Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:55:58

LOGOUT.hu

KODI MAGYAR KIEGÉSZÍTŐK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45746) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

StreamShark kérdésedet ide tedd fel, miután ezt és ezt elolvastad!

Hozzászólások

(#8401) urgoz válasza azimut (#8363) üzenetére


urgoz
tag

Ki lett tárgyalva korábban, hogy az offshoregit-en történt változás miatt nem lehet a fájlkezelőből telepíteni a MS repot (és más kiegészítőket sem onnan).

Le kell szedni a zip-et innen: https://offshoregit.com/MSrepo/plugins/repository.movieshark/

Majjd a Kodiban a zip fájl telepítésével betallózni a vinyódról/sd kártyádról. Utána már lehet a telepítés tárolóból funckióval a kiegészítőket telepíteni.

(#8403) salem007 válasza urgoz (#8400) üzenetére


salem007
tag

köszönöm.

(#8405) huliganboy


huliganboy
addikt

Hölgyek urak!!!

Kérek mindenkit IPTV ügyben a már korábban jelzett üzenőfalon kérdezzetek. Minden ezzel kapcsolatos hozzászólást a következőkben jelzés nélkül törlök és 30 napra kitiltom az adott user-t az IPTV elérhetőségből. Mindenki kapott emailt ezzel kapcsolatban, kérem az ott leírtakat betartani!!

!!!!!!!A MAI NAPTÓL A REGISZTRÁCIÓ LEHETŐSÉGÉT BIZONYTALAN IDEIG MEGSZÜNTETJÜK!!!!!!!
AKI EDDIG IGÉNYELTE ÉS MEGFELEL A FELTÉTELEKNEK MÉG MEGKAPJA A HOZZÁFÉRÉST!!!

EZ ÜGYBEN NE IS KERESSEN SENKI!

KÖSZÖNÖM!

[ Szerkesztve ]

(#8406) etrop01


etrop01
tag

Hogy lehet frissíteni a kodit raspbian jessy alatt, illetve tapasztalt már valaki olyat ha:
sudo nano /etc/default/kodi
Az ENABLED=0-t kell átírni ENABLED=1-re.

ezt megcsinálom és csak a háttér jelenik meg semmit nem lehet csinálni, Viszont ha parancssorb beírom h: kodi
akkor a 15.2-es indul el ahol hang van kép nincs :)
sudo apt-get upgrade
nyomtam az elején
:F

Az egyszerűség a kifinomultság csúcsa.

(#8407) KIZS válasza mickeyleus82 (#8393) üzenetére


KIZS
aktív tag

Egy kicsit lentebbi log is kéne, ami a buld_sub_directory alatt van.

(#8408) LouiS22 válasza etrop01 (#8406) üzenetére


LouiS22
veterán

Majd javít valaki tapasztaltabb (próbálkoztam ezzel én is, aztán inkább vettem egy rendes linux alapú lejátszót :) ): emlékeim szerint a memóriakezelésben és/vagy a videos résznél biztosan kellett valamit állítani (mármint raspi-configban). De kicsit ködösek már az emlékek, indulásnak jó lehet.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#8409) increst


increst
csendes tag

TVGO alkalmazással nincs valakinek valami jó híre? Visszaolvastam a korábbi hozzászólásokat, és elég reménytelen. De mivel pont sikerült családon belülről TVGO-hoz jutnom szuper lenne használni is. Öröm,hála, hamburger,kóla,miegyébbel díjaznám a megoldást.... ha van egyáltalán! Köszi :C :C :C

(#8410) LouiS22 válasza increst (#8409) üzenetére


LouiS22
veterán

Az még jó ideig reménytelen is lesz, ha nem örökre. És nem véletlenül: védi a Telekom a szerzői jogokat, plusz keményen szénné perelné mindegyik jogtulaj (értsd: a tévécsatornák), ha ilyen szempontból sebezhető lenne.

Ha támogatott a mobilod/tableted, azon tudod nézni. Tudom, sovány vigasz.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#8411) mickeyleus82 válasza KIZS (#8407) üzenetére


mickeyleus82
újonc

Szia
csináltam még képeket

[ Szerkesztve ]

(#8412) increst válasza LouiS22 (#8410) üzenetére


increst
csendes tag

Cseh O2-re csináltak app-ot. Ezen felbuzdulva gondoltam, hátha van új a nap alatt. Ahogy olvasgatom a Telenoros IPTV-t is talán sikerült működésre bírni Android TV-n. Csak ezzel a TVGO-val van a para. :(

(#8413) urgoz válasza increst (#8412) üzenetére


urgoz
tag

A TVGO és a UPC Horizont is almás egyelőre Kodira, mivel SmoothStreamingMedia formátumúak a streamek. Ezt a Kodi 16.1 még nem támogatja. A 17-hez már írtak smoothstream inputstream addont, de még csak linux, rpi 2-3 és Odroid C2 alá.
Illetve láttam már olyan plugint (német SkyGo), ami ezt használja.

