Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:55:58

LOGOUT.hu

KODI MAGYAR KIEGÉSZÍTŐK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45746) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

StreamShark kérdésedet ide tedd fel, miután ezt és ezt elolvastad!

Hozzászólások

(#8601) ZsZso válasza huliganboy (#8598) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Szia huliganboy,

Ez a cache törlés új funkció számomra, majd megnézem hogy kell és megcsinálom. Köszi a tippet! :R

#8600:
Jogos kérdés. Egyelőre még nincs, ha megoldom a huliganboy által felvetett trükköt és még úgyse megy, akkor azt is leszipkázom valahogy. A köszönet az útmutatásért természetesen Neked is kijár, mert a következő lépés mindenképp az általad javallott lehet! :R

Majd jelentkezem!

[ Szerkesztve ]

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#8602) #71321344


#71321344
törölt tag

Sziasztok!

Van valakinek tapasztalata a Wetek HUB-bal? Szimpi lenne, csak félek, hogy az 1 gb kevés az Exodus/PopcornTime addonoknak.

(#8603) consono válasza #71321344 (#8602) üzenetére


consono
nagyúr

Egy Raspberry Pi Zero-t használok Kodival, meg MS, SB, Exodus+ addonokkal egy éve, az sem kevés neki, valószínűleg ez sem lenne kevés, bár az androidnak biztosan van overheadje...

"In God we trust. All others must bring data"

(#8604) Nerazim válasza huliganboy (#8598) üzenetére


Nerazim
őstag

Hol lehet ezt a cache törölni kolléga? :DDD

Be my computer.. Baby I'm a user!!

(#8605) #71321344 válasza consono (#8603) üzenetére


#71321344
törölt tag

Köszi a választ!

Amúgy WETEK-nél cyber monday van, a HUB-ból lejön 20 %.

(#8606) huliganboy válasza Nerazim (#8604) üzenetére


huliganboy
addikt

Kell hozzá addon...

Esetleg: [link]

Kézzel:
Android boxon (rootolt):

\\ANDROKUTYU\sdcard\mnt\sdcard\Android\data\org.xbmc.kodi\files\.kodi\userdata\

Windowson:
c:\Users\USERED\AppData\Roaming\Kodi\userdata\

(#8607) huliganboy válasza #71321344 (#8605) üzenetére


huliganboy
addikt

PLAY 2 esetén nem használható elvileg a kupon, de beírva 6 eurót levon... :DDD Szerintem az jobb vétel lehet a tunerek miatt!

[ Szerkesztve ]

(#8608) Nerazim válasza huliganboy (#8606) üzenetére


Nerazim
őstag

Köszi szépen. Ez vajon OpenELEC alatt is működik?

Be my computer.. Baby I'm a user!!

(#8609) huliganboy válasza Nerazim (#8608) üzenetére


huliganboy
addikt

Természetesen :DDD

(#8610) mexel


mexel
veterán

Sziasztok! Kodihoz ( librelechez) a Yatse-n kívül van még igazáb jó és használható távirányító program? Mindben találok kis hiányt, ( pl a yatse nem írja ki egy movieshark-nál filmek találati listájában a szervereket és más apróságok)
Van valami új ami jobb esetleg, jól testreszabható?
Más: kodihoz lehet más tanítható távot rendelni? ha igen hogyan?

(#8611) GZoli7 válasza mexel (#8610) üzenetére


GZoli7
senior tag

Kore. Viszont fogalmam sincs, hogy tudja-e amiket szeretnél. Próbáld ki... :)

(#8612) Nerazim válasza huliganboy (#8609) üzenetére


Nerazim
őstag

Nagyon szépen köszönöm szépen :R :DDD

Be my computer.. Baby I'm a user!!

(#8613) mexel válasza GZoli7 (#8611) üzenetére


mexel
veterán

Próbáltam, azt is természetesen.

(#8614) s_e_n_k_i


s_e_n_k_i
tag

Sorozatbarát Bug: Ismerősöm jelezte, hogy nem működik az SB plugin, mivel elgépelte a jelszót először, és utána hiába próbálta meg kijavítani a jelszót, nem tud a plugin bejelentkezni.

Leteszteltem android-os kütyün, és igen. Ha véletlenül elsőre rossz jelszót adok meg, akkor hiába javítom ki, már nem tud belépni. Próbáltam, hogy leszedem, majd újratelepítem a plugint, de ez se segít (újratelepítés után ott szerepelt az előzőleg megadott username, azaz valahol perzisztensen eltárolja). Androidon az ment, hogy a Kodi alkalmazásadatait eltávolítottam, és majd ezután repo újrabeállítása majd SB plugin telepítése után helyes jelszóval működik, viszont nem tudom, hogy egy Liberelec esetén ezt hogyan lehet elérni anélkül, hogy az egészet újratelepíteném. Valószínűleg tartom, hogy a fentebb ismertetett cache törlés nem segít.

(#8615) Guvasi


Guvasi
csendes tag

Légyszi írjon rám valaki, akinek van amazon fire tv stick-je és használja a moviesharkot.

köszi

(#8616) huliganboy válasza s_e_n_k_i (#8614) üzenetére


huliganboy
addikt

Szia!

