Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:55:58

LOGOUT.hu

KODI MAGYAR KIEGÉSZÍTŐK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45746) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

StreamShark kérdésedet ide tedd fel, miután ezt és ezt elolvastad!

Hirdetéseim: https://shorturl.at/L8E51

Hozzászólások

(#22501) ekrisztian válasza mexel (#22500) üzenetére


ekrisztian
senior tag

A kedvedért kipróbálom :D
Nálam megy minden, de ezt a sorozatot még nem próbáltam.

(#22502) ekrisztian válasza ekrisztian (#22501) üzenetére


ekrisztian
senior tag

Nálam sem megy.

(#22503) mexel válasza ekrisztian (#22502) üzenetére


mexel
veterán

Köszi :DDD Atz inputstream.adaptive-et hogyan kell telepíteni, vagy honnan? Ha YT addonból nézem( configure inputstream adaptive), akkor ott vannak a beállításai, de a HBOgo addonnál a függődségeknél azt írja nincs telepítve. Honnan a francból telepítsem? Sehol nem találok külön ilyen addont sem.

Ha a netflix beállításait náézem ott is van Inputstream addon settings, ugyaoda visz mint a YT. Akkor telepítve van? :F Mi kell akkor a HBOgo-nak?

[ Szerkesztve ]

(#22504) ekrisztian válasza mexel (#22503) üzenetére


ekrisztian
senior tag

Na, megy.
Az inputstream az video bemeneti adafolyam alól tölthető le a tárolóból.
Majd regisztráltam az rtl mostra.
Beírtam az adataim, és az inputstream résznél megadtam a /storage/.kodi/cdm útvonalat.
És már indult is.

(#22505) mexel válasza ekrisztian (#22504) üzenetére


mexel
veterán

Regisztráció nélkül nem megy? Én ott nem találom( video bemeneti adafolyam) .Ott egy valami más van.
Megpróbálom a reg-et, de hülyét kapok ha az lesz a megoldás :)
Köszi

Szerk: na pistuljon meg :DDD Regisztrációval megy. Mit szívtam vele

ekrisztián: megy a virtuális sör anyukámtól is :DDD

[ Szerkesztve ]

(#22506) ekrisztian válasza mexel (#22505) üzenetére


ekrisztian
senior tag

Hát írja is :D drm védett tartalomhoz szükséges a regisztráció

(#22507) mexel válasza ekrisztian (#22506) üzenetére


mexel
veterán

Csak az rtladdont nem néztem meg eddig :D Lehet hogy a többi bűvészkedés nem iskellett volna? Vagy kryptonon nem ment volna?
Vagy ettől függetlenül kellett a kodi 18, a widevine mókák stb?

[ Szerkesztve ]

(#22508) ekrisztian válasza mexel (#22507) üzenetére


ekrisztian
senior tag

Régiben is inputstream, de az HBO addon is a verzió számon vérzett el.
Ezért váltottam Leia-ra.
Nem tudom ez az addon mit kíván :D

(#22509) weinmaker válasza ekrisztian (#22504) üzenetére


weinmaker
őstag

Ez hol van, amit írtál (video bemeneti adatfolyam), én nem látok ilyet sehol. :)

Www. Kavekorzo.hu - Gyanús vagy nekem, mint a krematórium büféjében a hamubasült pogácsa!

(#22510) ekrisztian válasza weinmaker (#22509) üzenetére


ekrisztian
senior tag

Elírtam, videoplayer bemeneti adafolyama, és ott van

(#22511) mexel válasza ekrisztian (#22510) üzenetére


mexel
veterán

Közben nekem is megjelent ott, eddig csak az RTMP input volt ott. Pedig nem telepítettem semmit. Érdekes egy működés :)
A regben viszont én voltam a balf@sz :DDD

(#22512) weinmaker válasza ekrisztian (#22510) üzenetére


weinmaker
őstag

Megvan nálam is, viszont az hbo go plugint nem engedi feltenni. Maga az app megy szépen, de kodi alá nem tudom bevarázsolni :D

Www. Kavekorzo.hu - Gyanús vagy nekem, mint a krematórium büféjében a hamubasült pogácsa!

(#22513) Pikkolo^^ válasza xtend (#22453) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Most bármire nyomok rá az előzetest tölti be, ennél mit kell kiszedni?

