Hirdetés

2024. május 29., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:55:58

LOGOUT.hu

KODI MAGYAR KIEGÉSZÍTŐK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45746) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

StreamShark kérdésedet ide tedd fel, miután ezt és ezt elolvastad!

Hozzászólások

(#8201) huliganboy válasza hevizms (#8200) üzenetére


huliganboy
addikt

A plugin már nem támogatott. Kérlek használd a TV2 PLAYER alkalmazást ami tartalmazza azon tartalmakat is amit a TV2 teljes filmek!

(#8202) hevizms válasza huliganboy (#8201) üzenetére


hevizms
addikt

Köszönöm a gyors választ.

(#8203) zenwalk


zenwalk
senior tag

Sziasztok
Az osmc pakol ideiglenes fájlokat az SD kártyára? A 16 gigás kártyán már csak pár száz mega szabad hely van. Telepítés előtt formáztam, akkor 15 giga szabad hely volt.

(#8204) GZoli7 válasza Fecogame (#8199) üzenetére


GZoli7
senior tag

Általános iskolás fizika megvan?

(#8205) Fecogame válasza GZoli7 (#8204) üzenetére


Fecogame
veterán

Sajnos néhány helyen az a félrevezető információ látott napvilágot, hogy az új modellhez legalább 2,5A-es áramforrás szükségeltetik. Ez a gyári specifikáció hibás fordításából ered, ahol maximum 2,5A-t adtak meg. Tudni illik ugyanis, hogy az USB csatlakozók ennél nagyobb áram esetén már károsodhatnak. Specifikációjuk nem enged ekkora igénybevételt.

Forrás

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#8206) GZoli7 válasza Fecogame (#8205) üzenetére


GZoli7
senior tag

Nem érted még mindig a fizikát. Az usb portot nem szabad a névleges értékénél jobban terhelni...
Egyébként biztosítani szokták azt is.

[ Szerkesztve ]

(#8207) lord.lakli válasza Fecogame (#8205) üzenetére


lord.lakli
őstag

Viszont a Pi a feszültségre nagyon érzékeny. Néhány tized Volt esés már eredményezhet ilyet.

(#8208) urgoz válasza KTU (#8187) üzenetére


urgoz
tag

Ezt még én tákoltam össze valamikor, csak azóta összevontam a mindigtv-vel, és van egy nemzetközi iptv is, ami a http://www.m3uliste.pw oldalról szedi a hozzáféréseket. Utóbbitól sokat ne várjatok, sok van, ami nem megy, vagy akadozik.

LiveStreamsPro-ban forrásnak ezt add meg: http://pastebin.com/raw/frnavVgX

[ Szerkesztve ]

(#8209) KTU válasza Fecogame (#8199) üzenetére


KTU
addikt

A pi3 hoz 3A-es tápot raktam.
De nyugodtan raktam volna akár 5A-est is.
Miért?
konyhanyelven:
Annyit használ belőle amennyire szüksége van.
A táp pedig nem a maximum teljesítménye közelében működik.
Kevésbé melegszik, hosszabb élettartam.

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#8210) gazso75 válasza KTU (#8209) üzenetére


gazso75
aktív tag

Az ujjamból vetted ki a billentyűzetet. Pont ezt akartam írni.

(#8211) Fecogame válasza KTU (#8209) üzenetére


Fecogame
veterán

Rendben, hamarosan beszerzek egy nagyobb tápot :)

Másik gond: Film lejátszásnál van hang, de nincs kép. A settings / video / accelerator alatt viszont nekem nincsenek ilyen beállítási opciók, csak ilyenek: .

És ezek közül egyik variáció sem működik.

[ Szerkesztve ]

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#8212) GZoli7 válasza Fecogame (#8211) üzenetére


GZoli7
senior tag

Ez azért van, mert nem RPi van a videóban, hanem valami amlogic. Neked is van fent két sor, ami nincs bejelölve, azok kapcsolják be a hardveres gyorsítást.
PC-n megint mást látnál...

