Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:55:58

LOGOUT.hu

KODI MAGYAR KIEGÉSZÍTŐK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45746) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

StreamShark kérdésedet ide tedd fel, miután ezt és ezt elolvastad!

Hirdetéseim: https://shorturl.at/L8E51

Hozzászólások

(#22401) flamario válasza gyuri81 (#22399) üzenetére


flamario
tag

Nekem működik.
Provider beállításoknál :Lambda Scrapers is enabled by default (autoról)

(#22402) Peak


Peak
addikt

Sziasztok, van esetleg lista, hogy mely addonok ölelik fel a legtöbb adót? Köszi.

Ryzen 9 5900X / 64GB@3.2XMP / Asus TUF 3080Ti / 2x1TB RAID0 NVMe SSD / AW2721D / HyperX Alloy Elite 2 / Razer Basilisk V3

(#22403) balage25 válasza aky01 (#22392) üzenetére


balage25
senior tag

Melyik repot?
Nekem elvileg a legfrisseb movieshark repo es movieshark van fent, de tovabbra sem megy. Mit rontok el?

(#22404) Jony2420


Jony2420
tag

Sziasztok , nemtudom ki hogy van vele, de hibát dobb az RTLMost, tud valaki valami információt, hogy mi van vele.. ? :((

(#22405) gyuri81 válasza flamario (#22401) üzenetére


gyuri81
veterán

Maga a filmek képei bejönnek, csak egy forrást sem talált.

(#22406) salem007 válasza Jony2420 (#22404) üzenetére


salem007
tag

Coreelec alatt működik.

(#22407) flamario válasza gyuri81 (#22405) üzenetére


flamario
tag

Exodus redux fix. 13 clowns and Exodus "no stream available" fix
Közzététel: 2018. dec. 19.
https://www.youtube.com/watch?v=gGvCfdUXDv0&t=36s

[ Szerkesztve ]

(#22408) tomigonzo válasza flamario (#22407) üzenetére


tomigonzo
aktív tag

Lehet kevesebb szenvedes lenne, ha nem ilyen hirtelen osszeheftolt addonokkal kiserletezgetnenek beta verzios Kodikon (ekkora junkik mint ez a srac a videoban). Ver 8 exodus (es a regebbi 7s is) tokeletes megy kodi 17.6n. Mi nem elerheto rajta ami ezen a bohocosn meg a reduxos atiraton?

(#22409) Kiskopika


Kiskopika
senior tag

Használ valaki domoticz otthon automatizáló servert kodival itt? Megpróbáltam összehozni egy win8.1 es 17,1 és 17,6 os kodival, de nem jön össze.
A logjában ennyi van:
2018-12-20 16:17:15.212 Kodi: (NebulaHTPC) Missed 1 pings, assumed off.
2018-12-20 16:17:15.214 Kodi: (NebulaHTPC) Event: 'Off'.
2018-12-20 16:17:15.217 Kodi: (NebulaHTPC) Disonnected.
2018-12-20 16:17:16.215 Kodi: (NebulaHTPC) Connected to '192.168.178.40:9090'.
2018-12-20 16:17:16.216 Kodi: (NebulaHTPC) Event: 'On'.
2018-12-20 14:53:20.149 Error: Kodi: (NebulaHTPC) Async Read Exception: 125, Operation canceled

A laptopon win10 és azzal simán megy, küldi a kodi tevékenységeket neki, illetve kapcsolni is tudom, Valaki tudja esetleg hol van a buktató, port fennforgás vagy mit bánom én hogy mi...

(#22410) flamario válasza tomigonzo (#22408) üzenetére


flamario
tag

A LambdaScraper modul
De senki nem mondta hogy használd.
Nálam tökéletesen müködik és sok HD linket ad

(#22411) consono válasza flamario (#22410) üzenetére


consono
nagyúr

Offba teszem, mert nem magyar, de tényleg érdemes kipróbálni. Feleségem nézett egy sorozatot (The Good Witch), amihez kapcsolódó filmeket is meg akart nézni. Volt pár találat a MovieSharkon illetve az ExoSharkon, de alig indult el valami, mert jópár évesek a filmek, az Exodus Redux simán dobott 720p-s találatot a 2012-es filmre, ami el is indult...

"In God we trust. All others must bring data"

(#22412) gyuri81 válasza flamario (#22407) üzenetére


gyuri81
veterán

Nagyon köszönöm! Bejönnek a források valóban így! :R

(#22413) -SeveN-


-SeveN-
aktív tag

HBO GO megy másnál vagy csak nálam halt le?

