Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:55:58

LOGOUT.hu

KODI MAGYAR KIEGÉSZÍTŐK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45746) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

StreamShark kérdésedet ide tedd fel, miután ezt és ezt elolvastad!

Hirdetéseim: https://shorturl.at/L8E51

Hozzászólások

(#22651) dni válasza ontheground (#22650) üzenetére


dni
őstag

Közben egyszercsak megjelentek a médiainfók. Viszont az még nem látom át, hogy a két kliens (ubuntus kodi, apple tv-s mrmc). Miért csinál magának külön db-t? Azt szeretném, hogy mind a két kliensről legyenek szinkronizálva a nézett infók. Ha megnézek valamit a ubis kliensen akkor az a appletv-n is láttott legyen.

kodi18_music60 |
| kodi18_music72 |
| kodi18_video107 |
| kodi18_video113 |

[ Szerkesztve ]

(#22652) e90lci válasza dni (#22649) üzenetére


e90lci
senior tag

Nekem a Maria db10 el nem ment.Nem az lehet,hogy a Maria db5 kellene?

(#22653) dni válasza e90lci (#22652) üzenetére


dni
őstag

a leírásban úgy emlékszem mariadb 10 volt, akkor ennek még utánaolvasok..

(#22654) blakey válasza dni (#22651) üzenetére


blakey
titán

A MrMC Kodi 17-esnek megfele db-t csinál/használ.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#22655) dni válasza blakey (#22654) üzenetére


dni
őstag

Az jó, akkor lehet nem is fog működni kodi 17 és 18 között?

mod: Nem vettem észre mielőtt elkezdtem csinálni az átállást. Az ubis kodin időnként használjuk az hbo go plugint, így ott marad a 18-as, a mrmc-t gondolom csak sokára fogják 18-as alapokra átenni, ha egyáltalán átteszik... Cumi. Kár volt fél napot erre eltolni. :(

[ Szerkesztve ]

(#22656) blakey válasza dni (#22655) üzenetére


blakey
titán

Közös adatbázisnak használhatod a Plexet vagy az Embyt, így nem leszel db-hez kötve.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#22657) headhunter


headhunter
addikt

CE KODI 18 + HBO GO 0.2.3 plugin: Magyar felirat egy idő után eltűnik, beletekerve később előjön, de az eltűnt résznél nem akarja megjeleníteni.
Több sorozatnál is előfordult és váltakozó időpontoknál.

Tapasztalt más is hasonló felirat eltűnést?

(#22658) bazccka


bazccka
tag

Hogy az ördögbe lehet Kodiban felbontást és refresh rate-et hozzáadni a whitelistben? Kizárólag a telefonom felbontása és 60p van ott, mint opció, viszont az HBOGo stream akadozik. Gondolnám, ha leljebb állítom a fenti értékeket, folyamatos lenne a lejátszás. Vagy nem ilyen egyszerű?

(#22659) blakey válasza bazccka (#22658) üzenetére


blakey
titán

Ott csak azt mutatja amire a megjelenítő képes.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#22660) Pikkolo^^ válasza headhunter (#22657) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

2 részt néztem eddig (képmás) és nem volt gond.

(#22661) bazccka válasza blakey (#22659) üzenetére


bazccka
tag

Értem. És hol lehet pl. 25p-re átállítani?

(#22662) ekrisztian válasza headhunter (#22657) üzenetére


ekrisztian
senior tag

Igen.
Minden filmnél előfordult nekem is.
Én annak tudtam be, kiment sörért a fordító :D

(#22663) geogabcsi


geogabcsi
tag

Sziasztok!

BÚÉK minden kedves fórum társnak!

Egy elég nagy NFS problémába futottam. Fix IP címen van egy Synology DS212J NFS bekapcsolva és hozzá felvettem egy fix IP címmel rendelkező Amiko A4K androidos set-top box-ot, de a play áruházon letöltött Kodi nem látja a NAS NFS megosztása alatti mappákat. IP címet és a megfosztott video mappáig eljut a tallózás, de már utána a benne lévő tartalmat, mappákat nem látja. Mi lehet a gond? Win10-es notin SMB-vel csatolható fel az összes mappa, de a notin sem megy már NFS-el. Az androidos box meg SMB-vel nem lát semmit. :( Ha lenne valakinek segítő válasza, azt megköszönném!