(#22514) xtend válasza Pikkolo^^ (#22513) üzenetére


xtend
senior tag

Passz...nálam működik, most is azon nézek filmet.

(#22515) ekrisztian válasza weinmaker (#22512) üzenetére


ekrisztian
senior tag

A régi addont tedd fel.
Az új nekem is eltüntette a parancsikont. Ha egyről beszélünk.

(#22516) weinmaker


weinmaker
őstag

Elkiabáltam, sajnos a dolby digital hangnál fennáll a hangkihagyás hiba. Ezt mi okozhatja? Hdmi-n keresztül kapja az erősítő.

Www. Kavekorzo.hu - Gyanús vagy nekem, mint a krematórium büféjében a hamubasült pogácsa!

(#22517) nagyfejü


nagyfejü
őstag

Sziasztok!

Valaki tudna segiteni? Lg web os tv van. Valaki a családban csinált egy gyári visszaállitást és azóta nem tudom hogy lehetne visszavarázsolni a kodi t! Most keresgéltem és mindenhol azt olvasom hogy nem lehet! Pedig nekem fenn volt és néztük a movie shark ot! Valamikor tavasszal applikáltam fel de már nem tudom hogy!
Van valami megoldás?

üdv

(#22518) brazos válasza nagyfejü (#22517) üzenetére


brazos
senior tag

Van, használd a Google-t....

[ Szerkesztve ]

(#22519) xtend válasza nagyfejü (#22517) üzenetére


xtend
senior tag

WebOS-ra nincs Kodi, nem is lesz! a webOS nem támogatott és nem kívánnak a kodi készítői vele foglalkozni!

(#22520) weinmaker válasza weinmaker (#22516) üzenetére


weinmaker
őstag

Viszont nagy eséllyel nem a kodi hibája a dolog, hanem maga a tv box nem tudja tökéletesen. Letöltöttem más programot is hozzá (vlc), az is megfeküdt tőle, sőt még rosszabb is volt, mint a kodi. Elég siralmas, hogy nem tudnak egy normális androidos tv box-ot összehozni, amin minden működik rendesen. :(

Www. Kavekorzo.hu - Gyanús vagy nekem, mint a krematórium büféjében a hamubasült pogácsa!

(#22521) Dolphine


Dolphine
addikt

Sziasztok!

Az Artwork Beef kiegészítőt ismeri valaki?
Kellene egy kis segítség! :F

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#22522) xtend válasza weinmaker (#22520) üzenetére


xtend
senior tag

szerintem létezik olyan tv box, csak az nem 35€, hanem 145 :D

(#22523) brazos válasza Dolphine (#22521) üzenetére


brazos
senior tag

Nagy eséllyel ez a három fog kelleni hozzá.
[weblap link]
A repoból lenne érdemes először próbálni meg telepíteni, elvileg.
De van hozzá egy saját, single telepítő is, és annak a helper fájlja.

[ Szerkesztve ]

(#22524) brazos válasza brazos (#22523) üzenetére


brazos
senior tag

Ha a single Artwork Beef zip-et teszed fel, úgy olvastam, hogy valszeg ezek a zip fájlok is fognak még kelleni hozzá.
(script.module.lockfile, script.module.cachecontrol, and script.module.devhelper zip)

[ Szerkesztve ]

(#22525) tomigonzo válasza weinmaker (#22520) üzenetére


tomigonzo
aktív tag

fire tv stick 4k ;)

(#22526) weinmaker válasza xtend (#22522) üzenetére


weinmaker
őstag

Na az a nagy harci helyzet, hogy libreelec-el úgy hasít, mint az állat. Szuper kép, tökéletes hang, nulla akadás, vagyis mégis a droidos kodival van baj. A hang menüben is mást használ a libreelec. Ott azt írja, hogy alsa amlogic..., Pcm, a droidos kodinál meg android hangeszköz, vagy valami hasonló.

Www. Kavekorzo.hu - Gyanús vagy nekem, mint a krematórium büféjében a hamubasült pogácsa!