OFP rUlEz! http://www.mod.iweb.hu/

(#22414) TomBond válasza -SeveN- (#22413) üzenetére


TomBond
aktív tag

Most fejeztem be egy filmet. nem volt hiba

Enermax 850w; ASUS PRIME H770-PLUS; Intel i5-13600K; 64GB RAM; ASUS RX 6750XT 12GB; Sams 970EVO+ 250GB; SoundBlaster Zx; Win11 Pro x64

(#22415) tomigonzo válasza flamario (#22410) üzenetére


tomigonzo
aktív tag

Hat a sok hd link az semmivel nem tobb nalam, plane ha hasznalsz vaamilyen debrid szolgaltatast. Akkor teljesen mindegy.
Egy nagy elonye van eddig a reduxnak, megy indigo nelkul.

(#22416) gyuri81


gyuri81
veterán

Szeretnék egy kis segítséget kérnék tőletek.
Szeretnék előfizetni valami iptv-re, mert egy picit már kezd elegem lenni a digi online silány minőségéből.
Első körben az itt-ott tv-re gondoltam. De ha jobbat tudtok akkor szóljatok.
Hogyan tudom használni az itt-ott tv-t a simple kliens-en keresztül?

(#22417) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Ismételném a múltkori kérdésem:

"LE alatt az Eurosport player hogyan vehető rá, hogy magyar nyelven szólaljon meg?
Amint átállítom, néma lesz."

Nem valami vpn trükk kéne hozzá?
Droidon jó.

#?*@&!

(#22418) consono válasza gyuri81 (#22416) üzenetére


consono
nagyúr

Az Itt-ott-ot nem tudom hogyan megy, nekem pl. van a TV-men natív kliense. A Telenor MyTV-nek viszont mintha lenne addonja... Használja azt valaki?

"In God we trust. All others must bring data"

(#22419) xtend válasza gyuri81 (#22416) üzenetére


xtend
senior tag

Itt-ott tv-nek van addonja a repóba. De azt nem tudom, hogy működik-e még vele, mert már rég használtam. De ha bevagy regelve az itt-ott tv-re akkor az addonba megadod az ott használt név+jelszót és az ingyenes adóknak látszaniuk kell. Ha elindulnak akkor műxik az addon, előfizethetsz több csatáronára. Mi külföldön élünk és ezért fizettem elő rá, asszem tavaly...vagy ez év elején? már nem tudom, de akkor jó volt.

(#22420) hapsitapsi


hapsitapsi
csendes tag

Sziasztok,

1 év után, lehalt sd kártya miatt, újra kellett raknom a Kodit.
Raspberry Pi3 - LibreELEC - Kodi 17.6 - Exoshark 1.3.2
Trakt fiók hozzáadva, aktiválva, engedélyezve stb.
A gondom, hogy az Exoshark alatt pl.a kedvenc filmek - gyűjtemény - működik,
de a kedvenc sorozatok - gyűjtemény beolvasása már nem, de pl. az előrehaladás és a figyelőlista igen.
Valakinek vmi ötlete?

(#22421) Marci79


Marci79
aktív tag

Sziasztok!

Most találkoztam először a Kodi-val. Lenne egy olyan problémám vele, hogy a 720-as (mkv) videóknál kis kockázás van a képben. Hol alig van, hol pedig elég sok. Pc-n semmi gond a videókkal, de android-os lejátszón már igen. Pc-n más lejátszó programot használok.
Remélem nem lőttem mellé a csoportválasztással a kérdésemhez?! :U

Ha számít, akkor ez a boxnak az adata, amin a Kodi fut:

