Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:55:58

LOGOUT.hu

KODI MAGYAR KIEGÉSZÍTŐK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45746) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

StreamShark kérdésedet ide tedd fel, miután ezt és ezt elolvastad!

ELADÓ ANENG DT9205A vadonatúj multiméter | https://shorturl.at/5gtGK

Hozzászólások

(#22601) consono válasza Kistomzi1980 (#22599) üzenetére


consono
nagyúr

Én két dolgot próbálnék meg: frissítenék/telepítenék DirectX11-et, illetve kipróbálnám a hardveres gyorsítás csökkentését (https://www.thewindowsclub.com/hardware-acceleration-windows-7). Még egyet ki lehet próbálni, nem full screen, hanem ablakban futtatni a Kodit, hátha.

"In God we trust. All others must bring data"

(#22602) brazos válasza Kiskopika (#22600) üzenetére


brazos
senior tag

Milyen rendszered van, mert ugye ez kéne hozzá,
repository.exodusredux-0.0.7.zip
és ebből lehetne telepíteni a német nyelvű adót.
Ez az exodusredux Kodi 17.3 alatt úgy tudom, hogy felejtős, nekem Linux alatt a Kodi-17.3-ra sikeresen felment, és működött.(saját lamdascrapperst használ, -saját repóból felteszi magának- mert az is kell neki)

[ Szerkesztve ]

(#22603) Kiskopika válasza brazos (#22602) üzenetére


Kiskopika
senior tag

Win 8.1 es probaltam szuz 17.1 es 17.6 is. Szepen felrak mindent hiba nelkul es mikor inditanam leall hiba naploba valami pyhton hibara hivatkozik es es hogy a egy txt fajlt nem tud olvasni :/

(#22604) Kistomzi1980


Kistomzi1980
újonc

Nem sikerült a hardweres gyorsítás csökkentése, mert nem engedélyezett a gyorsítás. A többit megpróbáltam, de nem sikerült, hang van, space gombbal meg is tudom állítani, de kép nincsen. directX websetup-ot használtam, de azzal fulra van frissítve. A videódriwer a legfrissebb volt, kipróbáltam kicsivel régebbit, aztán a legrégebbit is ami ehez a kártyához való de semmi.

(#22605) ontheground válasza ontheground (#22587) üzenetére


ontheground
tag

Lenne egy javaslatom ezzel kapcsolatban a Movieshark addon fejlesztőknek. A https://filmezz.eu tanúsítványát megtekintve Firefox böngészőben, a "Tulajdonos / Általános név (CN)" résznél is az "sni.cloudflaressl.com" szerepel, tehát teóriám igazolódni látszik. Kipróbáltam egy fapados Links böngészőben is, az kapásból SSL hibát dob az oldalra, a http://filmezz.eu-t kérve is. Mondjuk az addon beállításainál is "http://filmezz.eu" szerepel oldal-ként, de szerintem 100%, hogy az addon minden http kérésnél átvált https-re.

A következő verziófrissítésnél a repóba bekerüléskor le lehetne-e cserélni ezt a pár sort a plugin.video.movieshark.zip-ben az addon.xml fájlban?:

<requires>
<import addon="xbmc.python" version="2.1.0"/>
<import addon="script.module.resolveurl" version="5.0.00"/>
</requires>

erre:

<requires>
<import addon="xbmc.python" version="2.7.9"/>
<import addon="script.module.resolveurl" version="5.0.00"/>
<import addon="script.module.requests" version="?????"/>
</requires>

Így fel sem menne olyan Kodi-ra, ahol nincsenek meg a megfelelő függőségek. Sajnos a script.module.requests-hez nem tudom hanyas verziót lenne érdemes kikötni.
Így lehetne arra hivatkozni, hogy a kiegészítő nem kompatibilis régebbi Kodi, Open/Libreelec stb. verziókkal az oldal miatt, nem kéne azon rágódni, hogy felmegy, de nem működik.

