Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:55:58

LOGOUT.hu

KODI MAGYAR KIEGÉSZÍTŐK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45746) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

StreamShark kérdésedet ide tedd fel, miután ezt és ezt elolvastad!

Hozzászólások

(#8551) vargapdavid válasza vargapdavid (#8545) üzenetére


vargapdavid
tag

Megoldódott egy vga driver frissítéssel úgy néz ki!

(#8552) huliganboy válasza kalifa777 (#8546) üzenetére


huliganboy
addikt

Szia!

Ne írj olyat amiben nem vagy biztos. Öt hozzászólással feljebb azt is írják, hogy egy két ember küzd ilyen gonddal!

(#8553) Aryan


Aryan
senior tag

SB nálam is megy LibreeElec alatt RPi-n.

(#8554) Imrisko


Imrisko
tag

Szeretnem megkerdezni , a uj LG TV 4K leszerettem volna probalni, hogy milyen is az a 4K film es sajnos a RPi3 keresztul nemtudtam lejatszani, hang meg volt de a kep ki-be kapcsolt.Nezhetettlen volt!
Kell valami beallitas kulon hozza a Kodiban, vagy a RPi nemkepes lejatszani a 4K filmet vagy a routerem nembirja az adat forgalmat?
Valaszotokat elore is koszonom
Imirsko

(#8555) azozo


azozo
senior tag

Miért nem törli a listából az uninstallált addonokat :(((
Pár fent marad a többit viszont kirtörölte.. :U Volt mást videokiegészítő törlés és ujrascannelés..
Andoid 5.1 NEXBOX KODI 16.1 NEbula skin-- :F

(#8556) DoItYourself válasza Imrisko (#8554) üzenetére


DoItYourself
addikt

Az Rpi topik itt van, ezt a kérdést ott tedd fel, nem ide való.

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

(#8557) Tressy válasza urgoz (#8547) üzenetére


Tressy
senior tag

Nekem is megy androidos meg ios-es eszközökön is.Egyedül Apple Tv 2 alatt volt hasonló problémám de még a 2.0.8as verzióval mivel azon Frodo van szándékosan.Végül úgy tudtam megoldani hogy a 2.0.9 SB beállitásokat rámásoltam a 2.0.8-ra.És úgy már nem volt jelszó hibám

(#8558) gamerhun


gamerhun
csendes tag

Ha a sorozatbarat-on nincs regisztraciom, akkor az exodusban foloslegesen van a kiszolgalok kozott ugye?

(#8559) huliganboy válasza gamerhun (#8558) üzenetére


huliganboy
addikt

Igen

(#8560) Keef_Lee válasza gamerhun (#8558) üzenetére


Keef_Lee
senior tag

Igen. Beállításoknál vedd ki a jelölést és, akkor nem teszi a stream listába keresésénél.

(#8561) dugynok


dugynok
senior tag

Közszolgálati közlemény:

SB nálam is megy hibátlanul droidos boxon.

:))

(#8562) haze81 válasza Imrisko (#8554) üzenetére


haze81
csendes tag

nincs rpim de szerintem nem kepes ra, ujabb fajta hdmi csatlakozo kell 4khoz.

(#8563) maksagery válasza Mike88 (#8370) üzenetére


maksagery
csendes tag

Elnézést kérek a nyelvi baki miatt.
A heti 5 nap Németországi irodában történő folyamatos angol kommunikáció elodizett némi káros torzulast már a szóhasználatomban.

Sajnos csak hétvégén van időm ezzel foglalkozni, most megint belevetem magam az olvasasba Epg temakorben.
Béke.

Szabalyok azert vannak hogy felulirjuk oket

(#8564) Monoton


Monoton
tag

Sziasztok!

Eddig a Kodit PC-n használtam tv-vel összekötve, viszont most messze került a két készülék egymástól és egy hosszabb hdmi helyett gondoltam beújítok egy Raspberryre. Erre gondoltam így első körben, viszont lenne pár kérdésem.
- Ehhez szükség van külön tápegységre? (olvastam, hogy a Pi3-hoz kellhet, de nem tudom, hogy ehhez is szükséges-e, illetve ha igen, ki milyet használ)
- Openelecet gondoltam felrakni, ehhez mekkora memóriakártya kellene? Mindent online (exodus, sorozatbarát, youtube, twitch ...) néznék, csak maga a program lenne rajta.

(#8565) Aryes válasza maksagery (#8563) üzenetére


Aryes
nagyúr

Ez baj. Mármint az, hogy heti 5 nap vagy egy német irodában, és még mindig angolul beszélsz. :DDD

Monoton: ha nem kötsz rá vinyót, elég lehet a tv usb-je tápnak.
Nálam egy 2G(!) microSD-n fut a libreelec. Rengeteg kiegészítő van telepítve, plusz vagy 100 helyi filmről library és van még rajta 400M üres hely. De backupot már nem tudok csinálni vele. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#8566) etrop01 válasza huliganboy (#8537) üzenetére


etrop01
tag

Igen rpi, közben rájöttem a hiaba okára de köszönöm.

