Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:55:58

LOGOUT.hu

KODI MAGYAR KIEGÉSZÍTŐK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45746) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

StreamShark kérdésedet ide tedd fel, miután ezt és ezt elolvastad!

Hozzászólások

(#8951) patesz


patesz
csendes tag

Sziasztok!

Tapasztalt valaki olyat, hogy az Exodus+ alatt eltűntek a feliratok? A "szinkron" felirat megjelenik viszont a "felirat" nem. Se menüben se a film/sorozat alatt.

Mi okozhatja a problémát?

Exodus+ 1.5.2
Raspberry pi 2 - Kodi 15.2

Köszönöm a segítséget!

(#8952) Keef_Lee válasza patesz (#8951) üzenetére


Keef_Lee
senior tag

opensubtitle regisztráció hiánya

(#8953) xeno válasza patesz (#8951) üzenetére


xeno
csendes tag

Igen újabb verziókban nincs ott már sajnos, jeleztem pár hete a fórumon, be akartam írni a fejlesztési táblázatba is, de sajnos readonly.

(#8954) xeno válasza Keef_Lee (#8952) üzenetére


xeno
csendes tag

Ez a metadat a kiparsolt forrás oldalról jött az olyan videókról ami égetett feliratot tartalmaz. Nem értem miért kellene hozzá opensubtitles.

(#8955) aky01 válasza xeno (#8954) üzenetére


aky01
tag

Az információ, hogy a video tartalmaz-e feliratot, valóban az oldal forrásból jött. Arra viszont nincs garancia, hogy minden esetben égetett feliratról van szó.
Egy CC-vel rendelkező video esetében a felirat nem fog átjönni, mivel csak a stream-et veszi ki a resolver a forrásból, a felirat fájlt nem.
Amelyik videóhoz létezik felirat, azt valamelyik felirat kiegészítő úgyis le fogja tölteni.
Röviden ezért szüntettem meg ezen információ kiírását Exo+-ban.

(#8956) urgoz válasza aky01 (#8938) üzenetére


urgoz
tag

Király! Livestreamspro alá már megcsináltam én is, de az nem ilyen profi.
Egy kedvencek funkció még jól jönne hozzá.

(#8957) aky01 válasza urgoz (#8956) üzenetére


aky01
tag

Kodi kedvencekhez fel lehet venni a csatornákat.

(#8958) xeno válasza aky01 (#8955) üzenetére


xeno
csendes tag

Köszi a magyarázat atot

(#8959) eFeMeR74 válasza Skullwipe (#8950) üzenetére


eFeMeR74
senior tag

Ez is egy megoldás :) Tudom nagyon megerőltető kérni egy meghívót reggelni és beirni a user + pass a kiegbe :) Max 10 perc, bár törölni és elfelejteni tényleg gyorsabb.
[link]
"Nagyon szépen szeretném megkérni azokat a sorozat kedvelőket,akik meghívó kérésében kérnek segítséget,hogy NE a filmes posztok alá és NE üzenetet írjanak!!!!!!Az oldalunknak van egy üzenőfala amit,sokan nem tudják hol található(.Belépsz az oldalunkra és veled szemben üres mezőben az van írva hogy
˝Írj valamit erre az oldalra˝.(Jobban nem tudom elmagyarázni)
Ide kéne írnotok a segítség kérést
Köszönöm szépen"

[ Szerkesztve ]

MI Box S-Archer-OP8T-NSA310-Toshiba A300-MI Robot Vacuum-RoidmiF8

(#8960) Skullwipe válasza eFeMeR74 (#8959) üzenetére


Skullwipe
senior tag

Ó, csak ennyi, én gondoltam már le van zárva és felesleges vele foglalkozni, köszönöm a segítséget :R
Mondjuk ha nem képes megjegyezni, akkor nem fogom bele írkálni folyton van úgy is más jól működő plugin is.

[ Szerkesztve ]

(#8961) eFeMeR74 válasza Skullwipe (#8960) üzenetére


eFeMeR74
senior tag

Megjegyzi :) Mint minden kodi beállítást.