[ Szerkesztve ]

(#8213) Fecogame válasza GZoli7 (#8212) üzenetére


Fecogame
veterán

Úgy tűnik ez megoldotta [link]

Viszont a fullHD filmek nem mennek ( akadnak ).

Szerk.: Megoldva. Bekapcsoltam a hardveres gyorsítást és adtam neki 256MB videomemóriát :)

[ Szerkesztve ]

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#8214) kingpeterson válasza Aqvir (#8152) üzenetére


kingpeterson
újonc

Szia találtál megoldást? Mert én is gondolmodom egy androidos boxot venni csak attol félek hogy majd nem mukodik a movieshark. :W

(#8215) tjnet válasza kingpeterson (#8214) üzenetére


tjnet
aktív tag

Egy Mini Mx (Amlogic S905 proci)jó választás lehet 2Gb ram-al és libreelec dual boot-al

SAMSUNG QE75Q85RATXXH - Samsung S20+ - K1Pro - ACER H6810 - MARANTZ 5012 - DALI Spektror

(#8216) KTU válasza kingpeterson (#8214) üzenetére


KTU
addikt

Akkor gyere át ebbe a topikba:
Amlogic S905, S912 processzoros készülékek
Működik a MS, sőt...

(#8208) urgoz: Köszönöm

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#8217) Attesz


Attesz
aktív tag

Szia huliganboy.

Írtam Neked, hogy a tableten 4.1.1-es android van.
Esetleg ez nem jó, vagy kevés a Kodinak?

Köszönöm

Attesz

(#8218) air válasza Attesz (#8217) üzenetére


air
nagyúr

Tényleg ezért kell privátot írni valakinek? :Y
Kodi v16 requires Android 4.2 (Android 5.0 or later is recommended).
Future Krypton feature: Kodi v17 will require Android 5.0 or higher .

Aztán írsz a fórumba, hogy írtál neki privátot. :C
Kérlek, próbáld meg megfelelően használni a privát üzenet funkciót, a fórumot, és nem utolsó sorban a Google keresőt!

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#8219) Attesz válasza air (#8218) üzenetére


Attesz
aktív tag

Szia!

Ne haragudj, de szerintem keversz valakivel.
Talán a rangomból is látszik, hogy nem vagyok kezdő.
Nem írtam privátot.
Egy ilyen kérdésért soha nem írnék.
A segítséget mindíg megköszönöm.
Használom a guglit, de gondoltam a fórum arra van, hogy megbeszéljük a probéláinkat és próbáljunk egymásnak segíteni.

Köszönöm a választ, igyekszem frissítést keresni a tablethez, mert hivatalosan nincs hozzá.

Üdv

Attesz

(#8220) hevizms válasza Attesz (#8219) üzenetére


hevizms
addikt

Nem kevert senkivel.Ez a mondatod volt kétértelmű:
Szia huliganboy.
Írtam Neked, hogy a tableten 4.1.1-es android van.

Tényleg úgy hangzik mintha privátban irtál volna neki.
De gondolom te meg a saját hozzászólásodra( #8190) értetted,amit itt a fórumban irtál :)

[ Szerkesztve ]

(#8221) interstate76


interstate76
addikt

Segítségre lenne szükségem! Ezer éve nem jártam erre, jól megy a Kodi/Movieshark/Exodus+ háromság mini pécén és laptopon is, de most hozzám került egy Windows XP-s gép és elakadtam.

Fel tudtam tenni rá az XBMC Frodo-t, de amikor fájlkezelőben a forrás hozzáadásánál a http://movieshark.xyz/repository/ címet adom meg, majd a Kiegészítők/Kiegészítő telepítése zip fájlból menüpontban betallózom a hozzáadott forrást, akkor csak egy üres mappát mutat.

