Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:55:58

LOGOUT.hu

KODI MAGYAR KIEGÉSZÍTŐK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45746) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

StreamShark kérdésedet ide tedd fel, miután ezt és ezt elolvastad!

ELADÓ ANENG DT9205A vadonatúj multiméter | https://shorturl.at/5gtGK

Hozzászólások

(#22751) nddani


nddani
csendes tag

Sziasztok!

Szeretném megkérdezni, hogy a zanza.tv nevű oldal tartalmait el lehet érni Kodi addon segítségével?

Üdv,
Dani

(#22752) xtend


xtend
senior tag

A repository.movieshark-2.7.zip-ben az elérési út át lett írva http-ről https-re, hátha ezért nem volt sikeres az addonok telepítése valakinek (bár szvsz én ezt kétlem). Leteszteltem windowsos Kodin, minden jó, de ha valaki vmi hibát észlel szóljon!

(#22753) Exian


Exian
őstag

Sziasztok!

Tudnátok adni linket ahhoz a Kodi (18-as) verzióhoz, amivel tutira működik a HBO GO plugin? Próbáltam néhányat, de azok ezt-azt hiányoltak. Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#22754) gyuri81


gyuri81
veterán

IPTV Kodi-hoz.

Tudna nekem valaki ajánlani normális IPTV-t Kodi alá? Annyi elvárásom van, hogy a magyar csatornákhoz legyen pár HD adás, illetve legyen normális epg ( műsorújság) hozzá.

Amit eddig próbáltam vagy nem volt hozzá műsorújság, vagy 18.000 tv-t kellett betölteni szerencsétlen Kodi-nak( kb 5 percig tölti be a tv-ket..)

Köszönöm előre is!

(#22755) csubyy válasza gyuri81 (#22754) üzenetére


csubyy
tag

Abból a 18000-ből válogatsd ki a neked kellőket, tedd új listába és használd. Akkor gyorsan betölti majd a Kodi.

(#22756) ontheground válasza Somatom (#22745) üzenetére


ontheground
tag

Hello. Kicsit off. Nincs meg véletlenül a 64-es, illetve a 32-es RemixOS torrent fájl neked? Már vagy fél éve le akartam tölteni, de akkor sem volt már elérhető. Public torrent oldalakról meg nem nagyon mertem leszedni, nem is kerestem.

(#22757) xtend válasza ontheground (#22756) üzenetére


xtend
senior tag

Én innen szedtem le [link]

(#22758) ontheground válasza xtend (#22757) üzenetére


ontheground
tag

Köszi szépen a linket, már szedem is :R

[ Szerkesztve ]

(#22759) okiman


okiman
tag

Üdv! 1 kis segítséget szeretnék kérni. Ha betallózok a Kodiba (Krypton stabil) 1 új sorozatrészt (Sorozatok: Sorozatmappa/..évad/sorozatrész) elindítom, rányomok a felirat letöltésre (supersubtitles addon fent van) és csak az angol nyelvű feliratokat találja meg. Pedig be van állítva a magyar(elvileg). Ha a Kiegészítőkbe belelépek, és kikeresem a Supersubtitles addon-t, akkor beállítás fülre nyomva azt írja ki, hogy nem konfigurálható. Esetleg valami megoldás? Ötlet? találkoztatok már ilyennel? (opensubtitles-re is ugyanez)
A segítséget előre is köszönöm.

[ Szerkesztve ]

Amióta lefekvéskor kikapcsolom a mobilom, azóta utolérhetetlen vagyok az ágyban!

(#22760) blakey válasza okiman (#22759) üzenetére


blakey
titán

Szerintem nem állítottad be, hogy magyar legyen amit keressen. Hol állítottad be, hogy az legyen?

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#22761) Somatom válasza ontheground (#22758) üzenetére


Somatom
veterán

Egyébként van Remix OS topik. Érdemes beleolvasni, mielőtt telepítésnél "belerondítasz" a Windows bootloaderébe!

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#22762) headhunter válasza Exian (#22753) üzenetére


headhunter
addikt

(#22763) ontheground válasza Somatom (#22761) üzenetére


ontheground
tag

Köszi, belenézek, de külön winyón lenne, bár egy IDE-set áldoznék fel rá, nem tudom azt mennyire szereti, ha semennyire, akkor kap SATA-t.