MI Box S-Archer-OP8T-NSA310-Toshiba A300-MI Robot Vacuum-RoidmiF8

(#8962) zseko válasza huliganboy (#8914) üzenetére


zseko
veterán

oh, pedig mielőtt írtam direkt megnéztem mégegyszer, akkor úgy tűnik nem vettem észre :B Ez esetben sorry :)

HR24.hu

(#8963) lakac11


lakac11
csendes tag

Szervusztok!
VidOn XBMC 1.4.2.6 alatt (-ha jól veszem ki, ez kb. KODI 14.2) nem működik az "ugrás a következő műsorszámra " gomb. Az "ugrás az előző műsorszámra" gomb visszavisz a szám elejére , de a "következő" gomb teljesen hatástalan (- a távirányító külön gombját használva is). Ez a jelenség nem csak a zene lejátszót érinti, hanem a videó lejátszásét is, de ott nincs túl nagy jelentősége.
Mivel új vagyok a KODI, sőt az android világában is (-androidos "TV-okosítón" fut a program) ezért érdeklődöm itt ,mit tehetek a normális működésért. Esetleg a Googei Play -ből telepítsem az ott föllelhető KODI 16.1 -et ?
Üdv. lakac

[ Szerkesztve ]

(#8964) Imco


Imco
őstag

Sziasztok!

A feliratot továbbra sem tudom eltüntetni a sorozatokról, de még nem adtam fel! :)

Újabb kérdésem akadt.
Hogy tudnám megoldani, hogy ha bekapcsol a képernyővédő akkor ne adjon a HDMI-n jelet.

Befejezem a filmet, átkapcsolok PC-re vagy TV-re és 3' múlva -screensaver indulásakor- visszakapcsol a libreelecre.

A képernyővédő kikapcsolásán kivűl valami ötlet?

Köszi!

Üdv! Imco

(#8965) Imco válasza Imco (#8964) üzenetére


Imco
őstag

Feliratok engedélyezése, pipa ki!
Gratulálok magamnak! Pedig tuti, hogy a múltkor is kivettem! :D
No mind1! Most már biztos nincs felirat!

Üdv! Imco

(#8966) xenonboy13


xenonboy13
tag

Sziasztok! olyan problémával küzdök, hogy felraktam az addonokat, de viszont mindegyik hibát dob.. További információk a hiba naplóban. Ilyenkor mi a teendő?

(#8967) aky01 válasza xenonboy13 (#8966) üzenetére


aky01
tag

Nincs olyan, hogy de viszont.
Vagy de, vagy viszont.
Amúgy ÍGY tudsz legegyszerűbben log-ot készíteni. Tedd fel pastebin-re és linkeld be NEKI.

(#8968) LouiS22 válasza aky01 (#8967) üzenetére


LouiS22
veterán

:C

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#8969) Imco


Imco
őstag

KODI 17 "krypton" beta6 PC-re telepítve, nem tudom a MS repot beállítani.
Ez normális? Már 2. alkalommal járok így 2 gépen. Semmi sem látszik a video kiegészitőknél.
Ugyanúgy próbálom ahogy a 16.1-hez le van írva és ott sikerül is.
A Jarvist feltelepítve simán megy minden.

Köszi!

Üdv! Imco

(#8970) huliganboy válasza Imco (#8969) üzenetére


huliganboy
addikt

Még ott a bétában azt hiszem korlátozva vannak a repo-k, telepíthetőségei, bár valaki itt írt megoldást.... addig marad a zip fájlból való telepítés!

(#8971) alPi86


alPi86
csendes tag

Sziasztok!

Mióta Kodi-t használok, mindig az opensubtitles.org addonnal szedtem le a filmekhez/sorozatokhoz a feliratot és egészen idáig minden tökéletesen működött. Nemrég azonban kiírta, hogy a felhasználói nevem vagy jelszavam nem érvényes. Utána olvastam és a kikutatott információk alapján regeltem az opensubtitles.org-on, majd a kodiban az addon beállításai között megadtam a felhasználói nevem és jelszavam (többször ellenőriztem, nem gépeltem el). A probléma az, hogy továbbra is ugyanaz a hibaüzenet fogad, ha feliratot szeretnék letölteni.

Van valami ötletetek, hogy mi lehet a probléma? Valaki esetleg találkozott hasonlóval?

Előre is köszönöm a válaszokat.

Üdv,
alPi

(#8972) huliganboy válasza alPi86 (#8971) üzenetére


huliganboy
addikt

Szia!

Olvass vissza pár hozzászólás, le van írva a megoldás! Pár napja erről megy a díszkurzus...

(#8973) alPi86 válasza huliganboy (#8972) üzenetére


alPi86
csendes tag

Én úgy láttam, hogy addig jutott el a diskurzus, hogy regelni kell az opensubtitles-on, amit - mint említettem - megtettem és ennek ellenére sem megy a dolog. Vagy elsiklott valami felett a figyelmem?

