Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:55:58

LOGOUT.hu

KODI MAGYAR KIEGÉSZÍTŐK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45746) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

StreamShark kérdésedet ide tedd fel, miután ezt és ezt elolvastad!

Hirdetéseim: https://shorturl.at/L8E51

Hozzászólások

(#22701) blakey válasza Necronom (#22698) üzenetére


blakey
titán

Melyik verzió van fent? Videók alatt sincs Sorozatok mappa?

(#22699) gyugyo79
A MrMC nem fut minden Android rendszeren, elsősorban Android TV-n és inkább Shield-re optimalizász, persze ott az Apple TV, Fire TV is amiken szépen fut.

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#22702) Necronom válasza xtend (#22700) üzenetére


Necronom
senior tag

koszonom szepen, ezek a dologok megvannak :)
a lejatszassal semmi problemam nincsen, tobb boxom is van, van amelyik CE van, ezen az ominozoson csak droidot hasznalok, es jol megy az SMPC+Amlogic tool paros

TAP - Tatabanyai Automodell Palya

(#22703) Necronom válasza blakey (#22701) üzenetére


Necronom
senior tag

tegnap toltottem le, a video menu alatt sincsenek meg a sorozatok, de termesztesen elerem a oket, meg tudom nezni, csak igy azert nem az igazi, hogy csak a fileokat latom

TAP - Tatabanyai Automodell Palya

(#22704) xtend válasza Necronom (#22702) üzenetére


xtend
senior tag

Ja bocs gyorsan olvastam, csak a Kodi kockásodásra reagáltam 😂🤣

(#22705) blakey válasza Necronom (#22703) üzenetére


blakey
titán

Ha jól értem akkor a store-ból, próbáld meg az utolsó Krypton verziót, amúgy itt vannak az elérhető SPMC-k. Előtte másik scrapert is kipróbálhatsz, lehet, hogy az a gond.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#22706) Necronom válasza blakey (#22705) üzenetére


Necronom
senior tag

Az az igazsag, hogy emlekeim szerint volt sorozatok menu valamikor, amikor meg nem volt napi hasznalatban csak az LE es ez valamikor mostanban tortent par hete talan, hogy egyszeruen eltunt....ezert nem voltam benne biztos
De kiprobalom, koszonom a linket!

TAP - Tatabanyai Automodell Palya

(#22707) Necronom válasza blakey (#22705) üzenetére


Necronom
senior tag

pfff..siman eszembe juthatott volna, hogy a regebbi verzio jobb...
itt megvan minden, uccso Krypton verzson :R

TAP - Tatabanyai Automodell Palya

(#22708) allfinanz


allfinanz
senior tag

Viasat Play-t nem tudja valaki lefrissíteni?
nem jönnek be a videók. köszi. :)

Allfinanz elemzés. Megtakarítás, biztonság, védelem.

(#22709) Necronom válasza Necronom (#22707) üzenetére


Necronom
senior tag

erdekes amugy, mert a Playrol a 16.7.04-es jon le eppen, ebben tenyleg nincsen sorozatok menu
viszont a Krypton picit akadozik, amig a masik egyatalan nem - legalabbis nalam

TAP - Tatabanyai Automodell Palya

(#22710) sepsi0 válasza jaraif (#22688) üzenetére


sepsi0
őstag

URLResolver frissítés volt, ilyenkor újra kell csatlakoztatni a Realdebrides fiókod.
Ezután menni fog.

(#22711) -SeveN-


-SeveN-
aktív tag

MYTV max előfizetést hogyan tudnám IPTV Simple Client-el összehozni?

Tudom hogy van MYTV addon, de fontos lenne a csatorna sorrend változtatása és a TV újság is. És ez az előfizetés már van, nem tervezném más IPTV szolgáltatót használni ha nem muszáj.

OFP rUlEz! http://www.mod.iweb.hu/

(#22712) allfinanz válasza -SeveN- (#22711) üzenetére


allfinanz
senior tag

Celeburdi MyTVProSrv (keress rá guglival)
ez egy servert csinál, ebből generál egy m3u listát.
itt lehet Telenor MyTV-t, Digi Online-t, meg MindigGo-s csatorna listát generálni

Allfinanz elemzés. Megtakarítás, biztonság, védelem.

