Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6301) Patyesz válasza levilevi (#6297) üzenetére


Patyesz
csendes újonc

Nem hiszem hogy gyengének éreznéd. Max ha már az aksi amortizálódik.

(#6302) B-L-A-C-K válasza levilevi (#6300) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Belépő rollernek megfelelő erre, pár kiegészítőt érdemes hozzá beszerezni (itt az oldalon is rátudsz keresni miket), illetve fontos hogy a guminyomás legyen 4,5 báron mindig.

(#6303) Patyesz válasza B-L-A-C-K (#6298) üzenetére


Patyesz
csendes újonc

Igen, kell a hozzászólásszám, máskülönben nem leszek titán. Szegény hogy félrevezettem, végül én is ugyanazt ajánlottam neki. El tudom képzelni, hogy össze van zavarva.

(#6304) Patyesz


Patyesz
csendes újonc

Kapok is az alkalmon hogy egy másik hulladékot bemutassak, ugye az m365 a belépő, ezzel pedig egyenesen a szakadékba rohanok. És ez pedig a saját rollerem, íme bikeme r11. Az extreme digitalban kapható 69 khuf, én 60 ért vettem akciósan, egy év gari.
A száraz adatok: Motor teljesítménye: 300 W
Akkumulátor: újratölthető Li-ion akkumulátor, 5 Ah, 36V
Töltési idő: 4 óra
Kerék: különleges kiképzésű 8” gumi és felfüggesztés
Max. terhelhetőség: 100 kg
Min. súlyhatár: 20 kg
Max. sebesség: 24 km/h, 3 állítható fokozat
Hatótáv: 15-18 km (függ az útviszonyoktól és a felhasználó súlyától)
Lehetséges terep: kemény, lapos felület, 15°-nál kisebb lejtő
Kijelzőn: akkumulátor kapacitása, aktuális sebesség, sebességfokozat, megtett távolság
Fékezés: elektromos elsőfék, tartós, fém hátsófék
Működési hőmérséklet: 0 – 40 °C
Méret:

Összecsukva: 105 x 16 x 39,8 cm
Kinyitva: 101,3 x 43 x 104,8 cm
A jármű súlya: 10,3 kg
Csomag mérete: 107,5 x 21,5 x 43 cm, 13,5 kg

Szubjektív tapasztalatok, masszív, erős, gyors, a tömör gumi miatt az úthibákat megérzi, tempomat van, menüben kikapcsolható, motorfék erősség állítható, lámpa jelzésértékű, lényegében a kijelző világítása kivezetve előre, csengő, duda nincs. Állítható kormányoszlop magasság, csúszásmentes, széles, kicsit rövid fenéklemez, pont elférsz rajta. A gyári adatokat kb hozza, eddig elégedett vagyok vele igaz csak 3 hónapja használom, annak ajánlom, aki épp kb ennyit szán rá, mert ennyiért tényleg lehet sokkal szarabbakat kapni.

(#6305) B-L-A-C-K válasza Patyesz (#6303) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nem kell a hiszti, ott van azt írtad megéri, úgy hogy az interneten láttad most milyen. Taps.

Amúgy ha nem írok rá, lehet megveszi a másikat miattad, csak ez zavar, mert ha már segítséget kér valaki, úgy hogy 100 ezreket költ el, ne olyan mondja már valamire hogy megéri, akinek tényleg semmi köze hozzá. De ha így ez szerinted rendbe van akkor hajrá.

[ Szerkesztve ]

(#6306) petipetya válasza Patyesz (#6303) üzenetére


petipetya
nagyúr

Gyorsan szerkesztetted, majd utólag meghazudtolsz mindenkit, gratulálok.