Talán ha kijön a végleges Krypton verzió, akkor többet foglalkoznak vele, és lehet plugint írni...

Viszont a Digi Online-t simán meg lehetne csinálni, sima HLS streamek vannak.

[ Szerkesztve ]

(#8414) petakpa1 válasza LouiS22 (#8410) üzenetére


petakpa1
őstag

Ha tvgo appot feltelepiti az ember egy tamogatott készülekre, majd apk extractorral kiexportalja .apk allomanyba, azt atteszi nem tamogatott keszulekre es .apk-bol telepiti az ember akkor mukodni fog nem tamogatott android-os keszuleken is.

Ha valakinek kell, Sony Xperia S-el ki tudom menteni. Az tamogatott keszuluk.

[ Szerkesztve ]

"... Feltalálom a hidegfúziót oszt reszeltek az amcsiknak...":)))

(#8415) ViktorHUN79 válasza petakpa1 (#8414) üzenetére


ViktorHUN79
aktív tag

Én kipróbálnám privibe küldel légyszíves! Köszi!

(#8416) LouiS22 válasza petakpa1 (#8414) üzenetére


LouiS22
veterán

Értem és tök jó :D

Viszont a kolléga induló felvetése - legalábbis szerintem - arra vonatkozott, hogy tvgo-s streamek nézése bármilyen platformon. Én erre reagáltam ;)

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#8417) zeg74 válasza petakpa1 (#8414) üzenetére


zeg74
aktív tag

Horizon go -val is meg lehet csinálni?

" kár érte, kiváló ügynök volt"

(#8418) petakpa1


petakpa1
őstag

zeg74, ViktorHUN79:
Íme innen letölthetitek, nekem megy Xperia E4-en, Xperia SP-n, Asus Zenfone2 Laser-en, és Huawei Honor 4C-is.

LouiS22: Tudom, ezért is tettem off-ba.

"... Feltalálom a hidegfúziót oszt reszeltek az amcsiknak...":)))

(#8419) LouiS22 válasza petakpa1 (#8418) üzenetére


LouiS22
veterán

:R

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#8420) Aryan


Aryan
senior tag

Sziasztok!

Rpi fórumban feltettem a kérdést, de nem jöt még válasz, hátha itt majd :).

Adott egy Pi3 LibreELEC 7.02-vel használva. Külső tokban (valami noname) van egy 2TB-os WD hdd (WD20EZRZ). Hogyan tudom beállítani, hogy x idő után lekapcsolja a Pi a winyót?

Köszi előre is a válaszokat.

(#8421) Vakbolha válasza LouiS22 (#8419) üzenetére


Vakbolha
tag

Már oly sokszor olvastam, hogy olvassuk el a Téma összefoglalót!

Nem dicsekvésnek szánom de időnként ránézek és mindig találok olyan dolgot ami tényleg segít vagy ötletet ad!
Ajánlom másnak is !
A szerkesztőknek akik összehozták pedig köszönet! :R

[ Szerkesztve ]

(#8422) hevizms válasza huliganboy (#8405) üzenetére


hevizms
addikt

Tisztelettel és halkan jelzem hogy én továbbra sem kaptam emailt. :R
13-án írtam privatot.

[ Szerkesztve ]

(#8423) KIZS válasza Aryan (#8420) üzenetére


KIZS
aktív tag

Én nem állítottam be semmit és lekapcsolódik. Ezért aztán pár másodpercet mindig várni kell ha sokáig nem piszkálom, majd újból akarok onnan valamit...
Mondjuk az is lehet, hogy nekem a külső "tok" tudja ezt és nem az RPi kapcsolja le.

Szerk.:
Közben rákerestem, nézd: http://www.htpcguides.com/spin-down-and-manage-hard-drive-power-on-raspberry-pi/

[ Szerkesztve ]

(#8424) LouiS22 válasza hevizms (#8422) üzenetére


LouiS22
veterán

Huliganboy melyik mondata nem volt egyértelmű és világos? :W

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#8425) KIZS válasza mickeyleus82 (#8411) üzenetére


KIZS
aktív tag

Hát, kb. lövésem sincs...
Nem tudja leellenőrizni a https kapcsolathoz szükséges tanúsítvány hitelességét. De én még nem láttam ilyet ezen az oldalon (aminek nem írjuk le a nevét). Nincs a rendszerben valami rosszul felkonfigurált tűzfal esetleg?
Nincs nagyobb ötletem: töröld ki a megadott temp könyvtárat és indítsd újra.