(#22713) tomigonzo válasza szaboi85 (#22695) üzenetére


tomigonzo
aktív tag

beallitottad a sajat account-d hozza?

[ Szerkesztve ]

(#22714) -SeveN- válasza allfinanz (#22712) üzenetére


-SeveN-
aktív tag

Halott a letöltés linkje.

Esetleg valahol máshol?

OFP rUlEz! http://www.mod.iweb.hu/

(#22715) allfinanz válasza -SeveN- (#22714) üzenetére


allfinanz
senior tag

Celeburdi szerver programja windowsra

Allfinanz elemzés. Megtakarítás, biztonság, védelem.

(#22716) szaboi85 válasza tomigonzo (#22713) üzenetére


szaboi85
újonc

Szia,

alapból van beállítva ott jelszó is ahogy láttam nem lehet csak úgy simán nézni ? nekem nincs másik hozzáférésem oda csak amint a repo adott..

van esetleg valami megoldásod amin nézhetem csatornákat?

Üdv.
I

(#22717) consono válasza szaboi85 (#22716) üzenetére


consono
nagyúr

Előfizetés nélkül nem fog menni, kell a saját user/pass...

"In God we trust. All others must bring data"

(#22718) tomboy1000


tomboy1000
tag

Sziasztok!A Filmekhez beállítottam az elérési utat,ami a torrent letöltési mappa.A problémám az,hogy mindegyik film mappájában ott van a sample is,amit nem szeretnék kitörölni,viszont a Kodi külön filmnek veszi,külön borítóval .Minden film így duplán szerepel.Mit állítsak át,hogy csak a film látszódjon,vagy egy borító alatt legyen,úgy hogy a mappából nem kell törölnöm a samle-t?Elég zavaró,hogy minden duplán szerepel.

(#22719) Salex1


Salex1
senior tag

Sziasztok!
Felraktam Win10 alá a kodi-t és a MS kiegészítőt is sikeresen. Ahogy belépek, lehet is válogatni a sorozatok között és a trailerek el is indultak a YouT. telepítése után, de az egész részek valamiért nem. A felső sarokban ERROR-t írt és hogy nézzem meg a log-ot a részletekért.
Mi lehet a gond?
A log-ot hol találom?

(#22720) hemond2 válasza Salex1 (#22719) üzenetére


hemond2
csendes tag

Loghoz van kiegészítő a kodi hivatalos repoban.Melyik verzió van fenn a MS-ból,melyik repóból raktad fel?

(#22721) odrif


odrif
MODERÁTOR

Van egy sorozat, melyet nem tudok Kodi alá betenni.
[link]

Próbáltam TMDB-n is összehozni, de csak nem találja:
[link]

20 éve a Prohardveren

(#22722) blakey válasza odrif (#22721) üzenetére


blakey
titán

Ezt inkább TVDB-n kéne megkeresni, mert sorozat, erről van szó? Akkor ennek megfelelően kell elnevezni.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#22723) odrif válasza blakey (#22722) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Nem erről a sorozatról van szó.

20 éve a Prohardveren

(#22724) blakey válasza odrif (#22723) üzenetére


blakey
titán

Akkor ez lesz. :) Az érvényes amit írtam, eszerint kell elnevezned és TVDB-n kerestesd.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#22725) odrif válasza blakey (#22724) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Így meg lett, angolul. (Mégsem.)
A sorozatok között nem találom.
Csak a Video-Fájlok között találom meg.
A TMDB-n amit csináltam az nem lenne jó?

[ Szerkesztve ]

20 éve a Prohardveren

(#22726) blakey válasza odrif (#22725) üzenetére


blakey
titán

Nem tudom megnézni, mert most nem vagyok gépközelben, telefonról nehéz, de TVDB szerint 2000-es, viszont te 2010-et adtál meg. Ha arról van szó amit linkeltem akkor pontosan az legyen a neve és meglesz, hiszen ott van. (WWII.The.Complete.History/Season_1)

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#22727) odrif válasza blakey (#22726) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

És tényleg 2010-et adtam meg.
Na ezt szerkeszteni kell, persze ha megtalálnám hogy hol lehet.
Köszi.

[ Szerkesztve ]

20 éve a Prohardveren

(#22728) Salex1 válasza hemond2 (#22720) üzenetére


Salex1
senior tag

Az itt leírtak alapján raktam fel az MSREPO-ból, ha jól emlékszem a 2.6.1-et.