"nincs rá lezsóidő"

(#6307) levilevi


levilevi
friss újonc

Bocs, nem akartam balhét gerjeszteni. Tényleg nagyon köszi mindenkinek, aki egyáltalán megpróbált segíteni!!!! (Patyesz, B-L-A-C-K, JoeCockBill) :) A kérdésemre végül megkaptam a választ, és tényleg nem szeretném, ha ebből bárkinek baja, vagy kellemetlensége származna, hiszen mindenki jót akart. Azt hiszem, akkor m365 lesz. KÖSZI mégegyszer!

(#6308) Patyesz válasza petipetya (#6306) üzenetére


Patyesz
csendes újonc

Nem szerkesztettem semmit. Legalábbis érdemben, max elütést javítottam. Téma lezárva részemről.

[ Szerkesztve ]

(#6309) Patyesz válasza levilevi (#6307) üzenetére


Patyesz
csendes újonc

Jó választás. Sokan keresnek olcsóbb kategóriában, ha nem is az akai, de pl.az általam leírt és általam hajtott kategóriában többen írják verhetetlennek pl. a bikeme r11 et, de ha kicsit több pénzem lett volna rá, én is az m365 t veszem, esetleg a kugoonak vmi újabb- gyerekbetegségeitől mentesített verzióját.

(#6310) B-L-A-C-K válasza Patyesz (#6309) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Most is elmond mi a jó választás, de csak azért mert mások is ezt írták, álltál már egyáltalán M365-ön? Esetleg Kugoo, ismered azokat? Szerintem sehogy.

Szóval megkérdezném, teljesen őszintén, te most miért akarsz itt ennyire ajánlgatni másoknak 0 tapasztalattal? Ennyire unatkozol, vagy valami kényszer?

(#6311) Fishor


Fishor
senior tag

Sziasztok!

Család meg akar lepni egy elektromos rollerrel. M365 ot honnan érdemes rendelni ahol a garral sem lesz gond probléma esetén? A sárvédő merevítőn kívül kell még hozzá venni feltétlenül valamit?

Üdv: Fishor

(#6312) B-L-A-C-K válasza Fishor (#6311) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ott vedd ahol olcsóbb, garancia nem sokat ér, van hogy hónapok míg megcsinálják, érdemesebb inkább elvinni szervizbe, legnagyobb tétel kb a vezérlő csere (~20e), de az is javíthaó.

Van még egy csomó kiegészítő hozzá (igaz ez pro, de simára is vannak ezek).

[ Szerkesztve ]

(#6313) Fishor válasza B-L-A-C-K (#6312) üzenetére


Fishor
senior tag

Hát most hogy nézem, kb semmi megbízható helyen nincs. Pedig 1-2 hete még 120 körül is volt, most meg kb 140 ahol készlet is van.

(#6314) B-L-A-C-K válasza Fishor (#6313) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ha ár lényeges, vegyél használtan, 80-100 körül kapsz.

(#6315) TheProb válasza Fishor (#6313) üzenetére


TheProb
veterán

Banggood-on még mindig ~150-ért húzható be a Pro. Szerintem megéri a felárat.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#6316) Fishor válasza TheProb (#6315) üzenetére


Fishor
senior tag

Erről mi a véleményetek? Tapasztalat gondolom nincs még ilyennel.
https://napidroid.hu/jo-aron-rendelheto-2020-xiaomi-mijia-1s-elektromos-roller/
Annyi zavar, hogy valami 500W-ról is ír, én viszont csak a legális smkp határ alattit akarok venni. Ugyanakkor van ahol meg 250W osnak írják.

(#6317) TheProb válasza Fishor (#6316) üzenetére


TheProb
veterán

Ez jó deal, egy facelift M365. De minimális újítások vannak csak rajta, szóval csodákat ne várj. Ettől független én még mindig a pro-t venném inkább, 25 pénzért többért.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#6318) DigitXT válasza Fishor (#6316) üzenetére


DigitXT
félisten

Ha valós 250W-os, az iszonyat szarul megy. Nem véletlen, hogy az
M365 is csak papíron annyi, valóságban meg 400-500-at is beránt!