A cache törlés szerintem egy megoldás lehet, hisz törli a felhasználóhoz kapcsolódó összes adatot és a program összes adatát is.

Másik ami eszembe jut valami captcha lehet a háttérben.... ha megpróbáltok bejelentkezni weboldalon, majd egy reboot után a kodi-ban, akkor nem sikerül?

(#8617) mexel válasza GZoli7 (#8611) üzenetére


mexel
veterán

A yatse jó lenne, de ha például sorozatbarát vagy movieshark vagy valamelyik ilyen kiegészítőt használom, akkor amikor a szerverek listájához ér nem ír ki semmit csak a címet. Nem írja melyik szerver, felirat vagy szinkron, vagy sorozatnál nem írja ki az epizódok számát sem. Be lehet ezt állítani hogy jó legyen, vagy ilyen? Azért ez elég fontos lenne, és eddig egyik távirányítóval sem sikerült megoldanom.
Van ötlete valakinek?

(#8618) urgoz válasza s_e_n_k_i (#8614) üzenetére


urgoz
tag

Van erre helyi menü: SB Eszközök menü -> SB Gyorsítótár megtisztítása.

Vagy manuálisan a 8609-ben írt helyen az addon_data\plugin.video.sorozatbarat könyvtár tartalmának törlése.

(#8619) aky01 válasza s_e_n_k_i (#8614) üzenetére


aky01
tag

Szia!

A cache törlés valóban nem segít.
Törölni kell az "userdata\addon_data\plugin.video.sorozatbarat"-bol a cookie.db fájlt.
Másik megoldás lehet, hogyha legalább 1 órát vársz a helyes felhasználó/jelszó megadása után, mivel óránként frissíti a cookie.db-t.

[ Szerkesztve ]

(#8620) urgoz válasza huliganboy (#8616) üzenetére


urgoz
tag

Ne adj nekik ötleteket... :)

(#8621) dh66e válasza Guvasi (#8615) üzenetére


dh66e
veterán

Mit szeretnél tudni?

(#8622) huliganboy válasza urgoz (#8620) üzenetére


huliganboy
addikt

Nah erőlködve próbálkozom :DDD :DDD

(#8623) huliganboy válasza aky01 (#8619) üzenetére


huliganboy
addikt

Szia!

Berakom az összefoglalóba! Köszi! :R :R

(#8624) aky01 válasza huliganboy (#8623) üzenetére


aky01
tag

Szia!

Nem kell, javítani fogom.

(#8625) huliganboy válasza aky01 (#8624) üzenetére


huliganboy
addikt

Nah mindegy, közben be is raktam... ha javítod törlöm :R

(#8626) Guvasi válasza dh66e (#8621) üzenetére


Guvasi
csendes tag

Szia,

itt tartok és ez a gondom:
https://itcafe.hu/tema/kodi_ex-xbmc_android_alapokon_androidos_media-boxo/hsz_1539-1539.html

(#8627) dh66e válasza Guvasi (#8626) üzenetére


dh66e
veterán

uh abban nem tudok segíteni beleizzadtam mikor próbáltam azóta sem érdekel.

(#8628) ZsZso válasza urgoz (#8600) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Ezt dobja az addonok megnyitásánál:
17:09:18 906.439514 T:1681028080 WARNING: Unable to query optimizer_switch: 'xbmc_video99' (1)

Azt kell tudni, hogy az adatbázis MySQL -ben van. Lehet emiatt problémázik? Pontosabb dolgot nem sikerült kideríteni, nem túl bőbeszédű a kodi.log :S A vicc, hogy ugyanez az 1.9.3. MovieShark addon a tableten gond nélkül megy ugyanezekkel az XMLekkel.

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#8629) kaffau


kaffau
csendes tag

Sziasztok.
Bocs hogy off-ért.
A cardshare oldal akkor most ingyenes vagy csak a 24 órás próbaveríziót használhatom ingyenesen?
Előre is köszi

(#8630) Mr Dini válasza huliganboy (#8606) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Android boxon tényleg kell root az Android/data mappa irására (Android/data != /data)? :U Ennyit változott volna (jó irányba) az alatt a csekély év alatt, míg hanyagoltam? :D

Eleinte angol billentzuyetet akartam. De aztán megismerkedtem a nagy 'Ő'-vel!

(#8631) zseko


zseko
veterán

Üdv, most tettem fel a kodi-t a tabletre, telepíteném a movieshark-ot, de nem megy. Elvileg sikerült feltenni, de a 'telepítés zip-fáljból' menüben belelépve nem jön be semmi. 16.1-es a program.

HR24.hu

(#8632) ZsZso válasza ZsZso (#8593) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Meg lett a hiba oka. Te jó ég!