(#8974) cof válasza alPi86 (#8973) üzenetére


cof
veterán

Kaptal egy e-mailt a regisztraciorol. Megerositetted? Probalj meg az oldalon is belepni, utana kodin belul es inditsd ujra a kodit. Gondolom a verzio legfrissebb.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#8975) alPi86 válasza cof (#8974) üzenetére


alPi86
csendes tag

Mind megvolt. Amit még nem próbáltam (most jutott eszembe), hogy leszedem az addont és felteszem újra, illetve regelek másik névvel is, esetleg nem username-mel, hanem email címmel próbálom a belépést a kodiban. Ha ezek sem segítenek, akkor tényleg nincs más ötletem. Azért köszi!

(#8976) Vakbolha válasza alPi86 (#8975) üzenetére


Vakbolha
tag

Két perce csináltam én is egy regisztrációt!
Tökéletesen megy minden.

Rendszer/kiegészítők/saját kiegészítők/ feliratok/OpenSubtitles.org/jobb klikk /beállítások/
név/jelszó/OK!
Így csináltad?
Nekem így elsőre oké!

[ Szerkesztve ]

(#8977) urgoz válasza aky01 (#8967) üzenetére


urgoz
tag

Max. a helyesírásba lehet belekötni, már csaknem 2 éve hivatalos:
A tudomány meghajolt a deviszont előtt

[ Szerkesztve ]

(#8978) Vakbolha válasza Imco (#8969) üzenetére


Vakbolha
tag

Ha a telepítés tárolóban látható a MovieShark repository akkor benne megtalálható minden.
Telepíthető és állítható is.
Hiba nélkül megy a 18.0 verzión is!
Legalább is nálam hibátlan!

(#8979) alPi86


alPi86
csendes tag

Letöröltem az opensubtitles.org addont, majd újratettem, nem hozott eredményt. Csináltam egy új reget, de mielőtt kipróbálhattam volna, láttam, hogy az addonok között van egy opensubtitles.org by opensubtitles, aminek a leírásában az volt, hogy login nélkül is működik. Próbából feltettem és tökéletesen működik. Köszönöm a segítséget!
alPi

(#8981) sgabor123


sgabor123
újonc

Sziasztok, Tudna valaki segiteni.Probaltam telepiteni a moviesharkot a KODIN. TVhe csatlaozott android dobozom van. A telepitesnel beirom a "http://movieshark.xyz/repository/"-t de amikol a telepites zip fajlba belelpek, az ures, tehat nem tudom telepiteni. prbalkoztam mar az MSrepo-beirasaval is, az sem mukodik. szuper lenne, ha talalnatok erre megoldast.

(#8982) TheProb


TheProb
veterán

Sziasztok!

Melyik feliratos addon a legjobb magyar feliratok tekintetében? Opensubtitle-s még 1x nem talált nekem semmilyen sorozathoz se feliratot, nemhogy magától, de még manuálisan sem.

Jó volna, ha nem kéne mindig manuálisan letöltögetni nMagról a .srt-t, aztán felmásolgatni a NAS-ra.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#8983) cof válasza sgabor123 (#8981) üzenetére


cof
veterán

#8401

Osszefoglaloban is benne van mar.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#8984) Monoton válasza TheProb (#8982) üzenetére


Monoton
tag

Supersubtitles, de nálam az opensubtitles (van, hogy csak itt van fent a felirat, viszont nem régóta már csak regisztrációval működik) is jól működik.

[ Szerkesztve ]

(#8985) LouiS22 válasza TheProb (#8982) üzenetére


LouiS22
veterán

Akkor te cseszel el valamit, vagy nem állítottad be, hogy milyen nyelvhez keressen. Nézd át a beállításaid :)

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#8986) Skullwipe válasza LouiS22 (#8985) üzenetére


Skullwipe
senior tag

Én mindkettőt beállítottam, de sehogy se talál felirat mondjuk a The Chaser volt tegnap amit megpróbáltam.

(#8987) LouiS22 válasza Skullwipe (#8986) üzenetére


LouiS22
veterán

[link]

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#8988) Skullwipe válasza LouiS22 (#8987) üzenetére


Skullwipe
senior tag

Nem-nem, én egy koreai krimi sorozatról beszélek, nem filmről, az persze hogy volt.