Description:
A95X R1 Smart Android TV Box is your great choice and can change your traditional TV & LCD monitor into a multimedia center by connecting the Internet (Via WiFi or RJ45). With this product, you can greatly enjoy videos, music, photos, games and more. This smart Android TV Box will bring you much fun and convenience.
Features:
- Android 7.1: The lastest Android 7.1 system, faster and stable performance.
- Amlogic S905W CPU: Powered by Amlogic S905W Quad core ARM Cortex-A53 CPU up to 2.0GHz ultra high frequency, A95X R1 is a HD media player with Mali-450MP5.
- Memory and Expandable Storage: It boasts 2GB RAM and 16GB ROM, supporting TF Card Reading up to 128GB, giving you more space to download your favorite media files and to browse websites, play games, watch movies more smoothly.
- High definition outpout resolution: 1920 x 1080 (4K * 2K Max.).
- Support video formats: Avi / Ts / Vob / Mkv / Mov / ISO / wmv / asf / flv / dat / mpg / mpeg.
- Support audio formats: MP3 / WMA / AAC / WAV / OGG / DDP / HD / FLAC / APE.
- Support picture format: HD JPEG / BMP / GIF / PNG / TIFF.
- Support decoding formats: 4K VP9 video decoder, H.265 / H.264 video decoder, 1080P other video decoder (vc - 1, mpeg - 1/2/4, vp6 / 8).
- Support 802.11 b / g / n, 2.4GHz WiFi connection.
- Network features: KD 17.3, Neflix, Skype chat, Youtube, Facebook, online movies and more.
- Support language: English, Spanish, French, German, Russian, Italian, Portuguese, Turkish, Arabic, Chinese, Japanese, Korean, etc..
- Connection: WiFi, TF card, U disk, HD, AV, wire network.
Highlights:
System: Android 7.1
CPU: Amlogic S905W 2.0GHz, Quad Core ARM Cortex-A53
GPU: Mali-450MP5
Memory (RAM): 2G
Memory (ROM): 16G Nand-Flash
Maximum support TF card: 128GB
Output resolution: 1920 x 1080 (4K * 2K Max.)
Specifications:
Network interface: 10 / 100M Ethernet, standard RJ-45 interf

[ Szerkesztve ]

(#22422) xtend válasza Marci79 (#22421) üzenetére


xtend
senior tag

Jobb lett volna offba tenni, de mind1. A 7-es droidok ilyenek a boxokon, de no para. Ami kell neked az a Amlogic tv box tool. Play-ből letölthető. Amit állítani kell rajta: display related functions menüben: auto frame fix, noise reduction, deinterlace,error recovery mode. Főmenüben autostart. Utáne tolj egy restartot a boxon. Kodiban pedig ezt állítsd: (angolul van de magyarra lefordítod, megtalálod)
Kodi kadenciahelyes lejátszás beállítása
Először kapcsold Profi módba a beállításokat (Settings > Expert), így minden beállítás elérhetővé válik.
Settings > Video > Playback:
Adjust display refresh rate to match video: On start / stop
Sync playback to display: off
> System > Video output
Vertical blank sync: Let driver choose / disabled (17-es Kodi verziótól már nincs ilyen beállítás)

(#22423) tobias40


tobias40
veterán

Kodi alá csak a simple iptv ajánlott vagy van jobb/szebb ,stabilabb lejátszó is,iptvre !?
Ennek elég "egyszerű" és primitív a kezelő felület,nincs vele bajom de ha van ajánlottabb nyilván kipróbálnám..

És iptv-re inkább a CE vagy az LE ajánlott vagy teljesen mindegy?

(#22424) consono válasza xtend (#22422) üzenetére


consono
nagyúr

Vagy fel lehet tenni SD-re egy CoreElecet és minden sokkal jobban fog működni. Persze csak akkor, ha csak a média lejátszás a cél.

"In God we trust. All others must bring data"

(#22425) xtend válasza consono (#22424) üzenetére


xtend
senior tag

Ez egyértelmű! De nagyon-nagyon sok embernek fingja sincs róla mi az a CE/LE és nem akarnak új rendszert felrakni, hiába győzködöd őket, na meg nem is értenek hozzá. Főleg, hogy CE alatt sok boxnak mókolni kell a távját...ezért ajánlottam a fentebbi megoldást.

(#22426) tcsaba007 válasza tobias40 (#22423) üzenetére


tcsaba007
tag

LE és CE is jó IPTV-re. A CE képe kicsit szebb. Ha DRM védett tartalmakat is akarsz nézni, amlogic vonalon azt csak a CE tudja. (Kodi 17 nem, csak a 18)
Használható még IPTV-re a Shani féle LiveStreamsPro is. Én azért használom, mert xmlt-t is támogat, így pl youtube playlistet is be tudok tölteni alá.
A legprofibb a tvheadend. Még nem próbáltam, azt mondják a beállítása nem egyszerű. Cserébe tud sokmindent. ( Stream rögzítés, timeshift....)

[ Szerkesztve ]

(#22427) tobias40 válasza tcsaba007 (#22426) üzenetére


tobias40
veterán

Köszi!