[ Szerkesztve ]

Az egyszerűség a kifinomultság csúcsa.

(#8567) increst


increst
csendes tag

Sziasztok TVGO-ra keresnék valami megoldást. Érdekelne ha már KODI-n nem is megy, milyen Android boxot javasoltok. Néztem a Mi Boxot (3rd) szimpatikus és árban sem rossz, csak jó lenne tudni előre, hogy tutira használható. Bármi más hardver jó amin fut a TVGO. Válaszokat köszi

(#8568) aky01 válasza maksagery (#8563) üzenetére


aky01
tag

Das Beer Boot

[ Szerkesztve ]

(#8569) Aryes válasza aky01 (#8568) üzenetére


Aryes
nagyúr

:Y :W :DDD

(#8570) gabywap


gabywap
tag

A Kodi teheti tönkre a kalóz streamelőket?

K1+ S2 T2 - Ustym PRO 4k - Amiko Viper 4k - Zgemma H7S-H9Stwin - U2C Denys H.265

(#8571) haze81 válasza gabywap (#8570) üzenetére


haze81
csendes tag

hah,
jaj mindjart megsajnalom oket.

(#8572) Aryes válasza haze81 (#8571) üzenetére


Aryes
nagyúr

Majd fogod sajnálni, ha sorra megszűnnek az oldalak. Amíg a nagy filmgyártók nemigen tehetik meg, hogy a kalózok miatt egyik napról a másikra lehúzzák a rolót, addig egy ilyen oldal bármikor bezárhat.
A SB se véletlenül lett zárt. Az oldalak tulajdonosait meg kell keresni, és velük együtt találni megoldást, mert ez közös érdek.
A YouTube is meg tudja oldani, hogy a videók előtt reklámoz, biztosan a kodival is meg lehetne oldani valahogy a reklámok megjelenítését, ad abszurdum a háttérben beolvasni a popup ablakokat.

(#8573) lasse001 válasza increst (#8567) üzenetére


lasse001
senior tag

Én android tvn használom. Ott megy.

(#8574) Keef_Lee válasza Aryes (#8572) üzenetére


Keef_Lee
senior tag

Ismerőseim körében alig ismeri valaki a kodi-t. Ha mutattam, akkor is félt tőle, hogy ő nem tudja beállítgatni. Tehát nézik tovább a böngészőben, reklámostól. Szerintem ezzel sokan így vannak.

(#8575) consono válasza Aryes (#8572) üzenetére


consono
nagyúr

Szerintem nem, szerintem hosszú távon csak a decentralizált rendszer működőképes, mint a trackerless torrentek. Amíg dedikált oldalak vannak, addig mindig lesz single point of failure...

[ Szerkesztve ]

"In God we trust. All others must bring data"

(#8576) Aryes válasza consono (#8575) üzenetére


Aryes
nagyúr

Csak amíg a torrentnél kölcsönösségi alapon megy a tartalommegosztás, addig itt egyoldalú a dolog. A "tartalomszolgáltató" felé az ellenszolgáltatás a reklámnézés, ingyen meg Krisztus koporsóját sem őrizték...
Én weboldalon azért nem tudom nézni ezeket az oldalakat, mert annyira gennyesen tolakodóak a reklámok, telefonon pl jönnek állandóan ezek a vírusriadó típusú, telefonrezgető, becsukhatatlan oldalak, amik konkrétan megakadályozzák a filmek megnézését, hogy már webes felületen is csak reklámblokkolóval lehet bármit megnézni...

(#8577) consono válasza Aryes (#8576) üzenetére


consono
nagyúr

Most még egyoldalú, de ez az ami nem fenntartható... Én fizetnék is érte, ha ugyan ezt a mennyiséget tudnám ugyan így nézni, de nincs egy szolgáltató, van ami a netflixé, van az HBO, stb...

"In God we trust. All others must bring data"

(#8578) urgoz válasza Aryes (#8576) üzenetére


urgoz
tag

Egyetértek. Ha kulturált, nem tolakodó, átverős, beszaratós, bezárhatatlan reklámok lennének, akkor nem zavarna senkit, max bezárom, ha nem érdekel. De így kénytelen az ember valamivel védekezni. Erre jelenleg a Kodi a legjobb megoldás.

(#8579) terra052 válasza lasse001 (#8573) üzenetére


terra052
őstag

Úgy érted, hogy androidos okostv-n?

werkmania.hu

(#8580) weresgyufa


weresgyufa
tag

Hi.
Miért van az hogy nem tudom telepíteni a REPO-t hiába is írom be a címet, a mappa amit lát üres :(
Ez van 2 napja eddig asztali PC, Android STB, laptopon sem megy, hol lehet a hiba? :Y

- www.bolondsagokboltja.hu -

(#8581) gamerhun válasza weresgyufa (#8580) üzenetére


gamerhun
csendes tag

Nekem akkor szokott ilyet csinalni, amikor rosszul irom be a repo linket, vagy ha szerver oldali problema van.