(#22764) Exian válasza headhunter (#22762) üzenetére


Exian
őstag

Köszönöm! Ezzel működik, végre nem csak SD-ben megy a HBO GO, mint ahogy a saját appjukkal megy androidon.

(#22765) Somatom válasza ontheground (#22763) üzenetére


Somatom
veterán

Válaszoltam.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#22766) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Sport 2-höz létezik kiegészítő?

#?*@&!

(#22767) hupisom1 válasza zeon.hu (#22766) üzenetére


hupisom1
tag

Sziasztok ! Olyan problémám van hogy kodi v18 rc4 alatt próbálok egy mecool km9-tv boxra , nctv-t telepiteni , kizs felmegy , de utána hibát ir.
Libtorrent települ , de ezt irja : os:android arch:arm
Failed to import python-libtorrent .

Keresni sem tudok filmek között .

(#22768) Pikkolo^^


Pikkolo^^
addikt

Hol lehet letiltani a felirat keresést? USB-ről játszok le filmet és mindig feldobja.

(#22769) meridaharcos


meridaharcos
senior tag

Sziasztok!

Hbo Go plugin beröffenthető android/kodi18 alatt ?

"Nem vagyok senki, űzöm a vadat, Másoknak hajtok, mások hajtanak."

(#22770) zsiga68


zsiga68
senior tag

Gondolom ennyi idő alatt kipróbáltad..

(#22771) Keef_Lee válasza Pikkolo^^ (#22768) üzenetére


Keef_Lee
senior tag

Rendszer/Lejátszó/Nyelv/Első felirat automatikus letöltése ki

(#22772) meridaharcos válasza zsiga68 (#22770) üzenetére


meridaharcos
senior tag

Kipróbáltam, viszont belépni tudok, tallózas ok, video indításál úgy néz ki, mint ami indul, majd visszaugrik a menübe.
Ezért kérdeztem, hogy egyáltalán android alatt használható-e az hbo go plugin, vagy csak LE/CE alatt.

"Nem vagyok senki, űzöm a vadat, Másoknak hajtok, mások hajtanak."

(#22773) csubyy válasza meridaharcos (#22772) üzenetére


csubyy
tag

Android alá van alkalmazás HBOGO-ra. Nem tudom, hogy milyen, mert nem használtam. Kodi alatt a pluginnak szerintem működni kell, ha mindent rendesen felteszel.

(#22774) meridaharcos válasza csubyy (#22773) üzenetére


meridaharcos
senior tag

Köszönöm a segítséget !
Sajnos az androidos alkalmazás alacsonyabb felbontásban működik, ahogy olvasom a pluginnel mindenképpen szebb a kép.
Csak vázlatosan pár pontban leírnád, hogy mi az a minden ?
Köszönöm előre is !

"Nem vagyok senki, űzöm a vadat, Másoknak hajtok, mások hajtanak."

(#22775) csubyy válasza meridaharcos (#22774) üzenetére


csubyy
tag

Itt olvasgass! [link]

(#22776) Pikkolo^^ válasza Keef_Lee (#22771) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Ez ki van kapcsolva mégis feldobja.

Pontosítok, össze-vissza dobja fel.

[ Szerkesztve ]

(#22777) tomigonzo válasza Pikkolo^^ (#22776) üzenetére


tomigonzo
aktív tag

milyen rendszert hasznalsz?
nincs felrakva a az auto sub addon?
az a 18s kodikkal nem mukodott jol,

(#22778) Pikkolo^^ válasza tomigonzo (#22777) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Csináltam egy visszaállítást, mert más érdekességet is csinált. Este kiderül, hogy megy vagy sem.

(#22779) Pikkolo^^


Pikkolo^^
addikt

Újratettem és a probléma ismét jelentkezett amiért újratettem. Telefonról irányítom a rendszert, belassul a görgetés majd megszakad a telefonnal a kapcsolat és a ki is nyírja a wifit, minden eszköz leesik. Miután visszaáll a kapcsolat akkor wifi-n keresztül nem elérhető a Kodi és a hálózati meghajtót sem találja pc-ről ami hozzá lett adva. Mivel még egyetlen addont sem raktam fel nincsen ötletem mi lehet a gond.

