Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:55:58

LOGOUT.hu

KODI MAGYAR KIEGÉSZÍTŐK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45746) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

StreamShark kérdésedet ide tedd fel, miután ezt és ezt elolvastad!

Hozzászólások

(#8901) roenick


roenick
csendes tag

Sziasztok!

TV boxon folyamatosan kínlódok a NCTV kiegészítővel . Nagyon sokszor a letöltés megkezdése után egyszerűen lelassul és meg is áll az egész :( .
Ugyan ezt a linket ha PC-n ha megnyitom Utorrent ben..simán letölt sebesség ingadozás nélkül.
Ez esetleg a Libtorrent miatt lehet?
Láttam ,h van utorrent beállítás lehetőség is a NCTV-ben de nem igazán vágom ,h mi lenne ez.
Jelszót is kér..amit én soha nem használtam a PC-s verziónál..
Tudna valaki esetleg segíteni?

(#8902) remex válasza Imco (#8899) üzenetére


remex
tag

Mindkét cardshare kiegészítőt törölted?
Mert ugye az egyik maga a lejátszó, a másik az m3u downloader...

A felirat gondod ha esetleg az Exodusban vagy Sorozatbarátban jelentkezik, az azért lehet, mert ott külön beállításban is megadható a felirat enegélyezése és nyelve és olyankor automatkusan letölti és elindítja az adott nyelven a feliratot.
Valamint talán van a rendszer beállításokban is egy ilyen opció (ezt most nem tudom megnézni).

[ Szerkesztve ]

(#8903) Zsoo80 válasza xeno (#8900) üzenetére


Zsoo80
tag

Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni! Beírom ezt az új repo címet, de sajnos utánna hiába lépek be a telepítés zip fájlból , majd a repository.movieshark-ba, utánna teljesen üres nincs mit telepíteni. A régi repot is kipróbáltam, sajnos ugyanez történik... Ötlet?? :F

-Nem hold ez - sóhajtott halkan Kenobi. - Hanem űrállomás.

(#8904) remex válasza Zsoo80 (#8903) üzenetére


remex
tag

(#8905) Zsoo80 válasza Zsoo80 (#8903) üzenetére


Zsoo80
tag

Ja, nem tudom hogy számít-e, a készülék típusa Mini M8S Ii 2/8 gb android 6.0, a Kodi 16.1

-Nem hold ez - sóhajtott halkan Kenobi. - Hanem űrállomás.

(#8906) Zsoo80 válasza remex (#8904) üzenetére


Zsoo80
tag

Letöltöttem a zip filet és onnan felraktam. Valamiért csak így ment :F

-Nem hold ez - sóhajtott halkan Kenobi. - Hanem űrállomás.

(#8907) Imco válasza remex (#8902) üzenetére


Imco
őstag

Köszi!
A m3u downloader bent maradt! :)
A felirattal még küzdök. Sorozatbaráton van a gond, máshol nem néztem. Átnézem hogy hol maradhatott még bent!

Köszi!

Üdv! Imco

(#8908) Carlos Padre válasza Imco (#8907) üzenetére


Carlos Padre
veterán

A settings-video-subtitles, valamint az add-on settings alatt lehet ki-be kapcsolni.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#8909) KIZS válasza roenick (#8901) üzenetére


KIZS
aktív tag

A TV Boxod az valami androidos kütyü?
Az a tapasztalatom, hogy azok pillanatok alatt behalnak a libtorrenttől. Illetve nem a libtorrent-ben van a hiba, hanem egyszerűen túlterhelődik a rendszer a letöltéstől (hálózati kapcsolatoktól). Akár használhatatlanság szintjéig is belassul az egész, csak a kikapcsolás segít rajta.

Pont tegnap este írtam, hogy már használható állapotban van az NC és BHTV új verziója, ahol többek között a már a letöltés sebességét is lehet korlátozni. Nálam a default beállításokkal egy S905 -ös ketyere gyönyörűen elmuzsikál. (A régi verzióval behalt, pont ezért nyúltam hozzá a kódhoz.)

Nem tudom, hogy bekerült-e a MS repóba, de Innen biztosan lehet most telepíteni: [link]
A leírás hozzá pedig itt van: http://kizs.dyndns.org/olvassel.html
(Izé..., ez most olvasható? Mert itthon minden gép minden böngészője megmutatja, bent a cégnél egyik sem.)

(#8910) Nono0000 válasza KIZS (#8909) üzenetére


Nono0000
tag

Szia KIZS!

Olvasható, köszönjük!

Csak akkor kérdezz, ha tudom is rá a választ!