[ Szerkesztve ]

(#22729) hemond2 válasza Salex1 (#22728) üzenetére


hemond2
csendes tag

Akkor nem tudom mi lehet a gond,bár a repo már 2.7 asszem.Nemrég volt cím változása a reponak (a régi .tk végű nem kapja meg az új frissítéseket) meg jobban karban is van tartva hála az égnek.A legfrissebb MS kiegészítő 2.1.4 ha jól emlékszem.

(#22730) csubyy válasza hemond2 (#22729) üzenetére


csubyy
tag

Ezt próbáld meg:[link]

(#22731) brazos válasza csubyy (#22730) üzenetére


brazos
senior tag

Buék!
Már tavaly akartam neked szólni, ha lehetne, a Data-t mellőzni, mert a letöltő oldalba beépített chapta még mindig nem működik rendesen, ezért onnan nem tudok letölteni semmit.
Köszönöm...

(#22732) Aryes válasza brazos (#22731) üzenetére


Aryes
nagyúr

A captcha-ra gondolsz? Mivel próbálod megnyitni? Nekem telefonon is működik. Régebbi frissítetlen asztali böngészőn lehet vele gond.

[ Szerkesztve ]

(#22733) csubyy válasza brazos (#22731) üzenetére


csubyy
tag

Hidd el, nincs azzal semmi gond, naponta használom.

(#22734) brazos válasza Aryes (#22732) üzenetére


brazos
senior tag

Igen, erre a kupac sz.rra gondolok.

Ha letöltés közben éppen fórumozok, meg megy a háttérben egy webrádió háttérzeneként, akkor ugye a netkapcsolatom rendben van? - mert szerintem igen.
De a Data szerint nem, és ezt már tavaly ősz óta képtelenek megjavítani!
Se Windows alól, se Linux alól nem tudok a Data-ról emiatt a vacak ellenőrző marhaság miatt tölteni, három klf. webböngészővel (a böngészők a legfrissebb verziók) próbálva is ugyanaz a helyzet.
Szóval emiatt ment fel a kérésem.
Most egy másik böngészővel ( friss Seamonkey) próbálom, ezt adja be a webböngésző az oldallal együtt,

majd kis idő után átvált a felső képre!.
És néha ezt is beadja, néha nem.(503 hibakód, a chapta szerver nem elérhető)

[ Szerkesztve ]

(#22735) csubyy válasza brazos (#22734) üzenetére


csubyy
tag

Router-tűzfal-szolgáltató hiba lehet, ha minden böngészőn és platformon jelentkezik.
Felteszem a megára neked.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#22736) xtend


xtend
senior tag

Nem támadás v ilyesmi de mondjuk én azt sem értem minek a datahura feltölteni amikor a movieshark repo weboldala él és virul!? És mind1 hogy a zip-ben http v https van feltelepülnek az addonok mivel a http kérés is a https-re irányít. Én mind a 3 boxomon kísérleteztem különféle custom fw-kel és mindig a kodiban a repóból felmentek az addonok. Igaz vokt olyan is, hogy nem de akkor a resolvereket telepítettem először majd felmentek az addonok. De ez is csak 1x fordult elő windowson de rájöttem hogy ősrégi a Kodi és azért sz@rakodott. Újabb kodit raktam a gépre pikk-pakk fel is ment minden. Androidon spmc,stb kodi forkra is!...na szóval nem akartam kisregényt csak szvsz a data tök felesleges...ha meg fájlmegosztókat használtok/használunk akkor meg minek a repó???

[ Szerkesztve ]

(#22737) csubyy válasza xtend (#22736) üzenetére


csubyy
tag

Nálam sem támadás, de tegnap is szenvedtem vele és nem akartak települni az addonok. 17.6 krypton, friss telepítés. Így meg egyből rámart. Mi a baj akkor? Ezzel senki se lesz több vagy kevesebb.

(#22738) xtend válasza csubyy (#22737) üzenetére


xtend
senior tag

Baj az nincs, nem is volt. Csak szvsz értelmetlen. Persze mindenki azt csinál amit akar..de nekem erről ez a véleményem. :)

(#22739) Aryes válasza brazos (#22734) üzenetére


Aryes
nagyúr

Ezt valami adblocker vagy vírusirtó/tűzfal okozza.
Az olpair.com oldalon ugyanez a captcha van, ott működik?
És mégegyszer: nem chapta, hanem captcha.