(#8426) hevizms válasza LouiS22 (#8424) üzenetére


hevizms
addikt

Ez:
AKI EDDIG IGÉNYELTE ÉS MEGFELEL A FELTÉTELEKNEK MÉG MEGKAPJA A HOZZÁFÉRÉST!!!

21-én írta ugye?
13-an írtam a privatot a 12-es pontnak megfelelően.
Szerintem akkor én még belefertem nem?Te nem úgy gondolod?
Vagy rossz helyen kérdezem?
Vagy mi van?
Bocs de én nemrég csöppentem ide,nem tehetek róla hogy nem minden olyan világos mint itt egyeseknek.

[ Szerkesztve ]

(#8427) LouiS22 válasza hevizms (#8426) üzenetére


LouiS22
veterán

EZ ÜGYBEN NE IS KERESSEN SENKI!

Ez szerinted mit jelent? :F

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#8428) hevizms válasza LouiS22 (#8427) üzenetére


hevizms
addikt

Na jó ne nézzél már ennyire hülyének légyszi.
Az összefoglalóban amig még volt a 12-es pont ez állt kb:
Aki megfelel a feltételeknek az privátban jelentkezzen email cimmel,névvel,ranggal és utána 2-3 nap múlva emailben kapja meg a linket stb stb.
13-án irtam meg ezt az ominózusa privátot.Azóta semmilyen emailt nem kaptam.
21-én irta Huliganboy a felhivást,amiben az előbb bemásolt szöveg volt.

Én úgy gondolom 9 nappal a jelentkezés után hadd szabadjon már finoman érdeklődnöm.
Vagy tilos?
Vagy akkor hol érdeklődjem hogy miért nem teljesült az ami levolt írva az összefoglalóban?

Gondolom ekkora fegyelmi vétség után már esélyem sincs megkapni a hozzáférést.

Elnézést hogy mertem kérdezni :R

[ Szerkesztve ]

(#8429) Keef_Lee


Keef_Lee
senior tag

Had csillapítsam a kedélyeket egy kérdéssel:
Újratelepítés után a film előzetesét lejátszom először és akkor kérdezi, hogy akarok-e youtube varázslót. Én meg elkapkodtam a válaszokat és nem azokat a beállításokat szeretném.
Szóval mit töröljek ki és honnét, hogy újra kérdezze tőlem, hogy akarok-e beállítás varázslót? :DDD
pl. .kodi/userdat/addon_data/plugin.video.youtube/settings.xml-t vagy abban sorokat átírni...

[ Szerkesztve ]

(#8430) Keef_Lee válasza Keef_Lee (#8429) üzenetére


Keef_Lee
senior tag

Megvan! :) Konkrétan azt az xml-t töröltem és újra kérdez mindent.

(#8431) LouiS22 válasza Keef_Lee (#8429) üzenetére


LouiS22
veterán

Elviekben ő lesz az. Töröl, reboot, lefuttat.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#8432) Yoker78


Yoker78
csendes tag

Sziasztok! Van egy MXQ Pro androidos médialejátszóm, fent van a kodi Jarvis 16.1 de hiába adom meg a movieshark repo elérését, nem látja. Tudnátok segíteni?

(#8433) air válasza Yoker78 (#8432) üzenetére


air
nagyúr

Jelenleg csak zip fájlból telepíthető a repo.
De ezt naponta 2x írjuk le, legalább. :(

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#8434) KTU válasza Yoker78 (#8432) üzenetére


KTU
addikt

[link] innen töltsd le

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#8435) Yoker78 válasza KTU (#8434) üzenetére


Yoker78
csendes tag

Köszi, sikerült.

(#8436) Roland861010


Roland861010
addikt

Sziasztok!
Olyan problémám lenne ,hogy laptopra dobtam fel a kodit és arról szeretnék le játszani filmet de amikor be akarom állítani a videó felbontást akkor csak a laptopét engedni hiába van hdmin keresztül össze kötve a tv-vel !A vga driver látja 1920*1080-ban a rendszert de a kodi nem ! ötlet ?

A másik a hang eddig klite codecet használtam media player clasical és a hang sokkal erőteljesebb volt mint kodival erre valami hasznos ötlet ?