[ Szerkesztve ]

(#22606) csubyy válasza Kiskopika (#22592) üzenetére


csubyy
tag

VAVoo

(#22607) blakey válasza HUNited (#22593) üzenetére


blakey
titán

Ilyen üzenet akkor is előfordul ha valamit rosszul adtál meg vagy olyan karakter van a felh/jelsz párosban amit nem tud kezelni, angol ABC legyen és számok, szóköz és egyéb karaktereket jobb ha nem használsz.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#22608) HUNited válasza blakey (#22607) üzenetére


HUNited
őstag

Höhö. No akkor mégis csak a Kodi a ludas.

Nem fogok azért gyenge jelszót használni, mert a kodi nem szereti a generált, spec karaktereseket.

Szerk:
De egyébként a DHCP (UPnP) nem is kér jelszót. Legalábbis VLC és Windows intéző alatt.

[ Szerkesztve ]

(#22609) blakey válasza HUNited (#22608) üzenetére


blakey
titán

DLNA nem kér jelszót, de a képből nem derül ki számomra, hogy miként csatlakoznál, csak az, hogy sikertelen. Nálam simán menne a DLNA de SMB/NFS-t használok.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#22610) HUNited válasza blakey (#22609) üzenetére


HUNited
őstag

Mindegyiken ezt írja.
Mind1, kezdem megszokni a VLC-t

(#22611) divan válasza HUNited (#22608) üzenetére


divan
senior tag

UPnP-t használsz, de a jelszónak erősnek kell lennie? :F

(#22612) Kiskopika válasza csubyy (#22606) üzenetére


Kiskopika
senior tag

Koszonom, ez eleg jo. Nem tudod, hogy feliratott open sub on keresztul kezeli e? Sehogy nem jottem ra.

(#22613) csubyy válasza Kiskopika (#22612) üzenetére


csubyy
tag

Szerintem bármilyen kiegészítő rátehető penről.

(#22614) ontheground válasza Kiskopika (#22612) üzenetére


ontheground
tag

Van opensubtitles addon, kettő is, bár az egyik nem megy, sőt van addic7ed.com-os is sorozatokra, meg feliratok.info-s is

(#22615) HUNited válasza divan (#22611) üzenetére


HUNited
őstag

Az egyik csak belső hálón működik, a másik viszont DDNS-en csücsül (A router login azonos az nfsel és társaival, lusta voltam emiatt új accot konfigurálni). Ráadásul DHCP-n csak a filmeket tartalmazó mappa van megosztva, lehet meglep, de ezt nem éreztem fontosnak lejelszavazni, főleg mivel a baromi egyszerű lejátszhatóság volt a legfőbb szempont.

(#22616) Kiskopika válasza csubyy (#22613) üzenetére


Kiskopika
senior tag

Igen sikerult is ratenni, de film lejatszas kozbe hianyzik az a pont ahol online lehetne keresni a feliratokat es maganak toltse le. Csak fizikai helyrol keresheto.

(#22617) Tanczi01


Tanczi01
tag

Minden kodin újra be kell mindent állítani,vagy valahogyan be tudok lépni a profilomban?

(#22618) blakey válasza HUNited (#22615) üzenetére


blakey
titán

Ráadásul DHCP-n csak a filmeket tartalmazó mappa van megosztva, - DLNA-n, a DHCP az más.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#22619) yanpec


yanpec
aktív tag

Sziasztok

Van valakinek ötlete, vagy találkozott már valaki azzal a jelensèggel, hogy a kodi, nem küldi ki a DTS-DH audiot? Amit átváltok mèly csend fogad ès nemtok rájönni mi az oka? Vagy kevès lehet hozzá a HDMI kábelem?

[ Szerkesztve ]

Benq W5700 projector, Samsung galaxy watch 4, Samsung galaxy S20+, Nvidia Shield pro TVbox, Samsung Q950A 11.1.4 cs, atmos soudbar

(#22620) blakey válasza yanpec (#22619) üzenetére


blakey
titán

Kevés az infó, írd le, hogy milyen körülmények között, milyen beállítások mellett, milyen eszközökkel.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#22621) yanpec válasza blakey (#22620) üzenetére


yanpec
aktív tag

Adott egy Amlogic 905 TVbox kodival, egy LGBluray házimozi 5.1, FullHD projektor, minden HDMIvel van összekötve.