(#22780) zsiga68 válasza Pikkolo^^ (#22779) üzenetére


zsiga68
senior tag

"minden eszköz leesik" Nem lehet router hiba?

(#22781) csubyy válasza zsiga68 (#22780) üzenetére


csubyy
tag

IP ütközés?

(#22782) Pikkolo^^ válasza zsiga68 (#22780) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Minden eszköz leesett. Tegnap jelentkezett először és pénteken lett egy 4. eszköz is csatlakoztatva a routerhez (Flip-es Sagecom). Kihúztam a 4. eszköz kábelét ami egy konnektorból kihúzott Xbox360 volt és most úgy néz ki megoldódott. Sikerült mindent beállítanom és még mindig tudom telefonról bütykölni.

Minden eszköz dhcp-s, gáz ha ezt nem tudja kezelni a router.

(#22783) zsiga68 válasza Pikkolo^^ (#22782) üzenetére


zsiga68
senior tag

Adj neki macadress szerinti ip kiosztást :)

(#22784) Agostino


Agostino
addikt

sziasztok

adva van [ez] a sorozat, amelynek a nevében kérdőjel szerepel. ezt nem írhatom bele windows alatt a mappa nevében, hiszen tiltott karakter vagy mi a szösz, gondolom emiatt viszont a tmdb, illetve evégett kodi nem ismeri fel a sorozatot. mi a teendő ilyen esetben? nfo fálj írás nélkül lehet valamit tenni?

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#22785) Borisz76 válasza Agostino (#22784) üzenetére


Borisz76
veterán

Full Metal Panic? Fumoffu (2003)

Próbáld meg így átnevezve :

Full Metal Panic - Fumoffu (2003)

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#22786) sixpak


sixpak
nagyúr

Sziasztok.
Néhány napja kezdtem csak el használni a Kodi-t, még az alapokat is csak kóstolgatom.
Egy Linuk alapú dobozkát vettem, van olyan opció, hogy feliratok letöltése, ez nekem nem akar működni, csináltam acc-ot pc-n, utána bejelentkeztem az eszközön, de azt írja minden alkalommal, hogy nem jó az user vagy a pass....nyilván jól írom be, opensubtitles amúgy.
Másnál sem működik vagy én bénázok el valamit?
Köszi.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#22787) blakey válasza sixpak (#22786) üzenetére


blakey
titán

Tegnap nem volt gondom.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#22788) sixpak válasza blakey (#22787) üzenetére


sixpak
nagyúr

Köszi....most megpróbáltam újra:

Nem akar összejönni...

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#22789) Noxy válasza sixpak (#22788) üzenetére


Noxy
veterán

Kiegészítők-->feliratok-->OpenSub..-->Beáll.. Itt nincs más csak a Login Details. [kép]
Itt beírtad?

[ Szerkesztve ]

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#22790) sixpak válasza Noxy (#22789) üzenetére


sixpak
nagyúr

Szia, köszönöm.
Igen, természetesen beírtam.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#22791) consono válasza sixpak (#22790) üzenetére


consono
nagyúr

Nincs ékezetes karakter a jelszóban? Azt tudom még elképzelni... Valaki linkelt itt nem hivatalos opensubtitles addont, ami nem kér jelszót, keress vissza és próbáld ki azt!

"In God we trust. All others must bring data"

(#22792) blakey válasza sixpak (#22788) üzenetére


blakey
titán

Én ezt hasznlom, nem a gyárit. Melyik Kodiban próbálkozol?

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#22793) sixpak válasza consono (#22791) üzenetére


sixpak
nagyúr

Nincs ékezet a jelszóban.
Nagyon köszi srácok, megpróbálom akkor, amit javasoltatok.
Nemtom melyik Kodi, teljes a sötétség a fejemben a témát illetően, egy olcsó dobozt vettem, de eddig tökéletesen meg vagyok vele elégedve, az említett malőrt kivéve.
Csak egy külső hdd van rákötve, a hálózati megosztás funkciót nem használom.
Erről lenne szó...