(#22664) Kiskopika válasza Kiskopika (#22639) üzenetére


Kiskopika
senior tag

Megoldodott! A http webserverbol a pipat ki kellett vennem. Nem is ertem husz ez felel erte de igy mar jo.

(#22665) divan válasza geogabcsi (#22663) üzenetére


divan
senior tag

Az NFS nem lehet, hogy csak a NAS ip címére van engedélyezve?

(#22666) nyakec válasza divan (#22665) üzenetére


nyakec
tag

Valakinek sikerult VU plus Enigma2 kodira feltenni a movishark 2.6-ot? BUEK...

(#22667) ontheground


ontheground
tag

Milyen verziójú Kodi van azon a gépen, Milyen Python verzióval? Ha 2.7.9 alatti rajta a Python verzió, akkor nem fog menni a Movieshark :(

Nyakec, neked ment volna, csak nem a válaszra kattintottam.

[ Szerkesztve ]

(#22668) geogabcsi válasza divan (#22665) üzenetére


geogabcsi
tag

Szerencsére nem, az egyik 0.3 ez a NAS és 0.2 a médialejátszó és csak utóbbi kapott jogosultságot a NAS DSM-ben.

(#22669) tomigonzo válasza geogabcsi (#22663) üzenetére


tomigonzo
aktív tag

Megosztott mappak NFS engedelyei rendben vannak?
(en speciel csinaltam kulon felhasznalot a media boxoknak)

(#22670) nyakec válasza ontheground (#22667) üzenetére


nyakec
tag

A kodi 17.6 verzio és a phyton pedig 2.7.13 ....

(#22671) geogabcsi válasza tomigonzo (#22669) üzenetére


geogabcsi
tag

Most még a squash-t megpróbálom átállítani a "valamennyi felhasználó hozzárendelése az adminhoz", de lehet én is csinálok egy másik felhasználót, mert furcsálom hogy a médialejátszó nem kérni a felhasználó nevet és a jelszót.

(#22672) divan válasza geogabcsi (#22671) üzenetére


divan
senior tag

NFS-ben nem is fogja kérni. Az ott lévő beállításokkal kellene próbálkozni, túl sok lehetőség nincsen, egyértelműen jogosultság probléma van.

(#22673) ontheground válasza nyakec (#22670) üzenetére


ontheground
tag

Most olvasom, hülye voltam, ha 2.6, akkor a repo-ról van szó: azt [innen] letöltöd, felmásolod, betallózod az eszköznek (Kodi->Beállítások(fogaskerék)->Rendszerbeállítások->Kiegészítők->Telepítés zip fájlból vagy angolul: kodi->settings(fogaskerék)->system settings->addons->install from zip file):

Utána lehet a movieshark addon-t ugyanitt, de már a repo-ból telepíteni.

[ Szerkesztve ]

(#22674) nyakec válasza ontheground (#22673) üzenetére


nyakec
tag

Nem tudom meg e értetted a kérdésemet .Nekem zidoo-m van telepiteni tudom ,hoy kell,de a sat recevier Vu Zero 4k -án lévo kodiba szeretnem telepíteni,az Enigma2 lévo kodi eléggé levan butítva szetettem volna tudni hogy valakinek mukodik-e .......

(#22675) nyakec válasza nyakec (#22674) üzenetére


nyakec
tag

Igazad volt a movishark 2.7 már mukodik ebben a kodiban .Nagyon koszonom...... :R

(#22676) geogabcsi válasza divan (#22672) üzenetére


geogabcsi
tag

Közben kaptam egy leírást tőle, úgy néz ki ez a két hiba volt, de csak Win alatt megy most már, Android-on továbbra sem.
2a, NFS 4.1 támogatás engedélyezése - pipálni
2b, Csatolt almappákhoz való hozzáférést tesz a felhasználók számára lehetővé - pipálni
... még tesztelem, de kell az írás/olvasás jogosultság is, hogy pause után tudja honnan kell folytassa a filmet.