Ha a forrás hozzáadásánál a https://offshoregit.com/MSrepo/plugins/repository.movieshark/ címet írom be, akkor felmegy a repo, de ha a kiegészítő telepítése tárolóból menüpontban a Moviesharkot választom, akkor a videó kiegészítőkön belül működésképtelennek jelöli meg a Moviesharkot és a Movieshark.cc-t is, a Program kiegészítők között pedig ott szerepel ugyan a Libtorrent, de nem települ (0%-nál leáll a letöltés/telepítés).

Ha innen felteszem a Frodo-kompatibilis verziót, akkor sikerül telepíteni a kiegészítőt, de minden videónál azt írja, hogy eltávolították.

Természetesen olvastam az összefoglalót és próbálkoztam a keresővel is, de nem tudok tovább molyolni vele és ma 1-2 órán belül elviszik tőlem a gépet, szóval légyszi, segítsetek! Köszi előre is! :R

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... eladó Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast P20S és P20HD tablet, továbbá PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#8222) GZoli7 válasza interstate76 (#8221) üzenetére


GZoli7
senior tag

Szerintem tegyél rá dualboot-tal pendrive-val/akármivel egy libreelecet.

(#8223) Nono0000


Nono0000
tag

Sziasztok!

Egy buta kérdéssel fordulok hozzátok.
A Kodi le tud játszani 4k-s anyagokat?
Ha igen, akkor ha a Kodit beállítom a megfelelő felbontásra, akkor a 4k-s tv nem fog felskálázni, egy az egyben kimegy a tv-re (természetesen megfelelő hardverrel a háta mögött)?
Ha nem 4k-s anyagot játszunk le, akkor ki végzi a felskálázást a Kodi vagy a Kodit futtató hardver vagy a tv?

Köszönöm! :R

Csak akkor kérdezz, ha tudom is rá a választ!

(#8225) Mr Dini válasza interstate76 (#8221) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog (1)

Szia!

Nem fog menni, mivel az addon tartalmaz egy addon.xml fájlt, ahol meg van adva egy minimum xbmc és egy minimum python verzió is (többek közt). Meg lehet próbláni régin is, az xml módosításával, de kicsi az esély rá, hogy menni fog minden..

A régi verziók pedig azért dobhatnak eltávolított -at, mert nincs benne frissítve az url parser sem már.

Szóval, ha teheted, szerintem is jobb a friss libreelec.

Eleinte angol billentzuyetet akartam. De aztán megismerkedtem a nagy 'Ő'-vel!

(#8226) dan1


dan1
tag

Korábban már említve volt a windows áruházas kodi.
Ez a kodi fut Xbox one-on is? Vagy annak nem egy áruháza van a win10-zel?

(#8227) hevizms


hevizms
addikt

Sziasztok.
Egyre jobban megy a Kodi megismerése.Az összefoglaló nagyon király,részletes. :R
Mégis elakadtam a HUNCore kiegészítővel.A leirást követve mindent megcsináltam,letöltöttem a zip-et,telepitettem,majd utána a huncore-t is telepitettem,kitöltöttem a beállitásoknál a flhnév/jelszó párost.
Viszont amikor rákattintok hogy pld keresés vagy filmajánló,akkor feldob egy ablakot hogy rossz felhnév vagy jelszó,vagy megjelent egy chapta.
Na most az tuti hogy a felhnév és jelszó az jó,viszont a chapta ellen mit tehetek,ha egyszer nem látom? :W

(#8228) mexel


mexel
veterán

Megoldódott, semmi. :D

[ Szerkesztve ]

(#8229) interstate76 válasza GZoli7 (#8222) üzenetére


interstate76
addikt

Köszi a tippet, ez lett volna a következő lépés, de - hála Istennek - rá tudtam beszélni a gép tulajdonosát a linuxra való váltásra, szóval nem kell dual boot, átáll Linux Mintre.

(#8225) Mr Dini Kösz neked is az infókat!