Mi az a DRM védett tartalom?
A tvheadend-ről hallottam de nem tudom annyival ad-e többet amennyivel bonyolultabb a beállítása?
"Sima tv adásoknál " láttam hogy sok használják..
Shani féle LiveStreamsPro-t majd meglesem. :R

(#22428) consono válasza xtend (#22425) üzenetére


consono
nagyúr

Ez mondjuk igaz, nekem is saját konfig file-t kellett csinálnom a távirányítóhoz. Mondjuk a CEC szerencsére megy, gyakran nincs szükség a sajátjára :)

"In God we trust. All others must bring data"

(#22429) Somatom


Somatom
veterán

Sziasztok!
Androidos Kodi. Megint kidobott a YT a limit miatt. Biztos én bénáztam, de nem találtam egyértelmű leírást erre az API kulcs dologra. Tudna vki linkelni egy aktuális útmutatót?
Köszi!

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#22430) divan válasza Somatom (#22429) üzenetére


divan
senior tag

1, 2.

(#22431) Somatom válasza divan (#22430) üzenetére


Somatom
veterán

Köszi!
Az elsőre rátaláltam, csak fura volt. Régen csináltam vmi kulcs hókuszpókuszt, de az nem volt ilyen bonyolult. Úgy emlékszem, hogy a YT addonon belül kellett kiválasztani vmi másik kulcsot. De, ha így kell, akkor így fogom megpróbálni.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#22432) hzx0 válasza Somatom (#22431) üzenetére


hzx0
aktív tag

Reggel engem is kidobott. Most meg megy rendesen pedig nem csináltam vele semmit.

(#22433) xtend válasza Somatom (#22429) üzenetére


xtend
senior tag

Miért nem használtok Smart YT app-ot???? A droid saját YT-je egy f*s, a Kodié is. A Smart YT appon van 4K, 1080p, minden, google acc sem kell hozzá.
stable version

[ Szerkesztve ]

(#22434) Somatom válasza xtend (#22433) üzenetére


Somatom
veterán

Köszi, de Androidra nem szükséges tanítanod. Böngészős keresgéléshez TubeMate -et használok. Mellesleg, telepítés után, indításkor ez a nyitókép fogadott. Érdekelne, hogy innen szted hogyan kéne továbblépnem. De, nem itt, hanem az Android alkalmazások topikban, mert ez a téma oda való. Egy YT kliensalkalmazás miatt még egy telón, vagy TV boxon sem cserélném le a launcher -t. De, ez egy X86 -os PC -n futó, 64 bites RemixOS v3. Ezen nincs launcher cserebere. Úgyhogy maradnék a Kodinál.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#22435) tcsaba007 válasza tobias40 (#22427) üzenetére


tcsaba007
tag

digitális jogkezelés (Digital Rights Management = DRM)
Egyre több adó használ DRM-et, ezek csak Kodi 18-tól nézhetőek.
Szerintem igényektől függ, hogy érdemes-e tvheadenddel bíbelődni..

[ Szerkesztve ]

(#22436) tobias40 válasza tcsaba007 (#22435) üzenetére


tobias40
veterán

És azt honnan tudom hogy melyik a DRM-es adó?

(#22437) xtend válasza Somatom (#22434) üzenetére


xtend
senior tag

Ha a segítségnyújtás szerinted tanítás/kioktatás akkor nálad a hiba... egyébként 4K Alt kell kiválasztani....vagy ha nem kell a 4k lehetőség akkor 1080p

(#22438) Somatom válasza xtend (#22437) üzenetére


Somatom
veterán

Válaszoltam.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#22439) brazos válasza tobias40 (#22436) üzenetére


brazos
senior tag

Onnan, hogy esetleg majd nem látod a tartalmat!
Jobb esetben kiírják, , lásd pl. régebben a DunaTV F-1 közvetítései előtti kiírást, amikor is jelezték, hogy a következő műsorszám Net-en való megtekintése jogi szabályok miatt nem lehetséges.

(#22440) tobias40 válasza brazos (#22439) üzenetére


tobias40
veterán

Értem köszi,akkor erre nem lehet felkészülni csak majd egyszer nem jön az adás...

(#22441) brazos válasza balage25 (#22403) üzenetére


brazos
senior tag

Ezt próbáltad már?
plugin.video.movieshark-2.1.3.zip 2018-12-23 12:08 176K

(#22442) brazos válasza brazos (#22441) üzenetére


brazos
senior tag

Igaz nálam egy régebbi, Frodó-12.3 verzión még mindig ugyanez a hiba van.

