nekem kell fizetni... azt csak lestem, hogy mi lehet az... be is mentem megkérdezni ahol elmondták, hogy ne is vegyem figyelembe :) (nem ért annyit a régi seat aminek nekimentem a kár pedig messze elmaradt tőle... hátsó lökös + kb 10 kalapácsütés mert ugye amit az alváz kapott azt már nem hozzák rendbe... a srác is figyelhetett volna... egy hónapban ha vkinek 3x nekimennek az már elgondolkodtató, hogy talán ő is hibás a hirtelen fékezéses nem indexelős stílussal persze az én voltam a hibás).
Kárbejelentő lapjukon is jót nevettem... kis háromszög, nagy téglalap, kis kocka, kör stb mikor mit kellett berajzoni :D

Nem szokásom kárt okozni de az az egy összejött :( (nem kellett volna aznap vezetnem.... vagy többet aludni mint 1 óra vagy nem tenni 1 napra 2 vizsgát (azok legalább sikerültek) és nem rohanni (mármint siettem de csak 50-el ahogy lehetett) stb de már becsúszott, tanulópénznek jó volt és hihetetlen de az is jól járt akinek nekimentem :) nekem még most javítgatják a kocsin az akkor (szept5) keletkezett hibákat 45K :( )

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#63) Spada


Spada
tag

K&H-ról tudtok tapasztalatot mondani? Allianz-ról váltanék biztositas.hu vagy netrisk segítségével. Esetleg ezekről valami infó?

(#64) _seth_ válasza Spada (#63) üzenetére


_seth_
veterán

#62

tildy: Igazad volt:

''Az alábbi egyesületi tagdíjakat a fenti díjak nem tartalmazzák:
MÁV: 2000 Ft/év''

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#65) ANT válasza Spada (#63) üzenetére


ANT
őstag

Én tavaly váltottam Unionról K&H-ra Netrisk közreműködésével. Nagyon korrektül intézték, a dolgok aktuális állásáról mindig tájékoztattak emilben. A teendőidről pedig pontos leírást adnak.

''Soha ne add fel, ez a legnagyobb, halálos ellenség'' Replika

(#66) Spada válasza _seth_ (#64) üzenetére


Spada
tag

kössz. úgy látszik egyszerre írtuk a hsz-eket :)

az elrettentésed ellenére szerintem marad a k&h, az a legolcsóbb a máv után

MOD: #65 ANT: kössz neked is!

[Szerkesztve]

(#67) _seth_ válasza Spada (#66) üzenetére


_seth_
veterán

Nagy baj nem volt velük csak mifelénk kissé körülményesen dolgoznak...

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#68) Spada válasza _seth_ (#67) üzenetére


Spada
tag

nálunk is van k&h, de eszem ágában sem állt személyesen meglátogatni őket ;)

(#69) Gebriel


Gebriel
veterán

Valaki tudna adni egy linket hogy hol tudnám megnézni 1helyen a biztositásokat?
Ha ilyen nem létezik akkor külön külön is jó :DDD
Köszi elöre is :R

(#70) _seth_ válasza Gebriel (#69) üzenetére


_seth_
veterán

Lustaság.... csak pár hozzászólást kellene visszaolvasnod és 2 oldal is le van írva ahol meg lehet nézni vagy akár meg is lehet kötni :(((

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#71) Gebriel válasza _seth_ (#70) üzenetére


Gebriel
veterán

Húú most vagy én vagyok vak vagy tényleg nincs link.
Hiába olvasom visssza,nem tudtam meg hogy a személyes biztositásomra mennyit kell fizetnem egy-egy biztositonál.
Da azért köszi :U

(#72) _seth_ válasza Gebriel (#71) üzenetére


_seth_
veterán

#63
biztositas.hu
ugyanott: ''netrisk'' ehhez egy ''.hu''-ut hozzáraksz és ott a második :) Link... beírni nehéz?

