Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:55:58

LOGOUT.hu

KODI MAGYAR KIEGÉSZÍTŐK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45746) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

StreamShark kérdésedet ide tedd fel, miután ezt és ezt elolvastad!

Hozzászólások

(#8251) PistiSan válasza Speeedfire (#7249) üzenetére


PistiSan
addikt

Látod, én már a tv vásárláskor mondtam, hogy előbb utóbb kelleni fog a kodi, akkor még nem hittél nekem. ;]

(#8252) Attesz válasza hevizms (#8220) üzenetére


Attesz
aktív tag

Szia!

Köszönöm.
Látom egy kis odafigyeléssel ez észrevehető.

Üdv

Attesz

(#8253) huliganboy válasza mexel (#8250) üzenetére


huliganboy
addikt

Nem! Hisz magát a tárolóban már hozzá is adta a forrás cím megadásával.. Beállítás kiegészítők kiegészítők telepitése telepítés tárolóból MSrepo...

(#8254) zsolthee válasza huliganboy (#8245) üzenetére


zsolthee
senior tag

Akkor lássuk mit rontok el.

Adott egy frissen telepített Kodi 16.1
Felveszem a forrást: Rendszer-Fájlkezelő-Forrás hozzáadása:
https://offshoregit.com/MSrepo
Név: MSRepo

BEmegyek a Rendszer - Beállítások -Kiegészítők alá és csak ennyit látok:

Nincs olyan, hogy "Saját tároló". Mi hiányzik még a Kodiból nálam?
HA bemegyek a "Telepítés tárolóból" alá, ott nincs MSRepo...
:F

[ Szerkesztve ]

(#8255) air válasza zsolthee (#8254) üzenetére


air
nagyúr

Innen töltsd le a zip-et: [link]
Először telepítés zip-ből. Felrakod a repot, utána telepítés tárolóból, akkor már ott lesz az MS.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#8256) Aryes válasza huliganboy (#8253) üzenetére


Aryes
nagyúr

Tévedsz, nem is értem miért. Ha hozzáadod a forrást, attól még semmi sincs telepítve. Utána a Telepítés zip fájlból menüben a forrásról betallózott zipet kell feltenni, utána jelenik meg a MS repository a többi közt. Vagy félreértek valamit?
VAGY le lehet tölteni böngészőből a előttem linkelt zipet, feltölteni a lejátszóra, betallózni, és telepíteni, de akkor már egyáltalán nem kell felvenni forrásnak a repo címét, mert innentől a letöltéseket az addon intézi.
Az elején még nekem sem volt tiszta, hogy ez így működik, nagyon el van bonyolítva a kodi részéről. :)

[ Szerkesztve ]

(#8257) FeketePok


FeketePok
tag

Sziasztok,megszeretnem kerdezni mi tortent a Sorozat Barat kiegeszitovel ugyanis amikor legutobb 1 honapja hasznaltam meg rendesen mukodott most valamilyen bejelentkezesi adatokat ker.

egyes idiotak szerint:az Intel a CPU-k BMW-je

(#8258) flamario válasza FeketePok (#8257) üzenetére


flamario
tag

A Sorozat Barat oldal regisztrációhoz kötött lett kb 1 hónapja.
A regisztráció már megszünt és csak mehívóval lehet regisztrálni az oldalon és utánna be kell írni az Sb beállításoknál a login adatokat.

(#8261) GZoli7 válasza Mr Dini (#8244) üzenetére


GZoli7
senior tag

Én pl. a Luke Cage sorozatot néztem 720p-ben Inda linkről. Azzal ki lehet próbálni?

(#8262) huliganboy válasza Aryes (#8256) üzenetére


huliganboy
addikt

És tényleg... Nagyon keveset alszom mostanában,,napok óta csak telefonról vagyok. Elnézést mindenkitől.... A topic összefoglalóban benne van képekkel... :B

[ Szerkesztve ]

(#8263) aky01 válasza Mr Dini (#8244) üzenetére


aky01
tag

Már javítva van, de meg kell várni az URLResolver frissítést, aminek az időpontja nem tőlem függ.
A türelmetlenebbek ITT találják a javított kódot.

[ Szerkesztve ]

(#8264) kukla75


kukla75
csendes tag

Sziasztok

Nagyon szépen köszönjük ezeket a magyar kiegészitöket.

A kérdésem az lenne hogy a cinebox oldalon lévő online adásokat nem lehet valahogyan kodival nézni?