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#22794) brazos válasza sixpak (#22793) üzenetére


brazos
senior tag

Azért, ha már belinkelted annak a boxnak a tesztjét, gondolom bele is olvastál, abban pedig ez áll:

... Az Eminent EM7680 egy olyan asztali médialejátszó, amelyet a Kodi kedvéért hoztak létre. Itt tehát ez nem egy opció a sok más médialejátszó alkalmazás mellett, mint az androidos eszközökön, hanem ezen csak a Kodi van, és kész. Az operációs rendszer is a Kodi szolgája, hiszen az alkalmazott LibreELEC (Libre Embedded Linux Entertainment Center) egy lecsupaszított, kifejezetten médialejátszókhoz kifejlesztett Linux, amely mentes minden sallangtól. Még külön szoftvereket sem lehet rá telepíteni, azonban gyors, semmilyen belassulást, akadozást nem tapasztaltunk, fagyást viszont egyszer-kétszer igen, mégpedig olyan videófájloknál, amelyek nem tetszettek neki. ...
Most már csak a verziószámot kell neked kideríteni, ezt az induláskor elvileg kiírja, így azt is meg tudod nézni, és ide beírni.
Mondjuk a gyártói weboldalon semmi nincs, valszeg ez a típus egy kiárusított elfekvő készletből való, ezt támasztja alá, hogy a box paraméterei nem túl acélosak:
AMLogic S905X SoC dolgozik (négy Cortex-A53 maggal) ötmagos Mali-T450 grafikus vezérlővel, 1 GB DDR3 RAM-mal, és 8 GB adattárolásra szolgáló flash memóriával.

[ Szerkesztve ]

(#22795) brazos válasza sixpak (#22793) üzenetére


brazos
senior tag

Megvan a cucc weboldala is:
[link]


Ezen sem emltik a boxon lévő LibreElec verziószámát, így azt neked kell lelopni a box indulásakor kiírt adatokból.

Azért röhej a köbön, hogy 4k-sként eladnak 1GB rammal szerelt készüléket...az a 8GB háttértár is nagyon-nagyon karcsú, de hát ez van.

[ Szerkesztve ]

(#22796) brazos válasza sixpak (#22793) üzenetére


brazos
senior tag

De, ha belépsz a Libre Elec beállításába, ott van a Névjegy pont, elvileg ott le van írva milyen verziójú szoftver van rajta.

(#22797) sixpak válasza brazos (#22795) üzenetére


sixpak
nagyúr

Van több száz giga 4K családi videóm, gyerekekről, nyaralás, ilyesmik, ezek is egy külső hdd-n vannak, a TV a beépített médialejátszójával simán lejátssza őket, pedig nem mai darab, 2015-ben vettem....viszont kellett valami eszköz, amivel ezeket a vidókat (is) le tudom játszani egy másik szobában, ahol a projektor van, persze csak full hd.
A Blu Ray player beépített lejátszója nem ette meg ezeket a 4K felvételeket, viszont a kis dobozka simán játssza őket, nyilván a vetítő csak 1080p-t tud, de így is szépek a videók. :K
Szóval nem tudom mennyire elavult a cucc, de nekem úgy néz ki, hogy elég, nincsenek ennél nagyobb igényeim.
Mindjárt lemegyek, bekapcsolom a cuccot és meglesem a verziószámot.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#22798) csubyy válasza sixpak (#22797) üzenetére


csubyy
tag

LE/CE alá elég a dobozka biztosan. Persze mindentől van jobb, meg attól is, de kérdés, hogy kell-e.

(#22799) sixpak válasza sixpak (#22797) üzenetére


sixpak
nagyúr

Nos, ezeket találtam:

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#22800) brazos válasza sixpak (#22799) üzenetére


brazos
senior tag

Azután azt képzeled, hogy ezen a thumb képen el is lehet egyáltalán valamit is olvasni?
Miért nem a rendes, nagy kép linkjét teszed be a fórumba, netán be is írhatnád, mi van a képen....legalább a Libre Elec verziószámát mert amúgy az volt a kérés feléd.

Amúgy, ha jól látom a thumb kép nagyításán, egy Libre Elec 8.2.1 verzió van a boxodon, a zárójelben lévőket nem tudom elolvasni már.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.