Eddig arra sikerült rájönnöm, ha kodi alatt kikapcsolom a hangtovábbítást akkor kijön a DTS-MA, ha bekapcsolom süket, de sokkal szebb hangja van így az AC3-k, meg a DTS-k is.

Igazából nem èrtem mire jó ez a hangtovábbítás funkció?

[ Szerkesztve ]

Benq W5700 projector, Samsung galaxy watch 4, Samsung galaxy S20+, Nvidia Shield pro TVbox, Samsung Q950A 11.1.4 cs, atmos soudbar

(#22622) brazos válasza yanpec (#22621) üzenetére


brazos
senior tag

... Igazából nem èrtem mire jó ez a hangtovábbítás funkció? ...

Többek közt arra is, ha van olyan Kodi-t futtató eszközöd, ahol a hangkimenet pl koax-on(S/PDIF), vagy üvegszálas-optikai kimeneten(TOSLINK) is átküldhető az feldolgozási helyre, pl. az ilyen bemenetekkel bíró erősítőknek, akkor a Kodi ezt tudja (választhatóan) prezentálni azokon az eszközkimeneteken.
A te Android-5.1-et futtató boxodon ebből csak az S/PDIF koax kimenet van meg, de ehhez még kell az egyes licenszfajták megléte is, ami az olcsó, kínai Androidos boxoknál nem mindig van meg.(nem veszik meg a kínaiak)
Erről egyébként ezt írja az a fórum is, ahová amúgy a kérdésedet először kellett volna címezned:

IP License (Optional)
Dolby Digital, Dolby Digital Plus
DTS Digital Surround, DTS HD, DTS Express
Real, DivX HD

Az 1.4-es HDMI-től felfelé a HDMI kábel képes a DTS-MA átvitelre.
Egyéb, beállítási infót itt találtam:

[ Szerkesztve ]

(#22623) brazos válasza brazos (#22622) üzenetére


brazos
senior tag

Bocs, tévedtem, ezen leírás szerint már az 1.3 HDMI kábel is képes a DTD-HD-MA átvitelére.
(amennyiben a hdmi kábel lenne a hunyó a problémádban)

[ Szerkesztve ]

(#22624) HUNited válasza blakey (#22618) üzenetére


HUNited
őstag

Igaz, sry, de már keverem ezeket a betűszavakat. Valamilyen szinten hálózat mind a kettő :)

(#22625) Kenderice


Kenderice
senior tag

Üdv.
Megoldást keresek az alábbira:
A PC monitorján megjelenő képet szeretném átküldeni helyi hálózaton egy KODI-s TV boxra, amire egy TV van kötve, hogy azon is lehessen látni a számítógép monitorjának képét.
Megoldható ez valahogy szerintetek?
Kiegészítés: Androidos tablet kijelzőjének a képét át lehet valahogy vinni?

[ Szerkesztve ]

(#22626) yanpec válasza brazos (#22622) üzenetére


yanpec
aktív tag

Ok. Köszi. Keresek akkor egy másik fórumot, mert nem egyèrtelmű nekem mire is jó. Mivel a hangtovábbítás eszköze az HDMI alapèrtepmezetten ès változtatni nem tudok. Ha mindet engedèlyezem, mivel az összeset tudja a Blurayházimozi akkor nem adja ki pont a DTS-MA-t. Ha kikapcsolom a hangtovábbítást akkor meg kiadja a jelet. Akkor, hogy is van ez. 🤔

[ Szerkesztve ]

Benq W5700 projector, Samsung galaxy watch 4, Samsung galaxy S20+, Nvidia Shield pro TVbox, Samsung Q950A 11.1.4 cs, atmos soudbar

(#22627) Kenderice válasza Kenderice (#22625) üzenetére


Kenderice
senior tag

Még annyit, hogy a KODI coreelec-en fut.