Létezik rá valami kiegészitő amivel nézhetők kodival?

a választ előre is köszönöm üdv kukla

(#8265) zetecR válasza róland (#7472) üzenetére


zetecR
addikt

Szia,

épp LibreELEC alatt szeretném beüzemelni a DVB-C tuneremet, és ha jól értem, a TVheadende telepítésével kellene kezdenem.
Azonban nem sikerül; letölti, de a 4.0-át és a 4.2-t és hibával megszakítja. Más backend-ek ugyanígy leállnak letöltés után.
Mi a bibi? :)

(#8266) urgoz válasza kukla75 (#8264) üzenetére


urgoz
tag

Nem nagyon megy ott semmi...

(#8267) manyi


manyi
újonc

Segítségeteket kérném kodi androidra,jelenleg a moviesharkot hogy tudom telepíteni ?

(#8268) zodes


zodes
aktív tag

Sziasztok!
Újra kellett telepítenem a kodit. Szeretném felrakni a MovieSharkot is.
Be is írom a fájl kezelőbe az új forrásnál a linket: https://offshoregit.com/MSrepo/plugins/repository.movieshark/
De nem találja ott a zip fájlt, pedig chrome-ba látom, tudom, hogy ott van!
Már huszadjára nézem meg, hogy elütöttem-e valamit, de jó a link a kodiban is....
nem értem :W :W
biztos én vagyok a balfék :W

Gigabyte GA-B85-HD3 rev.2.0 - i5-4460-16GB DDR3-Samsung SSD 840 EVO 120GB Hackli***MacBook Pro (Retina kijelzős, 13 hüvelykes, 2014 közepe)***

(#8269) Keef_Lee válasza zodes (#8268) üzenetére


Keef_Lee
senior tag

Ha elütsz valamit, akkor szól, hogy nem szeretné ezt a forrást elmenteni, mert nem talált a neten ilyen helyet.
De ugye amikor már megvan az új forrás, akkor nem a fájlkezelőből próbálod telepíteni, hanem a rendszer/ kiegészítők felől, a telepítés zipből-nél?! :)

[ Szerkesztve ]

(#8270) Keef_Lee válasza manyi (#8267) üzenetére


Keef_Lee
senior tag

Ugyanúgy mint a többire, azaz itt a beírásod alatti hozzászólásban (#8268) a link, amit a fájlkezelőnél felveszel forrásnak. utána pedig követed, amit kérdeztem a Zodestől és dobbantasz a zip-re. Ezzel felment a tároló, utána telepítés tárolóból és onnan válogatsz.
Részletesebben az összefoglalóban...

[ Szerkesztve ]

(#8271) urgoz válasza zodes (#8268) üzenetére


urgoz
tag

Változtattak az offshoregit-es listázón. Nálam se látja a fájlokat. Töltsd le a zip-et böngészővel, és tallózd be manuálisan a telepítés zip fájlból opcióval. Utána már menni fog a telepítés tárolóból.

[ Szerkesztve ]

(#8272) dan1 válasza Keef_Lee (#8270) üzenetére


dan1
tag

Te ezt kipróbáltad?
Neked ez működik?

(#8273) Vakbolha válasza zodes (#8268) üzenetére


Vakbolha
tag

kipróbáltam igazad volt(van)!
Nekem sem találja!
De türelem egészen biztos,hogy dolgoznak a fiúk rajta!

[ Szerkesztve ]

(#8274) zodes válasza urgoz (#8271) üzenetére


zodes
aktív tag

köszi így tettem végülis :)
a frissítések így frissülnek? :)

Gigabyte GA-B85-HD3 rev.2.0 - i5-4460-16GB DDR3-Samsung SSD 840 EVO 120GB Hackli***MacBook Pro (Retina kijelzős, 13 hüvelykes, 2014 közepe)***

(#8275) Keef_Lee


Keef_Lee
senior tag

Bocs. A szokásos módszert írtam... Tényleg nem látja. Urgoznak van igaza.