(#22677) geogabcsi válasza nyakec (#22674) üzenetére


geogabcsi
tag

Most egy Androidos Amiko A4K-val küzdök, sajnos a Kodi az NFS megosztással nem látja a NAS-om megosztott tartalmát. Enigma2 sat box-ot szeretnék venni, hogy kipróbáljam azon hogy megy. Neked mik a tapasztalataid?

(#22678) Mike88 válasza geogabcsi (#22677) üzenetére


Mike88
senior tag

Biztos, hogy jogosultsági hiba van! Én is szívtam jelszavas smb-vel, (nfs-el még nem próbálkoztam). Fogalmam nincs mi volt a probléma, biztos én voltam kevés a történethez, de egyszerűen hiába adtam meg a f.nevet, jelszót, jogosultságot, mappákat láttam, tartalmat nem, ez egy kínai boxnál fordult elő. PC-n ugyanaz a beállítás, Kodi látja, hozzáférés van. Azóta nincs jelszavas védelem a NAS-on, egyébként is mi francnak? Csak azért volt, mert "gyárilag" volt. Jelszó nélkül már hozzáfértem.
e2 NFS viszonyáról itt hamarabb kapsz választ: [link]
Kutakodva sat support-on más is panaszkodik erre A4-nél. Azt írja, hogy busyboxban amennyiben felmountolja akkor utána hozzá lehet férni kodi-ban, fájlkezelőben, de újraindítást követően ismételten fel kell mountolni.

Hogy "adod hozzá" a NAS-t? Fájlkezelő - forrás hozzáadása - tallózás - és ott az SMB, mert ha ott nem látja, az még nem jelent semmit! Így add hozzá: [link]

(#22679) Celtis válasza Mike88 (#22678) üzenetére


Celtis
veterán

Libreelec-es box MS frissítéssel kapcsolatban kérek segítséget. (Már nem sikerült videókat elindítani MS addonban.)
A Kodi felajánlotta a frissítés lehetőségét 2.1.4-re, de a frissítés nem történt meg. Ezek után inkább letöröltem a meglévő MS és URL resolver addont, és próbáltam újra telepíteni.
Ha telepítésnél a 2.1.4 verziót választom nem történik semmi (nem tölt le semmit). Ha a 2.0.5-öt, akkor pedig a "függőségek telepítése sikertelen" vagy valami hasonló hibával lép ki.
Ugyanaz történik MS és Lazarus repóból történő telepítési kísérletnél is. Az MS repó, a legújabb 2.7-es.

Hogyan tudnék újra működő MS-t rakni a boxra?

[ Szerkesztve ]

(#22680) Dolphine


Dolphine
addikt

Sziasztok!

Az RTL Most addonban, csak én nem találom a Drága örökösöket? :F

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#22681) róland válasza Celtis (#22679) üzenetére


róland
veterán

Új LE-t használsz?

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#22682) odrif válasza Dolphine (#22680) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Nekem benne van.

20 éve a Prohardveren

(#22683) Dolphine válasza odrif (#22682) üzenetére


Dolphine
addikt

És tényleg!
Délben még nem volt ott! :Y

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#22684) divan válasza Dolphine (#22683) üzenetére


divan
senior tag

Mert csak délután adták.

(#22685) Dolphine válasza divan (#22684) üzenetére


Dolphine
addikt

Tegnap este volt az első része. :DDD

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#22686) Celtis válasza róland (#22681) üzenetére


Celtis
veterán

LE 8.2.3.1

(#22687) Celtis válasza Celtis (#22686) üzenetére


Celtis
veterán

Valami a libreelecben zavarodhatott össze, mert egy másik boxra sikerült a telepítés és onnan az átmásolt zipfájlokat már sikerült az első boxra is telepíteni.

(#22688) jaraif


jaraif
újonc

Sziasztok! Exosharkkal kapcsolatban kérnék segítséget. Van real-debrid előfizetésem, és az teljesen jól működött együtt az exosharkkal, ami felhozta a prémium linkeket is. De kb egy hete ez megszűnt, és azóta csak az alap linkek jelennek meg. Az előfiztésem él, és minden beállítást többször is megismételtem, de semmi. Van valakinek ötlete, hogy mi lehet a baj? Előre is köszönöm.