(#22628) tomigonzo válasza Kiskopika (#22612) üzenetére


tomigonzo
aktív tag

nemet adddon:
lastship.square7.ch

felirat:
telepitsd ahogy irtak a opensubtitle addont es a super subtitles addont az alap kodi repo bol, elobbihez letre kell hoznod egy accountot a weblapjukon;)

(#22629) Kiskopika válasza tomigonzo (#22628) üzenetére


Kiskopika
senior tag

Gyorsan felraktam es nagyon koszonom. Nem egyszeru egy kubai lannyal ahol a nemet a kozos nyelv. :C A vavoo is nagyon jo lenne, ha mennenek a feliratok... megegyszer kosziiiiii

(#22630) tomigonzo válasza Kiskopika (#22629) üzenetére


tomigonzo
aktív tag

dehogynem egyszeru;)
meg kell tanulni gyorsan spanyolul, szebb is konnyebb is, es jo sok addon van hozza ;)

(#22631) fPApi válasza yanpec (#22626) üzenetére


fPApi
őstag

Pedig elég egyértelmű brazos hozzászólása: Nálad nem kell engedélyezni a hangtovábbítást, és ahogy írod, úgy jó is, tehát minden jól működik.

(#22632) Peflow válasza Kenderice (#22625) üzenetére


Peflow
csendes újonc

Hali,

van több megoldás is rá.
Én egyiket sem próbáltam (na jó HDMI képet Lan kábelen igen ha a TV-n van szabad HDMI még)

egy próbát megér ezeket elolvasni:
a.) [link]
b.) [link]
c.) [link]

Sok szerencsét!

Kieg.: Androidos tablet képe Tv-re, ha a screen sharet támogatja a tablet és a tv akkor igen.de nem valós idejű a tv-n a kép, értsd nem egyszerre lesz ugyan az két képen,akár több másodperc is lehet a késedelem. pl játékra tuti nem jó [link]

[ Szerkesztve ]

(#22633) lumpika


lumpika
tag

Sziasztok
Estuary skinben hogyan tudom beállítani a videó lejátszó osd -t. Azt szeretném ha egy idő után eltűnne a lejátszó menü(nem csak keresésnél hanem ha megnyomtam a menü gombot, és utána)? Android tv a delikvens

(#22634) bvvitya


bvvitya
aktív tag

Sziasztok
Segítségre lenne szükségem.
Nagyon remélem nem baj hogy ide írok de nem tudom hova tegyem.
Volna egy régi laptopom amire szeretném telepíteni a KodiBuntu 14.0rc.
Teljesen tiszta formázott a merevlemez.
Probáltam NTFS és EXT4 fáljrendszert de nem indul el a telepítő.
Allábi hiba üzenettel

Mit csinálok rosszul???

*** Redőny motorok listaártól ólcsóbban! ***

(#22635) Somatom válasza bvvitya (#22634) üzenetére


Somatom
veterán

Ezt sztem nem ide kéne, nem Kodi specifikus. A GRUB (Grand Unifier Bootloader) egy Linuxos rendszerindító és az írt elérési úton hiányolja azt a fájlt. Ez inkább Linuxos, Ubuntus topikba való kérdés függetlenül attól, hogy az adott disztró fő feladata a Kodi futtatása. Egyébként miért épp ilyet szeretnél?

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#22636) rabalint


rabalint
csendes tag

sziasztok,
mediaklikk plugin - élö tv - az M4es nekem nem müködik a weben pedig jön rendesen
a minöségi ablak üres és igy nem lehet elöre menni
probáltam 17es 18as Kodikkal, eredmény ugyanaz
ez javitásra szorul vagy én nem csinálom jol
köszi
roland

