Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6201) DigitXT válasza FőDudu (#6200) üzenetére


DigitXT
félisten

A jobb hatótáv a tömör kerekeken pedig logikus, annak kisebb a
gördülési ellenállása. (Ami nem logikus, hogy kényelmesebb is.)

(#6202) rushty válasza TheProb (#6193) üzenetére


rushty
senior tag

Az a soroksári vonal a taxisok miatt nem a legjobb. A gubacsit nyugisabbnak gondolom, de csak az utóbbin bicajoztam (így nem érint a sínpár).

Revolut meghívó pü-ben

(#6203) elder troll válasza FőDudu (#6194) üzenetére


elder troll
senior tag

Nagyon szépen kifejezve nem egy életbiztosítás 9 éves gyereknek ilyen "játékszert" venni.
Voltam 9 éves, vannak emlékképeim, hogy miket állatkodtam bmx-szel és az elődjével.
ES2 tulajként 20 km/h óra felett nem használom a gépet, mert életveszélyesnek érzem, pedig főleg 2 keréken közlekedtem. De még 20 km/h-s sebességnél is ki tud nyírni egy közepes kavics, és akkor a kátyúkról és egyéb úthibákról még egy szót sem ejtettem. Nagyon észnél kell lenni, és egy kisgyerek a haverok előtt elég nagy állatságokat tud művelni (magamból kiindulva).

(#6204) FőDudu


FőDudu
addikt

Minnel tovabb nezelodok, annal jobban ugy tunik, az olcso husnak hig a leve.
Ami komoly, konnyu, eleg akkuval van szerelve az mar 1000 Euro korul van.
Ez mar valoszinuleg kompromisszum mentes cucc. E-TWOW, Robbo.

Ami az olcsobbak kozul szembe jott az a Kugoo S1 Pro. Van ilyen valamelyikotoknek?

FőDudu

(#6205) FőDudu válasza DigitXT (#6201) üzenetére


FőDudu
addikt

A ketto egyutt nem logikus ;)
De ki vagyok en, hogy megkerdojelezzem amit a hasznaloja erez...

FőDudu

(#6206) FőDudu válasza elder troll (#6203) üzenetére


FőDudu
addikt

Nem lehet mindentol megvedeni oket. Az se jo, ha sport helyett otthon ulnek.
Fiam legalabb megy focizni, kosarlabdazni, teniszezni - es ezek mellett sokat biciklizik.

Amikor mi gyerekek voltunk, akkor se bukosisak se egyeb vedelem nem volt rajtunk.
Megsem tudok egy gyerekrol sem aki meghalt vagy megrokkant volna a kortarsaim kozul.

Pedig nekem is volt olyan eset amikor az ugraton a BMX kormanya toben letort a csocsonkrol es a csonk a hasamba furodott a landolasnal.

Szerencsere olyan helyen lakunk, ahol legalabb az autokkal nem kell szamolni - a forgalom miatt nem kell aggodni. A tobbire meg oda kell figyelni, megtanitani betartani a szabalyokat.

A kis kerek meret miatt valoban veszelyes lehet a ko/bukkano/uthiba - ezert is jon kepbe a minnel nagyobb gumi meret. 10" korul vannak, nagyobbat meg nem lattam elektromosban (ami nem egy oszver bicikli).

FőDudu

(#6207) krakki88 válasza DigitXT (#6162) üzenetére


krakki88
csendes tag

Ez a roller egyre inkább kezd úgy kinézni mint valami orosz hordozható atomreaktor. :D

Amúgy grat, nem kis munkád van benne!

Fődudu: Annyi igaz, hogy bicajjal is tud olyat esni, hogy ott marad. Viszont a bicajosokra, főleg a gyerekekre jobban odafigyelnek az autósok! Akármekkora a roller, még ha csak 10el is megy, átmennek rajta. Vagy pl az én esetem, amikor max 30al mentem és elém hajtott takarásból egy autó, miután felfogtam kb 5 méterem volt megállni, ami végül úgy sikerült, hogy amikor már csak az első kerék volt a földön(a hátsó meg minimum 70-80 centin)akkor leugrottam és hátradőlve magamra rántottam a rollert. Na hát egy xiaomival biztos nem ez történt volna, hanem egy az egybe beleszáll mert csak a hátsó keréknél van tárcsafék. Igaz, bicajjal is ha nincs rajta tárcsafék, de ott legalább tompit valamit az ütközésen az elsőkerék. Rollerel meg egy az egybe lefejeled mert abszolút semmi távolság nincs az elsőkerék és közted.