(#22689) Necronom


Necronom
senior tag

Sziasztok,

SPMC-t hasznalok Androidon, TV boxon, mivel ez rendesen, kockasodas nelkul jatszik
Egyetlen bibi van csak vele, hogy nincsen sorozatok menu a fokepernyon...Ezert kenytelen vagyok atmenni Kodira, mert ott van es tudom hol tartottam...
A kerdesem az lenne, hogy ra lehet varazsolni annak rendje es modja szerint az SPMC-re is, ahogy a Kodiban is mukodik?

TAP - Tatabanyai Automodell Palya

(#22690) geogabcsi válasza Mike88 (#22678) üzenetére


geogabcsi
tag

Köszönöm! Meg fogom hétvégén próbálni az SMB-t.

(#22691) xtend válasza jaraif (#22688) üzenetére


xtend
senior tag

Nekem akkor ment el, ha a kiszolgáló nyelve csak magyarra volt állítva (???) Vissza raktam magyar+angolra és jó lett. Illetve 1x mert az URL resolver frissült, újra kellett authorizálni aztán ismét jó lett. Meg 1x valamiért az MS-ben is eltüntek ott pedig az segített, hogy a Resolver URL-ban is reauthorizáltam a real-debridet..

(#22692) blakey válasza Necronom (#22689) üzenetére


blakey
titán

Sorozatok akkor van ha felvetted a tartalmat és megcsinálta a szkennelést, alapesetben nincs csak Videók.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#22693) Necronom válasza blakey (#22692) üzenetére


Necronom
senior tag

Mint irtam filmek vannak, sorozatok nincsenek...a szkenneles utan sem
De koszonom szepen

[ Szerkesztve ]

TAP - Tatabanyai Automodell Palya

(#22694) blakey válasza Necronom (#22693) üzenetére


blakey
titán

A Beállításoknál nincs bekapcsolva az elrejtése? Ugyanúgy van Sorozatok mappa az SPMC-ben is mint a Kodiban.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#22695) szaboi85


szaboi85
újonc

Sziasztok

KODI 18 Leila használok es 2.7 repot mi lehet a gondja h HTTP-s hibát ir ki a DIGI.onilne csatornáira ?

valaki már próbálta megoldani?

Köszönöm

Üdv
István

(#22696) Necronom válasza blakey (#22694) üzenetére


Necronom
senior tag

Tenyleg nincs kikapcsolva sem, egyszeruen nincs....termesztesen szkenneli a sorozatokat, tudja is, hogy hol vannak
Mar toroltem is, kigyilkoltam a dolgait, ujra letoltottem es akkor sem nincs....

TAP - Tatabanyai Automodell Palya

(#22697) blakey válasza Necronom (#22696) üzenetére


blakey
titán

Próbáld ki másik felszínnel, hátha az a gond.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#22698) Necronom válasza blakey (#22697) üzenetére


Necronom
senior tag

mar azon is tulvagyok :)

TAP - Tatabanyai Automodell Palya

(#22699) gyugyo79 válasza Necronom (#22693) üzenetére


gyugyo79
addikt

Koying abbahagyta a fejlesztését és átment az MrMC -hez. Az SPMC TMDB scrapere nem kompatibilis már az oldallal. Én pld. ezért vettem meg az MrMC-t mert köröket vert az SPMC a KODI -ra android TV rendszeren így azok a plusz dolgok amik miatta jól működtek azok már ebbe kerülnek be itt lesznek megcsinálva.De azért az MrMC egész más mint az SPMC pld itt plugin támogatás 0 csak amit beépítenek a fejlesztői. De ez itt off ép ezért.

(#22700) xtend válasza Necronom (#22689) üzenetére


xtend
senior tag

Ha Amlogic tv boxod van és csak droidot akarsz használni: [link]
De ajánlott a CE/LE médialejátszásra SD kártyáról vagy pendriveról így a droid is megmarad: 60-as ponttól
Vagy a mexel féle dual-boot ha hozzá való boxod van (s905w): [link]
Ha rockchip-es boxod van ahhoz nem értek csak azt tudom hogy arra LibreElec van [link]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.