(#22637) brazos válasza bvvitya (#22634) üzenetére


brazos
senior tag

A teljesen tiszta, formázott merevlemez nem elég, azon a laptop merevlemezen törölni kell az összes rajta lévő partíciót, és nem csak formázni, mint ahogy Te csináltad.
Az OS-t célszerű dvd-ről telepíteni, onnan sokkal egyszerűbb, mint usb kulcsról kínlódni, a kínlódást az usb kulcs megfelelő előkészítésére értem, lévén Te írtad, hogy van egy régebbi laptopom, és hát a régebbi laptopok nem igazán szeretik a klf. usb-ről való telepítgetést. Persze, ha abban a laptopban netán nincs is optikai meghajtó, nos akkor marad az usb-ről való kinlódva telepítés.
Mindkét esetre igaz, teljesen tiszta, partíciókat nem tartalmazó merevlemezre telepítünk, a szükséges két partíciót, először a Linuxnak szükséges swap, majd a rendszernek szánt ext4 típusú partíciót a telepítővel célszerű létrehozni.
(profi linuxosok ezt a partícionálást előre elvégezhetik egy Linuxos particionáló programot tartalmazó boot-lemezről)
A telepítés menete itt van részletesen leírva, képekel illusztrálva.
A Step-By-Step Guide for Installing Kodibuntu on Linux
A telepítő elvileg automatán létrehozza a rendszerbetöltőt, azaz telepíti a GRUB-ot, ha ezt mégsem tenné meg, úgy azt neked kell majd kézzel feltelepíteni a rendszerparticiót tartalmazó merevlemezre.

[ Szerkesztve ]

(#22638) bvvitya válasza brazos (#22637) üzenetére


bvvitya
aktív tag

Köszönöm :R

*** Redőny motorok listaártól ólcsóbban! ***

(#22639) Kiskopika


Kiskopika
senior tag

Valaki tud segiteni webserver kerdesben? Osszeszeretnem parositani a kodit domoticz otthon automatizalo programmal. Be is allitok mindent, megy az elso ujra inditasig aztan lehal. Majd ujra ki/be kapcsolom a webservert es a kovetkezo ujra inditasig megint jo. Domoticz minden esetben latja hogy online a kodi, de nem vesz tole semmilyen ertesitest. Win 8.1 es 17.1 kodi. Ugyan ezekkel a beallitasokkal laptop win10 siman megy.

Csavar meg a dologban, hogy korabban mar mukodott de akkor is egyszer csak magatol, csak ujratelepitettem a kodit es most megint semmi. Ha off bocsi, de hatha valaki tudja hol csuszok el...

(#22641) Narmiaren


Narmiaren
tag

Sziasztok. Felirattal lenne gondom. Letöltöttem az OpenSubtitles addont. Regisztráltam. Belépési adatokat megadtam a Kodiban. De mikor a felirat letöltésre kattintok csak angol feliratokat dob ki.
Hol tudom beállítani hogy magyart keressen? Az OpenSubtitles oldalán sehol sem találom a beállítási lehetőség et.

(#22642) Borisz76 válasza Kiskopika (#22639) üzenetére


Borisz76
veterán

Nem kötekedésből...pusztán kíváncsiságból :

Egy filmezésre kitalált szoftvert miért kapcsolsz össze egy épület vezérlési szoftverrel ?

A TV előtt ülve akarsz távvezérlővel világítást kapcsolgatni ?

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#22643) Kiskopika válasza Borisz76 (#22642) üzenetére


Kiskopika
senior tag

Ha elinditod a kodit, lehuzza a redonyt, ha elinditod a filmet lekapcsolja a lampat ha vilagit, a pauseba all a film es sotet van a szobaba felkapcsolja a lampat ilyesmi... Ezt mind automatikusan, es nagyon meglehet szokni ha minden mukodik

[ Szerkesztve ]

(#22644) Borisz76 válasza Kiskopika (#22643) üzenetére


Borisz76
veterán

Ötletes ! :C

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#22645) Narmiaren válasza Narmiaren (#22641) üzenetére


Narmiaren
tag

Tárgytalan. Összejött.

(#22646) Kiskopika válasza Borisz76 (#22644) üzenetére


Kiskopika
senior tag

Igen az lenne, ha mukodne. De nem jovok ra hol a hiba. Mert webes feluleten mukodik minden korulmenyek kozott. Csak a domoticzal korlatozott a kommunikacio