Ki ne számoljuk? ;]

[Szerkesztve]

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#73) Gebriel válasza _seth_ (#72) üzenetére


Gebriel
veterán

Megtenéd?
Csak vicceltem.
Köszi :R

(#74) roPHka


roPHka
senior tag

Olyan kérdésem lenne, hogy abban az esetben, ha kötök egy új szerződést valamelyik biztosítónál, tehát biztosítót váltok, akkor megmarad-e a bonusz besorolásom? Vagy ehhez előtte fel kell, hogy mondjam a jelenlegi biztosítónál lévő szerződésem?
Netrisk-en annyit olvastam, hogy dec.01-ig be kell küldeni a felmondólevelet a jelenlegi biztosítóhoz (ez amúgy egyáltalán miből is áll?), és csak azután dec.31-ig kell megkötni az új biztosítást. Ez csak ott online, vagy alapból így van mindenhol?
illetve, ha nem akarok biztosítótváltani, hanem csak újra szeretném kötni a biztosítást, az is így jár? vagy egyáltalán nem kell felmondani a jelenlegi szerződést?
Már nem tudom, hogy van ez az egész, egy picit összezavarodtam, mivel amúgysem magamnak kötöm, hanem fateromnak segítenék, mert mindjárt itt van nov. 30.-a és még semmi lépést sem tettünk az ügyben, ő pedig sajnos nem ér rá ezzel foglalkozni az elkövetkező 2 napban :(
Ja és, én mint a fia, valahogy tudok e neki szerződést kötni, vagy ehhez valamilyen felhatalmazás szükséges?

(#75) tildy válasza roPHka (#74) üzenetére


tildy
nagyúr

Ha nem mondod fel, akkor maradsz a régi biztosítónál:(

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#76) roPHka válasza tildy (#75) üzenetére


roPHka
senior tag

ok, köszi... közben már én is rájöttem. utáolvastam, mostmár minden tiszta és világos, hogy is megy ez a dolog :(
Mondjuk azt nem látom át, hogy ebben hol a realitás, mert már 5 éve ugyanannál a biztosítónál vagyunk, és ezáltal az ember azt gondolná van valamennyi kedvezményünk, vagy ilyesmi, aztán mint kiderül mégsem. Jobban járunk, mégha nem is váltunk biztosítót, de ha mondjuk újrakötjük a biztosítást. Ennyire becsülik az ügyfeleket :(

Remélem amúgy még beleférünk, mert elvileg nov 30. éjfélig tudjuk felmondani.
Úgyhogy jó lenne még ma lezongorázni a dolgot.
Gondolom elég ha bemegyek az itteni kirendeltségre, és ''benyújtom'' nekik a felmondást.

(#77) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Jó régi topikot hozok fel.

Vettem egy auót, a forgalmi az én nevemen van. Megtehetem-e azt, h. a kötelezőt édesanyám nevére kötöm meg? Szeretnék ezzel spórolni...

Samsung Galaxy A54

(#78) csibor válasza Viktor0610 (#77) üzenetére


csibor
őstag

Nem biztos,úgy tudom a forgalmi engedély számit,bár nem biztos.

(#79) Chili7


Chili7
őstag

Hali!

Posta biztosító milyen kárrendezés szempontjából? - gondolom rossz híre van.

(#80) dragonfx


dragonfx
veterán

van aki velem egyetemben még mindig nem kapta mega 3. negyedéves csekket a mávtól??
ez ilyen tendencia megint vagy csak engem hagytak ki???
meddig lehet így járkálni? :U

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#81) Chili7


Chili7
őstag

Elvittem egy autójavítóhoz az összetört kocimmat, és a teljeskörű biztosítási ügyintézéssel együtt kértem a javítást. Kijött a Posta biztosító kárfelmérője, és 400K körüli összeget becsültek meg.
Mivel szerintem a kár javítható kb 1/2 annyiból, megfordult a fejemben, hogy felveszem az összeget, és megjavíttatom máshol. Na de az autójavító egyből elkezdte magyarázni, hogy ha nem rajtuk (vagy szerződött partneren) keresztül intézzük, akkor biztos nem annyit fizet a biztosító, meg bekérik pótszemlére, meg megnézik később, hogy hogy lett (új alkatrészekből lett-e) megjavítva.
Kérdésem az, hogy van-e valami tapasztalat, hogy milyen különbségek lehetnek ilyen szerződött partner általi javítás összege, és a saját számlás javítás, és az egyszerű becsült összeg kifizetése közt.
Meg hogy kötelezve vagyok-e arra, hogy valóban megcsinálom e a kocsit, és hogy valóban új vagy bontott elemekből javították ki?
Köszi