[ Szerkesztve ]

(#22740) tahepa


tahepa
senior tag

Win10 x64 + Win Defender + Seamonkey 2.46 a datás captcha tökéletesen működik.
1 perce próbáltam.

[ Szerkesztve ]

(#22741) Somatom válasza tahepa (#22740) üzenetére


Somatom
veterán

Nem is értem ezt a captcha dolgot. Az Androidos Ponydroid letöltő csont nélkül szedi a data.hu -s linkeket. Nem is láttam még captcha -t. Nekem évek óta prémiumom van a data.hu -n és azt is ismeri. Normális oprendszert, meg programokat kell használni, nem ilyen noname vackokat, mint ez a Win ... izé. ;]

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#22742) tahepa válasza Somatom (#22741) üzenetére


tahepa
senior tag

PC-n nem szeretem használni a droidot.....jó nekem ez a nevesincs winfos is.. ;] :DD

[ Szerkesztve ]

(#22743) odrif


odrif
MODERÁTOR

Van egy Raspberry Pi-m rajta a Kodi.
A telefon youtube alkalmazásán elindítva egy klippet, szeretném a Tv-re kitenni.
(Sajnos a Tv elég régi úgyhogy ezt nem tudja)

Ezt meg lehet oldani?

20 éve a Prohardveren

(#22744) brazos válasza csubyy (#22735) üzenetére


brazos
senior tag

Köszönöm szépen a gyors reagálásodat! :R
Innentől egy kicsit offolok, bocsi mindenkitől.
Az általad említett router és tűzfal kérdésen én már rég túl vagyok, ezek kikapcsolása, kivétele a hálózatból sem hozza meg a kívánt eredményt.
Lásd, létezik egy Github-os chapta ellenőrző weboldal, a helyzet ott is ugyanaz.



Sőt, a Google chapta-s weboldalán is hasonló a helyzet, lásd a képet.

Annyit sikerül elérnem, hogy a chapta widgetet ki tudom tenni a webböngészőmre, és a widgeben ott a Privacy-ra kattintva elmegy egy másik oldalra, de továbbra sem tud az ellenőrző szerverhez hozzákapcsolódni. Na, én ezért útáltam meg a Data-t, és nehezen tudom elhinni azt is, amit 2017-ben írtak le ebben a cikkben.
https://www.hwsw.hu/hirek/56950/google-recaptcha-lathatatlan-online-robot-szures-biztonsag.html

[ Szerkesztve ]

(#22745) Somatom válasza tahepa (#22742) üzenetére


Somatom
veterán

De, csak azért, mert még nem használtál RemixOS -t. :) Több, mint két éve ez az alapértelmezett oprendszer a gépemen.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#22746) brazos válasza Somatom (#22741) üzenetére


brazos
senior tag

...Normális oprendszert, meg programokat kell használni...
Régóta Linuxot használok, egy ideig még jó volt a Data, amíg ez Google-s ellenőrző cucc bele nem került a weboldalba, és nem használok adbloc-ot, illetve amelyik böngészőben van, az a Data-n ki van kapcsova, de hiába.

(#22747) Somatom válasza brazos (#22746) üzenetére


Somatom
veterán

Nem tudom, hogy mióta van ilyen captcha, mert én egyáltalán nem találkoztam vele. A múlt héten még símán jöttek a datás linkek Ponydroid -dal.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#22748) brazos válasza Aryes (#22739) üzenetére


brazos
senior tag

Bocs, nem válaszoltam Neked, de ott sem jó, dettó ugyanazok a tünetek, ezért képet sem rakok fel, meg már amúgy is kezdem únni ezt a Google-s marhaságot.

(#22749) csubyy válasza brazos (#22744) üzenetére


csubyy
tag

Ilyet még nem pipáltam, pedig egy-két dolgot láttam már rövidke életemben. :-)
Akkor már csak a szolgáltató marad, mint gyenge láncszem.

(#22750) divan válasza brazos (#22744) üzenetére


divan
senior tag

Nekem is van premiumom datára, de ennél a fájlnál be sem léptem, csak rákattintottam, és már töltötte is le egy szó nélkül.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.