(#22527) xtend válasza weinmaker (#22526) üzenetére


xtend
senior tag

Szvsz a f*s telefonokról portolt droid a hibás, nem maga a box. Ezen a boxon kimegy a dolby,dts rendesen, de ez nem is 35€ kategória. Himedia Q10 Pro, asszem van is ph-n teszt róla. Na meg a khadas viim2. A boxokra általában csak ráhánynak vmi optimalizálatlan droidot azt jóccaka. Ezért is van sok custom fw tv boxokra. Miyen boxod van?

[ Szerkesztve ]

(#22528) weinmaker válasza xtend (#22527) üzenetére


weinmaker
őstag

X96 2/16. Libreelec-el minden jó, de nekem kell a horizon go, yotube, ...stb. Szóval az igazi az lenne, ha a filmek is az alap rendszeren mennének, és nem kellene emiatt libreelec-et futtatni, és mindig bootoltatni a különböző rendszereket.

Www. Kavekorzo.hu - Gyanús vagy nekem, mint a krematórium büféjében a hamubasült pogácsa!

(#22529) Dolphine válasza brazos (#22523) üzenetére


Dolphine
addikt

Köszönöm.
A repoból telepítettem, de kissé összekutyulta a dolgokat. :F

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#22530) xtend válasza weinmaker (#22528) üzenetére


xtend
senior tag

amlogic tv box tool-t próbáltad már droid alatt? illetve spmc-t nem kodit használni? Meg ott vannak a custom fw-k, atvxperience, poison rom. Ezek a romok már fel vannak javítva

(#22531) weinmaker válasza xtend (#22530) üzenetére


weinmaker
őstag

Akkor légyszi ajánlj egy tuti romot. Köszi!

Www. Kavekorzo.hu - Gyanús vagy nekem, mint a krematórium büféjében a hamubasült pogácsa!

(#22532) xtend válasza weinmaker (#22531) üzenetére


xtend
senior tag

Ajánlani nem ajánlok semmit, mert ha tégla lesz akkor meg én leszek a hibás :)
Én vettem egy USB apa USB apa kábelt ami ha vmi gixer van akkor az USB burning tool-lal fel tudom éleszteni a boxot! Meg legyen meg a gyári fw a boxhoz, ugyanebből az okból.
S912 a boxod? ATVXperience-vel v. Poison rom. De előtte a fentebb említett dolgokat szerezd be, ha baj történne!!!!!!!!!!
Poison: [link]
atvXperience: [link]
Én kipróbáltam mind a kettőt. Poison sd kártyáról felment, atvX csak burning tool-lal. Jók, működnek, gyorsabbak mint az alap droid. De nekem nem kell droid, így CE sd kártyát vissza raktam a boxba. De azóta is az egyik boxon az atvX rom van, de mivel nem használjuk se böngészőt, se YT-t, semmit, csak Kodit MS, Exo,stb így nincs értelme számomra a droidnak :) Illetve az egyik boxon Tanix hagytam a droidot, de csak a kodi megy arról is :D

[ Szerkesztve ]

(#22533) nagyfejü


nagyfejü
őstag

Sziasztok!

Ha otthon 2 gépen szeretném futtatni a kodit hogy tudom megcsinálni hogy szinkronizáljanak??
ui: kezdő vagyok , érthetően!

üdv

(#22534) mexel válasza xtend (#22532) üzenetére


mexel
veterán

Az atv xperience szerintem egy túlhype-olt bughalmaz :( Nincs ezekben semmi feljavítva csak csináltak egy atv-s rendszert ami ráadásul szerintem az ATV fw- nem is jó semmire csak igazi TV-re ahol a tunert is kezeli. A boxra felesleges, hiszen gyengébb play áruház, behatárolt lehetőségek, a kezelhetőség sem az igazi mindig - pedig az elején nagy híve voltam. A videólejátszással kapcsolatban semmit sem csináltak szinte.Sok gyári romnál jobb de nem tuti az sem)
Kevés rom van aminél figyeltek arra hogy filmezésre jól használható legyen, sokan olyan romokat gyártanak ami telefonoknál is bevett szokás volt: telirakják mindennel hogy hú de fullos, de éppen a lényeg marad el: a médialejátszás. Szerintem a boxot nem tablet és telefon helyett kell használni, ez médialejátszó és korlátolt a többi felhasználásra ezt kellene szem előtt tartani.