(#8911) Carlos Padre válasza KIZS (#8909) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Kúl. Pont ma próbáltam az régebbi módszert és nem működött, kipróbálom ez alapján is. Köszi.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#8912) roenick válasza KIZS (#8909) üzenetére


roenick
csendes tag

Igen androidos. Köszi a segítséget. Megnézem ,h ha így állítom be mint nálad..mit fog mutatni.

(#8913) zseko válasza morefire (#8890) üzenetére


zseko
veterán

Igen, hisz sokkal egyszerűbb mindenkinek egyenként leírni, hogy olvass vissza, vagy linkelni a megoldást (mint pont történt már a beírásod óta is), mint módosítani az összefoglalót :)

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#8914) huliganboy válasza zseko (#8913) üzenetére


huliganboy
addikt

Ugyan akkor már korábban volt módosítva az összefoglaló...

(#8915) huliganboy válasza KIZS (#8909) üzenetére


huliganboy
addikt

Köszi KIZS :R

Amint lesz időm frissítem!

(#8916) hevizms válasza KIZS (#8909) üzenetére


hevizms
addikt

Köszönjük szépen.
Nálam olvasható a leírás.
A repot telepítettem,viszont amikor a Huncoretv-t szeretném,akkor kiírja hogy "Hiba a függőségek telepítésekor"
Ez mit jelent?

[ Szerkesztve ]

(#8917) huliganboy válasza hevizms (#8916) üzenetére


huliganboy
addikt

Valószínűleg a litorrentt nem tudja maga mellé letölteni és telepíteni... Próbáld meg kézzel, bár KIZS azt írta hogy viszi a függőségeket is magával. Milyen rendszer, milyen kodi etc?

(#8918) szabi__memo


szabi__memo
nagyúr

Hali!

Digi előfizetés van, tehát kód meg mindennel rendelkezem, android appból mennek is a csatornák.
De be lehet varázsolni kodi alá a csatornákat?

Köszi

(#8919) hevizms válasza huliganboy (#8917) üzenetére


hevizms
addikt

Beelink Minimxiii S905 a box,alap androidon használom.Kodi 16.1 Jarvis.
Megpróbáltam a kézi telepítést,de ugyanaz a hiba.
Az animeaddicts viszont feltelepült rendesen.

[ Szerkesztve ]

(#8920) hevizms válasza szabi__memo (#8918) üzenetére


hevizms
addikt

A programok menüpontban ott vannak az android alkalmazások alatt az androidra feltelepített programok.Az úgy nem jó neked?

(#8921) szabi__memo válasza hevizms (#8920) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Nem. Egyébként a kérdést sem tettem volna fel, nemigaz?

[ Szerkesztve ]

(#8922) hevizms válasza szabi__memo (#8921) üzenetére


hevizms
addikt

Jó jó nem kell besértődni.Honnan tudhatnánk egymásról hogy ki mennyire ismerte már ki a Kodit?Nem tudhattam hogy egyáltalán nézted e már azt a menüpontot.

[ Szerkesztve ]

(#8923) szabi__memo válasza hevizms (#8922) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

:D Szóval be lehet varázsolni valahogy?
Ha nem akkor dolgozik ezen valaki, tervezi valaki, vagy van valami akadálya?
Elvileg HLS streames szóval meg lehetne oldani, nem?

(#8924) vargalex válasza hevizms (#8919) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Szia!

Szerintem ez a baj. Ugyanis az S905 az ARMv8-as.

[ Szerkesztve ]

Alex

(#8925) hevizms válasza vargalex (#8924) üzenetére


hevizms
addikt

Köszönöm. :R
Akkor ez okozza a problémát.

[ Szerkesztve ]

(#8926) roenick válasza KIZS (#8909) üzenetére


roenick
csendes tag

Sikerült tegnap megcsinálni. Mindent le szedtem és újra telepítettem a te Repo-d ból.
Mondjuk a Libtorrent nem akart talapülni sehogyan ..úgy hogy azt egy master.zip ből telepítettem fel.
És nem libtorrent 1.0.7i lett ,de úgy látom nem okozott galibát.
Utána föl ment szépen minden ahogyan mondtad és működik is.
Köszönöm a segítséget :R :R

(#8927) Keef_Lee


Keef_Lee
senior tag

A filmon addon kipurcant teljesen? Van használható alternatíva?

[ Szerkesztve ]

(#8928) KIZS válasza huliganboy (#8917) üzenetére


KIZS
aktív tag

A repo-ban a "programok" alatt ott van a libtorrent, a "szolgáltatások" alatt pedig a kizstorrent.
Libtorrent, kizstorrent, BH/NCTV a telepítési sorrend, ha magától nem oldaná fel a függőségeket.

Ha így sem megy, akkor egy sima böngészővel le lehet tölteni a repo-ból a zip-eket és a fenti sorrendben feltenni kézzel zip fájlból.