(#8989) plau85 válasza KIZS (#8909) üzenetére


plau85
tag

Szia. Van egy kis gondom a kizstorrent telepitesevel. Mindent a leírás alapján csináltam, viszont amint felrakom a kizstorrentet kiírja hogy települt majd egyből utána hogy: kizstorrent hiba. Megpróbáltam futtatni a libtorrentet viszont az pedig ezt a hibaüzenetet adja: OS windows arch: x86, Failed to import python libtorrent. Elég kezdő vagyok még a kodiban az igaz de kétszer is megpróbáltam telepíteni a leírás alapján és nembírom működésre bírni. Rendszer Windows 10 64bit

[ Szerkesztve ]

(#8990) TheProb válasza LouiS22 (#8985) üzenetére


TheProb
veterán

Tényleg default-on volt minden, pedig úgy emlékeztem, hogy már beállítottam...

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#8991) dbius válasza LouiS22 (#8985) üzenetére


dbius
veterán

Pár napja nekem sem talál semmihez - sorozatokhoz - feliratot egyik sem (SuperSubtitles, valamint Opensubtitles), holott mindegyikhez manuálisan lehet letölteni. Ezt a pár napot megelőzően viszont jól működött. Kodi 17 beta van fent.

(#8992) Nerazim


Nerazim
őstag

Sziasztok!
Az mitől lehet, hogy az Exodushoz az opensubtitles és a supersubtitles is csak angol feliratot talál. A beállításokban van állítva a magyar. Néztem régebbi filmeknél is, gondoltam hátha.... De nem.

Be my computer.. Baby I'm a user!!

(#8993) plau85 válasza plau85 (#8989) üzenetére


plau85
tag

Rájöttem a hibára. A köcsög internet szolgáltatóm tiltja az elérést ( Virgin media ). megosztottam a telefonról a mobil netet a gépnek és láss csodát automatikusan leszedett egy file-t és el is indult. Keresgélhettem elindult a film, majd visszakapcsoltam a gépet az otthoni wifire és ismét hiba. Meglesem majd a router beállításokat ma munka után de szerintem bukó lesz számomra. Ha valakinek van valami elkébzelése hogy routeren belül mit kellene beállítanom azt megköszönném.

(#8994) LouiS22 válasza dbius (#8991) üzenetére


LouiS22
veterán

A megoldás ott lehet a válaszodban is: béta. Nézd át a changelogot, hogy változott-e valami az említett addonok kezelésében, esetleg térj vissza a 16 stabilra. Ha ott jó és a bétában nem, akkor megvan a bibi.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#8995) KIZS válasza plau85 (#8993) üzenetére


KIZS
aktív tag

Talán valami tűzfal fogja meg. Jelenleg a 6881-től a 6889 -ig terjedő portokat használom (legközelebb ki fogom tenni a beállításokba), ezeket nyisd ki.
Egyszerre csak egy portot használ, csak a fenti tartományban kísérletezik. Tehát rápróbálkozik 6881-en és ha ott nem sikerül, akkor 6882, ha ott sem, akkor 6883 ... 6889 -ig. Ha valahol sikerül neki, akkor ott marad azon az egy porton.

Általában nem jellemző, de egy szigorúbb tűzfal simán tilthatja, hogy bentről portokat nyissanak kifele...

[ Szerkesztve ]

(#8996) gzolee2 válasza plau85 (#8993) üzenetére


gzolee2
tag

Szia figyelembe veve hogy virgin neted van ,vagy irorszagban(en is) vagy Uk ben elsz,itt egy link olvasd at nekem meg par elofizetomnek segitett !

[link]

Egyetlen megoldásunk van: facilitálni a funkció-specifikus imázs-alakítást.

(#8997) vargalex válasza KIZS (#8995) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Ez csak kifelé kommunikáció, vagy esetleg uPnP-n akar portot nyitni magának?

Alex

(#8998) robi1979


robi1979
aktív tag

Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni: Tronsmart Telos TV boxomon van egy memókártyáról bootolós LibreElec. A "TV" fülem eltűnt, a PVR SIMPLE CLIENTbe minden jól van beállítva, eddig működött. A rendszer-TV-engedélyezése, tiltását majd újra engedélyezését megcsináltam, újraindítottam a boxot, modement, routert, de semmi. Kiírja hogy XYZ számú csatorna added, de TV fül sehol, illetve az EPG-t sem tudta végig pörgetni.

A másik szobában egy PI3 szintén Libreelec, ott meg megy és van TV fül. Szerintetek mi lehet a hiba?

(#8999) plau85 válasza gzolee2 (#8996) üzenetére


plau85
tag

Ukban. Meglestem a linket amit küldtél és sikerült. Tényleg bevolt kapcsolva a web safe. Örök hálám :)

(#9000) karessz11 válasza Nerazim (#8992) üzenetére


karessz11
csendes újonc

A magyart be kapcsoltad, de az angolt ki kell kapcsolni, ha nem akkor hamarabb az angolokat keresi le.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.