Ha veszel is neki végül, akkor minimum bukósisak, térd és könyökvédő legyen rajta mindig. Bár ezek bicajra se ártanak. :)

[ Szerkesztve ]

(#6208) TheProb válasza rushty (#6202) üzenetére


TheProb
veterán

Gubacsin nem szívesen mennék, mire elérek a Rákóczi-ig, 3x kirabolnak menet közben, és 2x nem kívánt fellációt követnek el rajtam a C típusú örömjányok. Akkor inkább kerülök csepel felé.

Az a szomorú, hogy ez a super soco tc teljesen hatása alá kerített, pedig sose érdekeltek a motorok. Szerencsére nem szeretnék ennyi gempát kiadni kiadni érte, de erősen kezd a hatalma alá keríteni... ;]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#6209) FőDudu válasza krakki88 (#6207) üzenetére


FőDudu
addikt

Megvettuk a Mi Pro 2 rollert.
Gyerek most nagyon boldog.

Akkuja 80% gyarilag, epp csak osszeraktam es most probalgatja a parkoloban.

FőDudu

(#6210) TheProb válasza FőDudu (#6209) üzenetére


TheProb
veterán

Jól látom, hogy ez nem Ungarn?
Itthon még nem nagyon látom, hogy kapható lenne bármelyik modell az "új" szériából.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#6211) FőDudu válasza TheProb (#6210) üzenetére


FőDudu
addikt

Szlovenia.

Boltos ismerost hivtam tegnap, mit erdemes venni. O az aki gumit cserelt az M365-on es kenyelmesnek talalja a mehsejtes gumit.

Ezt ajanlotta, de szolt, hogy siessunk, mert iszonyatosan fogy es mar csak 2 van raktaron a forgalmazonal.

Nem tudtam visszaszolni, gyerekkel es nejemmel meg megneztuk mi legyen.

Aztan ma az egyik plazaban volt meg 2 db. Reggel huszrol indultak. Bezzeg az essential nem fogy ( nem csodalom, ott a parameterek eleg halovanyak).

559 euro volt, 2 eves garival (helyi Mi Shop hozza be).

Annyit nezelodtem, hogy meguntam a dolgot es letudtam. Ezzel nincs gond, eleg lesz az akkuja, eros, gyors, minosegi. Az Es2 is lett volna kb 400, plusz potakku, es akkor meg nincs is rajta tarcsafek.
Vagy a tobbi nagy akkus modell meg dragabb.

Gumit majd hozatok ismerossel, bar ugye van egy tartalek a dobozban.

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#6212) devil-k válasza FőDudu (#6209) üzenetére


devil-k
nagyúr

Nem véletlen van az elektromos rollereknél megadva, hogy 16 éves kortól ajánlott... Döbbenet.

- mozi bolondéria -

(#6213) FőDudu válasza devil-k (#6212) üzenetére


FőDudu
addikt

Valoban lehet eros a 9 evesnek, szerencsere az appjaban lehet korlatozni a sebesseget.
Kiprobalta Sport modban is, az mar valoban tul eros es tul gyors.
De en nem fogok evente ujat venni mert gyenge/lassu/elavult az olcso szar.

Szomszeddal beszeltem, azt mondja naluk a lanya es az unokaja rollerrel mennek a suliba.
Marmint ketten egy rolleren. Anyuka lerakja a lanyat a suliban aztan megy tovabb.

Nalunk eddig fel sem merult ilyesmi - ez foleg hobbi celbol lett vasarolva.

4,4 Km-t tett bele most a parkoloban korozgetve (van emelkedo is) - ez 15% akkut evett meg.
Azaz a 65% akkura most josol 20Km megteheto tavolsagot. Kers nem volt bekapcsolva - azt most kapcsoltam be az appjaban.

Azt hiszem meg nem kell tolteni. Annyit ha kihajt belole holnap, akkor kap majd egy full toltest.

Es engem is elbir, pedig en majdnem 140 kilo vagyok. Meg velem is siman ment felfele a lejton. Azaz erobol nincs hiany.