Ha így sem megy, akkor nem tudom.

(#8929) KIZS válasza hevizms (#8919) üzenetére


KIZS
aktív tag

Nekem egy pont ugyanilyen ketyerén működik gond nélkül és a telepítésnél sem kellett trükközni.
Tök gyári rajta minden, csak a Kodi frissült play-ből 16-ról 16.1-re.

(#8930) Imco válasza Carlos Padre (#8908) üzenetére


Imco
őstag

Az add-onban valóban ott volt még, de azt kikapcsolva sem tűnik el a felírat.
Tehát töröltem a sorozatbarátból, a beállitás>feliratoktól, és a kiegészítőktöl>saját kieg.>feliratok is.
Ennek ellenére minden sorozat magyar felirattal indul, manuálisan kapcsolgatom ki.

Esetleg valami ötlet még, hogy mit hagyok ki?

Köszi!

Üdv! Imco

(#8931) Imco


Imco
őstag

Tegnap sikerült Kizs leírása segítségével beüzemelnem a libtorrent-huncore párost.-ami eddig nem sikerült.
Köszi érte! :)

1-2 lama kérdés feltennék, talán így okosodom egy kicsit! :D
100/50 diginetem van. 2,5 MB/s korlátot állitottam elöször. Illetve, hogy 10% után iduljon a film.
2TB külső HDD-n készítettem-adtam a torrentnek mappát. / Ide dolgozik is, tele van már cuccal./
Teszt film /~6,5 GB/ elindit, csorog a letöltés / közben rájöttem, hogy lassú lesz a 2,5 MB :) /, sebaj addig átmegyek TV-re.
Kis idő múlva visszamegyek a Pi-re.
Letöltés ~750 MB-nál megállt, seed nem megy vissza, stopped vagyok az aktivitásba.
Nem inditható a film. -gondolom a félkész letöltéssel nem tud mit kezdeni.
Ezt ma töröltem.
Ez így helyes okfejtés?
Illetve ha elinditom a filmet akkor nem lehet hogy szépen leszedje az egészet a tárolóba anélkül hogy azt nézném?

Reggel elinditottam egy másikat 5MB-re emelve a down limitet.
Ez el is indult, de laggol- akad, élvezhetetlen.
Utána már ezt sem tudom megnyitni a tárolóból.

Mindennek tudok örülni! :)

Köszi!

Üdv! Imco

(#8932) KIZS válasza Imco (#8931) üzenetére


KIZS
aktív tag

A beállításoknál van olyan, hogy várja meg a film letöltését, ha gyors a neted, akkor ez a legtisztább megoldás.

A letöltésnél az történik, hogy film elejét magasabb prioritásúnak jelöli mint a végét. De ez nem garancia arra, hogy maradéktalanul lejön a film eleje addig, amíg eléri a letöltés a kért %-ot és lekezdi a lejátszást. Én 25-30% alá nem szeretem tenni, de néha még így is meg-meg akad.

Az is elő tud fordulni (1x tapasztaltam ilyet eddig), hogy bár lejön a film 30%-a, maga a Kodi nem tudja lejátszani. Ilyenkor lehet olyat tapasztalni, hogy megáll az élet. Egyébként a letöltés ilyenkor is megy a háttérben, csak a Kodi felülete fagy meg.

Ha 2-es verziójú BH/NCTV-t használsz, akkor úgy tudod alaphelyzetbe hozni, ha leállítod a Kodi-t, kitörlöd a kizstorrent ideiglenes könyvtárának a tartalmát és újraindítod a Kodi-t. Ekkor elfelejt mindent. Nem tölt le semmit, nem seed-el vissza semmit.

Ha csak úgy törölgetsz a letöltött filmekből (magából a könyvtárból), akkor azzal csak megzavarod a rendszert, mert ilyenkor:
1 - elkezdi visszaellenőrizni, hogy a letöltött állomány hiánytalanul le van-e töltve
2 - ha nincs, elkezdi megint letölteni

És mondjuk 3 párhuzamos (újra) letöltés az RPi-t nálam már halott állapotba löki. Persze ha kivárom a letöltések végét, akkor utána visszatér az élet, de addig a BH/NCTV-t el lehet felejteni.

[ Szerkesztve ]

(#8933) Imco válasza KIZS (#8932) üzenetére


Imco
őstag

Köszönöm! Kisérletezem tovább! :)

Üdv! Imco

(#8934) Njozsef1


Njozsef1
csendes tag

Sziasztok.

Dicséret a fejlesztőnek, de tényleg.
Viszont Exodus+ ban nem keres jól ha ékezetes betű helyett ékezetlent használok.
pl 'ötödik elem' helyett 'elem' re kell keresnem különben nem találja.