[ Szerkesztve ]

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... eladó Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast P20S és P20HD tablet, továbbá PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#8230) KIZS válasza hevizms (#8227) üzenetére


KIZS
aktív tag

Csak várj 1-2 órát. Akkor jön fel a captcha, ha elrontottad a jelszót.
De idővel elmúlik. Esetleg pc-ről jelentkezz be, hátha az gyorsítja.

És figyelj rá, hogy a munkakönyvtár tartalmát kompletten törölni fogja! (Ez mostanában többeknél is problémát okozott, ezért írom.)

[ Szerkesztve ]

(#8231) KIZS válasza KIZS (#8230) üzenetére


KIZS
aktív tag

Egyébként éppen tesztelem azt az NCTV és BHTV verziót ami vissza is tud seedelni.
A kért ideig visszaosztja a filmeket, aztán törli. Persze ehhez futnia kell a Kodinak nonstop, különben nincs értelme.
De a régi módszer is megmaradt, át tudja dobni más klienseknek a torrent fájlt. Szép lassan a Deluge-nek is.

[ Szerkesztve ]

(#8232) hevizms válasza KIZS (#8230) üzenetére


hevizms
addikt

Köszönöm.Tényleg így történt.Most működik.
Már csak egy meghívó kellene az SB oldalra hogy reggeli tudják és öröm és boldogság lenne :)

(#8233) Mankó válasza hevizms (#8232) üzenetére


Mankó
veterán

Ha még nem küldtek, dobj privátban egy mail címet és holnap küldök meghívót!

Más: magyar nyelvű hd tartalmat elérő kieget, hogy lehet telepíteni kodira?

(#8234) casper1


casper1
tag

Hy másnak se megy az Animeaddict? Elindítom de csak a betöltésig jut el.

Hp G6 1213-eh, A6-3400, 128 Gb SSD, AMD HD7400

(#8235) kalifa777 válasza casper1 (#8234) üzenetére


kalifa777
tag

Én már regisztrálni sem tudtam rá :(

(#8236) casper1 válasza kalifa777 (#8235) üzenetére


casper1
tag

Én már évek óta be vagyok regisztrálva. De a kieggel nem tudom működésre bírni

Hp G6 1213-eh, A6-3400, 128 Gb SSD, AMD HD7400

(#8237) KIZS válasza casper1 (#8236) üzenetére


KIZS
aktív tag

Nekem reggel működött az asztali gépen, sőt ebben a pillanatban is működik a telefonomon.

(#8238) zenwalk válasza KIZS (#8231) üzenetére


zenwalk
senior tag

Szia
Ez a verzió magától fog frissülni, ha elkészültél vele?

(#8239) KIZS válasza zenwalk (#8238) üzenetére


KIZS
aktív tag

Remélem igen, bár nem vagyok biztos benne, hogy nem kell majd kézzel hozzányúlni. De bonyolult telepítgetés nem lesz az biztos.

(#8240) gurabli válasza KIZS (#8231) üzenetére


gurabli
senior tag

Nagyon várjuk! A visszaseedeles hogyan működik, illetve miben különbözik attól, hogy atadja a kliensnek seedelesre?
Remélem megoldható lesz, hogy legyen idokorlat is seedre, vagyis megdhato pl. 30 nap seed/torrent.
Az, hogy futnia kell a Kodinak nem gond, és torrent esetén természetes is. Egy Rpi eleve mindig fut, aki meg pl notebookon akarja ezt a megoldást alkalmazni, az eleve ne tegye, mert nem szép dolog kilepni a seedbol idő előtt :)

A Deluge támogatást különösen várom, messze a legjobban automatizalhato kliens.

Köszönet a kitűnő munkáért.

"Akinek pénze van, az ne zavarja dolgozással a mások munkáját " R.J.

(#8241) zsolthee


zsolthee
senior tag

Sziasztok!