(#82) kp78


kp78
addikt

Ismét aktuális a kötelező biztosítások téma, gondoltam kicsit feldobhatnánk tapasztalatokkal, ki melyik társaság zsebét tömte 2007-ben, és vannak-e tapasztalatai vele (jó/rossz), marad a réginél, vagy újat keres.

Nekem sajnos most indul A0-ról a biztosításom, mivel az eddigi kocsimnál apám volt az üzembentartó, én pedig "csak" tulaj, de az új kocsimra egyéb okok miatt nem írathattam be, így nekem, mint tulajdonosnak kell megtalálnom a legkedvezőbb biztosítást jövőre. Pedig apám már B3-ban volt a "kocsimmal", de minden jel szerint ezt elbuktam :W
Szóval új szerződő lévén nem egyszerű a dolog, mert a nevemen utoljára kb. 2000-ben volt kötelező bizti, egy 125ccm-es mocira.

A legkedvezőbbet e szerint Biztosítás kalk.2008 a Groupama adta Ajánlatok, de abszolút nem ismerem ezt a biztosítót, meg a 2. helyezett KÖBE-vel sincs semmi tapasztalatom.

Van vkinek ezen társasággal kapcsolatban bármilyen tapasztalata? Merjem átkötni vmelyikhez online a kötelezőmet 2008-ra?

Nagyon köszönök előre is mindennemű hozzászólást! :R

Szerk: Itt [link] pl. nincs is fent, bár ez tudom, hogy semmit nem jelent.

[ Szerkesztve ]

(#83) Mawyx válasza kp78 (#82) üzenetére


Mawyx
senior tag

Én 2006-ban a Köbé-vel kezdtem, aztán mentem át a Mávhoz és most annál is maradok, mert ez a legolcsóbb. Netrisk megcsinált mindent, nekem csak pár kattintás volt. Nem volt semmi dolgom velük szerencsére :)
A díjat egyben szoktam kifizetni az egész évre, ne kelljen vacakolni negyedévente a csekkekkel.

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#84) kp78 válasza Mawyx (#83) üzenetére


kp78
addikt

Lehet láma a kérdés, de mi az a Netrisk? :B
Amúgy KÖBE-vel bármilyen tapasztalat? Nyugodtan mehetek oda is?
Viszont a megjelölt tagsági díjat ott be kell fizetnem ugye?

[ Szerkesztve ]

(#85) ANT válasza kp78 (#84) üzenetére


ANT
őstag

Netrisk

''Soha ne add fel, ez a legnagyobb, halálos ellenség'' Replika

(#86) Mawyx válasza kp78 (#84) üzenetére


Mawyx
senior tag

[Netrisk] online biztosítás, neten beírod az adatokat és ők minden elintéznek. Egyszer voltam bent személyesen náluk, mert amikor megvettük a kocsit sürgősen kellett az igazolás, de kipostáznak egyébként mindent, ha átmegy az ember máshoz, vált biztosítót, akkor se kell semmit csinálni, ők bontják fel az előző szerződést és megkötik az újat..
Semmi tapasztalat nincs, óvatosan vezetek, nem volt semmi eseményem. Sztem nyugodtan mehetsz oda, rengeteg ember köti meg náluk a biztosítást.
Igen, tagsági is van, 1500Ft kb, arról is dobnak csekket.

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#87) God Vazzeg


God Vazzeg
veterán

Nekem a Genertel Biztosító Zrt-t-t dobta ki legjobbnak, van valakinek tapasztalata velük :U

(#88) ANT válasza God Vazzeg (#87) üzenetére


ANT
őstag

Nem egy most induló cégről van szó? :U

''Soha ne add fel, ez a legnagyobb, halálos ellenség'' Replika

(#89) God Vazzeg válasza ANT (#88) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Őőő nemtom :B

Ezaz..