FőDudu

(#6214) Memmaao válasza FőDudu (#6213) üzenetére


Memmaao
addikt

Hát, ha már alá raktál egy potenciálisan életveszélyes eszközt, a bukó mellé mindenképp vegyetek könyök és térd protektort! Hatalmas neki a kép alapján! Egy nagy esés eléggé életre szóló lelki traumát tud okozni.

My name is Bond, James... Dean.

(#6215) B-L-A-C-K válasza FőDudu (#6209) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Hát nem mondom hogy gratulálok, én rollerekkel mentem már 10 ezer km-t, minden fórumon/csoportban ott vagyok, és ezekkel is estek már akkorákat hogy csak pislognál ha láttad volna a delikvens fejét. De persze elhiszem hogy a gyerek boldogsága fontos, csak ha megvan a baj akkor gondolkodik az ember lehet nem kellett volna.

(#6216) petipetya válasza B-L-A-C-K (#6215) üzenetére


petipetya
nagyúr

Nekem már ott elbukott a dolog, hogy ha annyit sportol az a gyerek, akkor hajtsa lábbal, vagy tekerje a pedálokat egy kerékpáron...

"nincs rá lezsóidő"

(#6217) Bobrooney válasza Memmaao (#6214) üzenetére


Bobrooney
senior tag

Lehet egy Boardy is hozta volna a boldogság hatást, ettől függetlenül kívánom a legjobbakat reméljük tudja kellő felelősséggel használni.

Btw, megrendeltem én is a Boardy-t.

[ Szerkesztve ]

(#6218) Memmaao válasza Bobrooney (#6217) üzenetére


Memmaao
addikt

És Boardy van gyerek méret is! Én mindenesetre nem engedném a gyerekemet elektromos rollerre. Nem hiszem, hogy túlparáznám a dolgot, légimentősként sajnos láttam már pár tragédiát. A bukó meg kötelező nálunk, és ebben nincs alku.

My name is Bond, James... Dean.

(#6219) Patyesz


Patyesz
csendes újonc

Látszik hogy milyen boldog a gyerek, vigyázzon, nem lesz baj. Én is beszéltem olyan idősebb emberrel, aki egész életében rágódott a fia motorbaleset miatti halála miatt, mert ugye ő vette a motort neki. Most azt mondom egy sima akármivel is lehet balesetet szenvedni, sőt gyalog is, nem ebből kell kiindulni. Ha minden meg van mondva, védőfelszerelés, sebességkorlát stb, nem lehet baj. Amúgy ha jól tudom a hivatalos ajánlás 13 vagy 16 évtől van, ilyen elektromos rollerek esetében..

[ Szerkesztve ]

(#6220) FőDudu válasza Bobrooney (#6217) üzenetére


FőDudu
addikt

Van neki Axelo rollerja, kb el is kopott mar a hatso kereke. Szoval nem keveset hajtotta mar.
Probaltunk venni hozza a Decathlonban 175mm-es kereket, Covid miatt eselytelen.

Azaz mar eleg sokat rollerezett ezelott. Nem esett nagyokat, van terd es konyok vedoje (sot tenyer vedo is).

Nem vadulos gyerek, inkabb ovatos. De azert a helyen van kezelve a dolog. Attol, hogy kapott egy elektromos rollert, a tobbi eszkoze nincs elfelejtve. Most meg ujdonsag, de nem fog mindenhova ezzel jarni.

De inkabb a rollerben alljon egy kis penz, mint a Playstation/Xbox konzolok menjenek nonstop helyette. Utobbiakat kb kizartnak tartom, hogy megvegyuk.

FőDudu

(#6221) FőDudu válasza Patyesz (#6219) üzenetére


FőDudu
addikt

En is ismerek olyat aki kerekparral szenvedett olyan szerencsetlen balesetet, hogy belehalt.
Megfejelt egy utcai tablat, mert masfele nezett. A tipikus youtube tortenet, alarohant a 2 tartos tablanak. Sulyos fejserules, nem volt rajta sisak.

Nem lehet mindenre felkeszulni, de atbeszelve, peldakkal illusztralva fel lehet kesziteni a veszelyes szituaciokra es talan el lehet oket kerulni.

Biztosan van rolleres baleseteket mutato youtube video - majd nezetek vele parat.
Csak hogy lassa mi is van alatta es mi lehet egy esesbol.