Felvettem forrásként az MSRepot:
https://offshoregit.com/MSrepo/plugins/repository.movieshark/
Viszont amikor ,zip fájlból akarok telepíteni, nem látszik egy mappa sem benne, sem a plugins, sem a repository. Mindent az összefoglalóban lertak szerint csináltam.
Mi lehet a gond?
:R

[ Szerkesztve ]

(#8242) flamario


flamario
tag

Ha a forrás hozzáadásánál a https://offshoregit.com/MSrepo/plugins/repository.movieshark/ címet megadom, majd a Kiegészítők/Kiegészítő telepítése zip fájlból menüpontban betallózom a hozzáadott forrást, akkor csak egy üres mappát mutat.
Menéztem egy otthon működő rendszeren ( fel van már a MS repó) is ha bettallozom itt is a forrást üres a mappa. (https://offshoregit.com/MSrepo/plugins/repository.movieshark/ ) :W

(#8243) hawkins2


hawkins2
csendes tag

A movieshark plugin-ben nektek működnek az indavideo-s linkek?

(#8244) Mr Dini válasza hawkins2 (#8243) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog (1)

Üdv!

Nem. Nem is olyan régen volt róla szó... Itt le is írtam, hogy miért. ;)

Egyébként én már csináltam egy javítást, csak arra nem jöttem rá, hogy a 720 és 360 filmek közt mi dönt az addonokban (már, ha elérhető). Mert a jelenlegi csak 360-at támogat, mivel nem találtam hd-s filmet az indán...

Eleinte angol billentzuyetet akartam. De aztán megismerkedtem a nagy 'Ő'-vel!

(#8245) huliganboy


huliganboy
addikt

Zsolthee
flamario

Srácok olvassátok el a topic összefoglalóban! Ha a forrást hozzá adjátok akkor már nem zip ből kell telepíteni hanem a Beállítások Kiegészítők Kiegészítők telepitése saját tárolóbol és ott az MSREPO - t kell választani... Ott vannak a kiegészítők!!!

(#8246) KIZS válasza zsolthee (#8241) üzenetére


KIZS
aktív tag

Csak eddig vedd fel forrásként: https://offshoregit.com/MSrepo
Aztán majd később lentebb lépdelsz attól függően, hogy mit és hogyan akarsz telepíteni.
(És kevesebbet is kell gépelni :) )

(#8247) mexel


mexel
veterán

Én zipből telepítettem, mi a különbség. vagy az még a régi volt? Tényleg hogy lehet eltávolítani teljesen hogy újrarakjam?

(#8248) huliganboy válasza mexel (#8247) üzenetére


huliganboy
addikt

Két módon lehet telepíteni
1: forrás cím megadása
2: zip fájl telepítése

(#8249) KIZS válasza gurabli (#8240) üzenetére


KIZS
aktív tag

Egy mini kis torrent szerver indul el a háttérben a Kodi indításakor, ami csak az NC és BH pluginokat szolgálja ki, de azokat maximálisan.
- Nincs duplán töltődés filmnézés közben és mégis visszaosztódik a cucc.
- Aki egyszerre használja a BH és NC addonokat, azok megadhatnak közös temp könyvtárat is nekik. Nem fognak összekavarodni (elvileg).
- Gondoskodik a háttérben a törlésről is (és már rendesen fájlokat töröl és nem komplett könyvtárat :) )

Ha kilépsz a Kodiból az nem baj, következő indításkor folytatja a letöltést vagy a seed-et, de a törlés előre kijelölt dátumát nem tolja odébb! Tehát amikor letöltöd a filmet akkor bejegyzem, hogy mikor kell törlődnie és akkor törlöm is.

Ezek a funkciók már működnek nálam bétában, csak nincs egyszerre időm is és kedvem is tesztelni/javítani a kódot. De talán szombaton felpattintom az RPi-re, kicsit megterhelem filmekkel, aztán hagyom ott futni pár napig.

(#8250) mexel válasza huliganboy (#8248) üzenetére


mexel
veterán

Én megadtam az új forráscímet és utána a telepítás zip fájlból részt választottam. Ez így nem volt jó?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.