------------
Esetleg van valakinek egy Frodó alatt is használható MS zip linkje?
Ha kell hozzá függőségi zip fájl, akkor azt a linket is megköszönném.

[ Szerkesztve ]

(#22443) xtend válasza brazos (#22442) üzenetére


xtend
senior tag

Pedig működik az MS. Sztem nálad a régi verziós kodi lesz a baj. Min használod a Kodi-t, hogy ilyen régi verzió? Android box? Régebbi droidra van mygica vagy spmc kodi fork amik már 17-es kodi felett vannak

(#22444) brazos válasza xtend (#22443) üzenetére


brazos
senior tag

A fentebb már leírt gépelhalálozás miatt most csak egy ősrégi, és csak a Frodó-12.3 verzió futtatására képes XP-s gép van használva, erre én ennyit tudtam felvarázsolni.
(a legújabb MS zip felmegy, de a jelzett hibával lép ki)

Az M4 Sport addon is működik ezzel a Frodó verzióval.

A Mediaklikk addons is rendben működik a Frodó-n, legalább a közszolgálati adókat tudom vele nézni

A SimplePlaylist is megy a Frodó-12.3 verzión, jelenleg próbaképp a FixTV van csak betéve az m3u-ba.
De sajnos az epg az nem jó.(ez van megadva forrásnak: https://epg.koditvepg.com/guide.xml.gz)

Mondjuk elég kínlódás volt erre az XP-s gépen futó Frodó-12.3 verzióra feltenni a már jelzett dolgokat, pár kiegészítő függőségi zip fájlt úgy kellett a netről levadászni egyenlőre ennyi megy rajta.
Ha nem megy az MS addon, akkor majd megoldom valahogy egy jó kis m3u fájl segítségével, ha találok normálisan működőt.

HA-ha, közben felugrott egy frissítési ablak, ez a régi verzió frissíti a libtorrent addonst, nem semmi.

[ Szerkesztve ]

(#22445) Keef_Lee válasza brazos (#22444) üzenetére


Keef_Lee
senior tag

Írtam a napokban, hogy azt tapasztaltam az addonnak script.modul.cetifi 2017 kell, ami csak kryptontól van.

[ Szerkesztve ]

(#22446) xtend válasza brazos (#22444) üzenetére


xtend
senior tag

Mindenképpen windows kell arra a gépre???? Meg ha jól tudom vannak kodi forkok xp alá is azaz krypton-t is fel lehet varázsolni rá!

[ Szerkesztve ]

(#22447) brazos válasza Keef_Lee (#22445) üzenetére


brazos
senior tag

igen, de sajnos a Frodó alá ez nem játszik....de köszi.

(#22448) brazos válasza xtend (#22446) üzenetére


brazos
senior tag

Nem feltétlenül, most is van mellette két Puppy Linux Precise 571, de mint írtam ez egy öreg gép, ún vésztartalék, így a benne lévő dolgok is öregek, namármost a Linuxos Kodi-hoz OpenGL-t natívan támogató videókártya is kell, -ami a gépben van, az meg nem az- így a Linuxos Kodi kilőve.
A Windows alatt a windowsos driver ad némi ilyen jellegű szoftveres támogatást, ezért is indul el rajta a windowsos Frodó, de a Gotham, és a Jarvis, na meg a Krypton-os Kodihoz meg már W7 a minimum oprendszer.
Bár lehet, hogy átmeneti megoldásnak még kipróbálok ezen a masinán egy W7 ThinPc oprendszert, egyszer már feltettem, és jól ment, igaz nem Kodi volt rajta, hanem valami másik médiacenter, már nem emlékszem, hogy melyik.
Végül is megvagyok az MS és az EXo...nélkül is nem dől össze a világ.

(#22449) Keef_Lee válasza brazos (#22448) üzenetére


Keef_Lee
senior tag

Librelec x86 kellene rá. Még én se próbáltam, de állítólag remekel.
Bár az lehet, hogy csak 64biten van.

(#22450) hunaqua


hunaqua
addikt

Regisztráltam a HBO GO-ra.Az oldalon simán be tudok lépni az email címmel és jelszó párossal.Tökéletesen működik pc alatt. Most letöltöttem az alkalmazást CE alatt,de nem tudok belépni." Felhasználónév vagy jelszó nem megfelelő" hiba. Itt is az email lenne a felhasználónév és a jelszó meg a jelszó.Mi lehet a gond?

.....már belépett ! :R

[ Szerkesztve ]

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.