(#22647) ontheground


ontheground
tag

Melyik addon-t használod? Exosharkban pl. a Beállítások/Felirat fülön tudod beállítani, hogy milyen nyelvű feliratokat keressen, egyáltalán keressen-e. Nálam elsődlegesnek angol van, másodlagosnak magyar, szokott is találni, de nem mindig. De a többi Exodus klónban/új fejlesztésben is a Beállítások/Subtitles vagy Feliratok fülön szoktak ezek a beállítások lenni. Egy a lényeg, majdnem mindig a film/sorozatnézős addonban van a feliratbeállítási lehetőség és nem a felirat addonban. Ha elindítasz valamit, a lejátszófelületen tudsz feliratot választani, külön almenüje van erre, gondolom ez tiszta sor. Viszont én csak sorozatokat nézek. A feliratok.info-s meg az addic7ed.com-os addon amúgy is csak sorozatokhoz jó, az opensubtitles meg a subscene nem tudom, azok szerintem filmekhez is. Még annyit, hogy sokszor semmitmondó néven vannak elnevezve a streamek, aztán ha nincs metadatája a filmnek a streambe kódolva, a Kodi sem talál hozzá feliratot, mert nem tudja, mit keressen.

(#22641) Narmiaren, neked ment volna. Közben látom megoldottad :R

[ Szerkesztve ]

(#22648) Narmiaren válasza ontheground (#22647) üzenetére


Narmiaren
tag

OpenSubtitles t töltöttem le. Sima ügy, csak megzavart a "milyen nyelvekhez töltsön le feliratot" menüpont. Én ezt úgy értelmeztem hogy mikor angol-ra van állítva akkor angol nyelvű filmeknél tölt le feliratot (mivel az elsődleges feliratnál kiválasztottam a magyar nyelvet), de tévedtem. A "milyen nyelvekhez töltsön le feliratot" átállitottam magyarra és : öröm és bódogság...
Azért köszönöm a segítséget!

(#22649) dni


dni
őstag

Sziasztok,

meglévő médiatáramat szeretném áttenni a Synology NAS-on lévő MariaDB-be. Kodi wiki alapján csinálom a migrációt, de valamiért nem akarja frissíteni és beolvasni a médiatárat.
A Kodi 18 rc4 egy 18.04-es Ubuntu serveren fut.
A Kodit futtató gépről be tudok jelentkezni sql parancs segítségvéel a mariadb-re és látható is a kodi által létrehozott db.
mysql -h 192.168.1.5 -P 3307 -u kodi -p
Enter password:
Welcome to the MariaDB monitor. Commands end with ; or \g.
Your MariaDB connection id is 134
Server version: 10.3.7-MariaDB Source distribution

Copyright (c) 2000, 2018, Oracle, MariaDB Corporation Ab and others.

Type 'help;' or '\h' for help. Type '\c' to clear the current input statement.

MariaDB [(none)]>SHOW DATABASES;
+--------------------+
| Database |
+--------------------+
| information_schema |
| kodi18_music72 |
| kodi18_video113 |
| mysql |
| performance_schema |
+--------------------+

A /home/kodi/.kodi/userdata/advancedsettings.xml fájlomban csak az alábbi sorok láthatók.
<advancedsettings>
<videodatabase>
<type>mysql</type>
<host>192.168.1.5</host>
<port>3307</port>
<user>kodi</user>
<pass>xbmc312</pass>
<name>kodi18_video</name>
</videodatabase>
<musicdatabase>
<type>mysql</type>
<host>192.168.1.5</host>
<port>3307</port>
<user>kodi</user>
<pass>xbmc312</pass>
<name>kodi18_music</name>
</musicdatabase>
<videolibrary>
<importwatchedstate>true</importwatchedstate>
<importresumepoint>true</importresumepoint>
</videolibrary>
</advancedsettings>

Bekapcsoltam a logolást a kodi-ban de a logban nem igazán látok semmi relevánsat.

Mit volna érdemes leellenőriznem?

Válaszaitokat, ötleteiteket előre is köszönöm.

(#22650) ontheground válasza dni (#22649) üzenetére


ontheground
tag

Nem a számok zavarnak be az adatbázisnévben?
Esetleg ezt rakd be még az advancedsettings.xml-be, ha nem vagy még túl rajta: <loglevel>-1</loglevel>
A minusz1 fontos, ilyenkor debug szinten loggol, az valamivel részletesebb, hátha több minden kiderül.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.