(#8582) vilga válasza weresgyufa (#8580) üzenetére


vilga
tag

itt a megoldás

[ Szerkesztve ]

(#8583) weresgyufa válasza gamerhun (#8581) üzenetére


weresgyufa
tag

Szerencsére az 1.0 meg van .zip-ben arra meg azt írja mukor belelépnék, hogy : Sikertelen csatlakozás a tárolóhoz.
Eddig minden eszközön ez van, szerintem nem gépeltem el ennyiszer :) :R

- www.bolondsagokboltja.hu -

(#8584) kalker válasza weresgyufa (#8580) üzenetére


kalker
csendes tag

Nálam is ugyanez a probléma, pedig másolom a címet az összefoglalóból

A borban bölcsesség, a sörben szabadság, a vízben baktériumok vannak...

(#8586) huliganboy


huliganboy
addikt

(#8585) weresgyufa

Törölve

Kérlek használd az összefoglalóban leírtak szerint a KIZS féle kiegészítők nevét!!

Köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#8587) weresgyufa válasza huliganboy (#8586) üzenetére


weresgyufa
tag

Szia.
Elnézést kérek. NCTV, BHTV, libtorrent, ezeket nem lehet telepíteni semsajnos :( de ezek tudom nélkülözni, majd csak meglesz a gyökér oka... :R

- www.bolondsagokboltja.hu -

(#8588) cof válasza weresgyufa (#8587) üzenetére


cof
veterán

Libtorrent: [link] Nekem sem telepiti repobol, utana a tobbi is megy.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#8589) haze81 válasza Aryes (#8572) üzenetére


haze81
csendes tag

En ugyan nem, soha nem hasznaltam kaloz streameket kodiban. Felolem be is zarhat az osszes, amugy meg rengeteg penzt keresnek ezzel, hogy lopjak a filmeket. A minosege nekem meg nem elegendo.
Johetnek a trollok :DDD

(#8590) Keef_Lee válasza haze81 (#8589) üzenetére


Keef_Lee
senior tag

Ok! Most büntiből VHS 7-ik copyt nézel reggelig! :DD

(#8591) haze81 válasza Keef_Lee (#8590) üzenetére


haze81
csendes tag

alamondasos szinkronnal :K

(#8592) gurabli válasza haze81 (#8591) üzenetére


gurabli
senior tag

...szlovákul...

"Akinek pénze van, az ne zavarja dolgozással a mások munkáját " R.J.

(#8593) ZsZso


ZsZso
Közösségépítő

Movieshark, MoviesharkCC kiegészítő megpusztulta magát Pi2 -re feltett OSMC -n. (sorozatbarát és TV -s kiegészítők / tv2, stb. / mennek)

Jelenség:
Csak egy ".." látszódik mikor megnyitom az add-onokat, semmi más.

Mi változott?
Itt vagyok bajban, mert külön semmit sem updateltem, igaz az add-onok auto-update ON -on vannak.

Mit próbáltam tenni ellene?
Az OSMC-t lefrissítettem a legújabb verzióra. Movieshark addont frissíteni, újratelepíteni is próbáltam. Végső mentsvárként skint is cseréltem confluence-re, hátha valami bagatel dolog okozza a bibit. Semmi sem segített.

Tapasztalt már más is hasonlót? Van valami tippetek, hogy mi lehet a megoldás? (hozzátenném, hogy desktop gépen megy szépen, úgyhogy tudom, hogy nem globális problémáról beszélünk, de nem szívesen telepíteném újra a Pi2 -t ha van rá egyszerűbb megoldás). Előre is köszi!

[ Szerkesztve ]

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#8594) headhunter


headhunter
addikt

KODI-nál alapból működni kellene a könyvjelző "menüpontnak"?

Új könyvjelzőre kattintva nem csinál semmit, nem menti el a film aktuális időpontját. :F

Médiatár tisztításakor sem csinál semmit.

(#8595) lasse001 válasza terra052 (#8579) üzenetére


lasse001
senior tag

Szia. Igen úgy

(#8596) terra052 válasza lasse001 (#8595) üzenetére


terra052
őstag

Affene, már reméltem valamelyik boxnál.
Találtam addont Kodihoz, ami Horizont futtatná, elindul de le is áll, még reszelgetem :DDD

werkmania.hu

(#8597) Mazlista


Mazlista
újonc

Sziasztok! Többször elolvastam és mind a két útmutató szerint feltelepítettem a movieshark-ot, mégsem jelenik meg a video/addonok alatt. Miért lehet ez?

(#8598) huliganboy válasza ZsZso (#8593) üzenetére


huliganboy
addikt

Szia6

Nekem ugyan ez a felállás és most ellenőriztem és megy.....

Próbálj egy cache törlést, majd kiegészítő eltávolítása, esetleg kézzel a megmaradt fájlok törlése.... Aztán újra install.... Mostanában páran jeleztek hasonló próblémát.

(#8599) huliganboy válasza Mazlista (#8597) üzenetére


huliganboy
addikt

Szia

Töltsd le a repo-t weben böngészővel. A zip fájlt telepítsd!

Jelenleg nem működik az eredeti felállás.. :(

(#8600) urgoz válasza ZsZso (#8593) üzenetére


urgoz
tag

Log?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.