A droid semelyiken nem tökéletes még, főleg mert nem is lehet igazán megcsinálni a kodi és a kodekek kavalkádja miatt. Az AFR már megoldható, pár dolog még megoldható, de ha filmezésre kell érdemesebb a CE-t vagy LE-t használni, a droidot meg kell hagyni a böngészés-YT-FB- stb vonalra.
Elég sokat ki lehet már hozni a droidból, de nagyon nem jók a FW-k, semelyik gyártónál nem az igazi. Mindegyiken lehetne bőven javítani SZVSZ.

Mondjuk te mindig azt mondod hogy a W95 és a 905W-k is mindent hibátlanul visznek nálad a gyári romokkal akár, ami nekem fura mert tesztelem ezeket és próbálok jobb fw-ket kreálni, de a macerásabb tesztanyagokon mindig elhasal minden box, legyen az 905W vagy 912, főleg gyári romokkal. Bele kell mindig piszkálni hogy legalább 90%-os eredményt lehessen elérni, és akkor sem lesz tökéletes még ha annak is látszik néha. Nem olyan filmekkel kell tesztelni amik mindenen mennek, be kell szerezni olyan tesztfájlokat amik macerásak, és ha már azok si mennek akkor a jó. Szinte az összes custom fw-t kipróbálom, de kevés az amiben megpróbálják ezeket megoldani. Nem tudom mit és hogyan nézel-tesztelsz de eléggé kétkedve fogadom ezeket az eredményeket amit írsz :)
Amellett full hd-ig elég lehet egy 905W ( de csak olcsón), drágábban már minimum egy 905x javasolt.

(#22535) weinmaker válasza mexel (#22534) üzenetére


weinmaker
őstag

Ebben egyetértek, hogy az atv xperience egy rakat f@s. Most vadászom a gyári firmwaret, hogy visszategyem, mégha nem is megy rendesen a kodi. Akkor ha annyira kell a dolby, majd bottoltatok addig egy libreelecet azt csókolom. Sajnos azt látom amit mexel is mond, hogy droidon nincs tökéletes megoldás (legalábbis én sem láttam rá). Csak a szívás. :D

Ráadásul nem is nagyon találom az eredeti firmwaret, de megérdemlem, hogy türelmetlen voltam.

Www. Kavekorzo.hu - Gyanús vagy nekem, mint a krematórium büféjében a hamubasült pogácsa!

(#22536) xtend válasza mexel (#22534) üzenetére


xtend
senior tag

Én ezt sose mondtam hogy a gyári az fullos. Pont írtam is a másik topikban, hogy a W95 CE-vel megy, a mini m8s is, csak a tanix megy gyárin. De ezt még anno pm-ben is írtam, olvasd el újra. Sőt fentebb is ezt írtam. Na meg azt sehol hogy tökéletes de pl a custom romok jobb mint a W95 sajátja ami pl semmit sem visz. De ezt is írtam a másik topikban úgyhogy nem is értem mire írtad ezt. Sőt oda írtam hogy vagy a te dualod v ce/le, de akinek ajánlottam neki a dolby a lényeg droidon azért ajánlottam higy próbáljon ki mást. Sőt...oda is írtam, hogy tulajdonképpen semmit sem ajánlok mert nem szeretném ha tégla lenne a box! Olvasd el rendesen amiket írok mielőtt betámadsz bakker!!

(#22537) Tanczi01


Tanczi01
tag

Sziasztok!
Sikerült már néhány dolgot beállítanom az androidos táblagépemen.
Gondoltam amire megjön az androidos boxom, csak belépek, és már tudom is használni.
Ma próbából felraktam a telómra, de nem tudom ugyanazt a profilt használni.

(#22538) mexel válasza xtend (#22536) üzenetére


mexel
veterán

Ne sértődj meg, nem betámadlak :) Csak már sokszor írtad hogy mindent jól játszik ez vagy az :) Nagyon ritka az hogy a macerás filmek legalább nagy része jól menjen egy FW-n, főleg a gyáriakon. Csak nem akarom hogy valakit félretájékoztass kb 2 boxon szerzett tapasztalat alapján, amikről írtad hogy próbáltad, sokan szentírásnak vesznek mindent és az alapján vásárolnak. Érdemes mindenre felhívni a figyelmet ha valakinek tanácsot adsz, nem biztos hogy mindenki visszaolvas mindent.