Kis hazánkban nincs ilyen, hogy legális! Németeknél igen, ahol van
típusengedély, meg ilyenek. Nálunk joghézag van, továbbra is.:R
Van egy vélemény*, hogy mind SMKP, függetlenül a teljesítménytől.

*: ami nyilvánvaló baromság. Semmi köze a kettőnek egymáshoz...

Szerk: megnéztem a linket, mondom én, hogy 500W a csúcs. Ettől
ez még lehet egy névleg 250W motor, ha csak úgy lehet eladni...:D

Kugoo motorra is rá van írva névleges a 350W, csúcsban viszont a
korai modellek 15A-t vettek ki az akkuból (bőven 500W fölött volt):
teljesen töltött akkuval ~600W. Ez volt a selling point. A gyorsulás.
Más kérdés, hogy aztán le lettek butítva 11A-re, ami már csak 400
környéke, de még mindig több, mint a névleges 350W: ez van.:R

[ Szerkesztve ]

(#6319) Fishor válasza TheProb (#6317) üzenetére


Fishor
senior tag

Hát én sima m365 tel akartam kiegyezni, csak az most irreálisan drága és keszlethiányos még a xiaomo.hu n is. Ezért néztem, hogy ez kb ott van árban mint a xiaomi, bár az m365 már egy ismertebb cucc, így megbízhatóbb számomra. Igazából azt sem használnám ki most teljesen azért nem akarok drágábbat (pro).

(#6320) BerserkGuts válasza Fishor (#6316) üzenetére


BerserkGuts
őstag

Jól írja DigiXT netto hülyeség kit érdekel hány lóerő józan ésszel kéne gondolkodni.

Egyértelmű számomra hogy járdán de bicikli úton ne rohangáljon 100-al senki erről szólna az egész.

Ezt a hülyeséget meg hagyjuk már hogy hány watt ha akarok biciklivel is tudnék menni veszélyesen.

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#6321) Fishor válasza Fishor (#6316) üzenetére


Fishor
senior tag

Ebbe mondjuk tetszik, hogy a kijelzője hasonlóan a prohoz, mutat sebességet úgy látom.

(#6322) Walter_White


Walter_White
senior tag

Sziasztok! M365-ös rollert cserélnék egy kicsit vadabb szörnyre. Amiket kinéztem: Kugoo G-Booster, a másik pedig a Zero 8X - a Zero 8X fele hajlok, - már csak a tömör masszív gumi miatt is, a defekt - kerékszervíz kb így kilőve...
Kinek mi a véleménye egyikről vagy másikrol? Illetve szervizelhetőség? stb...
A lényeg, nem is a sebesség hanem: Emelkedők ne jelentsenek gondot, legyen benne erő, meg egy Keleti-Ujpest táv ne jelentsen az aksinak - 40-55%-os merülést.
+ a kerekek is bírják ezeket a Magyar utakat....
Vagy ha maradnék belső+külső gumis megoldásnál, akkor ezek a 400-500eFt-os, rollereken lévők strapabírobbak? :R

(#6323) krakki88 válasza Walter_White (#6322) üzenetére


krakki88
csendes tag

Igaz az én Mantisomban csak 200km van, de annak több mint fele erdei utakon, vagy bányában lett megtéve 120 kilós terheléssel majdnem. Nulla defekt eddig. Mondjuk 45 psi-re van fújva mindig.

(#6324) B-L-A-C-K válasza krakki88 (#6323) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Az se sok, 120 kiló alatt 3.5ig mehet nyugodtan (mármint bar-ig).

(#6325) FID


FID
őstag

Sziasztok! Jó tudni, hogy van roller topik. Szoktam csinálni roller talikat vagyunk egy páran. Facebook csoportunk: Elektromos Roller 50km/h+ Építés és tuning!