FőDudu

(#6222) FőDudu


FőDudu
addikt

Na kimeritettek. Vegul mar ketten mentek rajta ( vicces a 2 gyerek felpuceron, sisakban, terd es konyokvedoben a 34 fokban), parszor oda/vissza a jatszoterre meg egyikuk hazahoz ( na oda pl. rohadt meredek ut megy fel, 2 fovel oda nem tudott felmenni )(ketten kb 80 kilosak).

26.84km-t ment, most kezdett pirosan villogni az akku kijelzes. 11% maradt, azaz 69% akku volt 26.84km.

Elegedett vagyok. Az ES2 mar 2x lett volna toltve hasonlo tav alatt es gyengebb is lenne.

A feket majd utan kell allitani, kicsit visit a gyerek szerint. Valoszinuleg csak most kopott be es nem szimmetrikusan kopott.

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#6223) rushty válasza FőDudu (#6221) üzenetére


rushty
senior tag

[link]

/Elég ha hátranéz az ember miközben X métert megtesz és mire visszafordult bumm.

Revolut meghívó pü-ben

(#6224) Bobrooney válasza FőDudu (#6220) üzenetére


Bobrooney
senior tag

Nézd én nem ítélkezek, semmi közöm hozzá. Tényleg kívánom hogy örömmel használja csak, és maradjon móka és kacagás. :R

Ki milyen buksit használ amúgy a rollerezéshez?

(#6225) FőDudu


FőDudu
addikt

Azt tudtatok, hogy ezt is a Ninebot gyartja?
Csak a dobozan van rajta, mashol nincs emlitve.

Toltes eleg gyors az elejen, kb 5% per negyed ora - azaz orankent 20%. Mar 60% folott jar, pedig haromnegyed haromkor dugtuk toltore (11%-on). Gondolom a vegen lassul majd ahogy mas eszkozoknel.

A nemzetkozi konyven 14,2Kg all, a lokalizalton meg 12,6kg. Majd lemerjuk mi a valosag.
(eloszor azt hittem masik konyve lehet, de ugyanugy 474Wh az akku)

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#6226) FőDudu válasza Bobrooney (#6224) üzenetére


FőDudu
addikt

En nem rollerezek, nekem Abus van (Pedelec +). Gyereke valamilyen noname sisak - Sportsdirectbol - amin a tarkojan villogo lampa van. A masik ami van neki az KTM sisak.

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#6227) Because


Because
őstag

ha ennél a Kugoo G2 Pro-nál nem tudtok jobbat következő fizukor beruházok rá, szóval valaki valami alternatíva? :)

(úgy is kell egy közlekedési eszköz vagy bringa vagy egy ilyen és akkor már kipróbálom az elektromos rollert)

(#6228) FőDudu válasza Because (#6227) üzenetére


FőDudu
addikt

Robbo T8/T9/T10 az kb hasonloan durva cucc. Innen a szomszed Szloveniabol.
https://www.robbo.si/izdelek/robbo-next-9-pro/

FőDudu

(#6229) FőDudu válasza Because (#6227) üzenetére


FőDudu
addikt

Mondjuk ennyiert mar egesz jo bringat lehet talalni - kerdes azt hogyan tarolod biztonsagosan mondjuk munkahelyen vagy suliban....

FőDudu

(#6230) TheProb


TheProb
veterán

~150-ért lehetne CZ raktárról M365 Pro-t rendelni BG-ről. Szívesebben venném itthoni rendes garival, de alig kapni (már) valahol. Ahol meg van, ott kabarisztikus áron.
Ennyiért jó deal, nem? Illetve van, aki másra akarna rábeszélni? Netán megérheti várni? Bár én jelenleg csak a Xiaomi táján tudok érkező vérfrissítésről, de ez az 1S és soccer Pro 2 kb annyiban jobb, mint erősebb lámpákat rakta bele... :U

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#6231) Don.Corleone válasza TheProb (#6230) üzenetére


Don.Corleone
aktív tag

Srácok, m365 pro-n mondhatni bekopott a fékem, kicsit utána kéne álltani, de tácsa fékhez még nem volt szerencsém, minden más féket szereltem már bicajokon. Valaki tudna segíteni, hogyan tudnék utána állítani? Keresgéltem a yt ,mély bugyraiban de ahány videó annyi féle képpen állítanak. Józan paraszti ésszel a bovdenen a csavart meglazítanám amivel lehet szorítani engedni és akkor bovden végén a csavart lazítva kicsit meghúznám. Elcseszni nem akarom de elég faék technikának tűnik, ránézésre. :)

(#6232) Because válasza FőDudu (#6229) üzenetére


Because
őstag

köszi szépen!

a bringát a munkahely tárolójában lakatolom le, a rollert is ott hagynám

(#6233) TheProb


TheProb
veterán

Amúgy arra a kérdésemre még válaszoljon már valaki pls, hogy ezekben a seggrohasztó 30+ fokokban mennyire lehet megmaradni a rolleren? Van menetszél, ami hűt egy picit vagy ugyan abban a húgymeleg időben kell rollerezgetni, mint mikor sétálsz és szétéget a nap?