(#8276) zodes válasza Keef_Lee (#8269) üzenetére


zodes
aktív tag

Nem, nem azt tudom, de egyébként ma jöttem rá, hogy azért belenézni bele lehet. Tehát így le lehet ellnőrizni az útvonalat, a fájlokat. :)

Gigabyte GA-B85-HD3 rev.2.0 - i5-4460-16GB DDR3-Samsung SSD 840 EVO 120GB Hackli***MacBook Pro (Retina kijelzős, 13 hüvelykes, 2014 közepe)***

(#8277) hunluki


hunluki
senior tag

Sziasztok,

Linux mint 17.3-ra szeretném teljessé varázsolni a kodi csomagot, de van pár dolog amin elbiccenek.
1. libtorrent nem megy fel. Feltettem os szinten a python-libtorrent csomagot, de nem igazán hatja meg, huncoretv addont nem rakja fel mert a függőség nem sikerül.
2. Egy mac minin (el cap) van megosztva egy rakat film, de nem érem el. Simán fájlkezelővel SFTP-vel meg tudom nyitni, de a kodin belül ha így akarom felvenni akkor kiírja hogy hozzáadja-e elérés nélkül is, rányomok de utána sem tudja megnyitni. Elvileg SMB-vel van megosztva, de ha meg SMB megosztástként próbálom felcsatolni akkor kitallózva látom is, de csatlakozásnál operation not permitted-et dob vissza. Ugyanezt a megosztást SMB-vel sima fájlkezelővel kényelmesen nyitja.

Maga a kodi kilát netre, megy rajta a youtube, rtlmost, médiaklik, MS repot is felvettem, de az ebben lévő libtorrentet se rakja fel. A minin lévő megosztást windows 10 alól is elérem.

Előre is köszönöm a segítséget.

[ Szerkesztve ]

(#8278) stinkydiver válasza KIZS (#8249) üzenetére


stinkydiver
csendes tag

Ez a cucc Yet Anoter Torrent Player alapú? Nálam már fut a transmission is meg ez(yatp) is. A yatp bárhonnan lejátszik torrentet, de persze nem olyan kényelmes indítani.

(#8279) Celtis válasza zetecR (#8265) üzenetére


Celtis
veterán

Annyi segítséget adhatnál, hogy mégis milyen hibával áll le a telepítés.

(#8280) urgoz válasza zodes (#8274) üzenetére


urgoz
tag

Igen, frissülnek.

(#8281) hunluki válasza hunluki (#8277) üzenetére


hunluki
senior tag

lejárt a szerk idő, közben rájöttem hogy msrepo rész tárgytalan, zip-ből feltettem (bár érdekes hogy URL alapján elküld a fenébe). Viszont a liborrenett és mac-es megosztást sem sikerül rágyógyítani se sftp-vel, se smb-vel :(

[ Szerkesztve ]

(#8282) zsolthee válasza air (#8255) üzenetére


zsolthee
senior tag

:R
Köszönöm, így már tényleg ott van.
Most viszont "Sikertelen csatlakozás a tárolóhoz" üzenet jön amikor a MovieShark repository-ba akarok bemenni.. :U

(#8283) KIZS válasza hunluki (#8281) üzenetére


KIZS
aktív tag

Ugyanilyen Mint-et használok én is és megy libtorrent.
Már nem emlékeszem hogy raktam fel, de csak a "libtorrent-rasterbar7" csomag van feltelepítve.

(#8284) hunluki válasza KIZS (#8283) üzenetére


hunluki
senior tag

Sajna nekem is fent van belőle a legfrissebb verzió, de mégsem akarja az igazat.

(#8285) huliganboy


huliganboy
addikt

FIGYELEM!

Az MSREPO jelenleg a tárhely működésének megváltoztatása miatt nem rendeltetésszerűen működik!

Kérjük türelmeteket!!

(#8286) KIZS válasza stinkydiver (#8278) üzenetére


KIZS
aktív tag

Nem YALP alapú. Nem is tudtam, hogy létezik ilyen.
De ha már így jól megtudtam megvizsgálgatom majd azt is.

Ez simán ráül a libtorrentre és minden mást maga csinál.

(#8287) pomm válasza huliganboy (#8285) üzenetére


pomm
tag

Mekkora tárhely kell egy ilyennek?
Én felajánlok két külön tárhelyet ingyen, tisztelve a munkátokat. Az egyik dedikált 100M-es szerveren lenne, a másik csak egy virtuális vas, de az is eldöcög 20-50M-val.
Ha érdekel, dobj rám privátot!
Amúgy további jó munkát!

üdv: pomm

(#8288) hunluki válasza KIZS (#8283) üzenetére


hunluki
senior tag

Sikerült rájönni a megoldásra, OSX volt hülye. SMBup nevezetű progival kis művészkedéssel sikerült elérni. Akkor már csak a libtorrent cucc hiányzik, de remélhetőleg az is megoldódik ahogy a tárhely gond megszűnik.