(#22539) xtend válasza mexel (#22538) üzenetére


xtend
senior tag

Nem sértődöm meg, nem vagyok kislány...csak nem értem mire jó pl ezzel tele offolni ezt a topikot. Máskor használd az off topic opciót 😉

(#22540) mexel válasza xtend (#22539) üzenetére


mexel
veterán

Igenis, értettem. :D

(#22541) workin


workin
senior tag

Sziasztok!

Nem találtam most releváns infót hirtelen arra, hogy miért nem megy a legújabb libre elec -el a transmission, viszont eléggé bajban vagyok, hogy nem tudom használni. Ezért, javaslatokat várnék.
Van egy Rpi3 B+-om ezen eddig egy OSMC csücsült , 17.6 Kodi -val, minden, majdnem minden jól ment, kivéve az HBO Go, és Netflix. Ezért váltottam Libreelec -re, ahol szépet futnak ezek a pluginek, viszont nincs transmisson.

Ha sima Raspbian -ra rakom a KODI -t, az is fog futni olyan jól ,mint a libreElec -en ? (valamiért nekem régebbről az rémlik, hogy próbálkoztam ilyennel, de akadtak a videók)
Nincs kedvem egy laptopot beáldozni, hogy média szerver legyen, így inkább berakok akkor egy második Rpi -t amin csak a torrent fog futni, és csinálok belőle NAS -t.

Köszi.

(#22542) Csicsóka válasza workin (#22541) üzenetére


Csicsóka
őstag

Innen esetleg?
A pi nem elég combos, hogy akadás mentesen vigye Raspbian alatt a KODI-t.

(#22543) workin válasza Csicsóka (#22542) üzenetére


workin
senior tag

köszönöm, ezt kipróbálom. hátha működni fog.

(#22544) files32 válasza workin (#22543) üzenetére


files32
tag

Szia!
Lenne időd elmondani, hogy miként sikerült RPI 3B+ modellre LE 8.95.1 re hbo go-t varázsolni? Nekem még a MS repot se engedi telepíteni. A legjobb az, hogy English nyelven kívül más nincs. Mit kell mókolni, Kell egy működő Kriptonos LE és egy Leilás tar. ?
Köszi.

(#22545) workin válasza files32 (#22544) üzenetére


workin
senior tag

Szia

Innen leszedtem a ZIP- et , majd simán tudtam telepíteni.:

https://github.com/billsuxx/plugin.video.hbogohu

Annyi, hogy az Inputstream Adaptive plugin -t engedélyezni kell, illetve volt némi gondom a Widevinecdm
-el, ezt nekem a Netflix leszedte, majd miután elakartam indítani az HBO Go addon-t kidobta, hogy a Chrome OS -ből kiszedi nekem a megfelelőt, letöltött vlaami 2 GB -os csomagot, és megy szépen hibátlanul.

Nekem szerencsére mindent engedett telepíteni, mem volt vele gondom, tiszta telepítés volt.

Illetve még valami, ami nekem is kicsit új volt (de lehet hogy anyira rég telepítettem LibreElec -et, hogy már nem emlékeztem rá) hogy engedélyezni kellett a külső szoftverforrásokból történő telepítést. Az enedélyezve van nálad?

[ Szerkesztve ]

(#22546) files32 válasza workin (#22545) üzenetére


files32
tag

Na nekifutok még egyszer, köszönöm. Igen be van kapcsolva, mivel penről a repokat csak úgy engedi telepíteni. (ha egyre gondolunk)

[ Szerkesztve ]

(#22547) workin


workin
senior tag

Spíler Tv -re van valami megoldás már?

(#22548) files32 válasza workin (#22545) üzenetére


files32
tag

Hányas Leilád van, mert nekem az újban még az inputstream tárolója sincs meg?

(#22549) workin válasza files32 (#22548) üzenetére


workin
senior tag

most dolgozom, otthon megnézem neked pontosan, addig egy kis türelmed kérem,.

(#22550) brazos válasza files32 (#22544) üzenetére


brazos
senior tag

Nem lehetne azt megoldani hogy a RPI és az ÍAndroid boxok problémáit a saját topicjukban intéznétek végre?
Lassan ezt a topicot is át kell már nevezni RPI és Android boxok nyavajái-ra, mert örökösen azok a beírások ismétlődnek!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.