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#6234) FőDudu


FőDudu
addikt

Mi Pro2 11%-rol fullra 5,5 ora alatt toltodott fel. Ekkora kapacitasu akkunal ez eleg jonak tunik.

FőDudu

(#6235) krakki88 válasza TheProb (#6233) üzenetére


krakki88
csendes tag

Nyilván hűt a menetszél. Bár én átlag 40el megyek, lehet kis rollerrel 20-25el közlekedve nem sokat ér. Mindenesetre sokkal de sokkal jobb mint autóban rohadni, én spec nem szeretem a klimát, szóval egy megváltás h van rollerem. Gyorsabban is oda érek városon belül ahova akarok és még sülnöm se kell.

(#6236) TheProb


TheProb
veterán

Mi van, ha plázába, boltba, moziba, etc.-be akartok menni? Mit csináltok a rollerrel? Biciklitárolóhoz kikötitek? (ki lehet egyáltalán normálisan?) Vagy viszitek magatokkal mindenhova? Gondolom ez ritkán kivitelezhető.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#6237) elder troll válasza TheProb (#6236) üzenetére


elder troll
senior tag

Postára be szoktam tolni magammal (mindig kieső időszakban megyek), melóhelyen elfér a bejáratnál a fogasnál. Amúgy én is meg vagyok ezzel lőve, mert esélytelen lelakatolni (vagy annak hiszem). Benzinkúton szoktak vágni egyfajta fejet néha, de már kezdik megszokni mivel ppp és postapont is egyben. 10 mp alatt könnyedén eltulajdonítható így nem szívesen hagyom benzinkúton kívül, ráadásul néha elég fura közeg tud ott sokasodni a benzinkút és a dohánybolt között.
Amúgy ha összehajtható, és lehet húzni egy keréken, akkor akár még opció lehet egy boltban, de dilemmáztam már azon is, hogy összehajtva a bevásárló kocsi aljába rakom, de a festés miatt nem próbáltam.

[ Szerkesztve ]

(#6238) petipetya válasza TheProb (#6236) üzenetére


petipetya
nagyúr

Olyan helyekre járok a lábbal hajtóssal, ahová simán betolom: bolt, plaza bármelyik boltja, posta stb. Összehajtani nem szoktam, végig tolom mindenhol. Boltban sajnos nincs kormányra akasztható kosár, így oda két zacskót szoktam tenni egymásban, azokba pakolok. A nagyobb cucc pedig megy a kezembe. Nyilván bevásárlókosárnyi cuccal ez kivitelezhetetlen lenne, ám az élelmiszeres nagybevásárlás úgyis online történik kiszállítással, ez csak kiegészítő hozzá.

"nincs rá lezsóidő"

(#6239) FőDudu


FőDudu
addikt

MI userek: idovel valoban nem art hasznalni a csukloba rakhato gumi rezges csillapitot?
Ugyis epp taskat rendelek a kormanyra, rendeljek ebbol is?

FőDudu

(#6240) BomiBoogie válasza Bobrooney (#6217) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Én még mindig nem tudtam rászánni magam.
Mert ugyan próbáltam, de nem tudom, a napi ingázásra mennyire válna be (kb. 4 km). Tudom, hogy könnyen gurul és jól "rugózik", de tartok tőle, hogy nem tudnék a bringasávon menni, ha nem "elég" gyors.

(#6241) haruspex válasza TheProb (#6236) üzenetére


haruspex
aktív tag

Lábbalhajtós rollerem van, simán összecsukom, és beviszem. Sokáig volt rajta válpánt, és úgy vittem.

(#6242) Bobrooney válasza BomiBoogie (#6240) üzenetére


Bobrooney
senior tag

Bringasávon sokszor 10-el tekernek és nem csak az idősek (legalábbis itt Győrben), meg hát mehetsz a járdán is.