Ha a View -ban csak a Watched állapotú dolgokat mutatja (nem tudom, hogy mert az alap confluence pl. nem rendelkezünk ilyen opcióval, csak hide watch van) akkor jön elő ez az állapot. (Direkt több skinnel is megnéztem /defaulttal is/, de úgy fest ez a beállítás megmaradt)

Remélem a jövőben kész aki ezen tapasztalatok alapján gyorsan túl tud majd lendülni a hibán!

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#8633) vilga válasza zseko (#8631) üzenetére


vilga
tag

(#8634) zseko válasza vilga (#8633) üzenetére


zseko
veterán

Köszi! :R Pedig próbáltam keresni én is, csak nem jött össze. Tökéletes, végre az indavideo is megy így külföldről, ez a kiegészítő egy donate gombra rászolgált, ahogy rendeződik a kártyám :)

HR24.hu

(#8635) kaffau


kaffau
csendes tag

Sziasztok. Mit lehet azzal csinálni ha a cardshare öt másodpercenként "beszaggat".

(#8636) Mazlista válasza huliganboy (#8599) üzenetére


Mazlista
újonc

Szia! Koszonom a valaszt, sikerult beuzemelnem mert hatodjara is vegigmentem az osszefoglalon. Amit irtal azt tettem egyebkent is. Ami osszezavart az a kovetkezo: EZ alapjan installaltam, es annal a resznel hogy "telepites zip file-bol" ha bemegyek a movie-shark rep-ba akkor nincs benne a "plugins" se a "repository" mappa. Ugyhogy visszamentem a settings/myaddons ba es ott az install from repository-bol telepitettem (ezt eddig nem csinaltam). Bocsi ha elkerulte a figyelmemet valami.

(#8637) sepsi0


sepsi0
őstag

Sziasztok!
Tervezünk venni Xbox One-t.
Nézegettem videókat és láttam, hogy lehet rá telepíteni Kodi-t.
Kérdésem az lenne, hogy használ itt valaki One-t ilyen célra is? Működnek a kiegészítők?
Ha menne akkor eladnám a HTPC-t.
Köszönöm! :R

(#8638) dh66e válasza kaffau (#8635) üzenetére


dh66e
veterán

Semmit.

(#8639) s_e_n_k_i válasza sepsi0 (#8637) üzenetére


s_e_n_k_i
tag

Nem lehet rátenni Kodi-t. Ami van, az csak annyi, hogy Raspberry Pi-t vagy Amazon Fire Stick-et dugnak ár, és az Xbox-on keresztül nézik. Hogy mi értelme van, azt ne tőlem kérdezd.

(#8640) sepsi0 válasza s_e_n_k_i (#8639) üzenetére


sepsi0
őstag

Köszönöm, hát ugy szerintem sincs értelme...
Akkor marad a pc.

(#8641) retesz147 válasza sepsi0 (#8640) üzenetére


retesz147
addikt

Xbox-al nekem se voltak jó filmnézési tapasztalataim....El is adtam (persze nem ez volt a fő ok, hanem a kihasználatlanság) és inkább vásároltam egy 15e Ft-s androidos média boxot, amin persze LE-t futtatok. Jobb az élmény!

Xiaomi 13 eu dev...

(#8642) sepsi0 válasza retesz147 (#8641) üzenetére


sepsi0
őstag

Köszönöm a tanácsot.... ;)
Van itthon 2db androidos box és egy pc ami a nappaliban van tvre kötve, ezt váltotta volna a One.
Igazából a feleségem akarja az Xboxot én meg próbálom kihozni belőle a legtöbbet, ezért merűlt fel az ötlet.
Most is van itthon egy komplett 360 kinectel, ez is ritkán van használva.

(#8643) robi1979


robi1979
aktív tag

Sziasztok!

Valaki meg tudná mondani hogy mi az isten van a TV2 playerrel? Délelőtt el sem indult a TÉNYEK, most meg 5 percenként megszakad.

(#8644) air válasza robi1979 (#8643) üzenetére


air
nagyúr

És mit akarsz nézni a TÉNYEKben? Bagzó kecskéket, meg beszédképtelen Maris nénit? :D

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#8645) mexel


mexel
veterán

Kodihoz lehet valahogy tanítani sima tanítható távot? Amik a tv-khez jók, vagy ez nem működő dolog így?

(#8646) mexel


mexel
veterán

Próbálkoztam a keymap editorral, de nem reagál semmilyen távra. Mire jó akkor? Vagy mit csinálok rosszul?

(#8647) Tressy válasza mexel (#8646) üzenetére


Tressy
senior tag

Olyan távra való ami valamilyen szinten azért müködik

(#8648) Spuri2000


Spuri2000
senior tag

A YouTube addonnal van valakinek tapasztalata mert nálam nem jó.
Miután beadom a kódot neten a tvn kiirja hogy hiba.
Mit kell allitanom hogy rendesen tudjam használni a YouTube-ot.

(#8649) huliganboy válasza mexel (#8645) üzenetére


huliganboy
addikt

Kodihoz közvetlenül nem. Milyen hardver can alatta, milyen vevő van hozzá? Milyen távod van?

(#8650) LouiS22 válasza air (#8644) üzenetére


LouiS22
veterán

Sírok :C :C

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.