(#8289) Artoonoel


Artoonoel
újonc

Sziasztok az én hibajelenségem ez.
""A PRV kezelo engedelyezve lett anelkul, hogy egy PVR kiegeszito engedelyezve lenne. Kerem engedelyezzen legalabb egy kiegeszitot, hogy hasznalhassa a PVR funkciokat."
A vicc az, hogy engedélyeztem és be is állítottam a PVR IPTV Simple Client, de újraindításkor vagy az élő TV engedélyezés ki és bekapcsolása után frissíti magát és jön ez a hibaüzenet.És akkor már tényleg nincs engedélyezve a PVR IPTV Simple Client. Próbáltam már többet engedélyezni, de ugyan ez történik, mind le lesz tiltva.
Nincs ötletetek?

[ Szerkesztve ]

(#8290) kutga


kutga
nagyúr

Hölgyek/Urak!

A Youtube addonban valahogy be lehet állítani, hogy egy lejátszási listában ne álljon meg minden egyes videó után hanem nyissa meg a következőt?

Let the Zone take me if I am.

(#8291) dugynok válasza Artoonoel (#8289) üzenetére


dugynok
senior tag

Nekem ezt akkor csinálta, ha androidos boxon az előre telepített kodinál szerettem volna engedélyezni a iptv cliens-t. Ha te is ebben a cipőben jársz, töröld a kodit és Play Áruházból telepítsd. Nekem ez megoldotta a dolgot.

[ Szerkesztve ]

(#8292) mexel


mexel
veterán

Egyébként az nem megoldható hogy egy rövidebb címet kelljen beírni? Amit fejből megjegyezhetek. :)

(#8293) etrop01


etrop01
tag

Sziasztok, felraktam a Hctv-t + rádugtam a pi-re egy vinyót beállítottam majd mikor rá akartam keresni valami hd filmre csak töltött folyamatosan: [link]
Miért van ez?

Az egyszerűség a kifinomultság csúcsa.

(#8294) Mike88 válasza kutga (#8290) üzenetére


Mike88
senior tag

Lejátszási listában persze. Első videón jobb klikk (vagy billentyűzeten C gomb) majd "play all".

(#8295) KIZS válasza etrop01 (#8293) üzenetére


KIZS
aktív tag

Pont tegnap játszottam az 1.1.1 libtorrenttel RPi-n, és én is tapasztaltam indokolhatatlan helyben pörgéseket.
Eddig az 1.0.7 -et használtam (azt hiszem ez van a repo-ban is) és azzal nem volt ilyen gond.

(#8296) kutga válasza Mike88 (#8294) üzenetére


kutga
nagyúr

Aha.

Okos telefonról vezérelve? :) Egy rpi2-n van, official kodi remote appal próbálom.

Let the Zone take me if I am.

(#8297) Mike88 válasza kutga (#8296) üzenetére


Mike88
senior tag

Vezérléshez Yatse és a jobb oldali menüt húzd elő (egyéni utasítások), majd plusz gombra bökj, és az Add from... alatt a Média centerre bökj. Ezután válaszd a billentyűzet gombot megadod a nevét, jelen esetben mondjuk jobb klikk menü, majd alatta c betűt írod be, utána ok. Ez gyak. emulálja billentyűzet c billentyű lenyomását. Ezután mindig a jobb oldali menüből éred el a hozzáadott utasításokat. Itt hozzá lehet adni többek között a t betűt is, ami a felirat ki/be kapcsolása, az i betűt, ami az információk mutatása stb. Lehet, hogy van jobb megoldás is...

[ Szerkesztve ]

(#8298) magyarl


magyarl
tag

Sziasztok!
Mostanában a TV-n vacakol a NC és BH addonom, míg telefonon megy, így szeretnék egy takarítást csinálni.
Android Kodit hogy lehet pucolni a beállítások megtartása mellett? Mely mappák a gyorsítótárak és ideiglenesek, amelyek simán törölhetőek?
(guglin egy úgynevezett Maintenance tool-t látok emlegetni, de Kodi-n belül nem találom honnan telepíthetném)

SONY KDL-43W755C

(#8299) Mike88 válasza magyarl (#8298) üzenetére


Mike88
senior tag

Azt többek között az addon installerrel tudod telepíteni.

(#8300) haze81 válasza gzolee2 (#8082) üzenetére


haze81
csendes tag

Nem mondanam azt hogy fogalmam sincs dolgokrol, hanem csak egyesek kepesek megoldani sajat problemajukat, feleslegesen nem farasztjak a tobbieket kerdesekkel. De mindegy ha ez a szabaly ,ez van. Majd kovetkezo 6 evben egyszer bekerulok en is a vip listaba :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.