Hamarosan lesz megint csak kinyírtam a Wepedet és még heverem: [link]

Youtube: Casemod FID Facebook: Casemod FID

(#6326) B-L-A-C-K válasza FID (#6325) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Már itt is itt vagy... ;]

(#6327) #04441088 válasza FID (#6325) üzenetére


#04441088
törölt tag

Nem tudod véletlenül, hogy a Kugoo G2 Pro rolleren hogy lehet aktiválni a Bluetooth-ot? :R

(#6328) FID


FID
őstag

Az baj? :DDD

staker: Nem mert nem volt vele még dolgom.

[ Szerkesztve ]

Youtube: Casemod FID Facebook: Casemod FID

(#6329) metttt


metttt
csendes tag

Sziasztok! Nanrobot D5-rol mi a velemeny? Van most fent jofogason egy 200km-t futott peldany 250e-be. Szerintetek megerheti?

(#6330) B-L-A-C-K válasza metttt (#6329) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Gyenge minőség, gagyi váz, sok velük a hiba, biztos nem venném meg.

(#6331) metttt válasza B-L-A-C-K (#6330) üzenetére


metttt
csendes tag

Ok, lebeszeltel. : )
Akkor marad a kiszemelt G2 Pro, vagy ha van mas alternativa ilyen arban..

(#6332) B-L-A-C-K válasza metttt (#6331) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Azzal meg még nincs tapasztalat.

(#6333) Because


Because
őstag

ezt szerintetek meg szabad próbálni? [link]
a korábban kiszemeltre húzom a szám a 270000-es ár miatt...

(#6334) B-L-A-C-K válasza Because (#6333) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Az a baj ez itthon nem ismert, tegyük fel nem lesz baja, de azt is hogy lesz, 2-3 hónapokat vársz míg kapsz hozzá valamit?

(#6335) TheProb


TheProb
veterán

Leírom ide is a mai, első rolleres (M365 Pro) tapasztalataim:

Tényleg fun a cucc, sport módban, parkettázva már rendesen élvezetes is. Szembeszél egész faszán hűt. Néha nem értettem, hogy mitől ráz a roller, holott relatíve sík felületen mentem. Pl. Petőfi hídon átmenve, mint ha tojáson gurulnék. Már azt hittem, hogy be is kaptam egy defektet... Btw: centírozni amúgy nem lehet/nincs értelme a kerekeket?

Azt már most látom, hogy a legtöbb potenciális gond a bicósokkal lesz. sokszor előznek a semmiből, jelzés nélkül. Nem a sávjában teker, bejön elém, stb. Gyalogosok részéről kevésbé tapasztaltam gondot. 1-2 öregember hallottam, hogy morog, mikor elmegyek mellette, de különösebben nem izgatott. Viszont "összehúzni" nem szeretik magukat, ha csoportban mennek. Simán sétálgatnak egymás mellett akár 4en is, leszarja, hogy az egész járda szélességét 80%-ban elfoglalják... Próbáltam bólintani a többi, nem közösségi rolleresnek, de nem volt viszont reakció egyiktől se. Találkoztam 3 lime-os hülyegyerekkel, akik "rámhuhogtak", mikor elmentek mellettem. Na most nem értem, hogy ebben mi a jó? Megpróbálni megijeszteni a 20+ km/h-al jövő rollerest? És ha tényleg beszarik és felnyalja a betont, berántja a kormányt az autók/villamos elé? Mért jó ekkora pöcsnek lenni, de tényleg?

Magáról a Pro-ról egy gyors statiszika:

1. etap: 17,5 km, normál mód, ismerkedős, szöttyögős tempó. Átlag 15-20km/h-val. 79% maradt az akksiban.
2. etap: 13 km, sport mód, többnyire nyélgáz (25-26km/h), 48% maradt az akksiban (szumma 30,7 km megtéve.)

Szóval egész jónak tűnik a hatótáv. Persze ha végig sport módban, parkettázva mennék, akkor tuti rövidülne jelentősen. Ahogy a visszaúton is láthatóan romlott a "fogyasztás".