(#6243) Drag77


Drag77
senior tag

Ez érne valamit? : link

http://draginet.hu , MCSA, MCSE, UEWA, Microsoft 365 Certified: Modern Desktop Administrator Associa Microsoft Certified: Windows Server Hybrid Administrator Associatete,

(#6244) Memmaao válasza BomiBoogie (#6240) üzenetére


Memmaao
addikt

Akkor inkább nálad az elektromos/lábbal hajtós a dilemma.

My name is Bond, James... Dean.

(#6245) petipetya válasza BomiBoogie (#6240) üzenetére


petipetya
nagyúr

Ez autók melletti kerékpársáv felfestve, vagy a járdán lévő leválasztott rész? Mert például nálam ez utóbb fajtájú kerékpárút van, amely így el van választva az autós forgalomtól. Itt a gyalogosok is vígan közlekednek rajta a kerékpárosok nagy örömére, úgyhogy az én rollerem vígan elfér mellettük. De autók között, felfestett kerékpárúton én sem mennék a lábbal hajtóssal.

"nincs rá lezsóidő"

(#6246) TheProb


TheProb
veterán

Motoros bukó mennyire overkill rollerhez? Illetve tekintve, hogy nincs különösebben stabil pozíció, nem leszek túl fejnehéz tőle? :DDD

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#6247) krakki88 válasza TheProb (#6246) üzenetére


krakki88
csendes tag

1.5 kilótól? :D Én még 55 kilósan sem. Amúgy én nyitott bukót vettem, de olyat aminek a plexije állig ér. Zártban vannak jók, amikben szintén jól hallasz, de nyilván közel se úgy mint egy közepes nyitott bukóban. A bicajos sisak egy vicc, bicajra(országútira főleg)sem elég. Csak ha motorosban bicajoznál agyvérzést kapnál. :))
Én konkrétan leszarom h mit gondolnak, haverjaim is megmosolyognak, de ha esek akkor nem az ő állukat kell visszacsavarozni a helyére, tarkóról, homlokról nem is beszélve. Jó mondjuk nekem dual mantis van és eszetlenül megyek(ha szabad a terep), de egy sima xiaomi pro-ra is felvenném. Ha a térdem sikerült 30nál úgy szétbaszni h 2 hétig járni se tudtam, akkor bele se merek gondolni egy ekkora tempónál szerzett padka fejelésbe mondjuk. Sőt valamelyik itteni kollégát is elütötték, neki mondjuk nyilt törés lett a lábán, de azt meg protektor se védi ki. Viszont a motorháztető fejelést a bukó igen. :)

(#6248) TheProb válasza krakki88 (#6247) üzenetére


TheProb
veterán

Sokat nem volt a fejemen motoros bukó, sose vonzott a 2 kerék. Viszont SW buzernyákként ezen megakadt a szemem: [link] De amit most említettél, az eszembe se jutott, hogy mennyire zárja ki a hangot- Márpedig ebben gondolom nem sok mindent hallanék a külvilágból, azt meg eléggé alapnak gondolom. Még a nyitott fülesemet is előtúrtam, mert a Tronsmart Onyx Free kb minden külső zajt kizár...

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#6249) BomiBoogie válasza Drag77 (#6243) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Hát egy rossz vélemény van róla Amazonon: :D De nyilván tökéletes védelem nem létezik.
Akinek nem lopták el, az pozitívat ír róla, akinek meg igen, az negatívat, de ez every zár evör. :D
No protection against theft
Probably my own fault for trusting a lock like this but learn from mistake and avoid this lock. My scooter was stolen within a month of using this lock. For the record, it was parked and locked in a busy intersection so it probably didn't take the thief very long to cut this lock.

Szerintem egyébként semmivel sem rosszabb, mint egy itthon megvásárolt random zár.
Legalább nem lehet simán felkapni/eltolni.

[ Szerkesztve ]

(#6250) Drag77 válasza BomiBoogie (#6249) üzenetére


Drag77
senior tag

Igen, arra jo lehet, hogy beszalad az ember a boltba 10percre nem. toljak el, de. órákra nem hagynam kint.

http://draginet.hu , MCSA, MCSE, UEWA, Microsoft 365 Certified: Modern Desktop Administrator Associa Microsoft Certified: Windows Server Hybrid Administrator Associatete,

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.