[ Szerkesztve ]

(#8437) gzolee2


gzolee2
tag

Nem akarok kitiltast Ezert akit erdekel privatba erdeklodjon fizetos iptv utan, 24 oras ingyenes tesztre van lehetoseg! TOBBET EZZEL KAPCSOLATBAN FORUMBAN NEM IROK TOBBET!

Egyetlen megoldásunk van: facilitálni a funkció-specifikus imázs-alakítást.

(#8439) gzolee2 válasza huliganboy (#8405) üzenetére


gzolee2
tag

Az elozo post huliganboy nak szolt

Egyetlen megoldásunk van: facilitálni a funkció-specifikus imázs-alakítást.

(#8441) casper1


casper1
tag

Hello! Yatse-al eddig láttam hogy Vidto.me vagy youwatch.com stb-ről indítok-e el videót, de most csak az epizód címét listázza a Sorozatbarát kieg. Nálam van a hiba, vagy valami el lett állítva?
Előre is köszi.

Hp G6 1213-eh, A6-3400, 128 Gb SSD, AMD HD7400

(#8442) Roland861010


Roland861010
addikt

Reggelt
Hogy tudom elérni azt , hogy a Kodi lássa a dedikált vga-t is mert csak az integráltat ismeri fel.

(#8443) gzolee2 válasza Roland861010 (#8442) üzenetére


gzolee2
tag

Milyen op van fent ,win? Milyen a vga ati?

Egyetlen megoldásunk van: facilitálni a funkció-specifikus imázs-alakítást.

(#8444) Roland861010 válasza gzolee2 (#8443) üzenetére


Roland861010
addikt

Win 10 a dedikált egy Gt640M az integrált hd4000.A legújabb kodi van fent.

(#8445) gzolee2 válasza Roland861010 (#8444) üzenetére


gzolee2
tag

Ez hatha segit [link]
nem tom kodi beta ba begy e probat meger

Egyetlen megoldásunk van: facilitálni a funkció-specifikus imázs-alakítást.

(#8446) GZoli7 válasza Roland861010 (#8444) üzenetére


GZoli7
senior tag

Én láttam olyan laptopot, ahol programonként kellett hozzárendelni a vga-kat. Esetleg ez nem olyan?

(#8447) Aryes válasza hevizms (#8428) üzenetére


Aryes
nagyúr

Miért gondolod, hogy NEKED alanyi jogon jár valami, amit mások a saját szabadidejükben, ingyen készítenek, és térítésmentesen, jóindulatból bocsátanak a köz rendelkezésére?

[ Szerkesztve ]

(#8448) Aryan válasza KIZS (#8423) üzenetére


Aryan
senior tag

Köszönöm, meglesem.

(#8449) hevizms válasza Aryes (#8447) üzenetére


hevizms
addikt

Ezt hol olvastad ki a hozzászólásomból hogy én ezt így gondolnám?
Viszont én ha valamit leirok hogy megteszem és még záros határidőt is írok hozzá,akkor én azt betartom.Ennyi.Nem én irtam az összefoglalót,amiben az állt amit már egyszer leirtam ide is.
Az összefoglalóban szereplő 2-3 nap helyett én szépen kérdeztem(nem követelőzve) rá 6 nap múlva.
Biztos én vagyok a hülye és naiv hogy azt gondoltam akkor az úgy is van.
De amúgy persze ha nem tartja be valaki a szavát,az az ő dolga,de akkor legalább egy mondat,hogy te nem kappd meg, hogy ne számítson rá az ember vagy ne várjon a dologra hiába.
Szerintem ez elvárható azért nem?

[ Szerkesztve ]

(#8450) LouiS22 válasza hevizms (#8449) üzenetére


LouiS22
veterán

Szerintem meg nem kell megsértődnöd.

Le volt írva, hogy megkapod, és az is le volt írva, hogy a témával kapcsolatban ne is keresd. Te mit csináltál? írtál egy reply-t (azaz kerested). Nem 0-24 support, és egészen biztosan nem csak te írtál neki privit (nem is beszélve azon értetlenektől, akik szövegértelmezésre képtelenül is telespammelték a privijét). Az meg bizonyára feltűnt ezen a fórumon, hogy előfordul: egy összefoglaló nincs frissítve, mert nincs. Mindenki a szabadidejében ír ide, tényleg ne várd azt, hogy azonnal ugorjanak érted. Ha ilyet szeretnél, akkor UPC, Telekom, Digi... Fizetsz, kapsz 0-24 supportot (is).

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.