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#6336) Because válasza B-L-A-C-K (#6334) üzenetére


Because
őstag

próbáltam rákeresni, de lehet rosszul mert valahogy sehol se ismert :D
a kinézete, kerékmérete az ehhez hasonlóknak tetszik... hiányzik a 140000 és a 250000 közötti kínálat :/

[ Szerkesztve ]

(#6337) hdman válasza metttt (#6331) üzenetére


hdman
őstag

Pont most akartam megkérdezni ,hogy van e valakinek Kugoo G2 Proja?

Egy 365 Pro-ról váltanék :)

Sopron city :)

(#6338) metttt válasza hdman (#6337) üzenetére


metttt
csendes tag

Még neztem a G Booster-t is, bar az mar dragabb azert. Az se lenne ajanlott vetel vajon? : )

(#6339) hdman válasza metttt (#6338) üzenetére


hdman
őstag

Igazából G Booster lenne a nyerő, de az már a határon túl van :)

Sopron city :)

(#6340) metttt válasza metttt (#6338) üzenetére


metttt
csendes tag

Amugy akinek van G booster, annak nem alacsony a kormany magassaga? Neztem videokat rola, elvileg 91cm a deck-tol. Nem lenne keves az en magassagomhoz? (186cm) Gornyedni azert nem akarnek..

(#6341) rushty


rushty
senior tag

Fura kormánya van :Y
HUF 456,123.73 | Engine Speed 9500R/min Rear Disc Brake Self-balancing Skateboard Two stroke 49CC 1000W/36V Off-road Two-wheel Electric Scooter
[link]

Revolut meghívó pü-ben

(#6342) Fishor


Fishor
senior tag

Sziasztok!

A sima m365 öt kivonták a forgalomból, vagy várható még hamarosan? Pro verzió csak a kijelzőben meg az akkuban más? Az akkucsere árkülönbözete a sima és a pro közt mennyi kb? Csak a sima cseréjére találtam árat 40 ért a xiaomi szerviz honlapján.

Üdv: Fishor

(#6343) #04441088


#04441088
törölt tag

Ha valaki szeretné Pesten kipróbálni a Kugoo G2 Pro-t az nyockerben nálam megteheti.

(#6344) GoodSpeed


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)


Ez már gép!

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#6345) Fishor válasza Fishor (#6342) üzenetére


Fishor
senior tag

Megkérdeztem xiaomi.hu t meg xiaomishop.hu t azt írták hogy m365 és m365 pro már nem lesz. Új típus lesz helyettük szeptember végétől.

(#6346) kozmy válasza GoodSpeed (#6344) üzenetére


kozmy
őstag

Ez olyan 3,5 millás vas :DDD

Privát üzenetre illik válaszolni :)

(#6347) GoodSpeed válasza kozmy (#6346) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

Ja. Mondjuk erre tényleg nem tudom miért költ ennyit valaki... nincs az az ország ahol ezt közúton engedélyezik szerintem...

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#6348) DigitXT válasza GoodSpeed (#6347) üzenetére


DigitXT
félisten

De mennyivel elegánsabb egy ilyenről berepülni a Berettyóújfalu RK udvarára?:DDD

(#6349) GoodSpeed válasza DigitXT (#6348) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

Az tuti menő, csak túl is kell élni a becsapódást :D

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#6350) Fishor


Fishor
senior tag

Sziasztok!

Extreme ről rendeltek nekem egy újracsomagolt M365-öt. Azt mondták az elállás így is jár, remélem a garancia is bár ezt nem kérdeztem. Sajnos az előéletéről nem tudtak infót nyújtani miszerint lehet javított/hiányos, használati nyomok vannak rajta stb. Mit tudok rajta megnézni, hogy megfelelő e a termék, mi hibája lehet esetleg amit tudok ellenőrizni?

Üdv: Fishor

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.