Nyilván ha ékezetes billentyűzetem lenne akkor ok, de a virtuálison sincs ékezet.
Movieshark kiegészítő simple search működik ekezetlen keresessel is

Köszönöm ha megcsinálod.
(rpi3+openelec (javris))
üdv, nj

[ Szerkesztve ]

Csak mert paranoid vagy, nem biztos, hogy nem üldöznek.

(#8935) vargalex válasza Njozsef1 (#8934) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Tudom, nem a kérdésedre válasz, de a Rendszer->Beállítások->Megjelenés->Nyelv->Billentyűzetkiosztás Hungarian QWERTZ-re állításával máris vannak ékezetes betűk a virtuális billentyűzeten...

Alex

(#8936) hevizms válasza KIZS (#8929) üzenetére


hevizms
addikt

Köszönöm.Közben összejött.Letöltöttem külön a libtorrentet.Igy már oké. :)

[ Szerkesztve ]

(#8937) urgoz válasza Njozsef1 (#8934) üzenetére


urgoz
tag

Virtuálishoz is van ékezet, ha a beállításoknál aktíválod a Hungarian QWERTZ billentyűzetkiosztást.

Kodi 16-ban: Rendszer -> Beállítások -> Megjelenés -> Nyelv -> Billentyűzetkiosztás
Kodi 17-ben: Rendszer -> Beállítások -> Eszköz -> Régió -> Billentyűzetkiosztás

Ha többféle billentyűzetkiosztást aktiváltál, akkor a virtuális billentyűzet bal felső gombjával lehet váltani köztük.

(#8938) aky01


aky01
tag

Sziasztok!

Új zenei kiegészítő került fel MS repo-ba StreamStat néven a streamstat.hu oldalon található rádió streamekhez.

[ Szerkesztve ]

(#8939) KTU válasza aky01 (#8938) üzenetére


KTU
addikt

Köszi! :R
innen másolgattam ki az URL-eket,
nem kicsit macerás volt más addonba beírni.

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#8940) Keef_Lee válasza KTU (#8939) üzenetére


Keef_Lee
senior tag

+1 !
/én m3u-ba szerkesztgettem innen.../ Eddig!
Kösz aky!

(#8941) tranceplanet


tranceplanet
addikt

SB: 404 Not Found :(

" Könnyű döntések-->Nehéz élet ; Nehéz döntések-->Könnyű élet " - Válassz!

(#8942) zeg74


zeg74
aktív tag

SB: nem tudok bejelentkezni.

" kár érte, kiváló ügynök volt"

(#8943) AMCPeti válasza zeg74 (#8942) üzenetére


AMCPeti
újonc

Nàlam se megy.

(#8944) aky01 válasza zeg74 (#8942) üzenetére


aky01
tag

(#8945) Cesta válasza aky01 (#8944) üzenetére


Cesta
csendes tag

Köszi az infot

(#8946) zeg74 válasza aky01 (#8944) üzenetére


zeg74
aktív tag

Rendben :)
Türelmes vagyok

" kár érte, kiváló ügynök volt"

(#8947) drbodyjr


drbodyjr
csendes tag

Nem egészen erre a fórumra tartozik, de androidos (amlogic s912) tvboxon "tesztelgetem" a kodi és spmc futását. Sajnos gagyi a doboz (Mxq m12n), úgyhogy a lefagyások mindkét progiban gyakoriak, az advanced settingstől függetlenül (nem vagyok hozzáértő, az echo wizardot használom cache szabályozásra és tárhely ürítésre - 500mb/1gb ill no cache opciót is teszteltem).

Amire felfigyeltem az az a furcsaság, hogy a SB appban spmc-ből indítva a felirat információk hiányoznak.
Volt valakinek hasonló tapasztalata? Tippek a megoldásra?

Más: az már lerágott csont, hogy a libtorrenttel nem jutok dűlőre. Minden forrás, amit találtam és minden verzió vagy telepítéskor adja meg magát, vagy települ, de futtatáskor hal meg. Tanács/ötlet?

Mégegyszer bocsi, hogy ide írok, nem az amlogic topicba, de ott pár hozzászólás és kérdés után levegőnek éreztem magam.

Sunvell T95z plus (Amlogic s912, Android 6, Kodi Jarvis 16,1)

(#8948) Skullwipe


Skullwipe
senior tag

Mióta lett belépési kód szükség a sorozat barát pluginhez, mert én nem tudok belépni ilyesmi nélkül, az oldalon meg nem látok reg lehetőséget :R

(#8949) huliganboy válasza Skullwipe (#8948) üzenetére


huliganboy
addikt

(#8950) Skullwipe válasza huliganboy (#8949) üzenetére


Skullwipe
senior tag

Jó, akkor törlöm és elfejtem hogy létezik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.