[ Szerkesztve ]

(#90) ANT válasza God Vazzeg (#89) üzenetére


ANT
őstag

Ezt az oldalt már néztem én is, mivel nálam is ők lettek a No.1. :D És a bemutatkozó 2. mondata alapján új versenyzők. De sztem nincs ezzel semmi gond, annak idején voltam én Groupama ügyfél is, még az induló évükben.

''Soha ne add fel, ez a legnagyobb, halálos ellenség'' Replika

(#91) dragonfx


dragonfx
veterán

B3 leszek kb 1e-vel elsz kevesebb/negyedév....Ninc solcsóbb mint a máv..maradok náluk...hacsak nem adnak valami onlie kedvezményt valahol...mávnál kéne uj szerződés mert ugy -30% lenne....

Szerintem a generteles kb 1000ft/hó hazugság majd kivi ok mi valósulmeg belőle illetve mikorra jut csődbe tőle a cég...

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#92) kp78 válasza ANT (#90) üzenetére


kp78
addikt

Groupama-ról vélemény, tapasztalat? Nyugodtan átköthetem hozzájuk online?

Az ilyen kalkulátorok által kidobott összegek mennyire tutik?

Mert a Groupama honlapján is megcsináltam a számítást, ott 8700 vagy 8800 jött ki, de oda volt írva, hogy tájékoztató jellegű :F , a kapu.hu-n megcsinálva ebből adnak még 5% online kedvezményt.
Nem szeretnék vhova átkötni, aztán januárban jön a fekete leves.

(#93) kp78


kp78
addikt

Köszi a Netrisk-es linket, megcsináltam, ugyanaz jött ki, mint a kapu.hu-n lévő kalkulátorral. De ha dicséritek a netrisket, akkor ott lehet átkötöm a groupama-hoz.

(#94) God Vazzeg válasza ANT (#90) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Akkor merjem szerinted? :B 16k/év a különbség :Y Akkor ha a netrisken megkötöm, akkor ők mindent megcsinálnak? Bónuszigazolást is, meg mindent? Mert anno nagy kavar volt még ebből :((

(#95) Mawyx válasza kp78 (#92) üzenetére


Mawyx
senior tag

A Netriskes tuti, nem tájékoztató árak, hanem szerződsét kötsz velük. Az online kezdezmény is valós, nekem is volt pár éve. (de csak kedvezmény miatti újrakötés nemtom mennyire játszik náluk, én tuti nem csinálnám,hogy szerződést bontok, aztán újrakötöm a kezvezmény miatt-lehet nem is lehet?!)

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#96) KMan


KMan
őstag

Gondolkodom, hogy atmegyek a MAV-hoz, mivel az a legolcsobb. Cascom nincsen es nem is lesz. Megbizhato a MAV? Aki tud rola bovebett pls ossza meg.
Ty :R

Csak a balekok alszanak [SAS]

(#97) ANT válasza God Vazzeg (#94) üzenetére


ANT
őstag

Én már három éve regisztráltam a Netrisknél, eddig mindent korrektül intéztek. Most is rajtuk keresztül fogom a váltást intézni. :K

''Soha ne add fel, ez a legnagyobb, halálos ellenség'' Replika

(#98) ANT válasza kp78 (#92) üzenetére


ANT
őstag

Csak egy évig voltam náluk, nem volt velük semmi gáz. A csekkeket, igazolásokat mindig időben küldték.
A díjkalkulátorokat pedig le tudod ellenőrizni pl. az adott biztosító saját oldalán. Csak mindenhol ugyanazokat a kedvezményeket kell bejelölni, sztem akkor nem lesz eltérés.

''Soha ne add fel, ez a legnagyobb, halálos ellenség'' Replika

(#99) Móci


Móci
addikt

Nekem is lenne egy kérdésem.
A MÁV biztosítót lehet választani, vagy inkább nézzek másfelé?
Piszok olcsó lenne a motorbiztosításuk, de nem igazán javasolták őket.

Előre is köszönöm a választ!

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#100) KMan válasza KMan (#96) üzenetére


KMan
őstag

erre UP

Csak a balekok alszanak [SAS]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.